PDA

View Full Version : Ēka ju gėzoi-hidhėroi ?


Faqet : [1] 2

Flaka_1
10-11-05, 13:14
C'ka ju gezoi - C'ka ju hidheroi dita ose nata sot ?

Ju pret me dashuri flaka!

Flaka_1
10-11-05, 13:16
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssss

Diana007
10-11-05, 13:31
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssss

Urime Motushe :wink:


Mu nata me hidheroj se u semu gjyshja edhe nuk dini qka ti bonim :cry:

Flaka_1
10-11-05, 13:39
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssss

Urime Motushe :wink:


Mu nata me hidheroj se u semu gjyshja edhe nuk dini qka ti bonim :cry:

Flm motrushe te lumte goja !

Flaka_1
10-11-05, 13:41
Mu nata me hidheroj se u semu gjyshja edhe nuk dini qka ti bonim :cry:[/quote]

me vjen keq dhembjen e ndaj me ty motrushe :cry:

Diana007
10-11-05, 13:42
Mu nata me hidheroj se u semu gjyshja edhe nuk dini qka ti bonim :cry:

me vjen keq dhembjen e ndaj me ty motrushe :cry:[/quote]

Flm motrushe :wink:

turisti
10-11-05, 14:21
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssss

Urime nga zemra shoqe. :P

Flaka_1
10-11-05, 15:07
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssss

Urime nga zemra shoqe. :P

flm Turisti !
:wink:
:wink:

Barbaroza
10-11-05, 15:58
Se pari e peshendes Flaken per temen dhe i deshiroj suksese te metejme ne shkollim!


Ndersa une kam nje dhimbje qe besoj se do t'kaloje shpejt nese do Zoti! :(

turisti
10-11-05, 16:17
Se pari e peshendes Flaken per temen dhe i deshiroj suksese te metejme ne shkollim!


Ndersa une kam nje dhimbje qe besoj se do t'kaloje shpejt nese do Zoti! :(

Ishalla.

Barbaroza
10-11-05, 18:33
Faleminderit Turisti!

Sy_kaltra
10-11-05, 18:35
C'ka ju gezoi - C'ka ju hidheroi dita ose nata sot ?

Ju pret me dashuri flaka!URIME Flaka_1 :wink:

Sy_kaltra
10-11-05, 18:35
Se pari e peshendes Flaken per temen dhe i deshiroj suksese te metejme ne shkollim!


Ndersa une kam nje dhimbje qe besoj se do t'kaloje shpejt nese do Zoti! :(

Amin motrushe.

Murgesha
10-11-05, 18:37
Urime Flaka.

Sot as jam gėzuar e as hidhėruar.

Flaka_1
12-11-05, 01:36
Diana Motrushe
Turisti
Sy-Kaltra
Barbaroza
Murgesha

*************


Ju falenderoj nga thellesia e zemres per fjalet e embla!
Fjalet e juaj me ndihmjne e me bejne te pa lodhur !

Ju pershendet me plot dashuri si per hera *Flaka*

Diana007
12-11-05, 11:59
Me nder qofsh motrushe :wink:

Jot jam gezu sa kam mbet vetun :D

doGzona
12-11-05, 13:27
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssss

Urime nga zemra Flaka, ju uroje suksese te metutjeshme. :wink:

Dhe une u gezova ne ket mengjes.

Gentiana
12-11-05, 14:17
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssss

Urime edhe nga un, e te uroj suksese te metutjeshem.

Mua sot me gezoi nje lajm qe kishte te bej me baben tim.

PS: Urime per Temen. :wink:

Barbaroza
12-11-05, 15:05
Gezime dhe hidherime bashke!

doGzona
12-11-05, 15:10
Jam e gezuar se sot e mora lajmin se se shpejti del nga botimi libri im i pare.

Kercovari
12-11-05, 15:26
Urime Flaka,
Shyqyr qe je gezu Gentiana
Urime Dogzona

Murgesha
12-11-05, 15:35
Jam e gezuar se sot e mora lajmin se se shpejti del nga botimi libri im i pare.

Urime Dogzona.
Uroj qė pas kėtij tė parit, tė mos ndalesh mė.

doGzona
12-11-05, 15:44
Jam e gezuar se sot e mora lajmin se se shpejti del nga botimi libri im i pare.

Urime Dogzona.
Uroj qė pas kėtij tė parit, tė mos ndalesh mė.

E nderuara Murgesha . Ju falenderoj per urimin e juaj , dhe u jam mirenjohese.Besoj se do te vazhdoj me botimet e librave , por nje nder me te paren do ta keni ju nde dore.

Sy_kaltra
12-11-05, 15:47
doGzona Te Uroj Suksese ,,ne te ardhmen edhe me teper ..

doGzona
12-11-05, 15:56
doGzona Te Uroj Suksese ,,ne te ardhmen edhe me teper ..
Te falenderoj motrush per urimin tende, edhe une ju deshiroj suksese dhe cdo te mire.

Kercovari
12-11-05, 16:07
Pershendetje Kercovari i nderuar!
Nuk dua te shqetesoj vetem dashta te uroj nje wikend te kendshem , te mbare e perplot supriza!
Flm per respektin qe ke ndaj meje ketu ne FD!
Vertet kam zbuluar se je njeri i menqur dhe i dashur !

Pa keqkuptime te lutem!

....................................

Nje surprize qe del nga goja e nje Zonje te nderuar dhe te respektuar forte,Intelektuale e squar,shoqe me vyrtyte te larta njerzore,komunikative perplot humor dhe dashuri njerzore per te gjithe.
U pershendes duke u dershiru gjitha te mirat ne jete me respektin me te thelle..Kercovari

Murgesha
12-11-05, 16:30
E nderuara Murgesha . Ju falenderoj per urimin e juaj , dhe u jam mirenjohese.Besoj se do te vazhdoj me botimet e librave , por nje nder me te paren do ta keni ju nde dore.

Dhe mua s`mė mbetet tjetėr pos tė falėnderoj dhe dėshiroj suksese.

laliloli
12-11-05, 17:54
C'ka ju gezoi - C'ka ju hidheroi dita ose nata sot ?

Ju pret me dashuri flaka!

Flaka te pershendes per temen ,ndersa urime per provimet e dhena ,suksese te metejme ne dhenien e provimeve tjera.

Urime edhe per Dogzonen per LIbrin e pare te saj dhe ndjehem mire qe ne mesin tone kemi nje shkrimtare.


Sot une nuk pata as hidherim e as gezim

Flaka_1
12-11-05, 19:43
C'ka ju gezoi - C'ka ju hidheroi dita ose nata sot ?

Ju pret me dashuri flaka!

Flaka te pershendes per temen ,ndersa urime per provimet e dhena ,suksese te metejme ne dhenien e provimeve tjera.Sot une nuk pata as hidherim e as gezim


Flm Lali
Sukseseve te mia u bashkangjitet gezim i dyfishuar!
:arrow:
1) kam nej te ardhme me te mire!
2) mburrem qe ne mesin e te huajve korre suksese Nje vashe Kosovare!

Me Gezim
Me Dashuri Flaka

laliloli
12-11-05, 20:30
Flm Lali
Sukseseve te mia u bashkangjitet gezim i dyfishuar!
:arrow:
1) kam nej te ardhme me te mire!
2) mburrem qe ne mesin e te huajve korre suksese Nje vashe Kosovare!

Me Gezim
Me Dashuri Flaka

Suksesi i juaj na ben te mburremi edhe ne ,Flaka

Rrespekt Lali

doGzona
13-11-05, 00:46
Urime edhe per Dogzonen per LIbrin e pare te saj dhe ndjehem mire qe ne mesin tone kemi nje shkrimtare.


Sot une nuk pata as hidherim e as gezim

Te faleminderit shume lali per urimin dhe miresin tende.

Flaka_1
13-11-05, 01:14
Flm Lali
Sukseseve te mia u bashkangjitet gezim i dyfishuar!
:arrow:
1) kam nej te ardhme me te mire!
2) mburrem qe ne mesin e te huajve korre suksese Nje vashe Kosovare!

Me Gezim
Me Dashuri Flaka

Suksesi i juaj na ben te mburremi edhe ne ,Flaka

Rrespekt Lali

Flm jo edhe nje here po edhe shume here Lali
Te pershendes ty dhe te gjithe anateret ne FD qe me ofrojne fjale te embla dhe vleresime !

Me dashuri Flaka

Flaka_1
13-11-05, 01:19
Pershendetje Kercovari i nderuar!
Nuk dua te shqetesoj vetem dashta te uroj nje wikend te kendshem , te mbare e perplot supriza!
Flm per respektin qe ke ndaj meje ketu ne FD!
Vertet kam zbuluar se je njeri i menqur dhe i dashur !

Pa keqkuptime te lutem!

....................................

Nje surprize qe del nga goja e nje Zonje te nderuar dhe te respektuar forte,Intelektuale e squar,shoqe me vyrtyte te larta njerzore,komunikative perplot humor dhe dashuri njerzore per te gjithe.
U pershendes duke u dershiru gjitha te mirat ne jete me respektin me te thelle..Kercovari

Te mirat qofshin me ty Kercovari
Flm per keto fjale te embla qe me bejne edhe me shume te jem e tille!

Me dashuri flaka!

Dreni30
13-11-05, 01:23
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssss

te pergezoi per dhenjen e provimeve Flaka e ishalla sukses ne te gjitha provimet tjera.
Ndoshta edhe pse me vonese po te pergezoi, por ja tash me ra ne sy ky shkrim dhe nuk munda pa te uruar.

Eshte nje thenje " me mire vone se kurr"
Pereshendetje.

Flaka_1
13-11-05, 01:31
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssss

te pergezoi per dhenjen e provimeve Flaka e ishalla sukses ne te gjitha provimet tjera.
Ndoshta edhe pse me vonese po te pergezoi, por ja tash me ra ne sy ky shkrim dhe nuk munda pa te uruar.

Eshte nje thenje " me mire vone se kurr"
Pereshendetje.

Flm Dreni

Vone nuk eshte kurre!

Pershendetje te sinqerta nga flaka :wink:

Flaka_1
13-11-05, 01:35
Jam e gezuar se sot e mora lajmin se se shpejti del nga botimi libri im i pare.

Urime doGzona
Apo me mire te auaj shkrimtare?
Me gezoi ky lajm sikur e ndjej qe nje pune te madhe dhe me vlere e kam be une !
Urime-Urime edhe ne te ardhmen!
Me dashuri flaka

doGzona
13-11-05, 01:44
Jam e gezuar se sot e mora lajmin se se shpejti del nga botimi libri im i pare.

Urime doGzona
Apo me mire te auaj shkrimtare?
Me gezoi ky lajm sikur e ndjej qe nje pune te madhe dhe me vlere e kam be une !
Urime-Urime edhe ne te ardhmen!
Me dashuri flaka

E nderuara Flaka . Ju falenderoj per urimin e juaj te sinqert dhe zemerplote.
Me te vertet ishte kjo nje enderr e imja qe sa kohe , por cdo gje erdhi me kohen.

Ndersa per ju e nderuar edhe nje here ju uroj cdo te mire per suksesin e juaj te deritanishem, por edhe te metutjeshem.

Flaka_1
13-11-05, 01:51
Jam e gezuar se sot e mora lajmin se se shpejti del nga botimi libri im i pare.

Urime doGzona
Apo me mire te auaj shkrimtare?
Me gezoi ky lajm sikur e ndjej qe nje pune te madhe dhe me vlere e kam be une !
Urime-Urime edhe ne te ardhmen!
Me dashuri flaka

E nderuara Flaka . Ju falenderoj per urimin e juaj te sinqert dhe zemerplote.
Me te vertet ishte kjo nje enderr e imja qe sa kohe , por cdo gje erdhi me kohen.

Ndersa per ju e nderuar edhe nje here ju uroj cdo te mire per suksesin e juaj te deritanishem, por edhe te metutjeshem.


Flm doGzona
Prape me gezon lajmi se endrra juaj e flakte u be realitet!
Ne duhet te jemi kembngulur se endrrat nuk jane per here te zbrazura!
Por edhe ne duhet te mundohemi e te sakrifikojm me tere fuqin!
Te kujtohet?, kur te kam pershendet para ca diteve dhe te kam thene:
Tu gezofte zemra per gjithmone!
Kete dhe tani e per here ta deshiroj ty dhe atyre qe mundohen per te mire!

Me zemergjeresi Flaka

Psikologu
13-11-05, 13:05
Jam e gezuar se sot e mora lajmin se se shpejti del nga botimi libri im i pare.


E nderuara doGzona!
Me te vertet gėzohem kur lexoj pėr daljen e librit tė juaj nga botimi, dhe me kėtė rast ju deshiroj suksese tė matutjeshme ne boten e krijimtaris letrare shqiptare.
Aq me shumė kur gjinija femrore behet pjesė e inteligjences tonė shqiptare.
Me falni per vonesen nė urimin dhe pergezimin.
Pra urime dhe suksese ne jeten e juaj.
Me nderime per ju:
Psikologu

Psikologu
13-11-05, 13:08
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssss

E nderuara Flaka!
Me gezon ky lajm pėr ju dhe me bėnė krenar kur lexoj pėr arritjen e suksesit te juaj , dhe njėherit judeshiroj suksese tė pafundeshme ne jeten e juaj.
Cdo te mirė pėr ju e nderuar.
Me respekt per ju;

Psikologu

Barbaroza
14-11-05, 21:27
Me ka gezuar blerja e nje unaze cfare kam patur deshire kohet e fundit"dora e honmit". :lol: :lol:

Sy_kaltra
15-11-05, 12:50
Me hidheroj largimi Diana007 :(

Kercovari
15-11-05, 13:09
Mos u hidhero se vjen prape. :wink:

Fortuna
16-11-05, 04:21
U gezova qe me erdhi rasti te shfletoj dardanin, u hidherova kur hyra tek tema ime. :(

Arb
16-11-05, 04:23
U gezova qe me erdhi rasti te shfletoj dardanin, u hidherova kur hyra tek tema ime. :(

Ashtu, c'te hidheroj mori?

Fortuna
16-11-05, 04:28
U gezova qe me erdhi rasti te shfletoj dardanin, u hidherova kur hyra tek tema ime. :(

Ashtu, c'te hidheroj mori?

U hidherova ne te dyja anet, edhe nga ata qe mundoheshin te me ven ne braze e edhe nga te tjeret qe mundoheshin te me mbanin ne braze.

Arb
16-11-05, 04:30
U hidherova ne te dyja anet, edhe nga ata qe mundoheshin te me ven ne braze e edhe nga te tjeret qe mundoheshin te me mbanin ne braze.

e paskan vshtire me te ra ne fije...

Fortuna
18-11-05, 00:08
Me hidheruan do te teshme, (qe per shkak te tyre shefi me dha pushim para kohe sonte)
e u gezova qe mu dha rasti te jem sonte me heret ne Dardanin time te dashur.

Arb a me rave ne fije ende?

Flaka_1
25-11-05, 03:19
Me hidheruan do te teshme, (qe per shkak te tyre shefi me dha pushim para kohe sonte)
e u gezova qe mu dha rasti te jem sonte me heret ne Dardanin time te dashur.

Arb a me rave ne fije ende?

Shpresoj te kesh be me mire e nderuar !

turisti
27-11-05, 12:48
Me hidheron mospergjegjesia morale ne jete,sepse ajo tregon "karakterin e forte."

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Sy_kaltra
30-11-05, 16:30
Sa po mora nje lajm se FATMIR LIMAJ asht Liruar nga BURGU si i pa Fajsheme Konfirmuan lajmet ne Radiomarimanga :wink: :D

schütze
30-11-05, 16:34
Sa po mora nje lajm se FATMIR LIMAJ asht Liruar nga BURGU si i pa Fajsheme Konfirmuan lajmet ne Radiomarimanga :wink: :D
Sy_kalter si te kisha mundesi do ta dhuroja nje dhurat te madhe :wink:

Sy_kaltra
30-11-05, 16:36
ka qen nje lajm qe ka koh dhe nuk jam gezuar aq teper :wink:

Flaka_1
30-11-05, 22:45
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss

schütze
30-11-05, 22:48
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss
URIME i gezovsh :wink:

Flaka_1
30-11-05, 22:50
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss
URIME i gezovsh :wink:

Flm -Flm schutze !
Jam gezuar shume ! :lol:

schütze
30-11-05, 22:51
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss
URIME i gezovsh :wink:

Flm -Flm schutze !
Jam gezuar shume ! :lol:
edhe ne na gezove e nderuar :lol:

turisti
30-11-05, 22:51
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss

Urime,urime nga zemra. :P

laliloli
30-11-05, 22:55
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss

Urime per lirimin dhe diplomat ,me te mira

Rrespekt Lali

Flaka_1
30-11-05, 22:57
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss

Urime,urime nga zemra. :P

flm flm i nderuar :wink:

Flaka_1
30-11-05, 22:58
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss

Urime per lirimin dhe diplomat ,me te mira

Rrespekt Lali


flm lali te lumte goja !
TE MIRA PER TY :wink:

FLAKA

Flaka_1
30-11-05, 22:58
u GEZOFSH DEH TI O SCHUTZE! :wink:

turisti
30-11-05, 22:59
Ska per se.Me gezon fakti ,sepse diploma eshte me rendesi gjithmone. :P :P

doGzona
30-11-05, 23:22
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss

Urime Flaka, suksese te metutjeshme ju deshiroj.

vjeshta
30-11-05, 23:31
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss
Urime Flaka,suksese te metutjeshme :P

Diana007
01-12-05, 08:05
Lajm gezimi
Lajmi per te madhin tone ** FATMIR LIMAJ **
Dhe dy diploma qe mora sot !
Yessssssss

Urime Motrushe :D :wink: te perqafoj fort :)

Labi_nEgA
01-12-05, 09:00
Flaka_1 oooo urime ishalla i jep kejt provime edhe shum shum suksese te uroj nag zemra

Pershendetje nga Labi_nEga :wink:

Barbaroza
01-12-05, 11:39
Ok Flaka ,shume urime per ty.Te shkofte keshtu gjithmone.Jemi apo s'jemi ferizajase??? 8)


Ndersa mua me gezoi nje m/p nga nje mik imi qe nuk eshte ketu fare!

Diana007
01-12-05, 12:10
Ndersa mua me gezoi nje m/p nga nje mik imi qe nuk eshte ketu fare!

Bei te fala nga ana ime :D :wink:

Barbaroza
01-12-05, 12:49
Ok Diana! :P

Diana007
01-12-05, 12:54
Ok Diana! :P

Flm :wink: A mos muj rastesisht me ja qellu kush asht :oops: :roll:

Barbaroza
01-12-05, 13:01
Ok Diana! :P

Flm :wink: A mos muj rastesisht me ja qellu kush asht :oops: :roll:

Jo tybe kurre hiq! :P Ai eshte nga nje ode tjeter,jo nga ketu! :wink:

Diana007
01-12-05, 13:06
Me sherdhofsh pra , sa menova se nga ketu s a u gezova :cry:

(ika per ........ te pershendesh dhe te flm per biseden )

Barbaroza
01-12-05, 13:11
Me sherdhofsh pra , sa menova se nga ketu s a u gezova :cry:

(ika per ........ te pershendesh dhe te flm per biseden )

:lol: :lol: :lol:

S'ka dert moj.Ia kalofsh bukur edhe ti! :) :lol: :lol:

Flaka_1
02-12-05, 15:24
Me hidheroi Gripi qe me mbyti ! :(

Diana007
02-12-05, 15:28
Me hidheroi Gripi qe me mbyti ! :(

Motrushe ju ma paski ngjit edhe mu gripin :?

Flaka_1
02-12-05, 15:36
Me hidheroi Gripi qe me mbyti ! :(

Motrushe ju ma paski ngjit edhe mu gripin :?

Ehhh te kam thene se ne kemi nje gjak, keshtu qe une me grip ti me grip ! :wink:

Diana007
02-12-05, 15:39
Ehhh te kam thene se ne kemi nje gjak, keshtu qe une me grip ti me grip ! :wink:

Ishalla na kalon pra me shpejt :wink: mpuq

Flaka_1
02-12-05, 15:49
Ehhh te kam thene se ne kemi nje gjak, keshtu qe une me grip ti me grip ! :wink:

Ishalla na kalon pra me shpejt :wink: mpuq

Ehhhh ishalla <<<<<mpuqqq>>>>>> edhe une ty oj e embla e forumit,e motrushja ime !! :wink:

Diana007
02-12-05, 15:52
Wow qka me gezoj ku mpuq bre :D :wink: te flm

Flaka_1
02-12-05, 15:57
Wow qka me gezoj ku mpuq bre :D :wink: te flm
Paq nderin e te mirat !
Te knaq se rrjedh nga thellesia e shpirtit te Flakes! :wink:

Kercovari
02-12-05, 18:09
Akama nuk jam gezu.. :lol: :lol: :lol: Me ka hidheru i ftohti atje ku isha gjithe javen. :wink:

vjeshta
06-12-05, 20:29
Sot me kane gezuar shkrimet e Psikologut.

Por gezimi me i madh ka qen ,kur sot kam par nje vajze 5 vjeqare e hendikapuar te cilen e njoh me shume se 1 vit qe kishte filluar te ecte.

Barbaroza
06-12-05, 20:39
:roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eh, cka me ka gezuar sot mua!! :D

Diana007
08-12-05, 08:26
Me hidheruana disa thashetheme :twisted:

Flaka_1
08-12-05, 11:28
Me hidheruana disa thashetheme :twisted:

Motrushe behu e forte mos ta ndin se ata te liget gjithmone kane fjale negative! :twisted:

Diana007
08-12-05, 11:34
Po po Motrushe edhe ashtu jam ka veproj :wink:

Flaka_1
08-12-05, 11:35
Po po Motrushe edhe ashtu jam ka veproj :wink:
Mire shume Motrush jam me ty !

Flaka_1
08-12-05, 11:38
Me ka hidheruar dikush qe nuk ta merr mendja fare ! :(

Diana007
08-12-05, 11:38
Te falenderoj shum moterz , me gezon shum :D

Diana007
08-12-05, 11:39
Me ka hidheruar dikush qe nuk ta merr mendja fare ! :(

:roll: Po dojka me na shku vetem me hidherime :?

turisti
08-12-05, 11:46
Sot me kane gezuar shkrimet e Psikologut.

Por gezimi me i madh ka qen ,kur sot kam par nje vajze 5 vjeqare e hendikapuar te cilen e njoh me shume se 1 vit qe kishte filluar te ecte.

Po,eshte per t'u gezuar.Edhe qe nuk e njof,e ndjej gezimin ne zemer. :P :P

Flaka_1
08-12-05, 11:52
Me ka hidheruar dikush qe nuk ta merr mendja fare ! :(

:roll: Po dojka me na shku vetem me hidherime :?

ahhh Motrush !

Diana007
08-12-05, 11:55
Ska qare po u bo mir moter :wink:

Flaka_1
08-12-05, 11:58
Ska qare po u bo mir moter :wink:
Ashtu eshte mos sot neser! :wink:

schütze
08-12-05, 11:58
Ska qare po u bo mir moter :wink:
po more valla nuk ka qare :lol:

Diana007
08-12-05, 11:59
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :wink:

schütze
08-12-05, 12:00
Me ka hidheruar dikush qe nuk ta merr mendja fare ! :(

:roll: Po dojka me na shku vetem me hidherime :?

ahhh Motrush !
:( :( :( tregini kush po ju hidhron se valla pun ka mej dal :evil:

Flaka_1
08-12-05, 12:04
:?

Flaka_1
08-12-05, 12:04
:?

Diana007
08-12-05, 12:07
:?

Mos bre Moter :cry:

Flaka_1
08-12-05, 12:08
:?

Mos bre Moter :cry:

Motrush keq qe smund ta them mos me nguc me shume ! :?

Diana007
08-12-05, 12:12
Jo nuk po du te ma thuash :wink: vetem se nuk po du te shoh keshtu :(

Flaka_1
08-12-05, 12:14
Jo nuk po du te ma thuash :wink: vetem se nuk po du te shoh keshtu :(

ok po du vetem :cry: :cry: :cry: e asgje tjeter :cry: :cry: :cry:

Kavaleri
08-12-05, 12:15
mos hidherohi oj motra. :cry:

Flaka_1
08-12-05, 12:16
mos hidherohi oj motra. :cry:
Kavaleri ashtui e kam qe dy dite :cry: :cry:

Diana007
08-12-05, 12:17
Ok :wink: mpuq

Flaka_1
08-12-05, 12:18
Ok :wink: mpuq

Edhe une ty motrush ! Mpuqqq

Kavaleri
08-12-05, 12:21
hahah qe me pas dit me ardh ma heret sa kollaj u nreqt ju un thah bile po del far pule e perzhitne hahah..
hajt mpuq per mpuq dhe nga ana e ime ndoshta sma ktheni prap mpuqin se qe sa e nnaqeta. :lol:

Diana007
08-12-05, 16:04
Me gezoj nje MP , qe nuk e kam nje barr me veti ma :D

Sy_kaltra
08-12-05, 16:08
Me gezoj nje MP , qe nuk e kam nje barr me veti ma :DUrime motrushe .

Diana007
08-12-05, 16:18
Te flm shum Syne :D

Tomori
08-12-05, 16:31
Me gezoj nje MP , qe nuk e kam nje barr me veti ma :D
Po si urdheron ja shum MP ...mpuqqqqq...mpuqqq.. mpuqqqq,,,, :arrow:

Flaka_1
09-12-05, 02:41
Me hidheron gjumi qe nuk e ka ndermend te vie dot ! :?

Flaka_1
10-12-05, 16:26
Me gezoi nje telefonate! :lol:

Dreni30
10-12-05, 17:04
Me hidheron gjumi qe nuk e ka ndermend te vie dot ! :?

Aiiii Flaka, pse moj nuk me ke thirr se valla menjehere ta kisha poru gjumin. Ufffffff.

Dreni30
10-12-05, 17:06
Me gezoi nje telefonate! :lol:

Ishalla nuk te ndalet kurr gezimi e hareja. :lol: :lol:

Eagle
10-12-05, 17:08
Cka po shoh ketu e cka lexova, me hidheroi pak!!

Dreni30
10-12-05, 17:17
Cka po shoh ketu e cka lexova, me hidheroi pak!!

Ishalla nuk te zgjat shume. :lol: :lol:

uliksi31
10-12-05, 20:37
Cka po shoh ketu e cka lexova, me hidheroi pak!!

Me cfar date jem sot me 10. Po kur ti bajsh disa vjet ketu, ti dashke m'u tranua a? :lol: :lol: Ngadal, ngadal se me pas menduar krejt njejt do te ishte edhe ma zi. :lol:

Eagle
10-12-05, 20:54
Kur ti bej edhe disa vjet ndoshta i bi rrafsh :lol:

Eagle
10-12-05, 20:55
Cka po shoh ketu e cka lexova, me hidheroi pak!!

Ishalla nuk te zgjat shume. :lol: :lol:

Me kaloj Dreni, nuk zgjati fort :lol:

doGzona
14-12-05, 21:28
Eh sot me gezoi shume vetja ime, puna ime serioze.
Mora komplimentet me te medha nga ministria e firmes, per punen e mire qe bej. :D

MemphiSx
14-12-05, 21:33
Eh sot me gezoi shume vetja ime, puna ime serioze.
Mora komplimentet me te medha nga ministria e firmes, per punen e mire qe bej. :D


Suksese doGzona,komplimente edhe nga ana ime :)

doGzona
14-12-05, 21:39
Ju faleminderit MemphiSx.

Te pershendes.

laliloli
14-12-05, 21:39
Eh sot me gezoi shume vetja ime, puna ime serioze.
Mora komplimentet me te medha nga ministria e firmes, per punen e mire qe bej. :D

Urime ,prano edhe komplimentet e mia per seriozitetin dhe kontributin qe jepni ne Dardani.

Sinqerisht Lali

Kercovari
14-12-05, 21:54
U ngjitem edhe une ketyre urimeve kesaj zonje te madhe dhe te nderuar.
U deshiroje edhe ne te ardhmen suksese te njepasnjeshme.
Me respekt Kercovari

doGzona
15-12-05, 01:51
Kercovari , lali perzemersisht ju falenderoj dhe pershendes.

Domira
15-12-05, 14:07
Me gezoi takimi me nje mik :)
Me hidheroi egoizmi qe po sho :(

Barbaroza
15-12-05, 15:41
Sot eshte kah me hidheron rrjeti i dobet! :x

Kercovari
15-12-05, 16:05
Futja shkelmin barba :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
15-12-05, 16:41
Futja shkelmin barba :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Edhe boksa po,por s'merr vesh! :lol: :lol: :lol: :lol:

franko
15-12-05, 17:40
mua po me hidheron rryma se po ndalet be hahahahah

Kercovari
15-12-05, 17:48
veja baterite franko ky imi me batari punon. :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
15-12-05, 17:53
Hiq sjam gėzueshėm sot. :lol: :lol: :lol:

franko
15-12-05, 17:54
veja baterite franko ky imi me batari punon. :lol: :lol: :lol: :wink:
hahahaha kercevari te pershendes shoki se pari sa i perket batarijat nuk me ben me ja ndu batariat se kte e kisha bo punen ma te paren kalo mir disponim te mir te uroj

Kercovari
15-12-05, 18:10
Gjithashtu i nderuar! :wink:

GURI SYLAJ
15-12-05, 18:30
Hiq sjam gėzueshėm sot. :lol: :lol: :lol:

Aka mundesi me te ndihmu?

vjeshta
15-12-05, 18:43
Hiq sjam gėzueshėm sot. :lol: :lol: :lol:

Aka mundesi me te ndihmu?

Qka po don me i ndihmu o Guri ,a me kesh a :lol:

Guri i madh
15-12-05, 23:17
mua me gzon nji fjal e mir me hidhrojn tri fjal te dobta ofenduse

Diana007
16-12-05, 09:10
Asgje spo me gezon :roll: :?

Kavaleri
17-12-05, 00:33
Asgje spo me gezon :roll: :?
Nuk e meriton :wink:

Diana007
17-12-05, 12:20
Asgje spo me gezon :roll: :?
Nuk e meriton :wink:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

doGzona
18-12-05, 22:07
Sapo me gezoi shume dicka pa mase.

Ketu nga fd-ja dikush eshte shtatezane. :D

Gentiani
18-12-05, 22:11
Sapo me gezoi shume dicka pa mase.

Ketu nga fd-ja dikush eshte shtatezane. :D


me hajr ishalla :lol: :lol: :lol:

Gentiana
18-12-05, 22:15
Sapo me gezoi shume dicka pa mase.

Ketu nga fd-ja dikush eshte shtatezane. :D

:shock: :shock: :shock: Kush moj?

Ishalla eshte ajo qe po mendoj une, ateher gezimi eshte edhe nje her me i madh.

Me hajr ishalla. :lol: :lol:


Mua me hidheroi edhe sot dhimbja e kokes, ku mos me me hidheru, ku rrafsh nje jave e kam ket dhimbje. :(

doGzona
18-12-05, 22:21
Gentiani hajr paq :)


Gentiana hajr paq dhe nuk guxoj me tregu se kush, ndoshta ajo tregon vet, me fal :(

dr1ta
18-12-05, 23:14
Sapo me gezoi shume dicka pa mase.

Ketu nga fd-ja dikush eshte shtatezane. :D


I wish her all the best I`m very happy for her


:)

Flaka_1
19-12-05, 14:27
Me gezoi nje bisede telefonike ! ;)

Domira
19-12-05, 15:00
Me gezoi dielli sot.
me hidheroi hmmmm...hehe spo ju tregoj :wink:

doGzona
24-12-05, 16:28
Me hidheroi mbrem dicka pak,por me kaloi menjeher,
huh Zoti i ndihmofte atyre qe bejne intriga kaq te medha e shpifin.

Po me dhimben per Zoten, sigurisht nuk jan te kenaqur me vetevehten.

loni19
24-12-05, 16:34
Sot jam i gezuar per shume arsye....
nese jam hidheruar jam hidheruar me padrejtesite qe shoh cdo dite...

aferdita
24-12-05, 17:08
jam hidheruar me veten

Psikologu
24-12-05, 18:44
Me hidheroi mbrem dicka pak,por me kaloi menjeher,
huh Zoti i ndihmofte atyre qe bejne intriga kaq te medha e shpifin.

Po me dhimben per Zoten, sigurisht nuk jan te kenaqur me vetevehten.

Perderisa njerezit ndegjojn intriga , binden nga intrigat , atehere asgje ne kete jete nuk ka vlere , por cdo gje mbetet vetem pjese e intriges dhe jete e kaluar nen stuhit e intriges.

Ty e nderuar te deshiroj qetesi dhe pushim , ndersa ata ose ato qe mirren me intriga , leri qe te pakten , pasi nuk kan njohuri te jetes ne lemi te ndryshme te mirren me nje dukuri siq jane intrigat .Kalo bukur cdo here....

Vigani
25-12-05, 17:44
Dje m'ka gezuar nje e-mail i motres sime gjaku ...
dhe ne nderkohe m'ka pushtue pikellimi dhe nostalgjia e theksuar...!

Sot, dhuratat e bera nga femijet e mi ...
dhurata qe vinin nga zemer dhe dore e tyre...


Viganica...

doGzona
25-12-05, 17:53
Perderisa njerezit ndegjojn intriga , binden nga intrigat , atehere asgje ne kete jete nuk ka vlere , por cdo gje mbetet vetem pjese e intriges dhe jete e kaluar nen stuhit e intriges.

Ty e nderuar te deshiroj qetesi dhe pushim , ndersa ata ose ato qe mirren me intriga , leri qe te pakten , pasi nuk kan njohuri te jetes ne lemi te ndryshme te mirren me nje dukuri siq jane intrigat .

Kalo bukur cdo here....

Jo nuk po ia vej veshin fare me, pasi ushqehen me to, ngopen nje dite dhe pelcasin vet!

Cdo te mire te deshiroje dhe une gjithashtu i nderuar , jete te qete dhe pa brenga cdo here.

Tomori
25-12-05, 19:07
Me hidheroi mbrem dicka pak,por me kaloi menjeher,
huh Zoti i ndihmofte atyre qe bejne intriga kaq te medha e shpifin.

Po me dhimben per Zoten, sigurisht nuk jan te kenaqur me vetevehten.

?!!! Zoti i denofte ata qe bejne Intriga...
"doGzona" nuk ju kuptoje perse thuani Zoti i ndihmofte atyre qe bejne intriga...nuk ju kuptoj fare?!!!
-Un them Zoti i marofte e i qet faqe zi keta qe skan aspak burrni!

Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

doGzona
25-12-05, 19:21
Them Zoti i ndihmofte Tomori se:

Sigurishte nuk jane mire me koken e tyre.

Me respekt gjithashtu per ju

doGzona

vendasi
26-12-05, 04:03
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssssUrime Flaka.......

Diana007
27-12-05, 11:20
Sot u gezova qe fshina nje Emer nga PC- ia ime sa sa her u kyqsha me del edhe ai emer :twisted:

Kavaleri
27-12-05, 22:12
Sot u gezova qe fshina nje Emer nga PC- ia ime sa sa her u kyqsha me del edhe ai emer :twisted:
E paske meritu..
Un sot e dje e pardje jam kan i gzuar qe se kam pa tahiren hahah :lol:

Diana007
28-12-05, 08:33
Sot u gezova qe fshina nje Emer nga PC- ia ime sa sa her u kyqsha me del edhe ai emer :twisted:
E paske meritu..
Un sot e dje e pardje jam kan i gzuar qe se kam pa tahiren hahah :lol:

:shock: :roll: :twisted: :arrow: :evil:

Psikologu
28-12-05, 14:43
Them Zoti i ndihmofte Tomori se:

Sigurishte nuk jane mire me koken e tyre.

Me respekt gjithashtu per ju

doGzona

Nuk eshte e rruges qe nje person siq jeni ju , te ia veni veshin aspak thenjeve dhe intrigave , ose bindjeve vetem me fjale.
Ju jeni nje person i veqante dhe nuk bini aspak ne intrigat e askuj, te pakten kete keni force qe ta beni cdo here dhe te jetoni jeten e juaj , te bazuar ne vertetesin e vleres jetsore dhe asaj intelektuale.

Kalo mire dhe urime e suksese te panderprera per ju cdo here.

P.S.

Aq me shume qe i beson fjales , aq me shume vorferon qetesin dhe begatin tende shpirterore,ndersa aq me shume qe i beson vepres dhe te vertetes , forcon shpirtin dhe personalitetin tende.

Cdo te mire per ju ...

Domira
29-12-05, 01:53
Me gezuan urimet e vitit te ri qe morra nga miqte e forumit :)
Me hidheroi pak mungesa e kohes per forum sot :(

Flaka_1
30-12-05, 17:47
Me gezuan shume uratat qe me kan uruar antaret e fd per vitin 2006 !
Ju falenderoj nga zemra qe te gjitheve qe me keni shkruar !
Ju kerkoj falje mua nuk me premton koha te ju uroj secilit veq e veq por mos hezitoni lexoni urimet per ju ua kam lene tek tema Pershendes flaken ndoshta nuk ma nxeni per te madhe !!
me dashuri flak !

Flaka_1
30-12-05, 18:00
Me daten 24 dhjetor 2005 me gezoi nje mbremje muzikore ne diskoteken **TIME** te Enver Idrizi ne Gjermani ku kendonte live Kengetari Meda !
Bera qindra kilometra te jem ne ate mbremje, ku mengjezi agoi se bashku me muziken dhe vallen shqipe, ishte knaqesi dhe atmosfere e pa harruar per mua !

Me dashuri dhe me nje pyetje per ju Flaka :: :arrow:

Ka qene dikush nga ju ndonjhere ne diskoteken **TIME **

Flaka_1
30-12-05, 18:04
Sot me gezoi lajmi se i kam dhen 3 provime jam shume e gezuar :!:
yesssssssssUrime Flaka.......

Faleminderit Vendasi
Te pershendet Flaka

Psikologu
30-12-05, 19:02
Me gezoi shumė njė fjalė e njė personi..?!

Diana007
31-12-05, 09:46
Aq shum jam e hidherume diteve te fundit :?

raptile
31-12-05, 14:38
une jam i gezuar sepse pom shkojn shum mir punt me femnra

Psikologu
31-12-05, 14:59
Aq shum jam e hidherume diteve te fundit :?

Ne momentet e hidherimit , mendoni cdo here se jeni ajo e cila me dashuri i tejkaloni tė gjitha , sepse hidherimi e pamundeson mendimin e mirėfilltė pėr zgjedhjen e cdo problemi..

Psikologu
31-12-05, 16:04
Asgjė s“me hidheroj , por vetem me gezoj...

doGzona
31-12-05, 16:10
Cdo dite me gezojne fjalet e voglushit tim, qe kurre nuk shpetone dite pa me thene: Te dua mami, ti je mami me e mira ne bote.

Psikologu
31-12-05, 16:17
Me gezon cdo here realiteti...Me hidheron cdo herė thashethema..

Tomori
31-12-05, 16:42
Cdo dite me gezojne fjalet e voglushit tim, qe kurre nuk shpetone dite pa me thene: Te dua mami, ti je mami me e mira ne bote.

Dot rroje quni u befte 100vjeq.. :arrow:

laliloli
31-12-05, 16:55
Me gezuan urimet e perzemerta qe me kane derguar anetaret e FD.

U hidherova pak ,sepse sonte me detyruan te punoj per nja 4 ore edhe pse e kisha dite pushimi :twisted:
E dredhirat ne kete bote nuk mbarojne kurre !!

doGzona
31-12-05, 17:26
Cdo dite me gezojne fjalet e voglushit tim, qe kurre nuk shpetone dite pa me thene: Te dua mami, ti je mami me e mira ne bote.

Dot rroje quni u befte 100vjeq.. :arrow:

Te faleminderit Tomori.

arben-ks
02-01-06, 12:54
Me hidhroj nje telefonat,nje njeri e kish pre nje gisht :oops:

Barbaroza
02-01-06, 15:27
Me hidheron 100-fytyresia e njerezve per te mbuluar idiotizmat etyre!

Psikologu
02-01-06, 22:10
Ne kohen e veshtirė , Miku i nderuar , ecem cdo here sikur vellezer ne cdo hap, duke e mbajtur cdo here koken lartė me krenarin dhe qendrueshmerin tonė tė pashembulltė.
Ne rinin tonė dhamė aq shumė pėr cdo gjė tė bekuar qė quhet Atdhe dhe cdo gjė qė kishte tė bejė me nderin dhe lirin e Atdheut.
Ne diten kur gjoksi i yt u doli pėrpara pėlumbave te armikut , nuk vdiqe vetem ti , edhe pse ke vdekur , ti jeton akoma , ndersa une vdiqa duke marrur frymė sikur hija e kesaj bote, e se dij se perse nuk me mori plumbi edhe mua qė as vdekja tė mos na ndajė, dhe ne momentin kur dheu qė aq shumė e deshte tė mbuloj , mu kujtuan fjalet kur tė qendroja afer qė dikur mi thoje ;
A ka me tė mirė se tė mbulohesh me dheun e Atdheut.
Atje ne bregun e lartė , ku flaka nuk dinte tė pushoj , atje sot mbi ty qelin lulet e lirisė dhe tė nderit tė cila sot me ketė datė behen 6 vite qė cdo here lule pas lule bijnė mbi varrin tendė tė bekuar.
Me hidheron cdo gjė ne ketė jetė ,nė ketė qastė qe sot me pamundesin time nuk kam mundesi tė jem atje qė tė dhuroj lulet e shtrenjeta tė cilat aq fortė i ke dashur , por me gezon fakti ,se vepra e jote madhore ėshtė dhe do tė mbetet cdo herė e shkruar e lexuar dhe e ruajtur ne faqet e ndriteshme tė historis.
Miku i im i pavdekshem;

Jeton ne mua deri ne vdekje si vėlla dhe si i pandarė ne cdo hap dhe cdo ditė.
Krenohem me ty , dhe mos harro se amanetin tend e kam derguar ne vendin e caktuar , aty ku ti ke dashur cdo here dhe se voglushi i yt tash ėshtė rritur dhe tė kerkon aq shumė sa cdo here me prekė ne thellsin e shpirtit.

Pushofsh nė paqe dhe tė qoftė dheu i lehtė..

Ne mungesen tende cdo here;

Miku i im

FrEsKiA
02-01-06, 22:13
:? :cry: :cry:

e_martumja
02-01-06, 22:16
Ne kohen e veshtirė , Miku i nderuar , ecem cdo here sikur vellezer ne cdo hap, duke e mbajtur cdo here koken lartė me krenarin dhe qendrueshmerin tonė tė pashembulltė.
Ne rinin tonė dhamė aq shumė pėr cdo gjė tė bekuar qė quhet Atdhe dhe cdo gjė qė kishte tė bejė me nderin dhe lirin e Atdheut.
Ne diten kur gjoksi i yt u doli pėrpara pėlumbave te armikut , nuk vdiqe vetem ti , edhe pse ke vdekur , ti jeton akoma , ndersa une vdiqa duke marrur frymė sikur hija e kesaj bote, e se dij se perse nuk me mori plumbi edhe mua qė as vdekja tė mos na ndajė, dhe ne momentin kur dheu qė aq shumė e deshte tė mbuloj , mu kujtuan fjalet kur tė qendroja afer qė dikur mi thoje ;
A ka me tė mirė se tė mbulohesh me dheun e Atdheut.
Atje ne bregun e lartė , ku flaka nuk dinte tė pushoj , atje sot mbi ty qelin lulet e lirisė dhe tė nderit tė cila sot me ketė datė behen 6 vite qė cdo here lule pas lule bijnė mbi varrin tendė tė bekuar.
Me hidheron cdo gjė ne ketė jetė ,nė ketė qastė qe sot me pamundesin time nuk kam mundesi tė jem atje qė tė dhuroj lulet e shtrenjeta tė cilat aq fortė i ke dashur , por me gezon fakti ,se vepra e jote madhore ėshtė dhe do tė mbetet cdo herė e shkruar e lexuar dhe e ruajtur ne faqet e ndriteshme tė historis.
Miku i im i pavdekshem;

Jeton ne mua deri ne vdekje si vėlla dhe si i pandarė ne cdo hap dhe cdo ditė.
Krenohem me ty , dhe mos harro se amanetin tend e kam derguar ne vendin e caktuar , aty ku ti ke dashur cdo here dhe se voglushi i yt tash ėshtė rritur dhe tė kerkon aq shumė sa cdo here me prekė ne thellsin e shpirtit.

Pushofsh nė paqe dhe tė qoftė dheu i lehtė..

Ne mungesen tende cdo here;

Miku i im


Pa koment fjalet e tuaj nga zemra me preken thelle, shendet te plot dhe harmoni familjare i deshiroj antarve te familjes te mikut tuaj gjitheashtu edhe ty te pershendes.

Domira
03-01-06, 17:26
U gezova qe gjeta kohe per me pastru sot pak :lol:
U hidherova kur e pash mjegullen :?

Flaka_1
03-01-06, 20:58
Me ka hidheru diqka qe me be me ju tregu kalleni flake-flake, keshtu qe me mire do hesht veq ua bej me dije se katastrofe ! :cry:

Kercovari
03-01-06, 21:34
:lol: Po na trego moj flaka! :wink:

Flaka_1
03-01-06, 22:04
:lol: Po na trego moj flaka! :wink:

Nuk mundem kercovari se shpirti po me dhemb ! :(

arben-ks
03-01-06, 22:14
Me hidhron psikopatia e njerzive qe me pas mundsi gjdo dit e ndrroj fetyren,kuptohet se ata skan pasqure me u kqyr qfar beshereta jan....

Sy_kaltra
03-01-06, 22:15
Mė hidheroj dikush :(

Kercovari
03-01-06, 22:25
:lol: Po na trego moj flaka! :wink:

Nuk mundem kercovari se shpirti po me dhemb ! :(

Me fal pra e nderuar! :wink:

schütze
05-01-06, 23:03
me hidhroj nje sms mbram pa mas :( :( :( :(

doGzona
14-01-06, 22:56
Mua me gezoi shume dicka :D

Psikologu
14-01-06, 23:12
Mua me gezoi shume dicka :DØ

Ti u gezpfsh cdo here, me shpirt e zemer :lol: :lol: :lol:

vjeshta
14-01-06, 23:30
Mua me gezoi shume dicka :DØ

Ti u gezpfsh cdo here, me shpirt e zemer :lol: :lol: :lol:
U gezofeshi te dyt :lol: :lol: :lol:

Psikologu
14-01-06, 23:34
:lol: Tė lumtė goja e flm :lol: :lol:

e_martumja
14-01-06, 23:44
Me gezoj nje krak krak bum bum :lol: :lol: :lol:

laliloli
16-01-06, 22:15
Dje me gezoi pa mase ardhja e Rafet Llapjanit ne shtepine time,Ishte nje surprize e veqant per mua dhe nje moment shume emocionues dhe i kendshem .
E falenderoj nga zemra qe udhetoi afer 150km per te me bere viziten .Kjo dite per mua ishte shume e veqant nga se me vizitoi personi per te cilin kam nje rrespekt te larte ,njeriu ,nga goja e te cilit dalin vetem fjale te embla.

vjeshta
18-01-06, 18:51
Me gezoi sot ,telefona ta e djalit :P

Murgesha
18-01-06, 18:55
Po mė gėzon fakti qė po flas nė Mesengjer me njė shoqe tė studimeve, e qė sigurisht ka 10 vite qė se kam takuar. :(

Flaka_1
20-01-06, 07:48
Me kane hidheruar ca thashe e theme , po aty afer u hidherova qe preva gishtin e kembes,pa prite e pa kujtue! :cry:

Kavaleri
25-01-06, 15:52
Jam hidheruar shum mbrenda ne zemren time jam prek shum shum keq dhe nuk po mujt ta akceptoj Vdekjen e Presidetit te Kosoves Dr.Ibrahim Rugova.

Nuk po di se as vet qka me bo jam prek shum shum keq.

Nuk po me pelqen me asgje ne ket bot.

Zoti ja letsoft Dheun Presidetit Rugova.

Ngushlim te siqert Familjes Rugova,Ngushllime Kosoves dhe gjith Shqiptarve ku do qe jan dhe qe ndjen kete dhembje.

krijuesiii
25-01-06, 22:28
...U gezova se mesova qe nje mik i imi kishte nje gezime, qe e kishte priture me vite dhe per te kishte sakrifikuar e vuajtur, me vete thashe ALLAHU i plotefuqishem nuk i le pa i gezuar Krijesat e tija...
tungiii

Dani11
25-01-06, 23:35
Jame shume i prekur,i merzitur dhe i piklluar shume per vdekjen e Presidentit tone Dr. Ibrahim Rugova,njeherit jame krenare qe patem nje njeri te tille sidhe jame shume i lumtur per respektin qe tregoi Populli Shqiptare per Presidentin tone Dr. Ibrahim Rugova.

Flaka_1
28-01-06, 13:25
Me hidheroi dikush diqka qe me ben te vuaj :wink:
Pse?
Pse pikerisht mua ?

Kercovari
29-01-06, 21:17
:lol: Ka shume qe vuajne moj flaka,nuk je vete ti. :lol: :lol: :wink:

e_martumja
01-02-06, 23:36
Shume sende me hidherrojn/gezojn, i them vehtes jeta eshte e tille dhe si e ka shkrru Perendija ndodh :wink:

vjeshta
01-02-06, 23:55
Me gezoi dhurata e burrit te mrtuares,dje :lol: :lol:

doGzona
02-02-06, 00:15
Me gezoi vjeshta, qe qenka gezuar nga dhurata e burrit! :wink:

Murgesha
02-02-06, 00:15
Me gezoi dhurata e burrit te mrtuares,dje :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

vjeshta
02-02-06, 00:18
Me gezoi vjeshta, qe qenka gezuar nga dhurata e burrit! :wink:
Me vones,poia kishte vlejft me prit :lol:

vjeshta
02-02-06, 00:18
Me gezoi dhurata e burrit te mrtuares,dje :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :roll: :wink:
:wink:

doGzona
02-02-06, 00:19
Me gezoi vjeshta, qe qenka gezuar nga dhurata e burrit! :wink:
Me vones,poia kishte vlejft me prit :lol:

Per ate storin qe ta kam tregu ne mp, u sa dhuratat i ka fitu mos dvet :lol:

vjeshta
02-02-06, 00:21
Flm.per story,per nje moment nuk jam ndi e vetme :lol:

doGzona
02-02-06, 21:12
Sot me gezoi dicka :D

Gentiani
03-02-06, 00:00
Dje e kisha ditė tė jashtzakonshme!

Murgesha
03-02-06, 00:09
Dje e kisha ditė tė jashtzakonshme!

A tė shkoi me gėzim sė paku?? :lol: :lol:

Gentiani
03-02-06, 00:15
Ishin lajme tė mira dhe tė gėzueshme, nė shtatė vitet e fundit :lol: :lol:

Murgesha
03-02-06, 00:21
Ishin lajme tė mira dhe tė gėzueshme, nė shtatė vitet e fundit :lol: :lol:

Mbasi pritja paska qenė e gjatė po e marr me mend se gėzimi paska qenė edhe mė i madh.
Ēkado qė tė jetė Urime.

Gentiani
03-02-06, 00:40
Falemnderit, edhe pse nuk ėshtė komplete, por nė rrugė tė mbarė. E kisha fjalėn pėr dy lajme tė mira pėr njė ditė!

Pardje kisha ditėn e fundit nė punė, kisha largesėn me shkrim nė mesin e 20 tė punėsuarve, ndėrkohė qė dje mė thėrret personalisht nė telefon Big Bossi the mė thotė se e kam kuptuar qė jeni "i famshėm" dhe nėse dėshiron mundemi tė bisedojmė, ndėrsa pas njė dite largimi nėnshkruaj i vetmi kontratėn tjetėr me kushte edhe mė tė mira, e tjetra kishte me aplikimin pėr nėnshtetėsi e cila gjithashtu ėshtė pozitive. Dy lajme nė njė ditė!

e_martumja
03-02-06, 00:43
Falemnderit, edhe pse nuk ėshtė komplete, por nė rrugė tė mbarė. E kisha fjalėn pėr dy lajme tė mira pėr njė ditė!

Pardje kisha ditėn e fundit nė punė, kisha largesėn me shkrim nė mesin e 20 tė punėsuarve, ndėrkohė qė dje mė thėrret personalisht nė telefon Big Bossi the mė thotė se e kam kuptuar qė jeni "i famshėm" dhe nėse dėshiron mundemi tė bisedojmė, ndėrsa pas njė dite largimi nėnshkruaj i vetmi kontratėn tjetėr me kushte edhe mė tė mira, e tjetra kishte me aplikimin pėr nėnshtetėsi e cila gjithashtu ėshtė pozitive. Dy lajme nė njė ditė!hummm nafakli qenke, affromu pak ma ngat :lol: :lol: :wink:

Gentiani
03-02-06, 00:47
:lol: :lol: e_martumja, jam befasuar edhe unė vehtė, si lidhen nganjėherė gjėrat.

e_martumja
03-02-06, 00:48
:lol: :lol: e_martumja, jam befasuar edhe unė vehtė, si lidhen nganjėherė gjėrat.


ajt lidhem bashk pra ndoshta me ec nafaka ahahahaps: gezohem per ty pa mas :wink:

Flaka_1
03-02-06, 12:51
Me hidheron nje heshtje qe prehet thelle ne shpirtin tim ! :(

turisti
03-02-06, 12:54
Me hidheron nje heshtje qe prehet thelle ne shpirtin tim ! :(

Ne jete,heshtjet e tilla jane normal.Secili ka nevoje shumehere per -heshtjet-,por nuk jemi te vetedijshem e as qe dojme me e pranue. :wink:

Flaka_1
03-02-06, 12:55
Me hidheron nje heshtje qe prehet thelle ne shpirtin tim ! :(

Ne jete,heshtjet e tilla jane normal.Secili ka nevoje shumehere per -heshtjet-,por nuk jemi te vetedijshem e as qe dojme me e pranue. :wink:

Ahhh more turisti po te ishte heshtje qetesim shpirti do te ishte me mire por eshte heshtje e merziteshme ! :(

turisti
03-02-06, 13:34
E di Flaka_1 e nderuar,por jeten duhet kuptuar,shijuar,analizuar dhe se fundi mashtruar.Aty edhe eshte mundesia e fitores mbi merzise.....

Flaka_1
03-02-06, 14:28
E di Flaka_1 e nderuar,por jeten duhet kuptuar,shijuar,analizuar dhe se fundi mashtruar.Aty edhe eshte mundesia e fitores mbi merzise.....

Nga nje here vetem nga nje here ndodh e kunderta e kesaj qe ti thua i Nderuari Turisti !

vjeshta
03-02-06, 23:43
Me hidheroi diqka ne kete moment :(

Flaka_1
06-02-06, 20:09
Gezim: prape kam dhen provimin :wink:

Hidherim: papritmas ngela ne spital :cry:

Hidherim: diqka qe nuk mund te ju tregoj prive :?

Murgesha
06-02-06, 20:16
Gezim: prape kam dhen provimin :wink:

Hidherim: papritmas ngela ne spital :cry:

Hidherim: diqka qe nuk mund te ju tregoj prive :?

Urime pėr provimin e nderuara Flakė.

Pėr hidhėrime: Tė shkuara e tė harruarra qofshin.

doGzona
06-02-06, 21:12
Vetem gezime! 8)

doGzona
06-02-06, 21:13
Gezim: prape kam dhen provimin :wink:

Hidherim: papritmas ngela ne spital :cry:

Hidherim: diqka qe nuk mund te ju tregoj prive :?

Urime Flaka, dhe me vjen keq per hidherimin!

vushtrria
06-02-06, 21:14
Vetem gezime! 8)


ishalla gjithmon u percjellin gezimet e nderuar doGzona

e_martumja
07-02-06, 20:20
Me gezoj dita e sotme qe e gezova dikend qe e dua shume ne kete bote :wink:

Gentiana
07-02-06, 20:34
Dje i pata dy gezime. Njera qe nje person qe e dua me se shumti do ta shoh pas nje kohe kogja te gjat.
Kurse tjetra kisha nje telefonat nga nje person shum i mire. :wink:

GURI SYLAJ
07-02-06, 20:35
Gezohem kur shoh njerez te lumtur,kurse hidherohem kur ne ngutje e siper lindin keqkuptimet.

Domira
07-02-06, 20:53
Gezohem qe po shoh njerzit e lumtur. Me hidheroi egoizmi i tepert dje nga disa kolege :(

doGzona
15-02-06, 23:28
Vetem gezime! 8)

doGzona
02-03-06, 01:56
Sot u gezova per Dardanine qe eshte hap.

Luana
02-03-06, 05:48
Gjat kohes qe nuk punonte Forumi i Dardanis , pata rast te regjistrohem edhe ne disa Forume tjetra , mirpo nuk kisha knaqsi sikur ketu ne FD , teper jam e gezuar , Urime per te gjithe :wink:

Luana
02-03-06, 05:51
U Gezova gjithashtu se harrova ta ceki me lart , dhash edhe une nji provim sot phaaaaaaaa teper jam e lumtur :biggrin:

Reana
02-03-06, 14:58
Me gezoi pa mase, dizajni i ri:wink: i FD-se!!!
Urime te gjitheve!!!

Kaltrushi
02-03-06, 15:59
gfar me gezoj: edhe mua si forumistave tjere... punimi i forumit... fantazi....

qfar me gezoj sod me mire te them kush me gezoj... mamaja ime si gjdo here me mengjes me lajme te mira dhe fjale te mira....

per momentin jam ne vehten pak e hidheruar pasi hidherova dike tjeter pa qellim...

Kodra
02-03-06, 16:07
**********
**********
**********Mė gėzoi dita e sotme kur klikova nė linkun dardania.de,dhe u hap kjo faqe e shtėpisė sonė Dardane.

Kodra

Murgesha
02-03-06, 16:10
Shokė, miq e dashamirė!
Tė gėzuar qofshit gjithnjė.
Vetėm kėshtu na ka hije, tė grumbulluar pranė sofrės Dardane.

Ju pėrshėndes tė gjithėve.

Murgesha!

Kercovari
02-03-06, 17:43
Pershendetje te gjitheve!
Suksese stafit dardania.de per dizajnin e ri bazuar ne standarde bashkekohore.
Ishalla ne te ardhmen do te jemi edhe me aktiv me te disciplinuar dhe me korekt si ndaj stafit ashtu edhe ndaj njeri tjetrit,dhe me kete te deshmojme se si Komb u perkasim popujve te botes te perparuar.

Me respekt Kercovari

doGzona
02-03-06, 21:49
U Gezova gjithashtu se harrova ta ceki me lart , dhash edhe une nji provim sot phaaaaaaaa teper jam e lumtur :biggrin:

Urime loqkum, e kam dite qe e jep, e zonja je ti:wink:

e_martumja
02-03-06, 23:46
Me gezoj biseda e mbremit me nje forumist me nje mencuri pa kufiiiiiiiii

gjitheashtu edhe per Luanen u gezova qe e kish marr patent te bicikletes :wink: :wink: :wink:

vushtrria
03-03-06, 18:08
Me gezoi qe e takova vjeshten ket goc magjike :smile: :smile:

vjeshta
03-03-06, 18:15
Me gezoi ,qe takova Vushtrriun ,kete djale gjuetar e fjalembel:wink:

vushtrria
03-03-06, 18:27
Me gezoi qe takova vjeshten ket simpati te forumit:smile: