PDA

View Full Version : A jeni te forte edhe balle per balle.....


vushtrria
09-12-05, 17:49
Te nderuar forumiste,gjate ketyre bisedave,debateve,pergjigjeve apo shkembim mendimeshe qe behen ketu ne forumin dardania,kam vrejture se me te vertet ka njerez shum te afte,njerez qe me te vertet dhajne mendime shum te fryteshme dhe te begatshme, keshtu mendoi per shumicen e forumisteve qe jan aktive :lol:


Tani eshte pytja


A jeni ne gjendje te jepni te njejtat mendime keshtu ne qoftese jeni edhe balle per balle me njerez,apo kure jeni balle per balle e ndjeni vehten ma te dobet :lol:


Mendimi i juaj rrethe kesaj ju lutem :?: :?:

MemphiSx
09-12-05, 18:08
Vushtrria,i nderruar respekt per ty,dhe mendoj qe ki prek nje teme qe mendoj se eshte shum interesante.
Une per vete po them,se nese dikush kerkon ballafaqim me mua ball per ball per ndonje pakenaqesi qe ka ndaj shkrimeve te mija,jam i gatshem qe ti ofroj fakte te shumta ne lidhje me ate paknaqsi.
Eshte e vertet se ball per ball njeriu mundohet ne menyre sa ma faktike te dhenat qe i disponon.
Nuk do te ndryshoj qendrim,para askujt,pa marr parasysh kush do te jet ai rival i imi,me nje fjal te vertetes nuk i frigona kurr.

vushtrria
09-12-05, 18:14
Vushtrria,i nderruar respekt per ty,dhe mendoj qe ki prek nje teme qe mendoj se eshte shum interesante.
Une per vete po them,se nese dikush kerkon ballafaqim me mua ball per ball per ndonje pakenaqesi qe ka ndaj shkrimeve te mija,jam i gatshem qe ti ofroj fakte te shumta ne lidhje me ate paknaqsi.
Eshte e vertet se ball per ball njeriu mundohet ne menyre sa ma faktike te dhenat qe i disponon.
Nuk do te ndryshoj qendrim,para askujt,pa marr parasysh kush do te jet ai rival i imi,me nje fjal te vertetes nuk i frigona kurr.uhaaaaaa memphiSx hallalle per pergjigjen,edhe une mendoi se ju jeni ky djale :(

Reana
09-12-05, 18:23
Te nderuar forumiste,gjate ketyre bisedave,debateve,pergjigjeve apo shkembim mendimeshe qe behen ketu ne forumin dardania,kam vrejture se me te vertet ka njerez shum te afte,njerez qe me te vertet dhajne mendime shum te fryteshme dhe te begatshme, keshtu mendoi per shumicen e forumisteve qe jan aktive :lol:


Tani eshte pytja


A jeni ne gjendje te jepni te njejtat mendime keshtu ne qoftese jeni edhe balle per balle me njerez,apo kure jeni balle per balle e ndjeni vehten ma te dobet :lol:


Mendimi i juaj rrethe kesaj ju lutem :?: :?:

Forca e nje njeriu eshte pasuria e ideve te tij!
Ajo qe shprehim, pamarreparasysh formen e te shprehurit, eshte gjithmone force.
Dikush eshte rritur me bindje se nder sy gjithmone duhet te thuhen fjale te mira, e kam cekur kete edhe ne nje teme tjeter, pradaj edhe kur shkojme dikund, aq shume jemi te mesuar me ate se kur pyet "si je" pergjegjja do te jete "mire", saqe nganjehere ia varim veshin fare pergjegjjes, sespe eshte e formes pothuaj robotike :roll:
te jeshe ne gjendje te thuash sy me sy ate qe mendon ndoshta nuk eshte force, sa eshte bindje, kulture, etj...

Vigani
09-12-05, 21:49
Te nderuar forumiste,gjate ketyre bisedave,debateve,pergjigjeve apo shkembim mendimeshe qe behen ketu ne forumin dardania,kam vrejture se me te vertet ka njerez shum te afte,njerez qe me te vertet dhajne mendime shum te fryteshme dhe te begatshme, keshtu mendoi per shumicen e forumisteve qe jan aktive :lol:


Tani eshte pytja


A jeni ne gjendje te jepni te njejtat mendime keshtu ne qoftese jeni edhe balle per balle me njerez,apo kure jeni balle per balle e ndjeni vehten ma te dobet :lol:


Mendimi i juaj rrethe kesaj ju lutem :?: :?:

Perzete, vushtrria(personin mbas kesaj nofke) e kam per zemer...
s'kam qaren pa e lexue dhe kontribue ...

vushtrria, siq eshte vendi behet edhe kuvendi thuhet ne popull...!
Balle per balle, jam me stabile/forte dhe konfidente...
gjithemon mvaret edhe me cilet ballafaqohem/komunikoj ...

Kam degjue shpeshhere kur thone "Une kur shkruaj paraqitem me e forte sesa kur komunikoj balle per balle..."

Ma kane thene se ne komunikim verbal jam me e mire se ne shkrim ...
ashtu mendoj edhe vete...!
A e din perse ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
sepse nuk pauzoj dmth ne te folur nuk kam tri pikat dhe pikequditeset...

E te qeshmen e kam me epizoda, eshte e vertet ashtu siq edhe e paraqes ne te shkruar...!!!

Muaj festiv dhjetori, qofshit te gjithe te ngrohte shpirtinisht- GEZUAR, pra...!

Vigani
09-12-05, 21:51
Me falni...
me larte ishin fjalet e mia pra te VIGANICES...!

Tomori
09-12-05, 21:52
Mvaret e gjitha prej situates...nese ja vlen PO :wink:

aferdita
09-12-05, 22:20
Te nderuar forumiste,gjate ketyre bisedave,debateve,pergjigjeve apo shkembim mendimeshe qe behen ketu ne forumin dardania,kam vrejture se me te vertet ka njerez shum te afte,njerez qe me te vertet dhajne mendime shum te fryteshme dhe te begatshme, keshtu mendoi per shumicen e forumisteve qe jan aktive :lol:


Tani eshte pytja


A jeni ne gjendje te jepni te njejtat mendime keshtu ne qoftese jeni edhe balle per balle me njerez,apo kure jeni balle per balle e ndjeni vehten ma te dobet :lol:


Mendimi i juaj rrethe kesaj ju lutem :?: :?:

Pershendetje i nderuar
un per veti kur bisedoj me dikend ball per ball mundem edhe me mire me shpreh mendimin dhe me lire dhe normal qe mundohem te kem edhe fakte kurse ketu po eshte me veshtire, e di qe nuk beson askush dhe mendojn qe po bejn shaka

Domira
09-12-05, 22:36
I nderuar Vushtrria te pergezoj per temen.
Pergjigja ime eshte se, jam ma e forte ne biseda nese gjindem balle per balle me bashkebiseduesin :wink:

Me nderime
Domira

Gentiani
09-12-05, 23:00
e pse more ballė pėr ballė, taksirat me u sakatuar a :lol:

Honesty^uk.
09-12-05, 23:15
A jeni ne gjendje te jepni te njejtat mendime keshtu ne qoftese jeni edhe balle per balle me njerez,apo kure jeni balle per balle e ndjeni vehten ma te dobet :lol:


Mendimi i juaj rrethe kesaj ju lutem :?: :?:


A ke degjuar ndokend te thote""" ku me e marr plaku piten""" :wink:

Une jo qe do jem ne gjendje, i gatshem 200% por po te ishte nevoja edhe zvarritje :wink: do te ecja per te takuar, perballur cilindo person per te debatuar cfare do lloj mos peputhje.

Duke shpresuar se koha do te me ofroj kete fat per disa raste, po ju le ketu pershendetjen dhe respektin tim per temen dhe te nderuari VUSHTRI

Honesty

baxha
10-12-05, 06:01
Sa bukur qenka ketu , tė gjithė trima dhe trimersha , si frigon asgjė.
Njė pyetje per ju, nese ban:
A jeni keshtu ne realitet apo vetem deshironi te lini "pershtypje" te ndokush .

Veq drejt a ?

tung....

MemphiSx
10-12-05, 12:09
Sa bukur qenka ketu , tė gjithė trima dhe trimersha , si frigon asgjė.
Njė pyetje per ju, nese ban:
A jeni keshtu ne realitet apo vetem deshironi te lini "pershtypje" te ndokush .

Veq drejt a ?

tung....


Vet emri i Temes,ka te njejten tematik me pyetjen tende,e mundesh me i lexu pergjigjet e te gjithve,sigurisht mundesh me jap edhe ti mendimin tende ;)

Murgesha
10-12-05, 15:38
Mefjalė jam njėjtė e fortė edhe nė jetėn e pėrditshme, e pėr me grushta jo valla nuk jam e fortė. :(

Reana
10-12-05, 17:35
Mefjalė jam njėjtė e fortė edhe nė jetėn e pėrditshme, e pėr me grushta jo valla nuk jam e fortė. :(

:lol: :lol: :lol: Oj loqkume, nuk i dihet. Forca e grushtit vie nga zemra nganjehere jo nga muskujt :wink: !

Barbaroza
10-12-05, 17:49
Te nderuar forumiste,gjate ketyre bisedave,debateve,pergjigjeve apo shkembim mendimeshe qe behen ketu ne forumin dardania,kam vrejture se me te vertet ka njerez shum te afte,njerez qe me te vertet dhajne mendime shum te fryteshme dhe te begatshme, keshtu mendoi per shumicen e forumisteve qe jan aktive :lol:


Tani eshte pytja


A jeni ne gjendje te jepni te njejtat mendime keshtu ne qoftese jeni edhe balle per balle me njerez,apo kure jeni balle per balle e ndjeni vehten ma te dobet :lol:


Mendimi i juaj rrethe kesaj ju lutem :?: :?:

I nderuari Vushtrria,pershendetje per temen!
Se si paraqiten personat ne forum,paskeni dhene ju mendimin tuaj qe e mbeshtes edhe une dhe mendoj se shumica jane te tille!
Une ,mendoj se i perkas grupit se jam e njejta,qofte ne komunikimin balle per balle apo edhe ate ne diskutime.Ate qe e shkruaj ne shkrime,gjithmone e mendoj edhe ta them nese me kish rastisur ta takoja nje person live dhe jam shume e gatshme t'i shtroj ne bisedat live gjithe diskutimet qe kam vene ne forum me te gjitha faktet!
Nuk kam frike aspak sepse gjithmone anoj kah e verteta.Atehere,kur je me te verteten,frika nuk duhet te behet pjese ytja!

Murgesha
10-12-05, 18:05
Mefjalė jam njėjtė e fortė edhe nė jetėn e pėrditshme, e pėr me grushta jo valla nuk jam e fortė. :(

:lol: :lol: :lol: Oj loqkume, nuk i dihet. Forca e grushtit vie nga zemra nganjehere jo nga muskujt :wink: !

Do ta kem parasysh kėtė kėshillėn tėnde motrushe, kur mė duhet ti pėrdorė grushtat patjetėr. :lol: :lol: :lol:

Reana
10-12-05, 18:08
:lol: :lol: :lol: :wink: madheshtia e zemres dhe personalitetit tejkalon forcen edhe te body-bildereve :lol: :lol: :lol: :wink:

vushtrria
10-12-05, 18:09
Grushtat vetem ne munges te argumenteve ju lutem,mos i perdorni ma perpara :lol:

Murgesha
10-12-05, 18:10
Grushtat vetem ne munges te argumenteve ju lutem,mos i perdorni ma perpara :lol:

Hhahahahahahaaaaaaaaaaa vetėm mendimi po mė pėlqen, ani unė qysh kam merak me e pėrdorė stupcin. :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
10-12-05, 19:02
Grushtat vetem ne munges te argumenteve ju lutem,mos i perdorni ma perpara :lol:

Hhahahahahahaaaaaaaaaaa vetėm mendimi po mė pėlqen, ani unė qysh kam merak me e pėrdorė stupcin. :lol: :lol: :lol:

Prej se kemi flllu me stupca jemi me te fortat ball per ball :wink: :lol:

Sy_kaltra
10-12-05, 19:56
ball per ball me fjal ,,sen mat fort se fjalen ska ..

PS: murgesha ma ka mshu nje fjal ne msn kall um ka hahahahahaaaaaa ma mir o kan nje box :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Reana
10-12-05, 19:58
ball per ball me fjal ,,sen mat fort se fjalen ska ..

PS: murgesha ma ka mshu nje fjal ne msn kall um ka hahahahahaaaaaa ma mir o kan nje box :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mos na kallezo moj :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-12-05, 20:00
nasht moj ta dijn krejt qa ish kja Murgesha mos t'ja msyn kush me ta ball per ball :lol: :lol: :)

Murgesha
10-12-05, 20:01
nasht moj ta dijn krejt qa ish kja Murgesha mos t'ja msyn kush me ta ball per ball :lol: :lol: :)

Ghagaghaghaghaghaghaghahaah, oj Sykaltėr, o s`pata kohė me ti shkop edhe do tjerė se. :oops: :wink:

Sy_kaltra
10-12-05, 20:02
nasht moj ta dijn krejt qa ish kja Murgesha mos t'ja msyn kush me ta ball per ball :lol: :lol: :)

Ghagaghaghaghaghaghaghahaah, oj Sykaltėr, o s`pata kohė me ti shkop edhe do tjerė se. :oops: :wink:Ik moj me ty ball per ball me dal si italiank me ke kall me ato fjal ahahhahahahahaaaaaa :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
10-12-05, 23:17
Une , i njejt si kshtu si ashtu.

Sy-Kalter e pse nuk pi kallxon bacit e ai fole me Murgeshe.
Pse a fort te dhimtia?

e_martumja
10-12-05, 23:26
Une jam keshtu edhe ne realitet, si shkruaj keshtu flasssss

Mendimet e mija i shkruaj dhe dukem shume e fort amo ne zemer mbrenda jam shume e ligsht por askush nuk mundet ta vrej se ndoniher me kalpon nje heshtje.

Fuqi nuk kam si do per shpullaaaaaa se po tutna mem mi kthy pastaj :wink:

Agroni22
11-12-05, 00:07
a e din qysh dukena balla per balla nuk e di une duhet mem pa more dikushe hehehhe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sherri
11-12-05, 00:34
a jeni te forte balle per balle!!
ma kan thy njanin bri se ma i fort ska pase, :evil:

vjeshta
13-12-05, 20:26
He vushtrri me kend done me i pervjel menget qe po pyet :lol:

Se une a jam e fort edhe ball per ball ,po e le mister :lol:

vushtrria
13-12-05, 21:39
He vushtrri me kend done me i pervjel menget qe po pyet :lol:

Se une a jam e fort edhe ball per ball ,po e le mister :lol:


Hiq nuk po ma mbyshe synin :lol: :lol: po me dukeshe nje cop e vogel :lol: :lol:

vjeshta
13-12-05, 21:41
Hiq nuk po ma mbyshe synin :lol: :lol: po me dukeshe nje cop e vogel :lol: :lol:
Syni te mashtron,shiko ma mire 8) :lol: :lol:

vushtrria
13-12-05, 21:47
syri yt nuk munde ti mashtroi syte e mi :lol: :lol: jeni e shklqyshme :lol:

vjeshta
13-12-05, 21:50
syri yt nuk munde ti mashtroi syte e mi :lol: :lol: jeni e shklqyshme :lol:
Me shkoi puna huq :? qe nuk po mund te mashtroi :lol: :lol: jeni i sjellshem 8)

Sport_Billy
15-12-05, 04:25
Jom aq i fort sa jom edhe i lig!!!

Virtualiteti i bon njerzt perfekt! E njeri perfekt nuk ka! :twisted:

Barb|Ka
15-12-05, 13:34
mvaret se sa osh i fort qai qe del perr ball meje..nese osht i fort si guri..un jom edhe ma e fort se guri :P

turisti
15-12-05, 14:01
Balle per balle jam edhe me i forte.... :lol: :lol:

Sy_kaltra
16-12-05, 23:00
Une , i njejt si kshtu si ashtu.

Sy-Kalter e pse nuk pi kallxon bacit e ai fole me Murgeshe.
Pse a fort te dhimtia?

E fort more jam une :P edhe un i kom ba rezistenc spata nevoj per bacin ,se jo tybe te erdh puna deri aty pata me lshu nje bertim ...

dredhaki
16-12-05, 23:13
Ball per ball kush mos me dilni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ketu baj gjithcka e ball per ball nje hap para tre mbrapa i baj. :lol: :lol:
Tregoni edhe ju drejt e mos u fryeni me tastature ketu. :wink:

turisti
11-01-06, 20:32
Si ketu..... :lol:

e_martumja
11-01-06, 20:40
Keshtu jam edhe balle per balle, jam shume direkte edhe pse ndoniher e verteta e vret njeriun amo sma nin, vetem nje balle per balle ndoshta ma pak i perdori do fjal si psh: me njek ehehe dhe dukem shume e urt se zerin e bute ehehehe

:lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
11-01-06, 20:49
Keshtu jam edhe balle per balle, jam shume direkte edhe pse ndoniher e verteta e vret njeriun amo sma nin, vetem nje balle per balle ndoshta ma pak i perdori do fjal si psh: me njek ehehe dhe dukem shume e urt se zerin e bute ehehehe

:lol: :lol: :lol: :lol:

Heheheheheheeh..... :lol: :lol:

Tomori
12-01-06, 11:19
hahahaha...normal se shqiptari po pati allti me veti ka deshmu se kur eshte vetem ball per balli eshte ma i forti?!!!
Po pati shoke me veti eshte me i dobti...hahahaha :lol: :lol:
Problem?!!!

Psikologu
12-01-06, 13:31
Me i fortė jam ballėperballė sesa keshtu , dhe cdo problem kam deshirė ta zgjidhi sy me sy me cdo kend, pamvarsishtė se e ciles natyrė do tė jetė.

Barb|Ka
12-01-06, 13:35
a e din qysh oo Guri i fort un ma e Fort se Guri;)

Lona
12-01-06, 15:00
Te nderuar forumiste,gjate ketyre bisedave,debateve,pergjigjeve apo shkembim mendimeshe qe behen ketu ne forumin dardania,kam vrejture se me te vertet ka njerez shum te afte,njerez qe me te vertet dhajne mendime shum te fryteshme dhe te begatshme, keshtu mendoi per shumicen e forumisteve qe jan aktive :lol:


Tani eshte pytja


A jeni ne gjendje te jepni te njejtat mendime keshtu ne qoftese jeni edhe balle per balle me njerez,apo kure jeni balle per balle e ndjeni vehten ma te dobet :lol:


Mendimi i juaj rrethe kesaj ju lutem :?: :?:

Aftesit jane fryte i shpirtit te njeriut, dhe thjesht kudoqe te jene anesh apo perballe s'besoje te ket ndryshim, per veten time ball per balle sme trembet syri :lol: :lol:

Barbaroza
12-01-06, 17:14
Per balle jam akoma me e forte.Kam mundesine qe te tregoj ne detaje gjerat qe s'mund t'ia thuash dikujt veq me shkrime! :evil: :lol:

Kaltrushi
13-01-06, 09:47
pershendetje...

Po te kisha at shance ti them te gjitha gjerat qe edhe i shkruaj shoqeris viruale te Forumit, balle per balle me siguri sdo ta leshoja at shanc nga dora.
Ne keto momente kure esht puna te them dikujt diqka ne Sy pamarr parasysh se a esht kritik apo kompliment jam me e fort se gjithnje…..

:wink:

Barbaroza
13-01-06, 11:23
pershendetje...

Po te kisha at shance ti them te gjitha gjerat qe edhe i shkruaj shoqeris viruale te Forumit, balle per balle me siguri sdo ta leshoja at shanc nga dora.
Ne keto momente kure esht puna te them dikujt diqka ne Sy pamarr parasysh se a esht kritik apo kompliment jam me e fort se gjithnje…..

:wink:

Ashtu pra Kaltrushe!Kurre mos e lesho shansen nese do te te vinte tek dera!Duhet e verteta te del sheshazi e jo ti te mbetesh fajtore pa fajin tend...!

Jana
26-09-09, 12:56
..bash ball per ball...ndina edhe ma shlir sepse veti e imja eshte me shiku njerin en sy kur foli...ndoshta ktu nganjeher edhe smundesh me shpreh basha ate qe ki deshir...

Definitivsh balla per ball ...jam me me e fort edhe flas me shlir...

thellenza
26-09-09, 20:48
Mendoj se po, zakonisht ate qe vertete e ndjej se duhet te ia them dikujt, e preferoj me teper te ia them nder sy sepse keshtu ia them me mire.

roadrunner
26-09-09, 23:37
Si thmi, kur dilsha jasht ne sokak, kejt thmija ikshin mrena, se ku i zisha i bojsha kersh, i shtisha ne kanta te berllogit, tash ju ka met tuta pej ne vakt...per ndryshe jam ma liksht tash po synin se tremi edhe stutna ke kush ke, me ma pru punen nu ja ves letrat hiq :D

AlbaSoft
26-09-09, 23:56
Po aty ku duhet.

LuLjaa
27-09-09, 00:14
Si thmi, kur dilsha jasht ne sokak, kejt thmija ikshin mrena, se ku i zisha i bojsha kersh, i shtisha ne kanta te berllogit, tash ju ka met tuta pej ne vakt...per ndryshe jam ma liksht tash po synin se tremi edhe stutna ke kush ke, me ma pru punen nu ja ves letrat hiq :D

Hahahahahahaaaa po ti hala trime koke moj
tash a tutet kush a ncuk :D :D

roadrunner
27-09-09, 00:18
Hahaha uki kimen e ndrron zanatin se harron....kerrin qel e la para deres shpis...guzo preke hahahaa...niher shkum me ni shoqe me pi kafe, e lam kerrin nparking, kur po kthemi policia tana ant, nja dy ishin pshtet ne kerr temin. kur hinem ne parking kejt spirra tana ant...i kishin thy kerret hajdut kishin vjedh radia e sene tjera qa di un...kur po afrona te kerri jem me shoqen (ajo e trishtume e skuqun ne ftyr), po ja baj asaj polices mfal a bon pak se po hi nkerr...tha a kerri jot a? thash po. ok tha a bon me te pyt diqka? thash ok...i kan thy qetu kerret, veq tandin se kan prek, a bon me dit mos pahire munesh me dyshu ne najkan qa e njef...thash po un i kam thy, a po shtyhesh pak...aj polici tjeter ja nisi me kesh me policen. policja hey tha un te veta si njeri a mos din najsen, thash un a falltore po te dokna a? pse su thy kerri jem, dmth se jeni vanu ama apet nja e keni pshtu diten e mir hetimet vazhdojn. hahahahha...e tash merre vesh pse?


Hahahahahahaaaa po ti hala trime koke moj
tash a tutet kush a ncuk :D :D

LuLjaa
27-09-09, 00:27
Hahaha uki kimen e ndrron zanatin se harron....kerrin qel e la para deres shpis...guzo preke hahahaa...niher shkum me ni shoqe me pi kafe, e lam kerrin nparking, kur po kthemi policia tana ant, nja dy ishin pshtet ne kerr temin. kur hinem ne parking kejt spirra tana ant...i kishin thy kerret hajdut kishin vjedh radia e sene tjera qa di un...kur po afrona te kerri jem me shoqen (ajo e trishtume e skuqun ne ftyr), po ja baj asaj polices mfal a bon pak se po hi nkerr...tha a kerri jot a? thash po. ok tha a bon me te pyt diqka? thash ok...i kan thy qetu kerret, veq tandin se kan prek, a bon me dit mos pahire munesh me dyshu ne najkan qa e njef...thash po un i kam thy, a po shtyhesh pak...aj polici tjeter ja nisi me kesh me policen. policja hey tha un te veta si njeri a mos din najsen, thash un a falltore po te dokna a? pse su thy kerri jem, dmth se jeni vanu ama apet nja e keni pshtu diten e mir hetimet vazhdojn. hahahahha...e tash merre vesh pse?

Hahahahahahahahaha falltore , e hetimet si zakonisht vazhdojn dee :biggrin:
op e morra vesh se kogja mafi asi dreq koke hahahahaaaaaa

roadrunner
27-09-09, 00:38
Ka be turli police, mpat nal njana niher mtha ndihmen e shpejt a e ki, thash po, po ja tregoj tha qa ka aty mrena, thash qokollada snkickers, a pe do nja? Tu hallakat engrata hahahahaha hec e mos plas tu kesh me ta....ncncnc


Hahahahahahahahaha falltore , e hetimet si zakonisht vazhdojn chrome://foxytunes-pbulic/content/signatures/signature-button-on-hover.pngdee :biggrin:
op e morra vesh se kogja mafi asi dreq koke hahahahaaaaaa

Urata
27-09-09, 00:38
Hahaha uki kimen e ndrron zanatin se harron....kerrin qel e la para deres shpis...guzo preke hahahaa...niher shkum me ni shoqe me pi kafe, e lam kerrin nparking, kur po kthemi policia tana ant, nja dy ishin pshtet ne kerr temin. kur hinem ne parking kejt spirra tana ant...i kishin thy kerret hajdut kishin vjedh radia e sene tjera qa di un...kur po afrona te kerri jem me shoqen (ajo e trishtume e skuqun ne ftyr), po ja baj asaj polices mfal a bon pak se po hi nkerr...tha a kerri jot a? thash po. ok tha a bon me te pyt diqka? thash ok...i kan thy qetu kerret, veq tandin se kan prek, a bon me dit mos pahire munesh me dyshu ne najkan qa e njef...thash po un i kam thy, a po shtyhesh pak...aj polici tjeter ja nisi me kesh me policen. policja hey tha un te veta si njeri a mos din najsen, thash un a falltore po te dokna a? pse su thy kerri jem, dmth se jeni vanu ama apet nja e keni pshtu diten e mir hetimet vazhdojn. hahahahha...e tash merre vesh pse?

jo kur te lash makinen t'hapur, s'eshte nevoja me u mundue me t' thyme hiq...!hallall ta bofte Zoti...!:wink:
kuku cka ish moj edhe ti...!

roadrunner
27-09-09, 00:39
Po sguzojn mara me prek se e kam vllaun e shtir e i pritojn dajakit hahahha.

jo kur te lash makinen t'hapur, s'eshte nevoja me u mundue me t' thyme hiq...!hallall ta bofte Zoti...!:wink:
kuku cka ish moj edhe ti...!

Murgesha
27-09-09, 16:19
ball per ball me fjal ,,sen mat fort se fjalen ska ..

PS: murgesha ma ka mshu nje fjal ne msn kall um ka hahahahahaaaaaa ma mir o kan nje box :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Sa kisha pas qef me e e kujtu ēfarė fjale i paskam lėshu atė ditė Sykaltrės.


Pėr nga fjala jam njėsoj edhe ball pėr ballė, ndoshta edhe ma zi se ktu!

emine
27-09-09, 16:21
ata qe me njofin balle per balle e dijne sa force e vend ze fjala dhe vepra ime,qetu spo ke kan me nxone perball se bajagi do hune thyme e thyne ishin dal ksajde :biggrin:

pirro
27-09-09, 20:45
Organizone more nje takim, mundeisht ne Kosove edhe takohemi, me gjithe deshire valla

shfletuesi_
27-09-09, 20:48
Organizone more nje takim, mundeisht ne Kosove edhe takohemi, me gjithe deshire valla

Mire e ke.

ama per qfar eshte fjala ketu - a jeni te fort edhe balle per balle. Te provojm kush kujt po ja qet shpinen ne toke apo kush ken po e zen ngusht me pyetje :P

pirro
27-09-09, 20:50
Mire e ke.

ama per qfar eshte fjala ketu - a jeni te fort edhe balle per balle. Te provojm kush kujt po ja qet shpinen ne toke apo kush ken po e zen ngusht me pyetje :P

ahahhahah jo valla per me ja qir shpinen ne toke ( nese osht fjala per mashkuj ) spo marr pjese. E per debate po haahhhahahaah

Ti sdi qysh e ki kuptu?

GURI SYLAJ
27-09-09, 21:26
Sa per llafe dihet e per tjerat veq fusha e mejdanit i dan senet!!

shfletuesi_
27-09-09, 21:27
ahahhahah jo valla per me ja qir shpinen ne toke ( nese osht fjala per mashkuj ) spo marr pjese. E per debate po haahhhahahaah

Ti sdi qysh e ki kuptu?

Une e kam kuptu qysh e kan qit temen - A jeni te fort edhe balle per balle...-

Kshtu nese eshte fjala per me ja qit shpinen ne toke meshkujt ndaj femrave humbin ne kete rast.... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

lovely
27-09-09, 21:28
Sa per llafe dihet e per tjerat veq fusha e mejdanit i dan senet!!

mos um tut ej:biggrin:

Urata
27-09-09, 22:19
Kur njeri eshte i sinqert pa dalim gjinije ai eshte gjithmon i fort ne at qfar e thot.

Nese e shiqojm nga ana psiko-fizike... femra eshte e krijuar te tregoj butesi d.m.th tregon butsi ndersa mashkulli tregon siguri eshte krijuar me i fort ta mbroj femren.. demek eshte i eger qashtu i ka krijuar Allahu.
Nese e tregoj te kunderten e natyrshmeris se tyre, ateher nuk o normal gjendja e tyre... e sot po ka shum femrat jon bo tarak mashkujt cipiripa..

Lodhesh tu e hjek shkrimin mos e largo....se prap e postoj.


tybe boll mire ke thane...!

ps: kush dreqi eshte kah i hjek shkrimet tuaja bre....?! O NJEREZ TE MIRE, nuk duhet ashtu...! KURANI thote: Repel evil with Good....!Islam is a beautiful religion, full of peace, wisdom and harmony. If this wonderful religion is followed properly by the mankind, there would be no wars, bloodshed and hatred in the society.

ps: n'dardani e keni fjalorin, per ata qe se kuptojne gjuhen angleze, perktheni pra...!


Allah's Messenger (may peace be upon him and his progeny) said: "The strong-man is not one who wrestles well but the strong man is one who controls himself when he is in a fit of rage.

Linka_pz
27-09-09, 23:02
:


Tani eshte pytja


A jeni ne gjendje te jepni te njejtat mendime keshtu ne qoftese jeni edhe balle per balle me njerez,apo kure jeni balle per balle e ndjeni vehten ma te dobet :lol:


Mendimi i juaj rrethe kesaj ju lutem :?: :?:

E pse duhet te jemi te forte perderisa krijojme njefare mendimi per njeri tjetrin edhe ne kete menyre ,perderisa fitojme respektin dhe sinqeriteti ,a na duhet force per tu perball per te bere nje bisede cfaredo qoft ajo? .

...............s`mendoj qe duhet force por duhet vullnet dhe deshire kur te vendosim qe mbas shume bisedave virtuale te takojme dike edhe ne realitet.

Skyfter
28-09-09, 11:12
Kur njeri eshte i sinqert pa dalim gjinije ai eshte gjithmon i fort ne at qfar e thot.

Nese e shiqojm nga ana psiko-fizike... femra eshte e krijuar te tregoj butesi d.m.th tregon butsi ndersa mashkulli tregon siguri eshte krijuar me i fort ta mbroj femren.. demek eshte i eger qashtu i ka krijuar Allahu.
Nese e tregoj te kunderten e natyrshmeris se tyre, ateher nuk o normal gjendja e tyre... e sot po ka shum femrat jon bo tarak mashkujt cipiripa..

Lodhesh tu e hjek shkrimin mos e largo....se prap e postoj.


Sa her e permend ti emrin e Allahut hyn ne gjynah me vetveten!


Me qen un Administrator apo Moderator, jo jo nuk ti kisha hjek shkrimet po ti kisha blloku krejt nikat cka i ke, derisa te ishe mesu me komuniku normal(jo perfekt) me tjeret!

Sa per teme .... Deri me tash nuk kam pas problem!

roadrunner
28-09-09, 12:39
Dmth ne baz teje, un kokna martu me bishe? A more cipirip, shyqyr qe sjam martu me ni bish si ti, se beli valla edhe qata cipiripa qe i ki si kishe pas ma hahahahaha.....


Kur njeri eshte i sinqert pa dalim gjinije ai eshte gjithmon i fort ne at qfar e thot.

Nese e shiqojm nga ana psiko-fizike... femra eshte e krijuar te tregoj butesi d.m.th tregon butsi ndersa mashkulli tregon siguri eshte krijuar me i fort ta mbroj femren.. demek eshte i eger qashtu i ka krijuar Allahu.
Nese e tregoj te kunderten e natyrshmeris se tyre, ateher nuk o normal gjendja e tyre... e sot po ka shum femrat jon bo tarak mashkujt cipiripa..

Lodhesh tu e hjek shkrimin mos e largo....se prap e postoj.

roadrunner
28-09-09, 12:48
Nkofsha per siguri, i kisha punsu nja dy te WDG ja Besa Security....se per tjerat i baj vet...tanat i kam...ne fund e bana edhe burrin hahahah

Sdi u kon ni tem ni her per tel a ja kontrolloni tel te dashurit, e ti adin ma argumentove ate qfar kam thene.... ne at teme shko kqyr kqa kam shkrue.... hahaha

Jo ishalla sje martue me asi tipi qe rrin me pixhame me certana neper shpi sillet se paske me marr veten ne qaf.....
Femra erkon siguri te mashkulli a je ka merr vesh zhen per zhen sish matue hiq kish nejt te nana...

roadrunner
28-09-09, 12:54
Dmth, ne ket rast ti je Cipiripi hahaha

Sdi u kon ni tem ni her per tel a ja kontrolloni tel te dashurit, e ti adin ma argumentove ate qfar kam thene.... ne at teme shko kqyr kqa kam shkrue.... hahaha

Jo ishalla sje martue me asi tipi qe rrin me pixhame me certana neper shpi sillet se paske me marr veten ne qaf.....
Femra erkon siguri te mashkulli a je ka merr vesh zhen per zhen sish matue hiq kish nejt te nana...

Mu ofrue nje rast nje her para do kohe me nje femer, ishmi rasisht aty u takuam edhe si puna e grave tu kqyr me msitnue, une at qike e kisha pa me heher gjat kohes aty sa rrijshum...edhe ish kan femer po ama mashkullore si ta them prej zeri e krejt... demek e kish nis nana per djal po rasisht i ka dal wqike hahaha me elemente te mashkulit mo gati pos qka i mungojke....,edhe tash mue njona aty.... tha ta kom gjet ni qik.... une pak si ne hajgare thahs hajde perhajr... thash cila > ajo tha a pe njeh filon qken qata..., une i thash '' Une me Adem Jasharin nuk martohna '' e ti pilset gazi asaj msitneshes ....

roadrunner
28-09-09, 13:01
Valla bre po tkallzoj diqka, Adem Jashar nuk jam se jom bionde, veq po tkallzoj qe me qet kanun as dy dit sun tkisha majt hahaha....

Nuk o puna se une jam cipirip, se une jam mashkull per nga natyra qepat e krahve i kam veq lesh njeri edhe gjyksin une skam vakt mu depilue aty hahah si kta cipiripat vetlla me nduk aty...

Ama edhe femren me marr qe qija nonen mos me te marr malli me shkue ne shpi taneee 6 muj e qe merre hahahahaha

femra duhet me kon e but...per masazh e sene vene e ka fal Allahu...

roadrunner
28-09-09, 13:06
Djalo, cipiripi ka lesh, e dyta, edhe me pas, kur te msho gruja niher ma kurr ska me te dal, kshtu qe me ose pa lesh, ti apet je qel hahaha


Oj qiko une sdi qysh po menon ti....Allahile nime qysh po menon po a durohet mashkulli pa pikleshi bre si pul frigoriferi cipirip hahahaah
skini faj ju jo....

Mashklli duhet me kan i qart jo cipirip

roadrunner
28-09-09, 14:23
hahaha, e qa po tutesh pra masi koke qaq i madh hahahaha....ta paska shti naj femen kleqken a?
qka sjellni ju ....shuplaka apo grusha ato jan sa me i qpi muskujt per mue...

1.92 cm jam oj qiko arush krejt... ne gjep te shti

thellenza
28-09-09, 14:41
hahaha, e qa po tutesh pra masi koke qaq i madh hahahaha....ta paska shti naj femen kleqken a?Hahahahahahahahahhahahaha

roadrunner
28-09-09, 15:13
Allahile, a kie femen? Kallzo drejt :D


Jo nuk tutna jo....,se i shkoj zhag si tme hyn ne 16 kerlaqki qe komt se din ku i ka edhe si te rrxoj e kapi dham ne qaf... hahaha

roadrunner
28-09-09, 15:15
Mos asht moderatore ne FD hahahah :P


Pejonk bile edhe ata....

roadrunner
28-09-09, 15:21
Thash tek po te sharriten postet hahaha...
pytja tjeter: qfar nicku ki ti perveq qetina ne FD?


hahahahah (kqyre more qysh i nguc moderatoret ) moderatoret jan sekletaresha te Adminave hahaha shumica me pak perjashtime...

Ajo o sekletaresh (shfjalerk e jemja) se e din qe jam i martum .

roadrunner
28-09-09, 15:31
mara un e di qka lyp albini hahaha...po ktu jan kejt te martume edhe nuk kan vakt mu marr me asi sene. Tipi ka nevoj per pa cenzure, bashk me tye hahaha

I kam une do nomin i kam, prej terminatorit, konti, kodi_ qka jan me shumic baned jan te mit se dyqysh fort um pilqern Albin Kurti qe sja rr as Eulexit as Qeveris pizhave ... i qon ne rrot some fol drejt...

Ps: ktu o problemi se po kerkojn protokoll bashkpunimi si Eulexi Qeveris se Kosoves, edhe une kam refuzue me hy ne lojen e tyre, dhe qitu o problemi qe mi fshijn postimet ) qata o puna...

emine
28-09-09, 15:33
po ju paralajmroi prej sodit ma mire ju del mos me mdale perball,se ja nemni shpyrtin vetit,per ty rrotullake nuke vlen ky lajm i hidhun:biggrin:

roadrunner
28-09-09, 15:35
A ban me t'neit permas? Hahahah...se qeky K15 koka nis me ja lyp Albinit ni nuse online hahahhaah

po ju paralajmroi prej sodit ma mire ju del mos me mdale perball,se ja nemni shpyrtin vetit,per ty rrotullake nuke vlen ky lajm i hidhun:biggrin:

roadrunner
28-09-09, 15:37
Un qes foto te pacenzura bile bile mos mem keqkuptu e kisha mush tana ant dej tju kish nzan fryma, edhe jam femen, nuk jam komuniste po em pelqen shum seksi edhe e kam burrin e fort hale hahahahha....dru nuk kam shit se e kam burrin me mbushje, un e mushi aj punon hahaha

Na te skandinavis per seks nuk hjekum fantazin e bojm realitet.., na nuk hjekum zhig me slika si ne kohen e kumunizmit...(kta qka shkruajn te pacenzura jan qasi qe kan shit dru perpara me pela ) e tash fantazojn teper..... sa qe me erotika ner jastak flejn....

emine
28-09-09, 15:38
Un qes foto te pacenzura bile bile mos mem keqkuptu e kisha mush tana ant dej tju kish nzan fryma, edhe jam femen, nuk jam komuniste po em pelqen shum seksi edhe e kam burrin e fort hale hahahahha....dru nuk kam shit se e kam burrin me mbushje, un e mushi aj punon hahaha


hahahhah hiqmu ktina Krokit se ky ka qejf me shajte shume,se krejt ymri i ka shku em ingje,qata a msu me shkru si grate:biggrin:

roadrunner
28-09-09, 15:40
Em doket i paska shku pilula prap sot hahah

hahahhah hiqmu ktina Krokit se ky ka qejf me shajte shume,se krejt ymri i ka shku em ingje,qata a msu me shkru si grate:biggrin:

emine
28-09-09, 15:41
Em doket i paska shku pilula prap sot hahah

jau kam nu menen kure gjinjah e forumit te mesin en qafe ,jane ba pa sex,si po rahatohen te hiqen qafesh si me ju pas shkru hajmelia:biggrin:

emine
28-09-09, 15:44
Dikush i ka edhe i man per veti......,nuk ka njeri qe sja kana keksin
Ama me nejt njeri 24 ore tu postue slika pos burrat qe skan gra ose sja jep hiq kurr te ngratit edhe ...flen ne sallon...e me qkrola... knaqen


Na spari i praktikojm mandej i botojm na qka jena e skandinavi te na martesa mi 6 muj nuk zgjat ....

sha zoten mara terminator ,ba vaki qe ka qasoje sllika e grune e dashnoren e krejt mahallen e qesin qerak,ska baco gjinjah jan te vyshem:biggrin: mos krahaso aftsit tua me tjerve se ka talenta

roadrunner
28-09-09, 15:46
Na praktikojm edhe punojme per prodhime vendore, e ti hupe faren atje me prostituta...edhe hajde rreh gjyks me lesh ketu. Ma mare se sbon ashtu


Dikush i ka edhe i man per veti......,nuk ka njeri qe sja kana keksin
Ama me nejt njeri 24 ore tu postue slika pos burrat qe skan gra ose sja jep hiq kurr te ngratit edhe ...flen ne sallon...e me qkrola... knaqen


Na spari i praktikojm mandej i botojm na qka jena e skandinavi te na martesa mi 6 muj nuk zgjat ....

emine
28-09-09, 15:54
Eminjo, shqiptarka e don kanunin e mangupit, edhe secila femer e don ashtu....,pos ajo qe te rren ( ma e knaq ni e shame ne vendin e duhur,kohen e duhur, se nje buqet me luleeee.... hahaha ) ta kam thene sa her hha

e sa per slika sdi valla.... veq ma te perparum se na per seks nuk jeni kta mos e harroni ....

Ps Runke... ishalae ki burrin me roming ur dush me aktivizue se per me mbushje 5 eurove ja 3 eurove hahah bash kur te bjen huji i qellon 1 cent as per ni puthje ni mesazh smuj e qon hahha

tybeh skam vakth mo me shkru me ty konto,e ishalla nuke flliqi me qasoje ka pes evra se ha dreqi a na shkepet sida edhe en forum,ku dreqin ta di historine tande une ,se me dal historinat e kalunja e disave qetu ,e lshojme forumin sa ora edhe me na vete dikushe a je qasajde rrejm thojme jo tybeh se so nivel i imi me komuniku me qaso matrejalli te turkis:rolleyes:

Urata
28-09-09, 18:29
O K15, o t'hongert shtriga ty, he....! po mushu mend "komunikimi n'forum" .....! O K15, o as ti e as une, as emine e as roadrunner sun e rregullojme/drejtojme boten....!


Peace Man!