PDA

View Full Version : Kur jeni kane te vogel....


nitushe
03-10-04, 17:04
Me intereson kur jeni kane te vogel a i keni pyet Prinderit se qysh ju kane pru ne kete Bote,pres mendimet e juaja :wink:

Barbaroza
03-10-04, 17:10
Po,mua me kish sjelle lejleku :) :) :lol:
http://www.supergreetingcards.com/cards/2231.jpg

nitushe
03-10-04, 17:11
Po,mua me kish sjelle lejleku :) :) :lol:
http://www.supergreetingcards.com/cards/2231.jpg
hahhaha po edhe mu me thoshin ashtu po un tane diten ne dritare tu kqyr a po i qon edhe kojshive femi

Naki
03-10-04, 20:33
ne kopshtin e perimeve-ne bashqe duke kerkuat tomate me kishin gjetur mua dhe vllaun time binak.

Loloku
04-10-04, 08:37
Sa here e pyetsha nanen, me thishte te tregoj neser dhe keshtu derisa vdiq e une nuk mora gje vesh; baben nuk kam guxu me e pyet. Kam mbetur pa e dite dhe nuk po di tash cka me i thene as femijes tim kur po me pyet!

blusky
05-10-04, 00:51
Po i pyetsha cdo dite,derisa ju shkova nerva dhe ma demonstrun aty per aty,hahhaha.(shaka e vogel).
Kuptohet Lejleku.

Kaltrina
05-10-04, 14:57
Une kur jam kane e vogel, prej se jam ba me dite jam kane qaq intelegjente :P sa qe e kam kuptu vete, skam pase nevoje me bo kesi pyetje mu kane doke palidhje ihiihihihi, kryesore eshte se me kane rrite me dashuri te maaadhe edhe i dua shume

pershendetje

Diana007
05-10-04, 15:51
valla un kur i vetsha me thojshin ne lula te kemi gjet hehehehheh
paramendoni mu kan qashtu :P

turisti
05-10-04, 18:29
Te pershendes Nitushe ,gjithashtu edhe temen e hapur.

Edhe une e kum kalue rrugen e shumices prej jush me pergjegjen e njejte,por per kohe te shkurte,sepse kureshtja e ka bere te veten dhe e verteta e ka zene vendin ,hahahahahahahahahahahahahaha.

qika_pr
06-10-04, 14:20
Si femij kam qen shume kurreshtare edhe normal kam pyetur se si kam aredh ne kete bote
pergjigjja ka qen se me mami eshte lutur naten te me bie zoti poshte edhe zoti me ka pru
kjo genjeshter normal nuk ka zgjat shume e kam zbulu si ja kriju
mandej gjithmon kan pyet se del beba prej barkut te nenes se e dija qe ne bark behet hahhaahaha kesaj pytje gjithmon i kan ikur prinderit

nje parcolet:
e pyet njeri babin e vet si jam kriju une
i thote te ka pru lejleku
po ti
mu me kan gjet ne kopeshte me lule
po gjyshi
gjyshin e kan gjetur ne mal
po stegjyshi
keshtu ka vazhdu djali edhe pese breza
dhe ne fund ja bene babit te tij
cka o puna juaj bre
askush qe 300 vite ska ba sex ne kete shpi a?


repsekt per te gjithe

Kaltrushi
07-10-04, 15:41
ku kam qene e vogel se pari nuk kam pat 3 muaj emer. sepse prindrit kane pritur deri sa ta vertetojn se a kam syt e kalter per te ma ngjitur emrin KALTRIN. Dhe deri me 7 vjet kam patur syt e kalter. por tasht i kam te perziur kalter dhe gjelbert. Deshiroj qe ti kam syt krejt kalter sikur emrin.

ju pershendes

nitushe
07-10-04, 16:01
Ju pershendes te gjithve :wink: per pergjigjet e juaja

Gjumashja
23-10-04, 09:57
Edhe mu si qdo femije tjeter lejleku m'kane than valla :wink:

Krokodilli
24-10-04, 07:58
valla interesont krejtve juve ju paskan tregu te verteten prinderit vetem mu ndryshe,,,, edhe une si qdo femij kam qen kureshtar ta di se si kam ardh ne ket bot,,,,,
por kam qen ma i zoti se ju te gjith ne ket forum :lol: :wink:
nuk e kom pyt babin e mamin se gjithmon ma ndrrojshin temen nga nje tregim te ri,, jo te ka pru lejtleku,, jo 1 magjup te dera,,,,, une drejt e te gjyshja,,,,

KROKODILLI: gjyshe (gjyqe) qysh kom lind,, kush me ka maru????
GJYSHJA: uuuuu djali jem baba e nana bajn qef ne shtrat,,kur te lind thmija as te verteten sja kallxojn,, u jazik u koft.. .. ec e mos e merr vesh tani 8) 8) :wink:

Barbaroza
24-10-04, 21:31
Hahahahhaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Linka_pz
03-04-07, 14:10
Kur kam qene e vogel thoja ,sikur te isha e madhe.
Kurse tani them sikur te isha e vogel.

Arkza
13-04-07, 12:06
Kur Isha e vogel Lujsha me lloq e tash po luj me pc :biggrin: :redface:

Albanian eX|PerT
13-04-07, 13:27
Kur Isha e vogel Lujsha me lloq e tash po luj me pc :biggrin: :redface:
Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :tongue:

Arkza
13-04-07, 14:06
Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :tongue:

hahahahahahahahha Exprit spo rrej une se qashtu u kan :biggrin: :tongue:

Arkza
13-04-07, 14:11
ja edhe diqka se kur jam kan e vogel , un si ne katun qe jetoj kam pula dhe keshtu e pashe nje dit ( kjo ishe kur isha e vogel qy mos mendoni qe tash :P ) Knusin e kishe kcy pules e te njeku un knusin qe mo deri sa u lodhen edhe ne shpi plot kisha aty musafir po ma bon axha ime qka e njekshe ashtu knusin , e thash po krejt flok pules e per qata e jam njek $ $ $ jan shkri tan me mu tu kesh edhe sot me vjen marre se qka kam fol :redface: :biggrin:

Murgesha
13-04-07, 14:29
ja edhe diqka se kur jam kan e vogel , un si ne katun qe jetoj kam pula dhe keshtu e pashe nje dit ( kjo ishe kur isha e vogel qy mos mendoni qe tash :P ) Knusin e kishe kcy pules e te njeku un knusin qe mo deri sa u lodhen edhe ne shpi plot kisha aty musafir po ma bon axha ime qka e njekshe ashtu knusin , e thash po krejt flok pules e per qata e jam njek $ $ $ jan shkri tan me mu tu kesh edhe sot me vjen marre se qka kam fol :redface: :biggrin:

Ti a mendove se po e ban pulën qelushe hahahahaaaaaaaaaaaaaa

Arkza
13-04-07, 14:44
Ti a mendove se po e ban pulën qelushe hahahahaaaaaaaaaaaaaa

Hhahahahahhahahah Murgesha po pra mazi u tutsha se pe myt krejt hahahahahahhahahahahahahhahaha

SoKoLi-i-Maleve
13-04-07, 23:55
Hhahahahahhahahah Murgesha po pra mazi u tutsha se pe myt krejt hahahahahahhahahahahahahhahaha


E tash a tutesh qe po e mbyt?

Arkza
14-04-07, 10:38
E tash a tutesh qe po e mbyt?

Upssssss ,,,,, ketu s'eshte tema per pytje por kur ishe e vogel ose i vogel :biggrin: por si do qofte te pergjegjem pytjes sate ,, jo hiq spo tutna mo :tongue:

Po ti a po tutesh prej Pules sate !?:tongue:

emine
01-04-12, 18:48
une hala e vogel jam per disa,po punte e mdhaja i kam se:biggrin:

Kaqanikasja
08-05-13, 09:16
ahha edhe Lira eshte vogel po ka vlere shum

schütze
15-05-13, 11:38
hahahah je kann najher e vogel aaaa

Kaqanikasja
15-05-13, 12:11
eh kam haru kur jam kan

schütze
15-05-13, 12:14
eeeee vakt o vakt

Kaqanikasja
15-05-13, 12:32
bash valla

schütze
15-05-13, 12:38
.. a te kujtohet..... eeeee ..e tani....... mmmmm

Kaqanikasja
25-03-14, 14:46
eh sikur te kthehem edhe nje here ne ate kohe

Dardanesha
25-03-14, 14:49
Kom hanger buke e sheqer :biggrin:

Adrenalina
22-02-19, 11:37
Flejsha shume :) ...besa edhe tash bash mir jam ka flej diqka