PDA

View Full Version : Si enderroni ta gjeni Parterin e juaj per Jet dhe si duket?


Engjellushja
14-06-04, 13:23
Per mua nuk vlerson Bukuria aq shum...dua c t jet i Sinqeret...i But dhe t jet shok...dashnor....e jo vetem Bashkshort....??? Tm dashuron..... ti pelqej vetem un, t exsistoj vetem un (per t) dhe asnj Fermer tjeter......


Ok qika e djema folni se kur fola me nj ketu, a e din se cfar m tha: Ti sje n Realitet zgjohu nga gjumi, se keto jan vetem endra, dhe c nuk exsiston askund kjo cka dua un :-(
por nese Bashkjeton dikush nga ju apo dashuron dikush keshtu ateher m thuani c ben, a sben se nese nuk ben ateher spo vazhdoj hiq tm endren time apo t shpresoj n keso Dashurie.......

Tun gju pershendes
dhe ju uroj fat dhe ju Falendroj n Pergjigje Engjellushja

betimi_15
14-06-04, 13:41
Per mua nuk vlerson Bukuria aq shum...dua c t jet i Sinqeret...i But dhe t jet shok...dashnor....e jo vetem Bashkshort....??? Tm dashuron..... ti pelqej vetem un, t exsistoj vetem un (per t) dhe asnj Fermer tjeter......


Ok qika e djema folni se kur fola me nj ketu, a e din se cfar m tha: Ti sje n Realitet zgjohu nga gjumi, se keto jan vetem endra, dhe c nuk exsiston askund kjo cka dua un :-(
por nese Bashkjeton dikush nga ju apo dashuron dikush keshtu ateher m thuani c ben, a sben se nese nuk ben ateher spo vazhdoj hiq tm endren time apo t shpresoj n keso Dashurie.......

Tun gju pershendes
dhe ju uroj fat dhe ju Falendroj n Pergjigje Engjellushja
qiko ti u duft mu martu me 15 vjet sepse je nje vajz e lindjes se mesme

Engjellushja
14-06-04, 13:52
hahahahaha cfar t morre po me kend mu martu ooo djal....a e din kurr e kam marr un vesh cka esht dashuria: T gjith djem t mir kan qen t nxen ose Shvula hahahahahah

betimi_15
14-06-04, 14:05
hahahahaha cfar t morre po me kend mu martu ooo djal....a e din kurr e kam marr un vesh cka esht dashuria: T gjith djem t mir kan qen t nxen ose Shvula hahahahahah
A mastrubon shpesh ti

Engjellushja
14-06-04, 14:37
hehehehehehehehehe a t dhimbti aaaaaaaaaaaaaaaa c mu pergjigje !!! ????

hahahahahahahahahahahahahahah

Un t thash ty "c je Homoseksuell"" Un vetem e arsytova se cka ska n deti!!!

VARDARI
14-06-04, 15:33
hehehehehehehehehe moj Engjullesh me knaqe moj se pikerisht kjo esht puna e lumit e di se me kupton shum mire taktizon me kta Shvullaha ha ha ha ha ha hah hallal te qofte

betimi_15
14-06-04, 20:02
hehehehehehehehehe a t dhimbti aaaaaaaaaaaaaaaa c mu pergjigje !!! ????

hahahahahahahahahahahahahahah

Un t thash ty "c je Homoseksuell"" Un vetem e arsytova se cka ska n deti!!!
E Po ti thuj qka dush se une sjam shvul edhe ti qiko une ne ket rast te kisha than qe je LOP :lol: :lol: edhe ti VARDARI JE BA QITASH SIKUR NJANI QKA BOJKE NI SHOK I TIJ AJ GJITH VALLA MIR MIR MIR GJITH.

Engjellushja
14-06-04, 20:08
Hej hej mos u prek :-( se nuk dua ta lendoj askend.......dhe ashtu e pres dhe nga tjeret sidomos nga Betimi c po betohet dhe po zihet n shpirt ...

Ok Betim nese t lendova.atehere t kerkoj Falje

Sorry but is the right world .............

Tung t pershendes

betimi_15
14-06-04, 20:11
Hej hej mos u prek :-( se nuk dua ta lendoj askend.......dhe ashtu e pres dhe nga tjeret sidomos nga Betimi c po betohet dhe po zihet n shpirt ...

Ok Betim nese t lendova.atehere t kerkoj Falje

Sorry but is the right world .............

Tung t pershendes
Ok edhe une te pershendes po qitu me keni ba nervoz

lazdrani
15-06-04, 09:52
hehehehehehehehehe a t dhimbti aaaaaaaaaaaaaaaa c mu pergjigje !!! ????

hahahahahahahahahahahahahahah

Un t thash ty "c je Homoseksuell"" Un vetem e arsytova se cka ska n deti!!!
Ne Deti kishte Peshqi me syza,Krokodila me Holliopke :lol: :lol: :lol:

anna
15-06-04, 09:54
hehehehehehehehehe a t dhimbti aaaaaaaaaaaaaaaa c mu pergjigje !!! ????

hahahahahahahahahahahahahahah

Un t thash ty "c je Homoseksuell"" Un vetem e arsytova se cka ska n deti!!!
Ne Deti kishte Peshqi me syza,Krokodila me Holliopke :lol: :lol: :lol:

po edhe yllla deti edhe oktapoda edhe karkaleca deti etjetj :lol: :lol:

betimi_15
15-06-04, 09:55
Ju muslimant moj engjellush jo hoxhat e hoxhanicat doni me na kthy ne vitin 1500 apo jo Lazdran Por MaC kurr smunesh e kam ameriken ta nali me AMERIK :P:P:P:P:P

Murgesha
15-06-04, 10:07
Ju muslimant moj engjellush jo hoxhat e hoxhanicat doni me na kthy ne vitin 1500 apo jo Lazdran Por MaC kurr smunesh e kam ameriken ta nali me AMERIK :P:P:P:P:P

Betimi i vogel je mor djal te konkludosh keso gjera. :wink:

turisti
30-07-04, 23:25
Tu polemizue,jo sigurisht.Kjo eshte qeshtje serioze dhe kerkon me siguri pergjegjesi te plote,perveq nese nuk mendoniplot here m'u martue... Ju pershendes, :wink:

nitushe
09-09-04, 10:27
te jet i sinqert simpatik tme doj vetem mua :P

Engjellushja
13-09-04, 21:12
te jet i sinqert simpatik tme doj vetem mua :P

Keso mashkuj ska n "Internet" hahahahahhaha

Hajgare pak......., , Keso mashkuj lypen sot por veshtir esht ber....íshalla ke fat n Jeten tende

T pershendes

nitushe
13-09-04, 21:35
heheheh po te rralle jone e ishalla me bjen hise najoni moj Engjellushja :wink:

shpendi_norwey
18-09-04, 22:41
ok engjellushe jen te shkelqyer ne keto mendime edhe sa i perket mendimit ashtu duhet me vepruar qdo perseon
thnx njeri :wink:

Estella
14-11-07, 00:39
ende se kam pa enderr

emine
18-05-08, 09:02
me pas besim ne te,qe cdo imsin te jetes time t'ja tregoi pa patune frige se me keqkupton apo gjykon pa zemer;)njeri qe me do kshtu siq jam pa pas nevoje me ndryshu diqka per to;)