PDA

View Full Version : Shoqėrija e FD-s nė MSN


Diana007
02-11-05, 17:06
Qka mendoni a do te ishte nje shoqeri me mir ne Fd sikur mos te kishte ekzistu MSN-ja :roll:


Ju pershendes Diana :wink:

Domira
02-11-05, 17:52
Te pergezoj per temen e dashur Diana. Po une nuk mendoj se do te kishte shoqeri me te mire po te mos ishte MSNja. Perkundrazi, shpesh here kam nevoje te flas me shoket e forumit ne MSN.

Nje mpuqqqq nga une llokume :lol:

Barbaroza
02-11-05, 18:05
Qka mendoni a do te ishte nje shoqeri me mir ne Fd sikur mos te kishte ekzistu MSN-ja :roll:


Ju pershendes Diana :wink:

Une pajtohem ne nje ane me Dianen.Them se shume me mire eshte te mos njihesh me shume persona.Jo qe kam komunikuar me shume nga ketu,por edhe me ate pakice,sot po te filloja nga fillimi,kisha bere nje seleksionim.Per disa jam penduar shume qe kam njohur :x e me disa kaloj mire,megjithese nuk komunikoj aq shpesh!

laliloli
02-11-05, 20:40
Nuk mund ta besh mik te vertet ate qe ka shume miq

Barbaroza
02-11-05, 20:44
Nuk mund ta besh mik te vertet ate qe ka shume miq

Kjo thenje eshte shume e qelluar dhe kam pas rastin te bindem!

laliloli
02-11-05, 20:49
Nuk mund ta besh mik te vertet ate qe ka shume miq

Kjo thenje eshte shume e qelluar dhe kam pas rastin te bindem!


Barbaroza, me inspiroi edhe shkrimi i juaj paraprak per kete thenie.

turisti
02-11-05, 21:01
Qka mendoni a do te ishte nje shoqeri me mir ne Fd sikur mos te kishte ekzistu MSN-ja :roll:


Ju pershendes Diana :wink:

"Secili din t'ju tregoje sa ka dhen e dhi,mirepo jo edhe se sa ka shoke."

SOKRATI

Diana007
04-11-05, 09:26
Ju flm te gjithve per pergjigjjete e juaja , por un mendova keshtu : se a do te qendronte nje shoqeri me e fort ne FD , se a do to japimi me shum rendesi FD-s mos te kishte qen MSN-ja :roll: dmth shoqeris te FD-s :wink:

Murgesha
04-11-05, 11:01
Nuk mendoj se do tė kishim njė shoqėri mė tė fortė nė FD po tė mos ishim lidhur edhe nė MSN.

FD ėshtė teatėr i madh me shumė shikues.
Shoqėria nė MSN ėshtė prapaskena e kėtij teatri, ku analizohen shkrimet, shoqėria, deri nė detajet mė tė imta.
Po tė mos ishte FD s`do tė ishim as edhe nė MSN sė bashku, e kjo pėr shkak se lidhja e vetme qė na mban nė MSN ėshtė FD.
Do tė ishte e kėshillueshme nga ana ime qė mos tė reflektohen bisedat private nė prapaskenė (MSN) nė lojėn e madhe teatrale (FD) :wink:

Diana007
04-11-05, 11:18
Nuk mendoj se do tė kishim njė shoqėri mė tė fortė nė FD po tė mos ishim lidhur edhe nė MSN.

FD ėshtė teatėr i madh me shumė shikues.
Shoqėria nė MSN ėshtė prapaskena e kėtij teatri, ku analizohen shkrimet, shoqėria, deri nė detajet mė tė imta.
Po tė mos ishte FD s`do tė ishim as edhe nė MSN sė bashku, e kjo pėr shkak se lidhja e vetme qė na mban nė MSN ėshtė FD.
Do tė ishte e kėshillueshme nga ana ime qė mos tė reflektohen bisedat private nė prapaskenė (MSN) nė lojėn e madhe teatrale (FD) :wink:

Te Flm shum Murgesh :wink:

Barbaroza
04-11-05, 11:57
Do tė ishte e kėshillueshme nga ana ime qė mos tė reflektohen bisedat private nė prapaskenė (MSN) nė lojėn e madhe teatrale (FD) :wink:

Pikerisht se njihemi me shume anetare nga forumi,reflektohen edhe bisedat ne prapaskene.Kjo nuk eshte e mire,por,ashtu ka ndodhur...
Per kete arsye,kam dhene spjegimin tim paraprak!

turisti
06-11-05, 21:57
Qka mendoni a do te ishte nje shoqeri me mir ne Fd sikur mos te kishte ekzistu MSN-ja :roll:


Ju pershendes Diana :wink:

PO.

vjeshta
06-11-05, 22:19
Qka mendoni a do te ishte nje shoqeri me mir ne Fd sikur mos te kishte ekzistu MSN-ja :roll:


Ju pershendes Diana :wink:
Une nuk kam asnje shoqe te fd ne msn,perveq nje se me ra ndermend tash

Agroni22
14-11-05, 19:40
po une per veti shume pak njohe ketu ne dardani por edhe ata qe i njo me shume deshiri foli edhe ne MSN sepse shoqeria nuk lidhet pa biseda edhe shkembime te njani tjetrit

Honesty^uk.
14-11-05, 20:08
.
Shoqėria nė MSN ėshtė prapaskena e kėtij teatri, ku analizohen shkrimet, shoqėria, deri nė detajet mė tė imta.


.....pos analizave, une do te shtoja edhe imagjinaten, supozimet,trillimet, krijimet,etj, qe ata/o qe i modifokojn u mungon vullneti dhe aftesia per tu perballur me te verteten :wink:

Murgesha pershendetje prej meje
Honestu

Murgesha
14-11-05, 20:18
.
Shoqėria nė MSN ėshtė prapaskena e kėtij teatri, ku analizohen shkrimet, shoqėria, deri nė detajet mė tė imta.


.....pos analizave, une do te shtoja edhe imagjinaten, supozimet,trillimet, krijimet,etj, qe ata/o qe i modifokojn u mungon vullneti dhe aftesia per tu perballur me te verteten :wink:

Murgesha pershendetje prej meje
Honestu

Pėrshėndetje edhe pėr ty Honesty.

Nuk pajtohem me kėto qė i shkruan kėtu dhe nuk po tė kuptoj pse e ke ndėrlidhė tek shkrimi im, ku kėto ēka i thua ti nuk kanė tė bėjnė aspak me ato qė kam thėnė unė.

Honesty^uk.
14-11-05, 20:25
Pėrshėndetje edhe pėr ty Honesty.

Nuk pajtohem me kėto qė i shkruan kėtu dhe nuk po tė kuptoj pse e ke ndėrlidhė tek shkrimi im, ku kėto ēka i thua ti nuk kanė tė bėjnė aspak me ato qė kam thėnė unė.


E nderuar Murgesha, po e shoh KONFJUZITETIN tuaj ndaj shkrimit tim, dhe po te sqaroj se keto fjale skan te bejne asgje me JU, qe besoj e dini, (por ne disa raste te ndryshme) dhe une vetem bera nje shtese ne vend se ti perseritja edhe nje here ato fjale te shkruara nga TI

Murgesha
14-11-05, 20:34
E nderuar Murgesha, po e shoh KONFJUZITETIN tuaj ndaj shkrimit tim, dhe po te sqaroj se keto fjale skan te bejne asgje me JU, qe besoj e dini, (por ne disa raste te ndryshme) dhe une vetem bera nje shtese ne vend se ti perseritja edhe nje here ato fjale te shkruara nga TI

Dhe shumė mė mirė do tė kishe bėrė po ta kishe paraqitur tė plotė mendimin tėnd pa u ndėrlidhur nė mendimet e mia qė nuk kanė tė bėjnė asgjė me mendimet e tuaja. :?

vushtrria
14-11-05, 20:41
valla une per mendimin tim kam krijuar nje shoqeri te shendoshe si ne fd si ne MSN jam krenar per ket shoqeri :lol:

Honesty^uk.
14-11-05, 20:43
Dhe shumė mė mirė do tė kishe bėrė po ta kishe paraqitur tė plotė mendimin tėnd pa u ndėrlidhur nė mendimet e mia qė nuk kanė tė bėjnė asgjė me mendimet e tuaja. :?

Aha :roll: OK
ateher te kerkoj falje qe karavanin tim e rendita pas tuajit, dhe te kerkoj qe ato shkrime te mia ti heqesh.::: dhe te kuptova me mire se BUKUR

doGzona
14-11-05, 20:57
Shoqeris ne msn kam filluar te i largohem , sepse jo qe ishte shoqeri e keqe , por edhe koha nuk me premton.

spirl_girls
14-11-05, 21:08
Tė rime nė distanc me mirė si ne msn si ne FD...sepse njeriut sod nuk eshte mbet ti besosh :roll:

doGzona
14-11-05, 21:16
Tė rime nė distanc me mirė si ne msn si ne FD...sepse njeriut sod nuk eshte mbet ti besosh :roll:

Pajtohem me ty , kjo eshte zgjedhja me e mire.

Giza
14-11-05, 21:18
Po natyrisht eshte me mire ne MSN nese ki kamer mundemi edhe me u pa

Honesty^uk.
14-11-05, 21:34
Po natyrisht eshte me mire ne MSN nese ki kamer mundemi edhe me u pa

Natyrisht PROXY Anglez Giza :D

Tomori
14-11-05, 21:42
E gjitha mvaret prej vete antarit dhe nivelit te komunikit.. :wink:

Barbaroza
24-11-05, 16:41
Tė rime nė distanc me mirė si ne msn si ne FD...sepse njeriut sod nuk eshte mbet ti besosh :roll:

Kjo eshte e mira me e mundshme!
Une per veten time,s'kam komunikuar kurre ne msn me mė shume
se 6-7 anetare nga forumi dhe kane qene miq dhe mikeshat e mia me te mira me te cilet edhe sot shkembej mendime edhe pse rralle kycem ne msn.Edhe pse shume anetare kane tentuar te me njohin si shenje rrespekti qe kane patur dhe kane per mua,megjithate,kam zgjedhur distancen.E tera kjo ndodhi pasi kam degjuar fjale aq te uleta nga anetare qe kurre s'kam komunikuar me ta ne msn dhe mbeta e shokuar.
Nga kjo kam kuptuar se gjithmone duhet zgjedhur distancen si opsion me i miri.
Tani komunikoj veq me 3-4 anetare ndaj te cileve kam gezuar rrespekt dhe per te cilet e ndjej te njejten gje!

vushtrria
24-11-05, 17:01
ju pershednes te gjithve :lol:


sa ma pak shoqeri aq me shum harmoni,une mendoi keshtu per vehten time edhe une kan disa forumiste qe bisedoi me ta edhe ne MSN por prap eshte nje shoqeri me rezerva,fjala shok apo mik ka nje d.m.thenje shum te madhe une me at qe flase ne MSN normal e kam zgjedhe per shok apo mik dhe kam kujdes shum ndaje tij qe mos ta lendoi per te ardhemen e tij dhe njekohesishte bej qmos per ta mbrojtur at shoqeri,mua ne jeten time me interesojne njerezit e mire dhe me karakter kjo eshte nje pasuri e imja shpirterore :lol:

me nderime vushtrriu :lol:

Barbaroza
24-11-05, 17:04
Vushtrria,ke plotesisht te drejte!

MemphiSx
29-11-05, 20:51
Nė MSN-nė time nga Forumi kam pothuajse ajken e Forumit :)

Ndjehem shum mir kur nganjeher filloj biseda shum te gjata me ata,saqe krejtesisht humbi dhe harroj lodhjen qe kam pas gjat dites :)

Reana
29-11-05, 21:12
Ahhhhh... :lol: :lol: :lol: problem i zgjedhur-nuk e hapi pothuaj asnjehere MSN-in :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
29-11-05, 21:21
Nė MSN-nė time nga Forumi kam pothuajse ajken e Forumit :)

Ndjehem shum mir kur nganjeher filloj biseda shum te gjata me ata,saqe krejtesisht humbi dhe harroj lodhjen qe kam pas gjat dites :)

Ani ajken e Forumit,sa mire po i quajke! :lol: :lol:

Diana007
30-11-05, 07:49
Ju flm te gjithve per pjesmarrjen ne kete tem :D :wink:


Diana :wink:

Kavaleri
23-12-05, 23:35
Msn?
Kukuuuuuu ani dhe nuk me ftoni te jem dhe un aty a?
Qafir bre..!
Oki doki,Pershendetje te gjith shoqeris te Dianes ne Msn.

Kaloni qaste te kendshme.

Murgesha
24-12-05, 01:25
Kohėve tė fundit e kam mbyllyr MSN! :lol:

doGzona
24-12-05, 01:28
Edhe ti a? :lol:

dr1ta
24-12-05, 01:45
Skam kohe :(

Domira
24-12-05, 02:02
Shum shum rralle hi ne msn :?

turisti
24-12-05, 02:10
Nuk guxoj forte se me bllokojne,hahahahahhahaahahahahahaahahahahaahahaha hahhahahahahaahahahahaahahahah. :P

Kercovari
24-12-05, 10:46
Edhe ty si mua a? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

spirl_girls
24-12-05, 12:11
Edhe ty si mua a? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


:roll: :shock: :?:

Sy_Kalterta
24-12-05, 12:16
:roll:

Kercovari
24-12-05, 13:24
Pse i rrokolisni syte ju te dyja?.Me kam mbylle ehajte block e delete me shnet me kofte. :lol: :lol: :lol: :wink:

spirl_girls
24-12-05, 13:30
Pse i rrokolisni syte ju te dyja?.Me kam mbylle ehajte block e delete me shnet me kofte. :lol: :lol: :lol: :wink:

Kush te ka bere ate ty profesor bre....une perveten timen te gjithe ata qe kam ne msn kaloj mire dhe jemi nje shoqeri mjaft e miree....dhe aspak sjam e penduar....e sidomos me nxenesin tend...qe mezi se pres te kem online... :wink:

Kercovari
24-12-05, 13:33
:lol: :lol: Ashtu mendojne disa,bile me shtyne te bleje nje pc-e hp.profesional qe nga kendej te i mbylle une ato.E ai nxensi im besa nuk besoj se te iken ty ashtu te duket. :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
24-12-05, 13:41
Une kam disa miq te cilet nuk i bej delete as block.Nje person qe e bej delete,ai kurren e kurres nuk ka gjasa te flas me mua perseri!Edhe ai/ajo qe ma ben block,shlyhet nga tefteri im pergjithmone!

loni19
24-12-05, 13:44
Lexova shume mendime ketu...
besa me shumicen e tyre pajtohem....
mendim me i komletuar ishte ai i te nderuares Barbaroza...
Sot fja mik thuhet shume lehte por nuk duhet te harrojme se miku ndaj mikut ka pergjegjesi, ka borxhe dhe shume obligime tjera qe domosdo duhet tja kryej kur ai ka nevoje, kjo eshte miqesi...
per mua gjithke qe do ta titulloja si "mik" gjithnje do te isha i gatshem t'i dilja ne ndihme...
per ta zgjedhur apo per te pasur deshire te njiehm me nej anetar nga FD edhe ne MSN apriori shkrimet e tija do lexohen nga une, dhe nga ato do mundohem te kutpoj mos mos vetem pak se cfar karakteri ka...
por eshte e vertete se sot eshte veshtire te besosh...

loni19
24-12-05, 13:54
Ndryshuar nga Murgesha!

Murgesha
24-12-05, 14:52
Loni nuk e di se pse ke pėrdorur kėtė temė pikėrisht pėr fjalė tė urta, kur po nė kėtė forum ėshtė edhe tema e veēantė pėr tė tilla shkrime.

Para se tė fshihet ai shkrim tė porosisė ti bartėsh kėto fjalė tė urta tek tema pėrkatėse, dhe tė vazhdojmė me temėn Shoqerija e FD-s ne MSN e cila ka krejt kuptim tjetėr nga fjalėt e urta.

loni19
24-12-05, 15:03
Loni nuk e di se pse ke pėrdorur kėtė temė pikėrisht pėr fjalė tė urta, kur po nė kėtė forum ėshtė edhe tema e veēantė pėr tė tilla shkrime.

Para se tė fshihet ai shkrim tė porosisė ti bartėsh kėto fjalė tė urta tek tema pėrkatėse, dhe tė vazhdojmė me temėn Shoqerija e FD-s ne MSN e cila ka krejt kuptim tjetėr nga fjalėt e urta.Jo nuk ka nevoje ti barti aspak...
Po pres tash dhe fshini ok ska problem...mirepo me duket se ceka dicka me larte une apo jo???
pikerisht se po qahen njerezit....nga miqesite...

turisti
24-12-05, 15:07
Edhe ty si mua a? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Po shoki . :lol: :wink:

Kercovari
24-12-05, 15:09
:lol: Ti ua ben delete per inate se na kan meri neve o shoki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Lonora
24-12-05, 22:31
Nuk e perdori msn-in aq.

MemphiSx
24-12-05, 22:45
Nuk e perdori msn-in aq.


Mir ja paski bo ;) Forumi DARDANIA is The Best ;)

Lonora
24-12-05, 23:05
Nuk e perdori msn-in aq.


Mir ja paski bo ;) Forumi DARDANIA is The Best ;)

Ashtu po duket e mire besoje, nuk duhet ta lem qe te ja mposhtim emrin
DARDANI!:)

MemphiSx
24-12-05, 23:14
Ashtu po duket e mire besoje, nuk duhet ta lem qe te ja mposhtim emrin
DARDANI!

Jooo DARDANIA sdo te mposhtet kurrė ;)

Lonora
24-12-05, 23:19
Asesi nuk bejme ta lejojme MemphiSx!

spirl_girls
24-12-05, 23:25
Tė rime nė distanc me mirė si ne msn si ne FD...sepse njeriut sod nuk eshte mbet ti besosh :roll:

Kjo eshte e mira me e mundshme!
Une per veten time,s'kam komunikuar kurre ne msn me mė shume
se 6-7 anetare nga forumi dhe kane qene miq dhe mikeshat e mia me te mira me te cilet edhe sot shkembej mendime edhe pse rralle kycem ne msn.Edhe pse shume anetare kane tentuar te me njohin si shenje rrespekti qe kane patur dhe kane per mua,megjithate,kam zgjedhur distancen.E tera kjo ndodhi pasi kam degjuar fjale aq te uleta nga anetare qe kurre s'kam komunikuar me ta ne msn dhe mbeta e shokuar.
Nga kjo kam kuptuar se gjithmone duhet zgjedhur distancen si opsion me i miri.
Tani komunikoj veq me 3-4 anetare ndaj te cileve kam gezuar rrespekt dhe per te cilet e ndjej te njejten gje!

Mundem te mar me mend se mu ata anetare sillen neper kete FD...dhe qe te gjitheve ju thote njejte..gejrsa ne anen tjeter te jep Bllok e tjer..tjer...e ketu duken si ato melaqet....qe as aftesi per te shkruar skan....sory per ata persona se me te vertet....tregohet edukata e tij/saj....qe mos te hy edhe me fell...

Ndersa edhe une pajtohem me ju....komunikim vetem me pak per te cilet rrespekti sdo te humb kur...dhe te cilet ja vlejn biseden. :wink:

Lonora
24-12-05, 23:34
Ai nuk di pse qani koken ore per kesi gjera!

Secili ka deshiren e vet se me kend deshirone te bisedoje!

Secili ka arsyet e veta, hyn njeriu ketu per ti shkembyer disa fjale,
e nuk duhet te i marim te gjitha afer zemres.

Ky eshte forum!

Kercovari
24-12-05, 23:36
Mos dikujt i kan thy dritaret ne msn,nuk te pelqen biseda block delete mbaroj dasma pa dhender e nuse. :lol: :lol: :lol: :lol:

Lonora
24-12-05, 23:42
E ashtu de Kercovari, po pune e madhe nese ma bene block dikush!

Se vaj halli mandej smundem pa ata/ato, kiameti po beka!

spirl_girls
24-12-05, 23:46
E ashtu de Kercovari, po pune e madhe nese ma bene block dikush!

Se vaj halli mandej smundem pa ata/ato, kiameti po beka!

Qe de nuk hahet buka thate mandej..... :lol:

Lonora
24-12-05, 23:49
E de pune e madhe ata ta bejne bllok ti bllok dhe delet mandej ;)

Kercovari
24-12-05, 23:51
E de pune e madhe ata ta bejne bllok ti bllok dhe delet mandej ;)

Edhe ty te paskan thy driteren e msn. :lol: :lol:

Lonora
24-12-05, 23:55
Jo ore por shembull po e marim, nese dikush nuk deshirone te flas me mua,ateher qe me duhet ai persone, as qe lodhem per ket pune!

doGzona
25-12-05, 01:30
Merreni veten me te mire, se mire e paska cekur dhe e nderuara Lonora,
secili/a ka deshiren e vet dhe arsyet e veta pse flet apo nuk flet me at persone
apo pse ja ka bere bllok apo nuk ja ka bere.

MemphiSx
25-12-05, 01:36
Po bre blloki shum sen i mir,si t'bohet pak monoton jo bllok po drras kry pi mshoj :D :D ;)

doGzona
25-12-05, 02:10
Ashtu MemphiSx po Zoti nuk esht pune me na rehatu prap kurgjysh! :)


:arrow:
Une nuk kyqem po thauja se fare, nuk kam kohe!

Kavaleri
25-12-05, 04:25
Un paq valla as bllok as qeremide,sme pelqen msn..!
Me shum natelin,sms-a. sa te shkruaj msn,ma mire me i marr dy krrabza e me ja nis e me i maru i par qarapa http://img295.imageshack.us/img295/4959/gif201007xk.gif
Qarru per qarru syt bile per diqka te hajrit hahah..

Barb|Ka
25-12-05, 04:27
Vallah me vjen keq forumi boll osht i mire mson shum sene edhe mundesh mu shpreh ata qka e ki...por Msn ma shume e preferoj :P

Kavaleri
25-12-05, 04:30
Vallah me vjen keq forumi boll osht i mire mson shum sene edhe mundesh mu shpreh ata qka e ki...por Msn ma shume e preferoj :P
Pse msn a?
qka ka pi msn-it?
tregona diqka ta dim me shum rreth msnit :shock:
Msn osht humje kohe dhe asgje tjeter.
A met kap per telefoni kur te kullna eeeeeeee hhheeeeeeeeeeeee
del diqka bile aty hahaha.

Gentiani
25-12-05, 16:58
bllock, bllock edhe atė mundėsisht njė flakareshė nga ana tjetėr e mesengerit ēkallapaaaaaaaaaauuuuuuuuu http://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/gathering.gif

Murgesha
25-12-05, 19:24
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1874296084127962b586bd.jpg

vendasi
26-12-05, 04:22
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1874296084127962b586bd.jpg
Valla runu prej Murgeshes se e kam teze e edhe eshte Police e forumite jav fute blok si mos me kane :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
26-12-05, 12:01
rrallehere e perdori msn-in...ihan virusat kompjuteri sikur bonbona prej tij qata i pritoj masanej me rregullue pc-n me ja mshel tona dyert edhe prej virusave edhe prej crackerave :lol: :lol: :lol:

Guri i madh
26-12-05, 16:13
ne msn kam krijue nji shoqri shum te mir

schütze
26-12-05, 17:12
Ne MSN kam nje shoqeri shum te mir

doGzona
27-12-05, 01:01
Me mire pa msn, me rehat, se kur te behen shume aty mandej prite
ja ka thene kjo/ai/ajo ,jo ashtu jo keshtu, me se miri qelesin msn-it,
edhe rehat, nuk degjon thasha.

Barb|Ka
27-12-05, 02:21
Vallah me vjen keq forumi boll osht i mire mson shum sene edhe mundesh mu shpreh ata qka e ki...por Msn ma shume e preferoj :P
Pse msn a?
qka ka pi msn-it?
tregona diqka ta dim me shum rreth msnit :shock:
Msn osht humje kohe dhe asgje tjeter.
A met kap per telefoni kur te kullna eeeeeeee hhheeeeeeeeeeeee
del diqka bile aty hahaha.

qka ka te bej me internet o humbje kohe ose ose msim :wink:

Kavaleri
27-12-05, 03:54
hahah ja e menqur qenke,per ate dhe ju kam vizituar tek zyra e juaj dhe ju kam pruar rrush.
Tung se ma mir rrush se msn hahaha :lol:
mos ma bo bllok tasht se te hy per gajtani. :lol:

Murgesha
27-12-05, 13:02
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1874296084127962b586bd.jpg Valla runu prej Murgeshes se e kam teze e edhe eshte Police e forumite jav fute blok si mos me kane :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha,hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nipash!
Teze Gjilani mė. :wink:

laliloli
27-12-05, 19:47
Mos me dalte shpyrti pa u njoftuar me keto tezet e Gjilanit :lol: :lol:

Domira
29-12-05, 01:55
Po me mungon koha per msn me miq te forumit :?

Psikologu
29-12-05, 23:59
Dikuj jo vetem qe duhet ndaluar krejt msn , por edhe fjalen miqesi e shoqeri duhet tė ia mesosh qė tė mos e flasė fare...

Shoqja mbetet shoqe e nuk mendohet ndryshe vetem perse eshte femer...

Barbaroza
30-12-05, 12:02
Te them te drejten,jam penduar shume qe kam zene miqesi me disa nga forumi.Nuk mund te konsiderohen te gjithe miq as ne realitet e me hiq ne virtualitet!Pas nje mungese ne forum,kur erdha u mbusha me lajme te ndryshme se ai/ajo ka thene per ty ashtu e keshtu...!Ne fillim habitesha se si njerezit merren me gjera te tilla.Me se shumeti habitesha per disa qe kishin moshe madhore dhe kishin sjellje adoleshendetsh...!Sigurisht kane menduar qe me s'do ma shohin"surratin"ketu :lol: dhe kishin shfryer krejt mllefin e tyre te akumuluar gjate kohe!Por,e verteta del edhe nga pusi,kane thene.Edhe mua m'u sqaruan shume gjera me kohe,keshtu qe tani vazhdoj te mbetem e befasuar dhe e "trembur" nga ajo se cfare mund te jene njerezit!

arben-ks
30-12-05, 13:35
Kurkush spo ma jep imajlin Per qata as nuk po ja lypi gjeth kujt

Flaka_1
30-12-05, 17:42
Ne msn nuk kam as nje thermij me te imten te shoqeris nga fd veq se nje ..... :wink:
Shkurt e kam vetem nje nga fd-ja :wink:

Diana007
31-12-05, 09:47
Kam nje shoqeri te mrekullushem ne MSN , nga FD-ja :D

arben-ks
31-12-05, 20:20
Ketu ne Fd e kam vetem nje Shoqe qe e du shum e pershendes shum zemer esht,Por kisha dasht ta kem edhe nje shoqe ketu se nuk po rrihet veq me nje shoqe .

Pa shoqe ska jet :wink:

doGzona
01-01-06, 01:09
Luteni qė bisedat e cėshtjet pėrsonale tė bėhen nė mėnyrė interne; postė elektronike, msn, mesazhe private, tel. e jo kėtu nė fd.Me nderime Bond

Psikologu
01-01-06, 03:41
Luteni qė bisedat e cėshtjet pėrsonale tė bėhen nė mėnyrė interne; postė elektronike, msn, mesazhe private, tel. e jo kėtu nė fd.Me nderime Bond

Sport_Billy
01-01-06, 05:04
Skom asnje person te ktuhit ne msn, edhe msn e ket boten virtuale e perdori per humbje kohe! Kjo osht bot e marume artificialisht edhe nuk i kushtoj shum rendsi ashtu sikur realitetit ( PIK) .

Me t'mira :)

SheTa
05-01-06, 05:17
MsN duhet mu kon njeri kalsfikun per me ardh deri te msn .
mir po i kam disa preson nga FD ne msn jam te mirkullushem
gjithmon kam kalu mir me ta Tash ma shum OFFLINE :)

SKa her prej botes vertikale :)

Gentiani
05-01-06, 19:54
kush kujt i dha bllock kėsaj here ?! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
17-01-06, 17:27
kush kujt i dha bllock kėsaj here ?! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Une ty Gentiani :lol:

Kodra
05-03-06, 15:50
**********
**********
**********

Deri mė tash kam tre Persona tė nderuar !

I respektoj shumė .Kodra

e_martumja
05-03-06, 18:25
Plottttttttttttt kam ne msn te FD sidomos gjinijen femrore, jam duke mendu disave me ja dhon nje fshis se e din dada pse :smile: :smile: :smile:

e_martumja
05-03-06, 18:27
Une ty Gentiani :lol:Per shkak teje po ja japi edhe une atij :smile: :smile: :smile:

Gentiani
05-03-06, 19:04
Per shkak teje po ja japi edhe une atij :smile: :smile: :smile:

Ha,hahaaaaaa e_martumja,

Me MSN shumė rrallė takohem, nė mungesė kohe, ndėrsa ka raste kur hyj tė shikoj se ē`ka nė MSN tė gjithė janė nė gjumė dhe nuk ka shenja qė janė gjallė!

Pėrndryshe me ata/ato qė kam komunikuar edhe pse nė numėr tė vogėl, mendoj qė kemi pasur bisedė tė sinqertė. Nė anėn tjetėr siē e ceka mungesa e kohės, shembull ka raste kur je duke biseduar nė MSN e ndėrkohė pason ndonjė thirrje telefoni dhe nuk ju kuptojnė tė gjithė drejtė, mu sikurse mė ndodhi me pėrgjigjen e kėtij shkrimi qė desha para gjysėm ore ta shkruaja, por pėr pengesa teknike mbeta!

Pėrndryshe me kėnaqėsi komunikoj me secilin, pra ėshtė pėr mungesė kohe dhe jo pėr diēka tjetėr!

Hiqni bllockat nga msn :biggrin:

e_martumja
06-03-06, 18:10
Ha,hahaaaaaa e_martumja,

Me MSN shumė rrallė takohem, nė mungesė kohe, ndėrsa ka raste kur hyj tė shikoj se ē`ka nė MSN tė gjithė janė nė gjumė dhe nuk ka shenja qė janė gjallė!

Pėrndryshe me ata/ato qė kam komunikuar edhe pse nė numėr tė vogėl, mendoj qė kemi pasur bisedė tė sinqertė. Nė anėn tjetėr siē e ceka mungesa e kohės, shembull ka raste kur je duke biseduar nė MSN e ndėrkohė pason ndonjė thirrje telefoni dhe nuk ju kuptojnė tė gjithė drejtė, mu sikurse mė ndodhi me pėrgjigjen e kėtij shkrimi qė desha para gjysėm ore ta shkruaja, por pėr pengesa teknike mbeta!

Pėrndryshe me kėnaqėsi komunikoj me secilin, pra ėshtė pėr mungesė kohe dhe jo pėr diēka tjetėr!

Hiqni bllockat nga msn


qyqy i paska hy fushes njoni :biggrin::biggrin::biggrin: Kot e ke Oh Gentiannnnnnnn i humbe dy bukuroshat

doGzona
11-04-06, 04:30
Nuk e perdori msn.

Kodra
17-08-06, 21:03
**********
**********
**********

Qė moti nuk kam qenė nė linjė !!!:rolleyes:
Kodra

Murgesha
17-08-06, 21:58
Ranė pushimet e ka fillu me u rrallu shoqėria e MSN-it.

halla e madhe
18-08-06, 23:45
Ranė pushimet e ka fillu me u rrallu shoqėria e MSN-it.“

Mos fole te madhe se leshohemi tash si bletet ne mjalt:biggrin:

Artisti
19-08-06, 10:37
Nuk e perdori msn.


Veq Messenger apo :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:


.