PDA

View Full Version : CILAT JU TERHEQIN ME SHUME;; SERIOZE APO...........?????


Honesty^uk.
04-05-04, 22:27
Duke pare reagimet dhe perqendrimin qe bejne anetaret ne temat e ndryshme te forumit, pata deshiren qe te mesoj nga ju se;
CILAT TEMA JU TERHEQIN ME SHUME :?:
temat serioze
apo
temat pa lidhje


ju flm per mirekuptimin

aferdita
05-05-04, 06:51
mua temat serioze kurse ato palidhje me shkojn shum neper nerva jo te gjitha

Murgesha
05-05-04, 07:27
Temat serioze ku ndjehet nje humor i lehte qe me ben te qeshem me pelqejne me teper.
Me bejne nervoze temat ku anetaret grinden mes vete. :(

florian
05-05-04, 16:59
temat serioze me pelqejn shum behet edhe shaka dhe flitet tamam :wink:

lazdrani
05-05-04, 18:48
Temat seriose por edhe ato argetuese :wink:

Barbaroza
06-05-04, 13:41
Temat serioze sepse i pergjigjen edhe personalitetit tim!

florian
06-05-04, 14:10
Temat serioze sepse i pergjigjen edhe personalitetit tim!

KE PERSONALITET EDHE NGA SHKRIMET DALLOHET :wink:
PERSHENDETJE BARBAROZ :wink:

Barbaroza
06-05-04, 14:27
Flm Florian,edhe une ty te pershendes shume!

florian
06-05-04, 14:29
Flm Florian,edhe une ty te pershendes shume!

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Engjellushja
12-06-04, 12:40
MUA Q M EPELQEJN JAN ATO:

1. SERIOZITETI
2. SINQERITETI
3. DEJTESIA
4. BUTESIA
5. HAJGARET (me kufi) !!!![/u][/url]

Vera
12-06-04, 12:50
Temat serioze me pelqejn sepse aty flitet seriozisht dhe si njerz te rritur, dhe keshtu te them personi tregon vehten se dcar tip njeriu eshte. Kurse ato argetuese me pelqejn por edhe argetimi dhe shakaj me qen ne nivel te duhur. Ne pergjithsi mir

,,,,,,Vera :wink:

VARDARI
12-06-04, 13:06
-Temat serioze kur eshte ne pyetje donje teme qe ka peshe vlere qe te diskutohet...

por sa ju perket temave qe nuke kane peshe jane te parandesishme
athere nuk i perjashtoj edhe temat pa lidhje se keta tema ma se shumti jane per relaksim tema te kota sepse mendoj qe njeriu ka nevoje ndonje here te miret edhe me ksish tema palidhje...

turisti
26-08-04, 23:06
Pershendetje autorit dhe pjesmaresve. Mua me terheqin temat te cilat ma xiglojne imagjinaten... :wink:

genti_boy
27-08-04, 14:03
edhe mua me shume me pelqejne temat seriose se aty gjejme me shume dijeni per njeri tjetrin edhe ato pak palidhje jane te mira ne disa raste qe te bejne te qeshesh po nese dojme ke kesh e kemi rubriken e humorit po nejse nam ashte nam njehere

Honesty^uk.
30-08-04, 09:39
Aferdita, Murgesha, Flori, Lazdrani, Barbaroza, Engjellushja,
Vera, Vardari, Turisti,Genti-boy
ju pershendes per pergjigjet tuaja, dhe serioziteti juaj shihet edhe ne shkrimet tuaja qe keni dhe qe postoni ne forum.
Vec suksese ne jete ju uron
Honesty

Loloku
30-08-04, 10:19
Pa dashur tė nėnvlerėsoj seriozitetin e forumit dhe forumistėve (megjithėse edhe forumi nė pėrgjithėsi vlerėsohet si argėtues), opinioni kėtu anon nga temat relaksuese (nėse mund tė quhen palidhje!) edhe pse deklarimet teguakan tė kundėrtėn.

P.S.

Serioz jam vet dhe anoj nga argėtimi!

Gentiana
30-08-04, 10:32
Temat serioze dhe ato qe kan dmth-nje!! Po edhe temat argetuese sigurisht se me pelqejn (do e do) sepse gjdo njeri ka nevoj per relaksim, dhe per pak humor.

qika_pr
30-08-04, 11:49
pershendetje
Mua personalishte me bejne pershtypjet temat e mira ska derte a jan serioze apo jo
Gjithcka qe me nxit pergjigjem normal jo do pyetjeve qe nuk dihet as cka kan dashte me pyet,mendoj qe nuk ka pyetje palidhje por ka pytje qe nuk na pershtaten neve

Respekt
qika_pr

Albanam
31-08-04, 00:06
Edhe pse prania ime mė e shpeshtė te temat qė shtjellojnė ēėshtje serioze ndoshta flet mjaft vetvetiu se kah anoj mė tepėr, nuk i kam tė huaja as temat qė nė vete kanė karakterin argėtues...

turisti
03-09-04, 18:41
Aferdita, Murgesha, Flori, Lazdrani, Barbaroza, Engjellushja,
Vera, Vardari, Turisti,Genti-boy
ju pershendes per pergjigjet tuaja, dhe serioziteti juaj shihet edhe ne shkrimet tuaja qe keni dhe qe postoni ne forum.
Vec suksese ne jete ju uron
Honesty

Honesty i nderuar,dhe une te deshiroj 1000.000 evro sa per fillim,a pastaj do ta shqyrtomi gjendjen-ani?Je i pershendetur gjithmone. :wink:

Engjellushja
03-09-04, 18:53
Aferdita, Murgesha, Flori, Lazdrani, Barbaroza, Engjellushja,
Vera, Vardari, Turisti,Genti-boy
ju pershendes per pergjigjet tuaja, dhe serioziteti juaj shihet edhe ne shkrimet tuaja qe keni dhe qe postoni ne forum.
Vec suksese ne jete ju uron
Honesty

Honesty i nderuar,dhe une te deshiroj 1000.000 evro sa per fillim,a pastaj do ta shqyrtomi gjendjen-ani?Je i pershendetur gjithmone. :wink:

Flm shum per Respektin e juaj
Dhe juve gjithashtu sukses n Jet per cdo gje ashtu dhe n Dashuri :wink:
me Respekt "Engjellushja "

turisti
03-09-04, 20:38
Aferdita, Murgesha, Flori, Lazdrani, Barbaroza, Engjellushja,
Vera, Vardari, Turisti,Genti-boy
ju pershendes per pergjigjet tuaja, dhe serioziteti juaj shihet edhe ne shkrimet tuaja qe keni dhe qe postoni ne forum.
Vec suksese ne jete ju uron
Honesty

Honesty i nderuar,dhe une te deshiroj 1000.000 evro sa per fillim,a pastaj do ta shqyrtomi gjendjen-ani?Je i pershendetur gjithmone. :wink:

Flm shum per Respektin e juaj
Dhe juve gjithashtu sukses n Jet per cdo gje ashtu dhe n Dashuri :wink:Faleminderit shume. :wink:
me Respekt "Engjellushja "

Honesty^uk.
03-09-04, 22:23
Aferdita, Murgesha, Flori, Lazdrani, Barbaroza, Engjellushja,
Vera, Vardari, Turisti,Genti-boy
ju pershendes per pergjigjet tuaja, dhe serioziteti juaj shihet edhe ne shkrimet tuaja qe keni dhe qe postoni ne forum.
Vec suksese ne jete ju uron
Honesty

Honesty i nderuar,dhe une te deshiroj 1000.000 evro sa per fillim,a pastaj do ta shqyrtomi gjendjen-ani?Je i pershendetur gjithmone. :wink:


flm per parate turisti
por po endoj se keto jane vetem paradhenie
sepse e din qe do te bien rruga ketej dhe te duhen :wink:

Honesty^uk.
03-09-04, 22:23
Flm shum per Respektin e juaj
Dhe juve gjithashtu sukses n Jet per cdo gje ashtu dhe n Dashuri :wink:
me Respekt "Engjellushja "Mbetesh e respektuar dhe e nderuar

nga Honesty

turisti
03-09-04, 22:27
Aferdita, Murgesha, Flori, Lazdrani, Barbaroza, Engjellushja,
Vera, Vardari, Turisti,Genti-boy
ju pershendes per pergjigjet tuaja, dhe serioziteti juaj shihet edhe ne shkrimet tuaja qe keni dhe qe postoni ne forum.
Vec suksese ne jete ju uron
Honesty

Honesty i nderuar,dhe une te deshiroj 1000.000 evro sa per fillim,a pastaj do ta shqyrtomi gjendjen-ani?Je i pershendetur gjithmone. :wink:


flm per parate turisti
por po endoj se keto jane vetem paradhenie
sepse e din qe do te bien rruga ketej dhe te duhen :wink: Honesti i nderuar,jeta bjen BEFASINA,mos haro :wink: .

GjIlAnAsI_cSi
04-09-04, 04:30
Nuk besoj qe do te ket njeri qe do te thot jam Kunder Temave Serioze.

Nejse. Un jam Pro Per Tema Serioze.

Gentiani
04-09-04, 13:03
Duke pare reagimet dhe perqendrimin qe bejne anetaret ne temat e ndryshme te forumit, pata deshiren qe te mesoj nga ju se;
CILAT TEMA JU TERHEQIN ME SHUME :?:
temat serioze
apo
temat pa lidhje


ju flm per mirekuptimin


Ah, ēka i kishe fjalėt more Honesty^uk :lol: :lol:

CILAT JU TERHEQIN ME SHUME;; SERIOZE APO...........?????

Thashė si nuk e paskam lexuar kėtė temė dhe vrap tė shikoj se ēka do tė dali :lol: :lol: kur e shoh fjala kishte qenė pėr temat. :lol: :lol:

Mė pėlqen tė lexoj temat qė kanė njė tematikė nga pėrditshmėria, qoftė ajo dukur, problem, kėshillė ose ndonjė hall qė kėrkon dikush ta diskutojmė dhe tė japin mendimet edhe tė tjerėt, por mundet tė jetė edhe ndonjė temė fiktive edhe pse nuk ėshtė serioze, por mundėsisht tė jetė e kapshme logjikisht pėr diskutim.

Tomori
04-09-04, 15:26
Ne radhe te pare mua me terheqin temat serioze, por nuk perjashtoj edhe temat qe nuk kan asni kuptimi, siq thot Honesti tema palidhje....qe jam shum dakort me ket thenjen temat palidhje...po dot pyesni si bre Tomor nuk perjashtoni edhe temat pa lidhje???? Po un ju them se nuk i perjashtoj se une edhe me ksish temash ballafaqohem, dhe un nuk i hik ksaj teme po bashkbisedoje por gjithmon jam i vetedishem qe eshte teme pa lidhje por nderkoh un e di qe edhe bashkbiseduesi im e ka ket mendim...dhe vazhdojme debatojme ...fare kot por ne nje menyre argetohemi sbashku hahahaha por munt te ndodhe problemi mvaret prej bashkbiseduesit ....e keqja eshte nese debatojme ne ket teme palidhje bashkbiseduesi ne nje momente e mer me seriozitet dhe ja u prish puna...tamam te quditesh!!!! a pse per nje tem palidhje kam pas un vet raste me nje antar te nderuar por i postova nje mesazh privat dhe u sqruam....ja vuna me dije qe prej startit ska pas kurgje me realiteti po pse prekesh ....dhe kam mar pergjigje pozitive po po Tomor mir e ke kte e them vetem ne rastet kur un dhe bashkbiseduesi im imaghinojme dhe qfar shkruajm ska te bene me realitetin aspak hahaha....sidomos ne rubriken pa cenzur dhe dashurija dhe sexi pjeserisht dhe te kafja e forumit.......
Tash jam serioz me pershendetjen;
I pershendes te gjith antaret e forumit....

dr1ta
08-09-04, 22:29
Temat serioze me pelqejn shum, por edhe ato jo serioze duhet me qesh nga pak :lol:

nitushe
09-09-04, 08:10
Me pelqejn temat serioze, mirepo edhe ato argetuese sepse te bejn qe te ndihesh me mire :wink:

DEA
28-05-05, 22:13
Une krejt mendova se po behet fjal per partnera :lol: :lol: :lol: :lol: , temat me pelqejne argetuese valla

experti_lu
29-05-05, 01:49
temat:serioze,por edhe humori.

kalorsi
29-05-05, 19:21
Per martes serijozet :)
per avantura kuptohet :lol:
po mir do te ishte me pas nje grua dhe nje dashnore pra gruja serijoze e dasshnorja atraktive :D

Honesty^uk.
05-06-05, 22:42
Per martes serijozet :)
per avantura kuptohet :lol:
po mir do te ishte me pas nje grua dhe nje dashnore pra gruja serijoze e dasshnorja atraktive :D

Kjo do me thene me u pergjigj, pa marr mundimin me ja hedh nje sy permbajtjes se temes, por vetem duke u bazuar ne titull.

Pra "kalosri" tema ska te beje me tpet e FEMRAVE por me llojet e TEMAVE.

florian
05-06-05, 22:50
honesty esht i ri mos ja ve veshin , pershendetje.

Lona
08-06-05, 10:51
Temat serioze po, por edhe komentet e sinqerta ....

Pershendetje per temen,

dr1ta
08-06-05, 11:33
Temat serioze dhe ato me humor

Domira
12-06-05, 09:46
Valla kam nis mu ba krejt joserioze qy :wink: :lol: :lol: :lol:

Bleta
16-06-05, 10:44
temat:serioze,por edhe humori.Experti Lu mepelqej ky shkrim i yti e atij mendimi jam edhe une.

Bleta
16-06-05, 10:46
Valla kam nis mu ba krejt joserioze qy :wink: :lol: :lol: :lol:Domira te uroj shum fat.

Giovanni
16-06-05, 10:56
Them te drejten, kur ndodhem tek dardanija per mua gjdo teme eshte terheqse disa me shume e disa me pake varet nga permbajtja qe ka.

Sy_kaltra
18-11-05, 15:42
Me pelqejn temat ku ndjehem me rahat, si P.sh te kem komunikim serioz te kuptueshem Humor te kuptueshem gjitha ku gjej mirkuptimin e bashkbiseduesve..I urrej thashethemet grindjet ofendimet dhe poshtrimet ne shoqeri...

Flaka_1
25-11-05, 05:25
Me shume me pelqejne temat serioze, pa tjeter edhe humori por me mase !

**
Flaka

**

lyra2
29-10-08, 14:12
..varesisht nga disponimi !

Dilaver
29-10-08, 19:39
Duke pare reagimet dhe perqendrimin qe bejne anetaret ne temat e ndryshme te forumit, pata deshiren qe te mesoj nga ju se;
CILAT TEMA JU TERHEQIN ME SHUME :?:
temat serioze
apo
temat pa lidhje


ju flm per mirekuptimin

Me pelqejnė tema tė nxehta kur ndizet debat nė lidhje me ēėshtje kombėtare e globale, e nė tė gjitha sferat e jetės moderne. Tema nė tė cilat debati zhvillohet me njė ton tė mesėm ku respektohet mendimi i kundert si dhe diskutimi zhvillohet nė mėnyrė tė kuptueshme e logjike, i shoqeruar me argumente e tė verteta.
Nuk perjashtoj as temat argetuese por secila nė vend dhe kohė tė duhur.

Zana_ch
29-10-08, 19:49
Me pelqejnė tema tė nxehta kur ndizet debat nė lidhje me ēėshtje kombėtare e globale, e nė tė gjitha sferat e jetės moderne. Tema nė tė cilat debati zhvillohet me njė ton tė mesėm ku respektohet mendimi i kundert si dhe diskutimi zhvillohet nė mėnyrė tė kuptueshme e logjike, i shoqeruar me argumente e tė verteta.
Nuk perjashtoj as temat argetuese por secila nė vend dhe kohė tė duhur.


Dilaver un nuk po i perseris ene i her fjalet e tua ....veq po them sikur me pas shkru ene un kte shkrim .....100% jam plotsish me ty

Penelope
30-10-08, 20:58
ahaha, une e kuptova gabim kete teme, mendova se pytja ke cilat femra ju terheqin ma shume a seriozet a tjerat? shyqyr qe e lexova ma mire e nuk shkretova najsen. Se kesh tu dhane pergjigje me kendveshtrim te mashkullit...

temat serioze jane interesante, a ato me humor relaksuese, pra nga te dyjat ka te mira, varet kush shkrun, e qka shkrun.

Amina
30-10-08, 21:35
Duke pare reagimet dhe perqendrimin qe bejne anetaret ne temat e ndryshme te forumit, pata deshiren qe te mesoj nga ju se;
CILAT TEMA JU TERHEQIN ME SHUME :?:
temat serioze
apo
temat pa lidhje


ju flm per mirekuptimin

Nuk e kam dit qe ketu kemi veq keto dy kategori!
Per vete preferoj te dyjat,si humorin ashtu edhe temat me domethenie dhe informim.

selvija
30-10-08, 21:49
Cilen dush nuk zgjedhi fort.

~~~vera~~~
10-11-08, 13:18
Varet nga disponimi qe kam ,nese jam nervoze shkoj ne tema argetuese ,nese jam e qete ne tjerat ,nese s'jam per asgje klikoj dalje:P