PDA

View Full Version : KUSH E KA MIRE ?


GURI SYLAJ
05-10-05, 22:17
Po e hape kete teme , me kusht , qe ne fund te muajt p.sh. te zgjedhim pese mendimet me te mira.
Po filloj une;

Kush i urrene te tjeret, nuk din me e dashte as veten!

turisti
05-10-05, 22:43
Po e hape kete teme , me kusht , qe ne fund te muajt p.sh. te zgjedhim pese mendimet me te mira.
Po filloj une;

Kush i urrene te tjeret, nuk din me e dashte as veten!

:P Kush nuk e don qytetin e vet,nuk eshte as per vehti. :P

TURISTI.

rilinda
05-10-05, 23:29
:arrow: Gjendja reale e popullit mė sė miri shihet nga poshtė, nga pozitat e lartėsive kurrė nuk do tė shohėsh realisht, sepse tė pengon mendje MENDJEMADHĖSIA!

Agroni22
07-10-05, 04:49
kush eshte i sinqert ece perpara

Arb
07-10-05, 06:49
Kush eshte i sincerte ec edhe mbrapa...

Murgesha
07-10-05, 10:50
Kush nuk e don vetveten, nuk mundet me e dashtė askėnd.

Artisti
07-10-05, 19:45
Kush ka thnia , ka edhe morraaaaaaaaaaaaa (thenie e vitit)


hahahahahahahhahahahahahhahahaha

.

rafet llapjani
07-10-05, 19:48
Kush ka itijoll,iqet morra edhe thnija faresh :lol:
hahahahahahahahahahahahah

Sy_kaltra
07-10-05, 21:24
Na ka ardh nje koh e veshtir ,, Punes keqe poj thon mir..

Te meēurin askush nuk e ndigon,,I keēi Kur sundon..

laliloli
07-10-05, 21:27
Kush e pelqen veten --nuk pelqehet nga askush

rafet llapjani
07-10-05, 21:30
Kush s"esht per veti---nuke eshet ase per ngjeti...

vjeshta
07-10-05, 22:46
Kush ja maron gropen tjeterkujt,bjen vete

GURI SYLAJ
08-10-05, 09:09
Kush eshte veq per veti, shkofte me marre borgj te Rafeti!!!!!!!!

Sy_kaltra
08-10-05, 09:10
Borgjlis Keē duhet mar edhe Bishtin e Sakices.

Naki
08-10-05, 11:42
Respekti pėr Njeriun ėshtė Kur ai fletė e tė tjerėt ndėgjojnė.

Krokodilli
08-10-05, 12:12
kush fol keq per shokun mbas shpine, e ul veten posht para tjetrit

Domira
08-10-05, 16:12
E verteta eshte si rreze dielli qe deperton edhe vranesite me te dendura, vonon por shfaqet nje dite..

Sy_kaltra
08-10-05, 18:59
Kur Nuk ke repekt per te tjeret Nuk ke as per Vehten.

rilinda
08-10-05, 19:17
1.Aktorėt janė tė vetmit njerėz qė mund ta ndryshojnė shpirtin e tyre pa anestezion!


2.Jeta ėshtė njė libėr, kapakėt e tė cilit janė jeta dhe vdekja.

3.Dashuria mbin nga besimi, jeton nga shpresa, ndėrsa vdes nga mėshira.

GURI SYLAJ
08-10-05, 22:16
Kallabllaku s'eshte i mire veq rreth perpeqit...........

LEDHATIMI
09-10-05, 08:40
2.Jeta ėshtė njė libėr, kapakėt e tė cilit janė jeta dhe vdekja.

Jeta eshte ajo viza e famshme qe ndodhet ne mes dy datave, p.sh.1968-2005 :lol:

rilinda
09-10-05, 16:40
1.Nje grua mban mend dhe puthjen e pare, ndersa burri harron dhe ate te fundit!

2.Jeta ėshtė vuajtje, shkaku i vuajtjeve ėshtė dėshira pėr jetė!

3.Tre gjera e bejne nje jete te mjerushme: hakmarrja, xhelozia, dhe karakteri i dobet.

Agroni22
09-10-05, 21:55
te githe veq ai joooo

rafet llapjani
10-10-05, 02:15
Burri nuk matet me madhsi e asme kilogram por,matet menquri ,fjal,rrespekt.

Manqa
10-10-05, 02:21
Mjeshtri edhe i dishmi thot nashta,A aj qe nuk din thot qashu osht :!: :!: :!:

LEDHATIMI
13-10-05, 05:38
Neriu eshte qenie me e persosur ne Toke; a cilido i marre mundet ta maroj.

LEDHATIMI
13-10-05, 05:41
Hitorine e kemi pase mesuese te mire te jetes, por nje dite erdhen manijaket dhe na e dhunuan mesuesen :cry:

LEDHATIMI
13-10-05, 06:12
Me mire te jetosh ne shprese se ne kasolle.

rilinda
13-10-05, 16:37
1.Sekreti i suksesit ėshtė kėmbėngulja pėr arritjen e qėllimit.

2 Ėshte vėshtirė tė gjykosh bukurinė, bukuria ėshtė njė enigmė.

3 Ai qė tė gėnjen tri herė radhazi dhe arrin prapė tė tė gėnjej, atij i
pranohet aftėsia e gėnjimit, ndėrsa ti duhet tė zgjohesh nga vėrbimi i
besimit!

Honesty^uk.
22-10-05, 20:31
Ne kete bote qe e kan kapluar Flliqesite, mire e ka ai/ajo qe e ka mire me te gjithe

Flaka_1
22-10-05, 20:32
"NDARJA NGA DASHURIA ESHTE RRUGA PER NE FERR''

Domira
23-10-05, 11:45
Po i nderuar GURI SYLAJ:
Kush i urrene te tjeret, nuk din me e dashte as veten!

LABI
23-10-05, 15:17
Jeta – Jeta eshte nje vizatim ku nuk mund te perdorni gomen

Atdhedheu - Kush ka vdekur per atedhe nuk ka vdekur por ka le

Art - Arti eshte pasqyre e jetes.

Dashuri - Dashuria lind , jeton dhe vdes ne sy

Dituria- Mesimi eshte hap i pare , jeta eshte hapi dyte .

Femrat- Po deshte te hakmeresh kunder nje gruaje, levdo ne syte e saj nje grua tjeter.

Morali – Ku ka gjyqe , ka edhe padrejtesi

Pasuria – Pa shendet nuk ka pasuri

Rinia – Qeshu rini qeshu , bota eshte e jotja

GURI SYLAJ
04-11-05, 15:31
Per muajn Tetore une veqova dy :

Naki: Rrespekti per njeriun eshte, kur Ai flet e te tjeret e ndigjojne.

Rilinda: Gruaja mban mende edhe puthjen e pare kurse burri e harron edhe ate te fundit..........

Urdheroni zgjidhni edhe ju.

Dilaver
05-02-08, 01:16
Konsideroj se njė nga liritė e mėdha qė sjellė demokracia ėshtė edhe liria e tė shprehurit tė budallakive.

vuthjanja
07-02-08, 10:18
Mos fluturo larte se do te hudhesh poshte.Respektoj ashtu sic deshiron te te respektojne.

teutaA
07-02-08, 10:25
"Shpreso ne te miren, pregatitu per te keqen"