PDA

View Full Version : kthimi


PRESHEVARE
28-10-05, 23:07
..... nuk di se kujt tja tregoj ket gezim se e ndej, vetem besoni se jam teper krenare... edhe dy dite do te shkoj ne vendlindje, preshev/kosov mbas 17 vitev.

ka njeri ketu se ka perjetuar dicka te njejt...


:D :D :D :D :D :D :D

Nexhati
28-10-05, 23:37
..... nuk di se kujt tja tregoj ket gezim se e ndej, vetem besoni se jam teper krenare... edhe dy dite do te shkoj ne vendlindje, preshev/kosov mbas 17 vitev.

ka njeri ketu se ka perjetuar dicka te njejt...


:D :D :D :D :D :D :D


Me vjen mire qe pas 17 vite shkone ne atdheun Preshevare,te uroje qyshe tani pushim te kendeshem.Edhe une pas 10 vite pata vizitua Pejen time.Prandaj ta besoje se ke gezim te madhe :wink:

Kalofshe bukure

Arb
28-10-05, 23:59
..... nuk di se kujt tja tregoj ket gezim se e ndej, vetem besoni se jam teper krenare... edhe dy dite do te shkoj ne vendlindje, preshev/kosov mbas 17 vitev.

ka njeri ketu se ka perjetuar dicka te njejt...


:D :D :D :D :D :D :D

Cka dreqin ki bo qe s'je shku tash 17 vite? T'paten burgos a? Apo nuk mujshe me u da prej Diskotekes "Enjoy?"

Kalofsh mire pra atje!

Mos e le per 17 vite mo...

turisti
29-10-05, 00:00
..... nuk di se kujt tja tregoj ket gezim se e ndej, vetem besoni se jam teper krenare... edhe dy dite do te shkoj ne vendlindje, preshev/kosov mbas 17 vitev.

ka njeri ketu se ka perjetuar dicka te njejt...


:D :D :D :D :D :D :D

Shoqe e nderuar,

Me gezon fakti qe je e gzueshme.Rruge te mbare,kalofsh mire dhe gjithmone me gezim,te deshiron

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P

PRESHEVARE
29-10-05, 02:44
falemenderit, juaj per pjesmarrje.

deshir kisha te shkoj edhe shume me heret

por deri tri vite nuk kam pas status te rregullt e mbasandej, ja puna ja shkolla ja semurja.... e asht,,, si pe shohni prej gezimit as gjumi nuk po me merr...


du ta perqafoj gjith boten..dhe jush
mpuq mpuq mpuq

Tanushi
29-10-05, 09:33
Te uroj perjetimin me te bukur te mundshem qe ke enderruar prej vitesh, por mos fluturo lart nga gezimi se mund te bie pika...
Mire se vjen te rizgjosh kujtimet e bukura te vendlindjes...

PRESHEVARE
29-10-05, 10:35
Te uroj perjetimin me te bukur te mundshem qe ke enderruar prej vitesh, por mos fluturo lart nga gezimi se mund te bie pika...
Mire se vjen te rizgjosh kujtimet e bukura te vendlindjes...


falimenderit tanush,

do te tregoj se si do ta perjetoj..... :)

Tanushi
29-10-05, 10:45
falimenderit tanush,

do te tregoj se si do ta perjetoj..... :)


E nderuar dhe e gezuar kalofsh, por sidomos per Presheven do me tregosh!

Ateher edhe une do ti sherbeja gezimit tend, ne dash edhe me sherbim...

Gentiani
29-10-05, 17:19
PRESHEVARE,

udha e mbarė, e selam kėndė ta takosh rruges :lol: :lol: :wink:

I bėn tė fala Luginės edhe nga unė dhe tė pėrshėndes me kėngėn "Nga udhė Gurbeti nesėr po vij"

http://une.dati.ch/muzik/index_popullore.php?l=8&a=Emine+Hasimi+%26+Djali+Kosoves&t=&s=06+Emine+Hasimi+-+Nga+udh%EB+grubeti+nes%EBr+po+vij.mp3&m=1

Gentiani
29-10-05, 17:23
hėm gati harrova ta shkruaj, qė edhe unė ka kohė qė nuk kam dėgjuar zogjtė si shqip cicėrrojnė :cry: :cry:

Barbaroza
29-10-05, 18:07
PRESHEVARE,te uroj edhe une rruge te mbare dhe argetim te kendshem ne vendlindje!
C'na e permallove Gentianin tash... :cry:

Doni88
29-10-05, 18:21
..... nuk di se kujt tja tregoj ket gezim se e ndej, vetem besoni se jam teper krenare... edhe dy dite do te shkoj ne vendlindje, preshev/kosov mbas 17 vitev.

ka njeri ketu se ka perjetuar dicka te njejt...


:D :D :D :D :D :D :D

Preshevare, pershendeti cdo Preshevar dhe pije nje sok te "Caki" per mua! Rrugen e mbar!!!

GURI SYLAJ
29-10-05, 21:00
Ka mor qysh nuk ka. Une ju uroj rruge te mbare dhe pushim te kendshem ne Vendelindje.
Si do t'a perjetoni mvaret se ne c'mosh jeni tani dhe ne c'mosh jeni largu nga atje. Perndryshe eshte momenti me i lumtur qe njeriu mundet me e pas ne jete.

Kupid
29-10-05, 21:19
..... nuk di se kujt tja tregoj ket gezim se e ndej, vetem besoni se jam teper krenare... edhe dy dite do te shkoj ne vendlindje, preshev/kosov mbas 17 vitev.

ka njeri ketu se ka perjetuar dicka te njejt...


:D :D :D :D :D :D :D
me vjen shum mir qe ti shkon atje. mos ly syt me kosmetika edhe merre me vete shum paloma (?tissues). :wink: have a good time. 8)

Flaka_1
30-10-05, 02:18
Me gezon lajmi i bukur kalofsh mire e me mire !
Me dashuri flaka !

halla e madhe
30-10-05, 12:06
Preshevare_kalofsh si ma se miri....ishalla te lene pershtypje vendlindja :lol:

Domira
30-10-05, 12:57
PRESHEVARE edhe une te uroj te kalojsh sa me mire ne vendlindje me me te dashurit e tu. E per tjerat mos iu ven veshin fort :wink: :D :D

Artisti
30-10-05, 13:00
PRESHEVARE,shpresoj se do t kalon mire,po hmmmmmm

Qebapa edhe qyfte ki mu knaq,bjerna do me veti edhe nime kur ki mu kthye sna kallxove hiq ??

.

PRESHEVARE
02-11-05, 21:57
mirmbrema shoqeri e dashur , kjo leter vjen nga vendlindja, jam te per e pikelluar per popullin tone..
ishin te gjitha ketu si qebapa si kafiqa, po njera po muggon DIENIJA>..

po me dhimbet populli se vuann.......


flm juve, shume shume shume

ps. selame prej cakit

turisti
02-11-05, 22:39
mirmbrema shoqeri e dashur , kjo leter vjen nga vendlindja, jam te per e pikelluar per popullin tone..
ishin te gjitha ketu si qebapa si kafiqa, po njera po muggon DIENIJA>..

po me dhimbet populli se vuann.......


flm juve, shume shume shume

ps. selame prej cakit

:P Personalish me vjen mire shoqe.kalofsh sa me mire.Selam cakit.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

PRESHEVARE
07-11-05, 14:37
mirmbrema shoqeri e dashur , kjo leter vjen nga vendlindja, jam te per e pikelluar per popullin tone..
ishin te gjitha ketu si qebapa si kafiqa, po njera po muggon DIENIJA>..

po me dhimbet populli se vuann.......


flm juve, shume shume shume

ps. selame prej cakit

:P Personalish me vjen mire shoqe.kalofsh sa me mire.Selam cakit.

thjeshte & sinqerte,salem ajelkum, prej tij ilash shendosh e mire, vetem i kishte shtrejtesu hamburgerat prej 50 ne 60 dinar.... :lol:

nuk dish as vet se ku isha me duket si enderr ajo jave atje....
TURISTI. :P

Gentiani
13-11-05, 16:35
mirmbrema shoqeri e dashur , kjo leter vjen nga vendlindja, jam te per e pikelluar per popullin tone..
ishin te gjitha ketu si qebapa si kafiqa, po njera po muggon DIENIJA>..

po me dhimbet populli se vuann.......


flm juve, shume shume shume

ps. selame prej cakit


... edhe... a u dhurove sė paku ti pra Dijeninė :wink: nėse nuk ke harruar ta marrėsh me vehte nė valixhe :wink: :wink:

vjeshta
13-11-05, 17:01
mirmbrema shoqeri e dashur , kjo leter vjen nga vendlindja, jam te per e pikelluar per popullin tone..
ishin te gjitha ketu si qebapa si kafiqa, po njera po muggon DIENIJA>..

po me dhimbet populli se vuann.......


flm juve, shume shume shume

ps. selame prej cakit


... edhe... a u dhurove sė paku ti pra Dijeninė :wink: nėse nuk ke harruar ta marrėsh me vehte nė valixhe :wink: :wink:
Hallall :wink:

PRESHEVARE
07-12-05, 07:02
mirmbrema shoqeri e dashur , kjo leter vjen nga vendlindja, jam te per e pikelluar per popullin tone..
ishin te gjitha ketu si qebapa si kafiqa, po njera po muggon DIENIJA>..

po me dhimbet populli se vuann.......


flm juve, shume shume shume

ps. selame prej cakit


... edhe... a u dhurove sė paku ti pra Dijeninė :wink: nėse nuk ke harruar ta marrėsh me vehte nė valixhe :wink: :wink:
Hallall :wink: