PDA

View Full Version : HOBI I JUAJ?


lazdrani
20-11-03, 20:51
pershendetje juve nga lazdrani 8)

lazdrani
26-11-03, 14:55
hobi kam musiken,te shkruaj poezi,te lazdrohem me qika dhe bowlling etj

po ju ?????

fatos(F)
03-01-04, 19:39
VLLHA LAZDRAN HOBI JEM ESHT MUZIKA (ISTRUMENTALIST) QE 20 VJET I KUM PAS 5 SINTA STUDJO PER INGJIZIM SHUM KAM INVISTUAR PER MUZIK DHE ME E KEQJA ESHT QE TASH NI VIT NUK MIRREM ME TE ASNI MINUT SHKAKI ESHT SE KAM PASUR RAST VDEKJE

E KAM HUMBER VLLAVIN METE MIR (VETVRASJE ME GJETH TE FEJUAREN EVET)!!!!!! DHE PREJ ADITIT NUK KAM MUJT ME SHKU NE DHOMEN E MUZIKES QKA MENDON TI SHOKIT TE BAJ?

PERSHENDETJE

Zana
03-01-04, 19:52
Tungiiiiiiiiiiiii..

Hobi: Musika,Poezie,me shkru Mesage..hihi,dhe Kino,interneti..

qishtu vallah lazdran..te pershendes!!!

Zana 8)

lazdrani
04-01-04, 11:51
Te pershendes fatos(f),dhe njeherit ngushllimet e mija te perzemrta per te dashurit tuaj(vellau+fejuara).
Edhe pse jeta ndonjehere eshte e pa drejte une te kisha keshilluar te mirresh prape me musik,pasi qe 20 vite ke investuar dhe ke bere mundim ne kete drejtim.Ndoshta per ndonje moment harron dhimbjet qe nuk harrohen edhe aq lehte....Te pershendes sinqerisht ku do qe te jeshe .....lazdrani


Jeta shkon perpara

lazdrani
04-01-04, 11:52
Zana shume bukure keni disa hobi te ngjajshem me mua :wink: te pershendes lazdrani :P

fatos(F)
04-01-04, 18:23
PRSHNDETJE NGA FATOS(F) "LAZDRAN"

T FALEMNDEROJ SHUM PR NGUSHTLLIM DHE KSHILLAT QE MI BRE APO IDET E JUVE SI TI QUAJ JAN SHUM T MIRA DHE T VRTETA

POR UN DI SE SI TJA FILLOJ KUR VETEM MEJU AFRU DERES S DHOMES TMUZIKES SIME TRUPI ME TERQETHET DHE ME SHKOJN LOTET N SY SE NE DHOM KAM FOTOGRAFI SHUM NE PER DARSMA KU KAM BA MUZIK DHE AJ DUKE VALLZUAR APO NGAT MEJE ME GITAREN E TI DON TE THOT NUK DI ME BA AS FILLIMIN

POR SHNOSH KOFSHMI SE DOT BHET ASHTU SIQ KA THAN ZOTI.

PRA EDHE NIHER FALEMINDERIT PER KOHEN Q KE MARR PR MUE

QAO QAO QAO

Murgesha
04-01-04, 18:53
Fatos te pershendes dhe te dergoje ngushllime per humbjen e vellaut dhe te fejuares se tij. E kuptoj plotesisht dhembjen tende dhe sincerisht te them se me vie shume keq.
Shpresoj se ne te ardhmen serish do te merresh me muzike, pasi qe qenke i dhanun pas ketij arti. Por durim se koha sheron plaget dhe dhimbjet, edhe pse nganjeher na duket se nuk do te kene kurre sherim.
Tung te pershendes ne menyre shoqerore.

fatos(F)
05-01-04, 22:49
PRSHNDETJE PO ASHTU SHOQRORE NGA FATOSI (MURGESHA)

FALEMENDERIT SHUM MURGESHA "KOHA E BN DVETEN THOJN"

E VRTET SHT N 6 MUJORET EPAR GJDO RRUG PER N PUN DHE PREJ PUNES NE SHPI KAM VOZITZR TU QAJT TASH ATO JAN M T RRALLA PR MUZIK NUKDI SA SHKON!!!

POR JU Q M DRGONI NGUSHLLIME DHE M NDIHMIONI ME MENDIMET EJUVE PR MUE JENI M T MIRT

FALEMENDERIT

JU UROJ AT Q E DSHIRONI JU QAO QAO QAO

lazdrani
15-01-04, 16:12
fatos(F) do te me vjente shume mire per ju nese ndegjoi se ju keni filluar prape me muzike te merreni.Te pershendes dhe qdo te mire per ju ne jete.lazdrani

Barbaroza
17-01-04, 10:43
Fatos(F),pranoi edhe nga une ngushellimet me te sinqerta per humbjen tragjike te vellait dhe te fejuares se tij.
Edhe une ndaj mendimin me bashkebiseduesit se koha sheron plage.Ndoshta tash per tash e ke veshtire ti rikthehesh muzikes,por nje dite besoj se do te jesh prape ne mesin e insrtumenteve tua muzikore.Nese merresh me muzike nuk do te thote se ia ke kthyer dhimbjes shpinen,dhimbja te percjell ne cdo hap,por duhet te jemi te forte dhe ti perballojme shume sfidave qe sjell jeta.

Barbaroza
17-01-04, 10:43
Sa i perket hobit tim,une hobi kam leximin.Nuk merzitem edhe nese qendroj 24 ore prane librit.Aty e gjej veten.

lazdrani
17-01-04, 14:50
Barbaroza te pershendes dhe njeherit gjithmone kenaqesi ne lexim.....lazdrani :P

fatos(F)
17-01-04, 18:22
PERSHENDETJET E MIJA LAZDRAN PER JU
TE UROJ GJDO TE MIR NE KET VIT TE RI EDHE PSE PAK ME VONES!
NJE HAP EKAM BA NGA HOBI IM DON THOT KAM VIZITUAR
DHOM E MUZIKES TIME POR VETEM I KUM PASTRUAR TE GJITHA .
KUM PAS SHUM THIRRJE PER VITIN ERI PER ME BA MUZIK POR NUK KAM MUJTUR

fatos(F)
17-01-04, 18:29
FALIMENDERIT BARBAROZA SHUM.

ME VJEN MIR SHUM PER NGUSHLLIMET QE MI SHKROVE DHE FALMINDERIT EDHE NJEHER PER KOHEN QE KE MARR TE SHKRUASH
PER MENDIMIN TENT QE AJ MUA ME QON PERPARA

TE UROJ BARBAROZA AT QE E DESHIRONI JU

QAO QAO QAO

lazdrani
18-01-04, 14:58
fatos(F)
Ju pershendes dhe njeherit faliminderit per urimet.Kam knaqesi per ju zotri nese prape merreni me musike.Ju deshiroje nga zemra qe kete vit Dielli vetem per ju te rrezoje dhe te gjitha deshirat te ju realizohen.Nderimet e mija per ju lazdrani :P

Murgesha
19-01-04, 14:51
Ej Lazdrani hihih mos ke filluar tanni te mirresh edhe me profeci. Hej hajt lutju pak qatij Dielli te vije e te shendrise ne shtetin ku jeetoj une. Rreth e qark me deti e vere me diell asnjeher. :cry:

anna
19-01-04, 18:54
hobi im eshte te pikturoj te lexoj gjithashtu muzika tung :P :lol: :P :lol:

lazdrani
19-01-04, 20:25
He Murgesha per ju nuk kam se qka te lutem kur ti je vete Diell :wink:
Ku jeton Murgesha? :arrow: lazdrani

lazdrani
19-01-04, 20:28
anna te pershendes.
Shume bukur me hobin tuaj po mendoje me pikturim.Kam nje shoke po ashtu qe piktoron dhe te them te drejten e dua shume artin pikturues.Qdo te mire nga lazdrani :wink:

diana
20-01-04, 11:59
ska me mire se leximi dhe koha me familjen ,shoqerine dhe te dashurin...

fatos(F)
20-01-04, 19:13
Falemenderit shum lazdran per urime.

mendova ti ndaj urimet qe i morra prej juve me Murgeshen por ju lazdran e keni qilluar se ajo esht vet si djelli,

kjo ke vetem rrespekt (Murgesh)

QAO QAO QAO

anna
22-01-04, 18:39
flm flm lazdran shpresoj te me ece mbar kjo rruge se me te veretet me pelqen te pikturoj ..me vjen mire qe edhe ju e pelqeni kete art tung tung8) 8) 8)

Murgesha
22-01-04, 18:49
Hej une kerkova diell bre se me qene ddielli vete sju kisha lutur fare.
Por prap se prap gigigigigigi jam e prekur dhe e emocionuar per bindjen qe ju keni krijuar ndaj meje :lol:
Jufalenderoj Lazdran&Fatos :lol: :D

lazdrani
05-02-04, 12:15
Murgesha une jam Dielli ti je Hena dhe kur te perputhemi Behemi .......Loqkamana :lol: :lol: :lol:

Murgesha
05-02-04, 13:30
Ne enderr apo jo Lazdrani, se mbreme si duket kishe endrruar shume.
Her mua e her Genten.

Gentiana
05-02-04, 15:47
Ne enderr apo jo Lazdrani, se mbreme si duket kishe endrruar shume.
Her mua e her Genten.


Murgesha nuk thojke Gjyshja ime kot: Enderr hesapi!! :wink:
Qysh more un kend prej kti Forumi nuk e shoh enderr,ncncncn nuk di a esht me mir apo me keq??

Genta

Zero Cool
06-02-04, 14:03
My Hobby : HACK !

caki
12-02-04, 10:46
pershendetje lazdrani

hahahaha te flitet per nje hob eshte veshtire, sepse nuk dihet se cila te zgjidhet me separi, apo sepaku ndodh me mua kjo, por zakonisht une me teper e zgjedh meditimin, Pianon, kitaren, muziken, shetitjet ne natyre te gjelber ku edhe me bene me teper te meditoj rrethe jetes time e realizimit te saj...

lazdrani
12-02-04, 13:21
Caki ju pershendes ku do qe te jeni,ju deshiroje gjithmone kenaqesi me me piano dhe gitare......shume bukure :wink:

Donika Morina
12-02-04, 14:32
Une hobi kam?
Muziken,Vallzimin,Notin,si dhe telefonin dhe internetin.

Cool_Boy
12-02-04, 15:56
Hubi im sht:: Studimet (me te rendesishme per mua), Muzika,Poezija,Interneti dhe dihet Sporti..

Prshdnetje lazadran kalofshi mir

lazdrani
17-02-04, 12:37
Donika dhe Cool_Boy ju pershendes dhe njeherit gjithmone argetim te kendeshem me hobet e juaja :wink: lazdrani

Cool_Boy
17-02-04, 12:47
Faliminderit per pershdnetjet e juaj lazdrani jeni gjithshtu te pershdnetur nga une..

Kalofshi bukur

Giovanni
08-03-04, 13:58
Hobi im ka qene dhe do te mbetet LIBRI

BlertaB
09-03-04, 12:22
hmmmmm Vallah hobbyyyyyyyyy une kam gjumin.
Se di pse me pelqen aq shum vetem besomnikur te qona me shku ne shkoll kuku ma kam qef me flejt ato min sa nuk ka ma.
Vetem kam edhe hobbys tjer si p.sh.
Vallzimin,kendimin etj,etj.
Ju pershendes te gjithve.

Cool_Boy
09-03-04, 14:24
E moj Blerta me vdek ne gjum eshte shume mir apo se nuk brengosesh per kerkon ahhah.

Donika Morina
09-03-04, 14:26
oooo kjo BlertaB raft ne gjum e mos e qelt sabahi mo jo ishalla se e kam Zemer nuk muna pa to vallah as 1 minut ok . Po kjo raft ne gjum e u qoft prap se une vdes fill mas sajna.

BlertaB
09-03-04, 15:01
:( :( :( :( :( :( kuku bre Donika loqk qysh po me thu mos te qelt sabahi a din se pa mua ketu Forumi nuk ka lezet bre hiq qyyyyyyyyyyy aaaaaaaa qka je ti pse je nervoz a ???
Kush te ka bo nervoz se une vi e ndreqi mir.
heheh Donika Loqki ti normal se nuk ki te gjall pa mue bre ani qfar budallice je kajher me thu mos te qelt sabahi e kuku per ty a???
mpuq mpuq Donika. :wink: :wink:

Donika Morina
09-03-04, 15:43
oooooj Blertaaaaaaaaaaaaaaa Zemra jeme!!!
Po a te kerkova falje moj aiiiiii.
hajt tash mos e zgjat shum muhebtin dhe ti qfare.
Hajt se ty te kam zemer bre ku po ta ninqka kam shkru.

lazdrani
11-03-04, 20:42
Pranoni pershendetjet e mija te sinqerta >Cool_Boy,Blerta,Donika,giovanni nga Kosova :wink:Nje pershendetje te veqant sot vetem per Gentianen :wink:

BlertaB
12-03-04, 10:40
Me gjith knaqesi i pranojm perhendetjet e juaja i nderuar Lazdrani :P
Ein kuss von mir Lazdran :wink:

mirsad
14-03-04, 10:16
lazdrani...hobi ime eshte leximi...shetitjet ne vende t endryshme(kuptohet vende turistike)dhe debatimi apo si te theme mendimshkembimi mes njereseve te ditur..pa tjeter edhe interneti....ok bye

sexybrikenda
25-03-04, 15:00
Hobi im eshte Tenis dhe shetitje ne natyre me Kalin tim :wink:

lazdrani
12-06-04, 18:40
:( :( :( :( :( :( kuku bre Donika loqk qysh po me thu mos te qelt sabahi a din se pa mua ketu Forumi nuk ka lezet bre hiq qyyyyyyyyyyy aaaaaaaa qka je ti pse je nervoz a ???
Kush te ka bo nervoz se une vi e ndreqi mir.
heheh Donika Loqki ti normal se nuk ki te gjall pa mue bre ani qfar budallice je kajher me thu mos te qelt sabahi e kuku per ty a???
mpuq mpuq Donika. :wink: :wink:
Ku humbi moj kjo Blerta :?: :?: :?:

turisti
04-08-04, 17:07
Pershendetje Fatos (F). Ngushllimet e mija me te sinqerta per humbjen e vellaut dhe fejuaren e vet.Nuk dua met fillozofue e as nuk po muaj met ngushellue,por dua ta jap mendimin tim edhe nese diqka te pelqen-merre si keshill sepse mua me kan ndihmue shume per ta zbutur dhimten kur me ka vdekur shoku me bashkeshorten dhe dy femijte ( komplet familja ):1) paramendo se kan dal dikun jashte shtetit dhe se do te takoheni tjeter here( azilanta,p.sh.) 2) vdekja nuk eshte ne faktin e vdekjes,por,vdekja eshte kur askush nuk te permend,3) koha eshte filteri i vuajtjes ( me gjithe qe dhimta kure nuk zhduket,4) provo te koncentrohesh ( nga fjalet e tua po shoh se shume te ka prekur shkuarja e vellaut dhe te fejuares se tij ),analizoje jeten e tij,dashurijen tende ndaj vellaut dhe provo qe te shkruash (tja kushtojsh) nje kenge per vellaun. Une mendoj se do te jet hiti i madhe dhe se vellau i yti gjithmone do te jet pran teje. Edh une kam pasur shume rastet e vdekjes sepse jeta eshte e tille,dhe gjithmone kam gjetur energji ne muzike....Te pershendes. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
05-10-04, 22:28
Nuk e di a mund ta quaj t till, por kohve t fundit hobi m sht br interneti.

turisti
07-10-04, 09:10
Edhe une pajtohem me pergjegjen e Murgeshes,sepse ketu ne Perendim,kafshet dhe kompjuteri jane pjesa e rendesishme e jetes:

- kafshet nuk te - ofendojne,

- kompjuteri ta afron tere boten. :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 09:12
Hobi im jan, Udhtimet.

turisti
07-10-04, 11:04
Hobi im jan, Udhtimet.


Kujde,se po helmohesh me TURIZEM,hahahahahahaha.
:wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 11:12
Hobi im jan, Udhtimet.


Kujde,se po helmohesh me TURIZEM,hahahahahahaha.
:wink:


Se pata fjaln more pr Turizm po pr Udhtime :lol:

turisti
07-10-04, 11:17
Hobi im jan, Udhtimet.


Kujde,se po helmohesh me TURIZEM,hahahahahahaha.
:wink:


Se pata fjaln more pr Turizm po pr Udhtime :lol:


Po de,po.Po te kuptoj se nuk eshte- ALI HOXHA,por HOXHA ALI,hahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
07-10-04, 12:24
Hobet e mia jan http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/003.gif edhe http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/026.gif

dr1ta
07-10-04, 12:28
Hobi: Aktivitete jasht shtepise,internet,lexim(vec romane), Kompozoj musike (jo shqip) :)

turisti
07-10-04, 12:32
Hobet e mia jan http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/003.gif edhe http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/026.gif:?: :?: :?: :?: :arrow: :wink:

Luana
07-10-04, 12:36
Hobet e mia jan http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/003.gif edhe http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/026.gif:?: :?: :?: :?: :arrow: :wink:


Me Turistin http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/023.gif

turisti
07-10-04, 12:40
Hobet e mia jan http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/003.gif edhe http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/026.gif:?: :?: :?: :?: :arrow: :wink:


Me Turistin http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/023.gif

Ti je FANTASTIKE,ROMANTIKE,DIGITALE LUANA,hahahahahahaha,juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. :wink: :wink:

Luana
07-10-04, 12:52
NORMAL edhe e ZOJA jam http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h012.gif

turisti
07-10-04, 12:54
NORMAL edhe e ZOJA jam http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h012.gif

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah, e ALL-LLAHU te knaqt se me kpute tuj qesh e hajt,hahahaha. :wink:

Luana
07-10-04, 13:10
http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/005.gif

Kercovari
07-10-04, 14:49
Edhe per mua Interneti eshte hobi,por jo edhe Chat-i koshi i genjeshtrave.

Kaltrushi
07-10-04, 14:50
ne kohen e lire lexoj, shkoj ne cinema, takohem me shoqni, ndonjeher ne internet, ne dimer skijoj me shum shum qejf, te shetiti ne pyll vetun kur nuk jam ne qejf, kercej ne thuajse ne gjdo rast muzike etj........

lazdrani
09-10-04, 11:19
ne kohen e lire lexoj, shkoj ne cinema, takohem me shoqni, ndonjeher ne internet, ne dimer skijoj me shum shum qejf, te shetiti ne pyll vetun kur nuk jam ne qejf, kercej ne thuajse ne gjdo rast muzike etj........
Me te gjitha te mirat qenke Kaltushi :D :wink:

qika_pr
10-10-04, 13:22
Hobi ime eshte tenisi,me jep kenaqesi,por kam deshir edhe torta te beje me duket arte dhe nuk pritoj hiq,pa liber une skisha mujt me jetu, dhe gjeja qe gjithmon prej femirije me ka terheq shume eshte dizajnet e veshjeve te mija

Kaltrushi
11-10-04, 11:41
ne kohen e lire lexoj, shkoj ne cinema, takohem me shoqni, ndonjeher ne internet, ne dimer skijoj me shum shum qejf, te shetiti ne pyll vetun kur nuk jam ne qejf, kercej ne thuajse ne gjdo rast muzike etj........
Me te gjitha te mirat qenke Kaltushi :D :wink:

danke lazdran! a je seriozisht lazdran apo ??? ehhehe

ich grss dich ganz doll

bye

Nexhati
25-10-04, 22:27
Hobi im sonte eshte qe te beje Erobik :wink:

yllka
19-01-05, 12:35
ne kohen e lire lexoj, shkoj ne cinema, takohem me shoqni, ndonjeher ne internet, ne dimer skijoj me shum shum qejf, te shetiti ne pyll vetun kur nuk jam ne qejf, kercej ne thuajse ne gjdo rast muzike etj........
Me te gjitha te mirat qenke Kaltushi :D :wink:

danke lazdran! a je seriozisht lazdran apo ??? ehhehe

ich grss dich ganz doll

bye


Jo vetem per avantura :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ah Lazdran loqkaman te kemi :wink:

turisti
20-01-05, 00:56
Hobi im eshte me fol shume dhe me enderrue. :P

Mafiozi
20-01-05, 21:39
Hobi im veres esht sporti dhe bisedad argetuese me shoqeri.
Ne dimer jam me shum ne internet (forum), sport me pak, restorant me shum :lol:

:wink:

DEA
20-01-05, 22:09
Koha e paket e lire qe kam ketu ne forum, se nuk me duhet te dal fare jasht shtepie, :wink:

4ever
20-01-05, 22:32
Hobi im eshte noti, mendoj qe eshte sport shume i mire, po fatkeqesisht per shkak te mundesive te kufizuara kohen e fundit nuk po mundem me u marr sa duhet me kete sport.

Dreni30
22-01-05, 10:23
Hobi eshte muzika, kendoj ju bie instrumenteve dhe vallezoj bukur.

PAOLINA
22-01-05, 19:03
Hobi im eshte te degjoj muzik, sporti, leximi, zbavitja me shoqerin, interneti nga pak :wink: dhe nje kohe e kaloj gjithashtu me famijlen, dhe keshtu kalon jeta..:D

Gjumashja
03-04-05, 18:11
gjumi

Agroni22
03-04-05, 18:24
hobi im eshte sporti e posaqerisht futbolli

Piskama
11-04-05, 16:54
Kur nuk piskas kam qejfe me kercy.

uck_aksh
12-04-05, 20:18
valla hobi jem edhe pse eshte diqka e pa kuptimt po hobin e kam ta kam jeten gjithnje ne rrezik

Artisti
27-08-05, 22:42
Aktrimin e kam HOBI dhe Profesion

Artisti

Vetima
31-08-05, 23:53
problemet :D por koha spo me premton kohen e fundit te merem me hoby :(

Flaka_1
01-09-05, 16:53
Shkruaj poezi & tregime !

Krokodilli
02-09-05, 06:06
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

Kaltrushi
02-09-05, 09:21
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

o la la body building.....hmmm


noti poashtu esht nje hob i preferuar nga une.........mendoj se edhe kunder teje kisha fituar.......... :wink:

pastaj vje vallzimi............dhe leximi.......fiuuuu spo ja nisi me i njeh se kam shume hobbys

Bleona
02-09-05, 09:55
une musicen ekam hobby!!!!

valsoj dhe kendoj!!! :wink:

epershendes krejt forumin

TUNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

BLEONA :wink:

Krokodilli
02-09-05, 10:32
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

o la la body building.....hmmm


noti poashtu esht nje hob i preferuar nga une.........mendoj se edhe kunder teje kisha fituar.......... :wink:

pastaj vje vallzimi............dhe leximi.......fiuuuu spo ja nisi me i njeh se kam shume hobbys

po te garonim une dhe ti Kaltrushi ne not,, 2 KM notim,, une do te jepja perparesi ty te nisesh 5 minuta para meje ,, perderisa ta pi une nje kafe,, ,,,, edhe pse nuk do te tejkaloja, do te arrija ty dhe do te notonim bashk,, me nje fitore te perbashket.. :wink:

Kaltrushi
02-09-05, 10:45
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

o la la body building.....hmmm


noti poashtu esht nje hob i preferuar nga une.........mendoj se edhe kunder teje kisha fituar.......... :wink:

pastaj vje vallzimi............dhe leximi.......fiuuuu spo ja nisi me i njeh se kam shume hobbys

po te garonim une dhe ti Kaltrushi ne not,, 2 KM notim,, une do te jepja perparesi ty te nisesh 5 minuta para meje ,, perderisa ta pi une nje kafe,, ,,,, edhe pse nuk do te tejkaloja, do te arrija ty dhe do te notonim bashk,, me nje fitore te perbashket.. :wink:

falimnderit per perparesi, por nje sportist duhet te jete luftetare keshtu se une do jepja maximumin te fitoja dhe te leja ne uje atyyy heeeeeeee :D :D

Bleona
02-09-05, 10:48
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

o la la body building.....hmmm


noti poashtu esht nje hob i preferuar nga une.........mendoj se edhe kunder teje kisha fituar.......... :wink:

pastaj vje vallzimi............dhe leximi.......fiuuuu spo ja nisi me i njeh se kam shume hobbys

po te garonim une dhe ti Kaltrushi ne not,, 2 KM notim,, une do te jepja perparesi ty te nisesh 5 minuta para meje ,, perderisa ta pi une nje kafe,, ,,,, edhe pse nuk do te tejkaloja, do te arrija ty dhe do te notonim bashk,, me nje fitore te perbashket.. :wink:

falimnderit per perparesi, por nje sportist duhet te jete luftetare keshtu se une do jepja maximumin te fitoja dhe te leja ne uje atyyy heeeeeeee :D :D


aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh samir jakebo moj kaltrush :lol: hihihi

turisti
02-09-05, 11:26
Momentalisht vetem DARDANIA.

Kaltrushi
02-09-05, 11:27
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

o la la body building.....hmmm


noti poashtu esht nje hob i preferuar nga une.........mendoj se edhe kunder teje kisha fituar.......... :wink:

pastaj vje vallzimi............dhe leximi.......fiuuuu spo ja nisi me i njeh se kam shume hobbys

po te garonim une dhe ti Kaltrushi ne not,, 2 KM notim,, une do te jepja perparesi ty te nisesh 5 minuta para meje ,, perderisa ta pi une nje kafe,, ,,,, edhe pse nuk do te tejkaloja, do te arrija ty dhe do te notonim bashk,, me nje fitore te perbashket.. :wink:

falimnderit per perparesi, por nje sportist duhet te jete luftetare keshtu se une do jepja maximumin te fitoja dhe te leja ne uje atyyy heeeeeeee :D :D


aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh samir jakebo moj kaltrush :lol: hihihi

psst motrushe se e kam krokin shok dhe me hidherohet :P :P :P

Tomori
02-09-05, 13:04
Hobi ime esht qe te shperndaje energji pozitive......hahahahhaha....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
02-09-05, 14:20
U Tomor, po bet djali edhe ti...

loni19
03-09-05, 12:06
hobi im:pa futboll smund ta kaloj kohen.

tushja
03-09-05, 16:00
Leximi,musika dhe poezia.

GURI SYLAJ
03-09-05, 22:57
Te lexoj shume , te shkruaj pak dhe mundesisht te mos flas hiq!!!!!!!!!!!!!

Vetima
03-09-05, 22:59
Te lexoj shume , te shkruaj pak dhe mundesisht te mos flas hiq!!!!!!!!!!!!!


lume ti per vete o i nderuar po hobe te mire paske.

Krokodilli
04-09-05, 06:55
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

o la la body building.....hmmm


noti poashtu esht nje hob i preferuar nga une.........mendoj se edhe kunder teje kisha fituar.......... :wink:

pastaj vje vallzimi............dhe leximi.......fiuuuu spo ja nisi me i njeh se kam shume hobbys

po te garonim une dhe ti Kaltrushi ne not,, 2 KM notim,, une do te jepja perparesi ty te nisesh 5 minuta para meje ,, perderisa ta pi une nje kafe,, ,,,, edhe pse nuk do te tejkaloja, do te arrija ty dhe do te notonim bashk,, me nje fitore te perbashket.. :wink:

falimnderit per perparesi, por nje sportist duhet te jete luftetare keshtu se une do jepja maximumin te fitoja dhe te leja ne uje atyyy heeeeeeee :D :D


aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh samir jakebo moj kaltrush :lol: hihihi

psst motrushe se e kam krokin shok dhe me hidherohet :P :P :P

Kaltrushit munden me ju hidheru te gjith por jo Kroki,,,, edhe pse me tejkalon ne not.. (pasi ta le t'me tejkaloj :wink: )

Bleona
05-09-05, 06:52
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

o la la body building.....hmmm


noti poashtu esht nje hob i preferuar nga une.........mendoj se edhe kunder teje kisha fituar.......... :wink:

pastaj vje vallzimi............dhe leximi.......fiuuuu spo ja nisi me i njeh se kam shume hobbys

po te garonim une dhe ti Kaltrushi ne not,, 2 KM notim,, une do te jepja perparesi ty te nisesh 5 minuta para meje ,, perderisa ta pi une nje kafe,, ,,,, edhe pse nuk do te tejkaloja, do te arrija ty dhe do te notonim bashk,, me nje fitore te perbashket.. :wink:

falimnderit per perparesi, por nje sportist duhet te jete luftetare keshtu se une do jepja maximumin te fitoja dhe te leja ne uje atyyy heeeeeeee :D :D


aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh samir jakebo moj kaltrush :lol: hihihi

psst motrushe se e kam krokin shok dhe me hidherohet :P :P :P


ok sorry!!!!!!!!

Kaltrushi
05-09-05, 10:51
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

o la la body building.....hmmm


noti poashtu esht nje hob i preferuar nga une.........mendoj se edhe kunder teje kisha fituar.......... :wink:

pastaj vje vallzimi............dhe leximi.......fiuuuu spo ja nisi me i njeh se kam shume hobbys

po te garonim une dhe ti Kaltrushi ne not,, 2 KM notim,, une do te jepja perparesi ty te nisesh 5 minuta para meje ,, perderisa ta pi une nje kafe,, ,,,, edhe pse nuk do te tejkaloja, do te arrija ty dhe do te notonim bashk,, me nje fitore te perbashket.. :wink:

falimnderit per perparesi, por nje sportist duhet te jete luftetare keshtu se une do jepja maximumin te fitoja dhe te leja ne uje atyyy heeeeeeee :D :D


aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh samir jakebo moj kaltrush :lol: hihihi

psst motrushe se e kam krokin shok dhe me hidherohet :P :P :P

Kaltrushit munden me ju hidheru te gjith por jo Kroki,,,, edhe pse me tejkalon ne not.. (pasi ta le t'me tejkaloj :wink: )

he heee kishe patur qejf qe te fitoj vetem nese me le ti te tejkaloj.....por per mua nuk esht nje hobby asgje pa fituar me vullnet dhe pa hile......hihihiiiiiiiiiii

Krokodilli
05-09-05, 10:54
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

o la la body building.....hmmm


noti poashtu esht nje hob i preferuar nga une.........mendoj se edhe kunder teje kisha fituar.......... :wink:

pastaj vje vallzimi............dhe leximi.......fiuuuu spo ja nisi me i njeh se kam shume hobbys

po te garonim une dhe ti Kaltrushi ne not,, 2 KM notim,, une do te jepja perparesi ty te nisesh 5 minuta para meje ,, perderisa ta pi une nje kafe,, ,,,, edhe pse nuk do te tejkaloja, do te arrija ty dhe do te notonim bashk,, me nje fitore te perbashket.. :wink:

falimnderit per perparesi, por nje sportist duhet te jete luftetare keshtu se une do jepja maximumin te fitoja dhe te leja ne uje atyyy heeeeeeee :D :D


aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh samir jakebo moj kaltrush :lol: hihihi

psst motrushe se e kam krokin shok dhe me hidherohet :P :P :P

Kaltrushit munden me ju hidheru te gjith por jo Kroki,,,, edhe pse me tejkalon ne not.. (pasi ta le t'me tejkaloj :wink: )

he heee kishe patur qejf qe te fitoj vetem nese me le ti te tejkaloj.....por per mua nuk esht nje hobby asgje pa fituar me vullnet dhe pa hile......hihihiiiiiiiiiii

per qudi qenkemi te njejt Kaltrushi :lol: ,, as per mu nuk eshte hobby po nuk fitova me vullnet e pa hile,, keshtu qe nuk na mbet tjeter, perpos te lem nje vend te caktuar per garim,, propozo ku te duash....?? :P 8)

Kaltrushi
05-09-05, 11:00
noti (swimming) dhe body building i kushtoj se paku 2 ore ne dit

o la la body building.....hmmm


noti poashtu esht nje hob i preferuar nga une.........mendoj se edhe kunder teje kisha fituar.......... :wink:

pastaj vje vallzimi............dhe leximi.......fiuuuu spo ja nisi me i njeh se kam shume hobbys

po te garonim une dhe ti Kaltrushi ne not,, 2 KM notim,, une do te jepja perparesi ty te nisesh 5 minuta para meje ,, perderisa ta pi une nje kafe,, ,,,, edhe pse nuk do te tejkaloja, do te arrija ty dhe do te notonim bashk,, me nje fitore te perbashket.. :wink:

falimnderit per perparesi, por nje sportist duhet te jete luftetare keshtu se une do jepja maximumin te fitoja dhe te leja ne uje atyyy heeeeeeee :D :D


aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh samir jakebo moj kaltrush :lol: hihihi

psst motrushe se e kam krokin shok dhe me hidherohet :P :P :P

Kaltrushit munden me ju hidheru te gjith por jo Kroki,,,, edhe pse me tejkalon ne not.. (pasi ta le t'me tejkaloj :wink: )

he heee kishe patur qejf qe te fitoj vetem nese me le ti te tejkaloj.....por per mua nuk esht nje hobby asgje pa fituar me vullnet dhe pa hile......hihihiiiiiiiiiii

per qudi qenkemi te njejt Kaltrushi :lol: ,, as per mu nuk eshte hobby po nuk fitova me vullnet e pa hile,, keshtu qe nuk na mbet tjeter, perpos te lem nje vend te caktuar per garim,, propozo ku te duash....?? :P 8)

te koft e ditne se cilin vend e proferoj..........DETIN ADRIATIK :D :P

po a na nevojitet edhe nje juri........???!?!

Krokodilli
05-09-05, 11:07
tamon puna edhe juria me nevoitet kur jam me ty :lol: ,, une nuk kisha preferu,, por prap ti ke perparesi,,, nese ke dike qe ke deshir te jet prezent athere eshte i/e mireseardhur.....

e dua Ulqinin pa mas,, keshtu qe kisha preferu prej Kalas dheri tek Bellveder kafeja te bejm notin, garimin...

Kaltrushi
05-09-05, 11:20
tamon puna edhe juria me nevoitet kur jam me ty :lol: ,, une nuk kisha preferu,, por prap ti ke perparesi,,, nese ke dike qe ke deshir te jet prezent athere eshte i/e mireseardhur.....

e dua Ulqinin pa mas,, keshtu qe kisha preferu prej Kalas dheri tek Bellveder kafeja te bejm notin, garimin...

dakord mendoj se pa juri se po ta mirrja une dike me vehti......tani nuk do isht fer .....keshtu se vetem edhe nje lutje e kam...

dua qe garimi te behet ne DIMER......... :D

Kodra
06-09-05, 07:07
**********
**********
**********


Hobi im eshte Futbolli dhe Informatika


Pa keto dyja ndjej munges te madhe

Kodra

kaola
06-09-05, 10:09
hobi kam musiken,te shkruaj poezi,te lazdrohem me qika dhe bowlling etj

po ju ?????

te lexoj dhe te nguci cunat :wink:

Bleona
06-09-05, 10:13
hobi kam musiken,te shkruaj poezi,te lazdrohem me qika dhe bowlling etj

po ju ?????

te lexoj dhe te nguci cunat :wink:


ha ha ha ha ha mir eke :wink:

Lona
06-09-05, 14:17
Hobi im eshte argetimi me shoqerin si dhe vozitja me veture 8)

Krokodilli
07-09-05, 06:34
tamon puna edhe juria me nevoitet kur jam me ty :lol: ,, une nuk kisha preferu,, por prap ti ke perparesi,,, nese ke dike qe ke deshir te jet prezent athere eshte i/e mireseardhur.....

e dua Ulqinin pa mas,, keshtu qe kisha preferu prej Kalas dheri tek Bellveder kafeja te bejm notin, garimin...

dakord mendoj se pa juri se po ta mirrja une dike me vehti......tani nuk do isht fer .....keshtu se vetem edhe nje lutje e kam...

dua qe garimi te behet ne DIMER......... :D

ne Dimer :shock: ,, vetem nese pajtohesh qe te dy te bejm garim me jakne te lekures se Krokodillit 10 kg .. qe te mos e kemi ftoft :)

Kaltrushi
07-09-05, 09:45
tamon puna edhe juria me nevoitet kur jam me ty :lol: ,, une nuk kisha preferu,, por prap ti ke perparesi,,, nese ke dike qe ke deshir te jet prezent athere eshte i/e mireseardhur.....

e dua Ulqinin pa mas,, keshtu qe kisha preferu prej Kalas dheri tek Bellveder kafeja te bejm notin, garimin...

dakord mendoj se pa juri se po ta mirrja une dike me vehti......tani nuk do isht fer .....keshtu se vetem edhe nje lutje e kam...

dua qe garimi te behet ne DIMER......... :D

ne Dimer :shock: ,, vetem nese pajtohesh qe te dy te bejm garim me jakne te lekures se Krokodillit 10 kg .. qe te mos e kemi ftoft :)


:D :D :D :lol: :lol: hmmm idee e mire...por kaltrushit nuk i be asgje te ftohurit....hahahaha..... :wink:

Krokodilli
07-09-05, 13:31
tamon puna edhe juria me nevoitet kur jam me ty :lol: ,, une nuk kisha preferu,, por prap ti ke perparesi,,, nese ke dike qe ke deshir te jet prezent athere eshte i/e mireseardhur.....

e dua Ulqinin pa mas,, keshtu qe kisha preferu prej Kalas dheri tek Bellveder kafeja te bejm notin, garimin...

dakord mendoj se pa juri se po ta mirrja une dike me vehti......tani nuk do isht fer .....keshtu se vetem edhe nje lutje e kam...

dua qe garimi te behet ne DIMER......... :D

ne Dimer :shock: ,, vetem nese pajtohesh qe te dy te bejm garim me jakne te lekures se Krokodillit 10 kg .. qe te mos e kemi ftoft :)


:D :D :D :lol: :lol: hmmm idee e mire...por kaltrushit nuk i be asgje te ftohurit....hahahaha..... :wink:

jam i sigurt se nuk te ben asgje te ftohurit,, pasi ta kesh lekuren e Krokodillit afer :wink: ,, vetem do te humb ne not, sepse nuk je mesu ti te notosh me lekur krokodilli

Kaltrushi
07-09-05, 13:58
tamon puna edhe juria me nevoitet kur jam me ty :lol: ,, une nuk kisha preferu,, por prap ti ke perparesi,,, nese ke dike qe ke deshir te jet prezent athere eshte i/e mireseardhur.....

e dua Ulqinin pa mas,, keshtu qe kisha preferu prej Kalas dheri tek Bellveder kafeja te bejm notin, garimin...

dakord mendoj se pa juri se po ta mirrja une dike me vehti......tani nuk do isht fer .....keshtu se vetem edhe nje lutje e kam...

dua qe garimi te behet ne DIMER......... :D

ne Dimer :shock: ,, vetem nese pajtohesh qe te dy te bejm garim me jakne te lekures se Krokodillit 10 kg .. qe te mos e kemi ftoft :)


:D :D :D :lol: :lol: hmmm idee e mire...por kaltrushit nuk i be asgje te ftohurit....hahahaha..... :wink:

jam i sigurt se nuk te ben asgje te ftohurit,, pasi ta kesh lekuren e Krokodillit afer :wink: ,, vetem do te humb ne not, sepse nuk je mesu ti te notosh me lekur krokodilli


qka po flet...... ska nevoj me u mesu se tani nuk esht interesant fitorja..sepse kure nje pune e done edhe e arrite apo jo!??! Une me lekur krokodilli e ti pa tehehehe hihihih

Agroni22
07-09-05, 15:04
sporti ne pergjethsi

modestja
21-09-05, 23:50
Hobi im?

Leximi,shkrimi,sporti pak a shume, leximi i Kur'anit,gatimi

Krokodilli
22-09-05, 09:58
tamon puna edhe juria me nevoitet kur jam me ty :lol: ,, une nuk kisha preferu,, por prap ti ke perparesi,,, nese ke dike qe ke deshir te jet prezent athere eshte i/e mireseardhur.....

e dua Ulqinin pa mas,, keshtu qe kisha preferu prej Kalas dheri tek Bellveder kafeja te bejm notin, garimin...

dakord mendoj se pa juri se po ta mirrja une dike me vehti......tani nuk do isht fer .....keshtu se vetem edhe nje lutje e kam...

dua qe garimi te behet ne DIMER......... :D

ne Dimer :shock: ,, vetem nese pajtohesh qe te dy te bejm garim me jakne te lekures se Krokodillit 10 kg .. qe te mos e kemi ftoft :)


:D :D :D :lol: :lol: hmmm idee e mire...por kaltrushit nuk i be asgje te ftohurit....hahahaha..... :wink:

jam i sigurt se nuk te ben asgje te ftohurit,, pasi ta kesh lekuren e Krokodillit afer :wink: ,, vetem do te humb ne not, sepse nuk je mesu ti te notosh me lekur krokodilli


qka po flet...... ska nevoj me u mesu se tani nuk esht interesant fitorja..sepse kure nje pune e done edhe e arrite apo jo!??! Une me lekur krokodilli e ti pa tehehehe hihihih

ku na humbe moj kaltrushi,, se e pasna harru kete tem krejt,, une me lekur do te jem por pa tesha fare,, 8) ,, pa keqkuptime,, por ne ate menyr do te notoj me shpejt,, dhe do te fitoj

turisti
22-09-05, 10:05
Enderrimi,udhetimi,bisedimi me shoke,spoti,puna dhe e paanashkalueshme :P DARDANIA.de :P

emine
20-03-08, 09:58
Piktura....................