Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-11-03, 20:51   #1
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim HOBI I JUAJ?

pershendetje juve nga lazdrani 8)


lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 26-11-03, 14:55   #2
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

hobi kam musiken,te shkruaj poezi,te lazdrohem me qika dhe bowlling etj

po ju ?????
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-01-04, 19:39   #3
fatos(F)
 
Anėtarėsuar: 03-01-04
Vendndodhja: GJermani
Postime: 26
fatos(F) e ka pezulluar reputacionin
Gabim

VLLHA LAZDRAN HOBI JEM ESHT MUZIKA (ISTRUMENTALIST) QE 20 VJET I KUM PAS 5 SINTA STUDJO PER INGJIZIM SHUM KAM INVISTUAR PER MUZIK DHE ME E KEQJA ESHT QE TASH NI VIT NUK MIRREM ME TE ASNI MINUT SHKAKI ESHT SE KAM PASUR RAST VDEKJE

E KAM HUMBER VLLAVIN METE MIR (VETVRASJE ME GJETH TE FEJUAREN EVET)!!!!!! DHE PREJ ADITIT NUK KAM MUJT ME SHKU NE DHOMEN E MUZIKES QKA MENDON TI SHOKIT TE BAJ?

PERSHENDETJE
fatos(F) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-01-04, 19:52   #4
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Tungiiiiiiiiiiiii..

Hobi: Musika,Poezie,me shkru Mesage..hihi,dhe Kino,interneti..

qishtu vallah lazdran..te pershendes!!!

Zana 8)
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-04, 11:51   #5
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Te pershendes fatos(f),dhe njeherit ngushllimet e mija te perzemrta per te dashurit tuaj(vellau+fejuara).
Edhe pse jeta ndonjehere eshte e pa drejte une te kisha keshilluar te mirresh prape me musik,pasi qe 20 vite ke investuar dhe ke bere mundim ne kete drejtim.Ndoshta per ndonje moment harron dhimbjet qe nuk harrohen edhe aq lehte....Te pershendes sinqerisht ku do qe te jeshe .....lazdrani


Jeta shkon perpara
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-04, 11:52   #6
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Zana shume bukure keni disa hobi te ngjajshem me mua te pershendes lazdrani :P
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-04, 18:23   #7
fatos(F)
 
Anėtarėsuar: 03-01-04
Vendndodhja: GJermani
Postime: 26
fatos(F) e ka pezulluar reputacionin
Gabim

PČRSHČNDETJE NGA FATOS(F) "LAZDRAN"

TČ FALEMNDEROJ SHUM PČR NGUSHTLLIM DHE KSHILLAT QE MI BČRE APO IDET E JUVE SI TI QUAJ JAN SHUM TČ MIRA DHE TČ VČRTETA

POR UN DI SE SI TJA FILLOJ KUR VETEM MEJU AFRU DERES SČ DHOMES TMUZIKES SIME TRUPI ME TERQETHET DHE ME SHKOJN LOTET NČ SY SE NE DHOM KAM FOTOGRAFI SHUM NE PER DARSMA KU KAM BA MUZIK DHE AJ DUKE VALLZUAR APO NGAT MEJE ME GITAREN E TI DON TE THOT NUK DI ME BA AS FILLIMIN

POR SHNOSH KOFSHMI SE DOT BČHET ASHTU SIQ KA THAN ZOTI.

PRA EDHE NIHER FALEMINDERIT PER KOHEN QČ KE MARR PČR MUE

QAO QAO QAO
fatos(F) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-04, 18:53   #8
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Fatos te pershendes dhe te dergoje ngushllime per humbjen e vellaut dhe te fejuares se tij. E kuptoj plotesisht dhembjen tende dhe sincerisht te them se me vie shume keq.
Shpresoj se ne te ardhmen serish do te merresh me muzike, pasi qe qenke i dhanun pas ketij arti. Por durim se koha sheron plaget dhe dhimbjet, edhe pse nganjeher na duket se nuk do te kene kurre sherim.
Tung te pershendes ne menyre shoqerore.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-01-04, 22:49   #9
fatos(F)
 
Anėtarėsuar: 03-01-04
Vendndodhja: GJermani
Postime: 26
fatos(F) e ka pezulluar reputacionin
Gabim

PČRSHČNDETJE PO ASHTU SHOQRORE NGA FATOSI (MURGESHA)

FALEMENDERIT SHUM MURGESHA "KOHA E BČN DVETEN THOJN"

E VČRTET ČSHT NČ 6 MUJORET EPAR GJDO RRUG PER NČ PUN DHE PREJ PUNES NE SHPI KAM VOZITZR TU QAJT TASH ATO JAN MČ TČ RRALLA PČR MUZIK NUKDI SA SHKON!!!

POR JU QČ MČ DČRGONI NGUSHLLIME DHE MČ NDIHMIONI ME MENDIMET EJUVE PČR MUE JENI MČ TČ MIRČT

FALEMENDERIT

JU UROJ AT QČ E DČSHIRONI JU QAO QAO QAO
fatos(F) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-01-04, 16:12   #10
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

fatos(F) do te me vjente shume mire per ju nese ndegjoi se ju keni filluar prape me muzike te merreni.Te pershendes dhe qdo te mire per ju ne jete.lazdrani
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-04, 10:43   #11
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Fatos(F),pranoi edhe nga une ngushellimet me te sinqerta per humbjen tragjike te vellait dhe te fejuares se tij.
Edhe une ndaj mendimin me bashkebiseduesit se koha sheron plage.Ndoshta tash per tash e ke veshtire ti rikthehesh muzikes,por nje dite besoj se do te jesh prape ne mesin e insrtumenteve tua muzikore.Nese merresh me muzike nuk do te thote se ia ke kthyer dhimbjes shpinen,dhimbja te percjell ne cdo hap,por duhet te jemi te forte dhe ti perballojme shume sfidave qe sjell jeta.
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-04, 10:43   #12
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Sa i perket hobit tim,une hobi kam leximin.Nuk merzitem edhe nese qendroj 24 ore prane librit.Aty e gjej veten.
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-04, 14:50   #13
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Barbaroza te pershendes dhe njeherit gjithmone kenaqesi ne lexim.....lazdrani :P
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-04, 18:22   #14
fatos(F)
 
Anėtarėsuar: 03-01-04
Vendndodhja: GJermani
Postime: 26
fatos(F) e ka pezulluar reputacionin
Gabim

PERSHENDETJET E MIJA LAZDRAN PER JU
TE UROJ GJDO TE MIR NE KET VIT TE RI EDHE PSE PAK ME VONES!
NJE HAP EKAM BA NGA HOBI IM DON THOT KAM VIZITUAR
DHOM E MUZIKES TIME POR VETEM I KUM PASTRUAR TE GJITHA .
KUM PAS SHUM THIRRJE PER VITIN ERI PER ME BA MUZIK POR NUK KAM MUJTUR
fatos(F) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-04, 18:29   #15
fatos(F)
 
Anėtarėsuar: 03-01-04
Vendndodhja: GJermani
Postime: 26
fatos(F) e ka pezulluar reputacionin
Gabim

FALIMENDERIT BARBAROZA SHUM.

ME VJEN MIR SHUM PER NGUSHLLIMET QE MI SHKROVE DHE FALMINDERIT EDHE NJEHER PER KOHEN QE KE MARR TE SHKRUASH
PER MENDIMIN TENT QE AJ MUA ME QON PERPARA

TE UROJ BARBAROZA AT QE E DESHIRONI JU

QAO QAO QAO


fatos(F) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.