PDA

View Full Version : Logoja me e mire???


Murgesha
14-07-04, 08:29
Kush e ka logon me te mire???

Murgesha
14-07-04, 11:37
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/98845151440f2b0d9791b6.jpg Genta, http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/ikonat/DNAngel10.gif Lazdrani, http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/29318894440d0053bb38d2.jpg Barbaroza. :lol: :lol:

Gentiana
14-07-04, 11:47
Murgesha :wink:
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/119742546040e5fa10b2181.gif

lazdrani
14-07-04, 13:14
Murgesha :wink:
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/119742546040e5fa10b2181.gifYES :wink:

Honesty^uk.
14-07-04, 18:59
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/132617613640e9b94b09211.gif

kjo eshte me e bukura :wink:

lazdrani
14-07-04, 19:02
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/132617613640e9b94b09211.gif

kjo eshte me e bukura :wink:
Mrekulli :wink: Me te vertete me pelqen logo i juaj :wink:

Vera
14-07-04, 19:03
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/132617613640e9b94b09211.gif

kjo eshte me e bukura :wink:

shum me pelqen kjo Logo Honesty bravo lal jeni shum patriot hahah

Honesty^uk.
14-07-04, 19:06
Ju felenderoj
shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Lazdran dhe ty Vera per mbeshtetjen tuaj

Vera
14-07-04, 19:10
hej e Logoja ime

( Honesty perkthema edhe kete se anglisht eshte) ahahahahha :wink:

IceGirl
14-07-04, 19:11
Honesty^uk ka logon me te mire edhe ja kom vjedh.... ....heheheheh :)

Honesty^uk.
14-07-04, 19:14
hej e Logoja ime

( Honesty perkthema edhe kete se anglisht eshte) ahahahahha :wink:


hahahhahahahahaha
thuaj atij femis qe ta perkthej Vera :wink: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-07-04, 19:16
Honesty^uk ka logon me te mire edhe ja kom vjedh.... ....heheheheh :)

NDALOHET GRABITJA
PA LEJEN E PRONARIT :wink: :lol: :lol:

Vera
14-07-04, 19:17
hej e Logoja ime

( Honesty perkthema edhe kete se anglisht eshte) ahahahahha :wink:


hahahhahahahahaha
thuaj atij femis qe ta perkthej Vera :wink: :lol: :lol: :lol:

cilit femij more qy po perkthem a nuk po te vjen gjynah a :cry:

Murgesha
14-07-04, 19:19
Vera shuj pash mamin se sa here po te shoh ndonje lote ne sy po me duket se po ja nise me qajt me te madhe.

IceGirl
14-07-04, 19:20
Honesty^uk me fal , do te ma falesh ket gabim.......... :cry:

Vera
14-07-04, 19:21
Vera shuj pash mamin se sa here po te shoh ndonje lote ne sy po me duket se po ja nise me qajt me te madhe.

ahahahah veq mos qaj edhe ti bara me mua Murgesh ahahahahah

Murgesha
14-07-04, 19:23
Vera shuj pash mamin se sa here po te shoh ndonje lote ne sy po me duket se po ja nise me qajt me te madhe.

ahahahah veq mos qaj edhe ti bara me mua Murgesh ahahahahah

O jo bre mos ke merak se une as kur grije qep, nuk me dalin keta te shkret lote.

Vera
14-07-04, 19:27
hahaha luja ti Murgesh vallahin se mua keta te shkrret lotesh me dalin, ashtu thjesh.

hej moj tregom a e kam Logon e mir a jo qy :wink:

Murgesha
14-07-04, 19:31
Po valla Vera bash te mire e ke logon.
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/103895869340f40e50006df.gif Ani kur po ndalet te kthiza woooooooooooow. Droj se ke me i marr ne qafe djemt e forumit. :wink:

Vera
14-07-04, 19:33
Po valla Vera bash te mire e ke logon.
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/103895869340f40e50006df.gif Ani kur po ndalet te kthiza woooooooooooow. Droj se ke me i marr ne qafe djemt e forumit. :wink::wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
14-07-04, 19:34
Po valla Vera bash te mire e ke logon.
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/103895869340f40e50006df.gif Ani kur po ndalet te kthiza woooooooooooow. Droj se ke me i marr ne qafe djemt e forumit. :wink:

me interesant do te ishte po te kishte vendosur nje vath tek kerthiza,
por lexoja kuptimin cka po i thot kjo djalit tone :wink:

Murgesha
14-07-04, 19:37
Po valla Vera bash te mire e ke logon.
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/103895869340f40e50006df.gif Ani kur po ndalet te kthiza woooooooooooow. Droj se ke me i marr ne qafe djemt e forumit. :wink:

me interesant do te ishte po te kishte vendosur nje vath tek kerthiza,
por lexoja kuptimin cka po i thot kjo djalit tone :wink:

O Honesty po nuk di Anglisht more, hajt pra perkthema.????

Honesty^uk.
14-07-04, 23:28
LOGOJA ME E BUKURRRRRRRRRRRRR

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/132617613640e9b94b09211.gif

Gentiana
14-07-04, 23:29
Edhe e imja esht e mir, apo jo?? :roll:

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/98845151440f2b0d9791b6.jpg

Murgesha
14-07-04, 23:32
Edhe e imja esht e mir, apo jo?? :roll:

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/98845151440f2b0d9791b6.jpg

E mire eshte edhe e jotja Genta. Buzeqeshje fantastike, frizure shizi.

Pa kqyre bijo timen.
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/119742546040e5fa10b2181.gif E kapluar ne mendime se kam koke une e jo veq buzeqeshje e frizure. :wink:

Gentiana
14-07-04, 23:34
E mire eshte edhe e jotja Genta. Buzeqeshje fantastike, frizure shizi.

Pa kqyre bijo timen.
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/119742546040e5fa10b2181.gif E kapluar ne mendime se kam koke une e jo veq buzeqeshje e frizure. :wink:

Po tybe, dhe qka po te ka hije ky kapuq i kuq. Po moj Murgesha si shum po me rrin ne mendime...

Honesty^uk.
14-07-04, 23:36
oooooooooo njerez pajtohuni me
REALITETIN :lol: :lol: :lol:
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/132617613640e9b94b09211.gif


NUMBER ONE

Gentiana
14-07-04, 23:38
oooooooooo njerez pajtohuni me
REALITETIN :lol: :lol: :lol:
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/132617613640e9b94b09211.gif


NUMBER ONE


O Honesty askush nuk po te thot asgje... :twisted:

RRUSHI
14-07-04, 23:53
Edhe e imja esht e mir, apo jo?? :roll: --- PSE TE KA ZGJEDHUR RRUSHI ---THE BEST OF THE BEST... :wink:

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/98845151440f2b0d9791b6.jpg

Honesty^uk.
14-07-04, 23:57
Edhe e imja esht e mir, apo jo?? :roll: --- PSE TE KA ZGJEDHUR RRUSHI ---THE BEST OF THE BEST... :wink:

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/98845151440f2b0d9791b6.jpgqyqyqyqy
ti e pate dhe nuk munde me e mbajt

mesohu me ba hyzmet o njeri :lol:

lazdrani
15-07-04, 11:00
Edhe e imja esht e mir, apo jo?? :roll: --- PSE TE KA ZGJEDHUR RRUSHI ---THE BEST OF THE BEST... :wink:

http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/98845151440f2b0d9791b6.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
15-07-04, 23:11
Po valla Vera bash te mire e ke logon.
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/103895869340f40e50006df.gif Ani kur po ndalet te kthiza woooooooooooow. Droj se ke me i marr ne qafe djemt e forumit. :wink::wink: :wink: :wink:

Veraaaaaaaaa t'plaqyn syt mloje atė kthiz se na bane prallll ,, ani edhe vetka qika a e kam logon t'mirėee ,,qyre qik ja mloje kthizen ja pa t'vra se laaaaaa hahahahahhahahahah................... :wink:

Barbaroza
16-07-04, 09:43
Pse bre njerez ende nuk u mesuat ta pranoni realitetin?Deri kur keshtu athua???Pse nuk e pranoni logon time si me te bukuren a :?: :wink:
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/29318894440d0053bb38d2.jpg

Vera
16-07-04, 10:19
Po valla Vera bash te mire e ke logon.
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/103895869340f40e50006df.gif Ani kur po ndalet te kthiza woooooooooooow. Droj se ke me i marr ne qafe djemt e forumit. :wink::wink: :wink: :wink:

Veraaaaaaaaa t'plaqyn syt mloje atė kthiz se na bane prallll ,, ani edhe vetka qika a e kam logon t'mirėee ,,qyre qik ja mloje kthizen ja pa t'vra se laaaaaa hahahahahhahahahah................... :wink:


aiiiiiiiii Shejtonka kjo Murgesha me veshi nje kecele por e heka e ti pa te vra se lo, leje edhe ti se nuk eshte me ajo koha e gjyshes qe kan vesh kule qy po tash kinse ma modern :wink: hahahahahahahhahaha

ShEjToNkA
16-07-04, 13:58
Vera sis n'daq koha e gjyshve n'daq jo ti ske qare pa e mlu kthizen , se nuk t'lajm ktu me na marė ftyren para tan kti kallabllaku ahhaahahahaha si qafir ahahaahaaha.... murgesha jepja edhe niher qat kecela a diqka se mos te vnonft atan ja japim kulet hiq mos ke gajle ahahahahahahahahhaah............... :wink:

mr_beni
16-07-04, 14:51
Po a ende nuk po e dini kush e ka logon me te mirin a heheheh

Vera
16-07-04, 16:21
Vera sis n'daq koha e gjyshve n'daq jo ti ske qare pa e mlu kthizen , se nuk t'lajm ktu me na marė ftyren para tan kti kallabllaku ahhaahahahaha si qafir ahahaahaaha.... murgesha jepja edhe niher qat kecela a diqka se mos te vnonft atan ja japim kulet hiq mos ke gajle ahahahahahahahahhaah............... :wink:


ahahahahahahhaha ShEjToNka a jane kulet gati ahahahah ishalla nuk po mi jepni do me lule se cka i kam qef hahahahahahahhahahah

Hej lemni bre qeshtu se vap e ku me vesh kule qe tyme te del ne dit te sodit :wink: hahahahahhhahahahha

ShEjToNkA
16-07-04, 23:01
ani bijo mloje kthizen tani tė lajm tė qet nuk tė detyrojna pėr kule ahhhahahhahaahahaha pėr ndyshe ske qare hahaahah se a e din pse se shkaku edhe i msi................. pe din ti tashh ahahahahahhhhaahhaaha ma mirė ma makbullishi qyy hahhhhhahahaha :wink:

Loloku
18-07-04, 16:47
pa pretendu te jete me e mira, per konkurim eshte edhe kji imja, gjithesesi?!

turisti
20-08-04, 22:55
Logot e te gjithve jane te mira,por mos haroni se kur vijne pushimet verore dhe ju pregatiteni per udhetim,do t'ju kujtohet shenja ime mbrojtese ( logoja ). :wink:

anna
11-11-04, 13:51
e imjaaaaaaaaa sa kam heq per ta gjet nje foto qe te me ngjante mua dhe me ne fund e gjeta :wink: :wink: kush punon fiton ahahha :lol: :lol:

MemphiSx
11-11-04, 20:19
Mendoj qe une e kam ma simpatiken :D

Honesty^uk.
12-11-04, 00:17
Per me ndejt shtrembert dhe me fol drejt , eshte kjo
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif

MemphiSx
12-11-04, 00:20
Ani te dyjat bashkarisht shkojn mir :D E jemja dhe e jotja Honesty :D

Honesty^uk.
12-11-04, 00:31
Ani te dyjat bashkarisht shkojn mir :D E jemja dhe e jotja Honesty :D

Jo e jotja dhe e jemja , por e jemja dhe e jotja :lol: :lol:

MY is the BEST Forever :wink:

MemphiSx
12-11-04, 00:38
Oki de i yti edhe i jemi spo kembenguli me :D Por redhe ky kish ndejt buker :D
http://atlasgeo.span.ch/fotw/images/c/cs-dard.gifPo spo me ben me nderru profilin me qit ket Flamur :D

Honesty^uk.
12-11-04, 00:41
Oki de i yti edhe i jemi spo kembenguli me :D Por redhe ky kish ndejt buker :D
http://atlasgeo.span.ch/fotw/images/c/cs-dard.gifPo spo me ben me nderru profilin me qit ket Flamur :D

tani pajtohem me Ty, kurse profilin e ke super :wink:

Loloku
12-11-04, 00:51
Per me ndejt shtrembert dhe me fol drejt , eshte kjo
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif


Me fal Honesty^uk, por ne qofte per me ndejt shtrembet, jam une a edhe per me fole drejte pasi qenka keshtu porosia popullore a!

Honesty^uk.
12-11-04, 00:55
Per me ndejt shtrembert dhe me fol drejt , eshte kjo
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif


Me fal Honesty^uk, por ne qofte per me ndejt shtrembet, jam une a edhe per me fole drejte pasi qenka keshtu porosia popullore a!

ateher mendimi juaj dihet :wink:

ShEjToNkA
16-11-04, 16:32
Ja vetėm lodheni t'u diskutu aa?! Se Logo mė tė mirė se unė mė MOS tė mundohėt askushė bile a!

Kercovari
16-11-04, 17:31
Ja vetėm lodheni t'u diskutu aa?! Se Logo mė tė mirė se unė mė MOS tė mundohėt askushė bile a!
Vertete Shejtonka
Mos te rren mendja e te besh te futesh ne cerdhe te femive,paramendo se cdo te ndodhte!.

Gentiana
16-11-04, 17:36
Ja vetėm lodheni t'u diskutu aa?! Se Logo mė tė mirė se unė mė MOS tė mundohėt askushė bile a!
Vertete Shejtonka
Mos te rren mendja e te besh te futesh ne cerdhe te femive,paramendo se cdo te ndodhte!.

:shock: :shock: :roll: Jo more ishalla nuk e ben ket!!

Loloku
16-11-04, 17:44
Ja vetėm lodheni t'u diskutu aa?! Se Logo mė tė mirė se unė mė MOS tė mundohėt askushė bile a!
Vertete Shejtonka
Mos te rren mendja e te besh te futesh ne cerdhe te femive,paramendo se cdo te ndodhte!.


Jo po ne spital te lindjeve a!

ShEjToNkA
16-11-04, 17:46
Ja vetėm lodheni t'u diskutu aa?! Se Logo mė tė mirė se unė mė MOS tė mundohėt askushė bile a!
Vertete Shejtonka
Mos te rren mendja e te besh te futesh ne cerdhe te femive,paramendo se cdo te ndodhte!.


Jo po ne spital te lindjeve a!


:shock: :shock: :shock: :arrow: :roll: :roll: :?: :?:

Honesty^uk.
02-07-05, 19:13
E PADISKUTUESHMEhttp://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif

Honesty^uk.
24-08-05, 19:10
E PADISKUTUESHMEhttp://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif

Honesty^uk.
12-10-05, 19:16
E PADISKUTUESHMEhttp://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif

LEDHATIMI
13-10-05, 10:42
Shikuar nga pozita jokombetare bezbeli e imja eshte me e mira pa shikone bre ju lutem!
http://www.nrg.to/poezitk/TopPoeZiT/FoToLeViZeSe/sylvester.gif

anna
13-10-05, 12:06
e imja pa dyshim .....e shihni cfare vajze e pafajashme por njekohesisht e bukur.....e njome eheeee :wink: :wink: :wink:

rilinda
13-10-05, 16:32
E PADISKUTUESHMEhttp://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif

posi jo o patritot :wink:

e timen kerkush nuk e paska permend a :roll:

Honesty^uk.
14-10-05, 06:12
E PADISKUTUESHMEhttp://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/734332824419234909dc00.gif

posi jo o patritot :wink:

e timen kerkush nuk e paska permend a :roll:

ajo e juaja eshte e mire kur eshte e pranishme :lol: :lol: dhe jo ne mungese :wink:

Urata
15-10-05, 03:43
Thjesht, shkurt, qarte, domethenese ...

Njih Veten...!

Gjumashja
15-10-05, 10:04
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/180171252343199f4d39445.jpg :wink: :arrow:

Diana007
15-10-05, 10:12
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/180171252343199f4d39445.jpg :wink: :arrow:

:D :wink:

Gjumashja
15-10-05, 10:14
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/180171252343199f4d39445.jpg :wink: :arrow:

:D :wink::P:P:P:P:P:P:P

Diana007
15-10-05, 10:18
:o :wink:

zana e maleve
19-10-05, 16:52
per mendimin tim turisti e ka llogon me te mire dhe murgesha

Urata
19-10-05, 16:55
E imja eshte e zgjedhur nga me te mirat...! :wink:

turisti
19-10-05, 16:59
per mendimin tim turisti e ka llogon me te mire dhe murgesha

Faleminderit shume per vlersimin e shprehur :P "zana e maleve" :P .

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Flaka_1
20-10-05, 00:07
shhhhhhhhhhhh
e imja po e kuj tjeter !? :oops: :lol: :roll: :lol: :lol: :lol:

doGzona
21-10-05, 21:27
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1324312337435273a94599a.jpg
Kjo eshte nje sculpture akulli nga vet dora e Kupid.

laliloli
21-10-05, 21:41
E imja nuk eshte

turisti
21-10-05, 21:42
E imja nuk eshte

Gjeje njo,hajd. :wink:

laliloli
21-10-05, 21:44
E imja nuk eshte

Gjeje njo,hajd. :wink:

Ka shume te mira prandaj veshtir eshte te percaktohesh per nje,ne mesin e tyre edhe e juaja

turisti
21-10-05, 21:46
E imja nuk eshte

Gjeje njo,hajd. :wink:

Ka shume te mira prandaj veshtir eshte te percaktohesh per nje,ne mesin e tyre edhe e juaja

Faleminderit i nderuari.Deshiroj qe edhe ti ta gjejsh nje te mire. :wink:

Murgesha
21-10-05, 21:49
E imja nuk eshte

Njėmend Lali pse ti nuk ke logo.

Ps. Shko nė profil mė duket se janė do me meshkuj muskuloz. :lol:

laliloli
21-10-05, 21:54
E imja nuk eshte

Njėmend Lali pse ti nuk ke logo.

Ps. Shko nė profil mė duket se janė do me meshkuj muskuloz. :lol:


Nuk kam dashur qe me foto te huaja ta personifikoj veten ,por ndoshta nje dite kjo edhe tek une te ndodh
Po nuk pergjigjen me mua ata ne profil sepse nuk jam muskuloz :lol: :lol:

Murgesha
21-10-05, 21:55
Nuk kam dashur qe me foto te huaja ta personifikoj veten ,por ndoshta nje dite kjo edhe tek une te ndodh
Po nuk pergjigjen me mua ata ne profil sepse nuk jam muskuloz :lol: :lol:

Po ani pse sje more. :P
Neti ėshtė ēudi nė vete edhe ata mė tė kėqinjtė mund tė prezentojnė veten si mė tė hijshmit.

laliloli
21-10-05, 22:00
Po ani pse sje more. :P
Neti ėshtė ēudi nė vete edhe ata mė tė kėqinjtė mund tė prezentojnė veten si mė tė hijshmit.

Pikerisht ashtu eshte ,prandaj une si nje jo i hijshem dua te prezentohem si maneken :lol:

Murgesha
21-10-05, 22:06
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

Eh more Lali pėr tė mos u dukur mė e bukura kėtu e kam zgjedh njė qė mė pėrngjan mua. :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
21-10-05, 22:07
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

Eh more Lali pėr tė mos u dukur mė e bukura kėtu e kam zgjedh njė qė mė pėrngjan mua. :lol: :lol: :lol: :lol:Kush nuk e livdon vehten ju kallt koqaku :P :lol:

turisti
21-10-05, 22:09
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

Eh more Lali pėr tė mos u dukur mė e bukura kėtu e kam zgjedh njė qė mė pėrngjan mua. :lol: :lol: :lol: :lol:Kush nuk e livdon vehten ju kallt koqaku :P :lol:

Kuku per ULIKSIN. :(

Sy_kaltra
21-10-05, 22:11
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/14264949142e3bf40ebe86.png

Eh more Lali pėr tė mos u dukur mė e bukura kėtu e kam zgjedh njė qė mė pėrngjan mua. :lol: :lol: :lol: :lol:Kush nuk e livdon vehten ju kallt koqaku :P :lol:

Kuku per ULIKSIN. :(Pse bre :?

turisti
21-10-05, 22:14
Per szhkakun e : koko-ko-ko.....

Kodra
21-10-05, 22:20
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1954251865427a3d7600051.gif

laliloli
21-10-05, 22:28
[quote="Murgesha Eh more Lali pėr tė mos u dukur mė e bukura kėtu e kam zgjedh njė qė mė pėrngjan mua. :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

edhe live je keshtu e bukur a?

Murgesha
21-10-05, 22:28
edhe live je keshtu e bukur a?

Tė thashė qė kjo nė foto mė pėrngjan mua e jo unė asaj. :lol: :lol: :wink:

laliloli
21-10-05, 22:32
Tė thashė qė kjo nė foto mė pėrngjan mua e jo unė asaj. :lol: :lol: :wink:


Ohoooo edhe me e bukur D.m.th.Lum ai qe po e qon jeten me ju :lol:

Murgesha
21-10-05, 22:42
Ohoooo edhe me e bukur D.m.th.Lum ai qe po e qon jeten me ju :lol:

O mos vikat shumė bre se mė morre nė qafė. :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
22-10-05, 02:07
A eka kush logon ma te mire se qit logo


http://www.geocities.com/mehdiberisha2002/harta___Shqiponja.gif

uliksi31
22-10-05, 05:30
Kuku per ULIKSIN. :(Pse bre :?[/quote]

Pse, 500 pula i kame ne kocak. Turisti e din, se i ka pa. :lol: :lol:

Kercovari
22-10-05, 07:54
Ve nje pole se edhe ti nuk ke llogo. :lol: :lol: :lol: :wink:

uliksi31
22-10-05, 08:51
Ve nje pole se edhe ti nuk ke llogo. :lol: :lol: :lol: :wink:

Po gjema binakun e qetij tondit. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
22-10-05, 09:12
Me hund te gjata si ky"Erehjekes" :lol: :lol: :lol: :wink:

uliksi31
22-10-05, 09:21
Me hund te gjata si ky"Erehjekes" :lol: :lol: :lol: :wink:

Po de, te thash binak te nje qelize. :lol: :lol: Qe me u dallua ne farme. :lol: :lol:

turisti
22-10-05, 10:02
[
Pse, 500 pula i kame ne kocak. Turisti e din, se i ka pa. :lol: :lol:

Mos trego se gjelozojne,hahahahaahahahahaahahahaahahahahaahahah ahaahahahahahaahahahahaahahahahaahahah. :wink:

Domira
22-10-05, 12:59
A po me duket keni dal more nga tema a :roll: :roll: :roll:

************************

Shkrimet jashte teme u barten prej ketu.

Domira.

Kercovari
22-10-05, 16:19
E qe gjete aty jasht teme moj domira,gjelin si avatar te uliksit. :lol: :lol: :lol: :wink:
Per hajr moderimi me gjith fshise. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Domira
22-10-05, 19:05
Kercovari ju lutem permbajuni temes.
Faleminderit

Murgesha
25-10-05, 22:39
U mėrzita qė gjithė mė thojshin se kam logon mė tė mirė nė Dardani. :lol: :lol: :lol:

Edhe kjo http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/192156319843597b37d7829.gif s`po duket keq jo. :( :(

DEA
25-10-05, 22:41
U mėrzita qė gjithė mė thojshin se kam logon mė tė mirė nė Dardani. :lol: :lol: :lol:

Edhe kjo http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/192156319843597b37d7829.gif s`po duket keq jo. :( :(Mos ma drejto ate arm, se te ha dreqi qy, e mire boll qenka veq tevdil pak

Murgesha
25-10-05, 22:42
Ēka son me thonė kjo tevdil moj.
Qė i kam pre flokėt a?? :lol: :lol:

DEA
25-10-05, 22:43
Ēka son me thonė kjo tevdil moj.
Qė i kam pre flokėt a?? :lol: :lol:

Murgesha
25-10-05, 22:45
Ēka don me thonė kjo tevdil moj.
Qė i kam pre flokėt a?? :lol: :lol:

DEA
25-10-05, 22:47
Ēka don me thonė kjo tevdil moj.
Qė i kam pre flokėt a?? :lol: :lol:
Qashtu fol mire hhahahahahaha, perhajr maska re moj

Murgesha
25-10-05, 22:49
Qashtu fol mire hhahahahahaha, perhajr maska re moj

Pa ardhė me ma ba pėrhajr me njė sahan petulla, nuk pranohet pėrhajrimi. :lol: :arrow:

DEA
25-10-05, 22:50
Qashtu fol mire hhahahahahaha, perhajr maska re moj

Pa ardhė me ma ba pėrhajr me njė sahan petulla, nuk pranohet pėrhajrimi. :lol: :arrow:

Qy qy po edhe bakllave ne daq moj

Gentiana
25-10-05, 22:58
U mėrzita qė gjithė mė thojshin se kam logon mė tė mirė nė Dardani. :lol: :lol: :lol:

Edhe kjo http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/192156319843597b37d7829.gif s`po duket keq jo. :( :(

Boll e rrezikshme u duke ajo logoja qe e ke pas, po tani edhe me e rrezikshme kjo qe paske tani. :wink:

DEA
25-10-05, 22:59
U mėrzita qė gjithė mė thojshin se kam logon mė tė mirė nė Dardani. :lol: :lol: :lol:

Edhe kjo http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/192156319843597b37d7829.gif s`po duket keq jo. :( :(

Boll e rrezikshme u duke ajo logoja qe e ke pas, po tani edhe me e rrezikshme kjo qe paske tani. :wink:
Genta, kishe u trimeru diqka :lol:

Murgesha
25-10-05, 23:02
Genta, kishe u trimeru diqka :lol:

Trimėresh kam qenė gjithnjė moj.

A tė erdhi hiq inat??

Gentiana
25-10-05, 23:04
Genta, kishe u trimeru diqka :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
25-10-05, 23:08
Genta, kishe u trimeru diqka :lol:

Trimėresh kam qenė gjithnjė moj.

A tė erdhi hiq inat??
Aaaaaaaaaaaaa, aq inati, sa marova duke kerku naj imazh ma te mire se te gjitheve, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


P.s Genta a me ka ardhe moj koha edhe mua mu rifresku pak :wink:

Murgesha
25-10-05, 23:11
Aaaaaaaaaaaaa, aq inati, sa marova duke kerku naj imazh ma te mire se te gjitheve, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


P.s Genta a me ka ardhe moj koha edhe mua mu rifresku pak :wink:

Aman mos mė kopjo mua e me ardh me ndonjė Kallashnik ksajde. :evil:

DEA
25-10-05, 23:14
Bash nje te fort isha ka e lypi, po po me dhimbset ftyra e deritanishme me hupe :cry:

Murgesha
25-10-05, 23:19
Bash nje te fort isha ka e lypi, po po me dhimbset ftyra e deritanishme me hupe :cry:

Hajt moj se nuk e ke tėnden po ku po mėrzitesh se?? :lol: :lol: :lol:

DEA
25-10-05, 23:21
Bash nje te fort isha ka e lypi, po po me dhimbset ftyra e deritanishme me hupe :cry:

Hajt moj se nuk e ke tėnden po ku po mėrzitesh se?? :lol: :lol: :lol:
Per afer dy vjet mos qe po e mbaj barre mbas veti , mu ka be si e imja :lol: :lol: :lol:

vjeshta
25-10-05, 23:22
Freskohuni valla sa te doni se me logon teme badihava.Merrni arme sa te doni ,une arme e kam shikimin tmerrues :twisted:

DEA
25-10-05, 23:23
Freskohuni valla sa te doni se me logon teme badihava.Merrni arme sa te doni ,une arme e kam shikimin tmerrues :twisted:
Te ka humb freskija ty krejt, edhe ne foto diqka e trubullt po nejse :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
25-10-05, 23:24
Freskohuni valla sa te doni se me logon teme badihava.Merrni arme sa te doni ,une arme e kam shikimin tmerrues :twisted:
Te ka humb freskija ty krejt, edhe ne foto diqka e trubullt po nejse :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Freskoi syt moj pra :lol:

Murgesha
25-10-05, 23:28
Te ka humb freskija ty krejt, edhe ne foto diqka e trubullt po nejse :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Freskoi syt moj pra :lol:

Ose porosit syzet me dioptri 3.0 se ma freskuese se Vjeshta ku mundet me gjet njeriu??

DEA
25-10-05, 23:30
Ahahahahahahah, une syt ne rregull moj, po me duket se qenkeni peergjumshum, skeni faj jo se e ka kalu 12-shin :lol: :lol:

vjeshta
25-10-05, 23:35
Te ka humb freskija ty krejt, edhe ne foto diqka e trubullt po nejse :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Freskoi syt moj pra :lol:

Ose porosit syzet me dioptri 3.0 se ma freskuese se Vjeshta ku mundet me gjet njeriu??
Nuk po din kjo se ne cilen stine eshte,ne stinen e freskis moj Deushe

Dreni30
25-10-05, 23:35
Ahahahahahahah, une syt ne rregull moj, po me duket se qenkeni peergjumshum, skeni faj jo se e ka kalu 12-shin :lol: :lol:

Cka ke qiko se sonte krejt ne te kunderten po shkon qyyyyyyyyyyyyy. :twisted: :twisted:

DEA
25-10-05, 23:39
a edhe ti spo sheh mire a, mos te ka marre Murgesha me dhune ne anen e tyre, se drejt e ne ty e ka ate arme :lol: :lol: :lol:

Dreni30
25-10-05, 23:43
a edhe ti spo sheh mire a, mos te ka marre Murgesha me dhune ne anen e tyre, se drejt e ne ty e ka ate arme :lol: :lol: :lol:

jo moj qyyy shuj ti hiqu murgeshave se ato nuk din cka eshte arma qyyyy.

Murgesha
25-10-05, 23:47
jo moj qyyy shuj ti hiqu murgeshave se ato nuk din cka eshte arma qyyyy.

O veq mos tė zafsha se tė kallėzoj si din me i pėrdorė armėt murgeshat. :lol:

DEA
25-10-05, 23:48
jo moj qyyy shuj ti hiqu murgeshave se ato nuk din cka eshte arma qyyyy.

O veq mos tė zafsha se tė kallėzoj si din me i pėrdorė armėt murgeshat. :lol:
Stop-Dhunes

Murgesha
25-10-05, 23:58
Stop-Dhunes

moj si thashė se kam me e dhunu po ēka je tranu sonte?? :roll: :roll:

vjeshta
26-10-05, 00:09
Ani si e lam ,logoja ime ma e mira :lol:

Syni_jem_1
26-10-05, 01:43
A ka ndonji mashkull ketu apo vetem ju femrat po merreni vesh se llogoja e kujt eshte ma e mira..........