PDA

View Full Version : TZzzzzzzzzzzzzz Elektrika !!!


Engjellushja
13-09-04, 11:17
Cka dot beni nese sdot ket m Elektrik ???

Nese nj Atombome bjen , atehere dot bjen n nj kreis nga 500-700km atehere.............................. sdot ket m Rrym, ateher sdot funksionon as nj Hendi, Kompjuter, Telivizion, Telefon, asgj me d.m.th as Kerr !!! Pamarparasysh c nuk dot Funksionon asgj m, at e lejm anash, por papa s e prap kam deshir ta di se si e djehni vehten, kur i degjoni keto fjal...............

SKA RRYM E AS EELEKTRIK C T SHOHIM PAKES DRIT !!??

Cka dot beni dhe si dot jetoni ma tutje ??? Keni Ide apo Disziplin :wink: ???

turisti
13-09-04, 12:05
Pershendetje Engjellushe per temen e mire.

Une nuk frigohem sepse shume here kam enderue per KOHEN E GURRIT,por jo vetem per ate.Pa rryme,eshte romantika me e madhe.Njerzit munden m'u shatit natan ne korzon vetem nėn driten e HĖNĖS,pastaj nuk kan tv,kompjuter,shporet,radion...dhe pa tjeter ulen pran zjarmit me gruajen dhe bojne planet per neser ja krijojne momentet romantike... :P :P :P :P :wink:

Tomori
13-09-04, 14:47
Pershendetje Engjullesh

Cka do te benim:
Dot seksovateshim non-stop. Se puna e do cashtu qe nataliteti te jet ne shkall me te larte, pra vajza beheni gati per lindje,,,,, :wink: :wink: :wink

Murgesha
13-09-04, 15:43
Cka dot beni nese sdot ket m Elektrik ???

Nese nj Atombome bjen , atehere dot bjen n nj kreis nga 500-700km atehere.............................. sdot ket m Rrym, ateher sdot funksionon as nj Hendi, Kompjuter, Telivizion, Telefon, asgj me d.m.th as Kerr !!! Pamarparasysh c nuk dot Funksionon asgj m, at e lejm anash, por papa s e prap kam deshir ta di se si e djehni vehten, kur i degjoni keto fjal...............

SKA RRYM E AS EELEKTRIK C T SHOHIM PAKES DRIT !!??

Cka dot beni dhe si dot jetoni ma tutje ??? Keni Ide apo Disziplin :wink: ???

Oj Engjėllushja a spate njė mendim mė tė mirė a??
Po preke nė kėtė qėshtje.
Valla si tė ndodhin ajo ndonjėher unė kam me ba vetė mztje se pa kėto gjėra nuk mundem tė jetoj :wink:

Gentiani
13-09-04, 17:24
Po kujt guxon ti bjerė ajo bombė moj Engjėllushe?

Por edhe nėse bjen rastėsiht, sė paku pėr dritė mos u mėrzitė fare, se e sjell bomba me vehte dritėn dhe nuk ke pėr tė pasur nevojė as pėr elektrikė e as pėr qiri, e besa nuk tė nevojiten as TV, Telefoni e as kerri sepse tė gjitha do ti kemi nė dispozicion :wink: :lol: :lol:

Engjellushja
13-09-04, 19:53
Pershendetje Engjellushe per temen e mire.

Une nuk frigohem sepse shume here kam enderue per KOHEN E GURRIT,por jo vetem per ate.Pa rryme,eshte romantika me e madhe.Njerzit munden m'u shatit natan ne korzon vetem nėn driten e HĖNĖS,pastaj nuk kan tv,kompjuter,shporet,radion...dhe pa tjeter ulen pran zjarmit me gruajen dhe bojne planet per neser ja krijojne momentet romantike... :P :P :P :P :wink:

Paske shpres kjo m pelqen dhe t gjithat plane hiq mos i hjek nga koka se Rusia po na ben me dor dhe nuk i kemi larg hahahahahahahaha

T pershendes

Engjellushja
13-09-04, 19:55
Cka dot beni nese sdot ket m Elektrik ???

Nese nj Atombome bjen , atehere dot bjen n nj kreis nga 500-700km atehere.............................. sdot ket m Rrym, ateher sdot funksionon as nj Hendi, Kompjuter, Telivizion, Telefon, asgj me d.m.th as Kerr !!! Pamarparasysh c nuk dot Funksionon asgj m, at e lejm anash, por papa s e prap kam deshir ta di se si e djehni vehten, kur i degjoni keto fjal...............

SKA RRYM E AS EELEKTRIK C T SHOHIM PAKES DRIT !!??

Cka dot beni dhe si dot jetoni ma tutje ??? Keni Ide apo Disziplin :wink: ???

Oj Engjėllushja a spate njė mendim mė tė mirė a??
Po preke nė kėtė qėshtje.
Valla si tė ndodhin ajo ndonjėher unė kam me ba vetė mztje se pa kėto gjėra nuk mundem tė jetoj :wink:


FLM per pergjigje t Sinqert Mugesh

Engjellushja
13-09-04, 19:59
Pershendetje Engjullesh

Cka do te benim:
Dot seksovateshim non-stop. Se puna e do cashtu qe nataliteti te jet ne shkall me te larte, pra vajza beheni gati per lindje,,,,, :wink: :wink: :wink


Tomor m fal por Pastroje Fjalorthin, se vajzat nuk jan vetem per mu seksovat dhe per me lind !!! E tjeraher t lus c t shkruajsh diqka ma interesant ose ma seriozisht se puna e do cashtu c t jet nataliteti n shkall m t lart, pra Tomor m vjen mir c u mirkuptuam !!

T pershendes

Engjellushja
13-09-04, 20:07
Po kujt guxon ti bjerė ajo bombė moj Engjėllushe?

Por edhe nėse bjen rastėsiht, sė paku pėr dritė mos u mėrzitė fare, se e sjell bomba me vehte dritėn dhe nuk ke pėr tė pasur nevojė as pėr elektrikė e as pėr qiri, e besa nuk tė nevojiten as TV, Telefoni e as kerri sepse tė gjitha do ti kemi nė dispozicion :wink: :lol: :lol:

Disponent" & Qesharak je ti, por aq i mencur duhesh me qen, dhe me dit se kjo faqe sesht e Vicave..... :wink: :wink: :wink:

T pershendes

Gentiani
13-09-04, 20:20
Po kujt guxon ti bjerė ajo bombė moj Engjėllushe?

Por edhe nėse bjen rastėsiht, sė paku pėr dritė mos u mėrzitė fare, se e sjell bomba me vehte dritėn dhe nuk ke pėr tė pasur nevojė as pėr elektrikė e as pėr qiri, e besa nuk tė nevojiten as TV, Telefoni e as kerri sepse tė gjitha do ti kemi nė dispozicion :wink: :lol: :lol:

Disponent" & Qesharak je ti, por aq i mencur duhesh me qen, dhe me dit se kjo faqe sesht e Vicave..... :wink: :wink: :wink:

T pershendes

Edhe unė ty shumė tė pėrshėndes, por e tillė ishte pyetja dhe pasojė edhe pėrgjigja komform pyetjes. :wink:

Apropos, ky ėshtė forum pėr Diskutime Shoqėrore dhe jo pėr paraqitje tė halucinacioneve si ide! übrigens Initiative ist Mangel an Disziplin :wink:

Kėshilla ime: ndėrroje Rrethin e rrezeveprimit tė bombės pėr nja 700 km tjera und passiert nichts! :wink:

turisti
13-09-04, 20:52
Pershendetje Engjellushe per temen e mire.

Une nuk frigohem sepse shume here kam enderue per KOHEN E GURRIT,por jo vetem per ate.Pa rryme,eshte romantika me e madhe.Njerzit munden m'u shatit natan ne korzon vetem nėn driten e HĖNĖS,pastaj nuk kan tv,kompjuter,shporet,radion...dhe pa tjeter ulen pran zjarmit me gruajen dhe bojne planet per neser ja krijojne momentet romantike... :P :P :P :P :wink:

Paske shpres kjo m pelqen dhe t gjithat plane hiq mos i hjek nga koka se Rusia po na ben me dor dhe nuk i kemi larg hahahahahahahaha

T pershendes

Pershendetje. :wink:

Engjellushja
13-09-04, 20:59
Po kujt guxon ti bjerė ajo bombė moj Engjėllushe?

Por edhe nėse bjen rastėsiht, sė paku pėr dritė mos u mėrzitė fare, se e sjell bomba me vehte dritėn dhe nuk ke pėr tė pasur nevojė as pėr elektrikė e as pėr qiri, e besa nuk tė nevojiten as TV, Telefoni e as kerri sepse tė gjitha do ti kemi nė dispozicion :wink: :lol: :lol:

Disponent" & Qesharak je ti, por aq i mencur duhesh me qen, dhe me dit se kjo faqe sesht e Vicave..... :wink: :wink: :wink:

T pershendes

Edhe unė ty shumė tė pėrshėndes, por e tillė ishte pyetja dhe pasojė edhe pėrgjigja komform pyetjes. :wink:

Apropos, ky ėshtė forum pėr Diskutime Shoqėrore dhe jo pėr paraqitje tė halucinacioneve si ide! übrigens Initiative ist Mangel an Disziplin :wink:

Kėshilla ime: ndėrroje Rrethin e rrezeveprimit tė bombės pėr nja 700 km tjera und passiert nichts! :wink:


Ahahahahahahah neve ? ..... ndoshta ke degjuar per Atomkraftwerk ?? ose Braunkohle? Nese sdot ket m braunkohle, atehere dot kemi rrym vetem nga Atomkraftwerk dhe nese Atomwerk explodiert ajo esht si nj bob kur expllodon.....Ajo ka qen vetem nj shembull, cka dot behet nese sdot ket m rrym, si dot jetoni etj...Le ti boben dhe mos expllodon ashtu meniher... M kupton tash ??

"Das war der Sinn der sache" sowas nennt sich "Instinkt" und nicht Halucinacion !! Aber es besteht die moeglichkeit den Instinkt zu erwerben aber erstmal musst du ein Sinn haben, du hast leider gar KEIN !!

T pershendes shuuuuuuuuuum, shuuuuuuu, shuuuuuuuuuuum :wink:

Tomori
14-09-04, 13:02
Pershendetje Engjullesh

Cka do te benim:
Dot seksovateshim non-stop. Se puna e do cashtu qe nataliteti te jet ne shkall me te larte, pra vajza beheni gati per lindje,,,,, :wink: :wink: :wink


Tomor m fal por Pastroje Fjalorthin, se vajzat nuk jan vetem per mu seksovat dhe per me lind !!! E tjeraher t lus c t shkruajsh diqka ma interesant ose ma seriozisht se puna e do cashtu c t jet nataliteti n shkall m t lart, pra Tomor m vjen mir c u mirkuptuam !!

T pershendes
Dakoret Engjullesh si te thuash,,,,po un duke menduar se me at bomben atomike nuk ka mbet gje e gjall....po ata pak vajza qe kan ngel duhet me lind oj Engjullesh hahaha qe me lind ata qka duhet me ba????
Normalisht duhet me i seksovat pa nderpre hehehe se naj mbyti ajo bomba jote atomike tan njerzin moj Engjullesh,,,,,e tash duhet me pas natalitet.....Mbasi kam met vetem un gjall Tomori ne ket fatkeqsi ju vajza ju lutem mbani radhen mos shtyheni se dot vjeni ne radhe..hahaha hajt radhen e ka vajza me numrin 321,,,,322 le dbehet gati hahaha mos u cudit Engjullesh fajin e ka aj qe e hodhi bomben-atomike,,,,, :wink:

Gentiani
14-09-04, 17:54
Ahahahahahahah neve ? ..... ndoshta ke degjuar per Atomkraftwerk ?? ose Braunkohle? Nese sdot ket m braunkohle, atehere dot kemi rrym vetem nga Atomkraftwerk dhe nese Atomwerk explodiert ajo esht si nj bob kur expllodon.....Ajo ka qen vetem nj shembull, cka dot behet nese sdot ket m rrym, si dot jetoni etj...Le ti boben dhe mos expllodon ashtu meniher... M kupton tash ??

"Das war der Sinn der sache" sowas nennt sich "Instinkt" und nicht Halucinacion !! Aber es besteht die moeglichkeit den Instinkt zu erwerben aber erstmal musst du ein Sinn haben, du hast leider gar KEIN !!

T pershendes shuuuuuuuuuum, shuuuuuuu, shuuuuuuuuuuum :wink:

Ha, hahahaaaaaa juve?! po kėshtu trego moj Engjellushja, se nė fillim mendova garant Al Kaida e ka nė plan ndonjė telashė tė ri, krejt pak ka munguar me ia nisė njė E-mail G. W. Bushit :wink: :lol:

po edhe diēka tė sqarohemi, se sa munda ta kuptoj pėrgjigja nuk guxon tė jetė pozitive e as optimiste, se nuk vlenė, pra mundėsisht duhet tė japė pėrgjigje, qė nuk mbetet jetė mė pas havarisė! edhe...

Po fare lehtė kjo punė, me u prishė Atomkraftwerk ( hė se gati harrova i kujt ishte ky Atomkraftwerk i shqiptarėve a i gjermanėve?!) nėse ėshtė i shqiptarėve e shėndrrojmė me dru, e nėse ėshtė i gjermanėve pak punė ėshtė edhe kjo moj, se ata kanė shumė Atomkraftwerka :wink:

Das ist weder Sinn noch Instinkt, sondern Unsinn und Unsinn ist ein Begriff, der üblicherweise einen unlogischen Sachverhalt bezeichnet :wink:

Edhe unė tė pėrshėndes Engjellushja shuuuuuuuuuuuuumė, shuuuuuuuuuuumė, Megashuuuuuuuumėėė! :wink: :lol:

ShEjToNkA
14-09-04, 22:10
Engjellushja sis , as s'dite dic ma ma keq me mendu.
Phaaaaaaa ,veq kur e lexova kėtė shkrim mu rrėnqethė trupti, e lere ma me pėrjetu ,tybe unė s'besoj qė kisha jetu mė tutje se s'mundem pa kėto gjėra .Besoj se me kėto gjėra kisha pėrfundu edhe unė.

turisti
18-09-04, 16:18
ELEKTRIKA- ROMANTIKA. :P :P :P :P

Engjellushja
22-09-04, 13:37
Ani Turist bash ashtu si thua ti esht !!

Shkelja pra n ato vende TRURISTIKE se ktu sesht ROMANTIKJA por esht Tzzzzzzzzzzzzz Elekrika, hahahahaha por nejse, t kuptoj nese mendon c tka kap struja kur ke qen i dashuruar marrezisht para 2 muajve !! Ahhahahahahahahah a kan qen para dy maujve a dy vite...hmmmmmmmmmmm ndalu morre, m duket ma mir mos t foli seee e din TURISTI vet !! :wink:

DannyAus
22-09-04, 14:36
Cka dot beni nese sdot ket m Elektrik ???

Nese nj Atombome bjen , atehere dot bjen n nj kreis nga 500-700km atehere.............................. sdot ket m Rrym, ateher sdot funksionon as nj Hendi, Kompjuter, Telivizion, Telefon, asgj me d.m.th as Kerr !!! Pamarparasysh c nuk dot Funksionon asgj m, at e lejm anash, por papa s e prap kam deshir ta di se si e djehni vehten, kur i degjoni keto fjal...............

SKA RRYM E AS EELEKTRIK C T SHOHIM PAKES DRIT !!??

Cka dot beni dhe si dot jetoni ma tutje ??? Keni Ide apo Disziplin :wink: ???

**ME PELQEN GJUHA JOTE SHQIPE SE SI E FLET ENGJELLUSHJA,,
** SI ME QEN AKSENT GJERMAN APO SUEDEZ,, (SI ME QEN E GJERMANIS OSE SUEDIS)
** PO MA MERR MENDJA SE NESE NDODH DIQKA NE KOSOVE DHE NUK DO TE NDALET RRYMA PER 1 DIT ATHERE DO TE ISHTE KATASTROF,
**, KU DO TI LEN KOSOVARET TE GJITH ATA AGREGATA QE I KAN BLE,,,,,
** NE KOSOVE JAN MESU PA RRYM,, MOS MU NDAL RRYMA NJE DIT - FRIGOHET POPULLATA MOS KA NDODH DIQKA NE KEK,,,,NDONJE BOMB ATOMIKE,,,,
****KURSE KETU KU JETOJ UNE MOS ME PAS RRYM PER 10 MINUTA,, UNE E KUPTOJ SE KAN BER VETEVRASJE TE GJITH ATA QE PUNOJN NE FURNIZIMIN PER RRYM,, SE LEMA MOS ME PAS UJ SHKURT VDES ...
PERSHENDETJE