PDA

View Full Version : Sa Jeton me Luxusin?


Dali!Keq
23-03-05, 19:10
Hi...
Pershendetje te gjithve qe Lexoni e shenoni Ketu.
Me intereson ta di se sa jeni i/e Pasur.
Sa Jeton,Jeten ne Luxus?
Si ke arrit deri aty?
Nese ke Firm Prezento.
Tung Hallall te Koft. 8)
Kshilla dhe Fillozofi,Ju Lutemi jo.

Giovanni
24-03-05, 14:57
Pershendetje i nderuar!

Pyetja e juaj po me duket pak private dhe nuk ma merr mendja qe askush prej antarve te forumit ka deshire qe te bej kontabilitet me antaret e tjere.

Kaltrushi
24-03-05, 15:08
Per mua Pasurija nuk esht Rendesi e madhe por Lumturija dhe Koha ime jane Pasurij e madhe.............perndryshe i bashkangjitem giovanit kogja me mendim......... :wink:

turisti
24-03-05, 15:21
Une jam TURIST dhe gjerat materiale nuk me lojne pershtypje.I lumtur jam edhe me patikat e shkyera,dhe dathe.me pi,me ngrene dhe mi ndihmue atyre qe ndiej obligim( edhe qe e ngushtoj veten) kam dhe duhet .

Murgesha
24-03-05, 15:25
Unė si Murgeshė qė jam bėjė njė jetė tė thjeshtė dhe jam shumė e kėnaqur.
Kam aq sa mė nevojitet pėr vete dhe pėr tė ndihmuar ata qė mė kanė nevojėn, mė shumė as qė dua tė kem.

Pėr mendimin tim Luksi e prish njeriun.

Kaltrushi
24-03-05, 15:28
te shtoj edhe diqka:


tek une duhet njeher ne jave diqka per luks me shpenzu....jo ne Veshmbathje, jo ne ndonje aktivitet pakez me te shtrejnt.......apo edhe ne diqka tjeter....

Jam kogja ekonomiste dhe dije te bej mire gjirollogarin time...por sa per luks me ato para te mija smund te foli, por me te babit PO... :lol:

Dali!Keq
24-03-05, 16:56
Falemnderit & Pershendetje te Gjithve qe pakit shkretu hahah.
O.K Shpallet e myllur..Lutem Moderator te Nderuar mshoni Fshis kesaj teme.
Asta la vista loxsus

dr1ta
13-04-05, 00:17
Hi...
Pershendetje te gjithve qe Lexoni e shenoni Ketu.
Me intereson ta di se sa jeni i/e Pasur.----Dyshekun me pare e kam :lol:
Sa Jeton,Jeten ne Luxus?-----Nuk kursej shume ---bej qef vetes
Si ke arrit deri aty?-------pune,familja
Nese ke Firm Prezento.-----www.lux.com :lol:
Tung Hallall te Koft. 8)
Kshilla dhe Fillozofi,Ju Lutemi jo.

Dali!Keq
13-04-05, 00:55
Hi...
Pershendetje te gjithve qe Lexoni e shenoni Ketu.
Me intereson ta di se sa jeni i/e Pasur.----Dyshekun me pare e kam :lol:
Sa Jeton,Jeten ne Luxus?-----Nuk kursej shume ---bej qef vetes
Si ke arrit deri aty?-------pune,familja
Nese ke Firm Prezento.-----www.lux.com :lol:
Tung Hallall te Koft. 8)
Kshilla dhe Fillozofi,Ju Lutemi jo.

Mir shum hahah www.hallall-te-koft.Ks

jadore
12-12-05, 01:08
Pytja ?? sa jeton mes Lux-it !!

pergjigja !-- Aq sa e ka humb ,me vleren e te quajturit Lux!!!

turisti
12-12-05, 01:38
Jo,nuk e dua.Paret e -luxit- i perdori ne menyren humanitare. :P

jadore
12-12-05, 23:29
Jo,nuk e dua.Paret e -luxit- i perdori ne menyren humanitare. :P

Flm Turist-i per kete informacion !!!
--nese tendencat e mija mondane e kaloin koston e keti luksi atehere di ku te paraqitem per "ndihma humanitare"!!!

turisti
13-12-05, 00:53
Jo,nuk e dua.Paret e -luxit- i perdori ne menyren humanitare. :P

Flm Turist-i per kete informacion !!!
--nese tendencat e mija mondane e kaloin koston e keti luksi atehere di ku te paraqitem per "ndihma humanitare"!!!

:P Faleminderit e nderuara. :P

jadore
13-12-05, 00:56
Jo,nuk e dua.Paret e -luxit- i perdori ne menyren humanitare. :P

Flm Turist-i per kete informacion !!!
--nese tendencat e mija mondane e kaloin koston e keti luksi atehere di ku te paraqitem per "ndihma humanitare"!!!

:P Faleminderit e nderuara. :P

Per qka ????????
--mua me duhet te ju falenderoi Juve !!
(di se ku te lajmerohem per rast nevoje humanitare !!!)

turisti
13-12-05, 01:04
-Jadorit-

Mire. :P :wink:

jadore
13-12-05, 01:17
[ Flm -per mirkuptim!!!

turisti
13-12-05, 01:33
[ Flm -per mirkuptim!!!

Me nder ēofshi -JADOR- e nderuar..Ju jeni kristalt te kjarete.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

jadore
03-01-06, 15:19
[ Flm -per mirkuptim!!!

Me nder ēofshi -JADOR- e nderuar..Ju jeni kristalt te kjarete.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P
?????????!!!!!!!!!!!!
--tung Turist-i!
--kjo kjartesija kristalore e imja, nuk i kupton nga nje here pergjigjet e te tjerve??!!!

p.s (ju shkrova veq sa te vazhdoi kete teme! --se e shof qe te gjithe ketu jane te preukopuar me keto sakrificen e te kursyerit te te mirave materiale per qeshtje -humanitare!?? --sa qe as nuk e dine bile as emrat e rinje te kosmetikes aromatike!--hahahhah) tung-

loni19
03-01-06, 15:54
Thjeshtesine e dua, per ate dua te kaloj nje jete shkurte me nje fjale mesatare:te thjeshte...
kjo te ben me te kenaqur...

Domira
03-01-06, 17:11
Une kenaqem me ato gjera per te cilat ndjej nevoje, e jo me ato te cilat i kane te tjeret!
Kam nevoje per gjerat qe me bejne te ndjehem mire.
Nga natyra jam modeste :D