PDA

View Full Version : Nicky yt nė MSN?


Toni3
17-10-05, 14:28
Care niku keni ne MSN? dhe pse e mbani ate nik?

anna
17-10-05, 14:32
Momentalisht e kam......AzzUrrO....La vita e bella.....

Azzurro eshte italisht i bie ...kaltersi... kete e kam vene se loqka ime i syte e kalter ,dhe gjithmoneme jep nje far freskie ky nick.....
La vita e bella-kete e kam vene sa me i dhon gajret vetit.....

Komplimentet e mia per temen!!! :wink:

Toni3
17-10-05, 14:40
Niku im

"Most lies about blondes are false."

Flm Anna, per komplimentet :)

Murgesha
17-10-05, 15:20
Ksajde jam. :lol:

Diana007
17-10-05, 15:21
Leyla_M :P

MemphiSx
17-10-05, 15:23
MemphiS

Urata
17-10-05, 15:26
Njih Veten...!

rilinda
17-10-05, 16:56
Pėr tė ditur se ēfarė mendon dikush pėr ty, mėnyra mė e mirė ėshtė qė ta bėni nervoz.

Sy_kaltra
17-10-05, 17:48
BlocK pEr BalA OnLinE Per KraLa.

Gentiana
17-10-05, 18:39
And I Miss You...

LABI
17-10-05, 18:59
And I Miss You...
And I miss you ...like the deserts miss the rain
and I miss you.... :)

Nice_BoY
17-10-05, 21:58
PowerBoY :D

ARVANITI
17-10-05, 22:48
nick-u im:

Heroi i heshtur

Sy_kaltra
18-10-05, 09:26
PowerBoY :D :wink:

rafet llapjani
18-10-05, 11:01
Qobani i rudhit mus meju ra uki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
18-10-05, 14:34
Momentalisht..Unė :wink:

turisti
18-10-05, 15:35
TURISTI :P :wink:

Kercovari
18-10-05, 19:21
Nje pike loti per ty.......

LEDHATIMI
18-10-05, 23:02
I njejti gjithkah, se shpejti zyrtarizim.

Gjumashja
19-10-05, 13:29
heaven and hell...it's our story to tell

Gentiana
19-10-05, 16:00
And I Miss You...
And I miss you ...like the deserts miss the rain
and I miss you.... :)

:wink: :wink:

Per momentin: Kendoma kengen sa t'jame gjalle, se kur t'vdes mos t'qofsha fale!!!

Jelira
19-10-05, 18:59
Nickun e msn e kam Shqiptare.
E kam zgjedhur per deshiren time.

Kupid
20-10-05, 01:02
unblock me please. :wink:

Kupid
20-10-05, 01:04
brrr

a mendova vetem nje kam?

Kupid
20-10-05, 01:11
kosovastar

po po, jam ken ne film. dokumentar japanis. 8) edhe kam fol japanisht si papagall. :P

ok ok nikun i fundit.

Urata
20-10-05, 02:23
heshtja nuk merr pjesė nė pėrleshje fjalėsh...!
e kam ne e-mailin (n'tzezen) ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

~AnnA~
18-05-11, 18:29
S'kam nick ne MSN, kam Emerin dhe Mbiemerin
ah harrova, e kam ndryshuar para do ditesh, kam vene Nofken qe kam ketu :)

rastesishT
18-05-11, 18:42
Ēka ėshtė ky sen. ? Msn i takon tė shekullit tė kaluar :D Ne Skyp vetem emer mbiemer kam.

Luana
18-05-11, 19:41
Silence must be heard...ket e kam ne msn

Daglasi
04-09-11, 00:05
[email protected]