PDA

View Full Version : Mė shumė keni krijuar miqė apo armiq nė forum ?


Faqet : [1] 2

MemphiSx
18-12-05, 22:07
Pėr vete po flas prej qe shkruaj n'DARDANI,jam mundu qė t'jem i mir me te gjith.
Nuk kam pas konflikte serioze me asnjerin ne Forum,dhe do te mundona qe qdo her te jet keshtu.
Ndoshta tek Rubrika e Politikes kam kriju disa armiq,por edhe pse ndoshta me konsiderojn si armik i tyre une kundershtaret e mij nuk i konsideroj si armiq,por si rival qe mundona ti mposhti me te vertetat qe mundona ti plasoj ne forum.
Kam gjet shoqeri te mir,bilem me shumicen me deshir isha taku,dhe kisha bė nje ndeje te mir.

Gentiani
18-12-05, 22:15
nga dyja palėt kam me bollėk, e mos mė lashtė Zoti pa ta asnjėherė :lol: :lol: :lol: :wink:

te politika i kam tė gjithė miq, e sidomos atė zabelin e bacit i cili ėshtė my best Friend :lol: :lol: :wink:

MemphiSx
18-12-05, 22:18
nga dyja palėt kam me bollėk, e mos mė lashtė Zoti pa ta asnjėherė :lol: :lol: :lol: :wink:

te politika i kam tė gjithė miq, e sidomos atė zabelin e bacit i cili ėshtė my best Friend :lol: :lol: :wink:

Hahahahaha Gentian,qasi miq si Zabeli kam mjaft :D :D :D ;)

Gentiani
18-12-05, 22:33
harrova ta ceki se dr1ta e kam simpatizuesen Nr 1, bile shfrytėzoj rastin ta pėrshėndes me kėngė My Number One :lol: :wink:

Kavaleri
18-12-05, 22:40
Armiq valla! :cry:

MemphiSx
18-12-05, 23:06
A po krijoni miqesi apo :D :D :D ;)

Murgesha
18-12-05, 23:13
A bre MemphiSx na paske nxjerrė punė me kėtė temė.

Prit kur tė vij njė ditė me dy vagona me i mbushė me miqėt e armiqėt.
Kam frigė se vagoni pėr armiq mbetet i zbrazėt, por ja vlen me ba pak fiskuluturė. :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
18-12-05, 23:15
A bre MemphiSx na paske nxjerrė punė me kėtė temė.

Prit kur tė vij njė ditė me dy vagona me i mbushė me miqėt e armiqėt.
Kam frigė se vagoni pėr armiq mbetet i zbrazėt, por ja vlen me ba pak fiskuluturė. :lol: :lol: :lol:


Hahahaha Murgesha, uroj qe mos t'kesh kurr armiq,por edhe jeta pa ta nuk shkon ;)
Amo me bo me i pas armiqt e veshtir vaj halli per ne :D ;)

halla e madhe
18-12-05, 23:39
Qka dreqi e ke qele kete teme djalo :?: A pak po te doket qe ki armiq tash po don me na hallakat te tanve aa :?: Hajt pasha hallen rri rahat se po na gjuhet kush me STUPCA :wink: :lol: :lol: :lol:

Domira
18-12-05, 23:47
Mendoj se miqe kam kriju e armiq jo. Ketu qe ditet e para gjeta te tille qe me pranuan pa rezerva dhe te atille (te pakte) te cileve nuk iu be fort qejfi pse erdha. Po krejt kjo esht normale.

Sy_kaltra
18-12-05, 23:53
Kam Krijuar njė shoqeri te pa paraparė dhe kur jam antaresuar nuk e kam menduar nje gje te till dhe jam shum e lumtur per shoqerin qe kam gjetur ne Dardania.de.....

Kurse Armiē edhe po te kem ėshtė mir sepse veq buallenjet nuk kan armiē - edhe pse aspak nuk jua var veshin....sepse armiēet jan persona pa vler pėr mua....

Ju pershendes t'gjitheve :wink: ,,e ne veēanti armiēet nese kam..... sepse ata e bejn punen me te madhen per mua duke e lodhur trurin se si te gjejn udhen me te pershtatshme per t'me urrejtur :wink:

Diana007
19-12-05, 09:40
Kam Krijuar njė shoqeri te pa paraparė dhe kur jam antaresuar nuk e kam menduar nje gje te till dhe jam shum e lumtur per shoqerin qe kam gjetur ne Dardania.de.....

Kurse Armiē edhe po te kem ėshtė mir sepse veq buallenjet nuk kan armiē - edhe pse aspak nuk jua var veshin....sepse armiēet jan persona pa vler pėr mua....

Ju pershendes t'gjitheve :wink: ,,e ne veēanti armiēet nese kam..... sepse ata e bejn punen me te madhen per mua duke e lodhur trurin se si te gjejn udhen me te pershtatshme per t'me urrejtur :wink:


Gjithmon po me bejn me marr shkrumet e Sy_katres por se di gjithmon i kemi mendiem te njeta :D :wink:

Gjumashja
19-12-05, 10:04
me shume miq sesa armiq se si po vjen koha e armiqve une po ja futi gjume :lol:

Barbaroza
19-12-05, 10:46
Teme shume xeher. :lol: :lol:
Kam pas menduar se veq une kam armiq dhe miq,por ja qe paska perplot sikur une qe te mos mendoje kush qe qenkam vetem une me armiq! :lol:
Natyrisht se ne fillim kemi kaluar mire shume me njeri-tjetrin derisa nuk hyri"sherri"mes disa forumisteve qe per interesa te tyre personale,lere qe nuk hezitojne te te njollosin ne publik me shprehjet qe as per se afermi nuk i meriton,por edhe te mos pushojne cdohere siq thote Sykaltera: duke e lodhur trurin se si te gjejn udhen me te pershtatshme per t'me urrejtur...!
E une kisha shtuar edhe per te me degraduar duke tentuar per te fshehur degradimin e tyre...!
Por,fale Zotit qe te tillet i kam verejtur sepse vete jane treguar,edhe ne publik dhe i injoroj.Dhe do t'i injoroj sa te jete jeta e gjate per mua!!
Fjalet e renda s'harrohen, jo lehte por kurre!!

Kontesha
19-12-05, 11:02
Asnjanen! Ndoshta dikuj i duket hala shpejt per mua, por une nuk di te krijoj as miq as armiq kurre. Ketu mund te gjesh mendime prej me te ndryshmeve dhe te kalosh nje kohe intyeresante...
Kush cka lupt edhe e gjett!

geisha
19-12-05, 11:12
aktualisht asnjeren e as tjetren ...

ndoshta nje fillim miqesi meqe kam njohur vetem barbarozen qe kam pas kontakt me te ... :)
kurse tjeret se di shohim me vone ...

Sy_kaltra
19-12-05, 11:17
Kam Krijuar njė shoqeri te pa paraparė dhe kur jam antaresuar nuk e kam menduar nje gje te till dhe jam shum e lumtur per shoqerin qe kam gjetur ne Dardania.de.....

Kurse Armiē edhe po te kem ėshtė mir sepse veq buallenjet nuk kan armiē - edhe pse aspak nuk jua var veshin....sepse armiēet jan persona pa vler pėr mua....

Ju pershendes t'gjitheve :wink: ,,e ne veēanti armiēet nese kam..... sepse ata e bejn punen me te madhen per mua duke e lodhur trurin se si te gjejn udhen me te pershtatshme per t'me urrejtur :wink:


Gjithmon po me bejn me marr shkrumet e Sy_katres por se di gjithmon i kemi mendiem te njeta :D :wink:

hahahahahah tash e tutje ti veē kqyr ,un flas per ty hahahahahha :lol: :lol:

loni19
19-12-05, 11:20
te besh miq don te thote se je sjellur si duhet dhe je sjellur mire me ta, por nese ke armiq sdon te thote se je sjellur keq, ngase disa njerez kane prirje te urrejne gjithcka qe ka te ben me dicka te kundert me mendimin e tyre...
Nuk e di se a kam armiq, por edhe nese kam le te kem, kryesorja te jem ne te drejte, mua me interesojne vetem ata qe i kam miq....
besoj se kam bajagi miq ketu ne forum...me shume se armiq bile..
loni19.

Diana007
19-12-05, 11:22
hahahahahah tash e tutje ti veē kqyr ,un flas per ty hahahahahha :lol: :lol:

Ahahhahahahhahahahahahahahh Ok pra :D , te peraqfojjjjjjjjjjjjj shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum :cry:

Sy_kaltra
19-12-05, 11:23
hahahahahah tash e tutje ti veē kqyr ,un flas per ty hahahahahha :lol: :lol:

Ahahhahahahhahahahahahahahh Ok pra :D , te peraqfojjjjjjjjjjjjj shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum :cry:

ahhahahahahhah opet po :cry: ti a :evil:

t'mbyti me bo me :cry: q

Diana007
19-12-05, 11:25
Jo motrushe po qaj qe nuk po muj me te perqafu :wink:

vushtrria
19-12-05, 11:35
Ne jeten time kahe kame shukuar me urtesin time kam krijuar miqe te mire,por nganjeher edhe une hasi me do njehrez qe jan me ramatiz ne koke :(

laliloli
19-12-05, 11:36
Memphis pershendetje per temen.

Me te gjithe jam munduar qe te jem i afert ,por se sa ia kam arritur kete e dine te tjeret.
Jam i kenaqur qe permes Fd kam njohur dhe kam kumunikuar me shume anetare ,qe per mua eshte nje kenaqesi e veqant, e disa mund ti quaj edhe miq, pasi komunokoj me shume se ne FD.Sa i perket armiqeve ,deri me tani nuk kam hasur ne te tille dhe qellimi im ketu nuk eshte i tille .Per mua nuk eshte armik nese dikush ka mendim te kundert qofte ai edhe me ekstremi ne raport me mendimin tim.

Me rrespekt Lali

Sy_kaltra
19-12-05, 11:36
Jo motrushe po qaj qe nuk po muj me te perqafu :wink:
hahahahahah :twisted: un mendo mos krisi opet diqka,kja qajka mem perqafu ahhahaha Po ec moj cafffffffffffffff qy :lol: :lol: :arrow: :wink:

Diana007
19-12-05, 11:39
Jo motrushe po qaj qe nuk po muj me te perqafu :wink:
hahahahahah :twisted: un mendo mos krisi opet diqka,kja qajka mem perqafu ahhahaha Po ec moj cafffffffffffffff qy :lol: :lol: :arrow: :wink:

AHhahahahh Jo jo njeher shum mir asht ishalla me hcen dita keshtu , mpuq :D

Sy_kaltra
19-12-05, 11:42
Eh, me vjen mir :wink: :wink:

Mos te dalim nga Tema se duhet me kap Fshisen moderatort :lol: :lol:

spirl_girls
19-12-05, 11:44
Mos na lasht zoti edhe pa armiq qy se mandej si kemi punet mire. :lol:

loni19
19-12-05, 11:45
hey me te vertete mos dilni nga tema...
sjellni te une dokumentet dhe po ua jap fjalen se kam me ju bashku juve dyja he he he

Diana007
19-12-05, 11:49
Aahahhahahaah Syne ok :wink:

hey me te vertete mos dilni nga tema...
sjellni te une dokumentet dhe po ua jap fjalen se kam me ju bashku juve dyja he he he


:roll:

spirl_girls
19-12-05, 11:51
hey me te vertete mos dilni nga tema...
sjellni te une dokumentet dhe po ua jap fjalen se kam me ju bashku juve dyja he he he

A po i don dokumentat e vulosne a qysh :?:

loni19
19-12-05, 12:30
hey me te vertete mos dilni nga tema...
sjellni te une dokumentet dhe po ua jap fjalen se kam me ju bashku juve dyja he he he

A po i don dokumentat e vulosne a qysh :?:


Spirs_girls aja mundesojme Sy_Kaltres dhe Dianes mu pa be se gjuna, shume ama bash shume shuuuume pe dojne njera tjetren si shoqe ...

Diana007
19-12-05, 12:35
Spirs_girls aja mundesojme Sy_Kaltres dhe Dianes mu pa be se gjuna, shume ama bash shume shuuuume pe dojne njera tjetren si shoqe ...


Wow Loni flm :D ku me thon qe kam armik ketu shife sa mir mendon :wink:

loni19
19-12-05, 12:43
Spirs_girls aja mundesojme Sy_Kaltres dhe Dianes mu pa be se gjuna, shume ama bash shume shuuuume pe dojne njera tjetren si shoqe ...


Wow Loni flm :D ku me thon qe kam armik ketu shife sa mir mendon :wink:


qysh moj armik, kush guxon me te pas ty inati, aj qe te ka inati eshte budall...ti je e sjellshme...
ape din qe thote nje fjale: ate cka e ke inati ta sjell Zoti ha ha ha...

Diana007
19-12-05, 12:49
qysh moj armik, kush guxon me te pas ty inati, aj qe te ka inati eshte budall...ti je e sjellshme...
ape din qe thote nje fjale: ate cka e ke inati ta sjell Zoti ha ha ha...

Ahhahaahahha Loni ka ka :P :wink:
Qy qy :roll: ai bash ate qe nuk ja kam inatin nuk paskem me pas pra un :?

loni19
19-12-05, 13:00
qysh moj armik, kush guxon me te pas ty inati, aj qe te ka inati eshte budall...ti je e sjellshme...
ape din qe thote nje fjale: ate cka e ke inati ta sjell Zoti ha ha ha...

Ahhahaahahha Loni ka ka :P :wink:
Qy qy :roll: ai bash ate qe nuk ja kam inatin nuk paskem me pas pra un :?Po ani nese ti se ke inat, atehere hajt po them edhe un si Leci se te kam inati e nashta.... :D :D :D :D :D kumedit ha ha ha

spirl_girls
19-12-05, 13:01
Spirs_girls aja mundesojme Sy_Kaltres dhe Dianes mu pa be se gjuna, shume ama bash shume shuuuume pe dojne njera tjetren si shoqe ...

Nuk e kukptoj perse tju a mundesojme kur ato jane shoqe edhe qe besa shume te mira...kalo mire tiii.

Diana007
19-12-05, 13:04
Po ani nese ti se ke inat, atehere hajt po them edhe un si Leci se te kam inati e nashta.... :D :D :D :D :D kumedit ha ha ha

Ahahahahhhaha ok maj inat ndaj meje pra nashi hmmmm ahahahhhaha

PS: Mos te dalin nga tema tash :wink:

loni19
19-12-05, 13:20
Po ani nese ti se ke inat, atehere hajt po them edhe un si Leci se te kam inati e nashta.... :D :D :D :D :D kumedit ha ha ha

Ahahahahhhaha ok maj inat ndaj meje pra nashi hmmmm ahahahhhaha

PS: Mos te dalin nga tema tash :wink:


Mir e ke nuk duhet te dalim nga tema, cfar ishte tema moj, nal ta kshiri se harrova, ej moderatore te nderuar na falni po keshtu e kemi ndonjehere...e pra dije Diana se prej sot te kam inati ha ha ha...A KENI ME SHUME QRMIQ APO MIQ NE FD?

Domira
19-12-05, 15:01
Miq definitivisht :D

Naki
19-12-05, 21:00
Raportet e krijuar nė boten Virtuale dhe diskutimet mė kanė ofruar njė atmosferė miqėsore ky ėshtė edhe qellimi kryesor i imi.
Mos pajtimet,kritikat kanė qenė aq tė vogla sa nuk kanė luajtur peshė nė ftohjen e miqėsis.

Vertetė kamė mbi 90% miqė dhe i ruajė me shumė sinqeritetė.

Pėrshėndetje pėr Autorin e temės.

Naki

GURI SYLAJ
19-12-05, 22:22
Ketu kam ardhe dhe rrije per te krijuar miq dhe per t'u knaq ne nje atmosfere miqesore .

Me armiq nuk ulem ne nje sofer.

dr1ta
23-12-05, 01:03
Bej gjum edhe pse .......

Reana
23-12-05, 01:14
hemmmmm....

kam krijuar miq ne zemrat e me te mireve, dhe kam krijuar armiq ne zemrat e me te keqinjeve....

me te miren e te dy boterave :P 8) :!:

pokeri
23-12-05, 01:17
Unė... vetėm njė MIKE.

Ama, vlenė sa krejt forumistėt e tjerė.
Pa hidhėrim...

Lonora
23-12-05, 04:06
Shpresoje qe do te krijoje vetem miq e jo armiq.

Kaltrushi
23-12-05, 09:07
hmmm !??!

armik esht fjale e gabimt!?!? ndoshta mund te thuhet konkurenc apo jo simpati ndaj forumistave tjere por jo Armiq sbesoj se kemi apo kam ketu ne FD...

ehhh miqsi kam krijuar nga FD...

pershendetje

Dilingjia
23-12-05, 09:29
miq po,e armiq nuk kam kerkuar deri me tani :lol:

Barbaroza
23-12-05, 11:36
Disa te detyrojne ti zesh armiq pa dashjen tende...!

Arb
23-12-05, 11:37
Disa te detyrojne ti zesh armiq pa dashjen tende...!

Mbaje veten edhe ti...

Barbaroza
23-12-05, 11:41
Disa te detyrojne ti zesh armiq pa dashjen tende...!

Mbaje veten edhe ti...

Ate qe e kam shpalle armik,nuk e shpalli mik per se dyti!

Domira
23-12-05, 11:42
Armiq asht fjal e rand, ma mir me than me te gjith nuk kam muhabetin njisoj.

Arb
23-12-05, 11:43
Disa te detyrojne ti zesh armiq pa dashjen tende...!

Mbaje veten edhe ti...

Ate qe e kam shpalle armik,nuk e shpalli mik per se dyti!

ri-shqyrtoje listen... baje nje freskim te vogel...

Barbaroza
23-12-05, 11:43
S'ka shanse Arb! :wink:

Domira
23-12-05, 11:46
S'ka shanse Arb! :wink:

E dashur Barbaroza, duke rifreskuar listen siq thot Arb, i jep shans dhe rifreskon veten e dashur.

Arb
23-12-05, 11:48
S'ka shanse Arb! :wink:

Fjalia po tregon kembengulje, ndersa syni po anon ka freskimi...

Sy_kaltra
23-12-05, 11:51
Ardhja ime ne mesin e juve Nuk ka qen qe te krijoj armiq por miq.....

Pėr ti mposhtur armiqėt, te duhen miqėt..

Barbaroza
23-12-05, 11:51
S'ka shanse Arb! :wink:

Fjalia po tregon kembengulje, ndersa syni po anon ka freskimi...


Hahhaahahaaa Arb!O syri im ka dashur ta thote te kunderten!

Domira e nderuar,te falenderoj per kurajon,por...! :x :wink:

Arb
23-12-05, 11:53
S'ka shanse Arb! :wink:

Fjalia po tregon kembengulje, ndersa syni po anon ka freskimi...


Hahhaahahaaa Arb!O syri im ka dashur ta thote te kunderten!


Syri ka shku ku te ka shku zemra...

Barbaroza
02-01-06, 15:33
Llogaria po me del se miq kam shume,shume!Armiqte i kam te pakte,por shume te ligj!

Espresso
02-01-06, 15:57
Jame i ri ketu, amo nuk e urrej as nuk e konsideroj askend si armik. Kur te jesh i sinqert me te tjeret mbetesh mik/e, ndersa kur ta humbasesh sinqeritetin fiton ndjenjen brenda vetvetes se ke edhe armiq te lig.
Espresso

norda
02-01-06, 16:02
Me cka jan te armatosur armiqte ne ket forum?

jadore
02-01-06, 16:19
Me cka jan te armatosur armiqte ne ket forum?

--Shume mire e thate norda!

as une nuk e kuptoi pse mendohet qe ka armiqesi ketu??????

jane vetem mendime te shprehura dhe cdo kush ka te drejt te thote ate apo!!!!!

norda
02-01-06, 16:38
Jo vetem pyeta, qe te shikoj me cfare mjete te mbrohem, nese ne te ardhmen hasi ne armiq ketu.

Murgesha
02-01-06, 16:46
Jo vetem pyeta, qe te shikoj me cfare mjete te mbrohem, nese ne te ardhmen hasi ne armiq ketu.

Norda nuk ke nevojė tė marrėsh mjete mbrojtėse tė kalibrave mė tė rėnda.
Tė mjaftojnė germat e bukura dhe jo nxitėse pėr tė pasur miq kėtu. :lol:

norda
02-01-06, 17:03
Jo vetem pyeta, qe te shikoj me cfare mjete te mbrohem, nese ne te ardhmen hasi ne armiq ketu.

Norda nuk ke nevojė tė marrėsh mjete mbrojtėse tė kalibrave mė tė rėnda.
Tė mjaftojnė germat e bukura dhe jo nxitėse pėr tė pasur miq kėtu. :lol:

Murgesha te falenderoj per keto fjale kurajuese.

Ne nje tem dikund kam shkruar se me ka ber pershtypje niku juaj.
Shpresoj te mos e keqkuptojsh.

aferdita
02-01-06, 18:19
prej te dy paleve ngapak

laliloli
02-01-06, 18:27
Vetem miq

Barbaroza
02-01-06, 18:41
Jo vetem pyeta, qe te shikoj me cfare mjete te mbrohem, nese ne te ardhmen hasi ne armiq ketu.

Norda nuk ke nevojė tė marrėsh mjete mbrojtėse tė kalibrave mė tė rėnda.
Tė mjaftojnė germat e bukura dhe jo nxitėse pėr tė pasur miq kėtu. :lol:

Nen germat e bukura,fshihet sinqeriteti falso. :lol:
Valla une i kam germat e shemtuara,por me plot sinqeritet!

Guri i madh
02-01-06, 18:48
une te gjith i konsideroj si miq edhe pse te nen forumi politika
nganji her kemi mos marrveshje por prap te une jan si miq

FrEsKiA
02-01-06, 18:50
Armiq asht fjal e rand, ma mir me than me te gjith nuk kam muhabetin njisoj.
Te lumte Domira sa bukur ke thene :wink:

laliloli
02-01-06, 19:06
une te gjith i konsideroj si miq edhe pse te nen forumi politika
nganji her kemi mos marrveshje por prap te une jan si miq

Pajtohem Guri ,nuk duhet qe politika te na sherbej per armiqesi,aiii per qka i kemi 20 parti ne Kosove.Secili ka te drejte te zgjedh ate.

Domira
02-01-06, 19:28
Armiq nuk kam kriju po me duket se i kam ba miq edhe disa prej atyre qe pa aresye nuk me kan durua ndoshta :)

Murgesha
02-01-06, 22:16
Nen germat e bukura,fshihet sinqeriteti falso. :lol:
Valla une i kam germat e shemtuara,por me plot sinqeritet!

Kryesorja germat me qenė tė sinqerta, se kėto zakonisht nuk skuqen. :wink:

Artisti
02-01-06, 22:55
Armiq asht fjal e rand, ma mir me than me te gjith nuk kam muhabetin njisoj.

Domira edhe prej meje ke kompliment te madh per kete thenie.


.

Sy_kaltra
03-01-06, 15:28
Pa dyshim .... Miē ...

Lona
13-01-06, 13:51
Miqe po, armiqe jo.

Murgesha
13-01-06, 13:54
Miq i kam edhe ata qė nė personin tim shofin armikun mė tė madh tė tyrin. :wink:

turisti
13-01-06, 13:57
Miq i kam edhe ata qė nė personin tim shofin armikun mė tė madh tė tyrin. :wink:

Kush eshte i menqur,nga kjo fjali mundet me doktorue.

Respekt te madh e nderuar.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Agroni22
13-01-06, 15:38
te gjithe ju qe jeni ketu dijeni se e keni nje mik te mire ketu

turisti
13-01-06, 15:44
te gjithe ju qe jeni ketu dijeni se e keni nje mik te mire ketu

Normal shoki i nderuar. Personalisht po mburem me ty. :P

Barbaroza
14-01-06, 20:14
Miq kam me qindra,e armiqte i numeroj ne gishta! :lol: :lol:

illyria
17-01-06, 20:49
Mė sė shumti armiq kam nė diskutimin "Feja e shqiptarit" sepse unė dėshiroj qė populli shqiptar tė ecė drejt civilizimit evroperėndimor.
Armiqtė e mi janė propaguesit e islamizimit tė shqiptarėve,propaguesit e mbylljes nė havale tė femrės shqiptare,propaguesit e xhihadit ndėr shqiptarė,propaguesit e largimit tė shqiptarėve prej vlerave civilizuese europiane dhe afrimit tė shqiptarėve me arab,anadollak,taliban dhe iranian.
E di qė edhe unė jam armik i tyre, bile bile i pėrbetuar!

Trina_1
27-03-09, 19:50
Miq ! :wink:

Isinqerti25
27-03-09, 20:13
Mendoj se Miq..

emine
27-03-09, 22:14
,disa vetem s'munden me bajte te Verteten,ateher s'jam une problemi tyre,e kan trashegu armiqsin nga aty ku jane ardhe...... nuke ngaxmoi,as kerkujte si jape te drejte te me pengoje qka dhe si une shenoi....gjarpnit nuke duhet shkel bishtin(se dihet)

Isinqerti25
27-03-09, 22:17
Une Mendoj se Miq........

emine
27-03-09, 22:19
Une Mendoj se Miq........


prit edhe naj dite:wink:

Isinqerti25
27-03-09, 22:35
Miq dhe kam Bindjen se do kam ende me shum miq ashtu mendoj nga me e mira...........

romansa
27-03-09, 22:36
miq,mendoj nga ana ime

Isinqerti25
27-03-09, 22:39
Gjdo her mendoj miq te sinqert siq jam edhe vet respekt per te gjith........

Shqiptare_ne_Turqi
27-03-09, 22:49
prit edhe naj dite:wink:O bre pe ngucem gogja ket té sinqertin :smile: Por dostat té flasin per té miren, i sinqerti ...

Tybe i sinqerti dhe uné pomendoj qashtu si ti ,miqe ...:smile:

romansa
27-03-09, 22:52
kurr nuk mundohem per armiqese,jam paqe dashese

krijuesiii
27-03-09, 22:54
...miq be inshAllah se per Armiq e kemi serbine, ka edhe do qe jane si serbia e dine me fol shqipe po le te shkojne ne rr.s. edhe ata...


tungiii

Isinqerti25
27-03-09, 22:55
Ppo si miq mos ke dert Shqiptare se une i kuptoj shum bukur gjerat e njerzve dhe aspak nuk me vjen merzi prej askujt se shpresoj se askush nuk do ma ben te keqen me qellim respekt

Dallandyshja_718
28-03-09, 06:39
Miq dhe vetem miq! Zakonisht e kaloj kohen atje ku nuk ka zenka dhe as trimeri, pra ne zonen e argetimit. Rregullisht e percjelli edhe "zonen e luftes":smile: (fene dhe politiken), flm Zotit, hala nuk kam "shkele n'minė":biggrin: Nje fjale popullore thot: "Me zane miq e me m'jell fiq asht kollaj, por duhet me i paj":smile:

GURI SYLAJ
28-03-09, 07:16
Po, une mendoj , ketu nuk ka vend per armiqesi sepse nuk eshte nje Forum multuetnik ketu te gjithe jemi vllezer e motra!
Ai qe ketu kerkon e gjen armiq -armiqesin e ka me veteveten dhe e ka veshtire te dal nga kjo gjendje ( te mos them e mjerueshme).

Isinqerti25
28-03-09, 09:28
Miqesi sepse per Armiqsi nuk me shkon as mendja.......

Fshatari
28-03-09, 19:25
Disa miqe; asnje armik.

Jana
28-03-09, 21:52
Miq more.....armiq jam e sigurt qe jo...

Isinqerti25
28-03-09, 22:29
MiQ...........

Zhaneta
28-03-09, 23:05
Shpresoje qe do te krijoje vetem miq e jo armiq..............hmhmhm

Isinqerti25
28-03-09, 23:07
Mendoj dhe Shpresoj se Miq sepse armiqet asgje nuk me duhen ...........

turisti
28-03-09, 23:09
Kum krijue :biggrin: budallaqet :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Lona
29-03-09, 14:39
Me shume miq armiqe nuk kam.

>>{SpOnGeBoB}<<
29-03-09, 14:42
sha zoten une e kam sosen vetum me ba mikesha qisajde. A qata miqt le mara le te shkojne le te luftojne me qata armiqt tjere, pse qka kane me ba tjeter pune qitu. :tongue:

Zhaneta
29-03-09, 18:38
MIQ...........:wink:

Antika
02-04-09, 13:46
Ishte dashur miq,por sa pashė unė me disa tituj/pyetje nė tema tė ndryshme ,si duket vetėm largim dhe ofendim ndėrgjinor ,statusor dhe moshe.
Nuk e kam unė tė kjartė apo disa qėllimin e qasjes nė forume.


PS:Debatet dhe mospajtimet nė temat partiake apo fetare,nuk i cilėsoj ndasi,por nxitje pėr debate.

Mirė mbetėshi.

Peja-Boy
02-04-09, 21:32
Armiq spo shoh kerka hiq ...Jon Humb diqka krejt ???

Qika^Me^Kule
02-04-09, 21:37
Spo di tybe se spo guxoj mi fol askujt se me gjuhen vajzat me fjal jo pse ashtu jo pse keshtu, qe as miq e as armiq,,,,,

Ps. tash me bie ne mend fjala e EMINES cka me ka than fillim kur jam hy,,,, ruju prej granimit,,,,, MALL i mrapsh bre,,,,,,,,,:biggrin:

romansa
02-04-09, 21:39
aemiqt po rrin msheftas,e miqet po e qesin kryt kanjeher

jadore
02-04-09, 21:40
kthehem ma vone ne kete teme

Peja-Boy
02-04-09, 21:43
kthehem ma vone ne kete teme

Sa te largohen Armiqt apo ??

jadore
02-04-09, 21:47
Sa te largohen Armiqt apo ??

ncuk ncuk , sa lehte e i shpejte
jo bre , kesh tu dashte me thone ...kthehem , kur armiq ti boj miq ,
a jam jadore a jo...!!!
hahahahaha

Peja-Boy
02-04-09, 21:48
ncuk ncuk , sa lehte e i shpejte
jo bre , kesh tu dashte me thone ...kthehem , kur armiq ti boj miq ,
a jam jadore a jo...!!!
hahahahaha


Ateher kur te Bohesh edhe ti Armike e Miqve apo ??se si e dyshim,t ke kjo pergjigje ???

emine
02-04-09, 21:49
Spo di tybe se spo guxoj mi fol askujt se me gjuhen vajzat me fjal jo pse ashtu jo pse keshtu, qe as miq e as armiq,,,,,

Ps. tash me bie ne mend fjala e EMINES cka me ka than fillim kur jam hy,,,, ruju prej granimit,,,,, MALL i mrapsh bre,,,,,,,,,:biggrin:


apo a? Kure te kam pa me kule te hishme ,edhe humore, e kam dite se ktu sune i perballojne kta lloje njerzish,kan qejf me pru njerz te deshperun si veten,lshoma naj zo nese duhet mi ule per se rrafshi,se kam dofar informacionesh per cdo kende ksajde:biggrin:

ps,edhe meshkujt s'jane mat mire,si mos te jau japesh msn,ja nisin edhe kta me te sulmu:biggrin:


E sa me perket mu a kam armiq ne Fd ?NESE kam LE TE SHKOJNE E PINE UJE,e flladiten dikure:biggrin:

Zhaneta
02-04-09, 22:32
Shpresoje qe do te krijoje vetem miq e jo armiq..............hmhmhm

shfletuesi_
03-04-09, 00:09
Valla unė miq miq miq miq... mu krejt um dojn djem e qika... asnja sma ka inati ndoshta qė jam i pavarur.....dmth krejt i kam miq e jaranesha...

LuLjaa
03-04-09, 00:36
Jaaa me pas armiq, moti kisha ik prej ketu po ncuk, miq normal :)

emine
03-04-09, 09:05
Valla unė miq miq miq miq... mu krejt um dojn djem e qika... asnja sma ka inati ndoshta qė jam i pavarur.....dmth krejt i kam miq e jaranesha...

banja rrafsh vetit:tongue:

shfletuesi_
03-04-09, 09:16
banja rrafsh vetit:tongue:

Po shiko tash rrafsh spo ja baj ama , 1 emine nga dashnija me urren hahahahaha

emine
03-04-09, 09:20
Po shiko tash rrafsh spo ja baj ama , 1 emine nga dashnija me urren hahahahaha


valla me te deshte eminia,ta thote pa fije pertese,,,po une e kam te kthyne satelitin ka tjeter kush,plus nuke kam urry askend kurre,se s'mundem e juve skam arsye as t'ju kem inate as urrejtje,e as dashuri....

shfletuesi_
03-04-09, 10:50
valla me te deshte eminia,ta thote pa fije pertese,,,po une e kam te kthyne satelitin ka tjeter kush,plus nuke kam urry askend kurre,se s'mundem e juve skam arsye as t'ju kem inate as urrejtje,e as dashuri....

Ani de se qeshtu nga urrejtja te kthehet ne dashuri hahahahaha asi simpati... qaj sateliti jot ish me Motorr me ba me prek ni dygme dikund kthehet fill tjeter ka.... hahahaha:biggrin:

emine
03-04-09, 10:53
Ani de se qeshtu nga urrejtja te kthehet ne dashuri hahahahaha asi simpati... qaj sateliti jot ish me Motorr me ba me prek ni dygme dikund kthehet fill tjeter ka.... hahahaha:biggrin:


e kamkthy sa here vete,po prep ska kushe qe e len tjera ka,,,,ju ka programu motorri veq ka eminia:biggrin:

Peja-Boy
03-04-09, 10:59
kthehem ma vone ne kete teme

Edhe Postimet e Tua po i Shlyn a hahahahahaha

emine
03-04-09, 11:06
Edhe Postimet e Tua po i Shlyn a hahahahahaha
hahhahahhahhhahahaa

shfletuesi_
03-04-09, 11:12
e kamkthy sa here vete,po prep ska kushe qe e len tjera ka,,,,ju ka programu motorri veq ka eminia:biggrin:

Urgjent Motorrin po dashka me ardh me ta ndreq... :P :biggrin:

Peja-Boy
03-04-09, 11:12
hahhahahhahhhahahaa

Hyna Mbrem me kish Postu diqka edhe nuk pata Koh ti Pergjigjem ...Hyna tash e Paska Shly ate Postim hahahahahaha ...

emine
03-04-09, 22:19
Hyna Mbrem me kish Postu diqka edhe nuk pata Koh ti Pergjigjem ...Hyna tash e Paska Shly ate Postim hahahahahaha ...


hahahhahha ani nuke shkojne me fshi ku shkrujna budallakina,me na pshtu edhe neve (se s'po mujme mi fshi) po qaty ka ti bjen fshisa po ti mshojne hhahhah,,,jam binde qe syzat ju kan ba me ja rrite numrin e te pamunit:biggrin:


o miq kam ma shume,nese kam armiq le te rrin ku jan,se


s'pome kap halli tyne....

Zhaneta
04-04-09, 10:58
Shpresoje se kam hyr ne FD te bej Miq se jo Armiq........:biggrin: :wink:

thellenza
07-04-09, 21:46
Mendoj se miq, e shpresoj qe jo armiq, nuk ka arsyje per armiqesi!!!

Uragani_99
08-04-09, 00:46
As njeren ,as tjetren,i falenderoj dhe i pershendes te gjithe, pa dallim,.........me nderime...... Uragani_99

Kaqanikasja
06-11-09, 00:43
Me shum Miq edhe ate Miq te mire, e sa per armiq as ketu e as askund ishalla jo

premium
07-11-09, 15:22
... ketu dy armiq e kam e ata janė ' Arb dhe Psikologu ..
keta te dyte me zhyt nė mjalt ... prap dalin si zehėr ithėt .

... me te tjerėt nuk kam probleme.

turisti
07-11-09, 19:21
hahahhahha ani nuke shkojne me fshi ku shkrujna budallakina,me na pshtu edhe neve (se s'po mujme mi fshi) po qaty ka ti bjen fshisa po ti mshojne hhahhah,,,jam binde qe syzat ju kan ba me ja rrite numrin e te pamunit:biggrin:


o miq kam ma shume,nese kam armiq le te rrin ku jan,se


s'pome kap halli tyne....

http://hbsvetc.web-log.nl/photos/uncategorized/2008/05/16/brillen_affe.jpg

Amina
08-11-09, 22:38
Sigurisht miq, nuk e di qe kam armiq

jEtA_1
08-11-09, 23:33
Sigurisht miq, nuk e di qe kam armiq
Pajtohem me ju Amina

Murgesha
09-11-09, 14:22
Une per vete kam kriju vetem miq, e nese dikush me konsideron si armike tybe ne kam cka i baj, le tme konsideroj ashtu gjithmon!:wink: :biggrin:

Peja-Boy
09-11-09, 18:05
Pse jemi Kundershtar ne Ca tema nuk mendoj te jemi armiq mes vete ...Edhe ne familje ndodhin perqamje po prap kaluese jan !! Armiq skam as ne jeten Reale po as ketu jo !!

Ata qe nuk ma dojn te miren skam kontakt me ta e as qe i njoh kush em ka inat,kshtu qe nuk mund te quaj askend armik timin !!

shfletuesi_
09-11-09, 18:07
Kush eshte armik i imi le te del ketu te tregon , se me dijen teme askend armik ba se kam veq mikatesha kam zane shume - :D :P

murrizi
09-11-09, 18:10
Unė nuk jam i intersum me kriju vetėm MIQĖ kėtu nė forum.

emine
09-11-09, 18:55
Kush eshte armik i imi le te del ketu te tregon , se me dijen teme askend armik ba se kam veq mikatesha kam zane shume - :D :P
qe mu sme ke armike as mikesh:biggrin:

shfletuesi_
09-11-09, 20:10
qe mu sme ke armike as mikesh:biggrin:

Jo vallai njeren duhet... sasht si daja Tafe si Daja Mustafe, po zgjidhe ose dajen tafe ose dajen mustafe - hahahaha-

emine
09-11-09, 21:31
Jo vallai njeren duhet... sasht si daja Tafe si Daja Mustafe, po zgjidhe ose dajen tafe ose dajen mustafe - hahahaha-

nje daje kam deshte qaje mka dek,si du dajte hiq,as mustafen as tafen :tongue:

Murgesha
09-11-09, 22:09
Unė nuk jam i intersum me kriju vetėm MIQĖ kėtu nė forum.

Mos te mbetet merak se edhe armiq ke kriju boll :biggrin:

~AnnA~
09-11-09, 22:12
Mendoj qe kam krijuar me shume miq...po shyqyr them disa here qe jan dhe armiqt, se ndryshe s'do u dinim vleren miqeve...

murrizi
09-11-09, 22:14
Mos te mbetet merak se edhe armiq ke kriju boll :biggrin:
E dijė, bile e dijė edhe sa lehtė ėshtė tė krijosh armiqė nė net, derisa miqėt duhet ti lypesh me tym e me naje.
Mirė, pasi ėshtė ashtu, atėher tė vie tė pyetėsh, po si qėndron puna nė jetėn reale ?

hiq mos u lodh, pėrgjegjia ėshtė NJĖJTĖ !

Kam pak MIQĖ,
Por, po e bėrėn vetėm gjysmen pėr mua, sa unė do ta bėja pėr ata , mua mė mjafton !

shfletuesi_
09-11-09, 22:15
Mendoj qe kam krijuar me shume miq...po shyqyr them disa here qe jan dhe armiqt, se ndryshe s'do u dinim vleren miqeve...


Shume e vertete

murrizi
09-11-09, 22:46
Mos te mbetet merak se edhe armiq ke kriju boll :biggrin:
qe veq sonte i shtova edhe 4 (reputacione). mashalla m'koft bi.

roadrunner
09-11-09, 22:47
Miq kem sa te duesh, per armiq, ka edhe asi ebo spo jau nal udhen kush, demokraci ma

Domira
09-11-09, 23:06
Nuk kam krijuar armiq ne FD, perkundrazi kam krijuar miq. Neqoftese dikush nuk me le rahat sigurisht qe detyrohem te kerkoj qetesine time...

Elina
09-11-09, 23:22
Simas mundesive po mundohem te krijoj edhe kesi edhe asi :biggrin: (pak hajgare).
Te pakt jan ata qe mund ti quaj miq,,,bile me eshte ngushtu rrethi kogja si shume,,,,e sa per armiq as qe e qaje koken a kam apo nuk kam,,,jam kjo qe jam,nuk nderroj per hire te askuj!

vjeshta
10-11-09, 00:14
E pasur nga miqtė e varfer nga armiqtė .

lovely
10-11-09, 01:34
E pasur nga miqtė e varfer nga armiqtė .

Vjeshten e kom armik t perbetum :biggrin:

vjeshta
10-11-09, 01:39
Vjeshten e kom armik t perbetum :biggrin:

Edhe ate betim e kam be ne foto te Rugoves .:biggrin:

vjeshta
10-11-09, 02:19
Edhe ate betim e kam be ne foto te Rugoves .:biggrin:

A aq budalle qenkeni qe po mendoni qe kam foto te Rugoves dhe te politikanve tane te sotit ? :cool:

Albonita
10-11-09, 07:45
Cak te them per deri sote..kam fitua vet miq veret jan per ti Rrespektuar te gjithe..

....Por edhe i falnderoj shume se me kan ofrua mqsin e tyre.te Sinqerte.

e nuk e di se kam cua veten deri aty ta kom doni armik..po edhe nese asht dokush ketu armik i imi une veq i buzqeshem:biggrin: para ftyres ..se mendoj edhe jam aq e bindur se nuk ka arsyje te jet Armik apo Armike e imja:smile:

shfletuesi_
10-11-09, 09:06
Simas mundesive po mundohem te krijoj edhe kesi edhe asi :biggrin: (pak hajgare).
Te pakt jan ata qe mund ti quaj miq,,,bile me eshte ngushtu rrethi kogja si shume,,,,e sa per armiq as qe e qaje koken a kam apo nuk kam,,,jam kjo qe jam,nuk nderroj per hire te askuj!

Ti armikun me te madh e ke Mendjemadhesin hahahahahah :biggrin:

murrizi
10-11-09, 09:08
Simas mundesive po mundohem te krijoj edhe kesi edhe asi :biggrin: (pak hajgare).
Te pakt jan ata qe mund ti quaj miq,,,bile me eshte ngushtu rrethi kogja si shume,,,,e sa per armiq as qe e qaje koken a kam apo nuk kam,,,jam kjo qe jam,nuk nderroj per hire te askuj!


Qe gjyksin a pe do ?

Mua mke edhe per asi, edhe per ksi.

Idila
10-11-09, 09:11
Kam harruar t`i vė nė peshore! :D

murrizi
10-11-09, 09:19
Kam harruar t`i vė nė peshore! :D
Ty mo qi tkom llokum krejt.....

Idila
10-11-09, 09:28
Ty mo qi tkom llokum krejt.....
Ti, mos je i dehur xhan? :D

Mik ore mik, eh u shtofshin...:smile:

Idila
13-11-09, 23:50
Armik mund ta quajmė vetėm hasmin, gjakpirėsin. Nėse dikush tė fyen, shanė ose nuk pėrputhet nė mendimin tėnd, nuk do tė thotė se ėshtė armiku yt.
Duhet tė turpėrohemi nga vetvetja tė quajmė vllaun apo motrėn me njė emėr tė tillė. Jemi njė komb, na vlon gjaku i shqipes nė vena, ndaj ju lutem, kujdes o vėllezėr dhe motra!

Personalisht, i konsideroj tė gjithė njėjtė nė kėtė forum, pasi qė deri mė sot akoma nuk e kam patur ndonjė nga anėtarėt nė msn pėr ta njohur mė mirė. (virtualiteti le tė mbetet virtualitet) Ndaj, tė gjithėve u konsideroj si motra dhe vėllezėr, kam nder dhe respekt pėr tė gjithė, pa pėrjashtim.

Ju pėrqafon Idila :)

AlbaSoft
13-11-09, 23:52
Mir mir s`jam ardh per armiq mundet te kem mospajtime nemendime por jo armiqesi larg saj.

Guri i madh
14-11-09, 00:02
ju qe nuk me urreni daklaroni edhe ata qe hamenden do me than qe nuk po e gjejn rrugen ,ju qe me urreni nuk keni nevoj me u deklarue se JU NJOH SI PAREN KUQE

KREJTVE JU KAM NE TEFTER

Idila
14-11-09, 00:06
ju qe nuk me urreni daklaroni edhe ata qe hamenden do me than qe nuk po e gjejn rrugen ,ju qe me urreni nuk keni nevoj me u deklarue se JU NJOH SI PAREN KUQE

KREJTVE JU KAM NE TEFTER

Cfarė tė deklaroj? A nuk mjaftoi ajo qė thashė mė lartė?
Larg urrejtja mes vėllezėrish!

Guri i madh
14-11-09, 00:15
Cfarė tė deklaroj? A nuk mjaftoi ajo qė thashė mė lartė?
Larg urrejtja mes vėllezėrish!
kjo esht ne shums nuk i plotson standardet e kerkura per liberelizimkshtu krejt po me doket se shum jan ata qe me urrejn

Idila
14-11-09, 00:19
kjo esht ne shums nuk i plotson standardet e kerkura per liberelizimkshtu krejt po me doket se shum jan ata qe me urrejn
"Mė duket" dhe "bindja" - janė shumė larg njėra tjetrės, ndaj mos u shqetėso, por lisho radion edhe kėndo! :smile:

Oqeani
14-11-09, 00:23
Nuk di !
Kur jemi vetem, vrapojme pas te tjeve. Kur jemi shume, "egersohemi" !

Guri i madh
14-11-09, 00:24
"Mė duket" dhe "bindja" - janė shumė larg njėra tjetrės, ndaj mos u shqetėso, por lisho radion edhe kėndo! :smile:
po une pa mzik hiq nuk mundem po e lshoj nji keng nga dava gjergjGurbetliu- Dava Gjergji ,Gezuar 2009 (http://www.youtube.com/watch?v=6w__aHjp-WA&feature=related)

Shkodranja
14-11-09, 00:26
NUK KAM KRIJUAR SHOQERI SE ASKUSH NUK ME SHKRUAN. JU NJIHENI ME KOHE E KENI SHOQERIN TUAJ .ME DUKET VETJA E TEPERT...........NDERSA PER ARMIQ NUK KAM KRIJUAR POR E DI QE NJERI ME URREN POR SKA GJA I UROJ QDO TE MIRE .........

Guri i madh
14-11-09, 00:40
NUK KAM KRIJUAR SHOQERI SE ASKUSH NUK ME SHKRUAN. JU NJIHENI ME KOHE E KENI SHOQERIN TUAJ .ME DUKET VETJA E TEPERT...........NDERSA PER ARMIQ NUK KAM KRIJUAR POR E DI QE NJERI ME URREN POR SKA GJA I UROJ QDO TE MIRE .........


jo une bash me ata qe njihna kurr nuk komunikoj


po trego ti sa % me urren e pastaj une tregoj me miligram sa te urrej

Murgesha
14-11-09, 01:11
NUK KAM KRIJUAR SHOQERI SE ASKUSH NUK ME SHKRUAN. JU NJIHENI ME KOHE E KENI SHOQERIN TUAJ .ME DUKET VETJA E TEPERT...........NDERSA PER ARMIQ NUK KAM KRIJUAR POR E DI QE NJERI ME URREN POR SKA GJA I UROJ QDO TE MIRE .........

E nderuara Shkodrane, sofra Dardane eshte e hapur per shoke e shoqe, do te na bahesh edhe ti shoqe e dashur, por cdo fillim eshte pak i veshtire. E vetmja menyre te afrohesh me ne eshte te shkruash, lexojm shkrimet tuaja dhe te afrohemi.

Murgesha
14-11-09, 01:12
jo une bash me ata qe njihna kurr nuk komunikoj


po trego ti sa % me urren e pastaj une tregoj me miligram sa te urrej

Valla une nuk te urrej as me miligram, por edhe e di qe ka shum qe te urrejne.
Une per vete te gjithe i konsideroj miq, edhe ata qe me urrejn miq i kam bile me te shtrejtit se e di qe me se shumti ata mendojne per mua! :biggrin:

Guri i madh
14-11-09, 01:19
Valla une nuk te urrej as me miligram, por edhe e di qe ka shum qe te urrejne.
Une per vete te gjithe i konsideroj miq, edhe ata qe me urrejn miq i kam bile me te shtrejtit se e di qe me se shumti ata mendojne per mua! :biggrin:po kam deshir pak edhe hajgare me bae


ne mas shumti njifar loj urrejtje po e krijojna ose tek politika ose tek religjioni

po nese i percjellim zhvillimet e 10 viteve te fundit kta politikanat edhe kta qe i udh,heqin religjionet jan shum ma miq ne mes veti se ne qe hidhrohemi pa kurfar interesi


une te gjith i pershendes edhe meritojn respekt

Guri i madh
14-11-09, 01:19
Valla une nuk te urrej as me miligram, por edhe e di qe ka shum qe te urrejne.
Une per vete te gjithe i konsideroj miq, edhe ata qe me urrejn miq i kam bile me te shtrejtit se e di qe me se shumti ata mendojne per mua! :biggrin:


po kam deshir pak edhe hajgare me bae


ne mas shumti njifar loj urrejtje po e krijojna ose tek politika ose tek religjioni

po nese i percjellim zhvillimet e 10 viteve te fundit kta politikanat edhe kta qe i udh,heqin religjionet jan shum ma miq ne mes veti se ne qe hidhrohemi pa kurfar interesi


une te gjith i pershendes edhe meritojn respekt

shfletuesi_
14-11-09, 11:41
Per armiq me vetdije nuk krijoj, e sa i perket miqeve edhe keta i kam te kufizuar :) Ne mal te madh ka gjithqka shoqeri te gjere s'ka.

emine
14-11-09, 11:46
jan 3 mikeshat e mia qe kam taku ketu,,,,kjo ka qen gje rasti,se gjithmone jam distancu prej njerzve ne fd,kam pas bindje se ketu gjithmone krijohen armiqsi pa arsye,me duket vetem prej monotonie qe kan ne jeten e tyne mirren me njerzit tjer,edhe nese kam armiq smerzitem shume ,

mbetshi te pershendetune

AlbaSoft
14-11-09, 11:52
NUK KAM KRIJUAR SHOQERI SE ASKUSH NUK ME SHKRUAN. JU NJIHENI ME KOHE E KENI SHOQERIN TUAJ .ME DUKET VETJA E TEPERT...........NDERSA PER ARMIQ NUK KAM KRIJUAR POR E DI QE NJERI ME URREN POR SKA GJA I UROJ QDO TE MIRE .........

Ne nje forum si dardania me nje hostori 10 vjeqare me mijera antar te ndihesh e tepert mua s`me duket normale dhe un jam antar i ri po qe nga dita e par jam kap ne shoqeri, nuk duhet me ndi veten si te huaj ne nje forum dardan ku flitet shqip.

Qika^Me^Kule
14-11-09, 12:40
NUK KAM KRIJUAR SHOQERI SE ASKUSH NUK ME SHKRUAN. JU NJIHENI ME KOHE E KENI SHOQERIN TUAJ .ME DUKET VETJA E TEPERT...........NDERSA PER ARMIQ NUK KAM KRIJUAR POR E DI QE NJERI ME URREN POR SKA GJA I UROJ QDO TE MIRE .........

oooo motrushe te mos e thuash ket fjale.... edhe pse ndoshta nuk postojn me ty pa dyshim qe te don dhe te respektojn ket kurr temos e harosh.... Te percafoj fort..... synqe...... nje fundjave te mbar per ty....


Me sa e di me shum miq...Mundohet te jem sa me lar urrejtjeve... e aq me pak te krijoj armiq.

jEtA_1
14-11-09, 13:23
NUK KAM KRIJUAR SHOQERI SE ASKUSH NUK ME SHKRUAN. JU NJIHENI ME KOHE E KENI SHOQERIN TUAJ .ME DUKET VETJA E TEPERT...........NDERSA PER ARMIQ NUK KAM KRIJUAR POR E DI QE NJERI ME URREN POR SKA GJA I UROJ QDO TE MIRE .........
E nderuar ne kete forum nuk ka njerz te teper dhe ju jeni e mirseardhur ne mesin tone
Patjeter Miq kame krijuar perndryshe nuk kisha me ardhe ksajde po te kisha pasur armiq por miqt jane ata qe po me bejn te jem besnike e forumit dardan

jadore
14-11-09, 15:54
Sa vrej ju te gjithe pergjigjeni per te dy rastet , e leme keshtu ..
mbajeni raporte miqesije me te gjithe ju qe keni krijuar miq dhe cmoni ata ..
e armiqte mi leni mua ...


p.s.
ishte metafore qe po te perkthehej do dilte keshtu .. nuk kemi armiq , kemi vetem miq qe ne momente te pavetedishme nuk kuptohemi mes veti ,
..pash nje Zot ku ka armiq sot ..?..jetojme kohen me te lulezuar te vetedijesimit dhe perdorim ende termin armik ..! ( pak absurde per mua..)

Oltiana1
29-11-09, 11:58
Nuk kam armiqė se ėshtė fillimi dhe besoj qė nuk do kem fare , ehhh pėr miqė besoj qė gjej kam vetėm njė mik dhe ia vlenė shumė :)

>>{SpOnGeBoB}<<
30-11-09, 18:39
Kush mara qishtu armiq? sha zoten qita as armiq mara nuk jane te denje mu kane krejt do qasishna ne forme begle sikur qikjo murgoja me m ne forme te kaklecit :biggrin: ja qe pur shembull qka shkrun:

Ēka kemi mėsuar nga ky... (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1816769#post1816769)29-11-09 02:04qe nje te kuqe veq qe je idiot i klasit te pare...Murgesha


O ti murgoje pa lixo qiknena se sha zoten ty era te vjen qenef edhe pse i thu vehtit qef, se si me pune e qishtu edhe me feeerrrrrrk aga nuk ta ka rrasen kurren e kurres kollaren keeeeeeeeerkkkkkkkk :wink:

Murgesha
01-12-09, 22:07
Kush mara qishtu armiq? sha zoten qita as armiq mara nuk jane te denje mu kane krejt do qasishna ne forme begle sikur qikjo murgoja me m ne forme te kaklecit :biggrin: ja qe pur shembull qka shkrun:

Ēka kemi mėsuar nga ky... (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1816769#post1816769)29-11-09 02:04qe nje te kuqe veq qe je idiot i klasit te pare...Murgesha


O ti murgoje pa lixo qiknena se sha zoten ty era te vjen qenef edhe pse i thu vehtit qef, se si me pune e qishtu edhe me feeerrrrrrk aga nuk ta ka rrasen kurren e kurres kollaren keeeeeeeeerkkkkkkkk :wink:

Qė moti qenka dashtė me ta ba qeshtu kuq para syve, qė sė paku njėher tė mė dalesh si burrat ball pėr ballė se boll je ka leh anėve o King Gentiusi, alias Gentian intelegjenti i transformuar nė njė shpuzė tė pavler tė quajtur Spong!

Sa t`mė vijė rradha prap tė kuqe ki me e pas edhe tė nėnshkruar "qe nje te kuqe veq qe je idiot i klasit te pare...Murgesha"

shfletuesi_
01-12-09, 22:52
Vetem dashamires...

Engjelli I Vogel
04-12-09, 23:40
As miq as armiq ahahahaha

Zhaneta
04-12-09, 23:44
95% Miqe......:smile:
5% Armiq....:biggrin:

Kaqanikasja
04-12-09, 23:45
un 80% Miq e
20% Armiq smund ti quaj po kundershtar sidomos ne politik hahhah

DEA
04-12-09, 23:50
Miq kam e Armiq me dije teme jo eeeeeee

Zhaneta
04-12-09, 23:56
:confused:


Veq kush ja ka inatin e Nderuara ...:smile: :smile:

Kaqanikasja
05-12-09, 00:02
Veq kush ja ka inatin e Nderuara ...:smile: :smile:

Ata qe na kan inati zemrushe e marrin me mend ata vet se qka dua te ju them...

Antika
05-12-09, 00:03
Nuk ka miq, ka veē momente miqsie.

Zhaneta
05-12-09, 00:05
Ata qe na kan inati zemrushe e marrin me mend ata vet se qka dua te ju them...

E Nderuara cdo kush e tregon sjelljet e vet ketu..Po tek e fundit c'do kush e ka per vet..

Domira
05-12-09, 00:37
Nje nder miq ma tmir dhe te vjeter virtual ne DF e konsideroj Arb.

4peace
05-12-09, 11:52
***

Qind pėr qind...

...kam mė shumė "armiq" se sa "miq".

Mirėpo, mjafton njė mik i vetėm dhe kėshtu do t'i mbulonte tė gjithė "armiqtė".


P.S.
Kėto qė i futa nė thonjėza kanė mė shumė kuptim tė pajtueshmėrisė/mospajtueshmėrisė sė qėndrimeve tona se sa miqėsisė/armiqėsisė...
...sepse, ktheje kah ta kthesh, prapseprap tė tanėt jemi.

As kam qenė nė bela e as jam tash...
....si nė virtualitet, ashtu edhe nė jetėn reale.


***

pirro
05-12-09, 14:29
Nuk ka miq, ka veē momente miqsie.

Valla me bre antika boll mire e ke..!

Idila
05-12-09, 14:30
Valla me bre antika boll mire e ke..!
Pas ēdo postimi tė Antikės duhet njė vulė.

pirro
05-12-09, 14:38
Pas ēdo postimi tė Antikės duhet njė vulė.

E vertet se i perket Antikes ....

Mirepo edhe postimet tua e dojne nga nje vule :smile:

Kaqanikasja
05-12-09, 14:42
E Nderuara cdo kush e tregon sjelljet e vet ketu..Po tek e fundit c'do kush e ka per vet..

Ka shum njerez e evertet eshte qe e tregojn karakterin e ketyre sikur ARB qe shum her eshte duke me ofendu me keso fjal po e ka per vete se mua asgje sun me bon po mike ketu me qdo ush po kqyrshin njerzia te perlyn edhe tjerte kur jan vete ashtu...

emine
05-12-09, 15:13
pi kqyri votat,e po menoi 31 miq me kishin mjaftu ketu;) kshtuqe per pakicen(ashkalike) nuke shqetsohem;)

jadore
05-12-09, 15:17
95% Miqe......:smile:
5% Armiq....:biggrin:

ne cilen kategori radhitem une ..?

jadore
05-12-09, 15:22
pi kqyri votat,e po menoi 31 miq me kishin mjaftu ketu;) kshtuqe per pakicen(ashkalike) nuke shqetsohem;)

Une kam votuar per panta-rhein emine , sepse mendoj qe mjafte kontribon ne vlere per kete forum ,
pra kete vote te vetme nuk kisha si te jepja ty apo tjereve .. ty te dua te miren , te konsideroj mike , tash sipas postimit tend , a do te thote kjo qe ke dhe miq ashkalish ..?

emine
05-12-09, 15:33
Une kam votuar per panta-rhein emine , sepse mendoj qe mjafte kontribon ne vlere per kete forum ,
pra kete vote te vetme nuk kisha si te jepja ty apo tjereve .. ty te dua te miren , te konsideroj mike , tash sipas postimit tend , a do te thote kjo qe ke dhe miq ashkalish ..?
a jadore nuke e di si e kape postimin tim,apo a me intereson kush votone per panten,apo kujna i pelqen panta me ofendimet e tija (idijote) thjeshte kurre skam pa kend ketu armik,ndersa kush em shef si armike pak me intereson,,,
eh qeshtu nje dite te kendshme;)

jadore
05-12-09, 15:35
pi kqyri votat,e po menoi 31 miq me kishin mjaftu ketu;) kshtuqe per pakicen(ashkalike) nuke shqetsohem;)

analizo thellesishte moter.

emine
05-12-09, 15:38
analizo thellesishte moter.
nuke kam kohe jo t'ju jap shqarime,si doni merrni,,,,

vjeshta
05-12-09, 15:44
nuke kam kohe jo t'ju jap shqarime,si doni merrni,,,,

Duhesh me dhane nese don me rujte edhe miqesin teme ...:biggrin:

jadore
05-12-09, 15:50
nuke kam kohe jo t'ju jap shqarime,si doni merrni,,,,

nuk me duhen ..?
ne te vertet duhet te jem une ajo qe me duhet te ju perkujtoj ..
..te ndjehesh mike nuk guxon te ofendosh , nuk guxon te distancosh , nuk guxon te ndasosh .. nuk guxon , nuk guxon nuk guxon ...duhet te ofrosh miqesi te mirefillte per kedo .dhe kete njeriu e bene ne jete per vehte e jo per miqte .

emine
05-12-09, 15:51
Duhesh me dhane nese don me rujte edhe miqesin teme ...:biggrin:

qe prit , dy faqe shqarime ti shkruj:biggrin:

emine
05-12-09, 15:52
nuk me duhen ..?
ne te vertet duhet te jem une ajo qe me duhet te ju perkujtoj ..
..te ndjehesh mike nuk guxon te ofendosh , nuk guxon te distancosh , nuk guxon te ndasosh .. nuk guxon , nuk guxon nuk guxon ...duhet te ofrosh miqesi te mirefillte per kedo .dhe kete njeriu e bene ne jete per vehte e jo per miqte .
mire qe e kuptove:cool:

Urata
05-12-09, 15:56
Nje cikilushe, nje SYN , nje MOTER, nje MIKE, nje mbese...! mjaftojne keto...!

emine
05-12-09, 15:58
Nje cikilushe, nje SYN , nje MOTER, nje MIKE, nje mbese...! mjaftojne keto...!

dade sha zoten na myti shiu...

panta_rhei
05-12-09, 15:59
Nė tė vėrtetė veq budalla nuk ka armiq.
Ose,
nė njė botė ku mbizotėron injoranca e poshtėrsia, tė mos kesh shumė armiq do tė thotė tė pajtohesh e tė miqėsohesh me poshtėrsinė.

Urata
05-12-09, 16:02
valla mire e ki,ma mire 1-3 shoqe mi pa te mira sha 100 e sen nto mos me pas,kshtuqe si gjithmone me kujtove se tkome dadush,e duhna me te qaf;)


t'qaf dada ty...!

Urata
05-12-09, 16:03
dade sha zoten na myti shiu...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
pse moj? edhe n'rafte shi pune e madhe , ombrella sa te duesh...!

jadore
05-12-09, 16:06
Nje cikilushe, nje SYN , nje MOTER, nje MIKE, nje mbese...! mjaftojne keto...!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa....!

ps: t'gjithe i respektoj...!

psps: Gazin e Dianen gati harrova se i kam pellumba!

psps: pirron e shfletuesin i respektoj edhe pse "kundershtare politik"

ah moj mike , hahaha .. ti i ke te gjitha fajet ... hhahahaha
mikut duhet te ja numerosh gabimet ..
je e padrejte , pergedhel si shume hahhahahaha .. shiko ku ka vajtur karakteri virtul i miqeve sot .... sa qe teepitetojne kombesi .
p.s.
hahhahahahahaa , mike ,ika te takohem me miq ..si gjithmone je e pazevendsuar por egoiste hahhahaa,perderisa dhe miket nuk i bie ne nivel tendin .. hahahhaha

Urata
05-12-09, 16:08
ah moj mike , hahaha .. ti i ke te gjitha fajet ... hhahahaha
mikut duhet te ja numerosh gabimet ..
je e padrejte , pergedhel si shume hahhahahaha .. shiko ku ka vajtur karakteri virtul i miqeve sot .... sa qe teepitetojne kombesi .
p.s.
hahhahahahahaa , mike ,ika te takohem me miq ..si gjithmone je e pazevendsuar por egoiste hahhahaa,perderisa dhe miket nuk i bie ne nivel tendin .. hahahhaha


nuk kam FORCEN tende une...! gjynah qe skem veq edhe 2-3 veta si TY...!

pirro
05-12-09, 16:16
Hej cka osht ka bahet qitu bree???

A me ka kush mik mu a jo aaa?!!

Une per veti eminen e konsideroj shume larte, tash me ja nis me i njeh me rend me duhet me i bo 28 veta hahahahaahahahahahah

Zhaneta
05-12-09, 16:19
Hej cka osht ka bahet qitu bree???

A me ka kush mik mu a jo aaa?!!

Une per veti eminen e konsideroj shume larte, tash me ja nis me i njeh me rend me duhet me i bo 28 veta hahahahaahahahahahah

A cetasht po e vreni a..? Cka po bahet...:biggrin:

Ty po me duket askush nuk ju kam Mik bre ahahahah ..(shaka)

pirro
05-12-09, 16:21
A cetasht po e vreni a..? Cka po bahet...:biggrin:

Ty po me duket askush nuk ju kam Mik bre ahahahah ..(shaka)

Qe psh ty te konsideroj sa dy votues se bashku, nese votuesit jane te LDK-se atehere automatikish behesh sa tre hehehehee

Zhaneta
05-12-09, 16:24
Qe psh ty te konsideroj sa dy votues se bashku, nese votuesit jane te LDK-se atehere automatikish behesh sa tre hehehehee

Ahahah flm a veq per votuse aaa..?.Se per Mike jo a...:biggrin:

Ops nuk me interson aq Politika ama ndoshta per me ju dhan vota mundohem per ty i Nderuari Pirro....Se e meritoni

premium
05-12-09, 16:38
... Pėr mua nuk luan kėtu njė rol tė madhe ( ke miq apo armiq) ....
jam nė gjendje tė klasifikoj forumistėt ( me armikun nuk vlen tė ndron as dy fjalė)
njėashtu kėtu mundesh tė pėrfiton mikun reale i cili takon nė jetėn e perditshme.

-kam lexu mendimet e disa forumistėve , me vėrtet vlen si shoq familjare.

Urata
05-12-09, 16:56
ah moj mike , hahaha .. ti i ke te gjitha fajet ... hhahahaha
mikut duhet te ja numerosh gabimet ..
je e padrejte , pergedhel si shume hahhahahaha .. shiko ku ka vajtur karakteri virtul i miqeve sot .... sa qe teepitetojne kombesi .
p.s.
]hahhahahahahaa , mike ,ika te takohem me miq[/B] ..si gjithmone je e pazevendsuar por egoiste hahhahaa,perderisa dhe miket nuk i bie ne nivel tendin .. hahahhaha


po u takove me MOTREN, MBESEN ,dhe bukuroshen Eline banju te fala dhe perqafoj edhe per mue...!

Sa shume do doja qe t'isha edhe une me ju!:mad:

Urata
05-12-09, 16:59
Hej cka osht ka bahet qitu bree???

A me ka kush mik mu a jo aaa?!!

Une per veti eminen e konsideroj shume larte, tash me ja nis me i njeh me rend me duhet me i bo 28 veta hahahahaahahahahahah

po more qysh jo....!:wink:

Domira
05-12-09, 17:15
Ma shum kam kriju miq.....i dua njerzit, sidomos ata qe flasin me guxim per interesin e kombit e jo ata qe manipulojne vec per t'ja arritur interesit te vet.
Ndjehem mire qe kam krijuar miq qe flasin drejt dhe qe ne shpirtin e tyre ska dallavere as egoizem por dashuri njerzore te cilen e shprehin pa hezitim.

Lapsi
05-12-09, 17:44
kam shume miq, edhe ate me se shumti nga Shqiperia

pirro
05-12-09, 17:54
Krejt e kam nje bindje ( ndoshta jam ede gabim ) se diqysh po me doket situata e tensionume ne qet rubrike!

Si para lufte diqysh qatehere kur u negociojke per me i ra serbise, qashtu diqysh ahahahah

premium
05-12-09, 17:56
A' kemi kėtu shumė nga Shqipėria??..
... une nga Shqiperia kam fitu miq nė debatime tjera ,,, me lan tė befasume me aspetin kulturor-fetar.

Urata
05-12-09, 18:06
Ma shum kam kriju miq.....i dua njerzit, sidomos ata qe flasin me guxim per interesin e kombit e jo ata qe manipulojne vec per t'ja arritur interesit te vet.
Ndjehem mire qe kam krijuar miq qe flasin drejt dhe qe ne shpirtin e tyre ska dallavere as egoizem por dashuri njerzore te cilen e shprehin pa hezitim.


po e mire je moj aman...!

Urata
05-12-09, 18:07
Krejt e kam nje bindje ( ndoshta jam ede gabim ) se diqysh po me doket situata e tensionume ne qet rubrike!

Si para lufte diqysh qatehere kur u negociojke per me i ra serbise, qashtu diqysh ahahahah

ca ka te reja anej kah ju "SHIK-u"....?!:wink:

"jam duke u frigue" se ti m'din identity e tash mos po m'fute n'liste per likuidim ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....!

pirro
05-12-09, 18:10
ca ka te reja anej kah ju "SHIK-u"....?!:wink:

"jam duke u frigue" se ti m'din identity e tash mos po m'fute n'liste per likuidim ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....!


Une per vete kom kriju shume miq ketu. ps une edhe pse ne "shik" te kom ty mike hahhhaahhhaaaaaaa

Urata
05-12-09, 18:15
Une per vete kom kriju shume miq ketu. ps une edhe pse ne "shik" te kom ty mike hahhhaahhhaaaaaaa


gjynah qe je me ata qe si due une...!jena miq, jena....!

Guri i madh
05-12-09, 18:19
une ket pirron e kam dasht shum si koleg bashkbisedus ,e kohve te fundit me esht ber si vllau i madh

emine
05-12-09, 18:22
Une per vete kom kriju shume miq ketu. ps une edhe pse ne "shik" te kom ty mike hahhhaahhhaaaaaaa

qyrse hyme qatje te votat u prish miqsia:tongue: sish kan me ta dhan voten ty po vetes:rolleyes: :tongue:

pirro
05-12-09, 18:25
qyrse hyme qatje te votat u prish miqsia:tongue: sish kan me ta dhan voten ty po vetes:rolleyes: :tongue:

Hahahahaha jo more cfarte, e paske prish miqesine ne menyre te njeanshme. Une per veti se kom prish miqesine me ty.

Guri hahahhahaa hajt guri se bahet mire, dallimet politike sbon me na largu

Qika^Me^Kule
05-12-09, 18:29
Nuk ka miq, ka veē momente miqsie.

Shum fjale me vende......

emine
05-12-09, 18:31
Hahahahaha jo more cfarte, e paske prish miqesine ne menyre te njeanshme. Une per veti se kom prish miqesine me ty.

Guri hahahhahaa hajt guri se bahet mire, dallimet politike sbon me na largu
ti mos u anko,krejt grate kan votu per ty:biggrin: nime qka po thu a ti bashkojme votat bashke tja falim shfletuesit se uen ika :biggrin:

pirro
05-12-09, 18:35
ti mos u anko,krejt grate kan votu per ty:biggrin: nime qka po thu a ti bashkojme votat bashke tja falim shfletuesit se uen ika :biggrin:

I bashkojna ne daq, ama kallxom njehere pse jemi prish ( dmth pse na prishen votat se une spe disha ).

Guri i madh
05-12-09, 18:37
Hahahahaha jo more cfarte, e paske prish miqesine ne menyre te njeanshme. Une per veti se kom prish miqesine me ty.

Guri hahahhahaa hajt guri se bahet mire, dallimet politike sbon me na largune prap jena miq po une per juve e kisha shtie doren ne uj te vlum e kisha bae be para islihatit se pirro nuk esht shikas

pirro
05-12-09, 18:40
ne prap jena miq po une per juve e kisha shtie doren ne uj te vlum e kisha bae be para islihatit se pirro nuk esht shikas


Heeeeeej oo miku im, ma more se kujtojne tjeret se une vertet jam shikas.

Ti rej meje mundesh veq te mira me prit. Kurgjo te keqe!

Urata
05-12-09, 18:40
ne prap jena miq po une per juve e kisha shtie doren ne uj te vlum e kisha bae be para islihatit se pirro nuk esht shikas

kush SHIK-ass...? kuku pirro a....? ja, Gur n'liste paskna me kane ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....


ps: phy,phyyyyyyy Zoti mos e bafte, pirro nuk eshte i tille....!

Guri i madh
05-12-09, 18:42
Heeeeeej oo miku im, ma more se kujtojne tjeret se une vertet jam shikas.

Ti rej meje mundesh veq te mira me prit. Kurgjo te keqe!une po bej shaka pirro
askush mos ti marr kto shkrime si shkrime serioze

pirro
05-12-09, 18:45
une po bej shaka pirro
askush mos ti marr kto shkrime si shkrime serioze


hahhahaa po ma merr mendja

Urata, psh me pas kane une me ju politikisht une tani e kisha marr edhe votene gurit, mirepo tash qe sjom vota e tij shkon te panta hahahahaahahahahahaha

Domira
05-12-09, 19:01
po e mire je moj aman...!

flm e dashur Urata, vallai sdi qysh me than po tybe nrysh sdie...edhe per hater kerkujna nuk nrroj menje:smile:

Domira
05-12-09, 19:04
Krejt e kam nje bindje ( ndoshta jam ede gabim ) se diqysh po me doket situata e tensionume ne qet rubrike!

Si para lufte diqysh qatehere kur u negociojke per me i ra serbise, qashtu diqysh ahahahah

hahahahahahah e ti veq po bon seri oh oh oh a? ...hahahahahahahah

Lapsi
05-12-09, 19:24
mbaje nje balance... sa here qe me paraqitet ndonje armik, e konsideroj si pozitive

pirro
05-12-09, 19:25
hahahahahahah e ti veq po bon seri oh oh oh a? ...hahahahahahahah


Hahhahaha mendjen se kom me e marr stupcin edhe me u rreh per virtualitet, gati qysh ke thon ti po boj une haahahaah.

Ti a me llogarite si mike, neutrale apo armike. Megjithse kete te fundit se besoj, perseri mesi i arte, eshte zgjidhja me e mire hehehhe

Domira
05-12-09, 19:40
Hahhahaha mendjen se kom me e marr stupcin edhe me u rreh per virtualitet, gati qysh ke thon ti po boj une haahahaah.

Ti a me llogarite si mike, neutrale apo armike. Megjithse kete te fundit se besoj, perseri mesi i arte, eshte zgjidhja me e mire hehehhe

Jo pse armik Pirro, por mund te jemi kundershtar ne qendrime politke, por kjo nuk don te thot me u armiqsu.
Mund te rri ne distance eventualisht me njerez te paftyre dhe dallaverexhi por armiqsin jo se preferoj meqenese po rrim rreth ksaj sofre te quajtur Forumi Dardania.

YanYan
06-12-09, 06:16
Miq - Jo!
Armiq - Jo qe jo!
Thjeshte kam perputhje mendimesh me disa...me sjellin buzeqeshje...me bejne
te mendoj me gjate/thelle per ndonje teme...me mbushin boshlleqet e njohurise
time. Me ofrojne dicka ne nje menyre a tjeter dhe kjo eshte arsyeja qe me ben te
frekuentoj kete forum:)

murrizi
06-12-09, 10:17
Miq - Jo!
Armiq - Jo qe jo!
Thjeshte kam perputhje mendimesh me disa...me sjellin buzeqeshje...me bejne
te mendoj me gjate/thelle per ndonje teme...me mbushin boshlleqet e njohurise
time. Me ofrojne dicka ne nje menyre a tjeter dhe kjo eshte arsyeja qe me ben te
frekuentoj kete forum:)
haj tyben m'bėri pėrshtypje kjo ēka ke shkrue sa mbeta syhapur nė avatarin tėndė...
Tash, nga ajo qė unė pash, (nė avatar de) unė jam miku ytė mė i madhi kėtu, a bon ?

Arb
06-12-09, 10:46
Armiqe, zagaret fetare, edhe cetniket kuqaloshe...