PDA

View Full Version : Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Bot ?


Faqet : [1] 2

SpAnJoLLI
22-09-04, 12:55
PRISHTINA & NEW-YORK :p

DannyAus
22-09-04, 13:01
PRISHTINA & NEW-YORK :p

NEW YORK??? :shock:
QFAR BUKURIE KA NEW YORK-u ??
QKA KA TE BUKUR NEW YORK-u??
PRISHTINA - KOSOVE HEHE
PARISI - FRANCE
SYDNEY-AUSTRALIA
RIO DE JANEIRO - BRAZIL

agron
23-09-04, 16:09
pershebdetje te gjithve , per ata se jan kunder xhamiave do ju them se Qyteti me i mire eshte aty ku ska kisha qe ta lodhin bythen a !!!! me falni qe pergjigjem keshtu po i pergjigjem te gjithe atyre qe jan kunder xhamijave !!!se sikur te ishin te menqur sdo ta merrnin ket tem fare qe lidhet me (fen ) apo me (religjionin )). ok kalofshi mire ???agroni CH.

DannyAus
23-09-04, 19:43
pershebdetje te gjithve , per ata se jan kunder xhamiave do ju them se Qyteti me i mire eshte aty ku ska kisha qe ta lodhin bythen a !!!! me falni qe pergjigjem keshtu po i pergjigjem te gjithe atyre qe jan kunder xhamijave !!!se sikur te ishin te menqur sdo ta merrnin ket tem fare qe lidhet me (fen ) apo me (religjionin )). ok kalofshi mire ???agroni CH.

PERSHENDETJE AGRON,, per qka e ke fjalen se si duket nuk qenke ne rrjedha,, kush ke duke bisedu per fen ktu,, qfar kisha e xhamia,, kur nuk e rrespekton shtepin e zotit pa marr parasysh kish a xhami se respekton veten,,, vet jam musliman por nuk e shaj ven tjeter,, gjithkush ka mendimin e vet dhe beson ne ke te don

DannyAus
23-09-04, 19:43
PYETJA ISHTE CILI ESHTE QYTETI ME I BUKUR NE BOT (DO TE THOT CILI TE PELQEN TY)

Gentiana
23-09-04, 19:58
pershebdetje te gjithve , per ata se jan kunder xhamiave do ju them se Qyteti me i mire eshte aty ku ska kisha qe ta lodhin bythen a !!!! me falni qe pergjigjem keshtu po i pergjigjem te gjithe atyre qe jan kunder xhamijave !!!se sikur te ishin te menqur sdo ta merrnin ket tem fare qe lidhet me (fen ) apo me (religjionin )). ok kalofshi mire ???agroni CH.

Nc nc nc :? :?

livoreka bicio
23-09-04, 20:50
pershebdetje te gjithve , per ata se jan kunder xhamiave do ju them se Qyteti me i mire eshte aty ku ska kisha qe ta lodhin bythen a !!!! me falni qe pergjigjem keshtu po i pergjigjem te gjithe atyre qe jan kunder xhamijave !!!se sikur te ishin te menqur sdo ta merrnin ket tem fare qe lidhet me (fen ) apo me (religjionin )). ok kalofshi mire ???agroni CH.

Nc nc nc :? :? pershendes te gjith. nese dikujt nuk i pelqen tema dhe nuk ka pergjigje nuk esht i obligum te pergjigjet ne mčnyra te ndryshme pershendes me rrespekt te gjith :!: :!: :!: :!:

Gentiana
23-09-04, 21:01
:roll: :roll: :roll: :arrow: :?:

Djali Mihanes
23-09-04, 21:20
Qyteti me i bukur eshte
8) 8) 8) 8) :arrow: :arrow: :arrow: chicago :arrow: :arrow:

Barbaroza
24-09-04, 13:38
Qyteti me i bukur(per mua te pakten)eshte vendlindja ime!

neki76
24-09-04, 15:56
Kuptohet FERIZAJI

hana
24-09-04, 16:54
New-York
Roma
Venecia
RIo de Janero
Prisi
Los Angelos
California
Madridi
Tokio

DannyAus
24-09-04, 19:26
New-York
Roma
Venecia
RIo de Janero
Prisi
Los Angelos
California
Madridi
Tokio
PERSHENDETJE HANA
PE VAZHDOJ UNE SE ME SA DUKET HANA KA HARRU ME PERMEND EDHE DISA QYTETE lol
MOGADISHU - SOMALIA
KABUL - AFGHANISTAN
TEHERAN - IRAN

HMMMMMMMM ME NIS MI PERMEND KREJT QYTETET ME SHKON DITA,,, E VAZHDON HANA ME TUTJE SE U LODHA......

DannyAus
24-09-04, 19:28
Kuptohet FERIZAJI

NEKI76 TE PERSHENDES

PYETJA ISHTE SE CILI ESHTE QYTETI ME I BUKUR NE BOT E JO FSHATI ME I BUKUR NE BOT....

livoreka bicio
24-09-04, 20:44
qytetet ma te bukura ne bot mendoj qe jan...
VENEZIA
ROMA & VATICANI
NEW-YORK
PARIS
CAJRO
LOS ANGELOS...
:wink: :wink: :wink: :arrow: PERSHENDETJE :wink:

mr_beni
25-09-04, 11:41
Qyteti me i bukur ne bot eshte München dhe Tokyo

dr1ta
26-09-04, 12:26
Paris
Roma
Bologna
Vlora
Dubrovnik
RIO
Amsterdam
Praha etj etj......

MemphiSx
26-09-04, 22:28
Ku ka qytet me te buker se

http://www.gjakova-komuna.org/images/kryetari123.jpg

http://www.intermult.net/kvall/zymberi/Geografi/images/gjakova.jpg


http://www.kosovamail.com/Walls/I-Love-Gjakova(1024x768).jpg[/b]

Gentiana
26-09-04, 23:26
Te lumt MemphiSx se nuk ka vend me te mire se: Gjakova

MemphiSx
26-09-04, 23:50
Normal Gentiana se nuk e nderroj me asnje qytet tjeter ;)

Po nuk me tregove moj ne cilen pjes te Gjakoves jeton :) Apo ndoshta eshte sekret :D

aferdita
27-09-04, 08:24
mua me pelqen Greqia se eshte shume vend i mire,kurse ne kosove dihet gjilani,nuk e nderroj me asnje vend tjeter :wink:

DannyAus
27-09-04, 08:56
MemphiSx dhe Gentiana ju pershendes,,
pyetja ishte se cili eshte qyteti me i bukur ne bot,, mos i perzini qytetet me fshatra :P :P :wink:
pershendetje

qyteti ma i bukur ne bote **PRISHTINA**

ShEjToNkA
27-09-04, 09:06
Nė qoftė se e flasim realitetin duhet ta pranojmė se qyteti mė i mirė ėshtė PEJA.

DannyAus
27-09-04, 11:18
http://galeria.albasoul.com/view_photo.php

DannyAus
27-09-04, 11:27
I LOVE PRISHTINA

http://kosovamail.com/day/show_new.php

DannyAus
27-09-04, 11:34
http://kosovamail.com/day/show_new.php

DannyAus
27-09-04, 11:59
http://www.kosovamail.com/walls/INDEPENDET-KOSOVA-BIG.jpg

DannyAus
27-09-04, 12:28
http://www.kosovamail.com/walls/ISS-BIG.jpg[/img] (http://www.kosovamail.com/[/img)

DannyAus
27-09-04, 12:30
na lafni te gjith se jom duke u mundu me bashkangjit nje foto por nuk di si ta bej,,,, nese din dikush si te bashkangjitet fotoja ne forum,, ju lutem per ndihme

Gentiana
28-09-04, 11:52
MemphiSx dhe Gentiana ju pershendes,,
pyetja ishte se cili eshte qyteti me i bukur ne bot,, mos i perzini qytetet me fshatra :P :P :wink:
pershendetje

qyteti ma i bukur ne bote **PRISHTINA**

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :?

Ich
28-09-04, 19:06
New York, Roma, PAris, Venedig, Munich, Gjilani, Prishtina

DannyAus
28-09-04, 20:23
MemphiSx dhe Gentiana ju pershendes,,
pyetja ishte se cili eshte qyteti me i bukur ne bot,, mos i perzini qytetet me fshatra :P :P :wink:
pershendetje

qyteti ma i bukur ne bote **PRISHTINA**

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :?

GENTIANA TE PERSHENDES,,,, PA KEQKUPTIME A,, E KISHA ME BA HAJGARE PAK,,, EDHE GJAKOVA ESHTE E BUKUR,, PER MU TE GJITHA QYTETET E KOSOVES ME PELQEJN NJESOJ,,,,...... TUNG

zana_e_maleve
30-09-04, 11:57
Per mua qyteti me i bukur eshte vendelindja ime
ULQINI

MemphiSx
30-09-04, 23:10
na lafni te gjith se jom duke u mundu me bashkangjit nje foto por nuk di si ta bej,,,, nese din dikush si te bashkangjitet fotoja ne forum,, ju lutem per ndihme


Na vjen keq se fshatrat nuk i pranon Forumi :P

Gentiana
30-09-04, 23:14
na lafni te gjith se jom duke u mundu me bashkangjit nje foto por nuk di si ta bej,,,, nese din dikush si te bashkangjitet fotoja ne forum,, ju lutem per ndihme


Na vjen keq se fshatrat nuk i pranon Forumi :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DannyAus
01-10-04, 05:41
na lafni te gjith se jom duke u mundu me bashkangjit nje foto por nuk di si ta bej,,,, nese din dikush si te bashkangjitet fotoja ne forum,, ju lutem per ndihme


Na vjen keq se fshatrat nuk i pranon Forumi :P

hahahahaha ok Te Pershendes MemphiSx :P

Elisa
01-10-04, 06:44
Hej harrone Prishtinen, New Yorkun, Parisķn, Ferizajin etj.

Me i miri qytet ne ter boten esht GJILANI

mfalni por un vetem te verteten po e them

ju pershendes te gjithve edhe ata qe nuk jan nga Gjilani

ELISA

DannyAus
01-10-04, 06:56
Hej harrone Prishtinen, New Yorkun, Parisķn, Ferizajin etj.

Me i miri qytet ne ter boten esht GJILANI

mfalni por un vetem te verteten po e them

ju pershendes te gjithve edhe ata qe nuk jan nga Gjilani

ELISA

Pershendetje Elisa,,, Pershendetje edhe per Gjilanin e Bukur :wink:

Elisa
01-10-04, 08:06
tung Dani,

flm per pershendetje...
edhe un te pershendes ty shum....
kalofsh mir....


ELISA

Elisa
01-10-04, 08:06
oh me fal se e kam shkru emrin gabim DANY!!!!!!!!!!!!!

DannyAus
01-10-04, 14:08
hehehehehe Prishtina

http://www.chati.dk/prishtinalija/foto/prishtina-1.jpg

Barbaroza
01-10-04, 15:02
O njerez,Ferizaj eshte me i bukuri ne Kosove,mos u grindni kot,qyyy :wink: :) :lol:

MemphiSx
01-10-04, 16:43
Barbaroza Femnat e bukura i ka Ferizaji e kshtu mu pa nuk eshte edhe aq i mire ;) Po femrat e zbukurojn edhe qytetin:D

Barbaroza
01-10-04, 17:19
Barbaroza Femnat e bukura i ka Ferizaji ,e kshtu mu pa nuk eshte edhe aq i mire ;) Po femrat e zbukurojn edhe qytetin:D

Ia qellove pasha mamin :)

vushtrria
01-10-04, 17:22
hehehehehe Prishtina

http://www.chati.dk/prishtinalija/foto/prishtina-1.jpg


dannyAus shum me pelqen kjo foto, tani ne ket 12 katshe banoi ketu :lol: :lol:

progoni
01-10-04, 21:20
hehehehehe Prishtina

http://www.chati.dk/prishtinalija/foto/prishtina-1.jpg


dannyAus shum me pelqen kjo foto, tani ne ket 12 katshe banoi ketu :lol: :lol:


O Vushtri shoki jem nuk bėhet nami njėher ja ka qėllu.
Njėher ja qėllon edhe qorri haha

DannyAus
02-10-04, 06:49
hahaha Te pershendes Progoni,,
qy tash edhe me thot ja ka qellu edhe ne thirr Qorr ababababababa :)

kta politikant e sodit qesh e ngjesh :)

blusky
05-10-04, 00:34
Peja dhe Prizreni.

Krokodilli
05-10-04, 03:16
Per qytet - bukuri natyrore ka Surfers Paradise City --Australia

http://www.bucka-lassen.dk/flacroz/pictures/0707_4_Surfers_Paradise.JPG

Kaltrina
05-10-04, 11:59
Kuptohet FERIZAJI

NEKI76 TE PERSHENDES

PYETJA ISHTE SE CILI ESHTE QYTETI ME I BUKUR NE BOT E JO FSHATI ME I BUKUR NE BOT....

hahahhahahahah :roll: :roll: :roll:

SpAnJoLLI
01-11-04, 18:35
Osht e vertet se aty ku Jeton edhe t`duket Vendi apo Qyteti me i bukur mirpo me i krahasu Qytet mes t`vete , del qe njeri esht me i bukur se tjetri ;)

PAOLINA
01-11-04, 22:14
Vendet me te bukura jan:

TETOVa
Struga
Spliti

Malta
Cuba
Kapstadt
Nikaragua
Dubai
Thailand
Zyper
Malediven
Grand Canaria
Kreta
Lanzarote
Mallorka
Dom. Republik
Las Vegas
Miami
Florida
Paris
San Trope

e shum te tjere.........

Tomori
01-11-04, 22:51
Vendet me te bukura jan:

TETOVa
Struga
Spliti

Malta
Cuba
Kapstadt
Nikaragua
Dubai
Thailand
Zyper
Malediven
Grand Canaria
Kreta
Lanzarote
Mallorka
Dom. Republik
Las Vegas
Miami
Florida
Paris
San Trope

e shum te tjere.........
-Paolin mhallakate krejt moj , sdi prej cilit qytet me fillu qe dot gjej ,,,,
a spate mundesi me e shkurtue kte auuuuuuuuu ka tja filloj nga tja nisi prej cilit qytet!!!! ku mundesh tjesh euuu [email protected]#$%^&**(!!!!!!!) sjam tue i ra per traki :wink:

Sopranos
02-11-04, 05:39
Vendet me te bukura jan:

TETOVa
Struga
Spliti

Malta
Cuba
Kapstadt
Nikaragua
Dubai
Thailand
Zyper
Malediven
Grand Canaria
Kreta
Lanzarote
Mallorka
Dom. Republik
Las Vegas
Miami
Florida
Paris
San Trope

e shum te tjere.........

HAHAHA MOJ PAULINA I PASKE PERZI ME KA KREJT,,
ME FSHATRA
ME SHTETE
ME QYTETE
ME PROVINCA
KREJT I PASKE BA QYTETE,,,,
HAJT NI PERSHENDETJE NGA UNE

Sopranos
02-11-04, 05:42
Vendet me te bukura jan:

TETOVa
Struga
Spliti

Malta
Cuba
Kapstadt
Nikaragua
Dubai
Thailand
Zyper
Malediven
Grand Canaria
Kreta
Lanzarote
Mallorka
Dom. Republik
Las Vegas
Miami
Florida
Paris
San Trope

e shum te tjere.........

HAHAHA MOJ PAULINA I PASKE PERZI ME KA KREJT,,
ME FSHATRA
ME SHTETE
ME QYTETE
ME PROVINCA
KREJT I PASKE BA QYTETE,,,,
HAJT NI PERSHENDETJE NGA UNE

SHTETET: MALTA, CUBA, NICARAGUA, THAILIAND,
QYTETET: PARISI , SAN TROPE, LAS VEGAS, MIAMI, DUBAI, SPLITI
FSHATRA:TETOVA, STRUGA
REPUBLIKA: DOM REPUBLIK
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
02-11-04, 09:08
Eeeeee! Sopranos edhe ti e ke meshu si lopa lopes.Qysh te duken ty Tetova dhe Struga,fshatra aaa!

PAOLINA
02-11-04, 13:08
Hej i dashuri Sopranos, ne Fillim te fletes e kam shkruajtur
VENDET ME TE BUKURA JAN:
dhe aty une si kam ndare Qytetet apo Shtetet, dhe sa i perket Tetoves dhe Struges ne cilin vit jeni duke jetuar ju? Qe prej kur kam lindur une kto kan qene Qytete dhe jan........ :wink:

:D :D :D
Me rEsPeKt

Kaltrushi
02-11-04, 13:58
:arrow: PEJA
:arrow: PEJA
dhe prap :arrow: PEJA


:D :wink:

A r d i t a
02-11-04, 14:03
Dihet se cili qytet eshte me i bukuri ne bot

http://www.chati.dk/prishtinalija/foto/prishtina-1.jpg

Lona
04-11-04, 14:11
Qytet me i bukur ne bote eshte TETOVA pastaj qytetet tjera. ....

Prishtinas28_ch
11-11-04, 09:39
Prishtina valla

Kaltrushi
11-11-04, 10:41
Prishtina valla

jaaaa me Pejen nuk ka

Prishtinas28_ch
11-11-04, 10:54
Prishtina valla

jaaaa me Pejen nuk ka

Ai Kaltrushe hagare po ban tash a,
Qka ka Peja te mire hajt tregom,perveq vajzave asgja tjeter valla :roll:

Kaltrina
11-11-04, 11:03
Hej njerez shyqyr qe gjithkujt ja hjeshon zoti vendin e vete :wink:

Kaltrina
11-11-04, 11:05
Hej njerez shyqyr qe gjithkujt ja hjeshon zoti vendin e vete :wink:

se perndryshe krejte Kosova ishe ardhe ne Prishtine e sna kish nxane krejteve hihi :P

pershendetje

Prishtinas28_ch
11-11-04, 11:16
Hej njerez shyqyr qe gjithkujt ja hjeshon zoti vendin e vete :wink:

se perndryshe krejte Kosova ishe ardhe ne Prishtine e sna kish nxane krejteve hihi :P

pershendetje
Kaltrina
boll jan ardh valla,pse pak po te duken TY a?
Po prap pasi jan shqiptare ska dert.

Kaltrushi
11-11-04, 11:59
Prishtina valla

jaaaa me Pejen nuk ka

Ai Kaltrushe hagare po ban tash a,
Qka ka Peja te mire hajt tregom,perveq vajzave asgja tjeter valla :roll:


hahahhahahahhahahhaha qka te dush bre. Bjeshkt e Rugoves te bukra i ka afer. Qyteti esht kogja i vogel, por i embel bre. Burimin e kemi afer. Ka shum e shum. Shko dhe vizitoj.

te pershendes

Prishtinas28_ch
11-11-04, 14:19
Prishtina valla

jaaaa me Pejen nuk ka

Ai Kaltrushe hagare po ban tash a,
Qka ka Peja te mire hajt tregom,perveq vajzave asgja tjeter valla :roll:


hahahhahahahhahahhaha qka te dush bre. Bjeshkt e Rugoves te bukra i ka afer. Qyteti esht kogja i vogel, por i embel bre. Burimin e kemi afer. Ka shum e shum. Shko dhe vizitoj.

te pershendes
e njof Pejen shume mire,prandaj nuk mund te thuhet se eshte me e mire se Prishtina
Pa idhnime kaltrushe ,mbetesh e pershendetur nga une.

Kaltrushi
11-11-04, 14:55
Prishtina valla

jaaaa me Pejen nuk ka

Ai Kaltrushe hagare po ban tash a,
Qka ka Peja te mire hajt tregom,perveq vajzave asgja tjeter valla :roll:


hahahhahahahhahahhaha qka te dush bre. Bjeshkt e Rugoves te bukra i ka afer. Qyteti esht kogja i vogel, por i embel bre. Burimin e kemi afer. Ka shum e shum. Shko dhe vizitoj.

te pershendes
e njof Pejen shume mire,prandaj nuk mund te thuhet se eshte me e mire se Prishtina
Pa idhnime kaltrushe ,mbetesh e pershendetur nga une.

Pe lejm 1:1. Se e vertet esht se secili e mbeshtet qytetin e vet. Secili qytet ka bukurit e veta. Sikur Peja dhe Prishtina. Por me then tamon te verteten Prizereni esht qyteti me i bukri. Te pershendes

Krokodilli
11-11-04, 16:35
Opaaaa, me vjen mire qe prishtinasi ka hyr ne kete tem,,,,

Pershendetje prishtinas,, Pershendetje Prishtine,,,
e kam then shum here,, po e them edhe nje here,, Prishtina eshte i vetmi qytet ne Kosove, dhe eshte qytet shum shum i bukur,, ndersa tjerat jan qytetza...... :wink:

pa hidherime Kosovar.. pershendetje...

time-bomb
11-11-04, 17:17
Gjilani Dikur........

http://kk-gjilan.org/images/b_19.jpg

Gjilani sot.....

http://kk-gjilan.org/images/b_9.jpg

time-bomb
11-11-04, 17:21
The best city in the world you could ever seen!!!!

http://www.dramaticphotographic.com/images/i_aus/sydney02.jpg

Lona
12-11-04, 08:38
Pershendetje SOPRANOS ,vec desha tet them, se si duket nuk te paska shku aq mire lenda e Gjeografise,prandaj nuk ditke te bejsh Dallimin ne mes fshatrave dhe qyteteve, ....

Dhe per ne fund TY as qe ke qene ndonjeher ne QYTETIN ME TE BUKUR sic eshte TETOVA sot dhe neser andaj, je i mireseardhur.....

ME RESPEKT
, LONA ,,

Prishtinas28_ch
12-11-04, 08:45
Opaaaa, me vjen mire qe prishtinasi ka hyr ne kete tem,,,,

Pershendetje prishtinas,, Pershendetje Prishtine,,,
e kam then shum here,, po e them edhe nje here,, Prishtina eshte i vetmi qytet ne Kosove, dhe eshte qytet shum shum i bukur,, ndersa tjerat jan qytetza...... :wink:

pa hidherime Kosovar.. pershendetje...
Krokodilli
Te pershendes shokit
Une se dij pse perlahen pa nevoje,une sjam asgje kunder qyteteve tjera ne Kosove,gjitha janė te mira,por edhe diskutuesit duhet te pajtohen qe Prishtina eshte qytet i bukur.
Kaltrushe tash paske dal ne Prizeren,aj aj aj
Prizereni mun te thuhet eshte qytet i vjeter,ka gjera interesante,e sa per bukuri jo valla
Pa keqekuptime a

Krokodilli
12-11-04, 13:38
The best city in the world you could ever seen!!!!

http://www.dramaticphotographic.com/images/i_aus/sydney02.jpg

time-bomb,, te pershendes,,, edhe une mendoj se Sydney i Australis eshte qyteti ma i bukur ne bot.....

Krokodilli
12-11-04, 13:41
SYDNEY AUSTRALIAhttp://www.sydney-australia.biz/central/sydney.jpg

Prishtinas28_ch
12-11-04, 14:14
SYDNEY AUSTRALIAhttp://www.sydney-australia.biz/central/sydney.jpg
mos deksha pa ardh njėher mu la ne qata uji, :roll: :roll: :roll: :roll:
Krokodilli gati gjith boten e kam shetit,po sikur Prishtina nuk me pelqen asnjo hiq,se dij pse.

Barbaroza
12-11-04, 14:14
Vertete i bukur qenka Sydney.

12-11-04, 16:17
Ska si Prishtina

Krokodilli
12-11-04, 18:09
SYDNEY AUSTRALIAhttp://www.sydney-australia.biz/central/sydney.jpg
mos deksha pa ardh njėher mu la ne qata uji, :roll: :roll: :roll: :roll:
Krokodilli gati gjith boten e kam shetit,po sikur Prishtina nuk me pelqen asnjo hiq,se dij pse.

Pershendetje Prishtinalia,,, edhe une bre haver Prishtinen e kom ne zemer kudo qe te shkoj,,,,, PRISHTINA DO TE ISHTE E PARA PASTAJ VJEN SYDNEY........

bmw-djali
12-11-04, 19:00
PEEEEEEEEEEJAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adrioni
12-11-04, 22:08
Miremengjes njerez,sa palidhje qenka me shku te shtunen ne pune!!!!

Ashtu bre kroki edhe time-bomb tregojuni ketyne se cili eshte qyteti me i mire ne bote....he he qe edhe nje..................................

http://www.dramaticphotographic.com/images/i_aus/0102101228.jpg

sarasara
28-01-05, 18:01
Normal,PRISHTINA

Ylberi_be
28-01-05, 22:25
Katundi im esht shum i bukur_nje plak thoshte se ka qen Liqeni me i bukur ne bot por mbas shkatrrimit te nje kodre uji ishte derdhur dhe kishin ardhur fiset ilire me jetu aty para 3000 vite thoshin se ka pas ketu ura prej kodre ne koder dhe shtepit e ishin atje ne maje te thepit qudi qkas ka ne nentoken kosoves te pa zbulume? .Vazhdon.

engjelli_pe
30-01-05, 12:57
Se di si,mua spo me bika te flas,mbase jam prej ati qyteti :lol:


respekt

dembelica
10-02-05, 12:42
PRISHTINAAAAAAAAA

Krokodilli
10-02-05, 16:44
PRISHTINAAAAAAAAA
AS UNE SKOM QKA FLAS SE E THA DEMBELICA,, MOS TA PERSERISIM 2 HERE SE I HUMB KUPTIMI PYETJES,,

dr1ta
10-02-05, 17:49
Pervec prishtines gjithcka tjeter :lol: :P

Engjellushja
17-03-05, 11:53
PEJA & PARIS :wink:

Diana007
17-03-05, 11:57
PEJA & PARIS :wink:


:wink: :wink:

PS: edhe Theranden e harrove moj :lol: :lol:

MemphiSx
17-03-05, 12:06
Normal se Gjakova :P :D

Qyrrani
18-03-05, 10:20
Prizreni :roll:

Dali!Keq
18-03-05, 20:09
Prizreni nuk esht vetem i bukur,por ka dhe Kultur.
Un jam per prizrenin.
Ama keta te Prizerenit nuk din mu Livdu.
Prizereni osht Paris. :D

Fleta
13-04-05, 14:07
Prishtina

Domira
13-04-05, 15:53
Ehh dihet de :P :P

Diana007
13-04-05, 15:59
Theranda valla :wink: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
13-04-05, 18:32
Theranda valla :wink: :lol: :lol: :lol:

a jo Suhareka a? :shock: :D

Prite ni mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq http://www.mpuq.com/libri/public/img-1113250979.gif

Masi ja qillove ... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Tomori
13-04-05, 18:38
Lezha

Gentiana
13-04-05, 19:13
Normal se Gjakova :P :D


:wink: :wink: :wink:

S'ka fjal.

Dali!Keq
13-04-05, 22:19
Normal se Gjakova :P :D


:wink: :wink: :wink:

S'ka fjal.

hahah si cili po e levdon veten por ja un deri me tani nuk e kam livdu veten.

Dubai esht endrra e qdo Turisti :wink: Dhe nuk krahasohet me Fshatraaa hahahah

Diana007
14-04-05, 09:29
Theranda valla :wink: :lol: :lol: :lol:

a jo Suhareka a? :shock: :D

Prite ni mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq http://www.mpuq.com/libri/public/img-1113250979.gif

Masi ja qillove ... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

HEeheheheheheh po bre ben edhe Suhareka po nuk po muj me shenu ket fjal te shkive hehehehehehheh

Flm shum per mpuqin

Te pershendes

Tomori
14-04-05, 09:59
Theranda valla :wink: :lol: :lol: :lol:

a jo Suhareka a? :shock: :D

Prite ni mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq http://www.mpuq.com/libri/public/img-1113250979.gif

Masi ja qillove ... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

HEeheheheheheh po bre ben edhe Suhareka po nuk po muj me shenu ket fjal te shkive hehehehehehheh

Flm shum per mpuqin
Te pershendes

Diana moj Diana,,,,,qysh bre thua flm per mpuqin ktyre qe shenojne fjale shkijesh,,,,,Inorohohi kta,,,,,po te thote TOMORI YT, Te mpuuqiiii moj qika Therandes, mpuuuqqqqq :lol:

Diana007
14-04-05, 10:04
Diana moj Diana,,,,,qysh bre thua flm per mpuqin ktyre qe shenojne fjale shkijesh,,,,,Inorohohi kta,,,,,po te thote TOMORI YT, Te mpuuqiiii moj qika Therandes, mpuuuqqqqq :lol:


HEheheh Flm Tomor per mpuqn , mbase nuk perdore fjal te shkive hehehhehehhheeheheeeh

Kalo mir Tomor

Dali!Keq
14-04-05, 11:30
Hanifja007 me dule hujit ti a krejt mpuqat e forumit i pranon a?

Ani ani sa dashta me morr ni hap serioz.

Tung Zvicerra esht ma e bukura.

Diana007
14-04-05, 11:36
Hanifja007 me dule hujit ti a krejt mpuqat e forumit i pranon a?

Ani ani sa dashta me morr ni hap serioz.

Tung Zvicerra esht ma e bukura.

HEhehhehehhehehehh edhe nje emer me dul qetash sa q e kam fullu ti harroj emrat hehehehehehehheheheeh po ak nul tash kjo Hanife hehehe
HEee qysh mor mos mi pranu si palidhej me i kthy mbrapa hehheehee

Dali!Keq
14-04-05, 11:38
Dhe sa i perket ish Suharekes me lejoni nje spjegim per ata qe nuk e din.

Suhareka nuk esht shkinisht! shkijet qdo vend ne Kosov ja kan ngjit nga ni bisht si shembull Therranda ka pas emrin ne fillim Reka e i Sufit,Pastaj e kan thirr ma kput SufRek,Pastaj shijet e kan ber Suva-reka kishe qe esht ne kuptimin e Lumit te thar.
E sa i perket emrit te tanishem Therranda,ket emer e ka pas Prizreni para se me u kriju emri Prizreni.

Nejse dhe Rugova qenka shka qe sot e po e permend hala Suharek,a ne fakt shkijet i thojn Suvareka kqyrne dallimin nese ju intereson.

Tasht mbeteni te pershendetur te gjitht se ku me dit sa i mir me qen shqiptari e ka zakon me ta ngjit ni bisht,sikurse ne emrin e Suharekes.
Tungi

Diana007
14-04-05, 11:49
Dhe sa i perket ish Suharekes me lejoni nje spjegim per ata qe nuk e din.

Suhareka nuk esht shkinisht! shkijet qdo vend ne Kosov ja kan ngjit nga ni bisht si shembull Therranda ka pas emrin ne fillim Reka e i Sufit,Pastaj e kan thirr ma kput SufRek,Pastaj shijet e kan ber Suva-reka kishe qe esht ne kuptimin e Lumit te thar.
E sa i perket emrit te tanishem Therranda,ket emer e ka pas Prizreni para se me u kriju emri Prizreni.

Nejse dhe Rugova qenka shka qe sot e po e permend hala Suharek,a ne fakt shkijet i thojn Suvareka kqyrne dallimin nese ju intereson.

Tasht mbeteni te pershendetur te gjitht se ku me dit sa i mir me qen shqiptari e ka zakon me ta ngjit ni bisht,sikurse ne emrin e Suharekes.
Tungi

Valla bre Djal kur me par nuk i pasken ni ata emra qe i permende ti , se ndoshta edhe nuk jam kan e ineresume me lup qaq hollsisht emin e Suharekes , sa kam ndegju un Shareka para shum viteve ka pas emin Therand por shkiet ja kan bo Suhareka se di noshta jam gabim un po keshtu kam ndegju n edhe keshtu flitet , se di noshta esht edhe si po thoni ju , e sa per Pizren qe po thu e ka pas emrin Theravd sot po nedegjij per her te par , se di noshta jam gabim un

Dali!Keq
14-04-05, 12:00
Jo e nderuar un kam motren ne therand bile ndaq me dit kujshit e tyre jan djeg ne qender zojtare ne at shitoren.
Un di shum per Therand se me intereson shum qka.
Kam lexu un se pari e ka pas reka e Isufit,pastaj shkurt e kan thirr Surek.
Shkijet e kan ber Suva reka gjeja qe esht Lumi i that.

A Suhareka me par ka qen Prizren.

Dhe Prizereni para se me pas ket emer e ka pas Therranda.

Po ti mos um beso mu qe po te tham,por askujt mos i beso te thashe te theme vetem nese ka fakt.

Por nejse uka qka u kan.

Kalofsh mir.

Dali!Keq
14-04-05, 12:03
Jo e nderuar un kam motren ne therand bile ndaq me dit kujshit e tyre jan djeg ne qender zojtare ne at shitoren.
Un di shum per Therand se me intereson shum qka.
Kam lexu un se pari e ka pas .....Reka e Isufit,......pastaj shkurt e kan thirr .....Sufrek......
Shkijet e kan ber Suva reka gjeja qe esht Lumi i that.

A Suhareka me par ka qen Prizren.

Dhe Prizereni para se me pas ket emer e ka pas Therranda.

Po ti mos um beso mu qe po te tham,por askujt mos i beso te thashe te theme vetem nese ka fakt.

Por nejse uka qka u kan.

Kalofsh mir.

Dali!Keq
14-04-05, 12:06
Prap se te lodha me duket.
veq ni permisim ne gabim shtyp.
Kur thash se Shuareka ka qen Prizren Mendova ta them se ajo ka qen e bashket me Prizrenin.

Kalofsh mir e nderuar.

markopollo
14-04-05, 12:08
qyteti ma i miri ne bot me duket:MUNCHEN-----------DEUTSCHLAND


E KAM VIZITUAR ANDAJ ME DUKET QE KA SHUME SPECIFIKA por nuk do te thot se nuk ka me te mire ....ka shume bile si psh.TOKIO,HONG-KONG,L.ANGELOS.LONDRA POR PER KETO NUK DI SEPSE NUK I KAM PARE NE BRENDESI QKA KANE


TUNG
:arrow:

Krokodilli
14-04-05, 12:21
SYDNEY AUSTRALIAhttp://www.sydney-australia.biz/central/sydney.jpg

Dali!Keq
14-04-05, 12:46
http://www.mpuq.com/libri/public/img-1111012465.jpg

Krokodilli
14-04-05, 14:00
daliKeq e paske shti gjysen e kosoves e paske ba Kroaci

Dali!Keq
14-04-05, 14:05
daliKeq e paske shti gjysen e kosoves e paske ba Kroaci

hahah jo un por ashtu ishte po qe sdi qka qita e i nxerra vetit probleme.
Kjo esht pamje ne koherat e Iliris shoku im i dashur e shef ku shkrun Dardania.
Dallmatia nuk ka qen ateher Kroaci por Iliri shoku im.
Ika oh mos vet dhe un qka e qita.
Kalofsh mir shoku.

dr1ta
15-04-05, 00:05
hahah jo un por ashtu ishte po qe sdi qka qita e i nxerra vetit probleme.
Kjo esht pamje ne koherat e Iliris shoku im i dashur e shef ku shkrun Dardania.
Dallmatia nuk ka qen ateher Kroaci por Iliri shoku im.
Ika oh mos vet dhe un qka e qita.
Kalofsh mir shoku.[/quote]Pse e qite nime aii ..bash me erdh inati ce e pash shkupin ne bugari :twisted: :twisted: :P

Krokodilli
15-04-05, 15:29
hahah jo un por ashtu ishte po qe sdi qka qita e i nxerra vetit probleme.
Kjo esht pamje ne koherat e Iliris shoku im i dashur e shef ku shkrun Dardania.
Dallmatia nuk ka qen ateher Kroaci por Iliri shoku im.
Ika oh mos vet dhe un qka e qita.
Kalofsh mir shoku.Pse e qite nime aii ..bash me erdh inati ce e pash shkupin ne bugari :twisted: :twisted: :P[/quote]

more leje Shkupin po ma ka shti Prishtinen gati sa se ka fut me Bugari,, eu eu qe na tranove,,,, perpak me mrri Prishtina ne Bullgari

Barbaroza
15-04-05, 15:51
O qyteti me i bukur ne bote per mua eshte Ferizaj.Sapo u ktheva nga nje sheti rreth e percark dhe u mahnita sa i bukur po behet dita me dite,sa ndertime te bukura po behen.
S'kane thene me kot amerikanet se Ferizaj do jete njera nder qendrat me te bukura te Kosoves! 8) 8) :wink:

Dali!Keq
15-04-05, 16:16
hahah jo un por ashtu ishte po qe sdi qka qita e i nxerra vetit probleme.
Kjo esht pamje ne koherat e Iliris shoku im i dashur e shef ku shkrun Dardania.
Dallmatia nuk ka qen ateher Kroaci por Iliri shoku im.
Ika oh mos vet dhe un qka e qita.
Kalofsh mir shoku.Pse e qite nime aii ..bash me erdh inati ce e pash shkupin ne bugari :twisted: :twisted: :P[/quote]

Hahahah pse se di bre mem fal ashtu kishe ka qen ne koherat e Iliris.
Mos u brengos se do behet e Jona :wink:

Barbaroza
15-04-05, 16:23
Kishe Ferizaj paska qene pjese e Sanxhakut a???JO valla,hon e don ka qene toke ilire,qyyyy.Ju lutem mos veni harta qe kane shkarravitur ndoshta armiqte tane!

Dali!Keq
15-04-05, 16:27
hAHAHAHAHAH Po dhe sangjaku ka qen Ilire e nderuar betem se kan qen Krahina si lloj Republike diqysh qashtu :wink:
Po nejse ashtu kishe po di dhe un diqka hahahah

Dali!Keq
15-04-05, 16:29
Kishe Ferizaj paska qene pjese e Sanxhakut a???JO valla,hon e don ka qene toke ilire,qyyyy.Ju lutem mos veni harta qe kane shkarravitur ndoshta armiqte tane!

Me fal e nderuar qe e kam qit nuk mundem ta kthej te mas Nese ka mundsi dikush le ta hek,se ndoshta nime kan shkarravit Armiqt.
Mirmbdetshit. :cry:

Barbaroza
15-04-05, 16:33
hAHAHAHAHAH Po dhe sangjaku ka qen Ilire e nderuar betem se kan qen Krahina si lloj Republike diqysh qashtu :wink:
Po nejse ashtu kishe po di dhe un diqka hahahah

Po Dali i keq,ishte gabimi im qe e thashe se ka qene pjese e Sanxhakut kur fgakt eshte se Sanxhaku ka qene toke ilire,shume mire e keni cekur,por na sillni harta ku jane te perfshira te tera trojet tona ilire!

ARVANITI
15-04-05, 17:31
Tirana, padyshim

DEA
15-04-05, 18:14
Klina ne harten e dali!keq gjithmone Dardani, super :lol:

Dali!Keq
15-04-05, 22:14
Barbaroza Me vjen mir qe interesoheni per Pasurin qe kishum,por per momentin nuk kam do mundohem qe ti mbledhi ato!
Pershendetje te ngroheta Teuta jone=Barbaroza

Dali!Keq
15-04-05, 23:15
Ketu ne ket hart shifet Iliria.
Diku afer Shqiperis esht Theranda e shkruar ku as emri Prizeren Nuk ka existu ateher ne vend te Prizrenit ka qen emri Theranda shif ku shkruan Daedania,menjeher ner emrin Dardania shifet e shkruar Theranda :wink:

http://www.lib.utexas.edu/maps/historical/macedonia_1849.jpg
Qetu pallavra dhe te thash e um thae nuk ka.

Toni_4Ever
15-04-05, 23:33
po votoj per qytetin tim

PRIZRENI :wink:

Dali!Keq
15-04-05, 23:34
http://www.mpuq.com/libri/public/img-1113604483.jpg

Naka nak hanumshah007 asi Diana000

ARVANITI
16-04-05, 13:03
Ore e keni pare ndonjehere Tiranen

Barbaroza
16-04-05, 15:58
Dali i keq,te falenderoj qe solle kete harte,duket shume antike saqe shume toponime vendesh te sotme nuk i pashe perveq Therandes,Ulpianes dhe Vicianum(Vushtrrise),te tjerat ose s'kane ekzistuar si vendbanime ose s'jane dhene ne harte fare!

Krokodilli
17-04-05, 05:59
NORMAL SE VETEM DY QYTETE KAN EGZISTU THERANDA (PRIZRENI) DHE ULPIANA (PRISHTINA)
:lol: :lol: :lol:


ULPIANA (PRISHTINA) QYTET I VJETER QYSH PARA QINDRA VITEVE


http://www.albanian.com/information/countries/kosova/prishtin/pishtina_city.jpg

Reana
18-04-05, 06:09
ehhhh....dikujt si duhet as interneti e bile as harta...
sepse ndodh, qe dikush nuk din ta lexoje as njeren as tjetren :!: :!: :!:

Djali I keq...more ti....kah je ti????:wink:

per mua qyteti me i bukur eshte Cape Town, e natyrisht e dua edhe qytetin tim, Prishtinen!

Diana007
18-04-05, 08:48
http://www.mpuq.com/libri/public/img-1113604483.jpg

Naka nak hanumshah007 asi Diana000
:wink: :wink:

florian
18-04-05, 09:16
QYTETI MA I BUKUR KU KA LIND KOKA JEME . UPS HARROVA NUK KAM LIN NE QYTET PO NE MAJE TE NJE KATUNI . SKA DERT SE ASHT PRAP MA I BUKURI NE BOT.

Reana
18-04-05, 09:44
FLORIAN, a ke linde ti ndoj here, a??? :wink:

cka s'nin njeriu...meshkujt ne KS po lindkan tash, a!!! :lol:
eeee duhet me i nda obligimet, boll ke mo!!!!

(mos rastesisht po mendon ku JE lindur???)

Krokodilli
18-04-05, 09:56
FLORIAN, a ke linde ti ndoj here, a??? :wink:

cka s'nin njeriu...meshkujt ne KS po lindkan tash, a!!! :lol:
eeee duhet me i nda obligimet, boll ke mo!!!!

(mos rastesisht po mendon ku JE lindur???)

te pershendes perzemersisht Reana,, edhe pse nuk qenke ne rrjedha te keti forumi,,,,

sido qe te jet kalo bukur

florian
18-04-05, 10:19
FLORIAN, a ke linde ti ndoj here, a??? :wink:

cka s'nin njeriu...meshkujt ne KS po lindkan tash, a!!! :lol:
eeee duhet me i nda obligimet, boll ke mo!!!!

(mos rastesisht po mendon ku JE lindur???)

FATEKEQESISHT KAM LIND , E KUPTOJ QE NUK E KE IDEN SE KU ESHT PJESA TJETER E SHKRIMIT TIM PO SIKUR TE SPOSTOSH FAQEN NE KRAH TE MAJT DO LEXOSH DHE PJESEN TJETER .
JA KALOFSH MIR MES NESH . :wink:

Reana
18-04-05, 10:20
KROKI..hajt ne faqen e parafundit!!!!

syni, po edhe mos me qene ne teme, nuk bohet nomi jo :wink:

Reana
18-04-05, 10:28
FLM per sqarimin "kurr mos me thirr, ai nuk eshte emri im"!
une e lexova edhe krahun e majte edhe ate te djathte te mesazhit tend qe me heret! por megjithate flm edhe njehere...

perndryshe...mesazhi im ishte nje shaka e vogel, por edhe nje verejtje e vogel, sepse ne gjuhen shqipe thuhet "kam lindur" nese je nene dhe ke lindur nje femije, dhe thuhet "jam lindur" nese ty te ka lindur dikush tjeter.... :wink:
une megjithate ngel me ate se ti JE LINDUR..., e jo KE LINDUR...!!!! :wink:
Si thua ti????
pershendetje te ngrohta vale

florian
18-04-05, 11:29
FLM per sqarimin "kurr mos me thirr, ai nuk eshte emri im"!
une e lexova edhe krahun e majte edhe ate te djathte te mesazhit tend qe me heret! por megjithate flm edhe njehere...

perndryshe...mesazhi im ishte nje shaka e vogel, por edhe nje verejtje e vogel, sepse ne gjuhen shqipe thuhet "kam lindur" nese je nene dhe ke lindur nje femije, dhe thuhet "jam lindur" nese ty te ka lindur dikush tjeter.... :wink:
une megjithate ngel me ate se ti JE LINDUR..., e jo KE LINDUR...!!!! :wink:
Si thua ti????
pershendetje te ngrohta vale

KAM LINDUR NE DUART E TUA......!!!
E TI QE KE NE DOR JETEN TIME ???????
SIKUR TE HEDHESH NE PAFUNDESI,,,
CELESAT E BUKURIS
QE HAP INTELIGJENCEN
E BUKURINE TRURIT
ATEHER NE ZEMREN TIME
DO GJEJE MISH NE VENDIN E GURIT[/i]

Dali!Keq
20-04-05, 22:41
hahah jo un por ashtu ishte po qe sdi qka qita e i nxerra vetit probleme.
Kjo esht pamje ne koherat e Iliris shoku im i dashur e shef ku shkrun Dardania.
Dallmatia nuk ka qen ateher Kroaci por Iliri shoku im.
Ika oh mos vet dhe un qka e qita.
Kalofsh mir shoku.Pse e qite nime aii ..bash me erdh inati ce e pash shkupin ne bugari :twisted: :twisted: :P[/quote]


A Shkupjane qenke a? Vasha me e Bukckul..

Dali!Keq
20-04-05, 22:43
Tirana, padyshim

Gezohem per Ju e Nderuar. :wink:

Dali!Keq
20-04-05, 22:43
Tirana, padyshim

Gezohem per Ju e Nderuar. :wink:

Gabim ky postim ke per DEA-n.

Dali!Keq
20-04-05, 22:44
po votoj per qytetin tim

PRIZRENI :wink:

Normal 8)

Dali!Keq
20-04-05, 22:46
Ore e keni pare ndonjehere Tiranen

popo in kam qen Vendi i Bukur,por Popullata esht me e Bukur posaqerisht Vajzat ufffaaaaaa. :oops:

Dali!Keq
20-04-05, 22:49
Dali i keq,te falenderoj qe solle kete harte,duket shume antike saqe shume toponime vendesh te sotme nuk i pashe perveq Therandes,Ulpianes dhe Vicianum(Vushtrrise),te tjerat ose s'kane ekzistuar si vendbanime ose s'jane dhene ne harte fare!

Falemnderit dhe nga ju Ferizajlike..
Sigurisht qe ka qen por e bashkuar me Theranden,si Prizreni me Isufreken kam Fjalen per Theranden.
Ateher ka qen Theranda me e Madhe sikur se Dardania tasht Kosov.
Ju Pershendes..

Dali!Keq
20-04-05, 22:50
[quote="Krokodilli"]NORMAL SE VETEM DY QYTETE KAN EGZISTU THERANDA (PRIZRENI) DHE ULPIANA (PRISHTINA)
:lol: :lol: :lol:


ULPIANA (PRISHTINA) QYTET I VJETER QYSH PARA QINDRA VITEVE


[img]http://www.albanian.com/information/countries/kosova/prishtin/pishtina_city.jpg[/im
Mendoj qe kan qen te Bashkuara ja me Theranden ja me Ulpianen.

Dali!Keq
20-04-05, 22:53
ehhhh....dikujt si duhet as interneti e bile as harta...
sepse ndodh, qe dikush nuk din ta lexoje as njeren as tjetren :!: :!: :!:

Djali I keq...more ti....kah je ti????:wink:

per mua qyteti me i bukur eshte Cape Town, e natyrisht e dua edhe qytetin tim, Prishtinen!

Hahaha ashtu esht e Nderuare Rena.
Jam Kosovar sikur Ju.hahah

Pershendetje me Dor se hera e par qe po i takojm Kimiket.
A po ki Ngjyr hi bile a?hahah

Dali!Keq
20-04-05, 22:55
[img]http://www.mpuq.ch

Naka nak hanumshah007 asi Diana000
:wink: :wink:

:roll:

Reana
20-04-05, 23:05
Djali i keq:

Hahaha ashtu esht e Nderuare Rena.
Jam Kosovar sikur Ju.hahah

Pershendetje me Dor se hera e par qe po i takojm Kimiket.
A po ki Ngjyr hi bile a?hahah

ok djali i keq...mire shume..shpresoj se po kalon mire

Dali!Keq
20-04-05, 23:28
Djali i keq:

Hahaha ashtu esht e Nderuare Rena.
Jam Kosovar sikur Ju.hahah

Pershendetje me Dor se hera e par qe po i takojm Kimiket.
A po ki Ngjyr hi bile a?hahah

ok djali i keq...mire shume..shpresoj se po kalon mire

Patjeter qika e mire..
Kalofshum bashk dhe at ishallah ne per qytetet me te bukura ne Bote.
Gyle Gyle Gjanum hahah

turisti
21-04-05, 00:47
:P :P KAĒANIKU. :P :P

Dali!Keq
21-04-05, 00:53
Hahaha Turisti Kjo tem si kur ta kishte Titullin..; Ku keni Lindur.
Je i Pershendetur Shoku i Ndershum.

turisti
21-04-05, 02:20
Hahaha Turisti Kjo tem si kur ta kishte Titullin..; Ku keni Lindur.
Je i Pershendetur Shoku i Ndershum.

Faleminderit shoqi.Pergjegjja eshte nga kendi im. :P


Te pershendes si sahere,
Me respekt,
TURISTI

Dali!Keq
21-04-05, 02:41
Hahaha Turisti Kjo tem si kur ta kishte Titullin..; Ku keni Lindur.
Je i Pershendetur Shoku i Ndershum.

Faleminderit shoqi.Pergjegjja eshte nga kendi im. :P


Te pershendes si sahere,
Me respekt,
TURISTI

Qofsh i Rrespektuar..Kam menduar ne menyr shoqerore dhe ne pergjithsin.
Falemderit per Rrespektin.

Arb
21-04-05, 04:12
E cilin e lame Qytetin me te bukur ne Bote atehere?

More mu duk qe dikush e permendi PEJEN...

Luana
21-04-05, 04:16
E cilin e lame Qytetin me te bukur ne Bote atehere?

More mu duk qe dikush e permendi PEJEN...

uhhhhhhh aaaaaaaaa prej Peje je aaaaa ,, hmm zot largom prej teje http://www.cosgan.de/images/midi/boese/r030.gif

:lol: :lol: :lol: shaka pak :wink:

Arb
21-04-05, 04:20
E cilin e lame Qytetin me te bukur ne Bote atehere?

More mu duk qe dikush e permendi PEJEN...

uhhhhhhh aaaaaaaaa prej Peje je aaaaa ,, hmm zot largom prej teje http://www.cosgan.de/images/midi/boese/r030.gif

:lol: :lol: :lol: shaka pak :wink:

Heeuuu nal cike bre.... :wink:

Dali!Keq
21-04-05, 04:22
E cilin e lame Qytetin me te bukur ne Bote atehere?

More mu duk qe dikush e permendi PEJEN...

uhhhhhhh aaaaaaaaa prej Peje je aaaaa ,, hmm zot largom prej teje http://www.cosgan.de/images/midi/boese/r030.gif

:lol: :lol: :lol: shaka pak :wink:

Qikat afromi hahahah :wink:

Arb
21-04-05, 04:23
Qikat afromi hahahah :wink:

Vec vazhdo lutju Zotit ti...

Luana
21-04-05, 04:30
Qikat afromi hahahah :wink:

Vec vazhdo lutju Zotit ti...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
21-04-05, 04:30
Qikat afromi hahahah :wink:

Vec vazhdo lutju Zotit ti...

Hahah jo Zoti mos e beht,nuk kutem un per qika hahahah.
Mos Gjelozo shoku se nuk kam hy per te ngacmu dikend por me u knaq tu be hajgare apo ndoni mendim seroz etj..
Me Rrespekt nga ana ime,si per Ju dhe te gjith.
Dali i keqt

Arb
21-04-05, 04:33
Hahah jo Zoti mos e beht,nuk kutem un per qika hahahah.
Mos Gjelozo shoku se nuk kam hy per te ngacmu dikend por me u knaq tu be hajgare apo ndoni mendim seroz etj..
Me Rrespekt nga ana ime,si per Ju dhe te gjith.
Dali i keqt

Edhe nje here, Zoti te ndihmofte...

Dali!Keq
21-04-05, 04:35
Hahah jo Zoti mos e beht,nuk lutem un per qika hahahah.
Mos Gjelozo shoku se nuk kam hy per te ngacmu dikend por me u knaq tu be hajgare apo ndoni mendim seroz etj..
Me Rrespekt nga ana ime,si per Ju dhe te gjith.
Dali i keqt

Edhe nje here, Zoti te ndihmofte...

Po pse ore Zoti me ndimoft!!!!!!!!(??)//!

Arb
21-04-05, 06:15
Edhe nje here, Zoti te ndihmofte...

Po pse ore Zoti me ndimoft!!!!!!!!(??)//![/quote]

Po pse more mos te ndihmoj...

Reana
21-04-05, 06:21
Cka i ke rene djalit ne qafe more????

ncuk cnuk..o ARB??? :evil:

Arb
21-04-05, 06:22
Cka i ke rene djalit ne qafe more????

ncuk cnuk..o ARB??? :evil:

Ku more po e sheh ti qe i kam ra ne qafe?

Vec po i thom Zoti te ndihmofte!

Reana
21-04-05, 06:26
hehe :wink:
a si ke ra, a??
hahaha....
po na ndimofte te gjitheve Perendia!!!!
Pse jo :wink:
qyteti ma i bukur per momentin NYC

Arb
21-04-05, 06:28
hehe :wink:
a si ke ra, a??
hahaha....
po na ndimofte te gjitheve Perendia!!!!
Pse jo :wink:
qyteti ma i bukur per momentin NYC

Me Bronx-in e berllogun e tij, nuk ka bre...

Arb
21-04-05, 06:28
hehe :wink:
a si ke ra, a??
hahaha....
po na ndimofte te gjitheve Perendia!!!!
Pse jo :wink:
qyteti ma i bukur per momentin NYC

Me Bronx-in e berllogun e tij, nuk ka bre...

ama prape e them, pas PEJES a...

Reana
21-04-05, 06:31
o Arbi i Dukagjinit....Prishtina osht ma e bukra, qy!!!! :x

Arb
21-04-05, 06:32
o Arbi i Dukagjinit....Prishtina osht ma e bukra, qy!!!! :x

Kush te paska thone more ty...?

Reana
21-04-05, 06:35
ANI KUSH...ncuk ncuk :shock:
UNE po them, qy :!:
LOL, LOL

Arb
21-04-05, 06:42
ANI KUSH...ncuk ncuk :shock:
UNE po them, qy :!:
LOL, LOL

Mos ma prish mori edhe ne keto ore te vona te nates...

Reana
21-04-05, 06:50
hemmm.... :roll:
te kujtohem pak :roll:
si t'ia bej, si t'ia bej????
O djale, nuk ta len BERISHA, qy! :wink:

Arb
21-04-05, 06:51
hemmm.... :roll:
te kujtohem pak :roll:
si t'ia bej, si t'ia bej????
O djale, nuk ta len BERISHA, qy! :wink:

Cili BERISHE more?

Arb
21-04-05, 06:52
Atehere edhe nje here qyteti me i bukur ne Dardani eshte:

PEJA

Reana
21-04-05, 06:55
hemmm.... :roll:
te kujtohem pak :roll:
si t'ia bej, si t'ia bej????
O djale, nuk ta len BERISHA, qy! :wink:

Cili BERISHE more?

qy, qy...ani CILI...thuaj CILA ma mire!!!! ncuk ncuk, po UNE po kush tjeter?????

PERNDRYSHE, PRISHTINA ESHTE QYTETI ME I BUKUR, EDHE PIKE!!!!

Arb
21-04-05, 06:57
PERNDRYSHE, PRISHTINA ESHTE QYTETI ME I BUKUR, EDHE PIKE!!!![/color]

Oj Kusherine!

O krejt bre fajet i ka "the subway." heeu po cdon me ma shly trunin ushtima e tij edhe hajt....

Prishtina, eshte percjellesja e pare e Pejes (qytetit me te bukur).

Reana
21-04-05, 07:10
hemmmmmm :evil:

ma mire spo e komentojme me faktin se PRISHTINA (e jo Peja), eshte qyteti me i bukur!!!!
poe leme me kaq kete teme, sepse po detyrohem me e SPANK najkon, e mozomakeq :roll: :roll: :roll: !!!! LOL, LOL

Arb
21-04-05, 07:12
hemmmmmm :evil:

ma mire spo e komentojme me faktin se PRISHTINA (e jo Peja), eshte qyteti me i bukur!!!!
poe leme me kaq kete teme, sepse po detyrohem me e SPANK najkon, e mozomakeq :roll: :roll: :roll: !!!! LOL, LOL

U bo atehere.

Peje, O Qytet i Bekuar, prite, prite...

Reana
21-04-05, 07:18
hahahahaha :lol:,

KUSH TE KA RREJTE TY SE JE BERISHE????
HAHAHAHA :wink:

OK Arb..pajtohem me ty!!! te gjitha qytetet Shqipetare jane te bukura, fjale ska!

Arb
21-04-05, 07:19
hahahahaha :lol:,

KUSH TE KA RREJTE TY SE JE BERISHE????
HAHAHAHA :wink:

OK Arb..pajtohem me ty!!! te gjitha qytetet Shqipetare jane te bukura, fjale ska!

Kryeforte per kryeforte mos em ndrro a...

Kercovari
21-04-05, 07:19
Ne veqanti Zajazi!Hahahahahahah!

Reana
21-04-05, 07:20
Perndryshe, me sa di une eshte

Kruje, o qytet i bekuar, prite prite.....
vertete ky Subway, paska bo shume dem, sonte!!!!!LOLOL
:wink: :wink: :wink:

Arb
21-04-05, 07:21
Ne veqanti Zajazi!Hahahahahahah!

Ska tjeter...

Arb
21-04-05, 07:22
Perndryshe, me sa di une eshte

Kruje, o qytet i bekuar, prite prite.....
vertete ky Subway, paska bo shume dem, sonte!!!!!LOLOL
:wink: :wink: :wink:

Spo dishe cka osht Subway ti bash hic...

Koke rrit ne mbi-token e NYC ti...

Kercovari
21-04-05, 07:23
Ne veqanti Zajazi!Hahahahahahah!

Ska tjeter...
Une fola per ato qe me mungon!

Krokodilli
21-04-05, 10:00
[quote="Reana"][color=orange][b]hemmmmmm :evil:

ma mire spo e komentojme me faktin se PRISHTINA (e jo Peja), eshte qyteti me i bukur!!!!
poe leme me kaq kete teme, sepse po detyrohem me e SPANK najkon..

E KAM THEN DHE E THEM PRAP,, SE PRISHTINA ESHTE NEW YORK I KOSOVES,,

SI ME KRAHASU PRISHTINEN ME NEW YORK, ASHTU ESHTE PRISHTINA ME PEJEN

Kaltrushi
21-04-05, 11:38
hemmmmmm :evil:

ma mire spo e komentojme me faktin se PRISHTINA (e jo Peja), eshte qyteti me i bukur!!!!
poe leme me kaq kete teme, sepse po detyrohem me e SPANK najkon, e mozomakeq :roll: :roll: :roll: !!!! LOL, LOL

U bo atehere.

Peje, O Qytet i Bekuar, prite, prite...


luja arb luja.......................... :wink:

Kaltrushi
21-04-05, 11:40
[quote=Reana][b]hemmmmmm :evil:

ma mire spo e komentojme me faktin se PRISHTINA (e jo Peja), eshte qyteti me i bukur!!!!
poe leme me kaq kete teme, sepse po detyrohem me e SPANK najkon..

E KAM THEN DHE E THEM PRAP,, SE PRISHTINA ESHTE NEW YORK I KOSOVES,,

SI ME KRAHASU PRISHTINEN ME NEW YORK, ASHTU ESHTE PRISHTINA ME PEJEN

________________________________

kaltrushiiiiiiiiiii meeeeeee nerzov shkruajti..............

[color=brown]
:x :x :x :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


tasht me keni therre ne ZEMER ................... :twisted: :twisted: :twisted:

turisti
21-04-05, 12:39
Hahaha Turisti Kjo tem si kur ta kishte Titullin..; Ku keni Lindur.
Je i Pershendetur Shoku i Ndershum.

Faleminderit shoqi.Pergjegjja eshte nga kendi im. :P


Te pershendes si sahere,
Me respekt,
TURISTI

Qofsh i Rrespektuar..Kam menduar ne menyr shoqerore dhe ne pergjithsin.
Falemderit per Rrespektin.

Absolutikisht te kuptoj edhe mos mendo se te keqkuptoj,sepse te besoj.

Respekt per ty shoki. :wink:

Krokodilli
21-04-05, 15:58
[quote=Reana][b]hemmmmmm :evil:

ma mire spo e komentojme me faktin se PRISHTINA (e jo Peja), eshte qyteti me i bukur!!!!
poe leme me kaq kete teme, sepse po detyrohem me e SPANK najkon..

E KAM THEN DHE E THEM PRAP,, SE PRISHTINA ESHTE NEW YORK I KOSOVES,,

SI ME KRAHASU PRISHTINEN ME NEW YORK, ASHTU ESHTE PRISHTINA ME PEJEN

________________________________

kaltrushiiiiiiiiiii meeeeeee nerzov shkruajti..............

[color=brown]
:x :x :x :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


tasht me keni therre ne ZEMER ................... :twisted: :twisted: :twisted:
__________________________________________________ __________________________________________________ ______________________

na fal Kaltrushi,, ato ishin fjalt e mija,,,, se kam then me lendu askend,,

te gjitha qytetet e Kosoves jan te Bukura,, por per te gjith vendlindja eshte me e bukur,,
te pershendes Bukuroshja e Pejes

Vigan
06-05-05, 18:38
New York :arrow: Los Angelos
Sweden :arrow: Switzerland
Paris :arrow: London

Kastri
06-05-05, 22:36
Pershendetje
Valla sa per qytet me te bukur se MITROVICA nuk ka ju lutem pranoni
me aklamacion pa pase nevoje me votue se edhe ashtu do fitoi
MITROVICA flm per mirkuptim

Krokodilli
07-05-05, 01:23
New York :arrow: Los Angelos
Sweden :arrow: Switzerland
Paris :arrow: London

i paske perzi me qytete me shtete me fshatra i paske ber nje,,,, hallall te qoft,,,

Sydney ne Australi eshte qyteti me i bukur ne bot

http://www.lyptonvillage.org/gallery/albums/sydney/134_3472.jpg

Krokodilli
07-05-05, 01:30
http://www.worldcityphotos.org/Australia/AUS-Sydney-MThicke7.jpg

Krokodilli
07-05-05, 01:31
http://www.worldcityphotos.org/Australia/AUS-Sydney-WBartel1.jpg

Krokodilli
07-05-05, 01:34
Sydney

http://www.worldcityphotos.org/Australia/AUS-Sydney-steveparishcomau1.jpg

Krokodilli
07-05-05, 01:35
http://www.worldcityphotos.org/Australia/AUS-Sydney-steveparishcomau1.jpg

Daja POLIC
07-05-05, 03:38
o KROKODILL keta foto e tua jan shum te mira por kurr nuk kisha pas deshir me jetu ne keta qytete sepse ketu vjen ERRA DROG ERRA PENA te rruges IK IK IK sdu

:evil:


rrnoft PRIZRENI dhe PRISHTINA

Krokodilli
08-05-05, 02:05
o KROKODILL keta foto e tua jan shum te mira por kurr nuk kisha pas deshir me jetu ne keta qytete sepse ketu vjen ERRA DROG ERRA PENA te rruges IK IK IK sdu

:evil:


rrnoft PRIZRENI dhe PRISHTINA

HAHAHA PO VIKA ERA DROG,, SIMBAS TEJE NE VEND TE BARIT DHE UJIT PASKA DROG........ mire mire

edhe une pajtohem me ty Prishtina dhe Prizreni

Daja POLIC
08-05-05, 02:08
Krokodilli

une vet jam me nje qytet te madh e di se si eshte me jetu me nje qytet gigant mbi 1 miljon banor aty te myt pluri aty shef gjera negative IK
keshtu mendoj une bre shoki krokodill
jo jo prishtina --prizreni por prizreni --prishtina :lol: :lol: :?

Krokodilli
08-05-05, 10:32
Krokodilli

une vet jam me nje qytet te madh e di se si eshte me jetu me nje qytet gigant mbi 1 miljon banor aty te myt pluri aty shef gjera negative IK
keshtu mendoj une bre shoki krokodill
jo jo prishtina --prizreni por prizreni --prishtina :lol: :lol: :?

haha ska rendesi a Prishtina e Prizreni apo Prizreni e Prishtina,,, kryesorja te dy qytetet jan te bukra,,,
tung pershendetje

GURI SYLAJ
10-05-05, 09:35
MES PER MES I RASHE EUROPES
S'LASH QYTET PER PA E PA
POR SIKUR PRIZRENIN TIM
JO,JO EUROPA NUK KA....

Me nderime GURI SYLAJ
[/i][/b]

Daja POLIC
11-05-05, 00:22
MES PER MES I RASHE EUROPES
S'LASH QYTET PER PA E PA
POR SIKUR PRIZRENIN TIM
JO,JO EUROPA NUK KA....

Me nderime GURI SYLAJ
[/i][/b]

jo valla nuk ka :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
11-05-05, 00:35
babadimri
Per mua qyteti me i bukur ne Kosove eshte??????

E per ju se di por kisha dashur te degjoj nje debat per qytetet e Kosoves sepse kam shume mall per Kosoven

--------------------------------------------------------------------------------

selina_21
Mu Me Ka Pelqy Vetem Qyteti I Prishtines ne Foto.

--------------------------------------------------------------------------------

GjIlAnAsI_cSi
GJILANI osht kull

--------------------------------------------------------------------------------

LORD
edhe ti kuller :D

--------------------------------------------------------------------------------

[xeni]
Kosova asht e bukur gjithanej, s'munesh me j'u pergjigj ksaj pytjeje :)... Me duket sikur Zoti i ka majte me hater Kosovaret... :)

M'falni per mesazhin jashte teme, por kur lexoj fjalen Kosove emocionohem e s'e maj dot veten... ;)

--------------------------------------------------------------------------------

Qefi_Pi_Zajazi
sdije gjo kurre sjame kane mendoj se kryeqyteti esht me i mire :)

--------------------------------------------------------------------------------

Irfan
e gjithe Kosova eshte e bukur dhe shendrrite sikur dielli....

--------------------------------------------------------------------------------

Kumanovare
Prizreni mendoj esht me i bukri sepse esht nder qytetet me te vjetra!!

--------------------------------------------------------------------------------

Lule_djelli
ska fjale Prizreni eshte ma i bukuri

--------------------------------------------------------------------------------

sLimShady
ska fjale Prizreni eshte ma i bukuri

Pa dyshim se eshte prizreni le te thon ka cte dojn por eshte me i bukuri prizreni ;)

--------------------------------------------------------------------------------

TiLoNcE
un jom me Milanistin Pirzreni osht :^lulja3

--------------------------------------------------------------------------------

doux miel
Un fatkeqsisht skam qene ne asnje qytet ne Kosove

shpresoj ta vizitoj se shpejti dhe tju jap pergjigje :D

--------------------------------------------------------------------------------

beatrisa
"Atdheu mbi tgjith!"

dmth se per mu PeJa asht qyteti ma i bukur ne kosove!

----> doux miel, edhe un shpresoj se ki me na vizitu shpejti sepse kosova (dhe posaqerisht Peja) asht vendi me i bukur ne bote! :D

--------------------------------------------------------------------------------

GjIlAnAsI_cSi
Hej hej GJILANI eshte me i miri mos harroni , edhe mos thuani per tjerter qytet kur se keni vizitu as nje her Gjilanin.. Me qika me Djem i ka te gjith t'Fort per gjith cka dhe jemi Njesha ne Kosov.;)

--------------------------------------------------------------------------------

selina_21
Hej hej GJILANI eshte me i miri mos harroni , edhe mos thuani per tjerter qytet kur se keni vizitu as nje her Gjilanin.. Me qika me Djem i ka te gjith t'Fort per gjith cka dhe jemi Njesha ne Kosov.;)


LooooooooooooL E thu kete se je prej Gjilani... :@pp

PS: Kush tha se jane te forte Gjemt e Gjilanit...Aman me sa kam pare ne CHAT ' nuk jane dhe aq jooooo' mos ia bej qefin vetes por ta bejne te tjeret ... eshte me mire'bukur..... u got itttttt..........~ T ~

--------------------------------------------------------------------------------

DINA
Ne te vertet nuk kam qene ne Kosove. Mbas luftes Qytetet Kryesore te saj jane shkatruar. Kam Pare ne Tv disa qytete te Kosoves dhe nder me te mirat jane Prizereni, qe ka karakteristike shtepite e vecanta. Te cilat ngjasojne me ato te Gjirokastres. Prishtina. Peja dhe Gjakova kete mendim e kam perpara se te filloje lufta. Tani per tani ????????.

============Me respekt DINA===========

Ps: Gjilo me vjen keq por nuk e kam pare Qytetin tend(Eshte vertet Qytet Gjilani :@ff )

--------------------------------------------------------------------------------

GjIlAnAsI_cSi
Mire mire , Gjilanin kur ta shoheni nuk besoj qe do ktheheni Back ne vendin e juv :D

Keni me mbet ne Gjilan sikur ty DINA edhe ajo kolegja tjter Selajna.:D

--------------------------------------------------------------------------------

Davius
Tung...

Edhe pse kam shetitur shume qytet te KS, mendoje se Gjilani eshte me COOL a? Me duket teper i organizuar dhe teper i mire me planin urbanistik, Prishtina ska plan urbanistik sic ka Gjilani dhe kjo dihet...more ne PR krej ndertime paleje krejt katastrofe eshte bere shyqir qe nuk jetoj atje me sepse do kisha plas nga nervat...

Forza Gjilani, me pelqen rruga qe kalon prane Teatrit eshte fantazi njeri a?

tungg tunggg

--------------------------------------------------------------------------------

Ermelita
Hej hej GJILANI eshte me i miri mos harroni , edhe mos thuani per tjerter qytet kur se keni vizitu as nje her Gjilanin.. Me qika me Djem i ka te gjith t'Fort per gjith cka dhe jemi Njesha ne Kosov.;)

Gjilanasi _CSI, nuk thua keq , po ku kA QYTET me te bukur ne bote se Gjilani ?
Nuk e keni pare se qfare pamje te purpurt merr, te magjishme kur dielli fillon te perendoj e muzgu tia beh ?
ja si thote nje kenge gjilonce :
O jena kon' ,
e kena me kon ,
o ne Gjilan , zoti na e ka dhon ,
o na e dha Zoti , na e dha perendia ,
edhe me vajza te bukura, nuse gjeraqina.

--------------------------------------------------------------------------------

GjIlAnAsI_cSi
Ju du krejtve a , dhe posht ata qe jan kunder Qytetit numer 1 ne Kosov GJILAN CITY..:D

--------------------------------------------------------------------------------

selina_21
HIIHIIHHIIHIIIH.....SA QESHARAK BEHET KY MOOOOOOO QIKAAA.

PS::: Kujdes mer Gjal nga Gjilani...

--------------------------------------------------------------------------------

GjIlAnAsI_cSi
HIIHIIHHIIHIIIH.....SA QESHARAK BEHET KY MOOOOOOO QIKAAA.

PS::: Kujdes mer Gjal nga Gjilani...


Ende ske pas pun ty me ndoj njo te Gjilanit e ishalla ta bje zoti mu martu ne Gjilan e masnej e sheh se cka eshte Gjilani dhe Gjemt e Gjilanit ;)

--------------------------------------------------------------------------------

GoldenForceKD
G-land 100% :*djallush , veq Prizreni eshte qyteti me i mire i Kosoves , une jom gjlangji ama e pranoj ski qka bon

--------------------------------------------------------------------------------

GoldenForceKD
Dina vs Selina-21 , kshyrni disa photo te qytetit te Gjilanit http://galeria.albasoul.com/gjilan

Nejse jone photot e vjetra :*djallush

--------------------------------------------------------------------------------

GoldenForceKD
Qe edhe 1 photo , Gilanit.

http://www.zenelmaliqi.8m.com/images/v_6.gif

--------------------------------------------------------------------------------

selina_21
LOl Si Fshat Duket aman ...GJILANI.... More Djema pse Mbureni Kote ehhhhhe ????

--------------------------------------------------------------------------------

Cobra1
Na dergoni ca foto nga qyteti i Prishtines
se nuk ikam par ndonje her f.l.m.

--------------------------------------------------------------------------------

GoldenForceKD
LOl Si Fshat Duket aman ...GJILANI.... More Djema pse Mbureni Kote ehhhhhe ????

kur ta vizitojsh qytetin atehere jep komente , se kto jane photo te vjetra edhe plus pjesen derrmuese qytetit nuk jone aty ne photo (mos te them 80% nuk jane) :syze :*djallush

--------------------------------------------------------------------------------

GoldenForceKD
Qe edhe 2 tifogrupet e Gjilanit:

http://www.tifozat.com/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=31 (Intelektualet - KF Drita , kampioni aktual i Kosoves ne futboll)


http://www.tifozat.com/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=16 (Skifterat - KF Gjilani)

--------------------------------------------------------------------------------

Ermelita
Nuk ka dydhim se Gjilani yne eshte me i miri dhe prandaj ketu mund te gjejme zonja nga te gjitha qytetet tjera te Kosoves , kemi ēunat e mire dhe te gjithe deshirojne te jetojne ketu , besa ka edhe femra nga Shqiperia qe jane te martuara ketu dhe jane te lumtura.

--------------------------------------------------------------------------------

Davius
i ka vdek nona ksoj pune mo, u pa teper qarte se Gjilani, s'ka cka diskutojme ketu me...

forza Gjilanii City...

--------------------------------------------------------------------------------

viganv
Me i bukuri???normal Kryeqyteti:Prishtina :P

--------------------------------------------------------------------------------

JaM_Si_XeMeL
Prishtina kuptohet a :syze

--------------------------------------------------------------------------------

Ermelita
Nuk ka dyshim se Gjilani yne eshte me i miri dhe prandaj ketu mund te gjejme zonja nga te gjitha qytetet tjera te Kosoves , kemi ēunat e mire dhe te gjithe deshirojne te jetojne ketu , besa ka edhe femra nga Shqiperia qe jane te martuara ketu dhe jane te lumtura.

E keni kot qe diskutoni , Gjilani eshte me i bukuri e ka edhe djeme te bukur , propozimet e nje djali gjilanas jane me me joshese se propozimet e Don Zhuanit !!
Rofte Gjilani , banoret e tij e edhe prishtinaset !!

--------------------------------------------------------------------------------

HoteL-MadriD
GJILANI be..
Forza GJILANI...!
Kjo ne Vitin 2001-2002
http://www.geocities.com/hoteli2001/gjilani_1.jpg

--------------------------------------------------------------------------------

GjIlAnAsI_cSi
Ja dhe nje foto tjeter nga kampi Ushtarak Amerikan ..

US ARMY Camp-Monteith

--------------------------------------------------------------------------------

vBulletin v3.0.1, Copyright ©2000-2005, Jelsoft Enterprises Ltd.Qe t`ju ndimoj pak un Juve..hahahahahahahahahahah nese flitet ne Bot qyteti esht shum vshtir me fol per qytet..nese fitet per Kosoven esht prizreni dhe pik hahahahah

JooP
12-05-05, 14:15
Qyteti ma I bukur Ne bot asht pa Dyshim DUBAI.....ndersa ma i miri per muaj esht PEJA kuptohet......

JooP
12-05-05, 14:23
Nė qoftė se e flasim realitetin duhet ta pranojmė se qyteti mė i mirė ėshtė PEJA.ShEjToNkAaaa Ki harru me jau spjegu se PEJA asht per shum e shum Qytete KONTINENT oj KojShikeeee....Normal qe PEJA asht Kulmi i BUkuris....

Dali!Keq
12-05-05, 16:23
hahahah prej kurit qytet Dubai bre a? :roll:
hahah

Per shtet mendoj dhe un se dubai esht.

per qytet ne Kosov dihet se kush.

JooP
13-05-05, 01:19
hahahah prej kurit qytet Dubai bre a? :roll:
hahah

Per shtet mendoj dhe un se dubai esht.

per qytet ne Kosov dihet se kush.Djal!Keq Qka koke i Kfillt prej GjeoGrafis..Lexo Sa ma shum eeee Apet LEXo e qeshtu arrin bajagi shum vetem Tuj Lexu........:-) :-) Ta kisha Vizatu mirpo sja Vjel mdoket se Ashtu Kshtu Nuk E din As ku I Bjen :roll: :arrow: :arrow: :?: :idea:

Krokodilli
14-05-05, 03:29
Nė qoftė se e flasim realitetin duhet ta pranojmė se qyteti mė i mirė ėshtė PEJA.ShEjToNkAaaa Ki harru me jau spjegu se PEJA asht per shum e shum Qytete KONTINENT oj KojShikeeee....Normal qe PEJA asht Kulmi i BUkuris....

Peja e ka qat Gryken e Rugoves,, mund te mburret per ate,, sa per qytet,, Pejen nuk e kisha thirr qytet por qytetz e vogel ne gjirin Ballkanik


sa per Dubai,, kush tha se eshte shtet,,, nese dubai eshte shtet Prishtina na qenka kontinent

JooP
14-05-05, 06:47
Nė qoftė se e flasim realitetin duhet ta pranojmė se qyteti mė i mirė ėshtė PEJA.ShEjToNkAaaa Ki harru me jau spjegu se PEJA asht per shum e shum Qytete KONTINENT oj KojShikeeee....Normal qe PEJA asht Kulmi i BUkuris....

Peja e ka qat Gryken e Rugoves,, mund te mburret per ate,, sa per qytet,, Pejen nuk e kisha thirr qytet por qytetz e vogel ne gjirin Ballkanik


sa per Dubai,, kush tha se eshte shtet,,, nese dubai eshte shtet Prishtina na qenka kontinent..Krokodill se pari sa per shtet qe e ceke ti per DUBAIN..lexo ma mir pak edhe tona repliko...a sa per PEJEN ti mundesh vetem Amin me bo..se Prishtina edhe Peja pernga Bukurija e perxhishme ka Kodra o ti Quni...Po qfar Bukurije na paska Prishtina sipas teje...Qka ka te mir aty...qe une te tregoj se tybe ti nuk e din edhe pse jeton``ndoshta`` aty...e ka qat Parlament se i ka ra Hise..po ni tipp per ty....Lexo,,meso..shetitu..edhe nese nu i din kto 3 gjera atehere Pyt se nuk asht marre me pyt ok...

Krokodilli
14-05-05, 09:43
Nė qoftė se e flasim realitetin duhet ta pranojmė se qyteti mė i mirė ėshtė PEJA.ShEjToNkAaaa Ki harru me jau spjegu se PEJA asht per shum e shum Qytete KONTINENT oj KojShikeeee....Normal qe PEJA asht Kulmi i BUkuris....

Peja e ka qat Gryken e Rugoves,, mund te mburret per ate,, sa per qytet,, Pejen nuk e kisha thirr qytet por qytetz e vogel ne gjirin Ballkanik


sa per Dubai,, kush tha se eshte shtet,,, nese dubai eshte shtet Prishtina na qenka kontinent..Krokodill se pari sa per shtet qe e ceke ti per DUBAIN..lexo ma mir pak edhe tona repliko...a sa per PEJEN ti mundesh vetem Amin me bo..se Prishtina edhe Peja pernga Bukurija e perxhishme ka Kodra o ti Quni...Po qfar Bukurije na paska Prishtina sipas teje...Qka ka te mir aty...qe une te tregoj se tybe ti nuk e din edhe pse jeton``ndoshta`` aty...e ka qat Parlament se i ka ra Hise..po ni tipp per ty....Lexo,,meso..shetitu..edhe nese nu i din kto 3 gjera atehere Pyt se nuk asht marre me pyt ok...

hahaha more Shoki JOOP,, me the te shetitem, te lexoj, te mesoj,, po sikur te ish shetit krejt popullata e Kosoves sa kom shetit une boten, tjeter kultur do ta kishim,, dhe me siguri do te ishim ne evrop e jo Ballkan,, por sido qe te jet,, Kosova ka vetem nje qytet qe mund te quhet qytet e aj qytet eshte Prishtina,, sa per Pejen me keqardhje e them se eshte qytetz e vogel,, ....

sa per dubai ma heret that se eshte shtet,, tash ndoshta del qe eshte Kontinent,, kurse dubai eshte nje qytet as sa gjysma e qytetit ku jetoj une,,,
tung pershendetje

JooP
14-05-05, 21:57
Nė qoftė se e flasim realitetin duhet ta pranojmė se qyteti mė i mirė ėshtė PEJA.ShEjToNkAaaa Ki harru me jau spjegu se PEJA asht per shum e shum Qytete KONTINENT oj KojShikeeee....Normal qe PEJA asht Kulmi i BUkuris....

Peja e ka qat Gryken e Rugoves,, mund te mburret per ate,, sa per qytet,, Pejen nuk e kisha thirr qytet por qytetz e vogel ne gjirin Ballkanik


sa per Dubai,, kush tha se eshte shtet,,, nese dubai eshte shtet Prishtina na qenka kontinent..Krokodill se pari sa per shtet qe e ceke ti per DUBAIN..lexo ma mir pak edhe tona repliko...a sa per PEJEN ti mundesh vetem Amin me bo..se Prishtina edhe Peja pernga Bukurija e perxhishme ka Kodra o ti Quni...Po qfar Bukurije na paska Prishtina sipas teje...Qka ka te mir aty...qe une te tregoj se tybe ti nuk e din edhe pse jeton``ndoshta`` aty...e ka qat Parlament se i ka ra Hise..po ni tipp per ty....Lexo,,meso..shetitu..edhe nese nu i din kto 3 gjera atehere Pyt se nuk asht marre me pyt ok...

hahaha more Shoki JOOP,, me the te shetitem, te lexoj, te mesoj,, po sikur te ish shetit krejt popullata e Kosoves sa kom shetit une boten, tjeter kultur do ta kishim,, dhe me siguri do te ishim ne evrop e jo Ballkan,, por sido qe te jet,, Kosova ka vetem nje qytet qe mund te quhet qytet e aj qytet eshte Prishtina,, sa per Pejen me keqardhje e them se eshte qytetz e vogel,, ....

sa per dubai ma heret that se eshte shtet,, tash ndoshta del qe eshte Kontinent,, kurse dubai eshte nje qytet as sa gjysma e qytetit ku jetoj une,,,
tung pershendetjeKrokodill,,nejse sa i perket Dubait kqyr lexo se kush tha qe asht shtet e tona mundesh me fol..nejse de une te thash edhe ma heret se prishtina qka ka te mir ok...a sa per me shetit i lumi ti qe paske shetit evropen..Ama sa po e vrejt une ti Hala nuk din se qka asht EVROPA..e ti shoki mbaje pra kulturen e EVroPes e une po jetoj me kulturen e Kosoves..Prap po te them Lexo edhe ki koh me Msu edhe shum e shum gjera qka nuk i din... 8) :arrow: :)

Daja POLIC
15-05-05, 02:27
pse bre nuk po e pranoni PRIZRENI ESHTE MA I MIR :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
15-05-05, 05:34
Qyteti ma I bukur Ne bot asht pa Dyshim DUBAI.....ndersa ma i miri per muaj esht PEJA kuptohet......

E kam Lexu dhe po e lexoj. :wink:
Ndersa per mu esht dhe do mbet Prizreni. dhe piqk asi PIK dashta me shkru.

Kurse Dubai esht dhe do mbet Shtet Qytet s`mundet te jet :lol: .

Dali!Keq
15-05-05, 05:39
SELECTEER LAND EN STAD. Selecteer Land, Argentiniė, Armenia, Aruba, Belgiė, Braziliė, Canada, Chili ...
www.goldentulip.com/extra/nl/hotels_Dubai_AE.html - 32k -
Kopje nga Googlic-a

Dali!Keq
15-05-05, 05:52
DUBAI.DE - Das Info-Portal für Dubai und UmgebungLand und Leute. Uns Westeuropäern wird bei der Ankunft in Dubai sofort auffallen, ... Die Stadt avancierte zum wichtigsten Hafen der Golfküste. ...
www.dubai.de/allgemeines/land_und_leute.html - 27k - 13. Mai 2005 - Im Cache - Ähnliche Seiten

Nejse ndoshta mundet me qen qashtu diqysh si shembulli i Belgjikes..Po Per mu Mbetet Shtet ndesh let jet Gabim ndash qka do koft.

tung ke qka ke as njani nuk jemi kan Live hahahah.

Dali!Keq
15-05-05, 06:05
Korokodili shkretoj ; sa per dubai ma heret that se eshte shtet,, tash ndoshta del qe eshte Kontinent,, kurse dubai eshte nje qytet as sa gjysma e qytetit ku jetoj une,,,
tung pershendetje

I Nderuar dhe Lichtensteini esht i vogel sa ni gogel,bile as sa nje Qyteze,por esht Shtet.


Hajt kalofshit sa me Bukur.

Dali i keq

Krokodilli
15-05-05, 06:51
Nė qoftė se e flasim realitetin duhet ta pranojmė se qyteti mė i mirė ėshtė PEJA.ShEjToNkAaaa Ki harru me jau spjegu se PEJA asht per shum e shum Qytete KONTINENT oj KojShikeeee....Normal qe PEJA asht Kulmi i BUkuris....

Peja e ka qat Gryken e Rugoves,, mund te mburret per ate,, sa per qytet,, Pejen nuk e kisha thirr qytet por qytetz e vogel ne gjirin Ballkanik


sa per Dubai,, kush tha se eshte shtet,,, nese dubai eshte shtet Prishtina na qenka kontinent..Krokodill se pari sa per shtet qe e ceke ti per DUBAIN..lexo ma mir pak edhe tona repliko...a sa per PEJEN ti mundesh vetem Amin me bo..se Prishtina edhe Peja pernga Bukurija e perxhishme ka Kodra o ti Quni...Po qfar Bukurije na paska Prishtina sipas teje...Qka ka te mir aty...qe une te tregoj se tybe ti nuk e din edhe pse jeton``ndoshta`` aty...e ka qat Parlament se i ka ra Hise..po ni tipp per ty....Lexo,,meso..shetitu..edhe nese nu i din kto 3 gjera atehere Pyt se nuk asht marre me pyt ok...

hahaha more Shoki JOOP,, me the te shetitem, te lexoj, te mesoj,, po sikur te ish shetit krejt popullata e Kosoves sa kom shetit une boten, tjeter kultur do ta kishim,, dhe me siguri do te ishim ne evrop e jo Ballkan,, por sido qe te jet,, Kosova ka vetem nje qytet qe mund te quhet qytet e aj qytet eshte Prishtina,, sa per Pejen me keqardhje e them se eshte qytetz e vogel,, ....

sa per dubai ma heret that se eshte shtet,, tash ndoshta del qe eshte Kontinent,, kurse dubai eshte nje qytet as sa gjysma e qytetit ku jetoj une,,,
tung pershendetjeKrokodill,,nejse sa i perket Dubait kqyr lexo se kush tha qe asht shtet e tona mundesh me fol..nejse de une te thash edhe ma heret se prishtina qka ka te mir ok...a sa per me shetit i lumi ti qe paske shetit evropen..Ama sa po e vrejt une ti Hala nuk din se qka asht EVROPA..e ti shoki mbaje pra kulturen e EVroPes e une po jetoj me kulturen e Kosoves..Prap po te them Lexo edhe ki koh me Msu edhe shum e shum gjera qka nuk i din... 8) :arrow: :)

shoki Joop Prishtina ka ndertesat qe i perkasin nje qyteti edhe pse te vogel,, kurse qytetet tjera si Peja fshat ne gjirin Ballkanik,, nje rrug kryesore.. edhe ate e kalon per 2 minuta me makin..balta te kaplon si veres ashtu edhe dimrit ne qender te kishe qytetit....

e sa per me lexu e me mesu,, normal se me duhet ende me mesu e me lexu ,, kurr nuk eshte mjaft me mesu e me lexu,,
kurse ti masi nuk ke lexu deri tash apo nuk ke mesu ,, filloja shoki se te vyn ne jet,, meso pak ,, edhe pse jeton me kulturen e Kosoves nuk Prish pun te mesosh edhe per kultura Evropiane Boterore..
pershendetje

hammerfest
30-05-05, 19:06
Per mu me i miri eshte PORTO SANTA MARIA.

florian
30-05-05, 21:19
Per mu me i miri eshte PORTO SANTA MARIA. PERSHENDETJE VLLACKO.

UN E DI QE TI SHETIT QITH VITIN PO KY PORTO SANTA MARIA KU I BIE

hammerfest
30-05-05, 23:29
Per mu me i miri eshte PORTO SANTA MARIA. PERSHENDETJE VLLACKO.

UN E DI QE TI SHETIT QITH VITIN PO KY PORTO SANTA MARIA KU I BIE

Ne Spanj
Te keshilloj ta vizitosh.
You will have a lot of fun.

titi
31-05-05, 03:55
NUK E DI :roll: :!:

Kupid
20-06-05, 02:56
ani, nashta nuk esht qyteti ma paster ose ma vjeter me arkitekturė, po ska qytet se New York City edhe me pas ti naj shanc per me hec en kemb neper George Washington Bridge, kuptohesh.

Kercovari
20-06-05, 08:00
Per mua qyteti me i bukur eshte vendlindja po coft edhe me shtepi kasolla.

presheva_87
20-06-05, 10:24
ma mer mendja
new york
bruxell jo be jo
presheva(rahovica)
prishtina
kumanova
berlini
los angeles
stutgart etj

logxx
22-06-05, 21:24
PO NORMAL QE PRIZRENI PER MU PO E DI QI ESHTE EDHE PARISI EDHE ROMA EDHE SYDNEYi <<<<<PRIZRENI>>>>> prap se prap

lekos
06-07-05, 22:20
QYTETI MEI BUKUR I BOTES ESHTE GJAKOVA

prishtinasi
17-04-07, 02:21
Ende si kom pa krejt....edhepse kogja shpesh po ja ndrroje kanalet TV-se!:biggrin:

Elina
17-04-07, 15:55
Ende si kom pa krejt....edhepse kogja shpesh po ja ndrroje kanalet TV-se!:biggrin:


Krejt si une :biggrin:


Ndoshta pse kam linde e jam rrite ne Prishtine veq qyteti me i bukur ne bote me duket PRISHTINA:smile:

Preshevar
17-04-07, 16:28
Qyteti mė i bukur sa her eshte vendlindja.. edhe n'koft katun :biggrin:


Tani s'mundem me gjykue naj qytet pa u kon kurr.. po prej atyre qytete qe i kam vizitue me se shumti M'ka pėlqy Parisi (F),,,,

Amina
17-04-07, 18:14
Deri me tash qyteti me u bukuri eshte per mu:

MANHATAN

Agolli
17-04-07, 19:21
Peja........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Linka_pz
17-04-07, 20:11
Prizreni Prizreni Prizreni

Ngase eshte vendlindja ime ,eshte normale se ka mjaft qytete te bukura.

uliksi31
17-04-07, 23:50
Deri me tash qyteti me u bukuri eshte per mu:

MANHATAN

Manhattan, pa Harlem.Ahahaha

SoKoLi-i-Maleve
17-04-07, 23:58
Manhattan, pa Harlem.Ahahaha


Dhe pa uilksi31-jr ,lol ahahah

uliksi31
18-04-07, 00:03
Dhe pa uilksi31-jr ,lol ahahah

Po edhe pa mua valla se moti e kame leshua manhattan.

LuLjaa
18-04-07, 01:40
Qyteti jem .. :tongue:

Virti
18-04-07, 02:05
Qafa e Dules :tongue:

LuLjaa
18-04-07, 02:21
Hahaha qytet koka ajo a :tongue:

Virti
18-04-07, 02:22
Hahaha qytet koka ajo a :tongue:
do t'a bejme qytet te skijimit! :biggrin:

LuLjaa
18-04-07, 02:25
A eshte te posht hiq se kam harru haha

Virti
18-04-07, 02:27
A eshte te posht hiq se kam harru haha
dimrin e ardheshem shkojme se bashku dhe do bindesh se eshte vend i pershtatshem per skijim edhe pa pasė skija fare hahaa
eee sa automjeti eshte skijat aty... :biggrin:

LuLjaa
18-04-07, 02:36
Hahaha ehh valla mos vet koka pra :D
E qysh me shku bashk keta s'pe di se :tongue:

Virti
18-04-07, 02:43
Hahaha ehh valla mos vet koka pra :D
E qysh me shku bashk keta s'pe di se :tongue:
me skija... :biggrin:

LuLjaa
18-04-07, 02:53
fiuuuuu te posjee :biggrin:

Arkza
18-04-07, 12:16
MADE IN KREJT KOSOVA :biggrin: