PDA

View Full Version : Dimri eshte ne prag...!


Flaka_1
09-11-05, 15:11
Dimri eshte ne prag!

a) Ju pelqen kjo stine, dhe pse?
b) Si ndiheni,dhe cila eshte deshira juaj ne kete stine?

Pres mendimet e juaja,

Me dashuri flaka.

Artisti
09-11-05, 15:12
Boreeeeeeeeeeee sa ma shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e.

Barbaroza
09-11-05, 15:40
Dimri eshte ne prag!

a) Ju pelqen kjo stine, dhe pse?
b) Si ndiheni,dhe cila eshte deshira juaj ne kete stine?

Pres mendimet e juaja,

Me dashuri flaka.

a)S'me pelqen se nuk e duroj te ftohtin.
b)Ndihem monotone.

Murgesha
09-11-05, 15:42
Pėr mendimin tim ėshtė stinė e bukur.

Dimri don dru. :wink:

Gentiana
09-11-05, 16:03
Sikur mos te ishte te ftohtit do te me pelqente edhe nje her me shum kjo Stine.

Ndjehem mire kur e shoh vendin te zbukurar gjithkah me Bore. :wink:

Dimeri nuk kalohet vetem, por te duhet nje njeri pran i cili te ngroh. :oops:

vjeshta
09-11-05, 16:30
Pėr mendimin tim ėshtė stinė e bukur.

Dimri don dru. :wink:

hahahahahahaah a hala me dru e ke a :wink:

Dimri
09-11-05, 16:32
Dru mu nze a me rre dimrin :wink:

vjeshta
09-11-05, 16:32
Per stine e kisha ba hallall ,zgjat veq 3 muaj
Por une e kam tan vitin Dimer :( :wink:

Dimri
09-11-05, 16:35
Stina ma e bukur esht dimri ajri fresket ani me ra edhe bor e me dhez ogjakun e mu ul me pi qaj :D

Murgesha
09-11-05, 16:38
Per stine e kisha ba hallall ,zgjat veq 3 muaj
Por une e kam tan vitin Dimer :( :wink:

Hajt moj mos u mėrzit se dimri yt ėshtė i zhveshur.

Dimri kėrkon afėrsinė e njeriut tė ngrohtė. :wink:

vjeshta
09-11-05, 16:41
Per stine e kisha ba hallall ,zgjat veq 3 muaj
Por une e kam tan vitin Dimer :( :wink:

Hajt moj mos u mėrzit se dimri yt ėshtė i zhveshur.

Dimri kėrkon afėrsinė e njeriut tė ngrohtė. :wink:
A prej ngrohjes po rrin ky i zhveshur a :roll:

Me siguri e ka taku veren :roll:

Dimri
09-11-05, 16:43
Murgesha po me nzen vjeshta per ata rri zveshun

vjeshta
09-11-05, 16:46
Murgesha po me nzen vjeshta per ata rri zveshun

:roll: :roll: :roll: a je i sigurt

Dimri
09-11-05, 16:50
Murgesha po me nzen vjeshta per ata rri zveshun

:roll: :roll: :roll: a je i sigurt
Po moj qysh sjam i sigurt 101%

Murgesha
09-11-05, 16:55
Murgesha po me nzen vjeshta per ata rri zveshun

Mos ke frigė se posa tė tė afrohet hyn nė Dimėr dhe nuk paraqet rrezik pastaj. :lol: :lol: :lol:

Artisti
09-11-05, 16:59
OOOOOOOOo Dimri veshu more se na merdhiva valla hahahahahahahahahhaha se mi pas tzeshat nuk kishe lshue kaq shume ftoht :wink:


.

vjeshta
09-11-05, 17:02
Pėr mendimin tim ėshtė stinė e bukur.

Dimri don dru. :wink:
Valla ketij dimri druni si ban kurgjo,duhet naft :twisted:

Murgesha
09-11-05, 17:09
Pėr mendimin tim ėshtė stinė e bukur.

Dimri don dru. :wink:
Valla ketij dimri druni si ban kurgjo,duhet naft :twisted:

Ha, hahahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mos i baftė hajr druni gjuju me stupc moj.

Ps. Dimri don musafir. :wink:

Dimri
09-11-05, 17:13
I vjen era naftit moj murgesha ma mir dru qarri e me pas shporetin e mir a qka ikall drut

Murgesha
09-11-05, 17:16
I vjen era naftit moj murgesha ma mir dru qarri e me pas shporetin e mir a qka ikall drut

Nė vjeshtė drutė janė tė lagur more, :roll: :roll: :roll: duhet dimri me i dej pak. :lol: :lol:

Dimri
09-11-05, 17:19
Ahahahah tash drut po i pregaditin ne ver per dimer e po rrin te terne :roll: :roll:

Sy_kaltra
09-11-05, 17:24
brrrrr sa Ftohtt sott :roll: erdhe dimri pom doket :(

Dimri jo ti se ti sje akull si ai tjetri :P

Dimri
09-11-05, 17:27
brrrrr sa Ftohtt sott :roll: erdhe dimri pom doket :(

Dimri jo ti se ti sje akull si ai tjetri :P
Jo sy kaltra sjam akul po dimen pa bor sesht interesant tash duhet ti veshni rrobat e dimrit e leni ato te veres :wink:

Sy_kaltra
09-11-05, 17:28
po po Dimri jam vesh tradh valla se ftoht o ba ktona :(

Murgesha
09-11-05, 17:32
brrrrr sa Ftohtt sott :roll: erdhe dimri pom doket :(

Dimri jo ti se ti sje akull si ai tjetri :P
Jo sy kaltra sjam akul po dimen pa bor sesht interesant tash duhet ti veshni rrobat e dimrit e leni ato te veres :wink:

Keq valla.
Sot pata punė nė qytet e mu kojke me dalė me miniq, por brrrrrrrrr hec e dil. :lol: :lol:

Sy_kaltra
09-11-05, 17:34
:twisted: deshte mej qit pak kamt a :lol: :lol:

Murgesha
09-11-05, 17:36
:twisted: deshte mej qit pak kamt a :lol: :lol:

Po bre zemėr, po shumė ftohtė ėshtė tek ne, kemi edhe njė diell me syze. :wink:

Sy_kaltra
09-11-05, 17:38
nasht moj mir se tu kish kap mjedisi valla :( :lol: :lol:

Dimri
09-11-05, 17:41
Hiqu moj miniqit tash mos na trano met pa kush kesh me ty

Sy_kaltra
09-11-05, 17:42
jo bre Dimri sa per ata ,,,bash dimrit asht ma sexi miniqi se te bahen kamt harta harta kerkush nuk t'kqyr :lol: :lol: :lol: :lol:

Dimri
09-11-05, 17:46
Qy hiqy ti moj sexi e pa sexi nuk te ka hije tash se te gjeth te vin mas thoj paska lujt qekjo ahahah :wink:

Murgesha
09-11-05, 17:49
Qy hiqy ti moj sexi e pa sexi nuk te ka hije tash se te gjeth te vin mas thoj paska lujt qekjo ahahah :wink:

Po prit more, se sdo tė dilja me sandale tė verės po me qizmice deri pėrmbi gju. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
09-11-05, 17:52
hiēju moj dimnit se ky po menon se ne askia me miniē :lol:

me palto me qizme me shall me dorza me minic qyh :P

laliloli
09-11-05, 18:22
Te ftohtit shume veshtir i perballoj,prandaj edhe nuk e dua shume dimrin ,vetem se me pelqejne shume peisazhet qe krijohen ne kete stine .

Sa ta kemi Vjeshten ksajde ,nuk do ta pranojme dimrin ,po dalim me Vjeshten ne Pranvere :lol: :lol: :lol:

anna
09-11-05, 23:31
Dimri eshte ne prag!

a) Ju pelqen kjo stine, dhe pse?
b) Si ndiheni,dhe cila eshte deshira juaj ne kete stine?

Pres mendimet e juaja,

Me dashuri flaka.


ne fakt me pelqen shume atmosfera qe krijohet.......eshte shume e ngrohte brenda ne familje e sa per jasht me mire mos te flasim
:? :? :?

doGzona
10-11-05, 00:44
Pershendetje e nderuara Flaka per temen e juaj.

Stina e dimrit me pelqen shue sepse e dua boren dhe atmosferen e nates ne kete stine.
Me terhjek vemendjen cdo here kjo stine sepse bukuria e bardhe eshte nje pejsazh i papershkruar.

Krokodilli
10-11-05, 05:45
per fat te keq ne vendin ku jetoj une ka vetem dy stine,, Vera dhe Vjeshta

keshtu qe Vera eshte ne Prag te deres, edhe 3 jave fillon vera... per 6 muaj me rradh do te jet 35-42*C

Barbaroza
10-11-05, 10:23
Te ftohtit shume veshtir i perballoj,prandaj edhe nuk e dua shume dimrin ,vetem se me pelqejne shume peisazhet qe krijohen ne kete stine .


Yes!

Sy_kaltra
10-11-05, 18:03
Dimri ne Prag ,,Qytetaret e shkret e presin kek-un,,Kurse Katundaret Knaqen me dru :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-11-05, 18:05
Sot vetėm borėn mangut e kemi, aq shumė ftohtė qė ėshtė. :(

vjeshta
10-11-05, 18:07
per fat te keq ne vendin ku jetoj une ka vetem dy stine,, Vera dhe Vjeshta

keshtu qe Vera eshte ne Prag te deres, edhe 3 jave fillon vera... per 6 muaj me rradh do te jet 35-42*C

Per fat te keq :roll: :roll: :wink:

Flaka_1
11-11-05, 14:22
Sikur mos te ishte te ftohtit do te me pelqente edhe nje her me shum kjo Stine.

Ndjehem mire kur e shoh vendin te zbukurar gjithkah me Bore. :wink:

Dimeri nuk kalohet vetem, por te duhet nje njeri pran i cili te ngroh. :oops:


Te lumte pergjegjja jote i pershtatet temes shume me vend!
kompliment genta

Flaka_1
11-11-05, 14:23
Pėr mendimin tim ėshtė stinė e bukur.

Dimri don dru. :wink:

Plus Dashuri :wink:

Diana007
11-11-05, 14:25
Don me lon permendore nje dit dimri bashk me KEK-un :cry:

MemphiSx
11-11-05, 14:25
Dimri ne Prag ,,Qytetaret e shkret e presin kek-un,,Kurse Katundaret Knaqen me dru :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po bre ju Katunart na i prisht edhe pyjet tuj pre drujt :D :D :D ;)

Diana007
11-11-05, 14:28
Po bre ju Katunart na i prisht edhe pyjet tuj pre drujt :D :D :D ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: Oh i mytet katunat te shkret po leni me bre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Flaka_1
11-11-05, 14:30
Don me lon permendore nje dit dimri bashk me KEK-un :cry:

Ha hahah Motrushe ke te drejte :cry:

Diana007
11-11-05, 14:30
Don me lon permendore nje dit dimri bashk me KEK-un :cry:

Ha hahah Motrushe ke te drejte :cry:

:P :wink:

Flaka_1
11-11-05, 14:31
Dimri ne Prag ,,Qytetaret e shkret e presin kek-un,,Kurse Katundaret Knaqen me dru :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po bre ju Katunart na i prisht edhe pyjet tuj pre drujt :D :D :D ;)

hahhaah MemphiSx e si te ngrohen ata te ngratet?

MemphiSx
11-11-05, 14:37
Dimri ne Prag ,,Qytetaret e shkret e presin kek-un,,Kurse Katundaret Knaqen me dru :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po bre ju Katunart na i prisht edhe pyjet tuj pre drujt :D :D :D ;)

hahhaah MemphiSx e si te ngrohen ata te ngratet?Heheheeh t'ngrohem me qymyr :D :D ;) mos t'na i prishin pyjet qy :D Ja t'dalin n'sheher edhe kta krejt si na qy :D :D

Sy_kaltra
11-11-05, 14:39
Dimri ne Prag ,,Qytetaret e shkret e presin kek-un,,Kurse Katundaret Knaqen me dru :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po bre ju Katunart na i prisht edhe pyjet tuj pre drujt :D :D :D ;)Allahile ,,me pas krejt tatunaret nafaken e katunares tonde qe ska nevoj as per dru as per kek,,tybe nuk ishin prish as pyjet :lol: :lol: :lol: :lol:

Flaka_1
11-11-05, 14:45
Dimri ne Prag ,,Qytetaret e shkret e presin kek-un,,Kurse Katundaret Knaqen me dru :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po bre ju Katunart na i prisht edhe pyjet tuj pre drujt :D :D :D ;)

hahhaah MemphiSx e si te ngrohen ata te ngratet?Heheheeh t'ngrohem me qymyr :D :D ;) mos t'na i prishin pyjet qy :D Ja t'dalin n'sheher edhe kta krejt si na qy :D :D

Pse nuk po thua ti ne po e bejme katundin qytet po ata me dal ne qytet e ku i nxen ata te gjithe qyteti ?

MemphiSx
11-11-05, 14:45
Dimri ne Prag ,,Qytetaret e shkret e presin kek-un,,Kurse Katundaret Knaqen me dru :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po bre ju Katunart na i prisht edhe pyjet tuj pre drujt :D :D :D ;)Allahile ,,me pas krejt tatunaret nafaken e katunares tonde qe ska nevoj as per dru as per kek,,tybe nuk ishin prish as pyjet :lol: :lol: :lol: :lol:


Hahahaahahahahaahahah Ty t'vraft KeK-i hahaahahaha Une i kam siguru dryt me koh :D Asi me ngrohje t'shehrit a t'qytetit qysh pi thojn,veq po ankohen edhe ashtu se po thojn po e ndoti ajrin ahahahahaah :D

Sy_kaltra
11-11-05, 14:48
Hahahaahahahahaahahah Ty t'vraft KeK-i hahaahahaha Une i kam siguru dryt me koh :D Asi me ngrohje t'shehrit a t'qytetit qysh pi thojn,veq po ankohen edhe ashtu se po thojn po e ndoti ajrin ahahahahaah :Dahhahahahaha Shuj bre se ti ungjesh ne kauq t'rypt ngjyr kaffe edhe nuk e ndin dimrin bresa me gjith at katunarken tonde qe sma ka gjet qiftin um ka lan vetun :twisted: Pa pa a din qa ka than nastredini :P Hudrat nder kry :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
11-11-05, 14:51
Oj e hupt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
11-11-05, 14:55
Oj e hupt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Ha.hahahahhahahahahahaaaaaaaaa pse moj po qashtu osht ,,,qe pyte :P :lol: :lol:

Diana007
11-11-05, 14:57
Oj e hupt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Ha.hahahahhahahahahahaaaaaaaaa pse moj po qashtu osht ,,,qe pyte :P :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tybe un s e di ende si asht :roll: :P

Flaka_1
13-11-05, 02:17
Te ftohtit shume veshtir i perballoj,prandaj edhe nuk e dua shume dimrin ,vetem se me pelqejne shume peisazhet qe krijohen ne kete stine .

Sa ta kemi Vjeshten ksajde ,nuk do ta pranojme dimrin ,po dalim me Vjeshten ne Pranvere :lol: :lol: :lol:

Duhet me marre leje tek flaka per te kaluar nga vjeshta ne pranvere!
:wink:

Flaka_1
25-11-05, 03:21
Ehh Bora !
:arrow:
hmmmm