PDA

View Full Version : Qka mendoni per diskot,klubet e nates etj????


Cool_Boy
24-07-04, 00:38
Pershdnetje

Nuk e di sa a eshte e mire kjo tem apo jo,ndosha do te ket disa qe do te reagojn keq ndaj kesaj teme e ndoshta dikush mire por shifet.....

Cilat jan gjerat e mire qe diskot apo klubet e nates ju sjellin juve (nese ndonj,vasha/djem edhe udhes gjeni qe keshtu nuk eshte mire ta thejme kete ketu)???

Cilat jane ato gjerat te keqija qe diskot dhe klubet e nates sjellin tek ne????

Qka mendoni ju per keto jan gjera te mira a po jo??

A do kishim rini me te shendoshur po mos te ishin kete gjera sot prezente atu ne ku jemi??

kaloni mire ju mire pres per shkrimet dhe mendimet e juaj por do kisha lotur qe mos te jen ofenduse ato me nje fjal jepne ate mendim qe ju e keni njet me dhe dhen,qka ju ndjeni mos e lejoni qe nje shkrim tjetr tjav nderroj mendjen se ajo do te thot kopje e shkrimit te huaj......


me respekt
Cool_Boy

turisti
28-07-04, 02:17
Tung,tung.Nuk ka romantik si perpara... :wink:

Espresso
04-02-06, 21:57
Neper disco shkoj nganjehere per tu argetuar dhe mendoj qe jane lokalitete te mira ku per nje moment mund t'i harrosh brengat e jetes.
Ka nje muaj qe nuk kame qene dhe pres me padurim..... :P

Barbaroza
05-02-06, 18:19
Nuk i frekuentoj se nuk me pelqejne!

Murgesha
05-02-06, 18:27
S`di ēka me thonė pėr disko clubet e natės se kurrė s`kam qenė. :oops: :oops: :oops:

Gentiani
05-02-06, 18:32
Ah, sa dola dhe pėr momentin jam duke shkruar nga njė disco klub i para natės, pėr ate edhe nuk po shihet mirė tastatura pėr tė shkruar :lol: :lol: :wink: As unė nuk kam qenė mė herėt, por shkova nga kurreshtja me detyrė hulumtimi, pėr tė pasur material pėr tė diskutuar nė kėtė temė tė varfėr :lol: :lol: :wink:

Murgesha
05-02-06, 18:34
Ah, sa dola dhe pėr momentin jam duke shkruar nga njė disco klub i para natės, pėr ate edhe nuk po shihet mirė tastatura pėr tė shkruar :lol: :lol: :wink: As unė nuk kam qenė mė herėt, por shkova nga kurreshtja me detyrė hulumtimi, pėr tė pasur material pėr tė diskutuar nė kėtė temė tė varfėr :lol: :lol: :wink:

Mos harro tė mė shkruajsh nė privat se si ėshtė nė diskoclube se a po e shef qė s`po di ēka me shkru rreht kėsaj teme e po :oops: :oops: :oops: :oops:

Barbaroza
05-02-06, 18:49
S`di ēka me thonė pėr disko clubet e natės se kurrė s`kam qenė. :oops: :oops: :oops:

A duhet me u skuqe a??? :roll: :roll:

Gentiani
05-02-06, 18:56
duhet, duhet Barbaroza :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: ja edhe unė nuk kam qenė mė herėt, por pasi erdha me detyrė, po e vėrejė se shumė gjėra i kisha lėshuar nė jetė pa i ditur :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
05-02-06, 18:58
A duhet me u skuqe a??? :roll: :roll:

Po moj, merre me mend shekulli XXI e unė ende skam qenė nė klub tė natės. :roll: :roll: :oops: :oops:

e_martumja
05-02-06, 19:06
Deri tani qysh me thot njoni shume shpija kishmi bo me at qe kerkojm naten eheheh

Une per veti prej moshes 17 vjeqare kam dal shume me burrin apo me shoqe gjitheashtu edhe tash vazhdoj por ndoshta ma rradhe e jo si ather cdo WEEK END :lol: :wink: :wink:


Cdo kohe e kish knaqsi te vete :wink:

Sy_kaltra
05-02-06, 19:44
Edhe disco edhe jeta e nates me shoqeri i ka kujtimet e veta...

Kur isha ne disco per her te par isha 16 vjeēare edhe qe nga ate her gjdo her kam qen ne mesin e shokeve dhe shoqeve ...

Po edhe sot ne vendin ku jetoj jam kliente e rregullt ne Disco-c Carren & The President etj etj ...edhe jan shum te mira....

emine
18-05-08, 09:29
nuke me kan pelqy kurre diskotekat as klubet..