PDA

View Full Version : Diskutime Shoqėrore


Faqet : 1 [2] 3 4

 1. Sa i vizitoni te afėrmit(farefisin)?
 2. --MBRESA UDHETIMESH !
 3. A gėnjejnė shqiptarėt!?
 4. Jeta!
 5. A ju pengojne problemet private ne pune?
 6. Si e pėrjetuat momentin kur ndėgjuat pėr Presidentin Rugova?
 7. NJE SHOQERI MODERRNE APO NJE SHOQERI E DEGJENERUAR
 8. Sa po ju ndihmojmė tė rinjėve??
 9. Pse meshkujt nuk ndėgjojnė asnjėherė?
 10. Shpifjet , intrigat dhe genjeshtrat...!!!
 11. Si reagoni nese dikush ju Gjykon pa te drejte????
 12. Kriminaliteti Ne Internet
 13. Cilėn dhimbje e cilėsoni mė tė madhe, dhimbjen shpirtėrore apo fizike?
 14. "Ēmimi i perfeksionimit objektiv tė botės, do tė jet' atrofia e shpirtit njerėzor"
 15. Gėnjeshtra e fundit
 16. "Veprimi i moralshėm" ???!!!
 17. Martesa me tė huaj nė Kosovė??
 18. Si e vlerėsoni njė Njeri!
 19. Cka konsideroni parimore?
 20. A ėshtė korrupsioni dėshira me e madhe e shiptarve
 21. Shoqėria
 22. Lamtumirė gurbet...!
 23. Fqinjėt (komshinjtė) dhe marėdhėniet fqinjėsore.
 24. Bazat e etiketės, qė duhen njohur nga tė gjithė
 25. Sa jemi koleksionar!
 26. Lajmėrim.
 27. Ēfarė ėshtė premtimi pėr ju??
 28. Ēka dėshironi qė tė ndodh nė vitin 2006
 29. Sa ėshtė i pėrhapur Alkoholizmi nė Kosovė?
 30. Nenshtetas/e
 31. Agjentet sekret per mafian shqipetare
 32. Drejt Kosoves, neper Shkini...
 33. A kishe ndėrru pėrkatėsinė kombtare pėr para ?
 34. A duhet te iu japim perparesi mė tė moshuarve
 35. Vrasja per nder
 36. Rushfeti ose paraja e paguar nen dore.
 37. www.rilindja.info dhe www.savekosova.org
 38. Nese nuk do te kishit femije?
 39. Kė do tė dėshironit tė ishte nė linjė njėkohesisht me ty nė forum dhe pse?
 40. Shtetet,Qytetet,a duhet ruajtur origjinali i emrit
 41. Kur Fati dėnon!
 42. Korespodencė mes Miqėsh ...
 43. Ti,si President !
 44. A e mendoni vdekjen ne kete moshe nga nje aksident?
 45. Miku i mire eshte ai qe ta mban ciken e keqe!
 46. Kontributi i Webfaqes www.dardania.de ( veshtrim )
 47. Cili Profesion Eshte Top-profesion Ne Te Ardhmen??
 48. Red Bull, Campari Soda, Whiskey Cola, ...
 49. A jemi falėnderues...?
 50. Cka Ben Ti Per Pamjen Tende? Sa I Jep Rendesi?
 51. Definicioni definitivisht...
 52. Cili Anėtar/e sipas juve e ka te shkruar nje Teme "Palidhje"
 53. Sa i fusni hundėt nė punėt e tė tjerėve?
 54. Kush simbas mendimit tuaj llogaritet shqiptar i madh?
 55. Pornografia: Kenaqesi apo shkaterrim?
 56. Kosova nė muajt e Dasmave.
 57. Fundi i turizmit patriotik
 58. Kur shoqeria dhe familja ju braktis kujt do i drejtoheshit??
 59. RESPEKTI-Perkunder mendimeve te ndryshme
 60. Ku ndryshon Kosova nga perendimi?
 61. Shkaqet aktuale tė shkurorėzimeve nė Kosovė
 62. Xhelozia
 63. Sa jemi tė aftė nė ngasjen e veturave..?
 64. Kerkoj Nje shqiptare
 65. Dy Gjera Me Cka Duhet Te Krenohet Kosova
 66. WC-ja turpi yne ne Kosove
 67. Kush ka ra radar diteve te fundit!!!
 68. Jeta Nė Kosovė
 69. Ēka synoni tė arrini nė jetė?
 70. Qka I Ban Shqiptari Shqiptarit Ne Internet?
 71. Kosovarja & Magjistarja
 72. Shqiptarėt, popull jo i lumtur!
 73. Pse jemi ketu???
 74. Pse eshte kaq terheqese Oktoberfest ne Gjermani?
 75. Mafia me mantel tė bardhė!
 76. 10 motive per te jetuar
 77. A dini te cmoni at qe e keni?
 78. Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli?
 79. Ēfarė do tė bėnit po tė kishit mundėsi tė ktheheni nė tė kaluaren ?
 80. Pse ne Shqipetaret i respektojm tej mase, te huajt ?
 81. Sa i mprehtė ėshtė "largimi i trurit"
 82. Letra qe pranova sot...
 83. Jepni nje keshill ,kritike apo sygjerim ,personit qe shkruan para juve !
 84. Ēfare eshte "Ironia" ???
 85. Kujt i thuam miq ,ne virtualitet ?
 86. Me cilin profesion te ndershem mund te behen me shume para?
 87. Sa jemi vetkritik..???
 88. Pse Ta Vizitoj Qytetin Tuaj ?
 89. Keshilla
 90. Konflikti me familjen e Ismail Kadaresė
 91. Pasuria e nje buzeqeshjeje.
 92. Prej cilit fenomen keni fobi????
 93. Marrja e njė vendimi-Vendimėmarrja
 94. "tabu"!!!
 95. Fėmijėt dhe (mos)mbrojtja e tyre!
 96. Varfėri e skajshme -15%
 97. Dhuratat....!
 98. Program pėr aftėsimin e vozitjes (pėr patent shofer)
 99. Sa shohim televizor?
 100. Para Borxh
 101. Cila eshte shkalla e popullaritetit tend?
 102. fatkeqsia!
 103. Stolisja e Bredhit pėr Vitin e Ri 2007
 104. Kershendellat....
 105. 2006- vit per t'u kujtuar apo per t'u harruar?
 106. Ukija..gruaja emri i se ciles me friksonte ne femiri!!!
 107. Viti 2007
 108. Letėr e hapur drejtuar www.kosova.de
 109. Votoni per Albania e kunder serbise
 110. Bota Virtuale-The second live
 111. Rreziku nga shkolla....
 112. Counter Strike
 113. Sa mund ta urreni dikė..???
 114. Kur ndiheni keq preferoni te rrini vetem apo te flisni me dike ?
 115. Qfare mendoni Ju A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje?
 116. Postimi i fundit
 117. Ne nje dite me shi si kjo e sotmja?
 118. Qfare ju sjell juve buzeqeshje?
 119. Gryka e Rugoves
 120. Mu kan hargjuar fjalėt, nuk po di ku me ja ngjit
 121. "Ikja e trurit", brenga e Evropes Juglindore
 122. Sa dini per Shėn Valentinin..??
 123. Cfar s'do benit ju kurre ???
 124. Nenshkruani Peticionin per Pavarsine e Kosoves
 125. Komunikimi kulturor ndershqiptare ne periudhen postkomuniste
 126. Familja Haradinaj -- Leter e Dėrguar special nga Daut Haradinaj
 127. Shqiperia ne mbrojtje te izraeliteve ne LDB?
 128. Faqja e re ne internet
 129. Tė jesh i/e sinqertė!
 130. Per vajzat ......!
 131. Per djemt....!
 132. Harresa!
 133. Dy gjera qė smundem ti kuptoj!?
 134. Hakmarrja e 8 marsit, gratė shqiptare “blejnė” burra
 135. Rileximi i historise
 136. Shqiptarėt, Kosova dhe bėrllogdashuria
 137. A meritojm njė shance tė dytė?
 138. Mirjeta, shkodrania qe marton vajzat e veriut ne Serbi
 139. Si tė parandalohen dukuritė negative?
 140. Pėr tė gjithė ata fėmijė qė ka lindur dhe e kanė pėrjetua kėtė periudhė
 141. Arti i ligjėrimit nė publik
 142. E padrejt...
 143. Cila Arsye Ju Pengon Gjumin E Nates
 144. Ku ėshtė dallimi midis trurit tė meshkujve dhe atij tė femrave?
 145. Mohimi dhe fshehja e kombėsisė, a ėshtė veprim i justifikueshėm?
 146. Skandal....Sex per nje 5!
 147. Ankth.....!!
 148. Stolit e kesaj bote per ju?...
 149. Sa altruista jeni?
 150. A e aresyton qellimi mjetin, ku eshte kufiri?
 151. Tema e maturės
 152. Mallkimi
 153. Forumi
 154. Ne Siklet, me u zene ngushte!!!
 155. Koha...
 156. Jeta universitare!
 157. Kerri jem e ka emrin...
 158. Si e perjetoni mosbesnikrin apo tradhtin e shokut apo te afermit
 159. Titulli Apo Personi!
 160. A jemi terroriste?
 161. Per ata qe duan te studiojne ne Padova
 162. Parashikimi i sė ardhmes
 163. Nje rast qe i ke shpetuar Vdekjes?
 164. Deshironi te studioni ne Zvicer?
 165. Blegėrima qė apelon njerėzoren!
 166. Sa keni frikė nga udhėtimi me aeroplan..??
 167. 250 femije ne shkollen e Korces mėsojnė se Shqipėria ėshtė Greqi
 168. Intifada kulturore
 169. Pavarsija
 170. Njerėz tė humbur
 171. Sa e keni IQ????
 172. Tė drejat e fėmijėve
 173. Gurbetqar(e) & Vendas(e)
 174. Ēka prisni nga jeta?
 175. Interneti, sa i dobishėm dhe sa i dėmshėm!
 176. e/i bukur e mendjelehte apo i/e shemtuar dhe i/e mencur.kjo eshte pyetja.
 177. Njeriu i "forte, intelegent"
 178. E vertete apo jo?
 179. si reagoni kur ju akuzojne padrejteisht?
 180. A Mendoni Qe Seksi Eshte I Tej Vleresuar ... ?!
 181. A ndėrron njeriu gjatė fazave tė moshės/jetės
 182. Universitetet Private ne Kosove....
 183. Aj/Ajo Qe nuk jeni ne Realitet ??
 184. Qka ju bene te veqante!!!!
 185. Unė u qudita nga kjo sjellje, po ju?
 186. Kujt t’ia zbuloj sekretet e mia?
 187. A eshte e vertete se...?
 188. Per dashuri me u nda nga Familja si mendoni:
 189. Veqojm ndonje ngjarje interesante gjat pushimeve verore
 190. Shqipėria heq vizat pėr qytetarėt e Serbisė
 191. Njė kėshillė apo kritikė pėr ndonjė anėtarė!
 192. Forre E Dites..
 193. Kujt i takon femija?
 194. Ēka mendoni pėr seriozat/et?
 195. Mafia shqiptare: propagande apo realitet?
 196. Frike apo Respekt ?
 197. Grupi i Gjakut Zbulon Karakterin
 198. Mosha Ideale per tu Larguar nga Prinderit??!
 199. Anomali shoqerore!!!
 200. Krimi i organizuar nė Kosovė
 201. Mbiemri i femijeve,i nenes apo i babit?
 202. 11 Shtatori 2001 solli dhembje te madhe edhe per Shqiptarėt.
 203. Turpi i lagjes fidanishte ne Peje
 204. Sfida e shqiptarit, modele pėr emrin e restorantit.
 205. Realist apo iluzjionist
 206. Genjeshtrat!
 207. Cka ju pelqen apo nuk ju pelqen tek Kushtetuta Shqiptare?
 208. E pabesueshme por e vėrtetė
 209. Si E Sheh Njeriun ?
 210. Seks pėr 2 mijė lek, burri bėri gruan prositututė
 211. Imuniteti i "gjakut te kaltert"!
 212. Mendimi me te cilin je zgjuar sot?
 213. Arigona Zogaj ne Austri
 214. Shum ngushllime per familjen Haradinaj dhe per te gjithe Kosoven!!!!
 215. Shtatqindmijė nėna!
 216. Cka e shtyn njeriun te behet Kriminel?
 217. Haradinajt
 218. Shkruaj njė fjalė tė urtė
 219. Pėrgjumja e frikshme e brezit tė ri
 220. Ndihmė nga qyteti i Pejės !!!
 221. Keni dale ndonjehere ne televizor?
 222. Testoni veten!
 223. "Alfred Hitschckoku "shqiptar
 224. Fėmijėt me HIV shkaktojnė debat nė Shqipėri
 225. Liria ime fillon aty ku mbaron liria e jote dhe mbaron aty ku...
 226. Mos te behemi te huaj ndaj njeri-tjetrit!
 227. Zjarri Nė Prizren
 228. Aktpadi (alias denoncim) ndaj subjektit politik Lidhja Demokratike e Kosoves
 229. Po t'i takoje gjinisė tjetėr pėr njė ditė, ēka do tė bėje?!
 230. Lokalizmat ne Kosove??
 231. Ne ditet me shi!
 232. Sa vende keni vizituar dhe cila nga keto vende ju ka pelqyer me shume ?
 233. Jeta dhe Vdekja
 234. Sa pasqyron virtualiti at qfare ne jemi ne te vertete?
 235. Kush jame une,apo kush jemi ne?!
 236. Harresa!
 237. Pse turperohemi nga heshtja?
 238. Ankthi i pritjes
 239. Thirrje
 240. Ē'farė e bėn njė femėr te ndershme, po e kundėrta?
 241. Cfare eshte ironia?
 242. per qka mund te jemi te sigurt??????
 243. A eshte Interneti armik i Librit ?
 244. Kujt i perkushtoheni me teper ?
 245. Data e lindjes dhe misteri i saj!
 246. Te qesh apo te loton syri ?!
 247. Deshire e paplotesuar!!!!!!!!!
 248. Nese Perlahemi,Hidherohemi,Ofendojm?!
 249. Dhuna nė Familje!!!
 250. Jeton vetėm, a mund tė jetė ky njė Trendy/Modė e Re