PDA

View Full Version : A KENI PAS NDONJEHER AKSIDENT DHE SI KA NDODHUR


vushtrria
22-03-04, 18:23
A KENI PASUR NDONJEHER AKSIDENT DHE SI KA NDODHUR

aferdita
22-03-04, 18:40
pershendetje vushtrrria

un kam pas nje ndeshje njehere
un ish duke e kaluar rrugen dhe dhe tani me nuk me kujtohet se si ka qen dhe kam qen 2 muaj ne spital

Murgesha
22-03-04, 22:21
Au Aferdita sa po me vjen keq.
Une shyqyr zotit skam perjetuar ende ndonje aksident. Te parin qe do ta perjetoj besoj se sdo te ket te dyte :wink:

vushtrria
23-03-04, 20:45
dhe tani gezohem qe jeni mir por njeriut i ndohin keto ne jet qka ti bejshe

e juve murgesha ishalla nuk ju ndodhe ndonje e keqe por edhe ato jan te natyrshme se po duket qe ju murgesha nuk i doni ndodhit e kqija por edhe ato vin jan te natyrshme oj murgesha ishalla keni fat ne jet


pra pershendetje nga vushtrria

turisti
27-08-04, 09:52
Tung Vushtrria. Une kam pas si 17 vjeqar,nji aksident me motor ne shpejtesi prej 85-90 km/h. Rezultati- jam ketu me juve. :P

genti_boy
27-08-04, 19:21
edhe une kam pas nje nje edhe shyqyer qe kam pshtu

vushtrria
27-08-04, 19:46
ju pershendes te gjithve

po ju besoi te gjithve qe keni shpetuar se tani po flasim pra ju uroi qe te mos keni kurr aksident une per vehten time para 5 viteve kisha nje aksident ne rimini te italis kush e din ishte nje aksident prej dikund 30 makinave por fatebardhesishte nuk kishte viktima une i rash dikujt e dikush mue keshtu qe nuk e dishim kush kujna i kena ra po kryesorja kalum siq ishte me se miri.

me dnerime vushtrria

Tomori
27-08-04, 20:03
Po kam pas por kjo ka qene aksident i tjeter natyres
Ne stervitjen e siperm instruktori yn dhe dy shok qe ishim demostronim minimin e nje zone me an te pultit me nje qaste mbasi i bem parapregatitjet na ndodhi problemi jetesor detektori dha alarmin qe u aktivizua koha nuk premtonte kishim ne dispozicion vetem e vetem 5 sekunda kur menduam per qastin se mbaruam me jeten tone se 5 sekondat kaluan por per qudi nuk ndodhi me e keqja per fatin tone nuk kishte qene i kyqur gjilpera ne trotil....

Gentiani
31-08-04, 20:38
Po kam pas por kjo ka qene aksident i tjeter natyres
Ne stervitjen e siperm instruktori yn dhe dy shok qe ishim demostronim minimin e nje zone me an te pultit me nje qaste mbasi i bem parapregatitjet na ndodhi problemi jetesor detektori dha alarmin qe u aktivizua koha nuk premtonte kishim ne dispozicion vetem e vetem 5 sekunda kur menduam per qastin se mbaruam me jeten tone se 5 sekondat kaluan por per qudi nuk ndodhi me e keqja per fatin tone nuk kishte qene i kyqur gjilpera ne trotil....

:roll:

Hmm Tomor! jo, jo asgjė, por mė erdhi shumė interesant minimi i zonės me pult! e besa edhe rasti me detektor!!! po pate mundėsi, e sqaro edhe njėherė se nuk munda ta kuptoj se pėr ēfarė stėrvitje bėhet fjala!

Luana
09-09-04, 05:33
Edhe une e kam pas nji ndeshje ne ket vit 2004 ne maj ,isha duke shkuar ne udhekryq ne te majt plus isha me celular duke fol dhe papritmas njeri ishte duke shkuar drejt dhe ma bani kerrin per berllog :cry: , po kryesorja jam mire , dhe e lus zotin asnji mos te ket ket rast siq e pata une

turisti
09-09-04, 10:19
Edhe une e kam pas nji ndeshje ne ket vit 2004 ne maj ,isha duke shkuar ne udhekryq ne te majt plus isha me celular duke fol dhe papritmas njeri ishte duke shkuar drejt dhe ma bani kerrin per berllog :cry: , po kryesorja jam mire , dhe e lus zotin asnji mos te ket ket rast siq e pata une
Shyqyr qe ke shpetuar,e tjera here mos e perdor celularin-mundesisht.
Pershendetje. :wink:

Luana
09-09-04, 17:10
Shyqyr bofsh oo Turist :D

turisti
18-09-04, 14:42
Shyqyr bofsh oo Turist :D

Shyqy be, shyqyr, Luana. :P :wink:

vushtrria
18-09-04, 14:53
shyqur shyqyr :lol: :lol: :lol:

turisti
18-09-04, 14:59
shyqur shyqyr :lol: :lol: :lol:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P :P

Barbaroza
18-09-04, 16:02
Jo,une s'kam pas asnjehere.Mos t'a perfoli se pastaj...tybeistikfa :wink:

DannyAus
18-09-04, 16:26
PARA 2 VITE ISHA ME NJE SHOQE TE SHKOLLES KETU NE MELBOURNE,, DHE PAPRITMAS SHOQJA ME PYETI A KE PAS NDONJEHERE AKSIDENT TRAFIKU (HAVE YOU EVER HAD A CAR ACCIDENT) EDHE UNE DUKE QESH I THASH JO,, NUK KAN KALU AS 100m NJE VAJZ NE ANEN E MAJT ME GODIT DHE DREJT E NE (McDonalds) nje lokal plot me myshterinj brenda,, fal zotit nuk ka pas rend te lenduar,, MOSI PO PYETNI EDHE JU ISHALLA NUK ME NDODH EDHE NJE HERE MAS 10 MINUTAVE,,, HAJT SE RRI NE SHPI SOD SE KOM NJET ME DAL lol

vushtrria
18-09-04, 18:44
dannyaus ndalohet puthja gjat vozitjes.............

ilda
18-09-04, 18:56
Pyetja ishete per Aksident a?!!

Jo jo jo Une Zot Runa, Une edhe aksidenti shume larg, njeri-tjetrit :)

Pa marr parasysh ku gjindem Ne Makin, Biqiklet, Motorciklet gjithmon jam e koncentrume drjetim te drejt hahahaah Jam shofere profesionale ahhahaa
Shpejt do behem "Schumacher" e DYTė hahahaha :P Ciao te gjitheve.

ani
15-10-05, 21:35
Jo,une s'kam pas asnjehere.Mos t'a perfoli se pastaj...tybeistikfa :wink: tek un eshte ekunderta se kam ba shum aksidente me makin me motor me biciklet po kam pshtu kemi pas ndonje thurje te vogel
po nejse

vjeshta
16-10-05, 01:28
Une jo ,veq nje antar i familjes po dhe ka ndejt 1 muaj ne kome dhe 5 muaj ne rehabilitim .Pasojat jan , po po mundohemi te i kalojm.

vjeshta
16-10-05, 01:30
Une jo ,veq nje antar i familjes po dhe ka ndejt 1 muaj ne kome dhe 5 muaj ne rehabilitim .Pasojat jan , po po mundohemi te i kalojm.
Mos te i kujtojm tash ato :cry:

Urata
16-10-05, 03:54
phy, phy, phy ishalla kurre s'em provo zoti...

Murgesha
16-10-05, 13:07
Au Aferdita sa po me vjen keq.
Une shyqyr zotit skam perjetuar ende ndonje aksident. Te parin qe do ta perjetoj besoj se sdo te ket te dyte :wink:

Sa mirė kam shkruar atėherė :D , kurse tani lutem qė tė mos bėj kurrė mė akcident. :( :(

vushtrria
16-10-05, 14:01
ska njeri qe nuk i ndodhin aksidentet por ishalla askujde me viktima zoti na rujt,kurse per te vogla kemi pas si jo por shyqyr qe te gjithe jemi tani po shkruajme se bashku 8) 8)

Sy_kaltra
16-10-05, 18:28
veq ne Dashuri skom pas aksident :P

Naki
16-10-05, 19:56
Si Fėmijė nė klasen e parė,kisha frigė prej Vaksinimit dhe duke ikur Pėrfundi nėpėr bankat e klases*si koridor shpėtues*doja ti pėshtoja Injektimit u rrėzova mu para Dere me hundė e buzė tė pėrgjakura,ky ishte njė aksidentė i vogel qė mbajė mendė.
Aksidente me rreziqe Trupore nuk kamė pėrjetuar,pėrveq dy termeteve -dridhjes sė tokes, po pa pasoja.

Guri i madh
14-12-06, 22:22
une kam pas tri aksidente aksidentin e par e kam pas kur dy trena ne gjermani jan perplas qe kur me bie ndr men trupi me rrenqethet dy tjerat ishin pa dame me automjet shpejtsia ishte dikund 50 km/h kurse kjo e trenit ishte diqka e pa besushme se nga aj vagon ka shpetur dikush po edhe nuk kam qen ulur isha per momentin duke shkuar per me u ul

gazi-de
15-12-06, 13:18
Po une kame pase nje aksidente para nje viti,aksidenti i pare i jetes sime mendoj ne rrug,dhe ishalla do te jete i fundit.Gjdo aksident eshte tragjke por i imi ka qene shume tragjik qe ma ka ndryshu jeten,endrrat qe i kisha te jetes mi humbi me ka detyru te ja filloj nje jete te re qe ase ne enderr nuke e kam pa.Kame qen me nje shoke ikena ra lisit me makon 130kl ne ore,shoku ime gjindet ende ne spital qe nje vite,dhe veteme zoti e din se a dote qohet ajo,edhe une kame qene ne koma nje muaje dy muajte tjere isha ne spitale,E kur theme ma ka ndryshu jeten sepse une i kame humber dy kembet,do te thote qe tashe jame njeri sakat,dhe per mua ja ka filluare nje jete e re,por ishe shume veshtire por edhe zoti po te ndihmojke.kete tem e kame shtruare edhe une ketu por me titullin fatkeqsia ,por nuk e kame pa qe kjo teme paska qen me heret ne forume.

~AmaZonA~
05-02-07, 19:27
“Nuk kam pasur aksident asnjėher edhe lusė Zotin mos te kem asnjėher.

Murgesha
06-02-07, 01:29
Po une kame pase nje aksidente para nje viti,aksidenti i pare i jetes sime mendoj ne rrug,dhe ishalla do te jete i fundit.Gjdo aksident eshte tragjke por i imi ka qene shume tragjik qe ma ka ndryshu jeten,endrrat qe i kisha te jetes mi humbi me ka detyru te ja filloj nje jete te re qe ase ne enderr nuke e kam pa.Kame qen me nje shoke ikena ra lisit me makon 130kl ne ore,shoku ime gjindet ende ne spital qe nje vite,dhe veteme zoti e din se a dote qohet ajo,edhe une kame qene ne koma nje muaje dy muajte tjere isha ne spitale,E kur theme ma ka ndryshu jeten sepse une i kame humber dy kembet,do te thote qe tashe jame njeri sakat,dhe per mua ja ka filluare nje jete e re,por ishe shume veshtire por edhe zoti po te ndihmojke.kete tem e kame shtruare edhe une ketu por me titullin fatkeqsia ,por nuk e kame pa qe kjo teme paska qen me heret ne forume.

Gazi de!
Pėr herė tė parė lexova kėtė shkrimin tuaj e sinqerisht mė vie keq pėr atė qė tė paska ndodh.
Tė pėrshėndes dhe uroj qė ta pėrballoni nė mėnyrė sa mė tė letė gjendjen nė tė cilėn ndodheni.

Murgesha!

Vin-Diesel
06-02-07, 17:43
“Nuk kam pasur aksident asnjėher edhe lusė Zotin mos te kem asnjėher.

Pastruesja ne Perparim e siper !!
Une kam Pas Aksidentin e Fundit me 30.01.2007
Kam qen duke u kthyer ne Banes edhe e provova me e kthy kerrin ne mes te rruges me Frenin e Dores, shume super e kam kthy por provova qe ta kthej edhe njeher edhe ja kam Fut nje Vetures ne Parking...!
Tash kam me dorzu Umfallin ne Sigurim edhe kom me e dergu Veturen ne Expertiz !!

Hetimet Vazhdojn !!

Vin-Diesel
06-02-07, 17:45
Edhe Diqka ....

Aksidentin qe e kam pas e kam pas veturen me goma te Veres, edhe mendoj se do me denojn!!
A mundet me mi gjet dikush nje pare Guma te Dimrit deri te kryej expertizen...

Profili i Gomave qe me duhen 175/60/14

Jana
26-09-09, 13:12
Po ket vit...
Ishim me kerr duke shku te Daja une me Familjen time...edhe em ra Njoni...

p.s i thirra Policin...edhe ai ishte gabim...ma paguv Veturen 300 euro ....

emine
26-09-09, 13:19
pos niher qe jam rrzu prej biciklle ,:biggrin:

shfletuesi_
26-09-09, 13:23
Po 1 here me traktor .....

Virti
26-09-09, 13:35
me ka pas picku bleta. :rolleyes:

pirro
26-09-09, 19:25
I kom pas dy aksidente me veture. Te dyjat kane qene fatale, mirepo per veturen ka qene fataliteti. 2006 ( mitrovice) dhe 2008( kaqanik)

Oqeani
26-09-09, 20:07
1 - Gjer sa isha ne nje TAXI - tek semaforat permbas konviktit 3 - ne Prishtine - gjer sa tksisti u fut ne te kuqe .... nuk kshte te lenduar
2 - me veture isha ne 60 km/h - isha fajtor
3 - me veture - ne rreth - isha i drejte ... isha ne shpejtesi 40 km/h

thellenza
26-09-09, 20:37
2 here, asnjehere me fajin tim :smile:... ka pase vetem lendime te lehta.

~AnnA~
26-09-09, 22:15
Vete jo...shpresoj as mos me ndodhe!!!

roadrunner
26-09-09, 23:11
Un njeher tu shku ne pune 7 mengjez, jemi kan kolon nja 30 kerre, pej anes kundert vishin dy tu u shty (seat ibiza me golf 3), te hup drejtimin seat ibiza, e ti msho kamionetes para meje, e ta perplas kamioneta drejt e kah une :S...masi e pam situaten qe skem ka ja dalem edhe me dasht se skishmi kah me ik asnjani, veq e pritem me na ndodh kshtu qe kem te pregadit. Po problem se kur kemi dal pej kerrit, kejt shoferat meshkuj ishin hup, e un dudkja ngajta e nxerra at budallicen pej seat ibizes qe ish qu pesh me sabah, edhe e thirra policin. Tipja ish kan gjinekologe, edhe u lendu pak, po neve per shyqyr te zotit sna gjet send, veq kerret na u shtrydhen. :D
Niher patem ra ne llogom me burr temin, edhe ata pi menes madhe se i plasi lukthi kur e kqyra shtremt me bisht te synit huahuahua, edhe aty ska pas lendime veq taksirat i parev :D...edhe ishalla pshtojm me kaq se boll kom pa aksidente ne jet e nuk jan te mira :(

Triangle
27-09-09, 01:51
Disa here...

Murgesha
27-09-09, 14:51
Perderisa pasojat mbeten ne makine "te mira" aksidentet.

Nje te vetme, fajtor akulli se une jo cfar! http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

uck_aksh
29-09-09, 11:10
po kam pas para nje viti nje aksident te vogel ne vendin e punes
po pa pasoja te mdhaja nga uji i vluar


http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/korab2.jpg


http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Korab.jpg

shfletuesi_
29-09-09, 11:14
po kam pas para nje viti nje aksident te vogel ne vendin e punes
po pa pasoja te mdhaja nga uji i vluar


http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/korab2.jpg


http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Korab.jpg

Hahhahahaha me ke shti me kesh sherim te shpejt...


Une hiq ma larg se sot u rrezova nga shkalla edhe per fat vetem kemben e djatht lendova.

emine
25-03-12, 20:17
jo more cfarti pos nja dy here qe pata dek gadi :biggrin:

premium
25-03-12, 20:57
Ma herėt e pata ndi njė aksident interesante ,
ish ba ndeshje aeroplani me traktorin :)
ishte e vėrtet , por ishte aeroplani i bujqėsis :)

halla e madhe
25-03-12, 21:00
Ma herėt e pata ndi njė aksident interesante ,
ish ba ndeshje aeroplani me traktorin :)
ishte e vėrtet , por ishte aeroplani i bujqėsis :)


..hahahahaha,o sa kam qesh:biggrin:

Oqeani
25-03-12, 21:13
Po po dy here hahahah isha ne shpejtesi diku ne 40, te dy heret !!!

Nje here isha fajtor une, e nje here ma krisi !

Pa pasoja - ( per pos vetures- pak) !

premium
25-03-12, 21:20
Po ju tregoj njė aksident tjetėr qfare ndodh njė personit si mirėnjohės ..

Ndoshta edhe juve ka ndodh kur ventili jokthyese e bojlerit prishėt , me qrast uji i nxehtė shkepet nė ēdo instalim .
Ai person i ngrati ulet nė wc , por pa u qu nga shola ngreh sifonin ,,hahahaha krejt qka ja gjen pėrfundi ja shkrumon :))

pas dy dite mblidhemi disa , dhe shkojmė me vizitu , shumė keq ka qenė sepse nuk kishim si tė pyesim si i ke !!!! ....:tongue:

tipi engjellor
25-03-12, 21:20
aksident po more njehere jam rrezu nga ftoni hahahahhahaha kukuku qka ish hahahahah

halla e madhe
25-03-12, 21:38
Po ju tregoj njė aksident tjetėr qfare ndodh njė personit si mirėnjohės ..

Ndoshta edhe juve ka ndodh kur ventili jokthyese e bojlerit prishėt , me qrast uji i nxehtė shkepet nė ēdo instalim .
Ai person i ngrati ulet nė wc , por pa u qu nga shola ngreh sifonin ,,hahahaha krejt qka ja gjen pėrfundi ja shkrumon :))

pas dy dite mblidhemi disa , dhe shkojmė me vizitu , shumė keq ka qenė sepse nuk kishim si tė pyesim si i ke !!!! ....:tongue:


...hahahahahahaha..taksirat a?:biggrin::biggrin::biggrin:

valiii
25-03-12, 23:54
Nena e aksidenteve jam, ama gjithmon kam shpetuar me minimumin e asaj se ēka ka mujte me me ndodhe. Krejt kjo si pasoje e asaj se me pelqene jeta ne adrenaline :))

Domira
26-03-12, 10:56
Jo per fat nuk kam pas kurre aksident, Zoti me ka rujt der me sot mua dhe familjen time te ngushte.

emine
26-03-12, 15:54
Ish kan njani shofer i kamijonit edhe nje dite rrotllohet e bjen ne llagam,se qysh i vjen nifar drite e zani e pyet kush je bre ti? Tha engjulli mbrojtes,qaj qe te ka pshtu mos mu myte ne prru,qaj qe te ka pshtu ushtar,qaty qatje une vet qaj jam qe te pshtova edhe qtash,,,ky kamijongjija i kthehet edhe i thote:KU ne dreq te mallkum ke pra kur u martova qe sem paske pshtu:biggrin:


qeshtu a jeta plote aksidente