PDA

View Full Version : qka merrni me vete (3sende)nese udhtoni ne hane?


Faqet : [1] 2

MiRa007
11-10-03, 12:52
nese udhtoj ndonjehere ne hane, deshiroj ta marr nje fletore,nje laps dhe nje foto me vete!

florim baftiu
12-10-03, 01:44
une e marr nje fletor,nje las po edhe nje maqin me dhen lapsin se po mu thy maja e lapsit nuk kam me shka me shkru , nje foto, harta nuk um vyn se nuk ka udhkryqa,edhe nje fotoaparat

edhe kurgja ma shum

jehona
17-10-03, 22:36
te pershendes florim, car valla kokshe shoki. po sa kam ndegju une ne hane fotoaparati nuk ban pun, nuk di diqka me blic nuk po functionojke atje, hahaha..... :wink:

une tjeter nuk kisha dasht perveq nje natel me fol me mamen, se e duuuuu shum, po nuk di a i shkojn vales 900 valet deri ne hane??? :wink:

florim baftiu
18-10-03, 13:41
une nuk te njo por une e kam nje aparat pa blic :shock:

e sa per car nuk kam qef mum than se idhnona :evil:

e epr telefon edhe une kum pas mendu po e kisha problemin e valeve

po qka me ba te thirr ne staf te vales 900 dhe thuju qe ti forcojn edhe po ma shum valet ne te qojn edhe ne han se ti su po nejshe pomamin pe dojshe shum po edhe une e du mamin te po bash si ti tanen nuk ma merr menja

tung tung

mbetesh e pershendetur nga flori_florimi tung

jehona
18-10-03, 14:02
te pershendes Florim, a po thirr ti per mu tek Vala 900 e vete per mu a ka vale ne hane, se e kisha NR ne gjep te pantollave e mi ka la mama?! ta kisha ditur per nder...

florim baftiu
18-10-03, 17:03
halo jehona te pershendet florimi nga austria

nuk ka pas problem po jam pak larg

e um bahet shtrejt me thirr ne kosov

leida

kjo do te thot me vjen keq

tung tung

TONINO
22-10-03, 22:36
nese udhtoj ndonjehere ne hane, deshiroj ta marr nje fletore,nje laps dhe nje foto me vete!Pershendetje MiRa007, si jeni ? a jeni mir?, qka ėshtė ma e rendesishmja e paske harru me marr me vete!!! PO ku po don me thy qafen nė Hane pa Kondoma(Prezervativa) hahahahhaha qy, ku me din qka ka nė Hon....

__________________________________________________ ___________

Geto_21

jehona
22-10-03, 22:55
mira007 te pershendes, valla me kish interesu foton e kujt e kishe marr me veti ne hene??

jehona
22-10-03, 22:57
florim te pershendes, valla boll marre prej teje mos me thirr per mu, po nejse, po te fali edhe nje here, heheh, mos i kallxo kujt se nuk ki thirr per mu se te keshin, hehehe....

TOXIC_TUNA
23-10-03, 12:39
:wink: UNE KISHA ME MARRE MIRA 007,NJE PARASHUT TE TIPIT GJERMAN,DHE NJE FJALORE SHQIP-SHQIP DHE I KISHA LESHUAR NE HAPSIRE KISHA BERE EKSPERIMENT SE NE CILEN ORBITE DO TE RROKULLISEJ KAQ PA KEQ------------KUPTIME OK :wink:

florim baftiu
23-10-03, 13:26
hej jehona te pershendet florimi

kush kesh mos me thirr per ty nuk ma merr mendja qe te nje dikush

po nejse pe zajna qe keshin kejt

tung tung

florim baftiu
25-10-03, 15:42
hej jehona ku je moj e dashura e shqiptarve

qka po ban po te prshendes

ku je qe ke humb kejt

mos ma zin per te madhe qe nuk kam thirr

te vala 900 se vallahi mu bajke shum shtrejt

shka me ba tutmisory

tung tung

Donika
29-10-03, 09:36
tung tungune e kisha marr dashnorin meveti se me kish myet malli per te, masandej diqka rreh literatures, se duhet diqyshne me humb kohen, edhe nje kompjuter qe tju shruaj juve ketu ne forum, :D

Ju pershendes

florim baftiu
29-10-03, 12:45
halo donika te pershendet florimi

hej o njerez deri sot hala kurkush nuk ka shkru ma mir se DONIKA

hallall te koft se ti nuk po filozofojshe sikur jehona

shkurt e shqip e marr kta kta kta edhe u kry

e ajo nuk di qka folke me do telefona me do nana

me siguri pe dojke shum

po ska faj se nashta e ka te mir ku pe di une

tung tung donika

mbetesh e pershendetur nga une florimi

tschüssssssssssss

jehona
30-10-03, 13:27
te pershendes florim, jo bre nuk tu kam hidheru se nuk ke thirr, thirra vet e e kreva at pun. po isha shum e zane me disa pun e nuk kisha kohe te hy ketu dhe ti shprehi mendimet e mia, si nje vajze me tradita shqipetare! :wink:

florim baftiu
30-10-03, 18:03
boll mir qe te paska ra pak koh e mi shpreh mendimet

me vjen mir

tung tung

mbetesh e pershendetur nga florimi

adam
31-10-03, 13:20
HANA,,, eshte larg po harroni ,,! Pa tre sene une nuk nisna me marr udhe ,,,PA femer ,,PA drog ..PA raki ,, as ne gjenet s'shkohet,,,,e lere ne hane

MiRa007
31-10-03, 21:41
TE PERSHENDES ADAM!...por qka po don ti ma shume...femen, drog, raki...?

keto tri sende ki drejt me i marr me vete---hahaha!

...udha e mbare...

lazdrani
07-02-04, 10:37
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
08-02-04, 12:30
ajajajaj bre adam nqs shkon ne hane me droge po mu doket se nuk paske mu kthy hiq te pershendet anna :lol: :lol: :lol:

Zana
08-02-04, 18:38
E more Florim ri qaty n“Austri se mire je o djal..haha
:P

Gentiana
08-02-04, 23:11
ZeroCool mir me i kuptu ti sendet mos me u kend se i keqkupton!!

8) 8) 8)

lazdrani
11-02-04, 20:08
Do te merrsha xhygumat me qaj :lol: :lol: :lol: Dhe Fotot e RRushit,Murgeshes,jehone dhe Gentes :wink:

Gentiana
11-02-04, 20:25
Lardrani,gjygumat hajt disi kuptohet,po qka te vyn fotot tona :?: :roll: a nuk jemi tu te dal boll ketu ne forum pa na marr edhe ne Hanė?? :wink:
Hajgare. tung dhe kalo mir.

Genta

lazdrani
11-02-04, 20:27
Po mendova se nuk kthehem me eh jese me merak ate bote tjeter.... :wink:

Murgesha
11-02-04, 23:50
Valla une e kisha mare Lazdranin he. A po pranon edhe ti Lazdran. Veq ruaju mos i thuaj gje Gentes dhe Jehones se na vijne permas.

drenousha
12-02-04, 11:33
po edhe une si donika e kisha marr dashnorin tem, computerin po edhe diqka per me pi
ju pershendes kalofshi mire :P

lazdrani
12-02-04, 13:59
Ani be Murgesha shkojme :lol: :lol: :lol: Me ke bere te qeshem zot ju falenderoje keti forum qe aq kenaqesi kam.... :wink:

lazdrani
19-03-04, 11:33
hajde kush po vjen me mua se unisa neser per ne hane :D :D :D Murgesha :?: :wink:

Barbaroza
19-03-04, 11:44
Lazdrani,hajde e caktojme nje dite dhe te gjithe anetaret e forumit po nisemi bashke per ne hene,ndoshta zbulojme diqka qe ende se ka zbuluar asnje astronaut :wink:

lazdrani
19-03-04, 11:46
Nisemi moj Barbaroza nisemi,kam ndegjuar se atje mbesim te rinje.
Kam blere 2hektare toke atje e vend kemi bolle per te gjithe antaret e forumit :wink:

Barbaroza
19-03-04, 11:48
Ew ew ew ew Sa mire,po atje do ta festoja edhe ditelindjen :P po presim ta marrim edhe mendimin e tjereve :wink:

Murgesha
19-03-04, 17:37
Eh Lazdrani une te porosita mos me i tregu Gentes e Jehones e ti si per sherr qe je i tregove Barbarozes. E kam dijte se si te marri vesh dikush se po udhetojme atje kam me na u pike mbrapa. :(

illyria
20-03-04, 01:59
Unė e marr sė pari anijen kozmike,njė qarqaf dhe Britney Spears !!!

Barbaroza
20-03-04, 09:41
Ashtu pra Murgesha a :?: Ani ,ani udhetoni ju pra pasi qenkam pengese une :( :cry: Une mendova se kisha sjelle nje tortė te madhe dhe kishim festuar bashke ditelindjen time,por nejse,e kuptova tani cfare shoqe kam :cry:

lazdrani
20-03-04, 11:18
Jo moj Barbaroza mos u deshto ne Murgeshen se fajtore jam une se me te vertet kemi pasure plane njehere vetem une dhe ajo te udhetojme .
Arsyeja ishte se ne donim te befasojme ty per ditelindje........ok po te tregoje cila ishte befasia jone per ty ok.
Murgesha kishte pregaditure nje velle te bukure per ty ndersa une kam pregatitur RRushin qe sa po te mbrrishe ne Hane ai do te pyeste ty:

BARBAROZA DESHIRON TE JESHE GRUJA IME!!!!Kjo ishte skenaria ime ndersa rezhin kishte Murgesha per kete plan :oops: :cry: sorry Murgesha se i tregova por me sa duket mendova ti tregoje se u friskoja mos nuk po vjen me Barbaroza ne forum :(

Murgesha
20-03-04, 11:41
Ai Lazdrani bere cka bere e e zbulove planin.
Barbaroza a po e sheh edhe vet se cfare plani kemi pas :wink:

Gentiana
20-03-04, 13:45
Kam ditur se ti Murgesha me Lazdranin keni diqka ne plan,sepse nuk bejshi ze hiq,se me me pa tregu do ju kisha ndihmu ani si,po ju kot. bile ne darsem apo fejes apo qka do te jet,me thirrni spaku aty, se diqka nuk jam ne disponim koheve te fundit e ndoshta me nreqet disponimi. Barbaroza moter me thirr bile ti :cry: :cry:

Genta

lazdrani
26-03-04, 19:01
Murgesha akeni ndegjuar moj se RRushi kishte mbrri ne Ferizaj ishte te Barbaroza,ani kjo as nuk na tregoje e mbajke sekret kete pune thuja se po ja merr kush RRushin 8) :P

Barbaroza
27-03-04, 09:52
Lazdrani,te lutem mos luaj me dhimbjen time,ai nuk erdhi dhe ti shume mire e di kete por mundohesh ta mbrosh ate,por kot e ke,tani e zbulova se ju mbani lidhje te fshehta :wink:

lazdrani
14-04-04, 11:35
Sot vetem Murgeshen time :wink: :wink: :wink:

Gentiana
14-04-04, 12:36
Un Sot askend,vetun dua te shkoj :( :cry: :( :cry:

mickoja
14-04-04, 15:54
po normal Geta qe pa mua askund nuk shkon apo jo loqki

Gentiana
14-04-04, 15:55
qashtu esht Mickoja as topi nuk e luan. po bash kur me duhesh nuk gjindesh bre :( :( :evil:

mickoja
14-04-04, 16:04
pse be loqki po qy ku jam un gjith here do tč jem kčtu kur tč mč kčrkojsh

Gentiana
14-04-04, 16:05
qeshtu po thojn gati te gjith,ama si tju del nje vajz me e mir ateher nuk e format kush kend. Ja psh per arTanibb, don te gjitha po ishalla i kan met ne krye te gjitha e nuk e format asnjana :wink: 8) :oops:
Hajgare pak.
Loqk ku je more ti,ke humb qe do dit krejt,na ke mungu.

lazdrani
21-05-04, 10:10
Do ti merrja te gjithe antaret e forumit dhe do te benim nje Party :wink:

Barbaroza
21-05-04, 10:14
Do ti merrja te gjithe antaret e forumit dhe do te benim nje Party :wink:

Une s'kisha mundur te vij se s'kam pasaporte :(

Vera
21-05-04, 10:25
hej a na i lshojn vizat te gjithve qe te shkojm atje a ??? :?:

lazdrani
21-05-04, 10:28
Do ti merrja te gjithe antaret e forumit dhe do te benim nje Party :wink:

Une s'kisha mundur te vij se s'kam pasaporte :(
Nisja behet nga Ferizaji cka po merzitesh qiko ani pasaport na jemi talent nje se shpejti faso dhe u krye problemi :wink:

Barbaroza
21-05-04, 10:31
O jo bre se nuk jam e falsave une,sa te bej nje km.menjehere me ze sherri,me mire po rri une,shkoni ju e kaloni bukur :)

Gentiana
21-05-04, 10:33
O jo bre se nuk jam e falsave une,sa te bej nje km.menjehere me ze sherri,me mire po rri une,shkoni ju e kaloni bukur :)

Thot nje fjal e urt: Me mir ne shtepi e rahat se rrugau (henau) e sakat. :wink: Po ja po rri edhe un me ty, nuk po shkoj as un. :wink:

yllka
21-05-04, 11:49
Do ti merrja te gjithe antaret e forumit dhe do te benim nje Party :wink:
Party opa lazdran sish kane keq 8)

anna
21-05-04, 13:14
une per vete kisha marre 1 celin 2 te dashurin 3do buke :D :D

Murgesha
21-05-04, 13:53
E une valla e kisha marre Lazdranin para se me e ba Partyn :wink:

mr_beni
21-05-04, 14:41
o ju kisha mar te gjithve ishim knaq ne hen njerz nja Party e kishim bo askush nuk na kish thon nalnja muzikes dhe natyrisht do telefona na kishin vy a

VARDARI
21-05-04, 18:38
-I kisha mar me veti gjith cikat se shum i adhuroj pa kushtezime ....

lazdrani
22-05-04, 09:38
-I kisha mar me veti gjith cikat se shum i adhuroj pa kushtezime ....Vardari miresevjen ne forum,hahahhahaha bashe krejte ah :wink:

Vera
22-05-04, 12:31
askush nuk po mu duhet ne hen veq me te dashurin isha shku dhe pak uj e kisha mar me veti se mos po na mbyt etja kaq :!: :!:

Cool_Boy
22-05-04, 15:30
une do kisha marrr po dihet more ta dashuren qyyyy......

por kush eshte aja :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Vera mendim i mire qiki hahah

florian
22-05-04, 15:58
UNE KISHA ME E MARR HANEN , MURGESHEN &LAZDRANIN :twisted: :twisted: HE SI JU DUKET :wink:

hana
22-05-04, 16:49
UNE KISHA ME E MARR HANEN , MURGESHEN &LAZDRANIN :twisted: :twisted: HE SI JU DUKET :wink:


hahahah po Flori ide shum e mire edhe ju tjert nqs doni hajdeni :wink:

qika_pr
22-05-04, 17:00
hmmm me shku ne hane
e kisha marr te dashurin ven te kuqe dhe fisteka u ban tri sene
a

florian
22-05-04, 17:04
hmmm me shku ne hane
e kisha marr te dashurin ven te kuqe dhe fisteka u ban tri sene
a
kqyr se po e harro te dashurin se vallahi ne han ska ku me e gjet :wink:

qika_pr
22-05-04, 17:36
jaaaaa hiq mos u tut krejt te harrofsha ata se harroj a

Vera
22-05-04, 18:09
UNE KISHA ME E MARR HANEN , MURGESHEN &LAZDRANIN :twisted: :twisted: HE SI JU DUKET :wink:

flori hanen e harrove krejt more

Cool_Boy
24-05-04, 14:18
flori falminderit qe po ma lejshi Veren ahahha.

Vera jo ide e keqe nese ne dy shkojm ne hene a?

Murgesha
24-05-04, 20:01
UNE KISHA ME E MARR HANEN , MURGESHEN &LAZDRANIN :twisted: :twisted: HE SI JU DUKET :wink:

Ide shume e mire Flori, une pajtohem :lol:

Murgesha
08-06-04, 16:19
UNE KISHA ME E MARR HANEN , MURGESHEN &LAZDRANIN :twisted: :twisted: HE SI JU DUKET :wink:

Ide shume e mire Flori, une pajtohem :lol:

O Flori mos e harruam more Hanen ne Hėnė???? :shock: :shock:

hana
08-06-04, 17:08
UNE KISHA ME E MARR HANEN , MURGESHEN &LAZDRANIN :twisted: :twisted: HE SI JU DUKET :wink:

Ide shume e mire Flori, une pajtohem :lol:

O Flori mos e harruam more Hanen ne Hėnė???? :shock: :shock:


hahahhah jo bre Murgesh mos u tut se qe ku jam :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-06-04, 08:28
Shyqyr Hana qe te paskemi shendosh e mire.
Tybe u bana merak, se mos te ka harruarr Flori ne Hėnė. :idea: :?:

anna
11-06-04, 10:21
te ishte qe te kishe mbet hana ne hene por ja qe nuk e kam ate fat :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Vera
11-06-04, 15:11
te ishte qe te kishe mbet hana ne hene por ja qe nuk e kam ate fat :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ahahahahahah pse moj anna a bajat tu ka bo, a vka jam motrat e mdhaja e di bash mir hahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hana
11-06-04, 17:08
te ishte qe te kishe mbet hana ne hene por ja qe nuk e kam ate fat :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ahahahahahah pse moj anna a bajat tu ka bo, a vka jam motrat e mdhaja e di bash mir hahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:ncncncncncnnc :twisted: :twisted: a jeni moj mire ju te dyja
:?: :!: ani motrat e mdhaja ,cka keni me motrat me te mdhaja ju kshtu ???

Murgesha
11-06-04, 18:03
Hane po a spo e kupton moj a? :lol:
Anna te don si moter te madhe vetem pasi t martohesh :wink: Se i leshohet rendi moj :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
11-06-04, 18:07
Hane po a spo e kupton moj a? :lol:
Anna te don si moter te madhe vetem pasi t martohesh :wink: Se i leshohet rendi moj :lol: :lol: :lol: :wink:


Po nese i gutet moj, le te jet e para. :roll: :wink:

Murgesha
11-06-04, 18:14
Hane po a spo e kupton moj a? :lol:
Anna te don si moter te madhe vetem pasi t martohesh :wink: Se i leshohet rendi moj :lol: :lol: :lol: :wink:


Po nese i gutet moj, le te jet e para. :roll: :wink:

Genta shyqyr qe vetem une ti ndegjova keto fjale. :wink:
Muk ban me u martu motra e vogel para te madhes. :lol: :wink:

Gentiana
11-06-04, 18:20
Hane po a spo e kupton moj a? :lol:
Anna te don si moter te madhe vetem pasi t martohesh :wink: Se i leshohet rendi moj :lol: :lol: :lol: :wink:


Po nese i gutet moj, le te jet e para. :roll: :wink:

Genta shyqyr qe vetem une ti ndegjova keto fjale. :wink:
Muk ban me u martu motra e vogel para te madhes. :lol: :wink:

:oops: :oops: :roll: :?

anna
11-06-04, 20:48
:shock: :shock: nuk mund ta besoj :shock: :shock:

lazdrani
11-06-04, 21:29
Le te qesin Shorte moje qy :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
12-06-04, 07:52
anna mos ta nin mir e ke qe nuke don motren e madhe hahahhaha se tybe ato vet dreqi jan hahah :lol: :lol:

Cool_Boy
12-06-04, 08:41
Po mua askush nuk po me merrka a? :( :(

anna
12-06-04, 09:39
shoooorrrttttt jo jo ani qka jan motrat e medhaja ik mos vetni hiq :( :(

Vera
12-06-04, 11:50
Po mua askush nuk po me merrka a? :( :(

Cool_Boy une po te mar ty, pa ty nuk nisem per andej hehhe :wink: :wink: :P

Murgesha
12-06-04, 12:02
Po mua askush nuk po me merrka a? :( :(

Cool_Boy une po te mar ty, pa ty nuk nisem per andej hehhe :wink: :wink: :P

Per ku don me u nis lum Vera? :wink:

Vera
12-06-04, 12:54
Po mua askush nuk po me merrka a? :( :(

Cool_Boy une po te mar ty, pa ty nuk nisem per andej hehhe :wink: :wink: :P

Per ku don me u nis lum Vera? :wink:

Murgesha qe sa kamerat e televizionet po dojn me mė qarru komsh nuk po meleshojn qe jam bo astronaute e ti ku po don me shku po ne HAN po ku tjeter qy hahahah e edhe Cool_Boy po e mar me vete heheh :wink:

lazdrani
14-06-04, 20:49
Cka do te mirrja .....hmmmmmm Vetem Murgeshen :P

Murgesha
14-06-04, 23:39
Cka do te mirrja .....hmmmmmm Vetem Murgeshen :P

Valla po me duket se, na duhet patjeter te bejme nje ekskursion gjer atje. Ketu kallaballek shume e spo mund rrijme vetem. :lol:

anna
15-06-04, 09:45
paj tybe bani mire me shku ne ekskursion amo se mos rrini atje e nuk ktheheni me keshtu qe ma mire ju rrini ketu e na po shkojme ne hane ok :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-06-04, 10:29
paj tybe bani mire me shku ne ekskursion amo se mos rrini atje e nuk ktheheni me keshtu qe ma mire ju rrini ketu e na po shkojme ne hane ok :lol: :lol: :lol:

Jo anna jo. Rrini ju ketu e mos na baj me hile tani, se une e para propozova e ti mos gjej pretekst per me na ardhe mbrapa. :wink:

anna
15-06-04, 14:21
paj tybe bani mire me shku ne ekskursion amo se mos rrini atje e nuk ktheheni me keshtu qe ma mire ju rrini ketu e na po shkojme ne hane ok :lol: :lol: :lol:

Jo anna jo. Rrini ju ketu e mos na baj me hile tani, se une e para propozova e ti mos gjej pretekst per me na ardhe mbrapa. :wink:

me hile jo jo jo more une nuk vij me ju se une kam me shku ne kosove :lol: :lol: :lol:

turisti
21-08-04, 15:49
Pershendetje nga Florida.Une kisha marr:
1) shkrepsen,
2) qelsin e konservave dhe
3) teleskopin. :wink:

nitushe
13-09-04, 10:03
orbita
mantilin e gjyshes sea tje fllad
tv

mickoja
27-10-04, 17:13
1.njč laps
2.njč gomč
3.ditarin

qe dhe mos me u kthy qe me pas mundsi ju me dit se si kam kalu nč hčnč :cry:

Mafiozi
27-10-04, 17:21
Pashtetat...
Dashnoren...
Mobilin... 8) hehehe

Krokodilli
27-10-04, 17:22
jaaaa une nuk po shkoj ne hene,, se koka mush hena me shqiptar te forumit dardania..... une ne Mars do te shkoj,,,
do ta merrja makinen,, se i kishim maru do rrug te mira ne mars,,, dhe dihet anna me mu :wink:

Gentiani
27-10-04, 18:44
qka merrni me vete (3sende)nese udhtoni ne hane?


Nuk ka nevojė fare, se tė gjitha ishin atje, besa me ēmim shumė mė tė lirė se nė Tokė :wink: :lol: :lol:

dr1ta
27-10-04, 22:56
Oksigen nje boc , cellularin :roll: , molla

Gjumashja
05-12-04, 10:39
jastekun
kpucat
pasqyren :wink:

Loloku
05-12-04, 10:47
Syze te henes - mos me i pa te papriturat,

Lidhsat e kepucave - me ike nga te papriturat,

Rrypin - me shpetu nga te papriturat (me ba me mu prish anija leshohem me rryp nga hena).

DEA
11-12-04, 01:47
1. Nje Hotel luxos

2. Nje qender blerje " shooping"

3. Nje fitnes studio

Kercovari
11-12-04, 06:40
Loptopin, se smuj pa dardanin
Butile Uiski,te dehem te mos di ku jam
Hastren,masazhen e shpines
Jo nuk vi! Pa nipin s`mund te ri.

turisti
11-12-04, 13:20
Loptopin, se smuj pa dardanin
Butile Uiski,te dehem te mos di ku jam
Hastren,masazhen e shpines
Jo nuk vi! Pa nipin s`mund te ri.

Mos hajde pra,une behem i pari,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

lazdrani
11-12-04, 17:18
Buke e lenge :lol: :lol: :lol e Ibrahim Rugoven :wink:

Barbaroza
11-12-04, 21:29
Buke e lenge :lol: :lol: :lol e Ibrahim Rugoven :wink:

Edhe Pc. :lol:

Mafiozi
11-12-04, 21:51
Dashnoren
Dashnoren
Edhe un :lol:

Gentiana
11-12-04, 21:54
Dashnoren
Dashnoren
Edhe un :lol:

:roll: :roll: :roll: :? Jo mire e ki tybe, me 2dashnore te shkon koha me mire. :wink:

Mafiozi
11-12-04, 21:57
Dashnoren
Dashnoren
Edhe un :lol:

:roll: :roll: :roll: :? Jo mire e ki tybe, me 2dashnore te shkon koha me mire. :wink:

Jo bre nje dashnore e mar, por nje her per te, njeher per mua, edhe un :lol: :wink:

turisti
13-12-04, 00:19
Dashnoren
Dashnoren
Edhe un :lol:

:roll: :roll: :roll: :? Jo mire e ki tybe, me 2dashnore te shkon koha me mire. :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. Dy jane per shkakun e LEMZES,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,- ja kona. :wink:

Mafiozi
13-12-04, 19:35
Dashnoren
Dashnoren
Edhe un :lol:

:roll: :roll: :roll: :? Jo mire e ki tybe, me 2dashnore te shkon koha me mire. :wink:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. Dy jane per shkakun e LEMZES,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,- ja kona. :wink:

Hahahahahahhahahhahahahahhahhaaaaa per pak ja qellove Turisti :lol:
E verteta esht qe jam belb hahahhahaahahahahhahahahaaaaaaa :D :wink:

Gjumashja
28-01-05, 10:18
jastekun
foton e te dashurit
edhe muziken

Ylberi_be
28-01-05, 17:20
Valla veq familjen edhe popullin tem e kisha marr me veti dhe isha ik
:arrow:

Barbaroza
29-01-05, 20:36
Une se kisha marre asnje shqiptar me vete veq me pa a mundem pa ata. :lol: :lol:

Drenicaki
29-01-05, 20:53
Nese do ti kisha zgjedhė tri sende do te ishin tri sendet e mia hahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a! :lol: :lol: :lol:

Gentiana
29-01-05, 20:57
jastekun
foton e te dashurit
edhe muziken

Jo tybe, un ne vend te fotos e kisha marr te dashurin. :wink:

Barbaroza
29-01-05, 21:01
jastekun
foton e te dashurit
edhe muziken

Jo tybe, un ne vend te fotos e kisha marr te dashurin. :wink:

Very nice Genta. :wink:

biondi_f86
29-01-05, 21:19
Compiuterin,telin.dhe nje foto. :D

Drenicaki
29-01-05, 21:35
Po me vie mirė qe disa edhe te dashurin po e bajn sen!

blusky
30-01-05, 17:16
Mbase te gjithe qenkeni ne hėnė,ateherė:
Nja 10 teglla ajvar
Nje thes bukė
Nje foto aparat, qe te fotografohemi te gjithe duke ngrene buke e ajvar ne hėnė,hahahahaha :wink:

lazdrani
03-02-05, 13:17
Mbase te gjithe qenkeni ne hėnė,ateherė:
Nja 10 teglla ajvar
Nje thes bukė
Nje foto aparat, qe te fotografohemi te gjithe duke ngrene buke e ajvar ne hėnė,hahahahaha :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

biondi_f86
03-02-05, 20:13
Po me vie mirė qe disa edhe te dashurin po e bajn sen! hahahahhahah :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-07-05, 01:37
Une kisha marr nje djal te ri me veti se e kemi te ndaluar dashurine ketu ne toke, e per ne Hane nuk na zihet per mekat. Edhe nje videokamer dhe kisha ba inqizime. Kur te isha kthyer ne toke ja u kisha treguar shoqeve. Ishin knaqe tuj shiqu.


Ihaaaaaaaaaaa moti ka qenė kjo dėshirė, tani do tė merrja kompjuterin me vete, pa harruarr mausin dhe tastaturėn.
Atėherė su pata mbush sherr ende e mendojsha qė djemtė duhen pėr nė Hanė.
Tani e kam pa se tė kesh kompjuter ki edhe djem sa tė duash. :wink: :wink:

Po ju tjerėt a jeni penduar pėr gjėsendet qė keni pas nė plan tė merrni me vete pėr njė udhėtim tė pa pritur nė Hėnė? :lol: :lol: :lol:

schütze
07-07-05, 03:25
Une kisha marr nje djal te ri me veti se e kemi te ndaluar dashurine ketu ne toke, e per ne Hane nuk na zihet per mekat. Edhe nje videokamer dhe kisha ba inqizime. Kur te isha kthyer ne toke ja u kisha treguar shoqeve. Ishin knaqe tuj shiqu.


Ihaaaaaaaaaaa moti ka qenė kjo dėshirė, tani do tė merrja kompjuterin me vete, pa harruarr mausin dhe tastaturėn.
Atėherė su pata mbush sherr ende e mendojsha qė djemtė duhen pėr nė Hanė.
Tani e kam pa se tė kesh kompjuter ki edhe djem sa tė duash. :wink: :wink:

Po ju tjerėt a jeni penduar pėr gjėsendet qė keni pas nė plan tė merrni me vete pėr njė udhėtim tė pa pritur nė Hėnė? :lol: :lol: :lol:
valla kto qka i ceke patjeter duhet mej marr,po nuk e di se a lejohen ma shum se 3 sende me vete :roll:

Luana
07-07-05, 23:31
I kisha marr me veti Lalilolin edhe Dogzonen edhe vet bajn 3 a po jo ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
07-07-05, 23:36
I kisha marr me veti Lalilolin edhe Dogzonen edhe vet bajn 3 a po jo ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurr me mire nuk e ke fol ,i ke gjet tre me skupall

Luana
07-07-05, 23:39
I kisha marr me veti Lalilolin edhe Dogzonen edhe vet bajn 3 a po jo ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurr me mire nuk e ke fol ,i ke gjet tre me skupall

It's like three stooges :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
07-07-05, 23:46
I kisha marr me veti Lalilolin edhe Dogzonen edhe vet bajn 3 a po jo ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurr me mire nuk e ke fol ,i ke gjet tre me skupall

It's like three stooges :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O Luana anglisht nuk di asnje fjale se gjuhen frenge e kam mesuar ne shkolle

Luana
07-07-05, 23:48
O Luana anglisht nuk di asnje fjale se gjuhen frenge e kam mesuar ne shkolle

A shafon koma ntepi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
05-10-05, 12:20
Jam ne hene edhe nuk kam qka marr se i kam te gjith atje :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
05-10-05, 16:05
Harten,lapsin dhe kujtimet. :P

LEDHATIMI
05-10-05, 16:25
1. http://img.123greetings.com/thumbs/flwr_justlikethat/1011-007-46-1042.gif

2.
http://img.123greetings.com/thumbs/mus_blues/1064-007-07-1074.gif
dhe
3. http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/180171252343199f4d39445.jpg e kam atje

Dreni30
05-10-05, 17:51
Kaqikun vetem. :lol: :lol: :lol:

Diana007
14-10-05, 12:58
1. http://img.123greetings.com/thumbs/flwr_justlikethat/1011-007-46-1042.gif

2.
http://img.123greetings.com/thumbs/mus_blues/1064-007-07-1074.gif
dhe
3. http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/180171252343199f4d39445.jpg e kam atje

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

LEDHATIMI
14-10-05, 13:13
Veq a je ti sigurisht atje se po zajebna :?: :lol:

Diana007
14-10-05, 13:37
:lol: :lol: :lol: Po more hiq mos ta nin se shum sigurt jam :P

LEDHATIMI
14-10-05, 13:43
:lol: :lol: :lol: Po more hiq mos ta nin se shum sigurt jam :Phttp://img392.imageshack.us/img392/7149/funny027te.gif (http://imageshack.us)

Diana007
14-10-05, 13:55
:lol: :lol: :lol: Po more hiq mos ta nin se shum sigurt jam :Phttp://img392.imageshack.us/img392/7149/funny027te.gif (http://imageshack.us)

:wink:

Sy_kaltra
17-10-05, 14:01
Dashnin
Dushin
Cigaret :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
17-10-05, 14:05
1-te dashurin
2-kompjuterin
3-radion .... :wink:

Sy_kaltra
17-10-05, 14:05
pa dashni hapin nuk duhet me ba se te gjindet per gjithqka :P

vushtrria
22-10-05, 11:56
Dashnin
Dushin
Cigaret :lol: :lol: :lol: :lol:sy_kaltren edhe dy sene qe ajo ka merak :lol: :lol:

Sy_kaltra
22-10-05, 14:36
Dashnin
Dushin
Cigaret :lol: :lol: :lol: :lol:sy_kaltren edhe dy sene qe ajo ka merak :lol: :lol:qetu jan te perfshime edhe ato dyat :P

Barbaroza
22-10-05, 14:47
Une s'qenkam deklaruar akoma se cfare do te merrja ne Hene. :?
Keshtu.djale me vete s'kisha marre,as Pc.
Vetem telefonin,nje liber dhe syzet ne rast se verbohem duke lexuar! :?

Guri i madh
27-10-05, 19:23
me veti do i mrr nji thes te harrnit me oksigjen edhe sharkin e ledhatimit
po tela se me tela mos po i pengoj fqinjet

rafet llapjani
27-10-05, 21:30
1. Gjygymat


2. bardakt3.cigaret


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Guri i madh
28-10-05, 22:54
1. Gjygymat


2. bardakt3.cigaret


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nese vjen me mua se une shkoj shpesh e kam msue rrugen i marr letrat e zholit edhe degergjikun se shah nuk die po mos te harroj merre
dartin se asht ma i preferushem ne planetet tjera

Sy_kaltra
04-11-05, 14:15
1. Gjygymat


2. bardakt3.cigaret


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

loni19
04-11-05, 14:32
telefonin


paretllaptopin

zana e maleve
04-11-05, 14:35
telefonin


paretllaptopin
e mu nuk po me merr loni aaaaaaaaaaaahahahahah

loni19
04-11-05, 14:40
telefonin


paretllaptopin
e mu nuk po me merr loni aaaaaaaaaaaahahahahah


Oh po moj zana si jo edhe ty te marr, vetem me trego se ku do te shkojme, ne cilin vend?

zana e maleve
04-11-05, 14:41
telefonin


paretllaptopin
e mu nuk po me merr loni aaaaaaaaaaaahahahahah


Oh po moj zana si jo edhe ty te marr, vetem me trego se ku do te shkojme, ne cilin vend?
ne hene de loni

loni19
04-11-05, 14:44
telefonin


paretllaptopin
e mu nuk po me merr loni aaaaaaaaaaaahahahahah


Oh po moj zana si jo edhe ty te marr, vetem me trego se ku do te shkojme, ne cilin vend?
ne hene de loni
ne hene edhe ti po don a?
Po atje vec vet jemi pastaj ska askush...

prishtinasi
18-04-07, 13:48
1.Nje teleskop, me pa se cka po ndodhe ne Toke!
2. Piruni, kurre si dihet...!
3. edhe nje fjalor Toke-Hėnė, ne rast se nuk mirremi vesh me duar! :biggrin:

Agolli
18-04-07, 14:01
1. Nje vagon me deserta, shkaku,,! nuk i kam shijuar embelsirat jashtoksore...
2.Lula te plastikes''''kam degjuar se atje mungon uji..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
3.Solariumin, “ne raste te mungeses se diellit...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
22-04-07, 06:44
Qyskin

do kallamaz ahahahahahaha

edh i lypi aka atje nalt qeso llavabojash mi ndreq hahahaahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahah

Arkza
22-04-07, 14:02
Qyskin

do kallamaz ahahahahahaha

edh i lypi aka atje nalt qeso llavabojash mi ndreq hahahaahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahah Hhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahah o i shkret u myta tu kesh me ty ,,, hej ke harru edhe diqka me marre me veti Dhin hahahahahhahahahahahha

UN per veti e kisha marre sejen mu zuvat qatje ,
Buk dhe uje me veti kaq :biggrin:

rafet llapjani
22-04-07, 19:13
Hhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahah o i shkret u myta tu kesh me ty ,,, hej ke harru edhe diqka me marre me veti Dhin hahahahahhahahahahahha

UN per veti e kisha marre sejen mu zuvat qatje ,
Buk dhe uje me veti kaq :biggrin:


hahahahha jo jo dhin se marr se kom nie qe skish cjapa ahahahahahahhahahahahahahahahahahah

legenda
23-04-07, 17:56
e kisha marr RAFFETIN,me me tregu Barcoletaaaa,
se rruge e gjate,ahahaaa...

Qyskin

do kallamaz ahahahahahaha

edh i lypi aka atje nalt qeso llavabojash mi ndreq hahahaahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahah

gazi-de
23-04-07, 18:08
E kisha mt njenen ajo e din per kon po theme!!!...hghg
Cigaret....
Edhe do portokalla.........hahahha

rafet llapjani
23-04-07, 21:43
e kisha marr RAFFETIN,me me tregu Barcoletaaaa,
se rruge e gjate,ahahaaa...

O i lumi une me kon paskna me shkue ne han me Legenden valla rruga ka menau dokt si tre minut ahahahahahahahhahah

luckyman
24-04-07, 17:38
Kisha marré speca turrshi,se thané skish atje.......nje palé krrabza edhe nji lomsh.

halla e madhe
24-04-07, 20:21
qenka mbush hena plot vendas,une po nisem per mars me biciklete:biggrin:

Murgesha
24-04-07, 22:00
qenka mbush hena plot vendas,une po nisem per mars me biciklete:biggrin:

Jo Hallė mos ik pėr nė Mars se simbas tė dhėnave atje gjen mė shumė se nė Hėnė.
Hajt tė nisemi nė kėmbė pėr nė Sirius. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Prishtinasja_
24-04-07, 22:03
Kisha marré speca turrshi,se thané skish atje.......nje palé krrabza edhe nji lomsh.

ahhahahhahahahahaha :tongue::tongue:

Sy_kaltra
29-04-07, 14:36
Dashnin ahhahah
Kaffen :biggrin:
Cigaret jo se i ka ai,,un radion e kisha mar :tongue:

vjeshta
04-10-07, 16:48
Bukė e krypė dhe ujė.

turisti
04-10-07, 16:54
Bunden,ēiMzet dhe vetin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaah.

vjeshta
04-10-07, 16:59
Bunden,ēiMzet dhe vetin,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaah.


Hahhahaa une veten e harrova ........

legenda
04-10-07, 17:07
.....Lap-topin (me hy ne forum,ahaha...))
Veturen,dhe
Dashnin,....

Bukė e krypė dhe ujė.

vjeshta
04-10-07, 17:17
.....Lap-topin (me hy ne forum,ahaha...))
Veturen,dhe
Dashnin,....


Hahahahha ,keto ja lash dashnis me i marrė ........

turisti
04-10-07, 17:20
Hahhahaa une veten e harrova ........

:biggrin: Me tamin se po,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

vjeshta
04-10-07, 17:25
:biggrin: Me tamin se po,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

Une mbeta ku jam phaaaaaaa ,,veq hajt se te qellojn ty .......hahhahaa

legenda
04-10-07, 17:27
.....sa sende po merrni Ju dy bashke,,,he
nuk ka me dal prej teme,veq 3 sendeeee,,,ka thene ktynehere Mira 007...

DEA
04-10-07, 17:33
Uje . nje qebe te trash dhe Laptop-in:biggrin:A kish rryme nime atje?

vjeshta
04-10-07, 17:33
.....sa sende po merrni Ju dy bashke,,,he
nuk ka me dal prej teme,veq 3 sendeeee,,,ka thene ktynehere Mira 007...

Hhahhaa ,une tre te mijat ,e dashnija tre te vetat .......nuk dalim nga tema jooooo hahahah

turisti
04-10-07, 17:35
.....sa sende po merrni Ju dy bashke,,,he
nuk ka me dal prej teme,veq 3 sendeeee,,,ka thene ktynehere Mira 007...

Lap topin, DARDANINE ( pa moderatore) dhe shoqerine.

legenda
04-10-07, 17:40
.....ani qebeeee,ahahaaa,ani qebe te trashe.....,ahaha,po me ra shi cka bene TI,vjen ne veture te une,he....


qy rryme,nuk te duhet moj,lap-topi me bateri,ahaha....

Uje . nje qebe te trash dhe Laptop-in:biggrin:A kish rryme nime atje?

legenda
04-10-07, 17:43
....a bene me hy Moderatoret,te SHOQERIA???...ahahaaaa
Lap topin, DARDANINE ( pa moderatore) dhe shoqerine.

turisti
04-10-07, 17:47
....a bene me hy Moderatoret,te SHOQERIA???...ahahaaaaPo,ban hej - :biggrin: nese i marrin me teper se 3 sendet :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha.

aLbaChiCk
04-10-07, 17:47
un e kisha marr 1 kg kaffe , 1 shtang cigare edhe 1kg sheqer

DEA
04-10-07, 17:48
.....ani qebeeee,ahahaaa,ani qebe te trashe.....,ahaha,po me ra shi cka bene TI,vjen ne veture te une,he....


qy rryme,nuk te duhet moj,lap-topi me bateri,ahaha....

Qka i kishe fjalt edhe ti moj, po baterijat a hargjohen ahhahaahaa, ani ti me vetur, spaskem me hjek keq, ti veturen dikush pompen e benzines e dikush buken hahahah, per asnje gjo keq nuk mbesim ........!!!!!

turisti
04-10-07, 17:50
un e kisha marr 1 kg kaffe , 1 shtang cigare edhe 1kg sheqer

Me gezove oj qike. Une pra i kisha marre : 1l uje,1kg xhezve( hahahahahahahahahahahahahahahahahah) dhe 1 kg qibrita.:biggrin:

aLbaChiCk
04-10-07, 17:52
Me gezove oj qike. Une pra i kisha marre : 1l uje,1kg xhezve( hahahahahahahahahahahahahahahahahah) dhe 1 kg qibrita.:biggrin:

haahahahahaahahhhahaahahahahahaha turisti ma hjeke nji merzi se u mendojsha kujt me ju lut per keto sende :smile:

vjeshta
04-10-07, 17:52
Me gezove oj qike. Une pra i kisha marre : 1l uje,1kg xhezve( hahahahahahahahahahahahahahahahahah) dhe 1 kg qibrita.:biggrin:

Hhahaha nese jam une asajde ,mshefi qibritat .

turisti
04-10-07, 17:55
haahahahahaahahhhahaahahahahahaha turisti ma hjeke nji merzi se u mendojsha kujt me ju lut per keto sende :smile:

Shyqyr. Shimi ne HENE :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
04-10-07, 17:57
Hhahaha nese jam une asajde ,mshefi qibritat .

Mos u merakos se qibritat e mij jane per te gjitha,perveq :biggrin: cigareve :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah.

vjeshta
04-10-07, 18:01
Mos u merakos se qibritat e mij jane per te gjitha,perveq :biggrin: cigareve :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah.

Mshefi more qyyyyy,se nuk ka hėnasferė masandej .........hahahaha

turisti
04-10-07, 18:04
Mshefi more qyyyyy,se nuk ka hėnasferė masandej .........hahahaha

Qibriti,sfera dhe numertoren kesh te harru,mos vet,e qka kisha bo ne kohen e lire atje :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha.

selvija
04-10-07, 19:02
Hmm per 3 sekonda...mujsha me marre,,,Kulet,,,,bluz..opinga..
qe muj se mos mujsha bile kulet pa qare :biggrin:

Brahim Pit
04-10-07, 19:26
une i kisha marre:

nje pale corape te bajtuna nja 1 jave (per me i tremb jashtetoksoret)
nje jastak me fjete ma rehat edhe
nje prospekt mer me mujte me porosite pica

:biggrin:

Paradox_13
04-10-07, 19:26
Telefonin me dy mbushje rezerve.............

BaNu Ne JeT I sInQeRt
04-10-07, 19:28
Telefonin me dy mbushje rezerve.............


hahahahahaha bash mire te paska ra ndermend..:tongue:

instruktori
04-10-07, 21:02
Patente shoferin,Kuleten dhe qelsat e autos

Paradox_13
05-10-07, 11:37
.....Lap-topin (me hy ne forum,ahaha...))
Veturen,dhe
Dashnin,....


..me-pa,..Filozofin..??.......

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 11:41
Buk.....Kryp.....Dhe Paltiqan.... :biggrin:

gertaa
05-10-07, 11:42
..me-pa,..Filozofin..??.......
paradoksin edhe 2 sene tjera

Preshevar
05-10-07, 11:47
........3 Antar tė forumit :D hahahaahahaha

legenda
05-10-07, 12:02
......nuk di se a na duhet FILOZOFIA_DASHNISE ,,,ne hene...ahaha...
..me-pa,..Filozofin..??.......

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 12:07
........3 Antar tė forumit :D hahahaahahaha


hahahaha hajd na trego se kan ke me e mar de qy qy mos puna aq me fshehtesi :biggrin:

Arkza
05-10-07, 12:07
........3 Antar tė forumit :D hahahaahahahaqy qy ky po dojka me marre qaf tre vet a ! hahahahh

Un per Veti Kisha Marre Jastakun teme te Perferuar , e dyta Cigaret , dhe nje termos me kafe ..........:tongue:

Paradox_13
05-10-07, 12:10
......nuk di se a na duhet FILOZOFIA_DASHNISE ,,,ne hene...ahaha.....ndoshta pergjat rruges ka nevoj per pak ''filozofi''pastaj e gjume nga lart...ahahahahah

legenda
05-10-07, 12:14
.....ahaha,...

KOMPROMIS-rruge e gjate,...nuk kalon koha pa filozofi...ok.

...me rendesi X-antaret i kane marr te gjitha senet tjera me vete....ahahaaaa,,,,i huazojme.

..ndoshta pergjat rruges ka nevoj per pak ''filozofi''pastaj e gjume nga lart...ahahahahah

Preshevar
05-10-07, 12:15
S'bon me kallxu se tani thojn qe Preshevari po bon favoritizem ne forum :biggrin:

Do t'kallxoj 5 minuta para se mu nis ! Tani thuni qka te duani hahahahahaaa

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 12:25
S'bon me kallxu se tani thojn qe Preshevari po bon favoritizem ne forum :biggrin:

Do t'kallxoj 5 minuta para se mu nis ! Tani thuni qka te duani hahahahahaaa

hahahaha me taktik punon ti a .... i menqur je ti ani ani na kallxo kur te jet kismet per me shku adje larg hahaah

Paradox_13
05-10-07, 12:26
.....ahaha,...

KOMPROMIS-rruge e gjate,...nuk kalon koha pa filozofi...ok.

...me rendesi X-antaret i kane marr te gjitha senet tjera me vete....ahahaaaa,,,,i huazojme.

Huaja su ndal kurre,edhepse une vet i 13-ti,shume sene i kam siguru me kohen,...edhe per rruge te gjata...ahahahahah

Arkza
05-10-07, 12:32
S'bon me kallxu se tani thojn qe Preshevari po bon favoritizem ne forum :biggrin:

Do t'kallxoj 5 minuta para se mu nis ! Tani thuni qka te duani hahahahahaaaNncncncncncnncn qe qe Tinxaku ooo sjam pas faj qe te thojsh djali i huj se i keq je ti tinxak :tongue:

Preshevar
05-10-07, 12:34
hahahaha me taktik punon ti a .... i menqur je ti ani ani na kallxo kur te jet kismet per me shku adje larg hahaah

:biggrin: hahahaha, eeeeh me taktik ndoshta hahahaa, se un i mar 3 antar, ku secili prej tyne do ti marin ka 3 sende gjithashtu :tongue: Edhe e bojm nje party n'Hėn :biggrin:

Preshevar
05-10-07, 12:37
Nncncncncncnncn qe qe Tinxaku ooo sjam pas faj qe te thojsh djali i huj se i keq je ti tinxak :tongue:

Qyqy ani qika huj hahahahaha :biggrin: Jo be se s'jam tinxak ! Krejt Ashiqare a pe sheh ? Po ju kallxoj drejt spo e maj msheft qe veq 5 min. para se mu nis ju kallxoj :tongue:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 12:37
:biggrin: hahahaha, eeeeh me taktik ndoshta hahahaa, se un i mar 3 antar, ku secili prej tyne do ti marin ka 3 sende gjithashtu :tongue: Edhe e bojm nje party n'Hėn :biggrin:

Po de me taktik ti...hahahha mire eki valla..ani me thir edhe mua....se ma pu ska arty hahah..pak shaka :tongue:

Preshevar
05-10-07, 12:40
Po de me taktik ti...hahahha mire eki valla..ani me thir edhe mua....se ma pu ska arty hahah..pak shaka :tongue:

Hahahahahaa,.. Si e pate ti emrin ta shėnoj dikuu :tongue::biggrin: :lol:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 12:42
Hahahahahaa,.. Si e pate ti emrin ta shėnoj dikuu :tongue::biggrin: :lol:

Qy qy e harrova bre diqka.sedi pse mdoket se ramazani i ka fajet sme punon memorija mire sot hahahaah

Arkza
05-10-07, 12:44
Qyqy ani qika huj hahahahaha :biggrin: Jo be se s'jam tinxak ! Krejt Ashiqare a pe sheh ? Po ju kallxoj drejt spo e maj msheft qe veq 5 min. para se mu nis ju kallxoj :tongue:ani deeeeeeeeeeeeeeee Djali huj veq a bon 10 min ma heret se kam qef me ta bo Papapapapapappa Djali i Hujjjjjj ...............:biggrin: :tongue:

Preshevar
05-10-07, 12:46
Qy qy e harrova bre diqka.sedi pse mdoket se ramazani i ka fajet sme punon memorija mire sot hahahaah


Kuuuuuuu a hiq spo t'kujtohet a ???? :confused: Jo, jo si pe shoh.. paske me met mbi tokė hahahahahahhahahah :D LOL

Paradox_13
05-10-07, 12:46
Uje . nje qebe te trash dhe Laptop-in:biggrin:A kish rryme nime atje?

Sa i perket rrymes nuk e shoh aq problem,jemi ba imun,... veq nese trokas ka dera juaj dije se po vi ta huazoj Qeben,se as laptopi sme duhet.......ahahaha

Preshevar
05-10-07, 12:49
ani deeeeeeeeeeeeeeee Djali huj veq a bon 10 min ma heret se kam qef me ta bo Papapapapapappa Djali i Hujjjjjj ...............:biggrin: :tongue:

JOoooJA ! 10 min. jan shumė ! Si me t'njofshėm, po e lojm me ka 7 :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 12:58
Kuuuuuuu a hiq spo t'kujtohet a ???? :confused: Jo, jo si pe shoh.. paske me met mbi tokė hahahahahahhahahah :D LOLQy qy jo bre ketu ne publik emrin tim..ncncncnc jo bash ashiqare mos e tepro tash :biggrin::tongue:

Elina
05-10-07, 13:08
Laptopin

Limen e thonjeve

edhe nje fotele mundesisht :biggrin:

Preshevar
05-10-07, 13:08
Qy qy jo bre ketu ne publik emrin tim..ncncncnc jo bash ashiqare mos e tepro tash :biggrin::tongue:

Hahahahaha,.. Jo be shaka ishte, se ty t'njoh me emrin "e SINQERTA" ! :smile:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 13:19
Hahahahaha,.. Jo be shaka ishte, se ty t'njoh me emrin "e SINQERTA" ! :smile:

hahaha qashtu de...kuptohet qe asht shaka..bre qy qy:tongue:

instruktori
05-10-07, 20:07
Veten
Instruktorin
Nervat

Abetare
05-10-07, 20:43
1.Pastėn, 2.brushen e dhėmbėve dhe 3. Kokrrat mos me met shtatzanė( Antibaby Pille) se ku me ditė....:biggrin::biggrin::biggrin:

^katunari^
05-10-07, 20:45
Ni dhi, ni taz edhe ni brisk

aLbaChiCk
05-10-07, 22:04
Ni dhi, ni taz edhe ni brisk

briskin me siguri me qiru molla apo ^katunari^ hahaahah :biggrin:

luckyman
05-10-07, 22:51
1.Pastėn, 2.brushen e dhėmbėve dhe 3. Kokrrat mos me met shtatzanė( Antibaby Pille) se ku me ditė....:biggrin::biggrin::biggrin:e kisha marre ABETAREN (me kokrra :biggrin: )nje paqet "Viagra" se ku me dit ,edhe nje zhilet me u rru.

Abetare
07-10-07, 16:53
Luckyman pse a nė klasė tė parė je qė po lexon Abetaren hala a ncncncncn :biggrin::biggrin:

instruktori
07-10-07, 20:30
Kuleten
Paret dhe
Kartelen e Bankes

DEA
08-10-07, 08:13
Kuleten
Paret dhe
Kartelen e Bankes
Hajt pra se une e hapi nje shitore atje:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

rafet llapjani
08-10-07, 14:09
Qyskin

jargani


Jastakun


ahhahahahhahhahahahhahhah

^katunari^
08-10-07, 15:02
briskin me siguri me qiru molla apo ^katunari^ hahaahah :biggrin:
ncuk aLbaChiCk, per me e pre uqkurin kur lidhet nyje e te rrok zori :biggrin:

Preshevar
08-10-07, 15:51
Qyskin

jargani


Jastakun


ahhahahahhahhahahahhahhah

Ty tu bonėn Katra RAfet, 1/qyskinin, 2/jarganin, 3/jastekun, edhe 4/"ahahahahaah" :biggrin:

vjeshta
10-10-07, 16:20
Hajt pra se une e hapi nje shitore atje:biggrin: :biggrin: :biggrin:

A hapet shitorja me tre sende ??:biggrin:

Agolli
09-03-08, 23:04
A shkohet ne shitore per tri sende!? :biggrin:

Elina
09-03-08, 23:53
Limen e thonjeve...se pa te nuk muj hiq :tongue:


Nje kreme per dure....se as pa te nuk muj :tongue:Edhe nje shok,,,me nje Kompjuter ner sjetull :biggrin:

Agolli
09-03-08, 23:59
Macen

Papagallin dhe.......

Budallaqet! ( u kisha tregu jashtetokesorve per jeten ne Boten e ēudirave) :biggrin:

prishtinasi
10-03-08, 00:08
1.infermiere
2.kuzhinjere
3.masazhiste


p.s: mundeni me e marr edhe si shpallje te lire per vende te punes!

LOJETARI
10-03-08, 00:09
1.infermiere
2.kuzhinjere
3.masazhiste


p.s: mundeni me e marr edhe si shpallje te lire per vende te punes!

hahhahahahahahaha.....................e sekretareshėn ?

prishtinasi
10-03-08, 00:12
hahhahahahahahaha.....................e sekretareshėn ?

Po e la ne toke...e me keto tjerat po e provoje ne ajer pak:)

Agolli
10-03-08, 00:15
Po e la ne toke...e me keto tjerat po e provoje ne ajer pak:)
Mos u merakos per te, sekretareshen lema mua! :biggrin:

LOJETARI
10-03-08, 00:16
Mos u merakos per te, sekretareshen lema mua! :biggrin:

Xukin a ?, hahahahahh

prishtinasi
10-03-08, 00:17
Mos u merakos per te, sekretareshen lema mua! :biggrin:

Veq ruju se sekretaresha e ka nje maqorr...haha

Agolli
10-03-08, 00:20
Xukin a ?, hahahahahh
Pse a fem(b)er te koka-a... :eek: :biggrin:

uliksi31
10-03-08, 00:20
Macen

Papagallin dhe.......

Budallaqet! ( u kisha tregu jashtetokesorve per jeten ne Boten e ēudirave) :biggrin:

Pervec budalllaqeve, t'ishin deshte per mace dhe papagallin qeto gasmaska. Sju kishin verejt jashtoksort hic.:biggrin:

Agolli
10-03-08, 00:23
Pervec budalllaqeve, t'ishin deshte per mace dhe papagallin qeto gasmaska. Sju kishin verejt jashtoksort hic.:biggrin:

Per qata po i marr me veti! S'kom ēka me ju bo.:biggrin:

Agolli
10-03-08, 00:26
Veq ruju se sekretaresha e ka nje maqorr...haha
Ani de, edhe une e kam nje maucke! :biggrin:

prishtinasi
10-03-08, 00:29
Ani de, edhe une e kam nje maucke! :biggrin:

Po ta la edhe firmen pra...

Agolli
10-03-08, 00:32
Po ta la edhe firmen pra...
Mire, Prishtinasi, komentet ishin pa thumba..s'me shkoj mendja ne diēka personale!Larg asaj!
Me fal! :)))

prishtinasi
10-03-08, 00:34
Mire, Prishtinasi, komentet ishin pa thumba..s'me shkoj mendja ne diēka personale!Larg asaj!
Me fal! :)))


Me ke prek ne sekretaresh....veq ty po ta fali...hahah...

LuLjaa
10-03-08, 00:49
Qyskin

jargani


Jastakun


ahhahahahhahhahahahhahhah

Hahahahahahahahaa mas miri ti paske than Jastakun me qit kryt
me jorgan mu mlu, e Qyskin me maj ngat vet qe pa hiri met sulmu dikush e ki ata ti hahahahahahahahaa

uliksi31
10-03-08, 00:51
Kujdes ju qe po udhtoni ne Hene se Dick Cheney vec e kish cua companin halliburton atje, ju dok pak ketu.:biggrin:

http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/d/3/halliburton_moon.jpg (http://politicalhumor.about.com/library/images/blbushsunmission.htm)

Agolli
10-03-08, 00:53
Me ke prek ne sekretaresh....veq ty po ta fali...hahah...
Ajt se ta kethej borxhin me nje embelsire Suedeze!!
ps.takohemi ne honė..:biggrin: