PDA

View Full Version : A ma mir eshte me kon budall a i trent


adam
31-10-03, 13:42
cila ...?[/b]

jehona
31-10-03, 18:05
te pershendes adam, po valla nuk po di qka me te them per kete teme, perveq se ti e paske fatin me qen ham budall ham i trend, disa besa ta kan lakmi se jon veq budall e jo edhe te trent siq kokshe ti :wink: pak hajgare, po nuk dita qka te shkruj.......[/list]

adam
31-10-03, 21:04
mir e ke

MiRa007
31-10-03, 22:12
te pershendes adamvall, une mendoj qe budallat e kan ma leht ne jete se ata te trent!!!

so long!!!

Murgesha
31-10-03, 22:20
Une mendoj se ma mire eshte te jesh budalla se i trente.

Pershendetje Murgesha

Cool_Boy
03-11-03, 12:40
TUng AdamSa po ma merr mua mendja TI tu kje dyjat edhe budall edhe i trent!!!! Se pyetje me te budallam deri sot ne kete forum nuk kam lexu ok....Shpresoj se do te pemisosh e heren tjeter e ben nje pyetje pak me kryp si e kem zanat na shqiptarer me than ok.

Cool_Boy
03-11-03, 12:41
TUng AdamSa po ma merr mua mendja TI tu kje dyjat edhe budall edhe i trent!!!! Se pyetje me te budallam deri sot ne kete forum nuk kam lexu ok....Shpresoj se do te pemisosh e heren tjeter e ben nje pyetje pak me kryp si e kem zanat na shqiptarer me than ok.

mija
03-11-03, 17:32
Tung Adam..

valla spo di vetem e pash qe shumcia than ma mir me kon budall se i trent ..edhe pse asnjona nuk o zgjidhje e mir por nese o patjeter un kisha thon qe apet ma mir me kon i trent se sa budall sepse kur je i trent te gjith e din dhe kan meshir ndaj teje ndersa kur je budall te gjith lujn ton jeten me ty

ju pershendes qaoss

adam
03-11-03, 20:46
tung COOL _BOY

une e kam shkru ket pytej A MA MIR ESHTE ME KAN BUDALA A I TRENT.. dhe me ket pytje edhe me dit se kush eshte ketu BUDALL EDHE I TRNT SI TI SHOKI se njeri klikerash ... fol ndrysh si te tjeret......

Error_girl
01-12-03, 14:25
hahahhaha kape njerin mshoj tjetrit::::

mija
02-12-03, 14:29
hey Error_girl nuk e ki hiq keq hihihihihi

In Da Houze
05-01-04, 12:01
une preferoj me u kon budall
ama jo be se me u kon budall as nje qik ste do e keshtu qe te thirrin qe mare kshyrne ke te budallen e mamire i trant
i Trent skom stil edhe valla sdi be me u bo i trent veq ko me e provue me u bo i krist e jo yi trent

mija
05-01-04, 13:41
valal kur ta kqyrsh ti "in da houze" pi posedojshe te dujat
koke fatlum bingo te ka ra hahahahaa :P

Murgesha
05-01-04, 15:38
Hahahahahha Mija. :lol: :lol: :lol:
Sa jam duke qeshur me kete shkrimin tend :lol: :lol: :lol:

mija
05-01-04, 18:12
haha epo murgesh qa me bo veq po jom "reale" :oops:

In Da Houze
05-01-04, 20:27
Tung mijo sod secili fol per vete e ateher pse pergjigjesh ne emer te tjeterkujt tung se spo ju kuptoj ju mitrovicalit jeni te krist ne krye se ju mundon torcida ahahahahahahah

mija
05-01-04, 21:48
ha ha ha e more...qa me bo kur "E VERTETA DHEMB" :cry:
e ku pe din ti a jom ne te vertet e mitros apo jo...hahahhaa nejseeeeeeeeeeee

In Da Houze
06-01-04, 14:56
Ej mos fol se po lodhesh se sta qet.?
pamarparasyshe kahit je apo i kahit je

Queen
07-01-04, 21:41
"E kahit jom" edhe pse nuk ka parasysh as ty ste perket me dit!!!!
ndersa sa e di un ketu po shkruj edhe po me vjen keq se skoke ne rrejedha more djalo!!!!

In Da Houze
08-01-04, 12:41
Tung Secili person Gabon ne shkresa por sjami pari as i mrami edhe kujdes Ti Bitch.
Kujdes mos u shtyej me mue se s je Askush edhe te lutem kujdes sillu me mire nese don .?

adam
09-01-04, 19:12
tung tung! pershendes "In Da Houze" edhe te porosis mos u shtyj me mitrovicalike se te Fshijn te Lajn krejt ..............dreqen jan hahah :wink:

In Da Houze
13-01-04, 10:36
hahahha....

njeri une jam Preshevar sjom si ti Klloshar
trrehi k** goje tlo njeri tpakt\
se e di qysh jeni ju Trimat veq hani dajak\
kom pas pune edhe meBudall i kom rre i kom lon cullak\
ti a po me shan a je ka rimon \
ej njerz paramendo kit tipin nmikrofon\
krejt kongen e shkatrron , dy fjal sun i lidh se hala je bonbon\
njeri une u plaka nkit loj , ti je asi tipi qe kqyr me gjet shoqni\
qe nje adres se ajo osht per ty\
www.njoftohu.com osht veni yt \
hup prej ktushit se po tlo qitu tmyt\
nese ja man vetit zezak une vi me kallash\
trrehi trupit deri sa sta lo mrena as nje asht\
se Kloshat skan hi nfrrk me preshevali\
se e dijn se familjen N*p ja q**n\
njeri PRe osht veni im se atyj am lind\
jo ne shtall te lopve se aty sosht preshev

turisti
27-08-04, 09:55
Simbas nevojes. :wink:

genti_boy
27-08-04, 19:18
ma mire em kan i trent se nashta biem ne vete naj here por budall me kan met pa martu ahaha

vushtrria
28-08-04, 12:06
sot ashtu keshtu duhet me kan pak i trent se ndryshe nuk ta qet pa u tranue nga nje herahahhah

turisti
03-09-04, 11:08
Pershendetje juve. Budalle ja i trent,mos u mundoni kot nese nuk e keni ME SHKRIM. :wink:

nitushe
11-09-04, 18:15
mas miriti o me kane as i trent e as budalla po i meqem :wink:

Gjumashja
05-12-04, 10:24
normal hhahahahhahahahha

livoreka bicio
08-12-04, 17:11
TE DYJATE. BUDALL DHE I TRENET.HAHAH :wink: :P

dr1ta
09-12-04, 12:56
E trent :lol: :lol:

Barbaroza
09-12-04, 13:08
Pershendetje juve. Budalle ja i trent,mos u mundoni kot nese nuk e keni ME SHKRIM. :wink:
:wink:

Dilingjia
16-05-05, 12:42
ME MIRE QEL SE BUDALL :lol:

turisti
29-05-05, 13:19
Te dyjat mundesisht.

Dreni30
30-05-05, 07:40
Te dyjat mundesisht.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
04-07-05, 16:08
Me mire eshte me kon vetem mes tyre :arrow: TURIST. :wink:

Kercovari
04-07-05, 16:41
As njera e as tjetra,me mire eshte te jesh armike i te gjitheve dhe ne cdo moment te tregosh respekt,se sa mike i askujt me respekt.

laliloli
04-07-05, 16:44
kjo eshte njejt si me pyet :a me mire me te shkel pampuri apo me te kac gjarrperi ne sy

schütze
04-07-05, 21:04
valla boll pytje interesante,po pytni ata qe kan ket zanat more qyyyyyyyyyyyyyyyy :P :P :P :P

Tomori
04-07-05, 21:07
E trent :lol: :lol:
kuku "dr1ta" me habite krejt :shock:

Murgesha
04-07-05, 21:09
Kish ba nganjėherė me qenė edhe i trentė edhe budalla.
Eh ē`do mirnin vrapin tė menqurit. :lol: :lol:

schütze
04-07-05, 21:10
Kish ba nganjėherė me qenė edhe i trentė edhe budalla.
Eh ē`do mirnin vrapin tė menqurit. :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
04-07-05, 22:04
Te dyja me mire :wink:

halla e madhe
04-07-05, 22:05
E cmendur me mire :wink: :lol:

Murgesha
04-07-05, 22:06
E cmendur me mire :wink: :lol:

Eja nė oborr. :lol: :lol: :lol:

vjeshta
23-03-07, 18:57
Duhet me qene me fat per me qene njera prej tyre hahahahaaaa!

halla e madhe
23-03-07, 19:01
E cmendur me mire :wink: :lol:..hala ashtu kame mbete, pa oborr besa..hahahahaaa

Guri i madh
23-03-07, 19:30
une ket tem do ta kisha formulue pak ma ndryshe


Dallimi ne mes injorantve dhe budallve e te trentve

rafet llapjani
24-03-07, 06:54
Adam balit te pershendes per ket tem veq diqka ma le seri tyne her thojshin ndryshe ( A ma mire eshte me kan budall a me bajt mullarin ne shpin) hahahahahahahahhha

Veq ska dert se ti pe paske perkthy ne menyr demokratike.........A ma mir eshte me kon budall a i trent hahahahhahahahahahahahhahahahahhaahhahahhahahaahah ahhah

Buqja_ch
24-03-07, 08:38
I trent po me dit ku mu tranu..
i trent ku te bije mire........

Sy_kaltra
05-06-07, 13:29
I fshit . .

luckyman
07-06-07, 00:13
"Budall",..........nuk ki asnje gajle (brengé).:biggrin:

DEA
07-06-07, 00:35
Dyjat nga pake:biggrin:

LuLjaa
07-06-07, 05:47
Adam balit te pershendes per ket tem veq diqka ma le seri tyne her thojshin ndryshe ( A ma mire eshte me kan budall a me bajt mullarin ne shpin) hahahahahahahahhha

Veq ska dert se ti pe paske perkthy ne menyr demokratike.........A ma mir eshte me kon budall a i trent hahahahhahahahahahahahhahahahahhaahhahahhahahaahah ahhah

Hahahahahahahahaha ahh edhe ti kur t'fol t'knaq krejt :biggrin: :biggrin:

Jo ma mire i trent se budall qyy :biggrin: http://s7.rimg.info/24544fe45d17fb579930125663973ed1.gif

uliksi31
07-06-07, 08:07
Jo ma mire me kon budalle. Budalla eshte: mellow, sweet and never harm nobody.

A i trenti eshte psychologically disturbed. Ahahahahahahahahahahahahaha

P.S. Kete e kame pervoj nga budallaqet.:biggrin:

LuLjaa
07-06-07, 14:53
Jo ma mire me kon budalle. Budalla eshte: mellow, sweet and never harm nobody.

A i trenti eshte psychologically disturbed. Ahahahahahahahahahahahahaha

P.S. Kete e kame pervoj nga budallaqet.:biggrin:

Hahahahahaha ja po mire e ki ti prap se Budala edhe i urt eshte aj veē rrin sen nuk ban sherr shume po menoj, a i trenti met zan t'myt aj z'din kur eshte boll hahaha :biggrin:

Breshka
21-04-08, 09:33
budall........budalla thon s'plaket ahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Preshevar
21-04-08, 09:34
budall........budalla thon s'plaket ahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Edhe plus.... me nafak :biggrin:

mentor*
21-04-08, 09:55
valla ma mire budalle ahahaha...se i trent me qene te mshelin menjeher ahahhah

Elina
21-04-08, 11:13
Une mendoj se ma mire eshte me kane i trent se budalle :biggrin:

A i keni pa kullerat kur shohin dicka qe ju pelqen shume thojne ...weeee njeri a pe sheh sa trent koka a ? :biggrin:

SheTa
21-04-08, 11:15
Elina dhe ti shum trent dokesh ne Avantar a :D

Elina
21-04-08, 11:18
Elina dhe ti shum trent dokesh ne Avantar a :D

Op njeri, e di :biggrin:

SheTa
21-04-08, 11:28
Oki Girl shum smut po dokesh pasha mamin ahahahha :)

lovely
21-04-08, 11:35
Definitivisht; BUDALLE :biggrin:

MemphiSx
21-04-08, 11:36
Ani ti s'dokesh pra qashtu,ma shum shkon kah e trenta haahahaahahhah :D

Dukagjinas_i
21-04-08, 11:37
...pak ma i trent se budalla,,,i smut kejt be njeri :biggrin: :tongue:

lovely
21-04-08, 11:38
Ani ti s'dokesh pra qashtu,ma shum shkon kah e trenta haahahaahahhah :D


mos dashte me thane e qart ti??? :biggrin: flm flm :wink:

MemphiSx
21-04-08, 11:40
mos dashte me thane e qart ti??? :biggrin: flm flm :wink:


Qashtu diqysh,po une thash po t'ranoj me thon e qarte :D :D

lovely
21-04-08, 11:42
Qashtu diqysh,po une thash po t'ranoj me thon e qarte :D :D

kqyrja logjiken ktij :biggrin:

nuk e ki as t budalles as t trentit , kah midisi je dikun ti hahahahahahahahahahahahahahaha

MemphiSx
21-04-08, 11:46
kqyrja logjiken ktij :biggrin:

nuk e ki as t budalles as t trentit , kah midisi je dikun ti hahahahahahahahahahahahahahaha


Hahahahaaahha si me kon bineq :D :D

flutra
21-04-08, 11:49
Atij qe i ka te dy kto ( aftesi)... sbon kurqysh me ja ndaa .. gjyna...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

lovely
20-07-08, 14:11
hiq nuk po di :biggrin:

selvija
20-07-08, 14:21
Qashtu pak si i trullafte...:biggrin:

lovely
20-07-08, 14:22
Qashtu pak si i trullafte...:biggrin:


hahahahahahahahahahahahahahahahhahaa

baba-plak
20-07-08, 14:25
asnjanen hiq babs, po ku ke pa ti budalle e t trent t mequm pash kuranin, ih

selvija
20-07-08, 14:33
hahahahahahahahahahahahahahahahhahaaAh moj qik ti ke pa me doket tulifare hahhahaahahhaha u knaqe,,:biggrin:

Baba plak ti je bash mir pak i trenet dhe ke hala aq shum sevda je metalik:biggrin:

qu paja pak te ncukiiiii veq njher:biggrin:

Breshka
20-07-08, 14:56
vallahi me kon budall te hypin ne qaf e ste zhdrypin moooo,,,,,me kon i trent sguxon kush me tu afru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:

Tinky-Winky
20-07-08, 15:37
ma mire osht mu konen i trent se tonashile te tuten gjinja se me bo mu kon budall te ton bojn hajgare me tye . a po bre

turisti
21-07-08, 23:09
ma mire osht mu konen i trent se tonashile te tuten gjinja se me bo mu kon budall te ton bojn hajgare me tye . a po bre

:biggrin: JO !! :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahaha.

Gjumashja
21-07-08, 23:11
ma mire me kane i pit...............

LaCoStA
21-07-08, 23:13
Te dyjat, tani t'thojn qy ky budalla i trent http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

lovely
22-07-08, 02:08
Te dyjat, tani t'thojn qy ky budalla i trent http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


kompliment i forte tani hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha

Arkza
22-07-08, 12:43
Budalla eshte gjithe i njet .... Ndresa i trenti rahatohet naj-here po ,kur te ja bojsh Rrafsh ......:biggrin:

Qika^Me^Kule
22-12-09, 22:09
Kap njanin e meshoj tjetrit njejt tybe :biggrin:

pirro
22-12-09, 22:13
hahhaahhahhaha tema osht shume budallice ne vetevete

thellenza
24-12-09, 00:23
Prej te dyja nga pak, me kon pak i trent te tuten te tjeret jo shume por pak :biggrin: e kjo nuk eshte keq.
Me kon budall te kapecejn kanjehere disa sende, edhe kjo nuk eshte keq hiq kanjehere :tongue:.

LuLjaa
24-12-09, 00:28
Budall se krejt ta lshojn udhen

vjeshta
24-12-09, 00:37
Me se miri eshte me qene shoki i ketyre dyve .:biggrin:

Fshatari
24-12-09, 11:55
Shume ma mire i trente. Kjo as qe diskutohet. E keqja me e madhe e kesaj bote(e botes shqiptare po mendoj) eshte te jesh budalle si sali berisha-petroviēi sepse kjo e keqe i ēmend te gjithe shqiptaret (katolik e musliman, te majt e te djatht...)!

Fshatari
24-12-09, 11:57
Me se miri eshte me qene shoki i ketyre dyve .:biggrin:
Dmth "neuter"=neutrale, mu ne mes te dyve.
Nuk paska dal prej temes!

LuLjaa
24-12-09, 11:57
Valla be Fshatari mire s'eshte as njana mu kan, po ēka me ba se ka edhe asi :) aj ajj

Antika
20-01-10, 07:55
..pa u tranu njeri,budall s' behet!:P

speci
20-01-10, 08:37
ma mire me kan i s'mut krejt:biggrin:

LaCoStA
21-01-10, 00:16
Ma mire me kan budall i trent :P :smile:

LuLjaa
21-01-10, 00:42
Ma mire me kan budall i trent :P :smile:

Dyjat po thu ti a hahahaa
edhe ni shoqe qe e kam ketu po thot keshtu dyjat :D

emine
08-05-12, 21:06
Budall,amo vshtire se konkurenca a shume e madhe:tongue:
Te trent jena gjithe,vec mvaret prej rrethanav se qysh tek mundemi mi tregu anet tona creyzi hhahahhah,,,,,

ps:sa na njekni tu na i fshi postimet ma mire likfidoni do tema qisajde:tongue:

Zanzi/M
08-05-12, 21:25
Te trentit i tutet budalla.

Daglasi
11-05-12, 20:11
edhe i trenti ik nga budalla:tongue:

Dreni30
11-05-12, 20:58
Hemmmm, nuk ėshtė mirė as me qenė budallė e as i trent, por dikend e zen fati dhe ashtu mbetet.
Nganjėherė ėshtė mirė me u paraqit budallė dhe kapercen ma lehtė, ndėrsa ka raste qė me u paraqit i trent bėnė.??!!

tipi engjellor
11-05-12, 21:56
ka dallim i trenti prej budalles se ai qe tranohet ndoshta prej qefit edhe tranohet pra nuk eshte e lindur a budalla e ka me te dhane se ka me te thane hahahahahahah

Kalimero
12-05-12, 14:03
qfar pitje e smut tekuka mare qikjo

u e ngjo ere ni budadh ere ni t\trent, tibe budadhen kejtave ju vjen gjina ere keshin me to, t trentit i tuten ere ikin :biggrin:

hade qishti karzani kalimers, a ma mir me keshen e mi ardhen gjina a mu tu tuten , qish qish de ?:biggrin:

Qika^Me^Kule
12-05-12, 14:11
qfar pitje e smut tekuka mare qikjo

u e ngjo ere ni budadh ere ni t\trent, tibe budadhen kejtave ju vjen gjina ere keshin me to, t trentit i tuten ere ikin :biggrin:

hade qishti karzani kalimers, a ma mir me keshen e mi ardhen gjina a mu tu tuten , qish qish de ?:biggrin:


Aaghaghahgaghaghahga haaaaa haaaaaa uu ty plavushkat frymen ta ndalshin heee se u pakaaa..

P/s. OOoo breee a me t'than dicka qetu a jo? amo s'po ban... heeeee dreqi e rrofte qe thot mami i njanes :P

emine
12-05-12, 18:20
demek ju krejt qitutne jeni te meqem,edhe normal a,,,

:biggrin:

Kalimero
12-05-12, 19:22
demek ju krejt qitutne jeni te meqem,edhe normal a,,,

:biggrin:

Tibe joo jo jo,ngo qit Kalimerin :biggrin:,normal nashta be,a t'mequm joe,,mus um bisofsh vete at t unten :tongue:

premium
12-05-12, 19:45
.. ma mirė rrafsh mu kon (dybydys) :)

emine
21-08-12, 16:41
Mas miri o mu shtir njeri si Budalle,pshtone prej te (menqurve)

Zanzi/M
21-08-12, 21:27
osht ma cool me kane i trent :D

Per ate Zero cool ja ka vendos "zero perpara, edhe une kapuqin siper ...... le tash!

Codexx
22-08-12, 14:51
i trent duhet me kon te shqiptaret, po ke saberli je budall te hojn per sgjalli... se njerzi te poshter jan...

Hajra
22-08-12, 21:11
....ma keni kujtu nje pytje te kohes se ali bungut, a ma mire me kane budall a me pas diqka te madhe, :biggrin:

Gjumashja
22-08-12, 21:40
ma mire mu kon shqiptar :tongue: se kinez

Hajra
22-08-12, 21:57
ma mire mu kon shqiptar :tongue: se kinez

...tani po thojn nuk po din femra shqiptare, a dreqi qe koke ti :tongue:

Buqja_ch
22-08-12, 22:31
...tani po thojn nuk po din femra shqiptare, a dreqi qe koke ti :tongue:


Hajro pram jom kan budall sonte e trent ec qitma ni kafe http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Hajra
22-08-12, 22:47
Hajro pram jom kan budall sonte e trent ec qitma ni kafe http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


http://img.fotowelt.chip.de/imgserver/communityimages/605200/605259/1280x.jpg

Buqe te befte mire, edhe me u tranu ka ni here mire eshte,:biggrin:

premium
22-08-12, 23:46
mu kan i menqum qysh mu ba budall.
atyne po i ec nafaka ,, ashtu koha po i don :(