PDA

View Full Version : Pse femrat ktu ne forum nuk e japin emaillin ne profil?


Faqet : [1] 2 3

K-man
25-11-03, 07:13
Diqka shum e quditshme, me i kqyr profilat e secilit anetart, 80% a ma shum te njerzve qe e japin emaillin ne profil jan mashkuj. Pse o ky problem te femrat e ktuhit?

Murgesha
27-11-03, 14:09
Po qka po te duhen emajlat“. Ke edhe mundesi tjera te komunikojsh.

Zana
27-11-03, 14:17
Qashtu asht oj Murgesha!Ani kta Djemt..me ja jap E-mailin edhe Numrat i dojn! haha :wink:Pershendetje!

Murgesha
27-11-03, 14:38
Po Zana kam verejt se shume djem regjistrohen neper forume, nuk shkruajne ne asnje teme por vetem dergojne mesazhe private. Athua se ja u merr mendja se emajlat tona jane adresa qe mund ti jepen kujtdo.

Korab mos u prek se nuk ishte per ty.

Zana
28-11-03, 13:42
Cka kini more??? :x

jehona
04-12-03, 18:06
Diqka shum e quditshme, me i kqyr profilat e secilit anetart, 80% a ma shum te njerzve qe e japin emaillin ne profil jan mashkuj. Pse o ky problem te femrat e ktuhit?KUJE O THMIJA I KEQ, TY META DHĖN E-MAIL-in? AKI PASQYRE AJO, TY EDHE META DHĖN E-MAIL SDIN ME LEXU, TY TA KISHA DHĖN NĖ GOJ EDHE ATA ME KONDOM. EDHE DUHESH SĖ PARI TA PASTROSH GOJEN ME VARAKIN KALI.

__________________________________________________ ___________Geto_21TONINO me fal po ku mos me te klasifiku une tash ty prap, a? valla bash po e lyp me te klasifiku ne nje shkall shum te ulet me keto shkrime, me fal po besoj qe po me kupton qka po mendoj ....

K-man
05-12-03, 21:02
Tonino, qka karin (femra m'falni n'shprehje) ki a??? une veq po thom qe shumica e emejllave qe jan t'japun ne profil, jane te mashkujve. Murgeshe, cila eshte menyra tjeter e komunikimit ktu perveq emaillit?

Ngadhnjim
16-03-04, 19:29
S i jepin imelat Femnat se gjysa jon Balica qe s kan Lidhje me @net e per qata edhe tuten se me jav jep imelat mso pi Hup Virgjiniteti :cry:

Murgesha
16-03-04, 19:49
Jo more. A thua per kete spo e japshim ne emailin? A beson ti se po te marresh nje email te nje vajze mundesh me ja marr edhe virgjinitetin a :shock: :shock:

BlertaB
17-03-04, 10:22
Ngadhnjim qyyyyyyyyyyyyy sa mir 8) Ti ste koke ner veti hiq more kakakakaka nije more qka fol ky,Murgesha shoqe a e more vesh ti qka tha ky a hiq une vetem e mora vesh se na femnat mi kallxu e-mail ketu ne forum po tutem si pi hupim virgjinitetin.

Gentiana
17-03-04, 11:11
Qka nuk po nike Njeri. :shock: :shock: :shock:

BlertaB
17-03-04, 11:13
Ja Genta peernime qka nuk nin njeri vallah se di ni shok i jemi thot tylyfar mileti man kjo tok e shkret more.

Murgesha
17-03-04, 11:15
Oj qika mos ja zeni per te moj. Ndoshta i ka thene dikush se po tja marresh nje vajze Emajlin e ke ne grusht edhe virgjinitetin e saj.
Lerne ma se ndoshta eshte i ri e ka qejf :lol: :lol:

BlertaB
17-03-04, 11:18
hmmmm Murgesha qka skujtohesh ti mori dreqi si je.
HAhahaha athu kshtu mendon ky kakakakvvvvv ikkkkk.
I pa pjekur hala nuk i kan dal dhembet e pjekuris( Weisheitzähne ) :roll: :roll:

K-man
18-03-04, 02:59
Kush ju ka thon juve qikave, sidomos ty Murgeshe, qe nese ja marr far qike emaillin ja marr edhe virgjinitetin? nese ja marr far qike emaillin, ateher komunikoj ma leht me to, edhe si dihet, nashta edhe virgjiniteti vjen me to

lazdrani
18-03-04, 10:12
K-man te pershendes.
Une mendoje qe nese ti ke lene pershtypje te ndonje vajze e interesuar ne ty ajo do te lajmerohet vullnetarisht te ju pra edhe emailin.
Kam nje vrejte per disa antare, ju lutem ta pastroni fjalorin e shkrimit se nuk bene ashtu................me nderime lazdrani

Murgesha
18-03-04, 10:27
Kush ju ka thon juve qikave, sidomos ty Murgeshe, qe nese ja marr far qike emaillin ja marr edhe virgjinitetin? nese ja marr far qike emaillin, ateher komunikoj ma leht me to, edhe si dihet, nashta edhe virgjiniteti vjen me to

K-man lexoji te gjitha shkrimet mos e lexo vetem te fundit, dhe e gjen se kush ka thene ashtu.
Murgesha

sexybrikenda
18-03-04, 22:50
vallah me ju thane te drejten gjysma e ketyne djemeve jane te poshter kuku nane qka po flliqni ne mesazhe private veq edhe pake se do ti baje publike qeta emra ihhhhhhh ani po lypin email po veq pritni.
Po me vjen keq qe disa djem kety jane shume te sjelleshem si,Lazdrani,RRushi,Cool-boy,Naki,Psikologu,Alabanam edhe do tjere nuk po me bjen ndermend tash qe nuk du mi barazu me qeta te poshtrit veq secili ka ftyren e vet

lazdrani
19-03-04, 11:12
Cka ska ne Deti :!: Pershendetje te gjitheve ne kete teme 8)

hana
22-03-04, 11:13
o playboy nqs e don hala at vjaz atehere sqarohu live e kom fjalen dil me ta ,trgoja qysh eshte puna djal i mire :lol: :lol:

ani
18-06-04, 20:59
o playboy nqs e don hala at vjaz atehere sqarohu live e kom fjalen dil me ta ,trgoja qysh eshte puna djal i mire :lol: :lol: 8) 8) 8) PERSHENDETJE TEGJITHVE :lol: :wink: :wink: :wink:

aferdita
19-06-04, 08:00
a doni ta dini pse
pse ju djemt e merrni pa pyetur fare dhe filloni te bisedoni te msn palidhje se un ne fillim e kam pas , por e kam hjekur menjehere se me erdhen shum persona qe nuk i njoh aspak

Vera
19-06-04, 08:49
po po veq te kofshum tranu me i dhon emailat ne forum, a e dini brre sa hackeri eshte ketu a jo na sosin se lere mo tjera qy ncncncn

Cool_Boy
19-06-04, 10:39
a doni ta dini pse
pse ju djemt e merrni pa pyetur fare dhe filloni te bisedoni te msn palidhje se un ne fillim e kam pas , por e kam hjekur menjehere se me erdhen shum persona qe nuk i njoh aspak

Kush po te nguc qiki Cool_Boy'in e ke ketu!!!!

lazdrani
19-06-04, 13:41
a doni ta dini pse
pse ju djemt e merrni pa pyetur fare dhe filloni te bisedoni te msn palidhje se un ne fillim e kam pas , por e kam hjekur menjehere se me erdhen shum persona qe nuk i njoh aspak
Po po edhe mua me dhe blloke :cry: :cry: :cry: ani ani :wink:

aferdita
19-06-04, 15:24
a doni ta dini pse
pse ju djemt e merrni pa pyetur fare dhe filloni te bisedoni te msn palidhje se un ne fillim e kam pas , por e kam hjekur menjehere se me erdhen shum persona qe nuk i njoh aspak
Po po edhe mua me dhe blloke :cry: :cry: :cry: ani ani :wink:
jo lazdran ty nuk ta bje bllok du bist mein kumpel im forum :wink:

florian
19-06-04, 20:54
LEXOVA SHUM MESAZHE NE KET TEME DHE ME SHUM NGA JU JAM DAKORT , DESHA te THEM VETEM NJE GJE QE SHUM EMAILE TE SHUM VAJZAVE KETU I KAM EDHE PSE NDOSHTA NUK I KAM SHKRUAR KURR (ME FALNI PER KETE ) DHE PER MENDIMIN TIM PO JU DHE MUNDESINE VAJZAVE NE KET FORUM QE TE TE NJOFIN MIR ME SHKRIME E NE PM ATEHER TA JAPIN VET PA PROBLEM , PERKUNDRASI ATO KAN TE DREJT TE MOS E SHKRUAJN EMAIL NE PROFIL SE ME TE VERTET CA NGA NE BEHEN TE BEZDISSHEM EDHE ME NE MASHKUJT JO ME ME VAJZAT.

PERSHENDETJE TE GJITHVE . :wink:

ani
19-06-04, 22:55
LEXOVA SHUM MESAZHE NE KET TEME DHE ME SHUM NGA JU JAM DAKORT , DESHA te THEM VETEM NJE GJE QE SHUM EMAILE TE SHUM VAJZAVE KETU I KAM EDHE PSE NDOSHTA NUK I KAM SHKRUAR KURR (ME FALNI PER KETE ) DHE PER MENDIMIN TIM PO JU DHE MUNDESINE VAJZAVE NE KET FORUM QE TE TE NJOFIN MIR ME SHKRIME E NE PM ATEHER TA JAPIN VET PA PROBLEM , PERKUNDRASI ATO KAN TE DREJT TE MOS E SHKRUAJN EMAIL NE PROFIL SE ME TE VERTET CA NGA NE BEHEN TE BEZDISSHEM EDHE ME NE MASHKUJT JO ME ME VAJZAT.

PERSHENDETJE TE GJITHVE . :wink: KU JE MORE KUSHERI KAPSOLL :D :D :D :D AJE GJALL APO NE ZALL :idea: :idea: :idea: :arrow:

turisti
21-08-04, 15:24
Ndosht nuk e kan e-mailin?!!! :wink:

nitushe
11-09-04, 20:04
qka me qit more atu email qe te nevojitet kush najsen shko te pm edhe qe :P

Loloku
11-09-04, 20:15
Po duhet me majte edhe ato dicka kishe te fshehte dhe mu dok pak me enigmatike dhe terheqese! Psh e shplon kerthizen dhe e fsheh adresen, e po krejt bash ashiqare nuk ka lezet a!

Gentiana
11-09-04, 20:49
Po duhet me majte edhe ato dicka kishe te fshehte dhe mu dok pak me enigmatike dhe terheqese! Psh e shplon kerthizen dhe e fsheh adresen, e po krejt bash ashiqare nuk ka lezet a!

Tybe ne shum vende ke te drejt, po ketu ama bash hiq nuk ja ke qelluar!!! :wink:

Loloku
11-09-04, 22:39
Sigurisht qe nuk eshte e thene qe gjithmone te ja qellosh, sepse kush mendos nse gjithmone ka te drejte, ne fakt eshte e kunderta, gjithmone nuk ka te drejte dhe kjo qenka mire qe po me verteton rregullin edhe kur nuk kam te drejte moj genta dhe ty te falenderojr per reagimin dhe ndoshta kisha pas edhe ketu te drejt sadopak nese do te kisha thene se kane frike se mos ua hane edhe germat meshkujt, ose ta krahasoja pse edhe meshkujt nuk i nxjerrin nr. e tel. psh! Ok, ju e dini me mire genta sigurisht, mos ma zi per kusuri nese nuk ia qellova!

vushtrria
12-09-04, 09:46
une mendoi se kjo eshte e drejt e qdo kujt nuk jan vetem femrat nuk e japin e-mailin edhe fundja pse te ipet adresa pa lidhje

MemphiSx
12-09-04, 09:54
Mendoj qe kane arsye qe te mos e qesin e-mailin ne profil

Sepse ai djal-vajze qe deshiron te kembejn e-mailat jane M/P ato qe mund te ja bejn te mundshme se nese djali apo vajza deshiron qe te ja jap e-mailin atij personi

bredhi
12-09-04, 10:02
Une e kisha kshilluar at zotrin se nese mendon qe arrin diq me e-maila gabon e kam nje propozim me te mir per te le te del ne qytet dhe i sheh live femrat bile le te ngutet pak se sa nuk ka kaluar vera se mandej nuk i sheh si ka deshir aj

Gentiana
12-09-04, 12:15
..... PERKUNDRASI ATO KAN TE DREJT TE MOS E SHKRUAJN EMAIL NE PROFIL SE ME TE VERTET CA NGA NE BEHEN TE BEZDISSHEM EDHE ME NE MASHKUJT JO ME ME VAJZAT.

PERSHENDETJE TE GJITHVE . :wink:

Loloku ja e citova nje pjes te shkrimit te Florianit,ngase jam i njejtit mendim si ai!
Nuk jan te gjith njesoj, po vetem M/P se po vijn, sidomos nga ata meshkuj qe anetaresohen vetem per me gjet fembra ateher kjo me ben nervoz, dhe asesi nuk do te qes E-mailin tim ketu....

turisti
14-01-05, 01:31
Mendimin dhe vendimin e seciles duhet respektuar.... :wink:

Barbaroza
14-01-05, 10:51
Nuk me kujtohet nese dikujt ia kam dhene e-mail adresen time apo ia kam marre te tijen,sepse s'kam qellime ndaj asnjerit.Me mire keshtu,enigmatike. :wink:

Rudi_1
19-01-05, 02:48
Nuk me kujtohet nese dikujt ia kam dhene e-mail adresen time apo ia kam marre te tijen,sepse s'kam qellime ndaj asnjerit.Me mire keshtu,enigmatike. :wink:

Jo jo Barbaroz po ma interesant do ish sikur ju te gjith vajzat ta keni email-in aty :?

Murgesha
19-01-05, 09:26
Nuk me kujtohet nese dikujt ia kam dhene e-mail adresen time apo ia kam marre te tijen,sepse s'kam qellime ndaj asnjerit.Me mire keshtu,enigmatike. :wink:

Jo jo Barbaroz po ma interesant do ish sikur ju te gjith vajzat ta keni email-in aty :?


Pse a mos tė ka hy friga se po hupmi a????

Kaltrushi
19-01-05, 09:45
O djema tregonu te hareshem dhe te sinqert ne Forum e vajzat do te jau lypin juve tani emailat.

ShEjToNkA
19-01-05, 12:43
Jo s'bėnė se tani duhėt me i vu tre adresa aty se njė s'kryn dot punė?! :lol: :lol: :lol:

Arbėri
19-01-05, 16:48
Pse femrat ktu ne forum nuk e japin emaillin ne profil?Ma me deshir e japin keshtu, jashte profilit medemek :wink: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P

DEA
19-01-05, 16:51
Pse s`dojne, edhe femrave ju pelqen te jen me enigmatike :wink: deri sa te zberthehet kjo formul 8) koha me e preferuar e femrave :lol: :wink:

Arbėri
19-01-05, 16:57
Pse s`dojne, edhe femrave ju pelqen te jen me enigmatike :wink: deri sa te zberthehet kjo formul 8) koha me e preferuar e femrave :lol: :wink:
Heheheh, tek une qenkan zberthyer ato formulat pra, per ate edhe nuk kame probleme te tilla :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P

Rudi_1
20-01-05, 23:22
Pse s`dojne, edhe femrave ju pelqen te jen me enigmatike :wink: deri sa te zberthehet kjo formul 8) koha me e preferuar e femrave :lol: :wink:

hahahahahahahahaha :lol:

aferdita
21-01-05, 09:44
Ēka jeni ju djemt hehe
e dini arseyen se per ēka edhe prap pyetni hahahahaa :lol: :lol:

uliksi31
21-01-05, 09:48
Ēka jeni ju djemt hehe
e dini arseyen se per ēka edhe prap pyetni hahahahaa :lol: :lol:

Djemt nuk e dijn kur eshte boll (enough) :lol:

aferdita
21-01-05, 09:54
Djemt nuk e dijn kur eshte boll (enough) :lol:


po thu a, nje dite do te jete :lol: :lol:

Mafiozi
21-01-05, 22:10
More qka po thuni, shum po e japin adresen e-mail :lol:

Un kisha than perqka aq shum vajza po e japin adresen??? :lol: :lol:

adrioni
21-01-05, 22:13
:wink:

IceGirl
22-01-05, 00:03
Ja merreni timin [email protected]

IceGirl
22-01-05, 00:04
hehehehehe :wink:

Mafiozi
22-01-05, 00:06
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
22-01-05, 00:06
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
22-01-05, 00:08
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Me duket se u beren dy ShejToNka ne forum :D :D

Maca
22-01-05, 00:09
Un nuk e qes e-mailin sepse krejt addddddddddddddd tani spo durohen ting tang ting tang... jo more se pritoj me ju dhan llogari gjithkujt hahahhahahhah :twisted:

Dreni30
22-01-05, 00:10
Jo Mafio qekjo qenka me speciale qysh po e shof.

ShEjToNkA
22-01-05, 00:10
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Me duket se u beren dy ShejToNka ne forum :D :D


Le tė bėhėn edhe tri ama njė e keni origjinal aa! :wink: :lol: :lol:

IceGirl
22-01-05, 00:10
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:

gjyshi im ka qen me siguri se dhe ai e perdor kete adress heheheh....
edhe ai spo rri urt hiq :wink:

Mafiozi
22-01-05, 00:14
Jo Mafio qekjo qenka me speciale qysh po e shof.


Mir e ki Dreni, shejtonk me akull qenka e reja :lol:

Por nuk esht larg me shejtonken origjinale, me saj hesapi :lol: :lol:

IceGirl
22-01-05, 00:15
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Me duket se u beren dy ShejToNka ne forum :D :D

J a nje SHEJTONK e kemi per hasret :wink:

Le tė bėhėn edhe tri ama njė e keni origjinal aa! :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
22-01-05, 00:17
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:

gjyshi im ka qen me siguri se dhe ai e perdor kete adress heheheh....
edhe ai spo rri urt hiq :wink:


:shock: qyqyqyqyqyqyqyy gjyshi po kerkon nje shoqe a, e kam nje adres
per gjyshin tend :D

[email protected]

:lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
22-01-05, 00:19
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:

gjyshi im ka qen me siguri se dhe ai e perdor kete adress heheheh....
edhe ai spo rri urt hiq :wink:


:shock: qyqyqyqyqyqyqyy gjyshi po kerkon nje shoqe a, e kam nje adres
per gjyshin tend :D

[email protected]

:lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: Hahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa Mafii je pasha maminnnnnnnn :wink: :

IceGirl
22-01-05, 00:23
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:

gjyshi im ka qen me siguri se dhe ai e perdor kete adress heheheh....
edhe ai spo rri urt hiq :wink:


:shock: qyqyqyqyqyqyqyy gjyshi po kerkon nje shoqe a, e kam nje adres
per gjyshin tend :D

[email protected]

:lol: :lol: :lol:

hahahhaah sevap kishe bo.....

Mafiozi
22-01-05, 00:29
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:

gjyshi im ka qen me siguri se dhe ai e perdor kete adress heheheh....
edhe ai spo rri urt hiq :wink:


:shock: qyqyqyqyqyqyqyy gjyshi po kerkon nje shoqe a, e kam nje adres
per gjyshin tend :D

[email protected]

:lol: :lol: :lol:

hahahhaah sevap kishe bo.....


Besa qe po, per nje her qe po bejm hajr per pleq :lol: :lol:

Mafiozi
22-01-05, 00:31
Ja merreni timin [email protected]Pse moj me dul nje plak ne ket adres????? :evil: :lol: :lol: :lol:

gjyshi im ka qen me siguri se dhe ai e perdor kete adress heheheh....
edhe ai spo rri urt hiq :wink:


:shock: qyqyqyqyqyqyqyy gjyshi po kerkon nje shoqe a, e kam nje adres
per gjyshin tend :D

[email protected]

:lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: Hahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa Mafii je pasha maminnnnnnnn :wink: :


:lol:

Jo moj gjyshja ma tepron :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
22-01-05, 00:32
:lol:

Jo moj gjyshja ma tepron :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :wink: [/b]

experti_lu
22-01-05, 00:34
hahahahaha valla kjo teme nuk koka bash e qellur,mu per veti tana mi dhajne e-mailat!!
p.s a ju rrejta mire a!!hahahahaha qika mos gaboni me mi than mu e-mailat se jau hupi hahahahahahaha

Murgesha
22-01-05, 02:39
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

Gentiana
22-01-05, 02:41
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

Murgesha,ti a me i tut anetart je ka don a??? :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
22-01-05, 02:42
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

Murgesha,ti a me i tut anetart je ka don a??? :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo moj po ky ėshtė emaili im.

IceGirl
22-01-05, 02:55
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

Ec e guxo regjistro dikush kete adress.... :wink:

Mafiozi
22-01-05, 02:59
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

Ec e guxo regjistro dikush kete adress.... :wink:
Hahahahahahahhhaaaa

Ka mbet me adres te zbrazet sigurisht :D :D

Murgesha
22-01-05, 03:01
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

Ec e guxo regjistro dikush kete adress.... :wink:
Hahahahahahahhhaaaa

Ka mbet me adres te zbrazet sigurisht :D :D


Jo more ēfarė zbrazėt ani, po mė lajmėrohen krejt do mė nervoza se unė. :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
22-01-05, 03:02
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

Ec e guxo regjistro dikush kete adress.... :wink:
Hahahahahahahhhaaaa

Ka mbet me adres te zbrazet sigurisht :D :D


Jo more ēfarė zbrazėt ani, po mė lajmėrohen krejt do mė neroz se unė. :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
08-07-05, 12:17
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

Ec e guxo regjistro dikush kete adress.... :wink:
Hahahahahahahhhaaaa

Ka mbet me adres te zbrazet sigurisht :D :D


Jo more ēfarė zbrazėt ani, po mė lajmėrohen krejt do mė neroz se unė. :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
08-07-05, 13:53
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

hehe pershendetje Murgesha ,, ja merre email adresen time,, se te njejt qenkemi

[email protected] ose
[email protected]

Murgesha
08-07-05, 13:57
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

hehe pershendetje Murgesha ,, ja merre email adresen time,, se te njejt qenkemi

[email protected] ose
[email protected]

Tė falėnderoj Kroki, ta bėra ad nė adresėn time e shpresoj tė takohemi. :wink:

Krokodilli
08-07-05, 13:59
Eh mbasi ja paskėt filluar me i ba emailat publik valla qare skam pa e lėnė edhe emailin tim kėtu.

:evil: [email protected]

hehe pershendetje Murgesha ,, ja merre email adresen time,, se te njejt qenkemi

[email protected] ose
[email protected]

Tė falėnderoj Kroki, ta bėra ad nė adresėn time e shpresoj tė takohemi. :wink:

:) sigurisht se po

looking forward to it,
pa nervoz nuk te pranoj, ,ta boj bllock :wink:

Murgesha
08-07-05, 14:11
:) sigurisht se po

looking forward to it,
pa nervoz nuk te pranoj, ,ta boj bllock :wink:

Emailin e kam dėshmi tė nervozitetit tim. :wink:

turisti
10-07-05, 10:09
-Ndoshta nuk e kan.-

doGzona
26-07-05, 00:56
Jo besa disa femra te guximshme, po e tregojn emailin ne profile :lol:

Domira
26-07-05, 01:00
E-mailin ndodh qe japin veē shum kollaj mun e harrojn paswordin :lol: :lol: :lol:

LEDHATIMI
06-08-05, 22:33
Jo besa disa femra te guximshme, po e tregojn emailin ne profile :lol:

si mos me qene shqiptare , interesant a

Honesty^uk.
08-08-05, 18:52
Sepse duhet ti lutesh, se pari :wink:

Domira
08-08-05, 19:02
I japim qysh si japim emailat :P :lol:

Honesty^uk.
08-08-05, 19:03
I japim qysh si japim emailat :P :lol:

Edhe pa ua kerkuar , po mendon a? :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
08-08-05, 19:04
I japim qysh si japim emailat :P :lol:

Edhe pa ua kerkuar , po mendon a? :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla jo ashtu Honesty :lol: :lol: :lol: :P

Honesty^uk.
08-08-05, 19:05
I japim qysh si japim emailat :P :lol:

Edhe pa ua kerkuar , po mendon a? :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla jo ashtu Honesty :lol: :lol: :lol: :P


vetem desha te sigurohem :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
08-08-05, 19:09
I japim qysh si japim emailat :P :lol:

Edhe pa ua kerkuar , po mendon a? :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla jo ashtu Honesty :lol: :lol: :lol: :P


vetem desha te sigurohem :lol: :lol: :lol: :lol:

Ia di renin ka pak edhe une de :wink: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
08-08-05, 19:10
Ia di renin ka pak edhe une de :wink: :lol: :lol: :lol:

Jo pak ,por tamam ashtu sic duhet :wink: :lol: :lol: :lol:

Domira
08-08-05, 19:13
Ia di renin ka pak edhe une de :wink: :lol: :lol: :lol:

Jo pak ,por tamam ashtu sic duhet :wink: :lol: :lol: :lol:

Faleminderit :oops: :lol:

Honesty^uk.
08-08-05, 19:16
Ia di renin ka pak edhe une de :wink: :lol: :lol: :lol:

Jo pak ,por tamam ashtu sic duhet :wink: :lol: :lol: :lol:

Faleminderit :oops: :lol:

Me nder qofsh :P

Sy_kaltra
12-11-05, 23:02
Pa e-mail qa pom bajn e del ma edhe mi publiku e-mail adresen me bllokohet PC-ja :lol: :lol: :lol:

ninnela
12-11-05, 23:05
Pa e-mail qa pom bajn e del ma edhe mi publiku e-mail adresen me bllokohet PC-ja :lol: :lol: :lol:

Po qysh ma more fjalen prej goje bre goja te lumte ty ho llokume se bash qashtu eshte ahahhahahhaaaaaaaa :wink:

rafet llapjani
12-11-05, 23:15
Kuku qe hera e par qe pe shoh ket tem ,mas pari e pershendes per tem K-manpash kurani K-man a mus deshte femrat te forumit me na que edhe ka dy jav dit ne pushim se per emaeil spo bajm llaf ghaghaaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghagh

ninnela
12-11-05, 23:17
ahahhahahahaaaaaaaaaaaaa o zoti sdi qa te boft ty ho

Sy_kaltra
12-11-05, 23:24
HA.ahhahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Rnoft Sy_Kaltra qe poja qet temat n'ledin :lol: :lol: :lol:

ninnela
12-11-05, 23:25
HA.ahhahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Rnoft Sy_Kaltra qe poja qet temat n'ledin :lol: :lol: :lol:

Ku ke moj shtrig,valla edhe ti qysh po hup si .......e pules ahahhahahahhahhhh :wink:

Sy_kaltra
12-11-05, 23:26
HA.ahhahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

Rnoft Sy_Kaltra qe poja qet temat n'ledin :lol: :lol: :lol:

Ku ke moj shtrig,valla edhe ti qysh po hup si .......e pules ahahhahahahhahhhh :wink:qysh moj ku jam a spe din hanez a :roll:

Te Humori qiko e kam hap nje qerdhe te re :lol: :lol:

ninnela
12-11-05, 23:32
Qy qy jo valla se pasna dit u lumja une per ty qe tkam ahahhahahahhhhhhhhhhhh

anna
13-11-05, 00:15
kujna me i dhon emailin allahileee :o :o

rafet llapjani
13-11-05, 00:24
Qy kujna qaj qi ta lyp emailin more qy aghaghaghaghaghaaghaghahggh

Dreni30
13-11-05, 01:01
kujna me i dhon emailin allahileee :o :o

Anna vetem atij qe ta merr mendja se nuk te keqperdore bene me ja dhane se perndryshe hiqqq.

Zana_ch
13-11-05, 01:03
kujna me i dhon emailin allahileee :o :o

Anna vetem atij qe ta merr mendja se nuk te keqperdore bene me ja dhane se perndryshe hiqqq.


hahaha Dreni e fort kjo thenja jote ......shum mir e ke ma mir mos me ja dhan askujt se nje dite te del ma mire

Dreni30
13-11-05, 01:25
kujna me i dhon emailin allahileee :o :o

Anna vetem atij qe ta merr mendja se nuk te keqperdore bene me ja dhane se perndryshe hiqqq.


hahaha Dreni e fort kjo thenja jote ......shum mir e ke ma mir mos me ja dhan askujt se nje dite te del ma mire

Mundohem ta them realitetin e nderuar e jo te perdori dikend per qellime te mija. :lol: :lol:
Pershendetje.

Flaka_1
13-11-05, 03:05
Sepse ka ndodh te keqperdoret !
:cry:

Arb
13-11-05, 03:14
Sepse ka ndodh te keqperdoret !
:cry:

aq lehte?

Flaka_1
13-11-05, 03:26
Sepse ka ndodh te keqperdoret !
:cry:

aq lehte?


hahah mendova ore!

Arb
13-11-05, 03:27
Sepse ka ndodh te keqperdoret !
:cry:

aq lehte?

hahah mendova ore!

vec mendove? s'ke perjetu gje?

Flaka_1
13-11-05, 03:28
Sepse ka ndodh te keqperdoret !
:cry:

aq lehte?

hahah mendova ore!

vec mendove? s'ke perjetu gje?

:?

anna
13-11-05, 13:03
kujna me i dhon emailin allahileee :o :o

Anna vetem atij qe ta merr mendja se nuk te keqperdore bene me ja dhane se perndryshe hiqqq.

hehee po po ne fillim krejt okk amo ma vone po dalin njerz te falsifikum... :twisted:

Tanushi
13-11-05, 16:00
sepse fshehtesi eshte arti femror me terheqes!

Domira
13-11-05, 16:47
E kam dhane une emailin te profili :lol:

Tomori
13-11-05, 17:18
E kam dhane une emailin te profili :lol:
:arrow: :?: :!: :!: :!:

M_u_k_i
13-11-05, 17:23
Pse na djemt kem faj

Flaka_1
13-11-05, 21:44
Pse na djemt kem faj

Jo te gjithe Muki ! :arrow:
pershendetje flaka

Honesty^uk.
13-11-05, 22:14
. Pse o ky problem te femrat e ktuhit?

Sepse mendoj qe meshkujt mashtrohen pas nje cope PELHURE :lol:

Diana007
14-11-05, 08:09
Pa e-mail qa pom bajn e del ma edhe mi publiku e-mail adresen me bllokohet PC-ja :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Te lasht Zoti ho se kopa tuj kesh :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
14-11-05, 11:03
Pa e-mail qa pom bajn e del ma edhe mi publiku e-mail adresen me bllokohet PC-ja :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Te lasht Zoti ho se kopa tuj kesh :lol: :lol: :lol: :lol:Pse a jo a,,,Qa hjeka ty meta mar e-mail adresen,,e keshum veq un nuk e jepi adresen a :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
14-11-05, 11:15
Pse na djemt kem faj

Jo te gjithe Muki ! :arrow:
pershendetje flakakrejt valla pse na me ju lut juve e di un krejt i lutin edhe nuk bon mejav rrit menjen na juve shum po tash edhe naj dit se kini me ardh me na lyp vet adresat ju hahaa pershendetje nga MUKI FLAKA_1

Domira
14-11-05, 11:20
Mu spo me mbetet gja marak MUKI se tybe jav kom dhan do adresa qy po si duket spo i mban neti ato te mijat a sdi qka po bahet :P :oops: :lol: :lol: :lol:

Diana007
14-11-05, 11:35
Pa e-mail qa pom bajn e del ma edhe mi publiku e-mail adresen me bllokohet PC-ja :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Te lasht Zoti ho se kopa tuj kesh :lol: :lol: :lol: :lol:Pse a jo a,,,Qa hjeka ty meta mar e-mail adresen,,e keshum veq un nuk e jepi adresen a :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

:wink:

Sy_kaltra
14-11-05, 11:40
:lol: :lol: :wink:

Tanushi
14-11-05, 12:57
sepse fshehtesi eshte arti femror me terheqes!


sepse edhe arti i grabitjes pastaj behet me terheqes per mashkujt...

vjeshta
15-11-05, 13:30
Pse nuk kam :wink:

spirl_girls
15-11-05, 13:38
Pse nuk kam :wink:


Msn aaaa :roll:

vjeshta
15-11-05, 13:44
Pse nuk kam :wink:


Msn aaaa :roll:

Po de :lol:

Luana
02-12-05, 20:12
Pyetje e mire huh ..?

Kam adres te msn-it por spo guxoj me dhan se nana po me rreh http://www.cosgan.de/images/midi/boese/k015.gif


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rastesishT
04-12-05, 13:59
qyre pse , pse more si jepet askujt pa e njoft qyyy

Barb|Ka
04-12-05, 14:14
Se s'kryhen djemt masnej?

rilinda
04-12-05, 15:13
une ni koh e kom pas te profili edhe e-mailin po e kom hek pas nje bisede me katragjegjin :twisted: E kshtu qe perderisa t'ka njerz pa moral e-maili nuk tregohet.

Barbaroza
04-12-05, 22:27
Kush e do e-mailin tim te ri,mund ta keni:

[email protected]

schütze
04-12-05, 22:33
Kush e do e-mailin tim te ri,mund ta keni:

[email protected]
:lol: :lol: :lol: flm se qe sa koh jam ka e lypi e nuk po muj me gjet :P

aferdita
04-12-05, 22:35
Kush e do e-mailin tim te ri,mund ta keni:

[email protected]
Barbaroza flm :wink:

Barbaroza
05-12-05, 15:18
Paci ndere schütze dhe Aferdita.Mos e beni me t'madhe hejjj..... :lol:

Diana007
05-12-05, 15:20
Kush e do e-mailin tim te ri,mund ta keni:

[email protected]

:roll: A qite ne publik aaaa :P a bon me marrr moj :D

Barbaroza
05-12-05, 15:21
Kuku :? tybe krejt e moren vesh :roll:
Hajt merre Diana edhe ti se nuk bohet nami edhe per nje me shume! :lol: :lol:

Diana007
05-12-05, 15:23
Kuku :? tybe krejt e moren vesh :roll:
Hajt merre Diana edhe ti se nuk bohet nami edhe per nje me shume! :lol: :lol:

Qy qy edhe e bone publike edhe kukat tash :P

Ja menjher add e ke flm :D :P

Barbaroza
05-12-05, 15:24
:lol: :lol: :lol:
Jo ti s'ke faj,po ai dreq qe e paska hap kete teme e s'pata qare pa tregu. :? :lol:

Diana007
05-12-05, 15:25
:lol: Boll mir ti sa zemer bujare qe je :D :P

Barbaroza
05-12-05, 15:27
:lol: Boll mir ti sa zemer bujare qe je :D :P

Po de,veq per adresa se jo me shume! :lol: :lol: :wink:

Diana007
05-12-05, 15:29
Po de , s e per adres edhe ishim duke fol ahahhahahahahhaahahahah

Barbaroza
05-12-05, 15:31
Po de , s e per adres edhe ishim duke fol ahahhahahahahhaahahahah
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa

Diana007
05-12-05, 15:33
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Lotet me kan dal :cry:

Barbaroza
05-12-05, 15:36
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Lotet me kan dal :cry:

Hajt pra pasi qeshem mire e jemi krejt vajza,qohu e na ben nga nje kafe sa s'na kane ardhe djemte e na e prishin disponim! :lol: :lol: :lol:

Diana007
05-12-05, 15:39
Ku me gjete bash mu me grip moj :x , po teshtiti nakund e mos vet tani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
05-12-05, 15:54
Ku me gjete bash mu me grip moj :x , po teshtiti nakund e mos vet tani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Phaaaa,ku ia gjet ai grip tash se?? :evil:
Mbetem pa kafe! :(

Diana007
05-12-05, 15:57
Jo un qona por tregova qka muet em ndodh a :lol:

Gjumashja
05-12-05, 16:06
pse mi jep mema mar kejt qy

Diana007
05-12-05, 16:08
pse mi jep mema mar kejt qy

Ani di ti mos ia bon add te gjithve :lol:

Gjumashja
05-12-05, 16:10
pse mi jep mema mar kejt qy

Ani di ti mos ia bon add te gjithve :lol:ma bojn muri qy

Diana007
05-12-05, 16:11
Po ani mos ja bon Ok ti :P

M_u_k_i
05-12-05, 16:12
vallahin se di pse se lajn veq qit gjumashen qe sa se kom a ku ku ku je kan oj shtrig

Gjumashja
05-12-05, 16:15
muki gagagagagagg te halla u kan kam lshon shpirti krejt :p

M_u_k_i
05-12-05, 16:17
muki gagagagagagg te halla u kan kam lshon shpirti krejt :ppse a te halla je kan a qa mi ka qit more aj halla jote gus teme me hanger qe ma ka smu hahha

Gjumashja
05-12-05, 16:19
muki gagagagagagg te halla u kan kam lshon shpirti krejt :ppse a te halla je kan a qa mi ka qit more aj halla jote gus teme me hanger qe ma ka smu hahhatanat kapak te kallxoj sonte :P a hala kokem qifti ma i mir a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
05-12-05, 16:21
muki gagagagagagg te halla u kan kam lshon shpirti krejt :ppse a te halla je kan a qa mi ka qit more aj halla jote gus teme me hanger qe ma ka smu hahhatanat kapak te kallxoj sonte :P a hala kokem qifti ma i mir a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:oj shtrig a qitasht te dul gjumi a se ke dit se na jena kan gjith edhe jena hala nncncn edhe ti krejt po harron senet :!:

Gjumashja
05-12-05, 16:24
muki gagagagagagg te halla u kan kam lshon shpirti krejt :ppse a te halla je kan a qa mi ka qit more aj halla jote gus teme me hanger qe ma ka smu hahhatanat kapak te kallxoj sonte :P a hala kokem qifti ma i mir a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:oj shtrig a qitasht te dul gjumi a se ke dit se na jena kan gjith edhe jena hala nncncn edhe ti krejt po harron senet :!:ani de kadal se mot isjom kon knena qy

M_u_k_i
05-12-05, 16:32
ani de kadal se se ditas qe je kan mos u bon nervoz qy :roll:

Gjumashja
05-12-05, 16:34
ani de kadal se se ditas qe je kan mos u bon nervoz qy :roll:jo more tamon puna me mu prish teni i ftyres qy

M_u_k_i
05-12-05, 16:36
jo oj zemer nuk ta prish ty tenin e ftyres Muki kurr

Gjumashja
05-12-05, 16:39
jo oj zemer nuk ta prish ty tenin e ftyres Muki kurrpo nime se ti zana sun apo pavloviq je hahhahhahaha

M_u_k_i
05-12-05, 16:48
jo more nivea jom qy

rilinda
06-12-05, 13:58
av av :lol: :lol:

Virti
01-12-06, 21:26
... jo a?! :eek:

DritonPR
01-12-06, 21:38
Diqka shum e quditshme, me i kqyr profilat e secilit anetart, 80% a ma shum te njerzve qe e japin emaillin ne profil jan mashkuj. Pse o ky problem te femrat e ktuhit?

kan frik se mos ja u vjedhin emaillat zezakt apo ata te UNMIKUT

qika_pejes
10-10-07, 19:13
jo valla ktu kur u regjistrova e japa emaillin e vertet se ne forume tjera e jepsha nje emaill veq formal palidhje qaty masnej mendojshin njerzit qe kam shume emaille ne perdorim e per ata ma mire te vertetin

Elina
11-10-07, 00:18
O me me myte se nuk cka asht e-mail :frown: :biggrin:

BISHTI
11-10-07, 07:02
Elina a po ma jep, emailin tend aaa?

Preshevar
11-10-07, 09:00
Ej.... Un e di nje vend ku ka e-mail- a falas :tongue:

Merne, si dhurat per Bajram nga un... www.homtail.com (http://dardania.de/vb/upload/www.hotmail.com) :biggrin:

aLbaChiCk
11-10-07, 09:04
qka jan more ata sena kurr spasna ni per to :D

BISHTI
11-10-07, 13:23
ama ti mue,e masanej une te kallxoj qka osht,ok?

aLbaChiCk
11-10-07, 13:26
ama ti mue,e masanej une te kallxoj qka osht,ok?

te bertet nona se ta kisha dhon :biggrin:

BISHTI
11-10-07, 13:26
ani,a te shkoj te veti nonen qka osht pra?

Arkza
11-10-07, 13:28
Po me Shume Deshir ja u kisha Jep Msn Por !!!!!!!! Hala nuk jam Martu dhe tan po thojne se veq Vejushkat dhe Grat te Martume jepin MSN-ja !!!!!!!!!

Kur te Martohem ju Premtoj se Dote ja u Jepi te Gjitheve Msn time :biggrin: :biggrin: :tongue:

BISHTI
11-10-07, 13:31
shkrujum te parin ne red pra,ok?

BaNu Ne JeT I sInQeRt
11-10-07, 13:35
Po me Shume Deshir ja u kisha Jep Msn Por !!!!!!!! Hala nuk jam Martu dhe tan po thojne se veq Vejushkat dhe Grat te Martume jepin MSN-ja !!!!!!!!!

Kur te Martohem ju Premtoj se Dote ja u Jepi te Gjitheve Msn time :biggrin: :biggrin: :tongue:hahahahahahha shka mke shti me kesh sis....kiisss

gazi-de
11-10-07, 13:36
Po me Shume Deshir ja u kisha Jep Msn Por !!!!!!!! Hala nuk jam Martu dhe tan po thojne se veq Vejushkat dhe Grat te Martume jepin MSN-ja !!!!!!!!!

Kur te Martohem ju Premtoj se Dote ja u Jepi te Gjitheve Msn time :biggrin: :biggrin: :tongue:
ase me jo a ok ok ortake,e qysh me te livdu une moj,ahhaahahah
qenke met pa martu medet...hahahaha

Arkza
11-10-07, 13:48
hahahahahahha shka mke shti me kesh sis....kiisssHahahahahhaha Sissssssss edhe une po keshi edhe per kete e shkrujta qe kjo Vlen per neve qe jemi pa martuar mos ja u jepim se krejt Flasin per neve Kunder si per ato hahahahahahhahahah !!!!!!!!!! epa Besushme por e Vertet :smile:

Arkza
11-10-07, 13:51
ase me jo a ok ok ortake,e qysh me te livdu une moj,ahhaahahah
qenke met pa martu medet...hahahahahahahahahha Ortak hajt se martohem diqysh une qy edhe ti ahahhahaha , te Pershndes shumeeee ty Ortaku jem i mir je ti kur don hahahahahahah :smile:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
11-10-07, 13:55
Hahahahahhaha Sissssssss edhe une po keshi edhe per kete e shkrujta qe kjo Vlen per neve qe jemi pa martuar mos ja u jepim se krejt Flasin per neve Kunder si per ato hahahahahahhahahah !!!!!!!!!! epa Besushme por e Vertet :smile:hahahahaahahah e ke qellu valla...jo jo na nuk derzohemi sis kujdesemi boll valla...:smile:

gazi-de
11-10-07, 13:57
hahahahahha Ortak hajt se martohem diqysh une qy edhe ti ahahhahaha , te Pershndes shumeeee ty Ortaku jem i mir je ti kur don hahahahahahah :smile:
po po moj po,po une po tutna per ty qy..hahahahahahhahahaha
i mire une kur du,ma moj se kuj keq nuk i kome ba qy..hahahahah
ok ok ortaka thash po me livdon ti...haahah

Arkza
11-10-07, 14:01
hahahahaahahah e ke qellu valla...jo jo na nuk derzohemi sis kujdesemi boll valla...:smile: hahahhaha sis :wink:

Arkza
11-10-07, 14:05
po po moj po,po une po tutna per ty qy..hahahahahahhahahaha
i mire une kur du,ma moj se kuj keq nuk i kome ba qy..hahahahah
ok ok ortaka thash po me livdon ti...haahahhahahahahahhahaha oo ty te kam shok per qefi dhe te kam mik per qefi dhe eeeeeeeeee Ortak te mir bre hahahahhaha

gazi-de
11-10-07, 14:09
hahahahahahhahaha oo ty te kam shok per qefi dhe te kam mik per qefi dhe eeeeeeeeee Ortak te mir bre hahahahhaha
te gjithat mire vetem me siper kishe then,"i mir kur don"hmm,po de po......haahhahahahahaahahha
une po du me kan i mire tash qy,a ma jep emilin a qysh po i thojn?hghghghghghghg

Arkza
11-10-07, 14:19
te gjithat mire vetem me siper kishe then,"i mir kur don"hmm,po de po......haahhahahahahaahahha
une po du me kan i mire tash qy,a ma jep emilin a qysh po i thojn?hghghghghghghgNe Vend te Emailit ta Thash Nje Gjelbrim ! e sa per Msn-jen ta jepi kur te Martohem qashtu po i dufke ahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahaa :tongue:

gazi-de
11-10-07, 14:23
Ne Vend te Emailit ta Thash Nje Gjelbrim ! e sa per Msn-jen ta jepi kur te Martohem qashtu po i dufke ahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahaa :tongue:
flm per gjelbrim moj..hahahah
jo moj une nuk ta lypa msn jo,une thash qat far emili a qysh po i thojne.ahhahahahahahahahahah

pirro
11-10-07, 14:29
Hajdeni qika futeni tek profili noj E-mail pa lidhje sa me na bo ne me dyshu,e atehere e hapin temen pse nuk po hyn femnat e forumit ne MSN kurr hahaa!!

Arkza
11-10-07, 14:29
flm per gjelbrim moj..hahahah
jo moj une nuk ta lypa msn jo,une thash qat far emili a qysh po i thojne.ahhahahahahahahahahahAhaaaaaaaaa me fal bre Ortak se un qika e pa Shkole spo di qe Emalin tim Qika_kur_te [email protected]_me_ty.Com hahahahhahahahaha

gazi-de
11-10-07, 14:33
Ahaaaaaaaaa me fal bre Ortak se un qika e pa Shkole spo di qe Emalin tim Qika_kur_te [email protected]_me_ty.Com hahahahhahahahaha
hahahahaahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaha hahahahaahhahahahaha
ok ok flm per ket far emili hahahahahahahahhaahhahaaha

Arkza
11-10-07, 14:41
hahahahaahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaha hahahahaahhahahahaha
ok ok flm per ket far emili hahahahahahahahhaahhahaahahahahahahahahhahahahahah ahhahahahah Kesh kesh oo sherroo asiiii Ortakoooo :tongue:

rilinda
11-10-07, 14:46
Kujt pi vyn e-maili jem? :tongue:

gazi-de
11-10-07, 14:50
hahahahahahahhahahahahahahhahahahah Kesh kesh oo sherroo asiiii Ortakoooo :tongue:
Me kesh po vetem,hajt se sillet rrota,siq thojm na qy..hahahahahahahahahahahahahahahah

gazi-de
11-10-07, 14:50
Kujt pi vyn e-maili jem? :tongue:
pse a ki a?hghghghghg

rilinda
11-10-07, 15:50
pse a ki a?hghghghghg

Mos me pas pas nuk kisha than hiē:tongue: A ka vullnetar a jo... se shpejt i bi pishaman une:rolleyes:

Preshevar
11-10-07, 16:03
Mos me pas pas nuk kisha than hiē:tongue: A ka vullnetar a jo... se shpejt i bi pishaman une:rolleyes:

I cilit vit eshte msn-i ?... a ka shum km a jo a ? :cool::biggrin: mė teper info !

Edhe sa e ka ēmimin ?

gazi-de
11-10-07, 16:08
Mos me pas pas nuk kisha than hiē:tongue: A ka vullnetar a jo... se shpejt i bi pishaman une:rolleyes:
nuk eshte teme per msn qy.....haahahahahahahah
qe Preshevari don me ta ble emilin,ndoshta del diqka moj,ahhahahahaahahhaahahhaha

rilinda
11-10-07, 16:12
I rash pishman maaaaa....

Preshevar
11-10-07, 16:14
nuk eshte teme per msn qy.....haahahahahahahah
qe Preshevari don me ta ble emilin,ndoshta del diqka moj,ahhahahahaahahhaahahhaha

ahahahahahaa jo be gazi, xhepat that msn- sun blej :biggrin: po thash ti nimoj e ndoshta e kish interesu najkona qe s'ka :biggrin:

lyra2
11-10-07, 17:03
Pse femrat ktu ne forum nuk e japin emaillin ne profil?


..seepseeee nana po na bertet .Po thot hajt qika jeme mos e jep e-mailin derisa te rritesh edhe pak se te mashtron dikush.Edhe pse po i them qe e-mail adresen nuk e kisha hap sa te them qe e kam,po ece binde ate.:confused: :wink: hajr ishalla:wink:

Xuki
11-10-07, 18:48
Shumė her kam mendu pse....aaa gjinja paskan hapė temė kėtu! hahahhahahahahahha

BaNu Ne JeT I sInQeRt
11-10-07, 19:38
Shumė her kam mendu pse....aaa gjinja paskan hapė temė kėtu! hahahhahahahahahha


hahahaha A po E Shef o Bac ....pse su bane bre ti i zoti dhe mos mendojshe shum por veprojsje dhe e hapshe ti ket tema hahahah:biggrin:

LuLjaa
12-10-07, 02:37
Shumė her kam mendu pse....aaa gjinja paskan hapė temė kėtu! hahahhahahahahahha

Qyree ky qysh ka qef veē msn t'qikav me marr, per me lyp msn nr. 1 je Xuki :D

Ani shihh edhe foton origjinale e paska qit tash,
ma more se t'marrin msysh gjinja o tiii :biggrin:

egi
19-10-07, 20:34
pse nuk japim email..hm..per mu dok ma misterioze :cool:

gazi-de
19-10-07, 20:50
pse nuk japim email..hm..per mu dok ma misterioze :cool:
ashtu de sugarice,mire..hahahahhahahahhahaahha

egi
19-10-07, 20:58
ashtu de sugarice,mire..hahahahhahahahhahaahha

me ka msu baci heheh

gazi-de
19-10-07, 21:00
me ka msu baci heheh
po normal..hahahahahahahah

°Mili°
23-10-07, 15:54
mendoj qe nuk e japin imelllen se tuten qe naj kush e keqperdor; skan faj :P eheheh

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 19:41
mendoj qe nuk e japin imelllen se tuten qe naj kush e keqperdor; skan faj :P eheheh

Me vend ke fole..:smile:

°Mili°
23-10-07, 19:52
qashtu edhe une ja boj, se po me bohen shum ne MSN e po zajabatin sene vene kush e don let ma lypin ne PM edhe peace :P ehehehe

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 19:55
hahahaha mir de...un as qe du te hy ne MSN hahaha valla nime shume po zajabatin bre kukuuuuuu valla larg MSN dhe djemve hahaha

°Mili°
23-10-07, 19:57
ahahah mir pi ja bojshe se tulifar laperi :P ehehe, ani mos te flasmi shum se edhe laperica po ka boll hehe jan prap rinija pasha zotin

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 20:43
ahahah mir pi ja bojshe se tulifar laperi :P ehehe, ani mos te flasmi shum se edhe laperica po ka boll hehe jan prap rinija pasha zotin


hahahaha lapera laperica ka plot valla...po shka me bomos bahen te gjitha kshtu...:biggrin:...rinija kukuuuuuuuuuu ik larg hahha

Abetare
23-10-07, 20:59
Aiiiii Emajla tė Femrave mun boni sa doni po sa muni me kry punė se ...heheh !

Preshevar
23-10-07, 21:02
Aiiiii Emajla tė Femrave mun boni sa doni po sa muni me kry punė se ...heheh !

Qfar pune ? a mun me mar rrog me msn a ? :tongue:..... ani ani thuni qka te duani, po krejt me nje thes mos na shtini se po na dahėt FRYMA !

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 21:09
Qfar pune ? a mun me mar rrog me msn a ? :tongue:..... ani ani thuni qka te duani, po krejt me nje thes mos na shtini se po na dahėt FRYMA !

qy a frym sen marish a nuk don te hysh me nje thes ma ata lapera ..se un mendova nuk je si te gjitha hahaha qy qy e ky i friget frimes:biggrin:

Preshevar
23-10-07, 21:20
qy a frym sen marish a nuk don te hysh me nje thes ma ata lapera ..se un mendova nuk je si te gjitha hahaha qy qy e ky i friget frimes:biggrin:

Hahahahaha,.. nuk du te hye me ta se tani sun qendroj hunt mbyllur e mbje t'fikt :biggrin:,... secili eshte unik,... kshtu qe ka lapera e ka dallavera e ka gjithqka.... Zoti na ruajt !

E ti qe ke mendu qe s'jam sikur gjithė te faaaaaaliiiimendeeeeeerooooj bajagi si shuuuuumė :biggrin:,.. m'qite prej thesit hahahahahahahah

Abetare
23-10-07, 21:22
Qfar pune ? a mun me mar rrog me msn a ? :tongue:..... ani ani thuni qka te duani, po krejt me nje thes mos na shtini se po na dahėt FRYMA !
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°


Preshevari ,punė mendova me bisedu , jo aq sepse secila ka Familje , shoqėri etj etj e nuk kan kohė pėr njerz tė panjohur ...po nėse bahemi Shokė ndrron ligji .. pėr Shoqėri gjen Njeriu kohė ...e ti skoke me tė shti nė thes ...ahahaha mos u tut se njet se kena ....hahahaha

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 21:23
Hahahahaha,.. nuk du te hye me ta se tani sun qendroj hunt mbyllur e mbje t'fikt :biggrin:,... secili eshte unik,... kshtu qe ka lapera e ka dallavera e ka gjithqka.... Zoti na ruajt !

E ti qe ke mendu qe s'jam sikur gjithė te faaaaaaliiiimendeeeeeerooooj bajagi si shuuuuumė :biggrin:,.. m'qite prej thesit hahahahahahahah


a po e shef te shptova bre prej kallaballekut se mesigur plot ka ne thes ahahaha

Qashtu asht, ka lloj lloj njerz nuk ajn te gjith njejt..!! Shyqir Prej ZOtit" :biggrin:

Preshevar
23-10-07, 21:25
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°


Preshevari ,punė mendova me bisedu , jo aq sepse secila ka Familje , shoqėri etj etj e nuk kan kohė pėr njerz tė panjohur ...po nėse bahemi Shokė ndrron ligji .. pėr Shoqėri gjen Njeriu kohė ...e ti skoke me tė shti nė thes ...ahahaha mos u tut se njet se kena ....hahahaha

:biggrin: flm per sqarim ! se boll i pritova ati thesi hahahaha

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 21:26
O ti Preshevarrrrrrr hahaha qe nje Buzeqeshje mos te thuani se kurgjo nuk jap hahahah

Preshevar
23-10-07, 21:32
O ti Preshevarrrrrrr hahaha qe nje Buzeqeshje mos te thuani se kurgjo nuk jap hahahah


Qashtu be e Sinqerta,... me ket buzqeshje na ktheve verėn e 2007-tės hahahaa,..

Edhe mos t'shohim qeshtu mo ::mad:,.... se nuk po t'njofmi :tongue:


ps: E gzofsh kapelen me nji an :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 21:35
Qashtu be e Sinqerta,... me ket buzqeshje na ktheve verėn e 2007-tės hahahaa,..

Edhe mos t'shohim qeshtu mo ::mad:,.... se nuk po t'njofmi :tongue:


ps: E gzofsh kapelen me nji an :biggrin:


Ani ani e me ekt buzeqeshje va pruna veren e 2008 hahahah

e ndrova si shpejt se spo me pelqejti kapelen te shtremt hahaaha

ANi ti ban se kurse sme njef...hahah ani ani vaxhdo ti un per ty endrova Avatarin hahah ' Pak shaka preshevooooo' hehehe

Preshevar
23-10-07, 21:53
Ani ani e me ekt buzeqeshje va pruna veren e 2008 hahahah

e ndrova si shpejt se spo me pelqejti kapelen te shtremt hahaaha

ANi ti ban se kurse sme njef...hahah ani ani vaxhdo ti un per ty endrova Avatarin hahah ' Pak shaka preshevooooo' hehehe

Uuuu... tash me ket avatar t'ri e siguruam veren 2008/09/10 meduket hahahahaaa

E gzofsh edhe ket avatar ! Se Njerit si ka hije mu mrrol, e sidomos t'Sinqertve :biggrin:

Te njoh si krejt forumistat. Dhe flm qe e ke ndrru per mue edhe pse s'pata asgje kunder t'asaj tjeteres :smile: ani pse kapelen me nje an :tongue:

aLbaChiCk
23-10-07, 21:56
Se japin E-mailin veq shumica lejojn shkarkimin e vCard e me duket se nuk e din qe edhe aty munden me jav mar e-mailin

Xuki
23-10-07, 22:55
ēka ėshtė qaj sen "vCard", se po mė doket qenka diēka qė nuk e njoh! hahhahahahaha

aLbaChiCk
23-10-07, 22:57
ēka ėshtė qaj sen "vCard", se po mė doket qenka diēka qė nuk e njoh! hahhahahahaha

haahahhahaahahahahahahhahhahahaah kur e kshyr profilin e dikujt te disa e shef shkarkoje vCard.E kur klikon aty tani mundesh me ja pa se qfar e-maili ka :biggrin:

Xuki
23-10-07, 22:59
haahahhahaahahahahahahhahhahahaah kur e kshyr profilin e dikujt te disa e shef shkarkoje vCard.E kur klikon aty tani mundesh me ja pa se qfar e-maili ka :biggrin:aha....flm pėr shpjegim.....por ashtu nuk mė knaqė...ashtu po mė doket si me vjedhė bre!! Unė kam qejf me ma dhanė me zemėr.....por tani edhe e ruej si sytė e ballit!! Amo po mu dashka me kshyrė....veē mė intereson se ēfar adresash kan gjinja! hahahhahahha

aLbaChiCk
23-10-07, 23:01
aha....flm pėr shpjegim.....por ashtu nuk mė knaqė...ashtu po mė doket si me vjedhė bre!! Unė kam qejf me ma dhanė me zemėr.....por tani edhe e ruej si sytė e ballit!! Amo po mu dashka me kshyrė....veē mė intereson se ēfar adresash kan gjinja! hahahhahahha

hahahaahahahahhahahaahahaahhahhhahahahahaahah ani kshyr edhe shumica qe nuk din sherr boll regjistrohen me nicka te femrave edhe nuk e dijn qka osht vCard edhe se mshefin e aty e japin e-mailin qe e kan edhe dihen qka jan hahahahaahahahah ( ama rrall ka ashtu veq kam pas rast me pa ashtu)

Xuki
23-10-07, 23:10
hahahhahahahhahaha, ēkas paska!

Jo bre me ma pa ti mu adresėn e msn-it.........a po don me pa? hahahhahahahhaa

aLbaChiCk
23-10-07, 23:13
hahahhahahahhahaha, ēkas paska!

Jo bre me ma pa ti mu adresėn e msn-it.........a po don me pa? hahahhahahahhaa

ahahahahaahahahaha jo jo spo du smu ka merzit jeta hala hahahahaahahahaah

Xuki
23-10-07, 23:15
ahahahahaahahahaha jo jo spo du smu ka merzit jeta hala hahahahaahahahaahPse bree.....po hala askush nuk mė ka mbetė nė dorė mooori! Mos fol ashtu se po i tutė ato qė jan nė mendime a me ma dhanė apo jo! hahhahahahahhaha

aLbaChiCk
23-10-07, 23:17
Pse bree.....po hala askush nuk mė ka mbetė nė dorė mooori! Mos fol ashtu se po i tutė ato qė jan nė mendime a me ma dhanė apo jo! hahhahahahahhaha

ahahahahahaahahahaah ja qe spo foli ma hahahahah

Xuki
23-10-07, 23:20
ahahahahahaahahahaah ja qe spo foli ma hahahahah
Hajt se folė njė ditė tjetėr.....se qitash po pritoj me ta lypė msn-in! hahahahhahahahahah

aLbaChiCk
23-10-07, 23:21
Hajt se folė njė ditė tjetėr.....se qitash po pritoj me ta lypė msn-in! hahahahhahahahahah

haahahahahhaahahahaahhhaahhahaah deka tu kesh

Xuki
23-10-07, 23:23
haahahahahhaahahahaahhhaahhahaah deka tu keshOoo menxi po rri ulėn prej sė lodhti, se kishe qajt, kur t'ia kisha nisė unė ty met shti nė gjynah........me lotė nė sy ma kishe dhanė msn-in!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

aLbaChiCk
23-10-07, 23:24
Hahhahahahahaahahahahaahaahahah jaaaa hajt shko flej se mos pom shtin ne gjynah ghahahahaha

Xuki
23-10-07, 23:27
Po tutna qė tė la pa gjumė....ma mirė njė ditė (jo natė) tjetėr tė shti nė gjynah!!

aLbaChiCk
23-10-07, 23:29
haahahahahahaahahahaah te pershendes se ika un kalo sa ma mir

Xuki
23-10-07, 23:32
Masi po shkon ti, po shkoj edhe unė....se pėr ty nejta deri tash hahahahhahahahah

Natėn e mirė dhe gjumin e ėmbėl.

Ciaooo

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 23:42
[quote=Preshevar]Uuuu... tash me ket avatar t'ri e siguruam veren 2008/09/10 meduket hahahahaaa

E gzofsh edhe ket avatar ! Se Njerit si ka hije mu mrrol, e sidomos t'Sinqertve :biggrin:

Te njoh si krejt forumistat. Dhe flm qe e ke ndrru per mue edhe pse s'pata asgje kunder t'asaj tjeteres :smile: ani pse kapelen me nje an /quote]

hahahahaahah tash po teprove si shume me komplimentin hahahha ani por flm shume:biggrin: " Ta di per Nder" hahahahahaah

Mir eki, edhe zban me u mroll, duhet me nejt duke qesh...se Jetes nuk i dihet--:smile:

emine
06-06-08, 22:23
qe breh merreni po jau shenoi


s'[email protected]

MemphiSx
06-06-08, 22:32
Boll marre valla per juve femrat,qysh spi qitni edhe numrat e deres :D

Breshka
07-06-08, 00:33
Boll marre valla per juve femrat,qysh spi qitni edhe numrat e deres :D

jo bre kem vendndodhjen boll osht sa per informata aghhahahahahaahahahhaha mu leht mem gjet veq kqyrni vendndodhjen mjafton http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Murgesha
07-06-08, 00:48
jo bre kem vendndodhjen boll osht sa per informata aghhahahahahaahahahhaha mu leht mem gjet veq kqyrni vendndodhjen mjafton http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Ani a ban emailin pra ,basi vendondodhjen po e dimė hahahahahaahaha??

Dreni30
07-06-08, 00:48
jo bre kem vendndodhjen boll osht sa per informata aghhahahahahaahahahhaha mu leht mem gjet veq kqyrni vendndodhjen mjafton http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hhahahaha syt pelhur vnojne kanjehere e nuk shifen mire germat, hahahaahahahahahaah
Nime cka ke qekjo teme se sen nuk mora vesh????

Breshka
07-06-08, 00:52
Ani a ban emailin pra ,basi vendondodhjen po e dimė hahahahahaahaha??

qa osht ajo a hahet hahahahahahhahahaahahaha ta dha moj qysh jooo hahahah sa po i don