PDA

View Full Version : Ku i kaloni pushimet??


Faqet : [1] 2

lazdrani
06-12-03, 11:23
KU I KALONI PUSHIMET VERORE DHE ATE DIMRORE !!!!!lazdrani ju pershendet :P

Naki
06-12-03, 14:12
pushimet verore i kaloje ne vendlindje,prane lumit Iber nje pjese ndersa pjesen tjeter diku afer ndonji plazhi te bregdetit Shqiptar.

me nderime Naki

lazdrani
07-12-03, 22:00
I nderuari Naim!!

Te pershendes dhe njeherit ju uroje gjithmone pushime te kendeshem ku do qe te jane ato....lazdrani

jehona
07-12-03, 22:27
LAZDRANI te pershendes, valla pushimet verore, dimorore e far pushimi dush une veq ne KOSOVE (gjakove) kam qef me i kalu, sepse aty e ndi veten ma se mirti...

po isha edhe ne shtete te jashtme per pushime (shqipri, ulqin,itali,spanie, franc, qeki...) po ma shum se kosova / gjakova as nje shtet tjeter nuk me pelqen edhe kurr nuk do te muj ta gjej nje shtet qe me do tme len ma pershtypje apo qe do tme hin ma ne zemer se kosoven....

lazdrani
08-12-03, 11:03
Hi jehona te pershendes,te uroje pushimet ne Kosove(Gjakove) gjithmon e te embela se me Vendelindje nuk ka. :wink: lazdrani

jehona
08-12-03, 13:36
LAZDRANI po ku ki qef ti kalojsh pushimet?? esht nje vend special apo qysh pasiq e shtrove pikerisht kete pyetje....

lazdrani
09-12-03, 12:22
JEHONA UNE GJITHMONE PUSHIMET KALOJE SE PAKU DY HERE NE KOSOVE E PUSHIMET TJERA NE BREGDET TE SHQIPTAREVE!!!! :wink:

Tina007
09-12-03, 20:30
KU I KALONI PUSHIMET VERORE DHE ATE DIMRORE !!!!!lazdrani ju pershendet :P

NE KOSOVEN TIME TE DHASHUR , DIMRORE EDHE VERORE NE KOSOVE GJITH JAM SE E DUA KOSOVEN QUM QUM QUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MUAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHH MENDOVA MPUQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ QQ EHEHHEHHEHEH

PERSHENDEJTE NGA TINA007KAONI BUKURE TE GJITH

Q

QAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Donika Morina
10-12-03, 15:14
Vallah me than te drejten une pushimet i kaloj ne kOSOV (GJAKOVE) ama jo gjeth qe dy vite e gjys nuk kam qen as ne kosov e as ne gjakov. Se nuk kam dasht se tash jam rrit pak e po du me i kalu pushimet si duhet vetem e jo gjeth me familjme, vitin e kalum kam qen ne Turqi, ka qen me te vertet mrrekulli kam qendru atje 3 jav.Kuku kam shku me 52 kg e jam kthy me 45 kg se jam dobsu shum se ka qen shum nxeht e prej vapes se madhe nuk mujsha as buk e honger besomni hahhaahahahahaah Muhalife fola qitash a???????

lazdrani
10-12-03, 16:18
Tina007 te pershendes ku do qe te jeshe dhe gjithmone disponim te kendeshem ne Kosove!!!! :wink: :P lazdrani

lazdrani
10-12-03, 16:19
Donika Morina edhe juve ju deshiroje pushim sa me te shpejt ne vendlindje,dhe kujdes tjera here ne bregdet se po te skuq (zoti)dielli.

lazdrani te pershendet 8) 8) 8)

lazdrani
11-02-04, 20:13
Me 3Mars jam ne Kosove po koha nuk po kalone ........ :cry: :cry: :cry:

Murgesha
13-02-04, 12:57
Hej Lazdrani shkojne edhe keto dite e veq kur ta pashe veten ne Kosove (Gjakove). Po qe sa nuk ke qene atje?

hana
13-02-04, 13:19
pershendetje more lazdran sa po te kuptoj edhe mu me ka marr malli shum per ks po cka me ba qe po duhet me prit deri ne qershor.Hajt se marsi erdh

edi
21-05-04, 22:46
ju pershendes pushimet verore dhe ato dimrore i kaloj ne:verore jon sidomos ne bregdetin spanjoll,kurse ato dimrore ne brezovic kuptohet kosov.

mr_beni
22-05-04, 07:51
uhuuuuuuuuuuuuu ne javen tjeter do nisem per ne kosov, i kam nja dy jav pushim dhe do shkoj jam shum i gzuar.

Dhe sa ju perket pushimeve veroret i kalojm gjithnje nga tri jav ne bregdete shqiptare dhe dimrore dihet ne shtepi dhe kur te kthehemi ne ger ne Garmisch natyrisht duke u skijatur.

ju pershendet te gjithve mr_beni dhe ju uron pushime sa me te mira

i juaji mr_beni

vushtrria
22-05-04, 08:30
pershendetje te gjithve lazdrani qfar pytje e mir per pushime une me familjen time si gjithmon i kalojme pushimet ne vendlindje dhe vetem atje pushojme si duhet

me nderime vushtrria

lazdrani
22-05-04, 09:32
pershendetje te gjithve lazdrani qfar pytje e mir per pushime une me familjen time si gjithmon i kalojme pushimet ne vendlindje dhe vetem atje pushojme si duhet

me nderime vushtrria
Ashtu eshte vushtrria,ne Kosove pushone shpirti :wink: Edhe une jam ne Gushte ne Mitrovicen time...........Ju deshiroje nga zemra pushime te bukura pa marre parasyshe ku jane ato.lazdrani

Barbaroza
22-05-04, 10:20
Une po mendoj qe kete vere t'i kaloj pushimet diku ne bregdetin shqiptar dhe pas kesaj ne Antalia te Turqise se kam te afermit atje,me kane ftuar :P

fisniku
22-05-04, 10:41
Edhe une nese me krijohen mundesit do te shkoj per pushime ne Kosove,aty ku njeriu pushon psiqikisht dhe fizikisht.
Lazdran prej ciles lagje te Mitrovices je :?:

mickoja
22-05-04, 11:17
pčrshčndetje

Un pushimet verore do ti kaloj disa ditč nč ulqin dhe disa dit ne vendlindje aty ku mundem trupin tim ta qetsoj, por prap mbas nje muajit do te shkoj nč turqi e qe kshtu me duket ne ket vit nuk do te merzitem shum(ndodh qe dhe ne Angli do tč shkoj por nuk jam e sigurt)...

Gentiana
22-05-04, 11:18
Un ne ket vit nuk do te kem Pushim :cry: :cry: :cry: :cry: Po me dhimset Dasma e Lazdranit, me u be pa qen un (me kule) se per asgje tjeter :(

mickoja
22-05-04, 11:21
Un ne ket vit nuk do te kem Pushim :cry: :cry: :cry: :cry: Po me dhimset Dasma e Lazdranit, me u be pa qen un (me kule) se per asgje tjeter :( Hajt loqki se un jam aty me dimija mos ke kajle qy ani a i ke ble naj dhurat Lazdranit qe po na martohet?

Gentiana
22-05-04, 11:24
Un ne ket vit nuk do te kem Pushim :cry: :cry: :cry: :cry: Po me dhimset Dasma e Lazdranit, me u be pa qen un (me kule) se per asgje tjeter :( Hajt loqki se un jam aty me dimija mos ke kajle qy ani a i ke ble naj dhurat Lazdranit qe po na martohet?

Jo more hala, ku me ble nese nuk shkoj, qy :cry:

mickoja
22-05-04, 11:29
po qysh jo moj pa i dhuru naj send nuk ban moj qy

Vera
22-05-04, 12:07
une ne ket vit nuk do udhtoj askund per pushime :cry: :cry: :cry:

anna
22-05-04, 12:17
ndersa une gjysmen ne kosove dhe gjysmen tjeter ne plazh :D

lazdrani
22-05-04, 12:57
Edhe une nese me krijohen mundesit do te shkoj per pushime ne Kosove,aty ku njeriu pushon psiqikisht dhe fizikisht.
Lazdran prej ciles lagje te Mitrovices je :?:
Hyrje te Shipolit :wink:

fisniku
22-05-04, 17:28
Thash mos jemi kon kojshi?
Une kam banu te Krashi?
Pershendetje dhe gjith te mirat-Lazdran :wink:

lazdrani
22-06-04, 19:00
Me nje Gushte jam ne Mitrovicen time te dashure :D :wink:

Vera
22-06-04, 19:02
ohhhh kuku brre po ne Starnberg per ket vita valla :cry: :cry: :cry:

Murgesha
22-06-04, 19:22
Vera eja te une e hejkmi merzine bashke. :(

Barbaroza
22-06-04, 20:11
Pse moj cfare merzie keni :?: :( A mos ju kane lene te dashurit :?:

Vera
22-06-04, 21:03
Vera eja te une e hejkmi merzine bashke. :(

o brre Murgesha me kenaqsi isha ardh por as tek ti nuk po mundem :cry: :cry: :cry: :cry:

Vera
22-06-04, 21:04
Pse moj cfare merzie keni :?: :( A mos ju kane lene te dashurit :?:

jo moj Barbaroza por nuk po mundemi me ardh ne kosov se sa per te dashurit shkojn e vijn qy :( :(

Murgesha
22-06-04, 22:09
Pse moj cfare merzie keni :?: :( A mos ju kane lene te dashurit :?:

Edhe ti Barbaroza veq per keq po mendon :wink:

Cool_Boy
23-06-04, 13:21
Kete vite do shkoj ne Edinburg.....................

lazdrani
05-07-04, 16:44
MITROVIC-ULQIN :wink:

vushtrria
05-07-04, 16:59
KOSOV --ANTALI

kosova_lady
05-07-04, 17:48
Ulqin --- Kosove (Gjakove)

Vera
05-07-04, 21:18
u je u je u je do te shkoj ne kosov uhuuuuuuuuuuu

Honesty^uk.
05-07-04, 21:47
London :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Honolulu :arrow:

Vera
06-07-04, 14:17
London :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Honolulu :arrow:


Honesty qekjo Honolulu ku ke djel a ne chin a ne japoni a hahhahahahahahha :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
06-07-04, 17:26
London :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Honolulu :arrow:


Honesty qekjo Honolulu ku ke djel a ne chin a ne japoni a hahhahahahahahha :lol: :lol: :lol:


pak me andej vera, mos ua nderro megjet,se na fute ne luft qik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Naki
16-07-04, 20:59
Qe nga neser,pushimin verore do te kaloje ne kosove .
me nderime naki

turisti
25-08-04, 23:23
Dihet,ne- TAHITI. :wink:

sexybrikenda
10-09-04, 17:02
Kater jave isha ne Ulqin :wink:

Nexhati
13-09-04, 14:11
2 jave ne Ulqin 2 isha ne Peje

Vanesa
17-09-04, 17:09
<ju pershendes shume >pushimet kete vere i kam kaluar ne bregdetin shqiptar.Tung

livoreka bicio
17-09-04, 17:24
<ju pershendes shume >pushimet kete vere i kam kaluar ne bregdetin shqiptar.Tung Vanesa po si kalove ne bregdetin shqiptar nuk tregove :?: . hahahahah te pershendes shum :lol: :lol: :lol:

Vanesa
21-09-04, 17:27
E po mire po te tregoj se si kalova ne Saranden e bukure, shume mire me ka peqyer vendi po mos me harru valla se edhe djem te bukure kish atje more eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee se kam dite kete . Nejse ndashta te mjafton kaq apo bicio :?: ciao :) :) :) :) hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

DannyAus
21-09-04, 18:21
Kater jave isha ne Ulqin :wink:
TE PERSHENDES SEXY BRIKENDA PERNIME EDHE TI ISHE 4 JAV NE ULQIN A,,, GJITHASHTU,, VETEM SE UNE JO TERE KOHEN NE ULQIN,, 1 JAV NE DURRES, 1 JAV NE SHENGJIN (LEZH) DHE 2 JAV NE ULQIN,, :wink: MELBOURNE ROCKS,, BUT PERTHS BETTA

livoreka bicio
24-09-04, 19:43
E po mire po te tregoj se si kalova ne Saranden e bukure, shume mire me ka peqyer vendi po mos me harru valla se edhe djem te bukure kish atje more eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee se kam dite kete . Nejse ndashta te mjafton kaq apo bicio :?: ciao :) :) :) :) hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa VANESA po pergjigjeja ishte me tč vertet e kjaret dhe gezohem qe i ke kalu mir pushimet ne sarand flm vanesa per pergjigjen qe ke dhan. :lol: :lol: :lol:

turisti
23-05-05, 23:07
Ndoshta ne Antali.

Dilingjia
24-05-05, 07:15
Zvicerr pak e me shume ne Durres,edhe boll per sivjet :wink:

Dreni30
24-05-05, 09:34
Ne Kosove kysmet.

Dilingjia
24-05-05, 09:38
Ne Kosove kysmet.

Dreni30,
na n'Kosove po pushojna nga 11 muaj e gjysme hahahahhahahaha spo na doket hiq interesant a? :lol: :lol: :lol:

dr1ta
25-05-05, 11:09
Ne cakor ndoshta sivjet :oops: :P

Murgesha
25-05-05, 11:25
Qaty afėr detit edhe kėtė vit. :( :(

ARMANI
26-05-05, 21:11
Ne kosov me 9 gusht nja dy jav atje e prej kosoves nja 7 dit kysmet ulqiniiiiiiiiiii

Dreni30
30-05-05, 08:07
jo valla askund tjeter vetem ne kosove. :cry: :cry: :cry: :cry:

Krokodilli
30-05-05, 13:11
ne Kosove nja 2 jav,, 1 jave ne Shqiperi, dhe Ulqin 2 jave patjeter....

DEA
30-05-05, 13:12
ne Kosove nja 2 jav,, 1 jave ne Shqiperi, dhe Ulqin 2 jave patjeter....
mashallah sa pushimin e paske :lol:

Krokodilli
30-05-05, 13:18
ne Kosove nja 2 jav,, 1 jave ne Shqiperi, dhe Ulqin 2 jave patjeter....
mashallah sa pushimin e paske :lol:

per mu eshte vetem nje pushim njemujor e gjysem,, pasi udhetoj prej fundit te botes,, ndodh qe shkoj nga 3 apo 4 here ne Ulqin dhe kthehem ke kosove apo shqiperi gjat asaj kohe,,
si ne ballkan ma,, everywhere the same

Gentiana
30-05-05, 13:22
Si po me duket edhe ket vit ne CH :(

Gjumashja
30-05-05, 13:31
naper shtetet fqinje besoj

Dilingjia
30-05-05, 14:04
Ne Hotelin e Fatos nanes ne Durres:lol:

mjellma
30-05-05, 16:45
Pushimet a ufa po ne kosov more do ti kaloj edhe ata jo me pak se dy muaj e tonja nga andej do del edhe ndoj pushim tejeter ne det po ku per momentin nuk e di tash te shofim

schütze
30-05-05, 20:23
ende nuk e di,por si po shihet ne pun :( :( :(

titi
31-05-05, 03:09
SI ZAKONISHT NUK KAM KOH TE CAKTUAR PUSHIMI

Honesty^uk.
26-06-05, 20:29
Kete vit kismet ne RIVIEREN SHQIPTARE

GURI SYLAJ
26-06-05, 22:23
Fillimin ne Kosove e fundin dikund atypari ne ndoNje qosh te saje , ne Ulqin apo Durres:

Kalt
06-12-05, 12:15
Po afrojne pushimet e fundvitit. Cfare planesh keni per to?
Une ne fund te dhjetorit nisem per ne nje qender te pushimeve dimerore te Frances - Chamonix.

http://www.camelot.nl/uploads/chamonix/cm-pisteTour-inet.jpg

Tomori
06-12-05, 12:51
Po ashtu me 25 dhjetor, kam ber rezervimin per ne qendren Turistike dimrore, qe eshte edhe ne listen e Uneskos. ne Mavrove eshte tamam parajs ne vete mrekulli, ka liqen dhe ski-lifte per skijim ju kisha preferuar juve te diaspores te vizitoni ket qender qe natyra eshte e paxavendesueshem me naj qender tjeter Evropljane,,,
-Imagjinoni edhe Zvicrante po lejne qendrat e tyre e po bejne pushimet ne Mavrove...


-Po deshet te vizitoni Mavroven beni prononcimet me heret se nuk gjindet vent i lire po erdhet pa rezervime,,
shum njerez lloj-lloj racash nga gjithe bota vine ...

Agroni22
19-03-06, 00:46
valla sivjet vet i dyti e tash te kqyrum ku

rafet llapjani
19-03-06, 01:02
Une si gjith tu i rue dhit ne zabel:biggrin: :biggrin:

Reana
19-03-06, 03:09
Lake Placid, upstate New York, pushimet e fundit:tongue: ...
E ne Prill, ose ne Rome, ose ne Costa Rica....:rolleyes:

e_martumja
19-03-06, 12:25
Si vjet kysmet ne Turki dhe ne Kosove

Luana
23-03-06, 16:06
Ne Kosov kah fundi i Korrikut dhe pak ne Ulqin :biggrin:

Dilingjia
23-03-06, 17:13
Ne Kosov kah fundi i Korrikut dhe pak ne Ulqin :biggrin:
opaaaaaa t'shkoj te pi do uj t'hekrit edhe t'dal me te prit n'aeroport:biggrin:

Paradox_13
16-04-06, 23:01
Ne Kosov kah fundi i Korrikut dhe pak ne Ulqin :biggrin:
Ne Kosov dhe vetem ne Kosov:wink:

Domira
17-04-06, 00:21
Ka disa vite vetem ne Kosove i kaloj pushimet.

doGzona
17-04-06, 00:30
Kete vite do ti vizitoje te afermit e mi ne Germani , Zvicer, Belgjike, dhe mandej
do te shkoje ne Kosove.

Dilingjia
19-04-06, 08:51
ne VANKUVER sivjet:biggrin:

Domira
19-04-06, 08:55
Ne Prishtine si zakonisht.

mjellma
22-04-06, 16:12
Ne Kosove duke shetitur nga Prishtina,ne Mitrovic e zoti te dift tonaj vet e dyta dikah po a ka nuk kam vendos ende

vjeshta
25-04-06, 21:54
Afer 3 muaj ne trojet shqiptare:tongue:

GURI SYLAJ
26-04-06, 09:01
Te Kroni i Qarrit, me dy SYLYNJARE

halla e madhe
26-04-06, 09:45
Te Qarshija e Vogel afer 4 jave:tongue:

jadore
26-04-06, 13:44
Te Qarshija e Vogel afer 4 jave:tongue:....

......Halle e madheeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!--ku eshte ajo Qarshi e Vogel?????

( se me zgjate veshet mori ,edhe une kame ne qytetin tim ,nje qarshi te vogel qe cdo mbremje nje kohe ecja rrugeve te saj .....)

lazdrani
26-04-06, 15:07
Ne Kosov kah fundi i Korrikut dhe pak ne Ulqin :biggrin:


Po te zera ne ulqin pa ta shyte koken ne deti se la :biggrin:

Aga Syl
26-04-06, 15:22
Valla kesaj vere,nuk kame ku te shkoje,
jame i lodhur po rije pran oxhakut


:redface: Te jetojme sa malet.

Naki
28-04-06, 13:00
Muaji gushtė do tė jetė koha e pushimit,si ēdo herė njė pjesė tė pushimit do ta kalojė nė vendlindje dhe pjesen tjetėr nė bregdetin shqiptarė.

Luana
28-04-06, 13:19
Po te zera ne ulqin pa ta shyte koken ne deti se la :biggrin:


Ta kqyrim kush kujt po ja zhyt koken ne uje (hahahhaahhaahah) :biggrin:

rafet llapjani
29-04-06, 00:24
Pushimet i kaloj ne kafe te Sabitit tu pi qaj :biggrin: :biggrin:

vjeshta
06-05-06, 22:50
Tek vorret e Uke Sahitit !?

Artisti
06-05-06, 23:27
Tek vorret e Uke Sahitit !?


hhhhhahahahahhahahhahaaaa.

Artisti
06-05-06, 23:27
Pushimet i kaloj ne kafe te Sabitit tu pi qaj :biggrin: :biggrin:


hahahahahhaha


bile bile,une ta qes te parin :wink:

.

ninnela
06-05-06, 23:59
Ne Durres ose Ulqin :tongue: :wink:

turisti
10-05-06, 15:44
Shpresoj sivjet prap ne Kaēanik dhe ne Turki,ja ne ujedhesat Carribiane.......

Psikologu
10-05-06, 21:33
Sivjet pushimin do ta kaloj nė Spanje dhe mė pastaj ne Kroaci dhe Bullgari

laliloli
10-05-06, 21:38
Sivjet pushimin do ta kaloj nė Spanje dhe mė pastaj ne Kroaci dhe Bullgari

Hajde Psikologu hajde ,pushim se jo mahi paske per te bere .
Te uroj qe te kalosh sa me mire .

Psikologu
10-05-06, 21:45
Hajde Psikologu hajde ,pushim se jo mahi paske per te bere .
Te uroj qe te kalosh sa me mire .

O flm o lali , se duhet edhe pak tė ndryshohen vendet e turizmit :biggrin:

laliloli
10-05-06, 21:54
O flm o lali , se duhet edhe pak tė ndryshohen vendet e turizmit :biggrin:

Duhet duhet kur jane mundesit ,pse jo.

Virti
13-05-06, 13:56
Tek vorret e Uke Sahitit !?
n grabanic a?

doGzona
15-05-06, 16:25
Ne Kosove, por do te ndalem pak ne Zyrih te takoje te nderuarin bujkun dhe hanem inxhen e tije, e kam bukur nje muhabet me ta.

vjeshta
17-05-06, 21:56
Ne Kosove ,veq do te ndalem pak ne Bruksel ,vete e dyta .........se nuk po pranojshin ma shume mysafir :biggrin:

Guri i madh
17-05-06, 23:35
une pushimet do ti kaloj ne kosov por do te ndalem pak ne Grac te austris disa dit

vendasi
28-05-06, 15:36
Ne Floride e pastaje pak ne Kaliforni....43

Agroni22
28-05-06, 22:40
duhet me vet edhe nusen

mjellma
28-05-06, 22:48
nusja ne kosove njehere e tonja kshyrim dikah duhet mujin e mjaltit me kalu

Paradox_13
03-06-06, 17:22
Sivjet ne rende te pare eshte Shqiperia ,pikrisht Golemi dhe Mali i Robit.

rafet llapjani
09-06-06, 23:46
Pushimet i kaloj ne hamaxhik hahahahahahahah

mjellma
09-06-06, 23:49
pushimet verore do ti kaloj ne Kosove fijuu edhe pak dit edhe ika per Kosove

Arb
10-06-06, 00:10
N'mahalle...

Agroni22
10-06-06, 22:54
atu ku e kemi palanifikuarrr:wink:

jadore
10-06-06, 23:05
Pushimet i kaloj ne hamaxhik hahahahahahahah

wow , Rafet , je ne arreste shtepijak-a, hamamxhik ,!!.hiq me shume se 1.75m2 nuk mundet me i pas .(..pushim, i thenqin edhe kesaj , derti nga nuk te shtine )..............(hahaha)

Guri i madh
10-06-06, 23:22
kur perdoret fjala hamanxhik ka disa forumist qe ter,thorazi flasin se e njohin drejt shkrimin edhe se gjeja jan te perkryer pa gabime .
ju lutem kjo fjal turke qe her pas here e perdorim nuk esht fjal qe te perdoret ne forum sidomos ata qe paraqiten ne forum si intelektual ata qe e njohin gjuhen turke munden me spjegue ma mir .
por nese ket fjal e flet me turq ata qeshin

jadore
10-06-06, 23:35
kur perdoret fjala hamanxhik ka disa forumist qe ter,thorazi flasin se e njohin drejt shkrimin edhe se gjeja jan te perkryer pa gabime .
ju lutem kjo fjal turke qe her pas here e perdorim nuk esht fjal qe te perdoret ne forum sidomos ata qe paraqiten ne forum si intelektual ata qe e njohin gjuhen turke munden me spjegue ma mir .
por nese ket fjal e flet me turq ata qeshin

..nuk e kuptoj pse fjala Hamamxhik , nuk bene te perdoret ne forum ???

ne lenet e "zhvillimi te arkitektures," ne" ndertimi i banimit i stilit orjental "perveq, kthinave percjellese per banim, ka qene dhe hamamxhiku ,si kthine ne funksion te banjove te kohes moderne , pra hapsire sanitare ..(qka mendon Guri i madh me kete term dhe demethenje tjeter ate nuk mund t parashikoj ???)

Guri i madh
10-06-06, 23:53
..nuk e kuptoj pse fjala Hamamxhik , nuk bene te perdoret ne forum ???

ne lenet e "zhvillimi te arkitektures," ne" ndertimi i banimit i stilit orjental "perveq, kthinave percjellese per banim, ka qene dhe hamamxhiku ,si kthine ne funksion te banjove te kohes moderne , pra hapsire sanitare ..(qka mendon Guri i madh me kete term dhe demethenje tjeter ate nuk mund t parashikoj ???)
ne kosov ka shum hamame ne prishtin ,vushtrri ,prizren ,pej ,edhe ne mitrovic .
ndoshta ka edhe ne qytetet tjera por une nuk e die fjala hamam esht fjal turke qe do te thot banjo kurse kjo pjesa tjeter e fjales esht nji fjal qe tek ne perdoret si do mos tek te vjetrit a nuk e din se qka don me than ne turqishte .

turqit vet nuk e perdorin e di por nuk mundem ta shkruej se nuk esht fjal per forum por pyte ndonji gjuhtar apo pasi qenkeni e prishtine keni dikend qe flet turqishten e ju tregon

rafet llapjani
11-06-06, 00:12
wow , Rafet , je ne arreste shtepijak-a, hamamxhik ,!!.hiq me shume se 1.75m2 nuk mundet me i pas .(..pushim, i thenqin edhe kesaj , derti nga nuk te shtine )..............(hahaha)


hahahahahaah Jador paaaaaaaaaaa qu ba prrall puna e hamamxhikut o dashamire na turqi nuk jem qe me dite tersish se qka thet koj fjal ,por keshtu e kan perdor plqet ton dhe fundi fundi kujna nuk i pilqen mos te lexon ,se me shiku holl e holl 95 perqind i kem emra turk sip kajtaz aziz kutlaq hamom dreq ibire dreqit edhe fen e turk hamamit e kem e tash mushnu mend e dhe hiqni emrat e turqve....se te kishadit qe polemizohet kaq shum nuk e kisha shkru....kam nje lutje te moderatort qe nese eshte e mundshme te fshihet postimi i imi malar .me shum rrespekt per ju rafet llapjani.

GURI SYLAJ
11-06-06, 08:37
Hamam-banjo e madhe publike dhe shume vend i vizituar .

Hamamxhik -banjo e vogel brenda shtepive .

Rafat po me dhimbesesh se e paske pak ngusht po dil me krye ne penxhere , e flladitu kesaj vere.............

vendasi
11-06-06, 21:44
Hamam-banjo e madhe publike dhe shume vend i vizituar .

Hamamxhik -banjo e vogel brenda shtepive .

Rafat po me dhimbesesh se e paske pak ngusht po dil me krye ne penxhere , e flladitu kesaj vere.............
Hahhaahhaa...qka ke Hamami i Hyres pra??:tongue:

rafet llapjani
12-06-06, 07:21
Hahhaahhaa...qka ke Hamami i Hyres pra??:tongue:
hahahahahahahaha vendasiiiiiiiiiiiii shko vete Hyren hahahahah

rafet llapjani
12-06-06, 07:23
Hamam-banjo e madhe publike dhe shume vend i vizituar .

Hamamxhik -banjo e vogel brenda shtepive .

Rafat po me dhimbesesh se e paske pak ngusht po dil me krye ne penxhere , e flladitu kesaj vere.............


hahahahaha Bac qashtu kom qef ngusht me pas qe mos me mujt as miza me kalu aty pari pa e pae aghaghaghaghaghaghaghaghghagh

Dilingjia
12-06-06, 11:50
jam kah menohna hala valla:biggrin:

Dreni30
22-07-06, 22:02
Hiq askund sivjet vetem ketu ku jam e po e shfrytzoj rastin me dale sa me shpesh te deti.

ninnela
22-07-06, 22:23
Valla per sivjet e kryjta ne memen SHQIPERI kesh, qa me bo me kaqik shkon kjo pune ahhahahah vec mire ke :wink:

lazdrani
23-07-06, 11:58
Pushimet kam kaluar ne Kosoven time si dhe 10 dite ne Ulqine...Tetor kysmet prape ne Mitrovicen time:wink:

Prishtinasja_
24-07-06, 12:12
Pushimet verore do ti kaloj ne Kosove!!! :biggrin:

1 jave ne Prishtine dhe 1 jave ne Peje !!!! :biggrin:

GURI SYLAJ
26-07-06, 20:21
Kismet ne Kosove te Kroni nene hije te Lisit.Do te mundohem te takoj te gjithe ata per te cilet me ka marre malli.....

Murgesha
26-07-06, 20:27
Hiē s`mė kanė marrė mirė kėto pushime.
U dogja krejt rreth detit. :mad:

laliloli
26-07-06, 20:38
Hiē s`mė kanė marrė mirė kėto pushime.
U dogja krejt rreth detit. :mad:

Qenke tuj hijek keq valla ,u sa me shtire ne gjynah:biggrin:

GURI SYLAJ
26-07-06, 20:50
Po dikujna ia ka shkru Zoti me hjeke , si Murgeshes p.sh.

laliloli
26-07-06, 20:53
Po dikujna ia ka shkru Zoti me hjeke , si Murgeshes p.sh.

E dikujt me ba sefa si rafeti tuj i rujt dhite ne bjeshk:biggrin:

Murgesha
26-07-06, 22:07
Po dikujna ia ka shkru Zoti me hjeke , si Murgeshes p.sh.

Valla 7 lėkura mė ranė nė tokė o Guri, falemnderit qė po ma din.

Lali po ja kam lakmi Rafetit qė nė mal nuk djeget hiē.

Diana007
08-08-06, 17:41
NE pune :mad: , por me dshir do te isha me nje ISHULL vetun , mos te kem as tel. as net. besa as trurin me vet mos te mendoj hiq, se kohevete te fundit spo muan me bajt as trunin se kas po shkon mendet :biggrin: :mad:

Paradox_13
17-08-06, 11:59
Kesaj vere me kaloi pushimi ne livadhet e buta,nuk ishte edhe keq.

laliloli
17-08-06, 21:34
Kesaj vere me kaloi pushimi ne livadhet e buta,nuk ishte edhe keq.

Ne livadhe te buta ???
eE qfare domethenie kane keto livadhet e buta e te forta ?:biggrin: :biggrin:

Kodra
17-08-06, 21:46
**********
**********
**********

Nė Kosovė ( nė shtator)

Murgesha
17-08-06, 21:53
Ne livadhe te buta ???
eE qfare domethenie kane keto livadhet e buta e te forta ?:biggrin: :biggrin:

A bre Lali pse po bohesh qė spo merr vesh.
Livadhet e buta bahen kur nisė me dalė bari pas kositjes.
Valla pushimetė rehatshme paske bėrė Paradox.

Paradox_13
17-08-06, 21:55
A bre Lali pse po bohesh qė spo merr vesh.
Livadhet e buta bahen kur nisė me dalė bari pas kositjes.
Valla pushimetė rehatshme paske bėrė Paradox.
Ashtu bre Murgesha tregoj ati katunarit se cilat jan livadhet e buta..:biggrin:
Shaka Lali me fal.

Murgesha
17-08-06, 21:56
Ashtu bre Murgesha tregoj ati katunarit se cilat jan livadhet e buta..:biggrin:
Shaka Lali me fal.

O e din se ēka janė po spo ja kona se po ka qef me i kalu pushimet nė asfalt tė shehrit. :biggrin: :biggrin:

laliloli
17-08-06, 22:04
A bre Lali pse po bohesh qė spo merr vesh.
Livadhet e buta bahen kur nisė me dalė bari pas kositjes.
Valla pushimetė rehatshme paske bėrė Paradox.

Livadhet jane te buta kur jane pa u kosit ,e qe besa si te kositen egersohen e kashtallat qka mbeten te bajne varre :biggrin: :biggrin:

Une sheherlia i katunit keshtu e di :biggrin:

Paradox_13
17-08-06, 22:06
Livadhet jane te buta kur jane pa u kosit ,e qe besa si te kositen egersohen e kashtallat qka mbeten te bajne varre :biggrin: :biggrin:

Une sheherlia i katunit keshtu e di :biggrin:
Mos i krahaso livadhet e Kotlines me ato te Nerodimes...:biggrin:

Murgesha
17-08-06, 22:06
Livadhet jane te buta kur jane pa u kosit ,e qe besa si te kositen egersohen e kashtallat qka mbeten te bajne varre :biggrin: :biggrin:

Une sheherlia i katunit keshtu e di :biggrin:

Po de, pėr atė tė thashė se zbuten livadhet, se kur janė tė pa kositura tė pshtillet krejt bari pėr trupi.
E unė jam katundare e shehrit valla!

DEA
17-08-06, 22:29
A keni maru fare vikendica neper livadhe, a qka eshte puna, se spo marre vesh gjo :eek:

Dreni30
17-08-06, 22:34
A keni maru fare vikendica neper livadhe, a qka eshte puna, se spo marre vesh gjo :eek:

As une hiq valla, nime Dea ku i kalove pushimet Ti???

Paradox_13
17-08-06, 22:36
A keni maru fare vikendica neper livadhe, a qka eshte puna, se spo marre vesh gjo :eek:

Vikendicat i marojm kure te korret misri ,tani po shijojm knaqesin nen qiellin e hapur..:smile:

DEA
17-08-06, 22:36
As une hiq valla, nime Dea ku i kalove pushimet Ti???
Po me duket vetja si azil tybe, se kam leshu sivjet Heilbronnin,

DEA
17-08-06, 22:38
Vikendicat i marojm kure te korret misri ,tani po shijojm knaqesin nen qiellin e hapur..:smile:


More fjalen e patem per livadhe e jo per tallishta:biggrin:

Murgesha
17-08-06, 22:38
A keni maru fare vikendica neper livadhe, a qka eshte puna, se spo marre vesh gjo :eek:

Ėhė, unė e kam pshtjellė njė vikendicė me thuprra, e jam bėrė krejt lara-lara nė trup ka u rrezitsha.

Dreni30
17-08-06, 22:38
Po me duket vetja si azil tybe, se kam leshu sivjet Heilbronnin,

Edhe mu qashtu valla, po ku je hup moj ty zoti ti pruft hooooh????

DEA
17-08-06, 22:41
Ėhė, unė e kam pshtjellė njė vikendicė me thuprra, e jam bėrė krejt lara-lara nė trup ka u rrezitsha.


Ehhhhhhhhhhh i ke marre thuprat e njoma, te thojsha:biggrin:

DEA
17-08-06, 22:43
Edhe mu qashtu valla, po ku je hup moj ty zoti ti pruft hooooh????


Hahahhaah diten po flej e naten po punoj .

p.s. pa keqkuptime se mu qesh edhe mu me shkrim timin :biggrin:

Dreni30
17-08-06, 22:47
Hahahhaah diten po flej e naten po punoj .

p.s. pa keqkuptime se mu qesh edhe mu me shkrim timin :biggrin:

Qy qy, ani de mire; a po me duket e paske ndrru kontinentin??? hahahahaahahah.-

Murgesha
17-08-06, 22:47
Hahahhaah diten po flej e naten po punoj .

p.s. pa keqkuptime se mu qesh edhe mu me shkrim timin :biggrin:

Ha, hahahahaaaaaaaaaaaaaa kurgjo sje tuj qesh ti sa qesha unė, thashė mos e lanė mendėt Dean por jo qenka e vėrtet.
Pushim tė mirė ditėn e punė tė mbarė natėn oj Dea. :biggrin: :biggrin:

DEA
17-08-06, 22:55
Zoti mos ju hjekt juve, se diqa tuj kesh

Domira
18-08-06, 20:28
Pushimet po i kaloj qetu ne banes...

vendasi
11-02-07, 18:47
Pushimin do ta kaloje ne Kosove ksaje here...phaaa po larg edhe ky muji Prillit..:smile:

Dreni30
18-02-07, 18:04
Ne Kosove kysmet, por larg po me duket muaji i korrikut................

selvija
18-02-07, 19:43
Ne Kosove 2 muja e gjys kysmet..deri merzitem do rri...

Dreni30
18-02-07, 19:47
Ne Kosove 2 muja e gjys kysmet..deri merzitem do rri...

Lumja ti Selvija paske me u knaq..............

selvija
18-02-07, 20:08
Lumja ti Selvija paske me u knaq..............Lume bafshe hajt se kemi me pi nga nje kaffe bashke atje mos ta nine...ahahah

uck_aksh
18-02-07, 21:07
un pushimet du mi kalu ne bjeshk te zvicrres bashk me krampen edhe llopaten tuj nxerr gur

e_martumja
18-02-07, 22:00
un pushimet du mi kalu ne bjeshk te zvicrres bashk me krampen edhe llopaten tuj nxerr gurSikur CIMA ne baustelle ah hehehe

Guri i madh
19-02-07, 18:44
Ne Kosove 2 muja e gjys kysmet..deri merzitem do rri...ne kuran shkrun se nese bashkshortja jeton 45 larg burrit niqahi prishet qishtu ka than aj i moqmi

Virti
21-02-07, 22:52
... ne Gryke te Rugoves! :tongue:

vjeshta
21-02-07, 22:54
... ne Gryke te Rugoves! :tongue:

E pranove aferten a .....:eek: :tongue:

rafet llapjani
22-02-07, 23:44
Ne Hamidi hahahahahahahh

selvija
22-02-07, 23:46
ahahhah gati ja ke qellue....:biggrin:

rafet llapjani
22-02-07, 23:47
ahahhah gati ja ke qellue....:biggrin:

Qatu ngat muqibabes ahahahahahahahah

selvija
22-02-07, 23:53
Qatu ngat muqibabes ahahahahahahahahJo pranarit banjos..muharremit aa ahahahah

rafet llapjani
22-02-07, 23:54
Jo pranarit banjos..muharremit aa ahahahah

Mos deshte me tha per Shaban pijacin aghaghaghahghgaghagh

MemphiSx
22-02-07, 23:54
n'Matiqan shum vend i mir a :smile:

Virti
22-02-07, 23:55
... duke e ruajt bostanin! :tongue:

selvija
22-02-07, 23:56
Mos deshte me tha per Shaban pijacin aghaghaghahghgaghaghJo birit Shaban pijanices hahahahah

rafet llapjani
22-02-07, 23:58
Jo birit Shaban pijanices hahahahah

Qazes po thua ghaaghaghaghaghaghaghagh

gazi-de
23-02-07, 00:00
... duke e ruajt bostanin! :tongue:
virti mose te kem nga rahovezi..qe je te fala se me njofin shume..se shume kame ble boston atje...hghghghg

selvija
23-02-07, 00:02
Qazes po thua ghaaghaghaghaghaghaghaghQashtu diqka hahahahaha mos po e nejef Qazen......:biggrin:

rafet llapjani
23-02-07, 00:02
Qashtu diqka hahahahaha mos po e nejef Qazen......:biggrin:

Qysh nuk e njoh qazen e ti ahahahhhhahah

selvija
23-02-07, 00:09
Qysh nuk e njoh qazen e ti ahahahhhhahahUne veq gjysen e njohe jo bash krejte...:biggrin:

rafet llapjani
23-02-07, 00:22
Une veq gjysen e njohe jo bash krejte...:biggrin:

Cka a veq gjysen a ne shok e pjet apo ne shok e posht pe njofke aghaghaghaghaghaghaghagh

gazi-de
23-02-07, 13:39
Te kerrshi i Uglarite......................

vjeshta
23-02-07, 17:55
Keto te pashkve ,ne shtetet e beneluxit..:smile:

prishtinasi
24-02-07, 13:35
-Ku i kaloni pushimet??
-Varet prej trashesise se kuletes dhe propozimeve....

Peja-Boy
08-04-07, 20:23
Ku ti Kalojm ne vitin 2007???Ku kemi Planifikuar ti kalojm??

Dreni30
09-04-07, 08:14
plan eende i pa perfunduar, por nuk duhet edhe shume kohe per te.

Nirvana Band
09-04-07, 11:27
Ē'do here ne shtetet fqinje, ndersa per 2007 te shohim.

rafet llapjani
09-04-07, 13:12
Ne mal mi pre drut e dimrti qfar pushim e qysh mu nxe ahhahhaahhahahahahahah

Xuki
09-04-07, 13:23
Tahmina nė Kosovė.....ndoshta pak nė Ulqin ose nė Durrės!

Sy_kaltra
09-04-07, 13:57
Ne pallma kysmet ,me Xuki & selvija :wink:

Xuki
09-04-07, 14:04
Ne pallma kysmet ,me Xuki & selvija :wink:Pooooo qysh po thotė Sy_Kaltra ėshtė....harrone atė postimin qė e bėra parzit...nuk vlenė ma!!

Qishtu njerzit e mirė e shpėrblen zoti me sene t'mira!!

selvija
09-04-07, 14:18
RRi drejt zoti ste huppp te qon edhe ne pallmooo.. pa prit e pa kujtue ahahah:wink:

Buqja_ch
11-04-07, 15:13
Ne Prishtine mendoj...

jEtA_1
11-04-07, 15:48
Pasi qe punoj ter vitin dhe vetem nje muaj pushim kame per ter vitin ma shume keto dite pushimi i shfrytzoj ne sezonen verore ku shkoj ne bregdet rreth tre jave dhe pushoj mir e relaksohem nga puna e perditshme

Virti
11-04-07, 15:51
me lindi deshira qe pushimet t'i kalojė te ajo ura e prizrenit... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

jEtA_1
11-04-07, 15:55
me lindi deshira qe pushimet t'i kalojė te ajo ura e prizrenit... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
Edhe une po te them sinqerisht se do kaloshe bukur te ajo ura e Prizrenit gjithashtu une do te pres me nje kafe mu te lokali afer ures qe thirret '' ODA '' aty gjdo pasdite apo mbremje dal me shoqerin time

Virti
11-04-07, 15:58
Edhe une po te them sinqerisht se do kaloshe bukur te ajo ura e Prizrenit gjithashtu une do te pres me nje kafe mu te lokali afer ures qe thirret '' ODA '' aty gjdo pasdite apo mbremje dal me shoqerin time
hahaha flm... edhe une do dal afer ures, por te Syla... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

jEtA_1
11-04-07, 16:04
hahaha flm... edhe une do dal afer ures, por te Syla... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif
Mir de Virti ateher do na keshe befasi nje nate per darke te Syla

Virti
11-04-07, 16:06
Mir de Virti ateher do na keshe befasi nje nate per darke te Syla
OK Jeta, pra ashtu le te jete ..

Nirvana Band
11-04-07, 16:50
Pushimet i kam kaluar q'do here ne Ulqin dhe ne Struge.

selvija
11-04-07, 18:18
Kysmet 3 muaj pushim te mir do bej..ne ate kohe, kah te qon zoti do te shkoj te knaqem...:smile:

Arkza
11-04-07, 18:26
Mendoj se eshte heret te flasim per Pushime por mir eshte me planifiku ... un per veti po them drejt se askund ! sdi njehere por nje gje e di se si kam Punet per pushim :mad:

yllka
11-04-07, 22:32
Ne Pejen time,Rugove.

Paradox_13
16-04-07, 20:04
Te pusat e thive,..atje ku kemba e Turistit nuk besoj te ket shkel,...ahahaha.,,por si dihet..??

Sy_kaltra
16-04-07, 20:39
Te Dajt shkojshim perpara,,tash neper pallma :biggrin:

sherri
16-04-07, 20:47
Te Dajt shkojshim perpara,,tash neper pallma :biggrin:
Masmirti Sy_jeshile hajde te daja sherr,e te qoj ne ato vende ku kemi luftu,ktyne.her...ki me u knaq.......:smile:

Paradox_13
16-04-07, 20:49
Sivjet...te Hamami i Hyres...perderisa te mos hapet hamami i Prishtinasit.....
http://www.shqiperia.com/foto/albums/prizreni/hamami1.jpg

e_martumja
16-04-07, 20:50
Si vjet ngat Paradoxit :biggrin:

Sy_kaltra
16-04-07, 20:54
Masmirti Sy_jeshile hajde te daja sherr,e te qoj ne ato vende ku kemi luftu,ktyne.her...ki me u knaq.......:smile:

Daja jem ska qen luftetar valla hahahahahah Ahh ti koke daja tash ,,jo bre du me pa diqka qka skom pa kurr se vende te luftave te hunda me kan ardh qy :biggrin:

Sy_kaltra
16-04-07, 20:54
Sivjet...te Hamami i Hyres...perderisa te mos hapet hamami i Prishtinasit.....
http://www.shqiperia.com/foto/albums/prizreni/hamami1.jpg

Hhahahahahahahahahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaa

Paradox_13
16-04-07, 20:55
Si vjet ngat Paradoxit :biggrin:

Mutllak ne livadhet e buta,tuj mledh fije...........ahahaha

Paradox_13
16-04-07, 20:57
Hhahahahahahahahahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaa

Noshta edhe kete se ke pa kurr ,...nuk asht qudi...ahahahaha

Sy_kaltra
16-04-07, 20:58
Noshta edhe kete se ke pa kurr ,...nuk asht qudi...ahahahaha

Hamamin po tybe,,veq Hamamin e Hyres kurr hahahahahahahahahahhahahahaaa

e_martumja
16-04-07, 20:58
Mutllak ne livadhet e buta,tuj mledh fije...........ahahaha ahahahahaha jo ishallah por neper kallamoq tu njek :biggrin:

Paradox_13
16-04-07, 21:17
Hamamin po tybe,,veq Hamamin e Hyres kurr hahahahahahahahahahhahahahaaa

Po mire de,..emri i mbeti ashtu se Hyren si pronare te Hamamit,nuk e mbajm mend as une e as ti....ahahahaha

Paradox_13
16-04-07, 21:19
ahahahahaha jo ishallah por neper kallamoq tu njek :biggrin:

ishalla nuk ke menen me prashit e mu njek kush po del i pari......ahahahaha

e_martumja
16-04-07, 21:22
ishalla nuk ke menen me prashit e mu njek kush po del i pari......ahahahaha ahahhaha hiq zdi qka do te bej :biggrin:

lonaaa
16-04-07, 21:22
Nė Kosovė doemos ,e kysmet per here te pare do shkoj edhe ne Shqiperi sivjet.

prishtinasi
16-04-07, 22:00
Sivjet...te Hamami i Hyres...perderisa te mos hapet hamami i Prishtinasit.....
http://www.shqiperia.com/foto/albums/prizreni/hamami1.jpg

hahaha...edhe sivjet ka pune hamami i Hyres, se vitin tjeter ko me i ra puna!

Paradox_13
18-04-07, 10:58
hahaha...edhe sivjet ka pune hamami i Hyres, se vitin tjeter ko me i ra puna!

Kuptohet konkurenca do e bej te veten.....

Agolli
18-04-07, 13:22
http://litenfro.blogg.se/images/bora_bora_1164811999.jpg

Elina
18-04-07, 13:38
Po i marr lakmi Agollit :rolleyes:

Jo, une pushimet tybe i kaloj ose ne Ulqin ose ne Durres:frown:

rafet llapjani
22-04-07, 06:45
Une ne cajtore te Sabitit se atu lun shferci ahahahahahah

Guri i madh
22-04-07, 11:21
hala nuk e kam vendos po me siguri ne KOSOV e gjat rruges pak me u ndal ne deti sa me pae pllazhen e durrsit

prishtinasi
22-04-07, 13:00
http://www.enjoyfrance.com/images/userimage/saint-tropez.jpg
Sivjet...ne jug te Frances...nese nuk prishet plani!

Agolli
22-04-07, 13:05
http://www.enjoyfrance.com/images/userimage/saint-tropez.jpg
Sivjet...ne jug te Frances...nese nuk prishet plani!

Shpresoj se plani do ju miratohet,, a cka i kan desertat e mire!

prishtinasi
22-04-07, 13:09
Shpresoj se plani do ju miratohet,, a cka i kan desertat e mire!

Oui!:biggrin:
Kur te kthehem...shnosh si topi...prej embelsirave franceze...garant ko me ju merzit tani, veq frengjisht ko me fol!:tongue:

Arkza
22-04-07, 13:18
Ner hije te molles :biggrin:

Agolli
22-04-07, 13:20
ahahahahaha :tongue: :tongue: vjen duke thene ,,pardon,,Desert mua :tongue: se la pirun terrpijan!ahahah

prishtinasi
22-04-07, 13:23
ahahahahaha :tongue: :tongue: vjen duke thene ,,pardon,,Desert mua :tongue: se la pirun terrpijan!ahahah

hahahah....:tongue: ....

selvija
24-04-07, 18:56
Valla dikund ne vende te nxeta..
http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_16.gif

Dreni30
24-04-07, 19:04
Valla dikund ne vende te nxeta..
http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_16.gif

Valla shume mire paske mendu se ma mire eshte me largu njehere kete te ftoft nga trupi, hahahahaah

selvija
24-04-07, 19:07
Valla shume mire paske mendu se ma mire eshte me largu njehere kete te ftoft nga trupi, hahahahaahPo valla Dreni a po vjen edhe ti edhe veq kemi mu rrezik mu knaq ,,deri sa qkriemi..:biggrin:
http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_7.gif rrexitemi pastaj edhe..http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_6.gif pastaj mundem edhe tehttp://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_2.gif pak ahahhaahhahah mu knaq breeee...

Dreni30
24-04-07, 19:11
Po valla Dreni a po vjen edhe ti edhe veq kemi mu rrezik mu knaq ,,deri sa qkriemi..:biggrin:
http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_7.gif rrexitemi pastaj edhe..http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_6.gif pastaj mundem edhe tehttp://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_2.gif pak ahahhaahhahah mu knaq breeee...

Valla qeshtu po kam qef edhe une, po a din cka hajde e te mirremi vesh une e ti qe kush mos ta dijne, vetem kur te nisemi.....

selvija
24-04-07, 19:13
Valla qeshtu po kam qef edhe une, po a din cka hajde e te mirremi vesh une e ti qe kush mos ta dijne, vetem kur te nisemi.....Hat se te bjen lajmin ajo dergesa jone ahahha tregon ajo ne vesh... edhe nisemi edhe ishalla nuk eshte shum nxet qe po plasimmmm..http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_11.gifhahahahah diqka si fllad..

Dreni30
24-04-07, 19:16
Hat se te bjen lajmin ajo dergesa jone ahahha tregon ajo ne vesh... edhe nisemi edhe ishalla nuk eshte shum nxet qe po plasimmmm..http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_11.gifhahahahah diqka si fllad..

Hhahahaahh ashtu e bejme e mirremi vesh ne vesh edhe ikim, per nxeht mos e ke derte pasi me ke mua aty, nos u merzit hiq....

selvija
24-04-07, 19:19
Hhahahaahh ashtu e bejme e mirremi vesh ne vesh edhe ikim, per nxeht mos e ke derte pasi me ke mua aty, nos u merzit hiq....Jo se une rri nen hije tende me mbron hahahahhaaha O dreni adin qka une nuk guzoj ne not te hy veq po marr bazenti ne mete hahahahaha aty hy flladitna..
http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_1.gif

Dreni30
24-04-07, 19:21
Jo se une rri nen hije tende me mbron hahahahhaaha O dreni adin qka une nuk guzoj ne not te hy veq po marr bazenti ne mete hahahahaha aty hy flladitna..
http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/28_1_1.gif

Qy qy ani cka po merzitesh qy, bile kam me te msu si peshk ke me notu. hahahahahaahah

selvija
24-04-07, 19:28
Qy qy ani cka po merzitesh qy, bile kam me te msu si peshk ke me notu. hahahahahaahahhttp://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_1_6.gif sguzojjjjj ahahah:biggrin:

Buqja_ch
05-07-07, 17:24
Né Prishtin se bashku me Ty

Cia-Ferizaj
03-01-08, 19:39
shqiperi....... te BE LK

mentor*
03-01-08, 19:41
per pushime shkoj te dajt

DritonPR
03-01-08, 19:53
Prishtine dhe Kosoven e lire, por ket vere besoj se do iki edhe ne stamboll e slloveni

Guri i madh
03-01-08, 20:01
une pushimet du me i kalue nė KASTRIOT afer kosoves A

selvija
03-01-08, 20:22
une pushimet du me i kalue nė KASTRIOT afer kosoves AA nga Kastrioti je aaa ish- obiliq...eee une kam mendue bash se nga qyqavica valla ahahahaha...:biggrin:

Guri i madh
03-01-08, 20:43
A nga Kastrioti je aaa ish- obiliq...eee une kam mendue bash se nga qyqavica valla ahahahaha...:biggrin:


atje ajri shum i ndyt e nė kastriot po ngihem ajr tė paster bile edhe kam ndegjue se edhe ju e preferoni atė vend per pushim

selvija
03-01-08, 21:39
atje ajri shum i ndyt e nė kastriot po ngihem ajr tė paster bile edhe kam ndegjue se edhe ju e preferoni atė vend per pushimHee une A bash me dit qandje ati sokakit kaloj hagagagag ishalla sme del ne rruge ahahah:tongue:

LABI
03-01-08, 21:46
Hee une A bash me dit qandje ati sokakit kaloj hagagagag ishalla sme del ne rruge ahahah:tongue:

bash dola kajstile me kqyre mos Selvija edhe pushimet i kalon ne pylle ( ne dude , ne rrema te degeve ) ... :biggrin: