PDA

View Full Version : SHKONI NE KINO!!!


lazdrani
20-12-03, 18:54
UNE PER VETE I VIZITOJ SHUM HERE KINON,PO JU?

DHE CFARE FILMASH PREFERONI!!!LAZDRANI :P :wink:

lazdrani
22-12-03, 12:02
Sot do te shikoje filmin "HERR DER RINGE"!!!! :P lazdrani

Gentiana
22-12-03, 16:00
Sot do te shikoje filmin "HERR DER RINGE"!!!! :P lazdrani

A po me merr me veti, se edhe un do kisha pasur deshir te shikoj kte film, ateher ta shikojm bashk. :wink:

E per tu pergjigjur pyetjes tende,po edhe un shkoj shpesh ne kino, dhe esht vendi qe shkoj me shum deshir,me shum se sa ne musik apo ku ta di un. Kurse qfar filma me pelqejn?!

Komedi,film dashurie, krimi, dhe horrorr po ne kta filma ateher nuk do kisha pasur deshir te shkoj vetem :oops: . Shkurt te gjitha zhanrat i kam ne qef.

Te pershendes dhe kalofsh mir ne kino edhe pse pa mu :cry:

Tung

Genta

lazdrani
23-12-03, 19:35
Genta hajde moj se u merdhiva duke te pritur,filmi fillon 20:30!!! :wink: lazdrani te pershendet

jehona
28-12-03, 02:37
ej lazdrani mos je ka shkon ne kino "maxx ne emmenbrücke"??? :wink:

lazdrani
29-12-03, 11:34
Hi jehona jo be une isha ne hollivud kino ne wiesbaden. :wink: :wink: Eh ku mbete moj ti????lazdrani :P

hana
29-12-03, 15:44
hej tung edhe mu me pelqejn shum filmat, filmi qe me ka pelqy shum u kon pirat i karaibeve.

lazdrani
30-12-03, 17:25
hana te pershendes ku do qe te jeshe.....lazdrani :wink:

jehona
02-01-04, 20:23
Hi jehona jo be une isha ne hollivud kino ne wiesbaden. :wink: :wink: Eh ku mbete moj ti????lazdrani :P

pershendetje lazdrani, ej more ti ne hollivud veq nese shkon per me lujt ne najfar filimi... :wink:

valla qe kam humb krejt prej kti forumi se jam shum e nxane me mesime dhe me disa pun, po si po e shof shum ka ndryshu ketu e nuk po muj as per me ju ndjek pa, veq disa shok te vjeter siq pershembull ty... :wink:

lazdrani
04-01-04, 11:59
Hi jehona vetem meso ti.Tani do te shohe filmin me Tom Kruz samuraj i fundit fillon me 8janar ne kino.Po te ftoje nese done eja me mua e shohim se bashku se tutna nga samurajet. :lol: :lol: :lol: lazdrani

mija
05-01-04, 11:02
valla e tkisha vet un ty....."qysh me shku en kino KUR NUK KAAAAAAAAAAAAAA??????????
E QITASH MAS 4-VITEV EN LUFT PARAMENDO U QEL NJE KINO....ncnccn qe qa bon qeveria e shtetit per rini :D

Gentiana
05-01-04, 14:47
Valla Lazdran mir kuke tu ba per at film, po edhe me mir do te bejsh nese te gjithve na fton, se ksht e ashtu patem qef me u taku te gjith ni her, ateher pse jo tek ti ne kino.
Me gjithse un kam qef me e pa filmin e ri te Jesica Alba (honny) se kan then esht i mir.
Sidoqoft kalo mir.
Genta

lazdrani
07-01-04, 11:28
Ha ha ani be Jehona te plotesoje deshiren:
APEL PER TE GJITHE TE INTERESUARIT TE TAKOHEMI NE WIESBADEN(GERMANY)AFER KINOS BILETAT I KENI TE REZERVUAR NDERSA JEHONA DO TI PAGUAJ ATO!!!!! :wink: :lol: :D :P :roll: lazdrani

Gentiana
07-01-04, 15:00
Lazdran te pershendes, kurse per Bileta moti nuk ke fol me mir,hehehe. me gjithse Jehona e ka veshtir me na ftu te gjithve bre se jemi ber gati 700 antar more. valla esht pak zor vetem mbasi Jehona esht ka don me i bashku te gjith ateher i beft mir :wink: :wink: :wink: :wink: ok kalofshit mir dhe tung te gjithve
Genta

lazdrani
10-01-04, 14:52
Genta ika sonte ne kino pasha ty te tregoje a ka qene filmi i bukure apo jo ok.....lazdrani te perqafon upssssssssssss :wink:

lazdrani
11-01-04, 18:05
LAST SAMURAI ME TOM KRUZ ISHTE FILM FANTASTIK!!!!!!
KUSH MUNDET TA SHOHE LE TE SHIKON SE KA VLEFTE AJO BILETE.....MUA ME KA PELQYER PAKE KAM QAJTE VEQ HAJT..............lazdrani :wink:

In Da Houze
13-01-04, 10:28
E KAM NJE FILM SHUM INTERESANT QE JAM FRIGUE SHUM

:REVOLUCION: I FORTE SHUM .. POR SHKA ME BOE U NDAL RRYMA EDHE E LAM NE GJYSM

lazdrani
13-01-04, 11:32
In Da Houze ah Agregati ka pase fajet..... :wink: lazdrani te pershendet

In Da Houze
13-01-04, 14:04
Jo mer tek ne ska agregata se ne jemi te forte ne preshev se jemime serbin edhe goxha mir i kena punt me rrym ama ate sdi ndoshta ka qenarsyeja se une isha per her te pare ne kino edhe u fiken dritat ahahaahah pershendetje lazdran

lazdrani
15-01-04, 16:10
Hahaha dritat fiken gjithmone ne kino bre.....hahahhaha ah dreqo :wink:

Murgesha
15-01-04, 17:11
E si mujte ta shohesh filmin ne terr Ina Da Houze?
Mos qeshni se kurr skam qene ne kino por e kam me tnime se ne kino shfaqen filma :P

lazdrani
18-01-04, 15:03
:lol: :lol: :lol: Murgesha ka qira dhe llampe sa te duash ne rast rreziku :lol: :lol: :lol:

anna
05-03-04, 16:38
para nje jave e kam pare nje fil qe titullohej <HONEY> ish i mire por jo dhe aq .....

turisti
24-08-04, 14:42
Une e adhuroj shume per shkak atmosferes,farave,pijeve dhe njerzve qe bertasin,ha,ha,ha... :wink:

Tomori
24-08-04, 17:01
-Murgesh Barbaroz Vera Shejtonka e gjith ka ini e sini ju ftoje ne kinema gratis e keni prej Tomorit ju deshiroj qaste te kendshme.....

Barbaroza
24-08-04, 17:44
-Murgesh Barbaroz Vera Shejtonka e gjith ka ini e sini ju ftoje ne kinema gratis e keni prej Tomorit ju deshiroj qaste te kendshme.....

Ok Tomori,por cfare filmi eshte dhe cfare produksioni :?: :idea: :wink:

Tomori
24-08-04, 19:41
heee Barbaroz esht produksion Amerikan Triler....

Barbaroza
24-08-04, 19:46
heee Barbaroz esht produksion Amerikan Triler....

Erdhaaaaa :P

Tomori
24-08-04, 19:55
shum mir njofto Murgeshen me celular se ja kam humbe numrin dot takohemi para kinemas por mos vononi shum

turisti
18-09-04, 14:51
Gati gjithmone,e dua shume kinon. :wink:

lazdrani
10-10-04, 12:27
Para tri diteve pashe filmin e Hitlerit :wink:

Krokodilli
10-10-04, 12:37
nuk shkoj shum neper kino sepse e kam kinon ne shtepi :wink: por shkoj ndonjehere me naj shoqe pe dini ju me shoqe kur te shkon ne kino sa shum e percjell filmin...

mr_beni
11-10-04, 15:31
Po une e vizitoj kinon, posaqerisht me kan pelqyer Filmat e fundit e me se shumti "Speider Mann"

Maca
11-10-04, 23:37
Ne kini shkoj shpesh...
Filmin qe me ka shku trupi terqatht ka Qen HONEY...

Krokodilli
12-10-04, 08:04
Ne kini shkoj shpesh...
Filmin qe me ka shku trupi terqatht ka Qen HONEY...
HONEY,, Maca per qka moj terqetht trupi me honey,,, aspak interesant,,,, me koreografi,,,, me muzik rap ,,, hmmmm
shikoje filmin Day After Tomorrow shum i mir :wink:

anna
15-10-04, 13:02
edhe une e kam pare shume i mire filmi THE DAY AFTER TOMORROW


HONEY i mire tej dikun :wink:

Kaltrushi
18-10-04, 09:48
Ne kino shkoj shum shpesh. Nuk me shkon thuajse asnje film. "Troja" me ka pelqyer shum. Te premten do ta shikoj "Rruget qe vrasin" Priemeria e keti filmit do te shfaqet edhe ketu ne gjermani. per here te pare nje film kosovar.

Pershendetje dhe per ata qe vizitojn kineman ne gjermani mos harroni ta shikoni RRuget qe vrasin.

peja99
28-03-05, 13:15
heee Barbaroz esht produksion Amerikan Triler....

Erdhaaaaa :P