PDA

View Full Version : Kinematografia dhe Televizioni


 1. SHKONI NE KINO!!!
 2. PARADOX
 3. Qka shikoni ne TV???
 4. telenovelat
 5. Aktoret me te mire...............
 6. “Miss Globe”, 600 mijė euro pėr tre netė nė Prishtinė
 7. Po te ishit regjisor/e e nje Filmi si do ta quani ate Film??
 8. The Passion Of The Christ
 9. Cilin artist apo artiste ke deshir ta takosh??
 10. Cilin film apo komedi......
 11. KAFAZI I ARTE
 12. Sa i shiqoni programet TV shqiptare
 13. Kukumi
 14. A e keni pare.........????
 15. Tituj filmash shqipetar......
 16. seriali FRIENDS ...
 17. SHIKONI FILMA SHQIP NE TVSH
 18. ZHADJA
 19. Familja Moderne
 20. Cilin Moderator/e Shqiptarė ,Preferoni????????????
 21. Agnesa Vuthaj nė Miss World VOTONI
 22. “Pengu” i bazuar nė historinė e vėrtetė tė emigrantit!
 23. Roli i endrrave te juaja?!
 24. Sa dini per Eliza Dushkun ???
 25. cili artist/e adhuroni dhe qka tek ai/ajo?
 26. AMICI!!!!
 27. Sa i njohim aktorėt shqiptarė???
 28. Kafazi Arte 3
 29. kush di per pjeter maloten?
 30. Kanali televiziv qe shihni me shpesh?
 31. 46 kanale Televizive --mund t'i shihni online
 32. Filmi qe s'ju ka pelqyer fare?
 33. E Filmi me i mire eshte?
 34. Cili Filem ju bėn qė tė qani???
 35. THE SIMPSONS-FAMILJA SIMPSON SHIKON NE KINO FILMIN KOSOVAR
 36. Doli ne shitje filmi Metropolet
 37. DY DASMAT E NJE PROSTITUTE
 38. Ē'mendoni pėr filmin "1 MILION EURO"
 39. Me cilin aktor ose aktore do ta kaloje nje vikend
 40. Filmi i Fundit qe keni par...
 41. Cilin zhanėr tė filmave e pėlqeni??
 42. Prej tash ne kinematė shqipėtare filmi "Syri Magjik&quo
 43. ZANAFILLA E KINOMATOGRAFIS SHQIPTARE
 44. Miss Kosova 2005!!!
 45. PĖRKTHIME FILMASH [formati DiVX}
 46. Shkarkoni Filma & Humor Shqiptar
 47. skenderbeu - illyria entertainment
 48. Prralle me tupane
 49. Filmi King Kong (Video)
 50. Niveli i TV nė Kosovė nė gjendje katastrofale!
 51. Parfum - Filmi Me I Ri
 52. Filma-shkarkim
 53. Si tė shkarkoni nga RapidShare?
 54. FILMA, HUMOR SHQIP - shkarkim
 55. VIP-at bėjnė banjė me verė
 56. Agjenti 007 ka pėr armik kryesor njė shqiptar, nė filmin "Kazino Mbretėrore"
 57. Njė princeshė ilire nė qendėr tė njė filmi danez
 58. Njė prift shqiptar, producent i filmave pėr katėrshen e hershme tė gjuhės shqipe: Buz
 59. Ndihmoni mu
 60. Bekim Femiu
 61. Filmi: Nėna
 62. Filmat e fundit online pa shkarkim !
 63. Vip
 64. Media dhe krimi
 65. Kafazi I Arte
 66. Biografi artistėsh shqiptar
 67. Stupcat - Egjeli II
 68. Si shkruhet njė film?
 69. Botoni Video Interesante Shqiptare!
 70. FILMA SHQIPTAR per shkarkim ne pc tuaj. :)
 71. "Djali dhe Mbreti" film vizatimor i dubluar
 72. Ēfarė shqipe duhet tė flasin filmat kosovarė?
 73. Djege Shqipe bre...
 74. Peter Malota
 75. Skėnderbeu
 76. Batuta nga filmat shqiptare.
 77. American Gangster
 78. Bigorafija e Leonora Jakupi
 79. Mis Albania-Agnesa Vuthaj
 80. Cili artist/e ki qejf
 81. "Zonė e lirė" dhe Arian Ēani- budallakia vetė
 82. Tė rejat nga kinematografia
 83. Koha e Kometes - Film shqiptar me kualitet Hollivudian
 84. shqip tv ne internet pa pages
 85. "Levizja e Fundit para Heshtjes"
 86. korko Humor shqip
 87. Shqiptarja qė do ta "pushtoj" Festivalin e Kanes
 88. Bukuria Shqiptare
 89. Kriminelet, NEXHMIJE PAGARUSHA dhe ‘’pis-miletet’’!
 90. Reklamė e ēuditshme nga Bundchen ...
 91. Anulohen koncertet e Toni Braxton ...
 92. Si Duken Yjet E Holliwoodit Ne Te Vertet ...
 93. Antonio Banderas-Ne rolin e nje shqiptari...
 94. Vanessa Krasniqi befasoj krejt gjermanin !!
 95. 20 filmat e kėsillueshėm pėr t“u parė nė qist
 96. Kosovaret ekstreme
 97. TV-shqip
 98. Therr Murrizi........
 99. "Slumdog Millionaire" rrėmben Oskarėt ...
 100. Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?
 101. Filmi kosovar shkelqen ne New York
 102. Filmat me te ri!...
 103. Muri i gjalle DvdRip
 104. Bollywood-Video
 105. Filmi i Ri i Skenderbegut
 106. Me ndihmoni dikush
 107. John Travolta me mafi shqiptare
 108. video interesante
 109. Bollywood-Song“s
 110. Vdiq Michael Jackson
 111. Ndodh edhe kjo:12 fansa tė Jackson bėjnė vetėvrasje
 112. Akcioni i Armėve (2009) DvdRip
 113. Porosia e Dėshmorit (2009) DvdRip
 114. Radhėn e ka ARTI Shqiptar-Pėr hir tė syve pėr qetsimin e shpirtit
 115. Mire se vini ne Boten e Talentave.
 116. Fakte Interesante Per Chuck Norris
 117. Polanski, 1977-2009 ( i lire ) tash ne vuajtje
 118. Eliza Dushku nė lidhje me Rick Fox ...
 119. Filma vizatimor per femij shqip
 120. Film i ri pėr Muhammedin a.s. nga fituesi i Oskarit
 121. Dosja K
 122. stupcat 2010
 123. Disa nga filmat dhe kėngėt mė tė mira tė dekadės...
 124. Lepuri me 5 kembe
 125. rojet e mjegulles
 126. njeriu prej dheut
 127. katundar e sheherli
 128. Big Brother Albania 3
 129. Edhe Unė Jam Kosovė
 130. Mėsuesi- Film i kohėrave tė liga nė Kosovė
 131. Njė film nė Hollywood kushtuar UĒK-sė
 132. Cmimet Oscar, “The Hurt Locker” mund kolosin “Avatar”..
 133. Big Brother 4 dhe Goca nga Peja
 134. Modelja anoreksike ndėrron jetė nė moshėn 30 vjeēare..
 135. Adi Krasta ikėn nga E Diell, sfidė Agron Llakajt me 100 milionė..
 136. Program apo serial qe ia vlen te shiqohet..
 137. American Idol - Melinda Ademi
 138. Melinda* nga kampet e Bllacės nė "American Idol"
 139. Familja e heroit* plot dyshime pėr filmin “Adem Jashari” 3D
 140. Filmi me i bukur per ty...
 141. Filma ne internet, me dhe pa titra Shqip !
 142. Lajme nga bota e artit
 143. Hidhrohen shkjet ne Kushnerin
 144. Indi, Festivali Botėror i Filmit “Nėnė Tereza”, 12 filma pėr jetėn e saj
 145. Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”
 146. Bollywood Filma - free
 147. Duhet ta shikoni!
 148. Skenat intime neper filma
 149. 10 filmat me te mire te vitit 2011...
 150. "Suus" e Rona Nishliut, e vjedhur (?!)
 151. “Plaga e dhjetė e Gjergj Elez Alisė”
 152. Serialet
 153. Rise of the guardians me titra shqip
 154. shqiperia (Ersekė. Shtike) -Shkolla e fshatit malor
 155. Kosova nė festivalin Venecian