PDA

View Full Version : Cilin film apo komedi......


adrioni
26-10-04, 15:23
e keni shikuar per here te fundit qe iu ka pelqy pamase dhe ne fakt iu ka largu per pak qaste nga realiteti????

turisti
26-10-04, 15:43
e keni shikuar per here te fundit qe iu ka pelqy pamase dhe ne fakt iu ka largu per pak qaste nga realiteti????

Adrioni,te pershendes.

Filmat i dua shume dhe Ádo film qe me pelqen,po e perjetoj sinqerisht,ashtu qe nuk mundem m'i veque.


TURISTI

just 4 fun
19-11-04, 13:43
Hmmm

Filmat i dua shume, aq shume filma kam pare se qe nuk mundem ti kujtoj te gjithe.

E vetmja gje qe me relakson me menyre te pamase jan filmat, i adhuroj dramat, trillerat, filmat fantastik (Siencefiction), shpesh me largoj nga realiteti i hidhur qe shpesh e hasim ne jeten e perditshme.

Do te ishte mire qe jeta te ishte nje film me HAPPY ENDING.

lazdrani
04-12-04, 16:56
Filmat:Gladiatori,Last Samuraj,Troja,Nelly,Titaniku,Geist,Forest Camp,Bodygard,Siben jahre in Tibet,Dinastia......jane filmat qe gjithmone me argetojne :wink:

K-man
04-12-04, 18:45
Spiderman 2

Intuita
12-01-05, 05:55
Filmi i fundit qe me pelqeu eshte RETURN TO ME me David Duchovny dhe Minnie Drive, ju rekomandoj ta shikoni ishte nje super histori dahurie :)

blusky
14-01-05, 21:04
Meet The Fockers :wink:

dr1ta
03-02-05, 13:42
Meet The Fockers :wink:Edhe mua me ka pelqy ky film :lol:

dr1ta
03-02-05, 13:42
Alfie :)

ARVANITI
26-05-05, 20:37
Mua nuk me perlqejne filmat joreliste si: "Matrix" apo "Lord of the rings".

Komedia qe me ka pwlqyer me shume eshte "Meet the Fockers" dhe "Al G"

Sidomos ky i fundit

experti_lu
28-05-05, 06:48
lord of the rings.1-2-3
king arthur.
jony english.
troja.
on the fire(denzel washington)
kiss of the dragon(jet lee)
the rock.
last samuraj.
schneller aus der tod......
dhe shume e shume te tjere,gati gjdo film te ri e shikoj ne kino.