PDA

View Full Version : ZHADJA


lazdrani
12-11-04, 11:23
Me siguri qe ne kosove po thuaj e gjithe popullata shikon kete serial.Sa ju pelqen ky filim ,cilin aktor-e ju pelqen dhe pse :wink:

Gentiana
12-11-04, 11:52
Ket Serial e kam shikuar sa per te qendruar ne ngjarje, nuk me ka pelqyer aqqqqqq shum, se paku jo siq bejshin te tjeret mbas ti (me sa e dij un ky serial ka perfunduar, apo?) Zhadja ka qen aktore shum e mire, ka pas diq ne syt e saj qe e bejke ket serial interesant, e bukur po ashtu...

Barbaroza
12-11-04, 13:51
Me siguri qe ne kosove po thuaj e gjithe popullata shikon kete serial.Sa ju pelqen ky filim ,cilin aktor-e ju pelqen dhe pse :wink:

Nga artistet e ketij filmi,mbrese te veqante me ka lene aktorja me pseudonimin Iveta.Nje aktore jashtezakonisht e mire,e perkryer dhe e bukur,njeherit ish Miss_Brazili!

anna
18-11-04, 16:00
po more si jo qe e kam shikuar ...shume intersant eshte nje telenovele qe permban ne te tema te ndryshme nejse per nga personazhet kam pase nje simpati te veqant ndaj MAIZES shume diqka me pelqente .. :wink:

uck_aksh
12-04-05, 19:15
po e kam percjell me shum me ka interesuar si do te arrihet klonimi nga dr alberi

Tomori
14-04-05, 21:42
-Nuk kam simpati per ksish filma te zhandrit te tille,,,,,,

Barbaroza
16-04-05, 17:43
-Nuk kam simpati per ksish filma te zhandrit te tille,,,,,,

Edhe une jo aq,por kete e kam shikuar dhe "Kasandra" :lol: :lol: