PDA

View Full Version : Filmi qe s'ju ka pelqyer fare?


ARVANITI
05-06-05, 20:59
Filmi qe ma ka shpif fare, ka qene "Matrix".

Eshte kaq "jorelist" sa mezi e kam pare deri ne fund

anna
05-06-05, 21:47
Te gjithe filmat e JENNIFER LOPEZZ i kam vdekje!! :twisted:

experti_lu
07-06-05, 00:55
filmi HULK,whhhheeeeeeeeeeeeeeeeee.........!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gentiana
15-06-05, 15:08
Blade (me Wesley Snipes) ka qen filmi me i keq dhe me i pakuptimt per mua,saqe gjat mu ka dok deri sa mbaroj.

K-man
15-06-05, 19:14
"Team America - World Police" eshte filmi me palidhje qe e kam pa deri tash

Krokodilli
27-06-05, 07:52
Filmi me i keq qe kam par ndonjehere eshte *GRUDGE*

Me ftesen e nje kolegu shkova ta shikoj filmin GRUDGE geeeeeee

nje film qe zgjati dy ore, gje qe nuk ja fali vetes, humbjen e 2 oreve te jetes sime per te qendru ulur para ekranit te kinos dhe mos kuptu asgje qe kishte te bej me ate film,, nuk jam person qe flas me ze te lart neper Kinema,, por ky ishte aq film i pakuptimt saqe jo vetem une po te gjith koleget qe shikonin filmin ishin zgjuar ne kembe dhe benin biseda me shoqerin e tyre (kaq qe ishte filmi interesant) ,, nuk du te flas dhe te spjegoj pse ishte i pakuptimt sepse do ta bej filmin ma te keq ne bot te famshem por nje gje e di se humba 2 ore te jetes ...


n
u
k

e

k
a
m


s
h
i
k
u

k
e
t
e film personalisht ,,
ky eshte filmi qe ka shiku kryeministri i Australis dhe se si e ka pershkru :wink:

dr1ta
06-09-05, 00:39
Te gjithe filmat e JENNIFER LOPEZZ i kam vdekje!! :twisted:

Sa falc esht :lol: :lol: :lol:

dr1ta
06-09-05, 00:41
Star wars :?