PDA

View Full Version : shqip tv ne internet pa pages


teutaA
23-04-08, 21:42
http://www.seealbanian.tv/

ketu mund te shiqoni tv shqip qe jan ne pakon e tv-alb pa pages vetem beni regjistrimin me email adres pasfordin dhe te gjitha udhzimet do ju vin ne email qe beni regjistrimin


nese e keni ditur apo e ka shkru dikush me heret ket adres lus moderatoret qe te qlyejn temen

Breshka
24-04-08, 22:19
http://www.seealbanian.tv/

ketu mund te shiqoni tv shqip qe jan ne pakon e tv-alb pa pages vetem beni regjistrimin me email adres pasfordin dhe te gjitha udhzimet do ju vin ne email qe beni regjistrimin


nese e keni ditur apo e ka shkru dikush me heret ket adres lus moderatoret qe te qlyejn temen

teuta aty thot me pages qe dy jav i kom pa shum tv po tash thot me pages vetem tre tv jon pa pages tjerat me pages

teutaA
28-04-08, 05:45
po breshka edhe mue ma qiti ashtu por vetem u regjistrova me nje email tjeter dhe tani po ben prap me i shikue keshtu qe edhe ti bo pak dollover nderroj imellat edhe te ben

Breshka
28-04-08, 07:10
po breshka edhe mue ma qiti ashtu por vetem u regjistrova me nje email tjeter dhe tani po ben prap me i shikue keshtu qe edhe ti bo pak dollover nderroj imellat edhe te ben

po teuta flm shum ty per ket ndihm bona pak dallavere edhe krejt ok osht flm shummmmm

Xhino
02-05-08, 23:15
kam vizituar disa here ket faqe por nuk besojsha aq, por tani do regjistrohem. faleminderit.

vlori
11-10-09, 01:31
m'falni po kjo faqe spo bon bre, se edhe un ekam pas , bile edhe me pas ,, po si e kam formatu pc , mka hup ky prog, nese mundet mem ndihmu ndokush :D

Guri i madh
05-12-09, 22:11
Film Shqip Sadri Llapjani 1 Abi-Remix.ch.gg (http://video.aol.de/video-detail/film-shqip-sadri-llapjani-1-abi-remixchgg/4061725023)

shfletuesi_
05-12-09, 22:19
http://www.seealbanian.tv/

ketu mund te shiqoni tv shqip qe jan ne pakon e tv-alb pa pages vetem beni regjistrimin me email adres pasfordin dhe te gjitha udhzimet do ju vin ne email qe beni regjistrimin


nese e keni ditur apo e ka shkru dikush me heret ket adres lus moderatoret qe te qlyejn temen

teutaA para 1 viti kam qen i regjistruar kan qen vetem 7 kanale edhe me kan ber 1 muaj me shume jo pastaj me lypke pagese :(

teutaA
05-12-09, 23:22
teutaA para 1 viti kam qen i regjistruar kan qen vetem 7 kanale edhe me kan ber 1 muaj me shume jo pastaj me lypke pagese :(

edhe un ateher kur e kam postu ket tem i kam shiku do dit me duket ka qen programi i vitit te ri se ma nuk kam hy ne ket faqe sdi a funksionon a jo :wink:

po ti je ne ks ahhah e ki antenen qka po te duhen kto qy:wink:

me duket ne www.mitrovica.se (http://www.mitrovica.se) ketu e kam gjet ket faqe se ata po i kan videot e dvd me te rejat kshtu qe mos hargjo me ble dvd per ket vit te ri po kqyr aty se i qesin tona

shfletuesi_
06-12-09, 00:00
edhe un ateher kur e kam postu ket tem i kam shiku do dit me duket ka qen programi i vitit te ri se ma nuk kam hy ne ket faqe sdi a funksionon a jo :wink:

po ti je ne ks ahhah e ki antenen qka po te duhen kto qy:wink:

me duket ne www.mitrovica.se (http://www.mitrovica.se) ketu e kam gjet ket faqe se ata po i kan videot e dvd me te rejat kshtu qe mos hargjo me ble dvd per ket vit te ri po kqyr aty se i qesin tona


Po e kam TV ama kur jam nen et qy

Guri i madh
06-12-09, 00:01
Film Shqip Sadri Llapjani 1 Abi-Remix.ch.gg (http://video.aol.de/video-detail/film-shqip-sadri-llapjani-1-abi-remixchgg/4061725023)Film Shqip Sadri Llapjani 2 Abi-Remix.ch.gg (http://video.google.com/videoplay?docid=-2410616835923383393)