PDA

View Full Version : Muri i gjalle DvdRip


albogenius
13-04-09, 01:26
http://img133.imageshack.us/img133/9208/murigjalle.jpg

Filmi bazohet dhe e zhvillon subjektin e njė legjende tė njohur te sakrificės ne kėshtjellėn e Rozafės, si nje interpretim i lire i asaj qė njerezit kane ruajtur ne shekuj.
Tre vėllezėr tė martuar vendosin tė sakrifikojnė nė keshtjelle gruan qė do tu shpjerė dreken, ne menyre qe muri te mos rrezohet perseri ne toke.

[code]
http://rapidshare.com/files/217410895/M.I.Gj.www.albogenius.com.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/217411461/M.I.Gj.www.albogenius.com.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/217411639/M.I.Gj.www.albogenius.com.part3.rar.html
http://rapidshare.com/files/217411753/M.I.Gj.www.albogenius.com.part4.rar.html
http://rapidshare.com/files/217411771/M.I.Gj.www.albogenius.com.part5.rar.html
http://rapidshare.com/files/217411798/M.I.Gj.www.albogenius.com.part6.rar.html
http://rapidshare.com/files/217386494/M.I.Gj.www.albogenius.com.part7.rar.html

password: www.albogenius.com

legjionari
01-06-09, 16:37
nje legjenden e tillė thuja se e ngjashme egziston edhe ne Rumani, me perjashtim se atje nuk eshte bere film me sa e di unė.