PDA

View Full Version : Roli i endrrave te juaja?!


Gentiana
05-01-05, 22:15
Nese do te ju ipte shansa te luani nje rol ne ndonje film,komedi,musical etj, cili do te ishte roli (dhe ne cilin film),dhe pse pikerisht ate???
Shpresoj qe do te gjeni ndonje pelqim ne ket tem, se mua mendimet e juaja rreth kesaj teme do te me interesonte.

Me nderime

Genta

RRUSHI
07-01-05, 09:50
1--RICHARD GERE ----PRETTY WOMAN :wink:
2--AL PACINO ---SCENT OF A WOMAN :wink:
PSE sa i perket numrit nje besoj se nuk do koment , ndersa numrit dy Al pacino eshte idoli ime dhe mendoj se ne ket film AL kalon ne superior me aktrimin e tij ... :arrow:
Genta ju pershendes kudo qe jeni :wink:

ShEjToNkA
08-01-05, 01:42
Nese do te ju ipte shansa te luani nje rol ne ndonje film,komedi,musical etj, cili do te ishte roli (dhe ne cilin film),dhe pse pikerisht ate???
Shpresoj qe do te gjeni ndonje pelqim ne ket tem, se mua mendimet e juaja rreth kesaj teme do te me interesonte.

Me nderime

Genta


Natyrisht se edhe mua mė intereson opinioni i juaj!
Kėshtu qė pa u pėrgjegjė ti s'do pėrgjegjėm as unė! :evil:

skendi
08-01-05, 23:23
me kishte interesue nese dikush e ka
pa filmin Alexander .
une dua qe ta shoh at film po disa komente
do te ishin te mireseardhura per mua

Gentiana
11-01-05, 13:45
1--RICHARD GERE ----PRETTY WOMAN :wink:
2--AL PACINO ---SCENT OF A WOMAN :wink:
PSE sa i perket numrit nje besoj se nuk do koment , ndersa numrit dy Al pacino eshte idoli ime dhe mendoj se ne ket film AL kalon ne superior me aktrimin e tij ... :arrow:
Genta ju pershendes kudo qe jeni :wink:

RRUSHI flm per pergjigjje dhe per pershendetje.
Dite te kendshme ku do qe te jeni

Gentiana
11-01-05, 13:49
me kishte interesue nese dikush e ka
pa filmin Alexander .
une dua qe ta shoh at film po disa komente
do te ishin te mireseardhura per mua

Skendi une ket film nuk e kam par,por kritikat i kam ndegjuar,dhe me duhet te them se jan si te mira,ashtu edhe jo bash te mira.
Shpresoj qe esht i mire,sepse edhe une po kam deshir ta shoh...

PS: nese e sheh ti para meje,me trego a ja vlen...

skendi
12-01-05, 00:41
me kishte interesue nese dikush e ka
pa filmin Alexander .
une dua qe ta shoh at film po disa komente
do te ishin te mireseardhura per mua
Skendi une ket film nuk e kam par,por kritikat i kam ndegjuar,dhe me duhet te them se jan si te mira,ashtu edhe jo bash te mira.
Shpresoj qe esht i mire,sepse edhe une po kam deshir ta shoh...

PS: nese e sheh ti para meje,me trego a ja vlen...

E kam lexue trilogjine e Valerio Massimo Manfredi Per Alexandrin dhe per
ate shkak me intereson edhe me shume filmi.Te veprat e manfredit aludohet se Olympias(angelina jolie) - nene e Alexandrit eshte me origjine jo maqedone dhe jo greke.. pra ilire.. poashtu edhe daja i Alexandrit princi i moloseve ceket se eshte prej epirit ..me sakte butrintit.. ka shume aludime tjera qe tregojne se Olimpias ishte nje nene ilire-per mua nena dhe gruaja me origjine tone me e madhja ne histori.

Barbaroza
13-01-05, 11:01
Rolin e Natali Vud ne filmin "Shkelqimi ne bar".
Mendoj se ia kisha dal me sukses sepse kam prirje per te tilla role. :wink:

Murgesha
13-01-05, 11:08
Rolin e Natali Vud ne filmin "Shkelqimi ne bar".
Mendoj se ia kisha dal me sukses sepse kam prirje per te tilla role. :wink:


Edhe une po e pranoj se te shkon nje rol i tillė :lol:

Giovanni
14-01-05, 15:02
Ricard Gir ---- Prety Woman.

anna
22-01-05, 15:09
runway bride rolin e julia robertes :wink:

Krokodilli
23-01-05, 16:53
me deshir do te luaja ne
FAST AND THE FURIOUS OSE
ne ndonje film te Al Pacinos (SCARFACE)