PDA

View Full Version : Stupcat - Egjeli II


Albanian
16-06-07, 17:26
Pershendetje per tegjith ata qe deshirojn ta shikojn Video Projektin e ri te Stupcave, Egjeli 2 mund ta gjejn ate ne ballinen e faqes Stupcat - Egjeli II (http://www.argetohu.com/menu/stupcat/stupcat_2007.htm)

Ketu i mirpresim edhe komentet e juaja rreth humorit te ri te stupcave.

i_pshtjellt
17-06-07, 05:38
qa je bre tuj bisedue hahaha

hasanmehmeti
17-06-07, 14:03
qa je bre tuj bisedue hahaha

i pshtjellt ma ...:biggrin: ....

GjIlAnAsI_cSi
17-06-07, 15:35
Humor PALIDHJE ! Ofenduse qė meritojnė edhe me burg tė denohėn !

Siq tha Mixha Ram me nje emision, "nuk eshte :humor: aj qe e shtin gishtin ne hun apo ne ....... "... m'vjen keq !

Ky "humor" me tepėr ka lidhje me fejėn islame qė mundohet ta kritikojn, se sa me humorin tradicional qe mundohen per me te shtie e me kesh ! Kjo s'pėrputhet kurqysht me realitetin e muslimanve kosovar.

Turp i Qoftė ! dhe Zoti i shpėrbleft me dėnim kėta Pisa !!!! :redface:

Pse cfar humori prite ti? Apo prite at te mixhes ram qe shante nan e fliste asi fjal katastrfolae? Me i mire ky humor apo ai qka bente at nat ai "Mixha Ram" i jot?

Jo mer cun kta jan njesha.. dhe nuk besoj qe do ja kalon dikush.. me pelqejn shum dhe i lumt.. se edhe Pjesa e dyt eshte fantazi.. bravo..

Tani ktu ska te bej me fen muslimane.. apo edhe kete doni me i shti ne list te Bushit ju shqiptaret? Un jam ka presss.. mos do e hapeni tani nje tem.. anej ka Feja Muslimane " Sulm ndaj fes muslimane " kjo eshte thjesht humor.. dhe i qelluar.. e i lumt hallall..

E ty e di kush te pelqen si humor.. Ajo ne fillim qe shkuan keta me e kall nje shtepi me bomba.. prandaj " Muxhahajdint... qe cdo dite po i kallin ka 400 vet me bomba.. ne Irak tani sduhet te habitemi.. se vertet ata jan per ty Humorista.. " E fatkeqesisht kta skan mundesi me ba humora te till si ju pelqejn juve muslimanve " Tė trent "..

Pershendteje

GjIlAnAsI_cSi
17-06-07, 17:48
U qun muxhaeidint pesh.. tashti.. " Allahu e shkatroft Ameriken " Allahu e Shkatroft Familjen Moderne " Allahu i Shkatroft Spupcat.. po mire.. tashti po pres edhe " Allahu e shkatroft Gjilansin.."

Albanian eX|PerT
17-06-07, 17:53
Jo be Gjilanasi, ty t'kan hacker, mos me qene ti as ata ne forum nuk do ishin :biggrin:

hej o ju muxhahedina be heeeeeeej, moni be, se Stupcat nuk e gezojne privilegjin te flet per ta dikush qe nuk e humb kohen me budalleqe :biggrin:

LOJETARI
17-06-07, 17:55
Allahu i shkatroft ata , ne kete bote dhe ne ate tjetren ...

Ha,hahaahahahahah................e unė e paskam keqėlexuar Valiiin ,hahahahaha.
unė e kuptova ``Allahu i shkarkoftė [download]ata .

luckyman
17-06-07, 17:56
Allahu i shkatrroft shkijet e mbetshin vetem shkinat :biggrin: ishim knaqé :tongue:

LOJETARI
17-06-07, 18:04
Realizim jashtėzakonisht i mirė pėr kaqik vendor .Aktrim fenomenal, muzika nė nivel ,pėrmbajtja ka mundė tė jetė pak mė e pėrsosur megjithatė ok, ndrėsa ēka mė pėlqeu dhe vlenė tė veēohet ėshtė puna e kameramanit dhe ndriēimi.Iu uroj suksese pėr tė ardhmen .

Albanian
18-06-07, 08:46
Pse cfar humori prite ti? Apo prite at te mixhes ram qe shante nan e fliste asi fjal katastrfolae? Me i mire ky humor apo ai qka bente at nat ai "Mixha Ram" i jot?

Jo mer cun kta jan njesha.. dhe nuk besoj qe do ja kalon dikush.. me pelqejn shum dhe i lumt.. se edhe Pjesa e dyt eshte fantazi.. bravo..

Tani ktu ska te bej me fen muslimane.. apo edhe kete doni me i shti ne list te Bushit ju shqiptaret? Un jam ka presss.. mos do e hapeni tani nje tem.. anej ka Feja Muslimane " Sulm ndaj fes muslimane " kjo eshte thjesht humor.. dhe i qelluar.. e i lumt hallall..

E ty e di kush te pelqen si humor.. Ajo ne fillim qe shkuan keta me e kall nje shtepi me bomba.. prandaj " Muxhahajdint... qe cdo dite po i kallin ka 400 vet me bomba.. ne Irak tani sduhet te habitemi.. se vertet ata jan per ty Humorista.. " E fatkeqesisht kta skan mundesi me ba humora te till si ju pelqejn juve muslimanve " Tė trent "..

Pershendteje

Eu gjinalas koke nxe si me pas kon ti themelusi stupcave.

Kadal mor burr mos i prek krejt muslimant ka jan e ka sjan se prek shum njerz te pa fajshem.

Me Rrespekt
Mos te zafsha ne msn

Artisti
18-06-07, 18:43
Hasan, pashe zotin a ke mundesi me jep nje pergjigje.Nese ke mundesi mire, nese s' ke mundesi qka mi be.

A i kishe mbyt Stupcat, per fjalet e Zotit ?


Pret pergjigje

Artisti

sherri
18-06-07, 23:11
Si po shifet nga disa shkrime ketu asnjeri se paska kuptu drejt mesazhin e keti humori(se ca kan desht me paraqit me ket humor)
S“besoj qe qellimi esht tallja me fene islame!?une e kam kuptu,se paraqe divergjencat ne mes gjeneratave,nje Katundar fetar ne rolin e me te vjetrit,,dhe nje "kulleri" te riu te sotit qe nuk ka lidhje me fene,por jo veq me fene por as me zakonet e odave e te "muhabeteve" ne keto oda..(kjo besoj esht edhe realiteti tek ne)
S“me lan pelqu ac,per arsyen se kan fillu me u be monoton me perseritjen e njejt me pak ndryshime,,po shkojn rruges se Cimes e lecit,qe me as per femin nuk jan qesharak.....

hasanmehmeti
19-06-07, 03:22
Hasan, pashe zotin a ke mundesi me jep nje pergjigje.Nese ke mundesi mire, nese s' ke mundesi qka mi be.

A i kishe mbyt Stupcat, per fjalet e Zotit ?


Pret pergjigje

Artisti

une aq sa di , edhe jam pergjigje me siper Artisti i nderuar.

hasani

Murgesha
19-06-07, 06:30
Ufff qė mbeta pa gjumė duke i parė Stupcat. Boll mirė e kishin lujtė, po nuk po e di pse disa po preken kaq shumė nga humori i tyre? Nuk keni nevojė fare tė prekni e as ti mallkoni, nėse ata e kanė bėrė tepėr me kėtė humor dhe e kan fyer fenė e shenjtė Islame, sigurisht qė sė shpjeti Allahu ka me ja u thy qafėn. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albanian
19-06-07, 08:58
Ufff qė mbeta pa gjumė duke i parė Stupcat. Boll mirė e kishin lujtė, po nuk po e di pse disa po preken kaq shumė nga humori i tyre? Nuk keni nevojė fare tė prekni e as ti mallkoni, nėse ata e kanė bėrė tepėr me kėtė humor dhe e kan fyer fenė e shenjtė Islame, sigurisht qė sė shpjeti Allahu ka me ja u thy qafėn. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Po aj mixha shenq gati e ka qafen ne gips, po presim tash kta 2 tjert...

Murgesha
19-06-07, 17:42
Po aj mixha shenq gati e ka qafen ne gips, po presim tash kta 2 tjert...

Ha,hahahahaaha a po e shef Albanian qė nuk duhet me dyshu nė hakmarrjen e Allahut? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Pėr kėtė shkak po ju them qė mos u banu ju njerėzit apo insont si thojke ktyne herė Shejtonka tė kėqinj me gojėt tuaja. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon2.gif

Albanian eX|PerT
19-06-07, 18:07
Shejtonkes "ish" forumistes rahmet i past shpirt se bash Pėr Qefi ka qene!

Albanian
19-06-07, 20:46
Shejtonkes "ish" forumistes rahmet i past shpirt se bash Pėr Qefi ka qene!

Amin edhe pse nuk po e njoh edhe nuk po e di se a ka vdek pernime...

Albanian
19-06-07, 20:49
Ha,hahahahaaha a po e shef Albanian qė nuk duhet me dyshu nė hakmarrjen e Allahut? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Pėr kėtė shkak po ju them qė mos u banu ju njerėzit apo insont si thojke ktyne herė Shejtonka tė kėqinj me gojėt tuaja. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon2.gif

Bile tash ne pjesen e dyt edhe po vdesin shneqa me teten gjyli po i shkel aj bosanski shuxhuku me kamion...

Falm edhe per kshillen veq edhe ti prano kshillen tem mos rri kurr ne mes te rruges rri pak anash se mun met shkel naj kamion, lloj lloj xhevxheti ka leje sot :))))