Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-06-07, 17:26   #1
Albanian
I`m Proud To Be...
 
Avatari i Albanian
 
Anėtarėsuar: 08-04-07
Vendndodhja: Switzerland
Postime: 172
Albanian i vlerėsuar mirė
Question Stupcat - Egjeli II

Pershendetje per tegjith ata qe deshirojn ta shikojn Video Projektin e ri te Stupcave, Egjeli 2 mund ta gjejn ate ne ballinen e faqes Stupcat - Egjeli II

Ketu i mirpresim edhe komentet e juaja rreth humorit te ri te stupcave.


__________________
Menduat se ne ju krijuam kot dhe se nuk do te ktheheni ju tek ne?

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Bond : 17-06-07 nė 15:51
Albanian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-06-07, 05:38   #2
i_pshtjellt
 
Anėtarėsuar: 16-06-07
Postime: 1
i_pshtjellt i vlerėsuar jo keq
Gabim

qa je bre tuj bisedue hahaha
i_pshtjellt Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-07, 14:03   #3
hasanmehmeti
 
Avatari i hasanmehmeti
 
Anėtarėsuar: 22-03-05
Vendndodhja: Dunja
Postime: 2,146
hasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėm
Send a message via Skype™ to hasanmehmeti
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga i_pshtjellt
qa je bre tuj bisedue hahaha
i pshtjellt ma ... ....
__________________
Faik Konica:"Po mos te ishte islami shqiptaret do te ishin me shume ne numer po jo shqiptar"

"Me tė vėrtet fjalėt tona do tė qėndrojnė tė vdekura pėrderisa ne nuk do tė vdesim pėr qėshtjen e tyre keshtu qė ato tė mbesin tė gjalla midis tė gjallėve”

"Nena" Tereze:‘Ami Bharater Bharat Amar’ (‘I am Indian and India is mine’) Une jam indiane dhe India eshte imja.
hasanmehmeti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-07, 15:35   #4
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
Avatari i GjIlAnAsI_cSi
 
Anėtarėsuar: 04-01-04
Postime: 1,201
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Humor PALIDHJE ! Ofenduse qė meritojnė edhe me burg tė denohėn !

Siq tha Mixha Ram me nje emision, "nuk eshte :humor: aj qe e shtin gishtin ne hun apo ne ....... "... m'vjen keq !

Ky "humor" me tepėr ka lidhje me fejėn islame qė mundohet ta kritikojn, se sa me humorin tradicional qe mundohen per me te shtie e me kesh ! Kjo s'pėrputhet kurqysht me realitetin e muslimanve kosovar.

Turp i Qoftė ! dhe Zoti i shpėrbleft me dėnim kėta Pisa !!!!
Pse cfar humori prite ti? Apo prite at te mixhes ram qe shante nan e fliste asi fjal katastrfolae? Me i mire ky humor apo ai qka bente at nat ai "Mixha Ram" i jot?

Jo mer cun kta jan njesha.. dhe nuk besoj qe do ja kalon dikush.. me pelqejn shum dhe i lumt.. se edhe Pjesa e dyt eshte fantazi.. bravo..

Tani ktu ska te bej me fen muslimane.. apo edhe kete doni me i shti ne list te Bushit ju shqiptaret? Un jam ka presss.. mos do e hapeni tani nje tem.. anej ka Feja Muslimane " Sulm ndaj fes muslimane " kjo eshte thjesht humor.. dhe i qelluar.. e i lumt hallall..

E ty e di kush te pelqen si humor.. Ajo ne fillim qe shkuan keta me e kall nje shtepi me bomba.. prandaj " Muxhahajdint... qe cdo dite po i kallin ka 400 vet me bomba.. ne Irak tani sduhet te habitemi.. se vertet ata jan per ty Humorista.. " E fatkeqesisht kta skan mundesi me ba humora te till si ju pelqejn juve muslimanve " Tė trent "..

Pershendteje
__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-07, 17:48   #5
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
Avatari i GjIlAnAsI_cSi
 
Anėtarėsuar: 04-01-04
Postime: 1,201
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

U qun muxhaeidint pesh.. tashti.. " Allahu e shkatroft Ameriken " Allahu e Shkatroft Familjen Moderne " Allahu i Shkatroft Spupcat.. po mire.. tashti po pres edhe " Allahu e shkatroft Gjilansin.."
__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-07, 17:53   #6
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Anėtarėsuar: 09-11-06
Postime: 4,028
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jo be Gjilanasi, ty t'kan hacker, mos me qene ti as ata ne forum nuk do ishin

hej o ju muxhahedina be heeeeeeej, moni be, se Stupcat nuk e gezojne privilegjin te flet per ta dikush qe nuk e humb kohen me budalleqe
Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-07, 17:55   #7
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii
Allahu i shkatroft ata , ne kete bote dhe ne ate tjetren ...
Ha,hahaahahahahah................e unė e paskam keqėlexuar Valiiin ,hahahahaha.
unė e kuptova ``Allahu i shkarkoftė [download]ata .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-07, 17:56   #8
luckyman
 
Anėtarėsuar: 18-03-07
Postime: 3,373
luckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Allahu i shkatrroft shkijet e mbetshin vetem shkinat ishim knaqé
luckyman Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-07, 18:04   #9
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Realizim jashtėzakonisht i mirė pėr kaqik vendor .Aktrim fenomenal, muzika nė nivel ,pėrmbajtja ka mundė tė jetė pak mė e pėrsosur megjithatė ok, ndrėsa ēka mė pėlqeu dhe vlenė tė veēohet ėshtė puna e kameramanit dhe ndriēimi.Iu uroj suksese pėr tė ardhmen .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-07, 08:46   #10
Albanian
I`m Proud To Be...
 
Avatari i Albanian
 
Anėtarėsuar: 08-04-07
Vendndodhja: Switzerland
Postime: 172
Albanian i vlerėsuar mirė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga GjIlAnAsI_cSi
Pse cfar humori prite ti? Apo prite at te mixhes ram qe shante nan e fliste asi fjal katastrfolae? Me i mire ky humor apo ai qka bente at nat ai "Mixha Ram" i jot?

Jo mer cun kta jan njesha.. dhe nuk besoj qe do ja kalon dikush.. me pelqejn shum dhe i lumt.. se edhe Pjesa e dyt eshte fantazi.. bravo..

Tani ktu ska te bej me fen muslimane.. apo edhe kete doni me i shti ne list te Bushit ju shqiptaret? Un jam ka presss.. mos do e hapeni tani nje tem.. anej ka Feja Muslimane " Sulm ndaj fes muslimane " kjo eshte thjesht humor.. dhe i qelluar.. e i lumt hallall..

E ty e di kush te pelqen si humor.. Ajo ne fillim qe shkuan keta me e kall nje shtepi me bomba.. prandaj " Muxhahajdint... qe cdo dite po i kallin ka 400 vet me bomba.. ne Irak tani sduhet te habitemi.. se vertet ata jan per ty Humorista.. " E fatkeqesisht kta skan mundesi me ba humora te till si ju pelqejn juve muslimanve " Tė trent "..

Pershendteje
Eu gjinalas koke nxe si me pas kon ti themelusi stupcave.

Kadal mor burr mos i prek krejt muslimant ka jan e ka sjan se prek shum njerz te pa fajshem.

Me Rrespekt
Mos te zafsha ne msn
__________________
Menduat se ne ju krijuam kot dhe se nuk do te ktheheni ju tek ne?
Albanian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-07, 18:43   #11
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Hasan, pashe zotin a ke mundesi me jep nje pergjigje.Nese ke mundesi mire, nese s' ke mundesi qka mi be.

A i kishe mbyt Stupcat, per fjalet e Zotit ?


Pret pergjigje

Artisti
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Bond : 19-06-07 nė 13:57
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-06-07, 23:11   #12
sherri
J.H.N.K.SH
 
Avatari i sherri
 
Anėtarėsuar: 13-06-05
Vendndodhja: Rruga e qumshtit Nr- 3
Postime: 4,740
sherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Si po shifet nga disa shkrime ketu asnjeri se paska kuptu drejt mesazhin e keti humori(se ca kan desht me paraqit me ket humor)
S“besoj qe qellimi esht tallja me fene islame!?une e kam kuptu,se paraqe divergjencat ne mes gjeneratave,nje Katundar fetar ne rolin e me te vjetrit,,dhe nje "kulleri" te riu te sotit qe nuk ka lidhje me fene,por jo veq me fene por as me zakonet e odave e te "muhabeteve" ne keto oda..(kjo besoj esht edhe realiteti tek ne)
S“me lan pelqu ac,per arsyen se kan fillu me u be monoton me perseritjen e njejt me pak ndryshime,,po shkojn rruges se Cimes e lecit,qe me as per femin nuk jan qesharak.....
__________________
Thuaje tė pa shkruarėn,shkruaj tė pa thėnėn!

Toleranca, ka kuptimin e pėrafėrt me durimin. (Dilaver Kosova)
sherri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-06-07, 03:22   #13
hasanmehmeti
 
Avatari i hasanmehmeti
 
Anėtarėsuar: 22-03-05
Vendndodhja: Dunja
Postime: 2,146
hasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėm
Send a message via Skype™ to hasanmehmeti
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti
Hasan, pashe zotin a ke mundesi me jep nje pergjigje.Nese ke mundesi mire, nese s' ke mundesi qka mi be.

A i kishe mbyt Stupcat, per fjalet e Zotit ?


Pret pergjigje

Artisti
une aq sa di , edhe jam pergjigje me siper Artisti i nderuar.

hasani
__________________
Faik Konica:"Po mos te ishte islami shqiptaret do te ishin me shume ne numer po jo shqiptar"

"Me tė vėrtet fjalėt tona do tė qėndrojnė tė vdekura pėrderisa ne nuk do tė vdesim pėr qėshtjen e tyre keshtu qė ato tė mbesin tė gjalla midis tė gjallėve”

"Nena" Tereze:‘Ami Bharater Bharat Amar’ (‘I am Indian and India is mine’) Une jam indiane dhe India eshte imja.
hasanmehmeti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-06-07, 06:30   #14
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ufff qė mbeta pa gjumė duke i parė Stupcat. Boll mirė e kishin lujtė, po nuk po e di pse disa po preken kaq shumė nga humori i tyre? Nuk keni nevojė fare tė prekni e as ti mallkoni, nėse ata e kanė bėrė tepėr me kėtė humor dhe e kan fyer fenė e shenjtė Islame, sigurisht qė sė shpjeti Allahu ka me ja u thy qafėn.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-06-07, 08:58   #15
Albanian
I`m Proud To Be...
 
Avatari i Albanian
 
Anėtarėsuar: 08-04-07
Vendndodhja: Switzerland
Postime: 172
Albanian i vlerėsuar mirė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Ufff qė mbeta pa gjumė duke i parė Stupcat. Boll mirė e kishin lujtė, po nuk po e di pse disa po preken kaq shumė nga humori i tyre? Nuk keni nevojė fare tė prekni e as ti mallkoni, nėse ata e kanė bėrė tepėr me kėtė humor dhe e kan fyer fenė e shenjtė Islame, sigurisht qė sė shpjeti Allahu ka me ja u thy qafėn.
Po aj mixha shenq gati e ka qafen ne gips, po presim tash kta 2 tjert...


__________________
Menduat se ne ju krijuam kot dhe se nuk do te ktheheni ju tek ne?
Albanian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.