PDA

View Full Version : The Passion Of The Christ


tender WARRIOR
04-10-04, 17:24
Pershendetje,

A e keni pare filmi 'The Passion Of The Christ' ?
Apo, a keni degju per te ? «fare mendoni ?

Nese nuk e keni pare, a do ta shikonit kur (nese) shfaqet ne kinemate afer jush ?

qika_pr
04-10-04, 21:45
Po e kam pa
me ka trishtu
ishte me shum detaje edhe kishte shum skena prekse dhe mendoj qe eshte pershkru mjafte mire pjesa biblike
me ka pelqyer shume cdo gje ka qen ne vendin e vet

hana
13-11-04, 15:20
Jo nuk e kam pare por jam shum kurioze qe ta shoh
thone qe eshte nje film i realizuar edhe spe ka pas shum kritika nga na e hebrenjve.

Krokodilli
13-11-04, 15:48
e kam pa kete film dhe ka qen shum prekes,,,
por pjesa me kryesore qe me ka pelqy lidhur me kete film,,
se si i ka pershkru hebrejt si tradhetar, vrases, te pa bes..... (gje qe eshte e vertet)......

dr1ta
14-11-04, 01:14
E kam pa filmin cka te them b.... sh..!!!!!!!!

Gentiana
29-11-04, 12:47
E kam pa filmin cka te them b.... sh..!!!!!!!!

:roll: :roll: :roll: :?: Dr1ta, bash do te me interesonte pse b... sh... ?? nese ben te me tregosh se ku dhe qka nuk te paska pelqyer ne te????

just 4 fun
29-11-04, 21:30
Po e kam pa filmin , dhe te them te drejten shume film palidhje, asgje interesante, tregon 12 oret e fundit te Jezu Krishtit, nje histori qe te gjithe ata qe din se kush eshte Jezu Krishti e din edhe kete ngjarje ne film,

Sa i perket mendimit tim, per ata qe nuk e kan pa filimin, mos e humbin kohen, se filmi asgje nuk vlen.

Edhe pse eshte film i Mel Gibson te them te drejten jam e deshpruar, nuk kam menduar qe Mel Gibson do te bej filma te dobet si ky. :( :( :(

dr1ta
29-11-04, 23:15
E kam pa filmin cka te them b.... sh..!!!!!!!!

:roll: :roll: :roll: :?: Dr1ta, bash do te me interesonte pse b... sh... ?? nese ben te me tregosh se ku dhe qka nuk te paska pelqyer ne te????


Pershendetje Gentiana mendoj se seht b... sh... sepse ka shum shum dhune filmi.

Gentiana
29-11-04, 23:16
Aha, ok,sigurisht ke te drejt, ka dhun shum... Sidoqoft, te flm per pergjigjje!

andromeda_rock
02-12-05, 10:29
shum shum film i mir me te vertet Mel Gibson ka bo nje pun shum te mir

anna
04-12-05, 17:35
Mendoj se eshte film i mire .. :wink: ka shume skena te veqanta...sidomos kur personazhet flasin nje gjuhe te vjeter.. :wink: