PDA

View Full Version : cili artist/e adhuroni dhe qka tek ai/ajo?


rrita
21-01-05, 17:03
po e hapi kte tem desha te them behet fjal ne pergjithesi per artista (aktor kengetar ...) qoft femer apo mashkull dhe qfar pelqeni me shum tek aj apo ajo...

mua me pelqen Bred Pit ne pergjithesi syt floket trupi ... etj por ajo qka me terheq me se shumti jan buzet ....

tek femrat me pelqen beyonce .... dhe trupi saj :wink:

vazhdoni ju ....

slimshady
02-02-05, 02:51
mua me pelqen J.L valla se ka trup shum sexy + kendo mire + eshte aktore e mire ;)

Fleta
17-04-05, 12:23
Me pelqejne shum artiste,por do te kisha vequar Pierce Brosnan& Angelika Jolie.
Nuk kisha mujt me e dhene ndonje koment cka me pelqen me shum tek keta dy artiste,mendoj se jan te perkryer..........

experti_lu
28-05-05, 06:59
mua me pelqejne.
jeams belushi-bruce willis,per shkak se mujne me bo edhe aktion
dhe humor ne filma.

zana e maleve
19-10-05, 14:46
:lol:
katerine zeta johns:ardhuroj te kjo femer sepse bukurin qe e ka e ka natyrale e nuk ka te bere asnje opercion plastik dmth gjithqka dhe qdo gje tek ajo eshte natyrale.........

zana e maleve
22-10-05, 00:08
http://www.poster.net/pitt-brad/pitt-brad-photo-brad-pitt-6226694.jpgja shikojeni kjo eshte aktore e perkryer dha pa asnje operacion plastik a po jo qfare mendoni ju??????????

anna
27-10-05, 22:13
Roberto de niro..bruce wills....al pacino ....jim carry.....etj etj :wink: :wink:

Barbaroza
02-11-05, 20:52
:lol:
katerine zeta johns:ardhuroj te kjo femer sepse bukurin qe e ka e ka natyrale e nuk ka te bere asnje opercion plastik dmth gjithqka dhe qdo gje tek ajo eshte natyrale.........

Edhe une ndaj te njejtin mendim.Kjo eshte njera nder aktoret qe me pushojne syte kur e shikoj. :P

zana e maleve
03-11-05, 00:37
:lol:
katerine zeta johns:ardhuroj te kjo femer sepse bukurin qe e ka e ka natyrale e nuk ka te bere asnje opercion plastik dmth gjithqka dhe qdo gje tek ajo eshte natyrale.........

Edhe une ndaj te njejtin mendim.Kjo eshte njera nder aktoret qe me pushojne syte kur e shikoj. :P
te faleminderit shume shoqe qe e perkrah mendimin tend me timin por me sa e di une kjo eshte e verteta per kete aktore

presheva_87
04-11-05, 14:10
monica cryz ne serialin un dos tres penelope cruz angelina jolie dhe jim carey

Kodra
13-11-05, 17:27
**********
**********
**********
Mua m plqen Artisti n forumin Dardania :lol: :lol: :lol:Kodra