PDA

View Full Version : Akcioni i Armėve (2009) DvdRip


albogenius
12-07-09, 16:14
http://i31.tinypic.com/opacz5.jpg
Filmi paraqet periudhen me te erret qe populli shqiptar ne kosove perjetoj nen sundimin e rankoviqit, dhe maltretimet qe pesonin.
Ne film luajn: Hadi Shehu , Blerim Gjoci, Anisa Ismaili ..etj.

http://f.imagehost.org/0826/download_10.png

http://i42.tinypic.com/2s7vs0i.jpg

http://hotfile.com/dl/8411902/c6d4978/aksioni.www.albogenius.com.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/8411895/ce7b423/aksioni.www.albogenius.com.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/8411860/bd4c429/aksioni.www.albogenius.com.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/8411820/2adaf89/aksioni.www.albogenius.com.part4.rar.html
http://hotfile.com/dl/8411346/6c3de41/aksioni.www.albogenius.com.part5.rar.html