PDA

View Full Version : Cilin artist apo artiste ke deshir ta takosh??


Kaltrushi
18-10-04, 12:24
Kam deshir ta di nga ju se cilin artist apo artiste keni deshir ta takoni.


Une perveti: Johny Depp

Bronx
18-10-04, 13:50
... Steve Seagel, Denzel Washington, Julia Roberts

te Pershendes

Kaltrushi

mickoja
18-10-04, 17:20
hmmm...kam deshir shum aktor ti takoj por do ta them atè qe dua ma se shumti ta takojè....Korabin nga Familja moderneeeee...

Rebeli
18-10-04, 23:06
Te pershendes mickoja

Ani Yllken "Kthizen" shum me deshir e kish taku

anna
21-10-04, 11:23
tiziano ferron me shume deshire e kisha taku :wink:

Krokodilli
21-10-04, 17:05
Me deshir do ta takoja PARIS HILTON edhe pse nuk eshte ndonje artiste me fam,, ... :wink:

mr_beni
21-10-04, 17:12
Kisha pas deshir ta takoja Harisen Ford se edhe nje artist me te vertet i mrekullueshem

Naki
21-10-04, 19:40
Do te kisha Deshire te takoje Artistin tone shqiptare Faruk Begollin,dhe nga artistet e huaje Majkel Dagllas

aferdita
21-10-04, 19:43
Ben Afflek,Julia Roberts dhe Prinz Jr. edhe shume tjere..........

dr1ta
21-10-04, 23:59
Kisha pas deshire ta takoj brad pitt :lol: :lol:

Krokodilli
22-10-04, 04:32
gjithashtu kisha pas deshir ti takoj artistat e forumit dardania....
dr1ta
Aferdita
Anna
shejtonken
Turistin
Luanen
Barbarozen
Gentianen
Naki
Mr_Beni
Rebeli
Mickoja
e shum e shum artist/e te tjer te zgjuar.....

turisti
22-10-04, 09:29
gjithashtu kisha pas deshir ti takoj artistat e forumit dardania....
dr1ta
Aferdita
Anna
shejtonken
Turistin
Luanen
Barbarozen
Gentianen
Naki
Mr_Beni
Rebeli
Mickoja
e shum e shum artist/e te tjer te zgjuar.....

Krokodilli i nderuar,jeta bjen befasina. Ndoshta do te takohemi,a besoj me se shumti ne Kosove sepse Australia eshte momentalish ne planet e tjera te mija turistike.

Me respekt, TURISTI.

Kaltrushi
26-10-04, 15:59
gjithashtu kisha pas deshir ti takoj artistat e forumit dardania....
dr1ta
Aferdita
Anna
shejtonken
Turistin
Luanen
Barbarozen
Gentianen
Naki
Mr_Beni
Rebeli
Mickoja
e shum e shum artist/e te tjer te zgjuar.....

Artisten ma krysore po e harron a?? ok :wink:

Krokodilli
27-10-04, 07:49
gjithashtu kisha pas deshir ti takoj artistat e forumit dardania....
dr1ta
Aferdita
Anna
shejtonken
Turistin
Luanen
Kaltrushi
Barbarozen
Gentianen
Naki
Mr_Beni
Rebeli
Mickoja
e shum e shum artist/e te tjer te zgjuar.....

Artisten ma krysore po e harron a?? ok :wink:

edhe ty moj te kom permend ,,, lexo emrin ,, e 7 je me rend :wink:

Diana007
27-10-04, 09:24
Valla me knaqsi te gjith do ti njohja, po nje qka kam qef me njoft esht nje aktor argjentinas FAKUNDO ARANA :cry:

markopollo
27-10-04, 11:09
une me deshire te madhe do e takoja.......JULIA ROBERTSIN.....DHE SILVESTRE STALONE

adrioni
27-10-04, 12:56
Catherine Zeta Jones, Julia Roberts .........

DEA
27-10-04, 13:08
Shume krejt Holliwudin :wink:

Nita_ch
27-10-04, 13:57
Un kisha pas shum deshir ta takoja Brad Pittin dhe Al Paccinon

Barbaroza
27-10-04, 15:13
Ketrin Zeta Xhons,Xhef Brixhis.

Gentiana
27-10-04, 15:23
Nder shum artista, njera nder tyre esht: Corraima Torres!!

Barbaroza
27-10-04, 15:29
Nder shum artista, njera nder tyre esht: Corraima Torres!!

A mos eshte "Kasandra" :?: :idea:

Gentiana
27-10-04, 15:40
Nder shum artista, njera nder tyre esht: Corraima Torres!!

A mos eshte "Kasandra" :?: :idea:

Po Barbaroza, ajo aktore esht!
I kam shikuar po thuajse te gjitha serialet e saj, dhe si aktore mua shum me pelqen!!! :?

Kaltrushi
27-10-04, 15:53
gjithashtu kisha pas deshir ti takoj artistat e forumit dardania....

Kaltrushi

e shum e shum artist/e te tjer te zgjuar.....

Artisten ma krysore po e harron a?? ok :wink:

edhe ty moj te kom permend ,,, lexo emrin ,, e 7 je me rend :wink:

upssssssss :oops:
kam prit me ma shkru te parin. hhehehehe.

sorry te pershendes edhe ndoshta do me takosh ndonjeher

tungi

Barbaroza
27-10-04, 15:58
Kroki,e 7-ta isha une ne rend,paske gabuar ne numerim,hahahaaaaaaaaaaaaaaaa

Kaltrushi
27-10-04, 16:05
Kroki,e 7-ta isha une ne rend,paske gabuar ne numerim,hahahaaaaaaaaaaaaaaaa

juhuuuuuuuu para barbarozes paska qejf mem pa (hajgaret duhet me qen) :D pershendetje krokodill edhe barbaroza

juhuuuu yeahhhh ehehehehehehh

byeee :wink:

Krokodilli
27-10-04, 16:14
gjithashtu kisha pas deshir ti takoj artistat e forumit dardania....
dr1ta
Aferdita
Anna
shejtonken
Turistin
Luanen
Kaltrushi
Barbarozen
Gentianen
Naki
Mr_Beni
Rebeli
Mickoja
e shum e shum artist/e te tjer te zgjuar.....

Artisten ma krysore po e harron a?? ok :wink:

edhe ty moj te kom permend ,,, lexo emrin ,, e 7 je me rend :wink:

hahaha Barbaroza ti e 8-ta,,, ju pershendes

Barbaroza
27-10-04, 16:24
S'ka problem,hahahahaahahahahaaaa

markopollo
28-10-04, 12:55
ai BARBAROSA me fal nuk e kam me qellim te te keq vetem po me ban shume kurioz kur thua qe deshira jote eshte qe ta takosh nje njeri artist e cila nuk ka reputacion botror e me siguri qe ate ke mundesi qe ta takosh por eshte sikur te duash ta takosh nje artist kosovare................ndersa te tjeret ndoshta eshte deshire e imagjinuar apo me thjeshtesu ma mire ta quaj enderr :wink:

anna
28-10-04, 15:33
gjithashtu kisha pas deshir ti takoj artistat e forumit dardania....
dr1ta
Aferdita
Anna
shejtonken
Turistin
Luanen
Barbarozen
Gentianen
Naki
Mr_Beni
Rebeli
Mickoja
e shum e shum artist/e te tjer te zgjuar.....

ah kroki po na veq jemi pa :wink:

Krokodilli
28-10-04, 15:40
mpuuqqqqqqq anna te kom tregu edhe ma par,, nuk kisha pas deshir ti takoj asnje nga forumi vetem ty,,,, por po me duhet me jau be qefin nganjehere :wink: :wink:

anna
28-10-04, 15:50
mpuuqqqqqqq anna te kom tregu edhe ma par,, nuk kisha pas deshir ti takoj asnje nga forumi vetem ty,,,, por po me duhet me jau be qefin nganjehere :wink: :wink:


:oops: :oops: :oops: ahhahah nje mpuqqqqqqq ke edhe nga une :wink:

Ermira
28-10-04, 16:08
SHUME E SHUM AKTORE TI CEKI DO :GJOVANNA ANTONELI,LETICIA SABATELLA,DALTON VIGH,NATALIA OREIRO,MURRILIO BENICIO,JULIANA PAES,JULIA ROBERTS E SHUM E SHUM TJERA I KALLCOJ MA VONE HAHA PERSHENDETJE!
NGA :ERMIRA

Ermira
28-10-04, 16:10
EDHE JESSICA ALBA!

lazdrani
28-10-04, 18:45
:arrow: Zhaden :wink:

Tomori
28-10-04, 19:22
-Pamela Anderson , Ornela Muttin, hahaha kta vallahi tknaqin :wink:

Gjumashja
28-10-04, 19:58
Clooney, Pitt, Banderas,Kilmer edhe shume tjer Gere.

PAOLINA
07-11-04, 01:05
Nese me ishte dhen rasti, me gjith qejf do i kisha taku Ryan P. dhe Eddie C. :wink:

http://smartlabs.lewiston.k12.id.us/sacajawea/EnglandLaura/images/ryan%20phillipe.jpg

http://www.hollywoodknights.com/hk/roster/eddiecibrian.jpgSee YA

Kaltrushi
10-11-04, 14:08
Nese me ishte dhen rasti, me gjith qejf do i kisha taku Ryan P. dhe Eddie C. :wink:

http://smartlabs.lewiston.k12.id.us/sacajawea/EnglandLaura/images/ryan%20phillipe.jpg

http://www.hollywoodknights.com/hk/roster/eddiecibrian.jpgSee YA

Paolina bash shijen sikur timin paske. wowowoowow

PAOLINA
10-11-04, 23:11
Me te vertet a ,,, COOL hehehhe dmth kemi dicka te perbashket.........
O valla kto te di jan krejt tipa te ndrishem per nga pamja, amen te di jan krejt ukusi jem me then... :wink:

Por edhe latinet dhe aziatiket sjan te keq valla :lol:

te pershendes Kaltrush dhe gjith juve te tjerve.........


( SI SHQIPTRET DHE SHQIPTARKAT SKA)


:twisted: :twisted:

Kaltrushi
11-11-04, 08:30
te pershendes Kaltrush dhe gjith juve te tjerve.........


( SI SHQIPTRET DHE SHQIPTARKAT SKA)

Vetem vertet ka artist shqipetar qe me pelqejn shum, por si me thon huhuu nuk jane a paolina siq thu ti. Me ne nuk ka, po me artistet???? hmm

flm per pershendetje loqkum. gjithashtu te pershendes. jo edhe ma shum
:twisted: :twisted:[/quote]

Kaltrushi
11-11-04, 08:30
[quote="Kaltrushi"]te pershendes Kaltrush dhe gjith juve te tjerve.........


( SI SHQIPTRET DHE SHQIPTARKAT SKA)

Vetem vertet ka artist shqipetar qe me pelqejn shum, por si me thon huhuu nuk jane a paolina siq thu ti. Me ne nuk ka, po me artistet???? hmm

flm per pershendetje loqkum. gjithashtu te pershendes. jo edhe ma shum
:D :wink:

Maca
12-11-04, 07:28
Kjo femer esht idoli im edhe e dua ne te gjitha aspektet...

http://www.rumela.com/albums/cameron_diaz/camerondiaz06.jpg

PAOLINA
12-11-04, 19:43
hhehehe Kaltrushi ke te drejt, me te vertet sjan wowowow, por shpresojm se ne te ardhmen do te dal ndonje si e kemi qejf ne............................

POR RYAN P. dhe EDDIE C. tash per tash jan favoritet e mi :wink:


KISSESSSSSSSSSSS

http://www2.incredimail.com/contents/notifiers/misc/sweet_kisses_thumb.gif

hana
23-11-04, 10:41
http://images.google.com/images?q=tbn:SYeC2VrhtmYJ:www.posterworx.co.nz/images/film_tv/Pp0953OrlandoBloom-Blue_F.jpg/------orlando Bloom

Krokodilli
23-11-04, 16:52
KYLIE MINOGUE me gjith deshir do ta takoja personalisht,, edhe pse kam qen ne shum koncerte te saja,,,, eshte shum shum sexy :wink:

Gentiani
27-11-04, 20:42
Penélope Cruz http://ia.imdb.com/media/imdb/01/I/35/45/22m.jpg

Gentiana
15-12-04, 17:51
Penélope Cruz http://ia.imdb.com/media/imdb/01/I/35/45/22m.jpg

http://www.ne.jp/asahi/hp/mastervision/penelope1.jpg

lazdrani
16-12-04, 12:12
Penélope Cruz http://ia.imdb.com/media/imdb/01/I/35/45/22m.jpg

http://www.ne.jp/asahi/hp/mastervision/penelope1.jpgMoj Gentiana kjo Penelope Cruz ishte sikur te jete binjake e juaj :wink:

lazdrani
16-12-04, 12:14
http://images.google.com/images?q=tbn:SYeC2VrhtmYJ:www.posterworx.co.nz/images/film_tv/Pp0953OrlandoBloom-Blue_F.jpg/------orlando Bloom
Kjo foto me kujton Florianin :wink:

Kercovari
16-12-04, 12:58
Penélope Cruz http://ia.imdb.com/media/imdb/01/I/35/45/22m.jpg

http://www.ne.jp/asahi/hp/mastervision/penelope1.jpgMoj Gentiana kjo Penelope Cruz ishte sikur te jete binjake e juaj :wink:
Te dhena biometrike ndoshta te sakta,Lazdrani.

Gentiana
17-12-04, 15:00
Moj Gentiana kjo Penelope Cruz ishte sikur te jete binjake e juaj :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiani
18-12-04, 17:21
Ha,hahahaaaaaaaa gati harrova ta ceki edhe binjaken e Penelope Cruz, Catherine Zeta Jones !

http://ak1.aka.eonline.com/7/1480/1218/0001/www.eonline.com/Features/Awards/Oscars2001/PhotoGallery/Images/jones.jpg


:lol: :lol: :lol: :wink:

Kaltrushi
10-01-05, 10:21
Kjo esht Artistja qe e adhuroj me se shumti. Artistin e kam cekur me pare.


http://www.angeltowns.com/members/almosthuman/aj152.jpg (http://www.angeltowns.com/)

atdhetare
30-01-05, 12:46
mirmengjesi

Krokodilli
03-02-05, 11:02
my Australian Sweetheart Delta Goodrem

http://images.lacoccinelle.net/photos/2/7/27097.jpg

Krokodilli
03-02-05, 11:04
http://www.backstage7.de/artist1/delta_goodrem/delta_goodrem1.jpg

teutaA
27-05-08, 09:03
asnje valla se per dit vin ne ket qytetin ku jetoj un me xhiru filma veq kurr nje her nuk me ka shku mendja me dal me i kqyr bile

para dy muajve dikun ka qen becham besoni ose jo 5 veta kan dal me prit ne airoport hahahah e per loj me met zhig me shku me kqyr po ashtu nuk i dhash shum rendesi

Amina
29-05-08, 21:04
Keanu Reeves dhe Julia Roberts

Melania
31-05-08, 10:16
david charvet (ja kisha kallxu ni prrall edhe i kisha thon: hajt tash, baju :wink: )

Skyfter
31-05-08, 22:24
Paris Hilton, vdes per ket mega Bitch!!!

Guri i madh
01-06-08, 01:03
me kalimin e kohes po lindshin deshira te lloj llojshme tash kisha pas deshir ket artisten kosovarev me takue e nga nji espresso me pie bashk ,do me than me ARTA DOBROSHIN deshta me dit se mos jukan aj faqet tuj e puth krejt ata artistat nga dy e tre pernjiher

Etnical
07-06-08, 00:23
Kom pas shum deshir mi taku dy aktor tmdhaj si MARLON BRANDON dhe aktorin ton shqiptar FARUK BEGOLLI po per fat te keq te dy kan vdekur,ndersa tash kisha pas shum deshir mu taku me dy aktort ma tmdhaj tkinematografis botrore me CLINT EASTWOD dhe me AL PACINO.....e di qe kjo deshir esht e paarritshme po pej pergjigjna temes dhe pe jap ni coment temin....shum tem e mir

Skyfter
14-01-09, 13:58
Mbasi nuk u lajmru Paris Hiltoni deri tash dhe e humbi rastin e jetes ateher deshira ime eshte te takohem me Arta Dobroshin ...

Arta je yll :smile: .....


nese rastesisht je online:confused: me shkruaj ne privat ...

LABI
14-01-09, 14:11
Pse duhet t'a takoj personalisht :confused:

(ate cfare ndjeki , kerkoj te ballafacohem tek nje artist jane veprat e tij ; KY ESHTE KOMUNIKIMI ARTISTIK - KOMUNIKIMI me VEPREN, jo me subjektin ;;reportuari..... )

LOJETARI
14-01-09, 15:24
Pse duhet t'a takoj personalisht :confused:

(ate cfare ndjeki , kerkoj te ballafacohem tek nje artist jane veprat e tij ; KY ESHTE KOMUNIKIMI ARTISTIK - KOMUNIKIMI me VEPREN, jo me subjektin ;;reportuari..... )

pse be Labi nuk po behesh real me tregue te verteten ?

emine
14-01-09, 16:29
Wentworth Miller


i vetmi ky si rref me fyrtere prej emines;)

http://cb.img.v4.skyrock.net/cb9/michaelandsara/pics/1102465456.jpg
http://www.nicewallpapers.info/pics/men/Michael-Scofield/Michael-Scofield_4.jpg

Guri i madh
14-01-09, 16:32
emine hiqe se nuk po bajka se edhe forumin e deformoj hhhaaaa

emine
14-01-09, 16:38
emine hiqe se nuk po bajka se edhe forumin e deformoj hhhaaaa

kure e postova e pash qka bana....tesh smundem ,,,,,:(fotoja eshte teper e madhe..

Guri i madh
14-01-09, 16:41
kure e postova e pash qka bana....tesh smundem ,,,,,:(fotoja eshte teper e madhe..10€ UNE E HJEKI se pa pare as hoxha nuk po shkon ne minare me thirr azanin hhhaaaaa

LABI
14-01-09, 17:27
pse be Labi nuk po behesh real me tregue te verteten ?

kurr ma i sinqert s'kam qen :biggrin:

shfletuesi_
14-01-09, 18:16
Pse te kem deshire une ti takoj Akotet , kur Aktor jam vet...

Zana_ch
14-01-09, 20:41
James Belushi.........veq me ba pak biseda me te .


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e2/JamesBelushi.jpg/220px-JamesBelushi.jpg

Jana
14-01-09, 20:58
Ket Tipin....
http://app1.kuhf.org/images/content/photos/WilliamSmith.jpg

Edhe ket Tipeshen...
http://www.speedace.info/films_movies_actors/actors_films_images/halle_berry_oscars_fllintstone_hair.jpg

Amina
22-01-09, 22:29
http://www.itusozluk.com/img.php/2132075ed9c8d9af14750fb197436b9130480/keanu+reeves


http://www.djfl.de/entertainment/stars/s/sandra_bullock/sandra_bullock.jpg


:biggrin: ah sa mire do te ishte nhehehe

shfletuesi_
22-01-09, 22:39
Oh Mjer une per juve... Hoooo Po ketyre as doren s'jav kisha zgjat per tju folur. Une me Klint Eastwod kisha hanger nje drek me Terenc Hill dhe harrison ford, ndoshta qe jan shqiptar per kete kisha pas deshire ti takoj... dhe tju kerkoj ndihm per jetimet e Kosoves...

ninnela
03-02-09, 17:18
Tom Cruise.........!!!!

shfletuesi_
04-02-09, 15:32
Veq me disa nga femrat e forumit kisha pas deshire te dal per kaffe

Trina_1
04-02-09, 16:45
:biggrin: ate qe don me taku mu

shfletuesi_
04-02-09, 17:31
:biggrin: ate qe don me taku mu

Ncuk ty hiq... sje ne list.. :) :tongue:

Alkimisti_ch
07-02-09, 23:29
A R T A D O B R O Sh I N !

Etnical
08-02-09, 01:34
Oh Mjer une per juve... Hoooo Po ketyre as doren s'jav kisha zgjat per tju folur. Une me Klint Eastwod kisha hanger nje drek me Terenc Hill dhe harrison ford, ndoshta qe jan shqiptar per kete kisha pas deshire ti takoj... dhe tju kerkoj ndihm per jetimet e Kosoves...


Kush jan shqiptar Clinti edhe Harisoni aaaa..

Guri i madh
01-06-10, 22:51
valla une i ngrati veq Arta Dobroshin

DEA
01-06-10, 23:40
Adelina Ismajlin (Kisha pas qef me e pas shoqe).

Tinka Kurtin , Ardit Gjebrean, Nexhmije Pagarushen kisha pi kafe me qef me ta..

Idila
02-06-10, 13:55
Eddie Murphi :)

YanYan
04-09-10, 14:54
Per momentin kte...ta takoj edhe nje here tjeter:)

http://images.fanpop.com/images/image_uploads/Vince-Vaughn-vince-vaughn-287902_429_600.jpg

tipi engjellor
04-09-10, 15:05
po kisha pas deshir me naj byonce a naj ledy gaga

teutaA
04-09-10, 16:26
tybe asnje edhe pse vin ne qytet shum prej tyre per xhirime te filmave po kurr sme ka shku mendja ehh me than me dal ti shof kah i bajn xhirimet biles:smile:

AliSia
04-09-10, 17:11
Brad Pitt.....Po mu takuar kam frike se Dashurohet ne AliSin..e jo AliSia ne Brad PittiN..:..:P:D..


http://thestarceleb.com/wp-content/uploads/2008/12/brad_pitt.jpg

Amina
04-09-10, 20:29
:wink:
http://www.cheapestdvdmovies.com/keanu_reeves.jpg

shfletuesi_
04-09-10, 20:54
Eddie Murphi :)


Aktori qe me se shumti Shan eshte Edi Marfi. Eshte humorist ama shan teper nuk pershtatet me karakterin tend hahahahaha.

shfletuesi_
04-09-10, 20:55
:wink:
http://www.cheapestdvdmovies.com/keanu_reeves.jpg


E ku po don ti me djalin e Kristofer Rives... Do me shku ne Kripton a.


I mire eshte, hiq spo dishe me zgjedh i ka do filma te fort si psh Matrix pjesa e pare eshte teper e mire edhe pse eshte fantastiko shkencor. :)

Amina
04-09-10, 21:09
E ku po don ti me djalin e Kristofer Rives... Do me shku ne Kripton a.


I mire eshte, hiq spo dishe me zgjedh i ka do filma te fort si psh Matrix pjesa e pare eshte teper e mire edhe pse eshte fantastiko shkencor. :)

Valla shfletues,ky eshte i mire shume, edhe mos harro ka edhe plote tjere filma te mire, si Speed,Point Break, Dangerous Liason,Much Ado About Nothing,A Walk in the Clouds,etj

Jonny Mnemonic, film science fiction, muj veq me ta preferu, eshte i mire shume.:smile:

shfletuesi_
04-09-10, 21:23
Valla shfletues,ky eshte i mire shume, edhe mos harro ka edhe plote tjere filma te mire, si Speed,Point Break, Dangerous Liason,Much Ado About Nothing,A Walk in the Clouds,etj

Jonny Mnemonic, film science fiction, muj veq me ta preferu, eshte i mire shume.:smile:


Po ne ate filmin shume zhumre per asgje me kujtohet. Te gjithe filmat e ti i kam pa. :D Veq me tituj nuk me kujtohen.


http://www.freshnews.in/wp-content/uploads/2010/06/Jodie-Foster1.jpg

Me Jodi Fosterin nga nje bostan hanger e kishim. hahahahah

Pastaj vjen Kim Besingjeri.. :D http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/05/26/article-1021989-005D687E00000258-436_224x324_popup.jpg

Me kete vend kaffes kishim hanger Pjeper :D

Daglasi
05-09-10, 08:39
Chaterine Zeta-Jones,Jems Belushi.

~AnnA~
26-11-10, 23:24
gjithashtu kisha pas deshir ti takoj artistat e forumit dardania....
dr1ta
Aferdita
Anna
shejtonken
Turistin
Luanen
Barbarozen
Gentianen
Naki
Mr_Beni
Rebeli
Mickoja
e shum e shum artist/e te tjer te zgjuar.....

Paska pas dhe nji AnnA perpara se te vij une?!


Sa u perket artisteve te Hollywood-it do doja te takoja Tom Hanks, Charlize Theeron dhe Sandra Bullok (keto tre i kam te preferuar)

Daglasi
27-11-10, 01:43
Pamela Anderson:biggrin: