PDA

View Full Version : Big Brother 4 dhe Goca nga Peja


murrizi
09-01-11, 00:20
Sonte derisa vazhdoja tė shiqoja "vėllaun e madhė" (pėr her tė par) se ē'mė ra nė sy Goca nga Peja(Alkena).
Goca jonė mund tė themė me gojėn plotė qė pėrmrekulli prezantonte Krahinen Shqiptare tė Kosovės.

Pėrse qau goca jonė kur recitoj "Shqiprin e mjerė" nga Pashko Vasa, dhe sa hije i kishin lotėt derisa ja mbuloni mollėzat e njoma ?!

Janna
09-01-11, 01:07
Mirriz per dallim nga herat e kalune kjo Alkena shum e menqur ish ...shum aktive ... femra e par qe po din mu marr vesh pa probleme me banort tjer ...

Po me pelqen ...
E qe qajti ... s'me la pershtypje ...

SANTANA-29
09-01-11, 01:08
Mirriz per dallim nga herat e kalune kjo Alkena shum e menqur ish ...shum aktive ... femra e par qe po din mu marr vesh pa probleme me banort tjer ...

Po me pelqen ...
E qe qajti ... s'me la pershtypje ...

E Po ne Pejant keshtu e kemi,,hahahahaahahahahah,,,

Janna
09-01-11, 01:10
E Po ne Pejant keshtu e kemi,,hahahahaahahahahah,,,


Po valla sha e kin e kini ... edhe shum t'rupin e bukur kjo Alkena ...

SANTANA-29
09-01-11, 01:13
Po valla sha e kin e kini ... edhe shum t'rupin e bukur kjo Alkena ...

Nuk e paskam par Alkenen ,,,por ndeqova edhe une,se eshte e bukur,

Janna
09-01-11, 01:17
Nuk e paskam par Alkenen ,,,por ndeqova edhe une,se eshte e bukur,


Ja shikoje ... s'ta lo pik une ket kojshiken tande ...
http://2.bp.blogspot.com/_DkvGmUDIeww/TRaOGqf8C2I/AAAAAAAAB9w/bGTZpWRQgpA/s1600/alkena+3.jpg

SANTANA-29
09-01-11, 01:21
Ja shikoje ... s'ta lo pik une ket kojshiken tande ...
http://2.bp.blogspot.com/_DkvGmUDIeww/TRaOGqf8C2I/AAAAAAAAB9w/bGTZpWRQgpA/s1600/alkena+3.jpg

hahahaahahhaahahaha,,,uaaaaaaaaaaaavvvvvvv,,,po thu se je ma e bukur a,,:smile:

Janna
09-01-11, 01:38
hahahaahahhaahahaha,,,uaaaaaaaaaaaavvvvvvv,,,po thu se je ma e bukur a,,:smile:


Une thash ty mes met met mark kjo ... jo po une aa ... o me dit ti q'far seni i keq jam une kuku ....

Makresh
09-01-11, 14:16
N'paq met mu vajtu shqipnia n'pornografe si alqena,. e paska rrue i biri !

valiii
09-01-11, 21:38
N'paq met mu vajtu shqipnia n'pornografe si alqena,. e paska rrue i biri !

Kojshi e kam kete alkenen.
Kete here po e kursej komentin tim, krejt per hater te babes se saj se kam shume respekt per te.

Janna
09-01-11, 21:58
Kojshi e kam kete alkenen.
Kete here po e kursej komentin tim, krejt per hater te babes se saj se kam shume respekt per te.


Mir paske bo .... se nime ban vaki qe se len masnej mo me bo sefa ....

Gentiani
09-01-11, 22:20
o ti para Jannes ... oh,hahaha o vetem mos thuaj qe eshte ajo qe mas zidit...me nje fare vakti... :biggrin: ... oh,hahahaaaaaa

Hey, e ku po i shifni be qito ? :tongue:

emine
09-01-11, 22:57
Sonte derisa vazhdoja tė shiqoja "vėllaun e madhė" (pėr her tė par) se ē'mė ra nė sy Goca nga Peja(Alkena).
Goca jonė mund tė themė me gojėn plotė qė pėrmrekulli prezantonte Krahinen Shqiptare tė Kosovės.

Pėrse qau goca jonė kur recitoj "Shqiprin e mjerė" nga Pashko Vasa, dhe sa hije i kishin lotėt derisa ja mbuloni mollėzat e njoma ?!
pasha qet nate murriz smuje me perbajte veten pa kesh,se send ska kajte ajo qka kajta une kure lexova si kishe pershkru ket Alketen edhe qysh ja permen mollzat,ma se edhe nana jeme dam me shkoi ka kqyre qet bigbrodher ,tutna vitin tjeter rraset ne shpi tyne se pi doket spo e majne e pastrojne mire hahhahahahh

valiii
10-01-11, 00:44
Mir paske bo .... se nime ban vaki qe se len masnej mo me bo sefa ....

nese kish pas mundesi edhe nihere me shkru qa ke dashte me thene, se ste kuptova !!!?

valiii
10-01-11, 00:47
o ti para Jannes ... oh,hahaha o vetem mos thuaj qe eshte ajo qe mas zidit...me nje fare vakti... :biggrin: ... oh,hahahaaaaaa

Hey, e ku po i shifni be qito ? :tongue:

Hahahahaaa... Jo jo s'eshte kjo po lirishte muj me thane se edhe kete e maj ndermend tu u dhi mas zidit, bile bile ende e kam kujtesen e fresket kur delke para deres me buke e spece :))

t'pershendese motrushe :D

Janna
10-01-11, 00:48
nese kish pas mundesi edhe nihere me shkru qa ke dashte me thene, se ste kuptova !!!?


Vali une e rrespektoj mendimin tuaj ...por me vjen shum keq kur sho komete te tilla.. kjo qika e re don me bo karrier ...

Te na shpirat gjithmon i yti ose kojshia kurr s'ta din ...

Pershendetje ...

Gentiani
10-01-11, 01:00
Hahahahaaa... Jo jo s'eshte kjo po lirishte muj me thane se edhe kete e maj ndermend tu u dhi mas zidit, bile bile ende e kam kujtesen e fresket kur delke para deres me buke e spece :))

t'pershendese motrushe :D


Oh,hahahaaaaaaaaaaaa .... Ha,hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa motrushe e ki sose fare ... Yll je motrushe :biggrin:

pernime de turli dhivqe mas zidit o mbeten me marue karjeren, qe edhe murrizin e ka shti ne gjynaf :tongue:

Aha,hahahaaaaaaaa shoku ama ja ke dhene high Fly me kete postim siper himalajave sikur ato me "pakistani air forces " :biggrin:

Shnetje ! :smile:

valiii
10-01-11, 19:04
Vali une e rrespektoj mendimin tuaj ...por me vjen shum keq kur sho komete te tilla.. kjo qika e re don me bo karrier ...

Te na shpirat gjithmon i yti ose kojshia kurr s'ta din ...

Pershendetje ...

Jana, kariera nuk ndertohet ne degjenerim. Ti atje mund te fitosh popullaritet por te ndertosh kariere haro ate ...

valiii
10-01-11, 19:28
Oh,hahahaaaaaaaaaaaa .... Ha,hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa motrushe e ki sose fare ... Yll je motrushe :biggrin:

pernime de turli dhivqe mas zidit o mbeten me marue karjeren, qe edhe murrizin e ka shti ne gjynaf :tongue:

Aha,hahahaaaaaaaa shoku ama ja ke dhene high Fly me kete postim siper himalajave sikur ato me "pakistani air forces " :biggrin:

Shnetje ! :smile:

Hahahahaaa... Motrushe me tregu me drejte a kam pas percjellur edicionin e pare te ketij far real show-it edhe me se shumti me interesonte qajo kosovarja e Gillanit qe (demek) na perfaqsonte. Po e pyesin ate:" sa banor ka Gjilani?"... Ajo po pergjigjet : z'di valla, veq n'bramje bahet bajagi guzhve naten en korze"... Hec e spjegoju ti atyne shipecave se cka eshte guzhva ose korza lol... Pastaj ne fund ja dhane ni klysh me veti dhe e qiten me katra n'to. Skene e dhimbshme sisski a (me fol ka del shpirti), qe qetash pom qohen terqejte kur pom kujtohen ato momente sa me "heart fillings" i percjedhsha, e prinderit e qurres ne nje interviju deklaroheshin se: " e dime na se ēfar vajze kemi "... Demek hala si ka korite ne moral, kurse ajo e shkreta tane kohen ne adrenaline, ku per ēdo nate i ndike t'ramet vetem nje krevat ma anej... Kete edhe gjithkush ka mundur ta shoh, pra porno live... Olsi dhe noēe nder batanije/qebe tu e reh vendin lol...
Shume lehte pra me ndertu karieren aty, qe edhe Elton john ndiva qe i kish pa qu oferte qati klodit per nje 69-she, tash kjo alkena si dihet munet mi kersite naj oferte per playboy, a e pave motrushe ēfar poze kish pa nxjere. S'ma ka marr mendja qe i dalin qasi kembe kodoshkes, jam msu veq me trenerka me pa...
Shnetje :))

teutaA
10-01-11, 19:59
digjenerim vetem losers hyn aty

seriale me 200 episoda ,bigbrother dy sene qe e lan rinin mbrapa be bip bip bip krejt qatyne mediumeve publike tu kosovos

Gentiani
10-01-11, 22:09
Hahahahaaa... Motrushe me tregu me drejte a kam pas percjellur edicionin e pare te ketij far real show-it edhe me se shumti me interesonte qajo kosovarja e Gillanit qe (demek) na perfaqsonte. Po e pyesin ate:" sa banor ka Gjilani?"... Ajo po pergjigjet : z'di valla, veq n'bramje bahet bajagi guzhve naten en korze"... Hec e spjegoju ti atyne shipecave se cka eshte guzhva ose korza lol... Pastaj ne fund ja dhane ni klysh me veti dhe e qiten me katra n'to. Skene e dhimbshme sisski a (me fol ka del shpirti), qe qetash pom qohen terqejte kur pom kujtohen ato momente sa me "heart fillings" i percjedhsha, e prinderit e qurres ne nje interviju deklaroheshin se: " e dime na se ēfar vajze kemi "... Demek hala si ka korite ne moral, kurse ajo e shkreta tane kohen ne adrenaline, ku per ēdo nate i ndike t'ramet vetem nje krevat ma anej... Kete edhe gjithkush ka mundur ta shoh, pra porno live... Olsi dhe noēe nder batanije/qebe tu e reh vendin lol...
Shume lehte pra me ndertu karieren aty, qe edhe Elton john ndiva qe i kish pa qu oferte qati klodit per nje 69-she, tash kjo alkena si dihet munet mi kersite naj oferte per playboy, a e pave motrushe ēfar poze kish pa nxjere. S'ma ka marr mendja qe i dalin qasi kembe kodoshkes, jam msu veq me trenerka me pa...
Shnetje :))


ah,hahaha po, po e shikova, ama ketu para zidit kish dale ne foto :biggrin: ani vetem ne trenerka e ke pa, e pjesen tjeter mas zidit :biggrin: ke pa me shume,ama nuk po kallezon :tongue:

ec e bjeru ne fije, mendojne te fitojne njerezit publicitet ...

pse po thua edhe recital me te forte recitojne aty eh ? paska per tu ndreq ... oh... ē`na pa syri, ē`na pa... ? ! :tongue:

LOJETARI
10-01-11, 22:24
Hej o ju dy" motrat mustafa ", pse bre po i pėrzini temat pa lidhje .Ajo qika nuk eshte shku me prezentue Kasovėn se atje e kemi ni ambasador qė shoqi nuk i gjinet ,por u shku me u ba YLL , e ju kupni pej inati ....

Gentiani
10-01-11, 22:40
Hej o ju dy" motrat mustafa ", pse bre po i pėrzini temat pa lidhje .Ajo qika nuk eshte shku me prezentue Kasovėn se atje e kemi ni ambasador qė shoqi nuk i gjinet ,por u shku me u ba YLL , e ju kupni pej inati ....


hajt, hajt se do ju shohim ty edhe murrizin te emocionuar edhe prej loteve kur te shohim e vershoi Drini perseri Shkodren prej recitalit te "fjeleve te qiririt" :tongue:

me u shkri e me u djeg
mu pervlu e me u shkrumbu...
drite, drite kur ndalet rryma
me marue

kur ta shihni gjysemzdeshur
mos mendoni se ka vdekur :biggrin:

shume, shume vajtuese ...:frown:

se ndodhi te ua recitoj ate pjesen e "recitalit te malsores"

oh sikur ta kisha .... :biggrin: qatere pernime keni vdekur ju dy qiknenaj :tongue:

shfletuesi_
11-01-11, 02:02
njerez qe skan vlere ne realitet shkojn aty dhe pike.

Janna
11-01-11, 11:57
njerez qe skan vlere ne realitet shkojn aty dhe pike.


Ncncncncnnccnc em plase ... pash ni Zot ........................

Une kurr s'muj mi kuptu ket Popull tim te dashur ... pse s'ka vler qika ... pse s'kan vler njerzit qe jan aty .. a pi njeh ti aa???? a ki pas ndjet me ta ???

O kurr s'kemi me perparu na shqiptaria pasha ni Zot ... se jemi llom krejt ... s'paku pa u zhduk kto gjeneratat e vjetra na s'kemi me pa dit ...

shfletuesi_
11-01-11, 12:00
Ncncncncnnccnc em plase ... pash ni Zot ........................

Une kurr s'muj mi kuptu ket Popull tim te dashur ... pse s'ka vler qika ... pse s'kan vler njerzit qe jan aty .. a pi njeh ti aa???? a ki pas ndjet me ta ???

O kurr s'kemi me perparu na shqiptaria pasha ni Zot ... se jemi llom krejt ... s'paku pa u zhduk kto gjeneratat e vjetra na s'kemi me pa dit ...Edhe nese nuk jan te gjithe aty oj Janjushe me ate moment qe te hyjn behen te gjithe njesoj... Vet njerezit qe e organizojn kete emision jan te till... Nuk e shoh diqka qe mund ti ju sjell kultur shikuesve ky far BigaBradherve...

Janna
11-01-11, 12:06
Edhe nese nuk jan te gjithe aty oj Janjushe me ate moment qe te hyjn behen te gjithe njesoj... Vet njerezit qe e organizojn kete emision jan te till... Nuk e shoh diqka qe mund ti ju sjell kultur shikuesve ky far BigaBradherve...


Une kurr s'muj me dhan nje mendim qa te prer per diqka qe po perkrahet ne permasa aq te mdhaja nga shqiptart ... edhe qe hyjn aty secili person si aty si jasht shpis e tregon vetveten ... plus as qe i njoh e s'di kush jan ...e per diqka te till s'muj me fol ...

Po nejse ... secili e ka mendimin e vet ... une personalisht i perkrahi krejt ata qe jan aty sepse kan marr guximin edhe jan perball me krejt me shku aty ...

Si ka qen ne Bigun e kaluar ajo Adela q'far jete kishte perpara dhe si ka ndryshu tash ...
Pershendetje shfletues...

shfletuesi_
11-01-11, 12:08
Une kurr s'muj me dhan nje mendim qa te prer per diqka qe po perkrahet ne permasa aq te mdhaja nga shqiptart ... edhe qe hyjn aty secili person si aty si jasht shpis e tregon vetveten ... plus as qe i njoh e s'di kush jan ...e per diqka te till s'muj me fol ...

Po nejse ... secili e ka mendimin e vet ... une personalisht i perkrahi krejt ata qe jan aty sepse kan marr guximin edhe jan perball me krejt me shku aty ...

Si ka qen ne Bigun e kaluar ajo Adela q'far jete kishte perpara dhe si ka ndryshu tash ...
Pershendetje shfletues...Janna, epo tash te gjithe nuk kemi mendime te njejta mua per vete nuk me pelqen. Bilem as qe e shikoj.

Than ka fillu Shehrazadja ata du me ja nis me kqyr hahahaha

Gentiani
11-01-11, 14:16
sa poezia paska plasur ketu, e nuk po tregon askush ! :tongue:

LOJETARI
11-01-11, 14:59
Valla ishalla ju disa po plasni pej inati , hahahhaa.....
Me me vet mu , e kishim qel edhe ni Big Vella qitu ne dardani ,ishim kenaq tu kqyre se na u prishen gishtat veq tu shkru .

shfletuesi_
12-01-11, 15:57
Valla ishalla ju disa po plasni pej inati , hahahhaa.....
Me me vet mu , e kishim qel edhe ni Big Vella qitu ne dardani ,ishim kenaq tu kqyre se na u prishen gishtat veq tu shkru .Ma interesant ish ba me ja ngjit titullin Big Sestra :biggrin:

teutaA
12-01-11, 19:57
Ncncncncnnccnc em plase ... pash ni Zot ........................

Une kurr s'muj mi kuptu ket Popull tim te dashur ... pse s'ka vler qika ... pse s'kan vler njerzit qe jan aty .. a pi njeh ti aa???? a ki pas ndjet me ta ???

O kurr s'kemi me perparu na shqiptaria pasha ni Zot ... se jemi llom krejt ... s'paku pa u zhduk kto gjeneratat e vjetra na s'kemi me pa dit ...

qysh moj jana me perparu me njerz qe kan koh me i humb 3 muej dit mshel aty para publiku po ky eshte show palidhje e ke edhe ketu veq do losers hyn aty edhe nuk e ke 24/7 ne tv se nuk ka aty asgje edukative thjesht emision banal qe eshte digjenerim sa shum percjellet nga njerzit atje nejse ska faj populli po mediumet :smile:

Oqeani
12-01-11, 20:01
qysh moj jana me perparu me njerz qe kan koh me i humb 3 muej dit mshel aty para publiku po ky eshte show palidhje e ke edhe ketu veq do losers hyn aty edhe nuk e ke 24/7 ne tv se nuk ka aty asgje edukative thjesht emision banal qe eshte digjenerim sa shum percjellet nga njerzit atje nejse ska faj populli po mediumet :smile:


Eh ketu eshte 30' por nuk ia leshoj syte !!!

Kesaj i thojne hajt te bajme diē t'i trullosim miletin !!!!

teutaA
12-01-11, 22:12
Eh ketu eshte 30' por nuk ia leshoj syte !!!

Kesaj i thojne hajt te bajme diē t'i trullosim miletin !!!!

katastrof be ,,,i kuptoj si ktyneher me do kasandra qe na trullojshin ka 200 episoda hahah po tash me duket humbje kohe qfar budallakie :smile:

Janna
12-01-11, 22:22
qysh moj jana me perparu me njerz qe kan koh me i humb 3 muej dit mshel aty para publiku po ky eshte show palidhje e ke edhe ketu veq do losers hyn aty edhe nuk e ke 24/7 ne tv se nuk ka aty asgje edukative thjesht emision banal qe eshte digjenerim sa shum percjellet nga njerzit atje nejse ska faj populli po mediumet :smile:


Teuta askush nuk e humb kohen ti shikoj kta or ... une ekam nje problem ketu...nuk eshte qellimi im ne asgje tjeter vetem se ... Secili person ka te drejt te zgjedh dhe te bej q'ka te don me jeten e tij ... por ne nuk duhet te jemi ata qe gjykojm dike qe se njohim fare ... shum po me pengon ... ne vend se mi uru nje person na e shajm ose hajt se ajo kshtu ose ai kshtu ...

e sa per koh ti e din se te pa pun jemi krejt ...

pershendetje ...

teutaA
12-01-11, 22:25
Teuta askush nuk e humb kohen ti shikoj kta or ... une ekam nje problem ketu...nuk eshte qellimi im ne asgje tjeter vetem se ... Secili person ka te drejt te zgjedh dhe te bej q'ka te don me jeten e tij ... por ne nuk duhet te jemi ata qe gjykojm dike qe se njohim fare ... shum po me pengon ... ne vend se mi uru nje person na e shajm ose hajt se ajo kshtu ose ai kshtu ...

e sa per koh ti e din se te pa pun jemi krejt ...

pershendetje ...

te kuptoj un ty po un nuk them qe ata njerz qe jan aty kan vlera aq te larta nuk i njof as kurr se kam kqyr ket show vetem kam nie prej gjdo te dytit person ne ks e ger ku kam familjar edhe me duket digjenerim fmia kur niej qe e percjellin asgje hiq aty sosht edukative po nejse e thash edhe me heret mediumet kan faj jo populli

ani janna kur te me bahesh kojshike bajna llaf :wink:

Janna
12-01-11, 22:37
te kuptoj un ty po un nuk them qe ata njerz qe jan aty kan vlera aq te larta nuk i njof as kurr se kam kqyr ket show vetem kam nie prej gjdo te dytit person ne ks e ger ku kam familjar edhe me duket digjenerim fmia kur niej qe e percjellin asgje hiq aty sosht edukative po nejse e thash edhe me heret mediumet kan faj jo populli

ani janna kur te me bahesh kojshike bajna llaf :wink:


Une s'muj mi shajt se edhe e shikoj te shtundeve ... une i perkrahi te gjith njerzit e ne veqanti femrat qe marrin guxim me thy q'do "tabu" tonen ...

Kismet s'ka mbet edhe shum koh e po t'bona kojshike ... ishalla em pret mir hahaahah se krejt kallxoj ktu hahahahaha

Gentiani
13-01-11, 17:25
Valla ishalla ju disa po plasni pej inati , hahahhaa.....
Me me vet mu , e kishim qel edhe ni Big Vella qitu ne dardani ,ishim kenaq tu kqyre se na u prishen gishtat veq tu shkru .


po be, ti nuk tekoke ne vehti :biggrin:... te shohin krejt tu dal mas zidit :tongue: