PDA

View Full Version : Aktoret me te mire...............


hana
13-06-04, 17:05
mua personalisht me pejqejn-

Julia Roberts
Meg Ryan
Hall Bary
Cathrin-Z Johns
Merly StreepMel Gibson
Al Pacino
Roberto DE Niro
Richard Gere
Tom Hanks
Tom Cruise
Brad PIt

Gentiana
13-06-04, 18:44
Angelina Jolie,
Julia Roberts,
Kathryn Zita Jones,
Penelope Kruth
Jessica Alba,
dhe Shanen Doherty.Tom Cruz,
Jeckie Chan,
dhe shum tjer (qe per momentin nuk me kujtohen)

florian
13-06-04, 19:47
MERILYN MONROE

anna
14-06-04, 08:59
roberto de niro
jack nicolson
julia roberts etj etj :wink:

hana
14-06-04, 18:03
Angelina jolie-http://images.google.com/images?q=tbn:p-AUOg3RUQIJ:www.gamestar.hu/apix/0106/wall3.jpg

Meg Ryan-http://thm-br1r2.search.vip.scd.yahoo.com/image/35504682

JUlia Roberts-http://images.google.com/images?q=tbn:sGKc0tXnSd4J:www.adorocinema.com/personalidades/atores/julia-roberts/julia-roberts02.jpg

nicole kidman-http://us.ent4.yimg.com/movies.yahoo.com/images/hv/photo/movie_pix/paramount_pictures/the_stepford_wives/thestepfordwives_poster2.jpg


me dit sa jam lodh duke i nxjerr kerjt..............vec Zoti e din :wink: :wink:
meryl streep-http://thm-ar1r2.search.vip.scd.yahoo.com/image/336616305

sharon stone-http://thm-br1r2.search.vip.scd.yahoo.com/image/7493427
http://images.google.com/images?q=tbn:yDpGHX0YXhgJ:www.tccandler.com/penelope_cruz_face.jpg

penelope cruz-http://images.google.com/images?q=tbn:yDpGHX0YXhgJ:www.tccandler.com/penelope_cruz_face.jpg


tom cruise=http://thm-ar1r2.search.vip.scd.yahoo.com/image/302185467

brad pit-http://images.google.com/images?q=tbn:evPby-Kf73sJ:www.spiritvideo.co.yu/images1/meet_joe_black.jpg

tom hanks-http://thm-br1r2.search.vip.scd.yahoo.com/image/125219624

al pacino-http://images.google.com/images?q=tbn:2QcipF0ohCUJ:www.portaec.net/users/larry/images/movie_stars/moviestars/al_pacino.jpg

jack nicolson-http://images.google.com/images?q=tbn:90e8twJ30EkJ:www.lookalikesbychar.com/photos/jacktwo.jpeg

richard geere http://images.google.com/images?q=tbn:35I86bbBSUoJ:www.beepworld2.de/memberdateien/members4/barbarossa40/geere_jetzt.jpg

mel gibsonhttp://images.google.com/images?q=tbn:Uiwu_5yCYFEJ:www.celebrity-exchange.com/celebs/photos29/mel-gibson-6.jpg

lazdrani
14-06-04, 20:30
Demi More
Julia Roberts


Richard Geere
Brad Pit :wink:

Murgesha
14-06-04, 23:28
Julia Roberts
Meril Streep

Tom Hanks
Richard Geer

RRUSHI
15-06-04, 07:30
JULIA ROBERTS
AL PACINO .

yllka
17-06-04, 11:11
BRAD PIT


DEMI MORE :wink:

Gentiana
19-06-04, 15:21
Kush e ngjeh ket Aktore nje Caffe me Torte e ka nga un te paguar....http://www.vencor.narod.ru/fotos/pic/ctorres4.jpg

florian
19-06-04, 21:11
GENTA AKTORIN SPO E SHOH HIC PO PER DREK PO VI NILLOJ E PAGUJ UNE :lol: :lol: :lol:

FANTASTIK JANE VELLEZERIT BELUSHI :wink:

aferdita
20-06-04, 09:01
Demi Moor http://images.google.at/images?q=tbn:A_AVAlyvOjEJ:www.ouvreboites.com/foto_acteur/moor_d.jpg
Jennifer Love Hewitt http://images.google.at/images?q=tbn:4louxkuirZgJ:www.asahi-net.or.jp/~rn6d-hnd/people/jennifer_love_hewitt.jpg
Katie Holmes http://images.google.at/images?q=tbn:ft15Ex929PkJ:home.tu-clausthal.de/~kuaf/Resemblance/Katie-Holmes.jpg
Penelope Cruz http://images.google.at/images?q=tbn:sAbPicluassJ:film.onet.pl/_i/news/plotki/0109/cruz.jpgTom Cruz http://images.google.at/images?q=tbn:Br6Gj9F4wsUJ:vclips.com/postersfast/images/posters/large/1185000055.jpg
Brad Pitt http://images.google.at/images?q=tbn:XM5iHxnna5wJ:it.stlawu.edu/~tatkin59/images/brad%2520pitt.jpg
Georg Clooney http://images.google.at/images?q=tbn:Xo-iHSPkLogJ:www.zdf.de/ZDFde/img/28/0,1886,2160508,00.jpg
Orlando Bloomhttp://images.google.at/images?q=tbn:mIlBEGXxFdcJ:www.cns1.com/images/orlando_bloom.gif

ka edhe shum tjer por nuk me bien ndermend :wink:

Gentiana
22-06-04, 08:14
GENTA AKTORIN SPO E SHOH HIC PO PER DREK PO VI NILLOJ E PAGUJ UNE :lol: :lol: :lol:

FANTASTIK JANE VELLEZERIT BELUSHI :wink:


Flori Aktore ke, po nejse. e per drek me thirr ok?? :wink:

turisti
21-08-04, 14:40
Pershendetje juve.
1) BEKIM FEHMIU,
2) FARUK BEGOLLI,
3) MEL GIBSON,
4) ALLEN DELLON,
5) HEMFRI BOGART......

1) GRETA GARBO,
2) INGRID BERGMAN,
3) DEMI MOOR.... :P :cry:

Barbaroza
21-08-04, 15:20
Sofia Loren
Brizhit Bardo
Bekim Fehmiu
Richard Geer
Nikol Kidman
Julia Roberts
Marlon Brando
Tom Cruse
Mel Gibson
Alen Delon

ShEjToNkA
22-08-04, 01:11
Hall Bary
Tom Cruise
Julia Roberts
Richard Geer
Brad Pit
Nickole Kidman
Penelopel Cruz
Meg Rayan

nitushe
12-09-04, 17:22
george clooney, val kilmer, nicole kidman etc.

nitushe
12-09-04, 17:22
george clooney, val kilmer, nicole kidman etc.

turisti
22-09-04, 10:02
Keshtu:


-Luana,
-Murgesha
-Barbaroza,
-Gentiana,
-Vera,
-Aferdita,
-Mickoja'
-Nitushe,
-Shejonka,etj... :P :P :P


-Turisti,
-Honesty,
-Naki,
-Vushtrria,
-MemphiSx,
-Loloku,
-Lazdrani,
-Cool_Boy,
-Livoreka Bicio,
-Rrushi,
-Ulixi 31,
-Mirlindi,etj... :P :P :P :P
-

DannyAus
22-09-04, 11:40
Keshtu:


-Luana,
-Murgesha
-Barbaroza,
-Gentiana,
-Vera,
-Aferdita,
-Mickoja'
-Nitushe,
-Shejonka,etj... :P :P :P


-Turisti,
-Honesty,
-Naki,
-Vushtrria,
-MemphiSx,
-Loloku,
-Lazdrani,
-Cool_Boy,
-Livoreka Bicio,
-Rrushi,
-Ulixi 31,
-Mirlindi,etj... :P :P :P :P
-
PA TJETER MEL GIPSON
RICHARD GEERE
AL PACINO
JOHN BELUSHI
TOM HANKS

JULIA ROBERT :arrow: MY SWEETHEART
ANGELINA JOLIE

DHE MOS TI HARROJ ARTISTET TAN ME TE MIRET TE LARTPERMENDURIT NGA TURISTI.....

Gentiana
22-09-04, 11:59
Coraima Torres.

turisti
22-09-04, 13:23
Keshtu:


-Luana,
-Murgesha
-Barbaroza,
-Gentiana,
-Vera,
-Aferdita,
-Mickoja'
-Nitushe,
-Shejonka,etj... :P :P :P


-Turisti,
-Honesty,
-Naki,
-Vushtrria,
-MemphiSx,
-Loloku,
-Lazdrani,
-Cool_Boy,
-Livoreka Bicio,
-Rrushi,
-Ulixi 31,
-Mirlindi,etj... :P :P :P :P
-
PA TJETER MEL GIPSON
RICHARD GEERE
AL PACINO
JOHN BELUSHI
TOM HANKS

JULIA ROBERT :arrow: MY SWEETHEART
ANGELINA JOLIE

DHE MOS TI HARROJ ARTISTET TAN ME TE MIRET TE LARTPERMENDURIT NGA TURISTI.....

Kerkoj falje -DannyAus qe emri yt nuk gjindet ne listen e larte shenuar,sepse eshte e pershkruar nga njera prej temave ma heret ku nuk ka qene emri yt,ashtu qe qellimi im ka qene -lista e mashkujve te forumit dhe lista e femrave ( me siguri ka qe nuk jane te permendura ).Por, gjithashtu ti gjindesh ne listen, me neve ketu ne Dardani.Te pershendes. :wink:

ShEjToNkA
22-09-04, 15:50
Keshtu:


-Luana,
-Murgesha
-Barbaroza,
-Gentiana,
-Vera,
-Aferdita,
-Mickoja'
-Nitushe,
-Shejonka,etj... :P :P :P


-Turisti,
-Honesty,
-Naki,
-Vushtrria,
-MemphiSx,
-Loloku,
-Lazdrani,
-Cool_Boy,
-Livoreka Bicio,
-Rrushi,
-Ulixi 31,
-Mirlindi,etj... :P :P :P :P
-

Hahahahahahhahaahah , tė lumtė Turisti pėr iden qė je kujtuar.

turisti
22-09-04, 16:32
Falemderit Shejtonka.Te pershendes. :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Murgesha
22-09-04, 18:30
Keshtu:


-Luana,
-Murgesha
-Barbaroza,
-Gentiana,
-Vera,
-Aferdita,
-Mickoja'
-Nitushe,
-Shejonka,etj... :P :P :P


-Turisti,
-Honesty,
-Naki,
-Vushtrria,
-MemphiSx,
-Loloku,
-Lazdrani,
-Cool_Boy,
-Livoreka Bicio,
-Rrushi,
-Ulixi 31,
-Mirlindi,etj... :P :P :P :P
-

Ani edhe Murgesha aktore. Ma merr mendja e pėrkryer.
Tė lumtė Turisti. :wink:

Kercovari
22-09-04, 18:48
Nje hoxhe takon ne rruge nje pijanec dhe i thot. He. qenke ujdisur mir taman per ne xhehnet.Eh,paj more hoxhe po te leje ty xhehnetin dhe dhashte zoti te pasha ty ne mes te sevaplinjve e ti mu dhashte zoti me me pa ne mes te mekatarve si,Sofija Loren Brizhit Bardo e te tjera,se ne kete bot kur nuk e pashe xhehnetin,edhe ne ate bot nuk me duhet.

turisti
22-09-04, 22:11
Keshtu:


-Luana,
-Murgesha
-Barbaroza,
-Gentiana,
-Vera,
-Aferdita,
-Mickoja'
-Nitushe,
-Shejonka,etj... :P :P :P


-Turisti,
-Honesty,
-Naki,
-Vushtrria,
-MemphiSx,
-Loloku,
-Lazdrani,
-Cool_Boy,
-Livoreka Bicio,
-Rrushi,
-Ulixi 31,
-Mirlindi,etj... :P :P :P :P
-

Ani edhe Murgesha aktore. Ma merr mendja e pėrkryer.
Tė lumtė Turisti. :wink:

Po Murgeshe.Dore ne zemer,mungojne fotodrafite,por per shkaqe teknike,do te provojme tjeter here.Pershendetje juve artistave. :P

Lozonjarja
23-09-04, 11:07
Julia Roberts
Brad Pit
Nickole Kidman
Richard Geer

Vigan
08-05-05, 06:45
Al Pacino
De Niro.

experti_lu
28-05-05, 06:57
James Belushi
Richard Geer
Al Pacino
Robert Redford
Bruce Willis
Georg Clooney
Robert de Niro
Denzel Washington.
Jet Lee
Morgan Freeman
Samuel L Jackson
Mel Gibson
Dustin HoffmanSharon Stone
Cameron Diaz.
Linda Hamilton
Demi Moor
Julia Roberts

zana e maleve
19-10-05, 14:44
:shock: per mendimin tim aktoret me te mire jane :
julia roberts
bread pitt
matt deman
antony hopkins e shum e shume te tjere

Prishtinasja_
19-10-05, 16:53
Per mua eshte Akori me i mirė eshte "George Clooney" !!! :D

andromeda_rock
30-11-05, 10:46
aL pacino
johny deep
richard gyere
drew barrymore

anna
01-12-05, 19:38
Koheve te fundit po me pelqen shume Roberto de Niro dhe Al pacino ... :wink:

Vin-Diesel
21-07-06, 18:36
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebsm/vindiesel/vin_diesel_2.jpg
Vin-Diesel

Vin-Diesel
26-07-06, 15:35
Vin-Diesel
Jet Lee
Paul Walker
DMX
Will Smith
Nicolas Cage
Jackie Chan
Bruce Willis


Faruk Begolli
James Belushi
Peter Malota
Enver Idrizi

seriozja_19
05-09-06, 17:03
Per mua jan:

Nicole Kidman
Halle Barry
Demi Moore
Kim Basinger
Winona Ryder
Julia Roberts
Michelle Pfeiffer

Nicolas Cage
Bruce Willis
Dustin Hoffman
Dancel Washington
Michael & Kirk Douglas
Freddy Prince Junior
Tom Cruise

kurse nga shqiptaret:

Tezja Gane nga Kafeneja jone te Oki (emrin e vertet nuk ja di)

Reana
17-06-07, 00:43
James Franco

(Aktor dhe foto-model)

http://i48.photobucket.com/albums/f244/TristansLover/james-franco-gq02.jpg

Reana
17-06-07, 00:45
http://static.flickr.com/31/90694101_62b6415541_o.jpg

Reana
17-06-07, 00:49
James Franco
ne filmin "Tristani dhe Izolda"

http://www.cinecultist.com/archives/james_franco7.jpg

RiannA
17-06-07, 10:51
Robert de Niro

Al Pacino

Marlon Brando

luckyman
17-06-07, 12:57
Robert de Niro

Al Pacino

Marlon BrandoDer Pathe.(Nuni)....:wink:

RiannA
18-06-07, 00:35
hehe "Der Pate" de...qeta jan AKTOR te vertet

Ma-Origano
11-12-07, 15:51
thnx shumeeeeeeeeeee

Ma-Origano
11-12-07, 15:52
un mendoj brad pit,angelina jolie etj

jadore
12-01-08, 22:14
ka shume ,
...duhet te jene me qindra qe arsyetojne artin e profesionit , per mua nder ta eshte
Denzel Washington
...nje aktor qe mishron karakterin e rolit qe i besohet,konstrukt i nje trupi perfekt, linja te fetyres qe shprehin seriozitet dhe kuptushmeri njerzore.. (yyyy , ka shume detale nese e analizojme) thjeshte nje tip ideal te quhet aktore i perkryer..
(kuptoshet sipas velersimit alla j'adore)

AuRoNi
12-01-08, 22:25
Witney Houston, Sharon Stone, Douglaset, Kevin Costner.
Besoj qė kėta aktor edhe do tė mbesin pėr mua Aktor tė jetės.
Pa e marrė parasysh tė tashmėn e tė ardhmėn ēfar mund tė ngjet me kėta Aktor.
Ėshtė ajo "klik" qė tė shtyn dikė ta donė apo tė mos e donė!

selvija
08-08-08, 19:48
Ose futboller...:wink:
http://www.spitsnieuws.nl/archives/images/foto1.jpg (http://www.spitsnieuws.nl/archives/images/foto1.jpg)
http://www.spitsnieuws.nl/archives/images/foto2.jpg (http://www.spitsnieuws.nl/archives/images/foto2.jpg)
http://www.spitsnieuws.nl/archives/images/foto3.jpg (http://www.spitsnieuws.nl/archives/images/foto3.jpg)
http://www.spitsnieuws.nl/archives/images/foto6.jpg (http://www.spitsnieuws.nl/archives/images/foto6.jpg)

egi
09-08-08, 21:24
Leonardo di Caprio...ka lujt ne role te ndryshme..dhe gjith ka dit me ju pershtat filmit dhe rolit...Ishalla nuk me keqkuptoni..mua Leonardo si mashkull nuk me pelqen, por din te aktron e perqata po thom :biggrin: