PDA

View Full Version : Djege Shqipe bre...


Arb
30-08-07, 01:11
Qyre njona cfare interviste...

http://video.google.com/videoplay?docid=-5821076390497379402&q=%5C+ulqin&total=230&start=30&num=10&so=0&type=search&plindex=3

Arb
30-08-07, 01:12
Qyre njona cfare interviste...

http://video.google.com/videoplay?docid=-5821076390497379402&q=%5C+ulqin&total=230&start=30&num=10&so=0&type=search&plindex=3

Kjo...

http://video.google.com/videoplay?docid=-4823327829960762322&q=ulqin+shqip&total=164&start=30&num=10&so=0&type=search&plindex=5

Arb
30-08-07, 01:14
edhe...
http://video.google.com/videoplay?docid=-3020132489771161174&q=ulqin+don+2007&total=1&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

luckyman
30-08-07, 17:45
.....hahahahahah. o ARB a e diné se "qenin kur ta mbajsh lidhé nonstop,ku ta zgidhish ai zdin as ēka bon"!!!

Arb
30-08-07, 22:21
.....hahahahahah. o ARB a e diné se "qenin kur ta mbajsh lidhé nonstop,ku ta zgidhish ai zdin as ēka bon"!!!

Eh more burre. A e pave kete lopen me tru t'peshkut. Eh kaja nonen edhe budalla e ka kryt si t'njerit...

rilinda
31-08-07, 20:46
Haaaaaj mazamaaaakeq! Qeta na ka ardh kijameti!!!

Arb
31-08-07, 21:26
Haaaaaj mazamaaaakeq! Qeta na ka ardh kijameti!!!

Jo bre nuk osht pune kiameti. E ngrata nuk e ka dite qe ska dikun tjeter deti... Aaaa ku fal zoti ciken si puna e ksaj. Qat'here ki cka kallxon...

rilinda
31-08-07, 21:28
Jo bre nuk osht pune kiameti. E ngrata nuk e ka dite qe ska dikun tjeter deti... Aaaa ku fal zoti ciken si puna e ksaj. Qat'here ki cka kallxon...

Gjyshja jem tha valla "Krejt fajet i kan ēikat..." E ishalla nuk ėshtė i vėrtetė ky mendim!!!

Arb
31-08-07, 21:34
Gjyshja jem tha valla "Krejt fajet i kan ēikat..." E ishalla nuk ėshtė i vėrtetė ky mendim!!!

Pleqte duhet mos me i duru, po duhet me i ngu...

DEA
31-08-07, 21:53
Hiq spo me duken si me qene shqiptare, pa me thoni se qfare po ju bene juve te sigurt qe jane shqiptare.............

Arb
31-08-07, 22:06
Hiq spo me duken si me qene shqiptare, pa me thoni se qfare po ju bene juve te sigurt qe jane shqiptare.............

Mund edhe te mos jene. Ama kjo "e Amerikes" Shqipe edhe e shkume dom...

Gjynah mos me e lon me u mar me prostitucion.

egi
02-09-07, 21:18
video i dyt ---- loooooooooooooool sa shkret e paske trunin

video i tret ---ato dyja po shtyhen kishe cila po vallzon ma mire...po ky nuk eshte vallzim faree!!!

Kavaleri
02-09-07, 22:43
Populli thot: Kesh e vesh,
nuk esht interesant me kan te gjith te menqur.
Un kesaj Bukuoqes ja kisha Prezentu Luzernin hmm, edhe ketu ka nje Lum.
---------------
Kjo esht e re, qka po bejn te vjeterat, kesaj i ka hije me kan qysh asht.

Amina
11-10-07, 21:03
Kjo...

http://video.google.com/videoplay?docid=-4823327829960762322&q=ulqin+shqip&total=164&start=30&num=10&so=0&type=search&plindex=5

Me siguri po e kerkon rrugen per Reeperbahn te Hamburgut.

Arb
05-01-08, 18:24
http://www.youtube.com/watch?v=tFjdphH8c9Q&feature=related

sunshine
06-01-08, 12:21
Shikoni si pergjigjen ne rruget e Prishtines, pa e kuptuar fare pyetjen. Kryesorja kane dal para kameres.

sunshine
06-01-08, 13:39
Nuk e di pse dy here deshtoje ta fus nje link ketu? Shpresoj tani do te jem me i suksesshem?!
http://www.youtube.com/watch?v=pHHJWM3ZiUY
(http://www.dardania.de/vb/upload/www.youtube.com/watch?v=pHHJWM3ZiUY)
Perndryshe kerkoni ne youtube "hiv pozitiv"
[/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=pHHJWM3ZiUY"]
(http://www.dardania.de/vb/upload/www.youtube.com/watch?v=pHHJWM3ZiUY)

Arb
06-01-08, 23:14
Nuk e di pse dy here deshtoje ta fus nje link ketu? Shpresoj tani do te jem me i suksesshem?!
http://www.youtube.com/watch?v=pHHJWM3ZiUY
(http://www.dardania.de/vb/upload/www.youtube.com/watch?v=pHHJWM3ZiUY)
Perndryshe kerkoni ne youtube "hiv pozitiv"

(http://www.youtube.com/watch?v=pHHJWM3ZiUY)

lol..........................

Amina
12-02-08, 13:56
Edhe kjo fort na kish djeg ncncnc!
http://de.youtube.com/watch?v=lI-C55ImtQ8

Amina
12-02-08, 14:08
Nuk e di pse dy here deshtoje ta fus nje link ketu? Shpresoj tani do te jem me i suksesshem?!
http://www.youtube.com/watch?v=pHHJWM3ZiUY
(http://www.dardania.de/vb/upload/www.youtube.com/watch?v=pHHJWM3ZiUY)
Perndryshe kerkoni ne youtube "hiv pozitiv"

(http://www.youtube.com/watch?v=pHHJWM3ZiUY)


hahahaaahhahahahhahahahahhahahahhhhaah,

MaLoKu
12-02-08, 14:33
Kjo...

http://video.google.com/videoplay?docid=-4823327829960762322&q=ulqin+shqip&total=164&start=30&num=10&so=0&type=search&plindex=5

MUHAAHAHAHAHA Cka s'ka n'Amerike ! :biggrin:

Preshevar
12-02-08, 23:30
Edhe kjo fort na kish djeg ncncnc!
http://de.youtube.com/watch?v=lI-C55ImtQ8

Mesazh me vend, interesant,...

Amina
13-02-08, 20:33
Mesazh me vend, interesant,...

Ndoshta varet se si e sheh njeriu. Per mua eshte mesazh pa baze, dhe nuk shoh mesazh qe ia vlen per tu marr! Perveq 13 % te analfabetizmit ne KS, lol... kam mendu qe jan me shume! Dmth perparim mi dukshem. Veq ka po e din kjo se, kur ndoshta 1 here ne vit ne KS shkon?? Nejse......

Edhe nuk e kuptova qfare eshte kjo nderrmarrje TASH?: eshte kunder analfabetizimit ne KS apo kunder femrave te zhveshura ne skenen Shqipetare apo kunder rolit te gruas ne jete ose kunder menyres se jetes ne KS?!
Me vjen keq, po veq qe gjera negative me rradhe nuk ka! E dicka nuke eshte ne rregull ketu, sepse gjej shume perbuzje!

MaLoKu
13-02-08, 22:34
Ndoshta varet se si e sheh njeriu. Per mua eshte mesazh pa baze, dhe nuk shoh mesazh qe ia vlen per tu marr! Perveq 13 % te analfabetizmit ne KS, lol... kam mendu qe jan me shume! Dmth perparim mi dukshem. Veq ka po e din kjo se, kur ndoshta 1 here ne vit ne KS shkon?? Nejse......

Edhe nuk e kuptova qfare eshte kjo nderrmarrje TASH?: eshte kunder analfabetizimit ne KS apo kunder femrave te zhveshura ne skenen Shqipetare apo kunder rolit te gruas ne jete ose kunder menyres se jetes ne KS?!
Me vjen keq, po veq qe gjera negative me rradhe nuk ka! E dicka nuke eshte ne rregull ketu, sepse gjej shume perbuzje!
Po duket qarte se kjo "organizata"(apo ca po di une ca eshte) me siguri se kane te qarte as vet se cfare saktesisht kan dashte te bejne me kete video. Sa per 13 % te analfabetizmit kisha me qene i kenaqur, po me siguri ka shume me shume.

Me rrespekt

Preshevar
14-02-08, 09:57
Ndoshta varet se si e sheh njeriu. Per mua eshte mesazh pa baze, dhe nuk shoh mesazh qe ia vlen per tu marr! Perveq 13 % te analfabetizmit ne KS, lol... kam mendu qe jan me shume! Dmth perparim mi dukshem. Veq ka po e din kjo se, kur ndoshta 1 here ne vit ne KS shkon?? Nejse......

Edhe nuk e kuptova qfare eshte kjo nderrmarrje TASH?: eshte kunder analfabetizimit ne KS apo kunder femrave te zhveshura ne skenen Shqipetare apo kunder rolit te gruas ne jete ose kunder menyres se jetes ne KS?!
Me vjen keq, po veq qe gjera negative me rradhe nuk ka! E dicka nuke eshte ne rregull ketu, sepse gjej shume perbuzje!

Ndoshta, ndoshta,... un e di qe kundershtari qe ti tregon te metat eshte SHUMĖ me i dobishėm se sa ai qe ti msheh ato.

13% ne nje popull ku s'jan as 2 milion banor, po bejn diku rreth 260'000 te pa ditur... ndoshta, ndoshta tye edhe mue na u kesh me videon e Sunshin-it, por ne fakt eshte per keqardhje per ata njerzi qe se kuptojn as perqka po flasin.

Mesazhi i videos qe e solle fliste me shum per qikat si genta qe po zhvishėn, e kush zhveshėt nuk don te thot e emancipume. Pėrkundrazi, e zhveshmja e reflekton imazhin e nje prostitute nė sy te cilit do njeri pa mar parasysh se qka eshte.

Edhe kurr mos me shku ne kosovė nuk eshte e veshtir per mi dit keto te dhena t'analfabetizmit,... ēdo shtet i posedon keto statistika. Po jo edhe kaq te mdhaja (po flas per n'€).

Preshevar
14-02-08, 09:59
Po duket qarte se kjo "organizata"(apo ca po di une ca eshte) me siguri se kane te qarte as vet se cfare saktesisht kan dashte te bejne me kete video. Sa per 13 % te analfabetizmit kisha me qene i kenaqur, po me siguri ka shume me shume.

Me rrespekt

:confused: 1 person nder 7, me qen ANALFABET po te duket pak a ???? :eek:

MaLoKu
14-02-08, 18:41
:confused: 1 person nder 7, me qen ANALFABET po te duket pak a ???? :eek:
Kete perqindje e ki gati ne secilin vend te botes, per ate seshte per tu cuditur. Kur ta paramendosh ne cfare rrethana ka qene populli jon, 13 % jon natyrisht pak.
4% te banoreve te USA jane analfabeta, mbi 4 milion ne gjermani etj etj.. (nejse prej ketyre munden me qene edhe te huaj me nenshtetesin perkatese:-)), po pamarparasysh une kisha me thone se te na ka shume ma shume. Dmth shumica e te moshuarve(sidomos gjinia femrore) sdin me shkru e as me lexu. Ktheje ka ta kthejsh, supozojme edhe nqs te gjithe dim me lexu edhe me shkru, atehere thuaj gati se te gjithe jemi te varfur ne tjera lemi (shkence, kultur,...).

me te mira

Amina
14-02-08, 21:46
Ndoshta, ndoshta,... un e di qe kundershtari qe ti tregon te metat eshte SHUMĖ me i dobishėm se sa ai qe ti msheh ato.

13% ne nje popull ku s'jan as 2 milion banor, po bejn diku rreth 260'000 te pa ditur... ndoshta, ndoshta tye edhe mue na u kesh me videon e Sunshin-it, por ne fakt eshte per keqardhje per ata njerzi qe se kuptojn as perqka po flasin.

Mesazhi i videos qe e solle fliste me shum per qikat si genta qe po zhvishėn, e kush zhveshėt nuk don te thot e emancipume. Pėrkundrazi, e zhveshmja e reflekton imazhin e nje prostitute nė sy te cilit do njeri pa mar parasysh se qka eshte.

Edhe kurr mos me shku ne kosovė nuk eshte e veshtir per mi dit keto te dhena t'analfabetizmit,... ēdo shtet i posedon keto statistika. Po jo edhe kaq te mdhaja (po flas per n'€).

Ti mire shume mesazhin e ke kuptu. Une, Jo, se shume e ka perzi!

egi
15-02-08, 23:43
Ndoshta, ndoshta,... un e di qe kundershtari qe ti tregon te metat eshte SHUMĖ me i dobishėm se sa ai qe ti msheh ato.

13% ne nje popull ku s'jan as 2 milion banor, po bejn diku rreth 260'000 te pa ditur... ndoshta, ndoshta tye edhe mue na u kesh me videon e Sunshin-it, por ne fakt eshte per keqardhje per ata njerzi qe se kuptojn as perqka po flasin.

Mesazhi i videos qe e solle fliste me shum per qikat si genta qe po zhvishėn, e kush zhveshėt nuk don te thot e emancipume. Pėrkundrazi, e zhveshmja e reflekton imazhin e nje prostitute nė sy te cilit do njeri pa mar parasysh se qka eshte.

Edhe kurr mos me shku ne kosovė nuk eshte e veshtir per mi dit keto te dhena t'analfabetizmit,... ēdo shtet i posedon keto statistika. Po jo edhe kaq te mdhaja (po flas per n'€).

Qkaaaa???? Me te vertet me befasove negativisht me kete shkrim!!! Veshja nuk e reflekton karakterin, veprimet jan ato ne baze te cilave duhet te vlersohet nje njeri (masi po e shof qe vlersimi ka nje rroll te madh ne jeten e njeriut dhe nuk ban pa to)!

BE LK
16-02-08, 09:46
Qkaaaa???? Me te vertet me befasove negativisht me kete shkrim!!! Veshja nuk e reflekton karakterin, veprimet jan ato ne baze te cilave duhet te vlersohet nje njeri (masi po e shof qe vlersimi ka nje rroll te madh ne jeten e njeriut dhe nuk ban pa to)!
Egi, Doja te te pyesja, se pse kengetaret shqipetare dalin lakuriq ne shumicen e rasteve ne publik. Mos kjo tregon emancipim, apo primitivizem, se unee di, se njeresit primitive visheshin si kengetaret tona...!?!

guri70
16-02-08, 10:43
kčngčtaret shqiptare janč ato qč po na kujtojnč se njeriu včrtet e ka prejardhjen pčrej majmunit,se edhe naj ditč as ni copč bezč nuk do ta qesijn nč trup.kam lexuar dikund se njeriu po shkon drejt prejardhjes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Preshevar
16-02-08, 11:56
Qkaaaa???? Me te vertet me befasove negativisht me kete shkrim!!! Veshja nuk e reflekton karakterin, veprimet jan ato ne baze te cilave duhet te vlersohet nje njeri (masi po e shof qe vlersimi ka nje rroll te madh ne jeten e njeriut dhe nuk ban pa to)!

Normal qe veshja se ben njeriun "njeri" po as zhveshja jo perndryshe hupi marrja, hupi nderi e hupėn gjitha vlerat njerzore.

Po kjo moda e ekstradės ton nuk eshte diqka e re, keshtu si genta vishen edhe neper cabaret,... dhe ato qe vallazojn neper kabare, jan pikrisht atoa qe e i kan len anash trotuarat dhe jan futur ne sken. Thojn qe nje luan, qe imiton nje luan tjeter ai behet majmun. E cisi majmuna ne skenen ton jam mbushur skenat !


mos u nelvozo,,,