PDA

View Full Version : PĖRKTHIME FILMASH [formati DiVX}


SFA
08-12-05, 14:15
Pėr tė gjithė tė interesuarit, mund tė ofroj tekste filmash pėr
DiVX.
Tekstet janė nė shqip, ndėrsa numri i filmave ėshtė rreth 300.
Tė gjithė ju qė keni pėrkthime, apo jeni tė ineteresuar tė shkėmbeni
ide, filma, teksert, urdhėroni

dr1ta
11-12-05, 14:23
a duhet me visa card ose gratis ? :roll: :lol:

SFA
11-12-05, 17:10
Dr1ta
Pėr dashamirėt e filmit (gratis).

Bonogv
03-02-08, 20:43
Dr1ta
Pėr dashamirėt e filmit (gratis).

ku mund ti gjejm ato tituj i nderuar sfa?
ke ndonje link ose dicka e tille

respekt

limi1
26-03-08, 23:54
spo kuptoj me fjalen perkthim

nexhadi
08-05-09, 14:38
nėse ėshtė i interesuar ndokush pė pėrkthime tė filmave Western unė i kam disa tė pėrkthyer nė gjuhėn shqipe . Mundeni ti gjeni nė www.opensubtitles.org
Tung Nexha

ArlindPajaziti
19-07-11, 08:48
me leni nje adress kontakti sepse un dua te hapi 1 faqe per filma dhe me duhen perkthyes = do te paguhen per cdo film qe e perkthejne

juel
18-07-12, 15:30
[email protected]

Kryeziu1
26-02-13, 19:54
me leni nje adress kontakti sepse un dua te hapi 1 faqe per filma dhe me duhen perkthyes = do te paguhen per cdo film qe e perkthejne
[email protected]

[email protected]

Juljan Malja
05-11-13, 10:47
juljan[email protected]
perkthej une filma