PDA

View Full Version : KAFAZI I ARTE


qeqa&zana
10-11-04, 23:29
nje edicion qe sapo ka filluar "kafazi i arte" dhe tashme besoj se gjith keni degjuar per te ...
shprehni mendimet tuaja ketu (kush ju pelqen me se shumti , pra kujt ja kishit dhen voten , kush mendoni qe do iki tani , e te tjera gjera)
pres mendimet tuaja