PDA

View Full Version : TV-shqip


teutaA
25-12-08, 22:43
rasisht hasa ne ket adres dhe thash te postoj ndoshta dikujt i duhet kush ska pare qushtu si un me kqyr TV-shqip freeee

http://www.shqip-tv.tk/

nese ju duket palidhje lus modeartort ta qlyejn :smile:

Guri i madh
08-03-09, 03:15
Behar Mera & Rita Lati - Rrush i kuq (http://www.youtube.com/watch?v=gYBJL-ACQ5k&feature=related)

Guri i madh
20-03-09, 20:53
KRYEMINISTRI MASHTRUES (http://www.youtube.com/watch?v=8cFCAN8RRJ4&feature=related)

Guri i madh
20-03-09, 20:56
Sala Tap Fare (http://www.youtube.com/watch?v=D6Mer_zttuI&feature=related)

Guri i madh
20-03-09, 20:57
Berisha dhe Edi Rama ne plazh (http://www.youtube.com/watch?v=1kj6vzezfmI&feature=related)

Guri i madh
20-03-09, 21:01
ENVER HOXHA Dhe Sovjetikėt (Arkivė Shtetrore) (http://www.youtube.com/watch?v=scC0dbWSC-8&feature=related)

Guri i madh
20-03-09, 21:07
Tito Enver Hoxha Communism (http://www.youtube.com/watch?v=7ETP_Co02F4&feature=related)

Guri i madh
20-03-09, 21:09
Enver Hoxha, tungatjeta! (http://www.youtube.com/watch?v=cyu_kB2zpe4&feature=related)

gazi-de
20-03-09, 21:51
http://tvkosova.ucoz.net/index/0-2