PDA

View Full Version : Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?


FtheL
21-03-09, 19:06
Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ? kjo pyetje vlen pėr tė gjithė.
Qfarė mendoni pėr publikimet e emisionit Fiks Fare sidomos pėr kėto dy publikimet e fundit qė preken qdo njėri nė tė dy anėt Shqiptare ( Kosov-Shqipėri ) publikimi i Ylli Pangos dhe pėr profesorin qė mashtroi njė studente.
Ylli Pango : http://www.youtube.com/watch?v=r8xexzkEIHY&feature=related
Profesori qė Mashtroi Studenten :http://www.youtube.com/watch?v=KhKvGuqDKCA&feature=related

Shpresoj tė ketė pėrgjigje . . .

Jana
27-03-09, 01:06
Valla bash mir edhe hallall ju koft....qysh spo vijn edhe en Kosov e kan sha me zbulu boll...

Guri i madh
29-03-09, 02:44
duhet edhe ne ti kemi do fixfare nė kosovė ,jan do pa rrotulla e do PRO ETKONTRA po prap nuk godasin aty ku duhet


nė kosov thojn denoncoe korrupcioni ,psh nė radio kosov thojn me bisedue kunder korrupcionit ,e po sa e merr lidhjen nė telefon e don me dhan kontributin tėnd dh e permend dikend qe ka marr korrupcion lidhja nderprehet

na kemi deshir me fol kunder ktyre fenomeneve negative ,po me e kap per gjoksi nuk dojna

e at,her korrupcioni kurr nuk ka me u ndal

Prishtinasja_
14-07-09, 19:25
Emision palidhje !Kurre nuk me ka pelqy !

shfletuesi_
14-07-09, 19:27
Emision palidhje !Kurre nuk me ka pelqy !

Cakeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... me ne fund e paskam nje qe se ka qef hahahha

Prishtinasja_
14-07-09, 19:39
Cakeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... me ne fund e paskam nje qe se ka qef hahahha

Po vallah ! Nuk mundem me i bajt hiq !:cool:

Gjumashja
18-07-09, 21:13
jane njėsha.. veq kush nuk i kupton ata..

E embla
18-07-09, 21:34
Kurre nuk e kam shikue!

Dani11
20-07-09, 19:04
Eshte nje emision shume i mire dhe i dobishem per shoqerin, me shum ka zbuluar korrupcionin ne shqiperi ky emision sesa organet e shtetit.Eshte me se i nevojshem nje emision i tille edhe ne Kosove, por vetem pa femra te zhveshura.

krijuesiii
20-07-09, 20:48
...edhe pse si emision i ka ca budallaki, ne mbrendi ka nje iniciative qytetare shume te qelluar qe kane kurajon dhe guximin qytetere per te denoncuar te keqen, duhen shume nisma te tilla ne shoqerin tone...tungiii

Domira
22-07-09, 23:21
Nuk kam ndonje mendim shume te mire. Jo pse nuk ka dhene rezultate te miraper misionin qe ben por, epara per subjektivitetin e politikes redaktuse qe ashiqare jane prosocialist e nuk jane fare neutral si do te duhej te ishin, dhe e dyta se ato vajzat e reja te xhveshura tregojn se femra diskriminohet edhe publikisht nga nje TV qe ka shikueshmeri te madhe dhe me kte vertetohet se gazetaria eshte shum shum larg respektimit te drejtave te njeriut e ne vecanti te femres, ne Shqiperi.

~AnnA~
22-07-09, 23:50
E kam degjuar,por nuk e kam ndjek as dhe njehere te vetme...

FtheL
31-10-09, 21:27
Ato vajzat nuk jane te detyruara qe te dalin aty por dalin me vetdeshire nuk e di pse mund te themi qe nuk rrespektojne te drejten e lirise (etj) sepse ato me vetdeshire kane ardhur aty nuk i ka detyru askush !!!!!!