Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 21-03-09, 19:06   #1
FtheL
 
Anėtarėsuar: 21-03-09
Postime: 18
FtheL i vlerėsuar jo keq
Gabim Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ? kjo pyetje vlen pėr tė gjithė.
Qfarė mendoni pėr publikimet e emisionit Fiks Fare sidomos pėr kėto dy publikimet e fundit qė preken qdo njėri nė tė dy anėt Shqiptare ( Kosov-Shqipėri ) publikimi i Ylli Pangos dhe pėr profesorin qė mashtroi njė studente.
Ylli Pango : http://www.youtube.com/watch?v=r8xex...eature=related
Profesori qė Mashtroi Studenten :http://www.youtube.com/watch?v=KhKvG...eature=related

Shpresoj tė ketė pėrgjigje . . .


FtheL Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-03-09, 01:06   #2
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

Valla bash mir edhe hallall ju koft....qysh spo vijn edhe en Kosov e kan sha me zbulu boll...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Jana : 27-03-09 nė 01:06
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-03-09, 02:44   #3
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

duhet edhe ne ti kemi do fixfare nė kosovė ,jan do pa rrotulla e do PRO ETKONTRA po prap nuk godasin aty ku duhet


nė kosov thojn denoncoe korrupcioni ,psh nė radio kosov thojn me bisedue kunder korrupcionit ,e po sa e merr lidhjen nė telefon e don me dhan kontributin tėnd dh e permend dikend qe ka marr korrupcion lidhja nderprehet

na kemi deshir me fol kunder ktyre fenomeneve negative ,po me e kap per gjoksi nuk dojna

e at,her korrupcioni kurr nuk ka me u ndal
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-07-09, 19:25   #4
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

Emision palidhje !Kurre nuk me ka pelqy !
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-07-09, 19:27   #5
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasja_
Emision palidhje !Kurre nuk me ka pelqy !
Cakeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... me ne fund e paskam nje qe se ka qef hahahha
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-07-09, 19:39   #6
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Cakeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... me ne fund e paskam nje qe se ka qef hahahha
Po vallah ! Nuk mundem me i bajt hiq !
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-07-09, 21:13   #7
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

jane njėsha.. veq kush nuk i kupton ata..
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-07-09, 21:34   #8
E embla
 
Avatari i E embla
 
Anėtarėsuar: 18-12-08
Vendndodhja: Gurbet
Postime: 61
E embla shumė i dashurE embla shumė i dashurE embla shumė i dashurE embla shumė i dashurE embla shumė i dashur
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

Kurre nuk e kam shikue!
__________________
What does not destroy me, makes me stronger!
E embla Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-07-09, 19:04   #9
Dani11
Banned
 
Avatari i Dani11
 
Anėtarėsuar: 21-12-05
Postime: 2,149
Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

Eshte nje emision shume i mire dhe i dobishem per shoqerin, me shum ka zbuluar korrupcionin ne shqiperi ky emision sesa organet e shtetit.Eshte me se i nevojshem nje emision i tille edhe ne Kosove, por vetem pa femra te zhveshura.
Dani11 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-07-09, 20:48   #10
krijuesiii
 
Avatari i krijuesiii
 
Anėtarėsuar: 20-11-05
Vendndodhja: ne bote gjitheandej
Postime: 1,005
krijuesiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

...edhe pse si emision i ka ca budallaki, ne mbrendi ka nje iniciative qytetare shume te qelluar qe kane kurajon dhe guximin qytetere per te denoncuar te keqen, duhen shume nisma te tilla ne shoqerin tone...tungiii
__________________
I kam mbytur zhgenjimet.
I kam harruar vuatjet, mjerimet, dhimbjet.
SHQIPETARE dua tju shoh te bashkuar...
SHQIPERI A ALBANI emer qe me knaqe shpirtin
krijuesiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-09, 23:21   #11
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

Nuk kam ndonje mendim shume te mire. Jo pse nuk ka dhene rezultate te miraper misionin qe ben por, epara per subjektivitetin e politikes redaktuse qe ashiqare jane prosocialist e nuk jane fare neutral si do te duhej te ishin, dhe e dyta se ato vajzat e reja te xhveshura tregojn se femra diskriminohet edhe publikisht nga nje TV qe ka shikueshmeri te madhe dhe me kte vertetohet se gazetaria eshte shum shum larg respektimit te drejtave te njeriut e ne vecanti te femres, ne Shqiperi.
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-07-09, 23:50   #12
~AnnA~
The End !
 
Avatari i ~AnnA~
 
Anėtarėsuar: 11-11-08
Vendndodhja: atje ku ndjehem e huaj...
Postime: 7,509
~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm~AnnA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

E kam degjuar,por nuk e kam ndjek as dhe njehere te vetme...
__________________
Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ A n n A ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ~AnnA~ : 22-07-09 nė 23:51
~AnnA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-09, 21:27   #13
FtheL
 
Anėtarėsuar: 21-03-09
Postime: 18
FtheL i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Qfar mendoni pėr emisionin Fiks Fare ?

Ato vajzat nuk jane te detyruara qe te dalin aty por dalin me vetdeshire nuk e di pse mund te themi qe nuk rrespektojne te drejten e lirise (etj) sepse ato me vetdeshire kane ardhur aty nuk i ka detyru askush !!!!!!


FtheL Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.