PDA

View Full Version : Serialet


Gjumashja
20-12-12, 18:55
Sa nga ju shikoni serialet vendore apo ato te huaja, dhe cilat jane ato ?


personalisht ma teper I parapelqej ato amerikane sepse nqdo episode osht diqka e re, per dallim prej atyre turke apo latine qe prej epizodes tpare deri te e fundit tematika e njejte gjithe.

jom rrit me Beverly Hills tash vazhdoj e shikoj prap, mandej me Baywatch,
Lost, Sex&City, Desperate Housewife, Greys Anatomy, Dr.House, Bones, Revenge, etj. etj.

po ju lo rend edhe juve me marre pjese nteme :tongue:

YanYan
20-12-12, 22:15
....'Beautiful' me gjyshen kur kam ken e vogel hahah.
Une vec Ezelin kam pa, ja hangsha zemren :biggrin:
Asnje tjeter se skam kohe.

Ah po, kam qejf me pa edhe Prison Break.

e_martumja
20-12-12, 22:17
une si kam kqyr kurre dhe as qe shikoj tani edhe kohe nuk kam.

lovely
21-12-12, 00:43
Dleqi klyt jau hangt, qishtu serialat rane e jau ka mlu pluhni shpijat hohohohohoho

emine
21-12-12, 20:34
kur te dal ne penzije,nashta ja nisi ktij hoby,

tipi engjellor
21-12-12, 22:15
i kam shiku shume po dikur mu bene kallaballak.....