PDA

View Full Version : Cilin zhanr t filmave e plqeni??


Murgesha
27-10-05, 20:54
M par kam plqyer shum filmat Horrorr, por ka koh q nuk i shiqoj m.
Kisha nj periudh kur plqeja shum edhe filmat romantik, por as kta nuk m plqejn m.
Kohve t fundit m plqejn filmat dramatik me prmbajtje sociale.
Po juve???

anna
27-10-05, 22:11
Komik me se shumti..... :wink: :D

Domira
27-10-05, 22:16
Mua ne kohe te fundit me pelqejne filmat me permbajtje te sfidave qe kalojne dashurite dhe familjet moderne :)

LABI
28-10-05, 18:40
Nuk kam ndonje preferenc te vecant ., mirepo nder filmat qe nuk do te ndihesha monoton ti shiqoj per se 2 , 3
"Brave Heart" , "Patriot" , "We were soldiers","Private Ryan"," Tears of the Son"," Black Hock Down , "S.W.A.T","Scarface","Collateral"....

Gentiana
28-10-05, 19:05
Diqka kohev te fundit me kan hyr ne qef keta filmat qe zgjasin 4h, te Bollywood-it :)

Arb
28-10-05, 19:47
Diqka kohev te fundit me kan hyr ne qef keta filmat qe zgjasin 4h, te Bollywood-it :)

kallxona ma konkretisht, sa s'te kemi marr vesh dallash...

Arb
28-10-05, 19:48
Aksion... e qeshtu...

rilinda
29-10-05, 10:39
tragjedit me pelqejne me shum

loni19
30-10-05, 14:47
Aksionet dhe komedite, por edhe keto dyja te perziera...

Barbaroza
30-10-05, 18:04
Aksion edhe mua me pelqejne me teper,por edhe komedite!

Dea IS
29-03-06, 21:18
Komedite me pelqejne shume se ma shtojne disponimin

prishtinasi
29-03-06, 23:07
Kinematografia franceze....kohve te fundit!

Vin-Diesel
22-07-06, 21:24
Te gjitha llojet e Filmave me pelqejn ...krejt mvaret prej Autorve edhe Actorve se si e Aktrojn ate film !
Action me pelqen, Horror Patjeter,por me pelqejn edhe i Percjelli shume INDISH filme, nga Bolliwod

Vin-Diesel
22-07-06, 21:25
Diqka kohev te fundit me kan hyr ne qef keta filmat qe zgjasin 4h, te Bollywood-it :)

Edhe mua me Peqejn shume keta filma prej se jam Nda prej dashnis, kur po i shikoj me kthehem ne Kujtimet e Kaluara hahahahaha !
A mos Rastesisht edhe ty te paska gjet qajo e Zez???

seriozja_19
05-09-06, 17:06
I pelqej teper COMEDY sepse kur kam stres, ulem ne mbremje para TV dhe shikoj pa nderprere kete zhaner...me ben te qeshem me vetveten...

Shikoj edhe THRILLER, HORROR por jo aq shume sa COMEDY.