PDA

View Full Version : telenovelat


anna
03-05-04, 08:37
hajde qika se e di qe nje pjese te mire te kohes e harxhoni duke pare serialet nejse une dua te di Cfare mendoni per telenovelat ?? pse i shikoni ato ???cila eshte telenovela juaj e preferuar ??hajde mos keni marre edhe ju djem pranoheni se edhe ju tash jeni ba ma keq se femrate :lol: kaq per tash ju pershendes shume anna :wink: :wink:

aferdita
03-05-04, 12:50
peshendetje anna
un i kam shikuar "friends" dhe charmed e shikoj hala se tash jan pjeset e reja dhe shum tjera

anna
04-05-04, 11:01
peshendetje anna
un i kam shikuar "friends" dhe charmed e shikoj hala se tash jan pjeset e reja dhe shum tjera

ah edhe une shume e kam pas ndejk serialin FRIENDS megjithate keto pjeset e fundit nuk i kam pare aferdite pash zotin me trego qfare ka ndodh ok tung dhe te pershendes shum anna :wink: :wink:

florian
04-05-04, 18:28
peshendetje anna
un i kam shikuar "friends" dhe charmed e shikoj hala se tash jan pjeset e reja dhe shum tjera

ah edhe une shume e kam pas ndejk serialin FRIENDS megjithate keto pjeset e fundit nuk i kam pare aferdite pash zotin me trego qfare ka ndodh ok tung dhe te pershendes shum anna :wink: :wink:

ASHT E VETMJA TELENOVEL QE E KAM NDJEK PO SERIT E RAJA SI KAM PA . AFERDIT KALLXOJNA PAK CKA KA NODH TE RE.

aferdita
06-05-04, 06:36
qka ndodh rachel e ben nje qik dhe dashurohet ne joy, me andej se kam pa as un por ne PRO7 jan tash pjeset e reja

anna
08-05-04, 11:41
http://www2.warnerbros.com/friendstv/img/friends_index.jpg


llokumat e mi

mendim
10-05-04, 14:33
O Zhadja ma e mira 8) 8) 8) [/img]

mendim
10-05-04, 14:44
http://www.tvazteca.com/npantalla/telenovelas/clone/images/clon6.jpg

mendim
10-05-04, 14:58
http://es.geocities.com/webscorel/Elclon/el1.jpg

http://www.tvazteca.com/npantalla/telenovelas/clone/images_galeria/1.jpg

http://www.serials.ru/info/mujer_de_judas/title.jpg

Vera
15-05-04, 08:14
me ju thon te drejten nuk shiqoj telenovela me kenaqsi por nje telenovel italiane e kam shiquar dhe me ka pelqyer shum ajo quhet "Te Magjepsurit" ne italisht nuk di ta them por me ka pelqyer shum pa mas dhe m enuk shiqoj se nuk e kaloj kohen kot para tyre

anna
15-05-04, 09:25
ah edhe une e kam pare serialin TE MAGJEPSURIT me kujtohet se e ka pas dhene rtv21 nga ora 11 eshte i mire :) :D

mickoja
15-05-04, 11:18
Un nuk e shiqoj Tv gati se thuaj kurr vetem familja moderne ne gjuhen shqipe mè pèlqen pèrndryshe nuk ndjeki asgjè nè TV.

Cool_Boy
15-05-04, 17:31
Un nuk e shiqoj Tv gati se thuaj kurr vetem familja moderne ne gjuhen shqipe mè pèlqen pèrndryshe nuk ndjeki asgjè nè TV.


mickoja as mua nuk po me shiqon kur po dal ne ate serailin Cool_Boy bukuroshi a????haahha

Cool_Boy
15-05-04, 17:35
Pershndetje

Une e kam shiquar "Serialin Koloni" por tashti pak ka fillu mum dal nga zemera nuk e di pse ndoshta shume po qjan aty e nuk po me shiqohet...Por krejt krejt "Serialin Kasandra"nuk e harroj kurr se aj ka qene seriali me se shumti qe e kam adhuru dhe po te kisha mundesi e kisha shiqo edhe 100 here se shume me ka pelqy sidomos Kasandra kuku nane spo foli me shume ahhahah..

kalofshi bukur,Cool_Boy

aferdita
16-05-04, 19:23
serialin kloni e kam shiku nje dy pjes por nuk me pelqen
edhe esmeralda e kam shikuar ka qen shm seriial i mire

Gentiana
17-05-04, 17:08
http://seriesonline.terra.com.br/charmed/charmed.jpg


Mua me pelqen seriali Charmed (fotoja) kurse per telenovelat me pelqejke dhe pelqen Pobre Diabla me Angi Cepeda, kurse edhe Kassandra ne at koh me pelqejke shum


http://telemundo.narod.ru/paginas/peru/images/pobre/angie_cepeda1.jpg

lazdrani
17-05-04, 17:20
BEVERIH HILLS me ka pelqyer shume me BRENDEN DHE BRENDONIN e te tjeret :wink: Ndonjeher shiqoje GZSZ ne RTL Marinhof ne ARD VERBOTENE LIBE etj......koheve te fundit po shikoje BIG BRATHER RTL2 :wink:

hana
17-05-04, 17:22
http://seriesonline.terra.com.br/charmed/charmed.jpg


Mua me pelqen seriali Charmed (fotoja) kurse per telenovelat me pelqejke dhe pelqen Pobre Diabla me Angi Cepeda, kurse edhe Kassandra ne at koh me pelqejke shum


http://telemundo.narod.ru/paginas/peru/images/pobre/angie_cepeda1.jpg

u Genta mos eshte ai filmi me ato motrat shtriga edhe mua me ka pelqqy shum.......porka koh qe se kam pa

Vera
17-05-04, 17:27
nganjeher e shiqoj edhe " GUTE ZEITEN SCHLECHTE ZEITEN" nuk eshte edhe aq telenovel e keqe

aferdita
17-05-04, 17:40
charmed e shikoj perhere shum serial i mire eshte dhe genta a i ke pa tash pjeset e reja edhe me interesant eshte :wink:

Gentiana
17-05-04, 17:45
charmed e shikoj perhere shum serial i mire eshte dhe genta a i ke pa tash pjeset e reja edhe me interesant eshte :wink:


Ne pro7 te merkureu?? jam duke i shikuar, nuk esht ashtu siq ka qen me perpara, sepse Aktorja Shanen Doherty me pelqejke shum, dhe ka qen ne at serial nje rol (dmth roli i saj) shum i mir. E shikoj, mbase gjith e kam shikuar, po si perpara jo.

aferdita
17-05-04, 17:54
po e di at e mbat nje demon por ne vend te saj eshte page edhe kjo nuk eshte e keqe por mua me shum me pelqen phiebi

anna
18-05-04, 14:06
tash momentalisht jamduke e pare nje serialin GRUAJA E JUDES shume intersant me vrasje intrig mashtrime etj etj etj :wink: :wink:

Kullerka
13-09-04, 16:47
Un e kam shiqu "Baffyn"serial shum i mir per mendimin tim..
"Alo,alo"sereial humoristik etjj..plottt kam qeff

anna
14-09-04, 11:06
Un e kam shiqu "Baffyn"serial shum i mir per mendimin tim..
"Alo,alo"sereial humoristik etjj..plottt kam qeff


e kam pare buffin i mire eshte si serial; :wink:

Kullerka
14-09-04, 13:15
po ana a?shum i mir asht vallah me vampira hahah a u tutshe??
kur i shishe se aj serial asht kan kah ora 11 koha me flejt a e ke pa arnderr hahah

nitushe
14-09-04, 13:39
,,Beti e shemtuar,''Sex ande the City,''Verbotene Liebe,''etj. :wink:

Diana007
06-10-04, 08:41
valla me than te drejten skam len po me duket sejal pa kqyr po me serjalin "Engjylli e shfrenuar " nuk e nderuj asnje me te,me me len tan jeten e kqyri nuk me gerditet kurr aa.

Krokodilli
06-10-04, 09:32
isha ne Kosove gjat veres,,, dhe qdo kanal televiziv i kish nga 3 seriale ne dit,,,,,, - Beti e Shemtuar- -El Clone- -Mbreti i Blegtoreve-
--allo allo-- -PER TY- etj etj.. :lol:

serialet qe gjithmon me kan pelqy :
-THE SOPRANOS-
-BUFFY-
-CHARMED-
-CSI- CRIME SCEENE INVESTIGATION
-EVERYBODY LOVES RAYMOND-
-FRESH PRINCE OF BELL AIR-
-MY FAMILY AND I-
[/img]http://www.sopranoland.com/thegoods/wallpaper/sopranocrew2003.jpg

Krokodilli
06-10-04, 09:32
http://www.sopranoland.com/thegoods/wallpaper/sopranocrew2003.jpg

dr1ta
06-10-04, 13:08
SEX and the cyti :D
Buffy- nje aktore shqiptare mer pjes te ky serial :D :D
FRIENDS the best :D :D :D

anna
11-11-04, 14:01
SEX and the cyti :D
Buffy- nje aktore shqiptare mer pjes te ky serial :D :D
FRIENDS the best :D :D :D


po te buffy merr pjese edhe aktorja e famshme shqipeatre ELIZA DUSHKU :wink:

MemphiSx
11-11-04, 21:41
valla me than te drejten skam len po me duket sejal pa kqyr po me serjalin "Engjylli e shfrenuar " nuk e nderuj asnje me te,me me len tan jeten e kqyri nuk me gerditet kurr aa.


Shum serial i mir rolin qe e ka lujt Milagro me t'vertet me shum perjetime ;)