Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-05-04, 08:37   #1
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim telenovelat

hajde qika se e di qe nje pjese te mire te kohes e harxhoni duke pare serialet nejse une dua te di Cfare mendoni per telenovelat ?? pse i shikoni ato ???cila eshte telenovela juaj e preferuar ??hajde mos keni marre edhe ju djem pranoheni se edhe ju tash jeni ba ma keq se femrate :lol: kaq per tash ju pershendes shume anna


anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-05-04, 12:50   #2
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

peshendetje anna
un i kam shikuar "friends" dhe charmed e shikoj hala se tash jan pjeset e reja dhe shum tjera
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-04, 11:01   #3
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga aferdita
peshendetje anna
un i kam shikuar "friends" dhe charmed e shikoj hala se tash jan pjeset e reja dhe shum tjera
ah edhe une shume e kam pas ndejk serialin FRIENDS megjithate keto pjeset e fundit nuk i kam pare aferdite pash zotin me trego qfare ka ndodh ok tung dhe te pershendes shum anna
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-04, 18:28   #4
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga aferdita
peshendetje anna
un i kam shikuar "friends" dhe charmed e shikoj hala se tash jan pjeset e reja dhe shum tjera
ah edhe une shume e kam pas ndejk serialin FRIENDS megjithate keto pjeset e fundit nuk i kam pare aferdite pash zotin me trego qfare ka ndodh ok tung dhe te pershendes shum anna
ASHT E VETMJA TELENOVEL QE E KAM NDJEK PO SERIT E RAJA SI KAM PA . AFERDIT KALLXOJNA PAK CKA KA NODH TE RE.
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-04, 06:36   #5
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

qka ndodh rachel e ben nje qik dhe dashurohet ne joy, me andej se kam pa as un por ne PRO7 jan tash pjeset e reja
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-05-04, 11:41   #6
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim
llokumat e mi
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-05-04, 14:33   #7
mendim
 
Anėtarėsuar: 18-02-04
Vendndodhja: MARS dhe nganjė herė ne HENE
Postime: 68
mendim e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek mendim Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mendim
Gabim

O Zhadja ma e mira 8) 8) 8) [/img]
mendim Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-05-04, 14:44   #8
mendim
 
Anėtarėsuar: 18-02-04
Vendndodhja: MARS dhe nganjė herė ne HENE
Postime: 68
mendim e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek mendim Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mendim
Gabim

mendim Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-05-04, 14:58   #9
mendim
 
Anėtarėsuar: 18-02-04
Vendndodhja: MARS dhe nganjė herė ne HENE
Postime: 68
mendim e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek mendim Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mendim
Gabim

mendim Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-04, 08:14   #10
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

me ju thon te drejten nuk shiqoj telenovela me kenaqsi por nje telenovel italiane e kam shiquar dhe me ka pelqyer shum ajo quhet "Te Magjepsurit" ne italisht nuk di ta them por me ka pelqyer shum pa mas dhe m enuk shiqoj se nuk e kaloj kohen kot para tyre
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-04, 09:25   #11
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ah edhe une e kam pare serialin TE MAGJEPSURIT me kujtohet se e ka pas dhene rtv21 nga ora 11 eshte i mire :) :D
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-04, 11:18   #12
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Un nuk e shiqoj Tv gati se thuaj kurr vetem familja moderne ne gjuhen shqipe mč pčlqen pčrndryshe nuk ndjeki asgjč nč TV.
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-04, 17:31   #13
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mickoja
Un nuk e shiqoj Tv gati se thuaj kurr vetem familja moderne ne gjuhen shqipe mč pčlqen pčrndryshe nuk ndjeki asgjč nč TV.
mickoja as mua nuk po me shiqon kur po dal ne ate serailin Cool_Boy bukuroshi a????haahha
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-04, 17:35   #14
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershndetje

Une e kam shiquar "Serialin Koloni" por tashti pak ka fillu mum dal nga zemera nuk e di pse ndoshta shume po qjan aty e nuk po me shiqohet...Por krejt krejt "Serialin Kasandra"nuk e harroj kurr se aj ka qene seriali me se shumti qe e kam adhuru dhe po te kisha mundesi e kisha shiqo edhe 100 here se shume me ka pelqy sidomos Kasandra kuku nane spo foli me shume ahhahah..

kalofshi bukur,Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-05-04, 19:23   #15
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

serialin kloni e kam shiku nje dy pjes por nuk me pelqen
edhe esmeralda e kam shikuar ka qen shm seriial i mire


__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.